Nee..quote:Op woensdag 1 juli 2009 21:55 schreef Smart_ass het volgende:
2005 was mijn eerste keer, das niet echt early he?
Als hij nu 15 is, was hij er al op 11 jarige leeftijd dan zou ik het wel redelijk early willen noemen.quote:
Peter de Jong moet wel ongeveer de meest voorkomende naam in Nederland zijn, kan het geen andere zijn dan je oom?quote:Op maandag 6 juli 2009 16:22 schreef RoaRRR het volgende:
Lol zie net dat 2 foto's door mijn oom gemaakt zijn. Peter de Jong. Wist nog niet eens dat hij daar ook geweest was.
Zelf ga ik vanaf 2001 en moet zeggen dat de eerste jaren toch mijn beste waren
Vooral de modderpoel die altijd voor die tent lag, en die men oploste door wat pallets neer te gooien.quote:Op donderdag 9 juli 2009 11:49 schreef Gukkel het volgende:
1995 was mijn eerste keer. Baal nog steeds dat ik de eerste 2 edities heb gemist. Heb na 95 ook nooit meer een editie gemist. Dit jaar dus voor de 15de keer. Jubileum:-)
Kan iemand zich nog herinneren dat vroeger de BRAVO (wat toen nog echt een danstent met Drum 'n base en Jungle was) helemaal achter de Alpha stond, dicht tegen het Walibi terrein aan. Dat was echt super toen.
Volgens mij was dat toen de Echo..quote:Op donderdag 9 juli 2009 11:49 schreef Gukkel het volgende:
1995 was mijn eerste keer. Baal nog steeds dat ik de eerste 2 edities heb gemist. Heb na 95 ook nooit meer een editie gemist. Dit jaar dus voor de 15de keer. Jubileum:-)
Kan iemand zich nog herinneren dat vroeger de BRAVO (wat toen nog echt een danstent met Drum 'n base en Jungle was) helemaal achter de Alpha stond, dicht tegen het Walibi terrein aan. Dat was echt super toen.
Die kleine details vergeten de meeste mensen die zoveel jaar bier drinken en blowlands vieren.quote:
Vertel mij wat..quote:Op donderdag 9 juli 2009 15:48 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Die kleine details vergeten de meeste mensen die zoveel jaar bier drinken en blowlands vieren.![]()
in 1997 ook nogquote:Op donderdag 9 juli 2009 16:43 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Volgens mij stond de Bravo in 1995 inderdaad achter de Alpha.
Briefjes plakken op de zuilen van de meeting pointsquote:Op zaterdag 11 juli 2009 07:03 schreef Gukkel het volgende:
Nog een groot verschil met de early days is dat je toen geen telefoons had. We spraken toen echt op vaste plekken af. Leuke is wel dat we op sommige van die plekken nu nog steeds afspreken.
Stardish is inderdaad niet meer, maar friet kun je nog steeds kopen, probeer ook eens de hamburgers die zijn ook erg goed.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 22:25 schreef YeahYeahYeah het volgende:
De eerste keer dat ik er was (in 2001), en misschien nog een (paar) jaar daarna had je die vreetschuur "Turbofood".
Los van de legendarisch geniale naam, vond ik 't wel relaxed eigenlijk, gewoon een bak met twee frikkingdellen, drie vierkante centimeter sla en een zooi friet/patat, tegen een (in mijn herinnering) schappelijke prijs! Jammer dat die 'r niet meer is (of heb ik gewoon jarenlang iets gemist?)
das wel jammer dan, want ik vond body count wel lekker klinkenquote:Op zondag 30 augustus 2009 05:15 schreef popolon het volgende:
Vond ik toen wat tegenvallen Ice T. Iedereen hoopte ook wat op Body Count (CD was toen wat bekend) wat niet helemaal lukte.
12500 dacht ik toch? Nja, weinig vergeleken met nu iigquote:Op zondag 30 augustus 2009 02:23 schreef popolon het volgende:
Niet zo gek ook met 8000 bezoekers.
Moest je wat te lang je tent laten staan op maandagquote:Op zondag 30 augustus 2009 17:33 schreef xenobinol het volgende:
Mijn eerste LL's was in '97, toen was het nog niet zo druk als nu. De drukste editie ooit ('02) heb ik destijds gemist. Zo druk als het nu is, is precies goed. Het heeft even tijd nodig gehad om zijn schaalgrote te vindenEen vriend van mij is op de eerste twee edities geweest, daarna is hij nooit meer gegaan, werd hem te druk
![]()
Persoonlijk mis ik de higher ground met zijn mini-radje het meest, je kon daar achter de tent zo lekker over het hek heen klimmenHeel relaxed, op je hoede voor de security en tevens de optredende band backstage aanschouwen. Vroeger was de beveiliging nl. heel 'easy going', wat dat betreft was het allemaal wat meer relaxed dan tegenwoordig.
Oh men, daar had ik bij willen zijn, jammer dat ik toen pas 11 wasquote:Op zondag 30 augustus 2009 02:06 schreef Tourniquet het volgende:
Legendarische beelden! Zie die mensen aan het plafond van de tent hangen!![]()
![]()
we moeten dat kankerdak naar beneden brengen!!!quote:Op maandag 31 augustus 2009 12:15 schreef bl0emetjE het volgende:
[..]
Oh men, daar had ik bij willen zijn, jammer dat ik toen pas 11 was
Geweldige beelden! En toen kon dat ook gewoon allemaal maar
Ja, 2001 was een goed jaarquote:Op maandag 31 augustus 2009 21:08 schreef SKa_BoSS het volgende:
Ik was in 2001 voor het eerst op Lowlands... Manu Chao, System of a Down, Fear Factory, Prodigy... De Higher Ground... *zwijmel*
Ook mijn eerstequote:
Dat vind ik ook. Misschien omdat 2001 het eerste jaar was dat ik alle dagen ging, maar dat was echt fantastisch. 2002 ging nog wel, maar 2003 e.v. waren duidelijk minder naar mijn idee. Pas 2007 was het weer ouderwets topquote:Op dinsdag 8 juni 2010 22:59 schreef YeahYeahYeah het volgende:
[..]
Ook mijn eersteKan het me nog héel goed herinneren, veel beter dan latere jaren. Met name periode 2002-2006 is volledig inwisselbaar geworden
Dat weet ik niet. Dat jaar ben ik niet geweest, maar in 2001 had je: 3 Doors Down, Spooks, de Gemene Mixmeesters, Nelly Furtado, Manu Chao, Prodigy, System of a Down, Stone Temple Pilots, etc. Dat in combinatie met de dingen die ik die editie beleeft hebben maken hem echt top voor mijquote:
Ja, daar heb ik (ook in '95) de Prodigy nog gezien toen ze probeerden op te treden. Nadat de stroom 4 keer was uitgevallen gaven ze de moed maar op.quote:Op donderdag 9 juli 2009 11:49 schreef Gukkel het volgende:
1995 was mijn eerste keer. Baal nog steeds dat ik de eerste 2 edities heb gemist. Heb na 95 ook nooit meer een editie gemist. Dit jaar dus voor de 15de keer. Jubileum:-)
Kan iemand zich nog herinneren dat vroeger de BRAVO (wat toen nog echt een danstent met Drum 'n base en Jungle was) helemaal achter de Alpha stond, dicht tegen het Walibi terrein aan. Dat was echt super toen.
Ja... ik mis eigenlijk de hele higher groundquote:
Viel op zich wel mee, was zeker niet zonovergoten, maar in de nacht van zondag op maandag kwam t flink naar beneden. Alles in onze bungalowtent was toen doorweekt en we zijn maar tegen elkaar aan gaan liggen om elkaar warm te houden.quote:Op woensdag 9 juni 2010 09:38 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ja, daar heb ik (ook in '95) de Prodigy nog gezien toen ze probeerden op te treden. Nadat de stroom 4 keer was uitgevallen gaven ze de moed maar op.
Volgens mij was die LL ook vrij nat, ik kan me heugen dat er op zondag nog van die houtsnippers werden gestrooid tegen de ergste modderpoelen.
ook mijn eerste jaarquote:Op woensdag 3 juni 2009 10:43 schreef Aventura het volgende:
Ik was er voor het eerst bij in 1996:
* Ash
* Björk
* The Bluetones
* Tracy Bonham
* Bush
* Daryll-Ann
* The Easy Aloha's
* Eboman
* Fun Lovin' Criminals
* Garbage
* The Gathering
* Ice-T
* Korn
* Kula Shaker
* Lamb
* Los Lobos
* Prong
* The Offspring
* The Posies
* Sonic Youth
* Sparklehorse
* Stereolab
* Supergrass
* Tortoise
* Tricky
* Type O Negative
* Urban Dance Squad
* Van Dik Hout
* Weezer
* The Young Gods
![]()
Hehe, nee, we waren toen nog maar met alleen jongens, de dames waren al op tijd naar huis gegaan.quote:Op woensdag 9 juni 2010 12:51 schreef mspoez het volgende:
En jullie zoon is net 15 geworden?
Dat het op een lowlands-editie was, vind ik al knapquote:Op donderdag 9 juli 2009 16:09 schreef Tism het volgende:
[..]
Vertel mij wat..Ik haal alle 16 edities die ik heb meegemaakt, door elkaar heen..
![]()
Ik heb ook de grootste moeite om bij een herinnering van de vorige edities het daarbij horende en juiste jaartal erachter te plakken..
Er sindsdien ook redelijk wat asfalt bijgekomen. Ik was er in 1999 voor het eerst, toen was het redelijk droog geloof ik. Jaren daarna heb ik ook nog houtsnipperstrooiacties meegemaakt. Die dingen gingen enorm stinken na verloop van tijd. Ik kan me niet herinneren dat het in recente jaargangen nog gebeurd is.quote:Op woensdag 9 juni 2010 09:38 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Volgens mij was die LL ook vrij nat, ik kan me heugen dat er op zondag nog van die houtsnippers werden gestrooid tegen de ergste modderpoelen.
2008 koud en regenquote:Op zondag 13 juni 2010 23:06 schreef Noukjee het volgende:
2008 en 2009 naar lowlands geweest.
2008 was koud en veel regen
2009 was warm en éen dikke bui,
dit jaar sla ik lowlands over en ga ik naar sziget!
Ben benieuwd!
Ja zondag was eind van de dag regenachtig, voor de rest hadden we prachtweer.quote:Op maandag 14 juni 2010 00:04 schreef N-E-R-D het volgende:
[..]
2008 koud en regen![]()
Volgens mij weet ik echt niks meer van 2008 dan
Dacht dat het wel lekker weer was en 1 regenachtige dag ja.
Op http://www.lowlove.nl/tag/aftellen staan bij de "Hoe was het in ...." ook de oude blokkenschema's.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 19:29 schreef Granduppaaaaah het volgende:
Hmm ik ben in de jaren negentig ook drie keer geweest, maar was niet erg op de hoogte van de muziek, dus kende bv in 2008 meer bands dan dat ik in de jaren 90 kende, wil eigenlijk wel weten wat er toen kwam omdat ik nu veel meer op de hoogte ben, maarja nergens te vinden.
Dankzij die link ben ik er achter gekomen dat 1999 m'n eerste lowlands was (offspring geskipped voor atari teenage riot, met gasmaskers op rondspringen bij biohazard, mooie tijdquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:09 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Op http://www.lowlove.nl/tag/aftellen staan bij de "Hoe was het in ...." ook de oude blokkenschema's.
Die van mij in 2000. Kan me er werkelijk niets meer van herinneren, op het optreden van muse en coldplay na.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 14:55 schreef mattttPUNTnl het volgende:
[..]
Dankzij die link ben ik er achter gekomen dat 1999 m'n eerste lowlands was (offspring geskipped voor atari teenage riot, met gasmaskers op rondspringen bij biohazard, mooie tijd)
het is dus toch zo dat je je vaak beter de nare ervaringen herinnertquote:Op donderdag 26 augustus 2010 20:40 schreef Gewoonik het volgende:
[..]
Die van mij in 2000. Kan me er werkelijk niets meer van herinneren, op het optreden van muse en coldplay na.
was je dit jaar eigenlijk nog?quote:Op donderdag 26 augustus 2010 21:02 schreef Sunnythesun het volgende:wat een heerlijke site is dat zeg, val die Lowlovers!
Dat weet ik nog. Toen at ik een hamburger, want toen was het broodje een bietje zompigquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 19:16 schreef itchycoo het volgende:
[..]
Ja zondag was eind van de dag regenachtig, voor de rest hadden we prachtweer.
Absoluut! Was weer een topjaar! Erg leuke groep mensen, paar zeer mooie optredens gezien.. top dus!quote:Op donderdag 26 augustus 2010 21:06 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
was je dit jaar eigenlijk nog?
Ik lieg dat was 2002quote:Op woensdag 15 juni 2011 16:51 schreef Jarno het volgende:
Nou ondertussen alweer 10 jaar geleden dus...
Toch voelt het nog als 'nieuwe lichting' of zo.. Voor 2000 is oud..quote:Op woensdag 15 juni 2011 16:51 schreef Jarno het volgende:
Nou ondertussen alweer 10 jaar geleden dus...
Klopt... maar 2000 is alweer langer geleden dan ik zelf doorhadquote:Op woensdag 15 juni 2011 16:54 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Toch voelt het nog als 'nieuwe lichting' of zo.. Voor 2000 is oud..
Mee eens hoor! Wel grappig als je bedenkt dat 2000 editie 7 was en dit jaar dus al de 18de editiequote:Op woensdag 15 juni 2011 16:54 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Toch voelt het nog als 'nieuwe lichting' of zo.. Voor 2000 is oud..
ja gaat snel he... ik heb de 4e, 5e, 6e, 7e, 12e, 14e tot 18e allemaal mee gemaakt, dus vooral de 'nieuwe lichting' eigenlijk. Voelt echt als een ander tijdperk. Rond 2000 begonnen ze ook wat te rommelen met bezoekersaantallen en zo, na 2006 ging het weer goed of zo..quote:Op woensdag 15 juni 2011 16:57 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Mee eens hoor! Wel grappig als je bedenkt dat 2000 editie 7 was en dit jaar dus al de 18de editie
2002 was bij lange na niet uitverkocht, heerlijk was dat, lekker veel ruimtequote:Op woensdag 15 juni 2011 17:02 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
ja gaat snel he... ik heb de 4e, 5e, 6e, 7e, 12e, 14e tot 18e allemaal mee gemaakt, dus vooral de 'nieuwe lichting' eigenlijk. Voelt echt als een ander tijdperk. Rond 2000 begonnen ze ook wat te rommelen met bezoekersaantallen en zo, na 2006 ging het weer goed of zo..
ik was er idd niet neequote:Op woensdag 15 juni 2011 17:04 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
2002 was bij lange na niet uitverkocht, heerlijk was dat, lekker veel ruimte
Ehm, 2002 was de drukste editie én uitverkocht...na dat jaar zijn ze een beperking tot 55,000 mensen gaan invoeren.quote:Op woensdag 15 juni 2011 17:04 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
2002 was bij lange na niet uitverkocht, heerlijk was dat, lekker veel ruimte
oh dan was het wel 2003 of 04 dat het zo rustig was ik weet ook allemaal niet meerquote:Op woensdag 15 juni 2011 19:45 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ehm, 2002 was de drukste editie én uitverkocht...na dat jaar zijn ze een beperking tot 55,000 mensen gaan invoeren.
Het was dat jaar echt te druk. De jaren erna daarentegen lekker rustig.quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:45 schreef Jumparound het volgende:
2002 was volgens mij 60K bezoekers, het jaar daar voor of erna waren er maar de helft ofzo
quote:Op dinsdag 2 juni 2009 18:06 schreef Eric_Cantona het volgende:
'97, mijn debuutjaar. Bakkend in de zon, met 'n joint op nuchtere maag. Krentebollen en warm bier als ontbijt, wat 'n leven
Er is voor muziekliefhebbers nog steeds veel te zien op Lowlands, maar je moet wel steeds meer plekken (en bijbehorend paupervolk) vermijden helaas.quote:Op donderdag 4 juni 2009 19:28 schreef popolon het volgende:
[..]
Hij vluchtte wel de tent uit lowlandnewbie.![]()
Beetje Pennywise onderbreken met je bong-bong-bong.Maar goed, da's ook een van de redenen dat 't vroeger veel beter was.: De muziek.
Mijne ook.quote:Op donderdag 16 juni 2011 08:21 schreef Remnant het volgende:
Ah ja vroeger. Toen het nog niet in 2 uur was uitverkocht. Mijn debuutjaar was '98 met de Beastie Boys
Veel pauper en popi jopi volk tegenwoordigquote:Op donderdag 16 juni 2011 10:56 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Mijne ook.
Daarna nog een keer in 2002 geweest en nu maar weer eens een keer proberen.
Als ik dat zo eens lees is er wel veel veranderd. Beide keren was ik zwanger overigens, ben benieuwd hoe het níet zwanger zal zijn
en dan nog niet te spreken over de hyperinflatie mbt kosten kaartjes en eten / drinken op het terrein.quote:Op donderdag 16 juni 2011 11:56 schreef Remnant het volgende:
[..]
Veel pauper en popi jopi volk tegenwoordigDas mijn mening tenminste.
uiteraard.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |