oke einde discussie, dit vind ik 0 argumenten.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:24 schreef Danny het volgende:
[..]
i don't give a fuck wat jij vindt natuurlijk. zeker niet zolang jij geen fuck geeft om wat de kijker vindt
ow, en ik maak er helemaal geen rel van. Als je dit al een rel noemt heb je nog net één bal minder dan Pimquote:Op zondag 17 mei 2009 12:24 schreef Danny het volgende:
[..]
i don't give a fuck wat jij vindt natuurlijk. zeker niet zolang jij geen fuck geeft om wat de kijker vindt
Ze vroeg het toch aan Bart? Die komt toch met de opdracht? Wat meer aan autoriteit heb je dan nog nodigquote:Op zondag 17 mei 2009 12:24 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
nee, begrijp wel wat jullie zeggen hoor. En wil dat echt niet afwimpelen,
alleen vind dat bij twijfel ze dat best had kunnen nachecken, zij luisterde naar Jeroen en Eline ipv verhaal te gaan halen. Wij vinden het dan ver gaan om in te grijpen door ze erop te wijzen. Misschien had dat gemoeten, misschien niet. Voor beide kanten is wat te zeggen
jij noemt kritiek altijd onterecht.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:26 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
oke einde discussie, dit vind ik 0 argumenten.
Probeer redelijk op dingen in te gaan (ook de kritiek die geuit wordt) en zelfs op onterechte kritiek,
adios!
zit je momenteel in de bunker?quote:Op zondag 17 mei 2009 12:24 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
nee, begrijp wel wat jullie zeggen hoor. En wil dat echt niet afwimpelen,
alleen vind dat bij twijfel ze dat best had kunnen nachecken, zij luisterde naar Jeroen en Eline ipv verhaal te gaan halen. Wij vinden het dan ver gaan om in te grijpen door ze erop te wijzen. Misschien had dat gemoeten, misschien niet. Voor beide kanten is wat te zeggen
Liever een poll, mogen ze weer naar binnen, ja of nee.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:26 schreef Oxymorons het volgende:
[..]
Ga toch even wat extra zout op de wond leggen. Komt er dan ook een poll over het jasje van Jeroen?
Gelijke monnikken gelijke kappen.
Marielin had 3 uur liggen rillen op de grond met druppels ijswater op haar voorhoofd. Ze kreeg een kopje thee en mocht een PB vragen. Peuken. Die bleken op ineens, na 40 min kreeg ze aklsnog een pakje, tien minuten later kwam Bart al.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:24 schreef Kaat38 het volgende:
Ben eens met Huub, bellen kan altijd, heel eenvoudig!
Oww alleen Danny voert hier de discussie. Het is weer duidelijk hoe de verhoudingen hier liggen.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:26 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
oke einde discussie, dit vind ik 0 argumenten.
Probeer redelijk op dingen in te gaan (ook de kritiek die geuit wordt) en zelfs op onterechte kritiek,
adios!
Ze had ze gewoon in haar zak moeten steken. Dat zou niet de eerste keer zijn geweest. In het echte leven moet je ook niet om alles vragen, soms moet je gewoon doen.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:26 schreef akveor het volgende:
[..]
Ze vroeg het toch aan Bart? Die komt toch met de opdracht? Wat meer aan autoriteit heb je dan nog nodig
Voor het plaatje.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:24 schreef beequeen het volgende:
[..]
Gaat 'm niet worden.![]()
Marielin&Roken?
Ja, rookgerei voor haar 6 Votes
Nee, pech gehad 13 Votes
quote:Op zondag 17 mei 2009 12:27 schreef R0T29 het volgende:
Sigaretten zijn voor rokers gewoon een primaire levensbehoefte.
Mooi dat je nu niet weg gaat hoor! Potdorrie, vind het veel te leuk dat je mee post!quote:Op zondag 17 mei 2009 12:26 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
oke einde discussie, dit vind ik 0 argumenten.
Probeer redelijk op dingen in te gaan (ook de kritiek die geuit wordt) en zelfs op onterechte kritiek,
adios!
Er zijn meer kijkers hier dan Danny die met argumenten komen hoor.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:26 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
oke einde discussie, dit vind ik 0 argumenten.
Looooooooooooooop maar weer weeeeeeeeeeeggggggggggggquote:Op zondag 17 mei 2009 12:30 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Mooi dat je nu niet weg gaat hoor! Potdorrie, vind het veel te leuk dat je mee post!
Met als risico een sanctie voor haar of de hele groep? Is dat ook niet waarom Jeroen en Eline nee zeiden?quote:Op zondag 17 mei 2009 12:28 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ze had ze gewoon in haar zak moeten steken. Dat zou niet de eerste keer zijn geweest. In het echte leven moet je ook niet om alles vragen, soms moet je gewoon doen.
quote:Op zondag 17 mei 2009 12:31 schreef Laysa het volgende:
[..]
Looooooooooooooop maar weer weeeeeeeeeeegggggggggggg
was dat maar zo ... krijg toch meer de indruk dat iemand hier zijn gelijk er door heen wil rammen...quote:Op zondag 17 mei 2009 12:23 schreef Stefan het volgende:
[..]
Het gaat om het principe. Al was het een fles shampoo.
huub is blind voor de argumenten en komt slechts met 'ja, maar'. Zelfs als compleet duidelijk is dat hij fout zit. Wederom; het gaat er niet om of ze nu als mosterd na de maaltijd alsnog haar peuken moet krijgen (en Jeroen zijn colbertje), maar of het niet duidelijk was.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:28 schreef akveor het volgende:
[..]
Oww alleen Danny voert hier de discussie. Het is weer duidelijk hoe de verhoudingen hier liggen.
huub een goeie leer voor The bunker 2 alles goed op een rijtje zetten en geen gemauw .quote:Op zondag 17 mei 2009 12:31 schreef Toverheks het volgende:
Huub, het was donker, een Teringmuziek, complete chaos, alles liep en gilde door elkaar, ze moesten kleren uitzoeken, Bart met hond, Marilien riep het gelijk over haar peuken, wordt geroepen nee er mag daar niet gerookt worden, krijgt gelijk een sneer van Jeroen,wat moet dat kind anders dan der mond houden en de groep volgen.
Vind in deze dat de Crew gewoon heel duidelijk naar haar toe moest wezen.
En ja, ik kreeg gister de tering erin omdat ze alleen maar over haar peuken kan zeiken maar de Crew moet wel eerlijk blijven.
En nu wil ik geen gezeik meer horen over peuken, roken en asbakken, Gooi er een lekker muziekje tegenaan, laten ze zich opstellen in een rijtje en marcheren........
Nee, Huub kan zoals altijd weer zijn ongelijk niet toegeven, en dan ligt het altijd aan een ander.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:33 schreef Danny het volgende:
[..]
huub is blind voor de argumenten en komt slechts met 'ja, maar'. Zelfs als compleet duidelijk is dat hij fout zit. Wederom; het gaat er niet om of ze nu als mosterd na de maaltijd alsnog haar peuken moet krijgen (en Jeroen zijn colbertje), maar of het niet duidelijk was.
Meer dan een halfslachtig antwoord komt daar niet op.
Het filmpje is eenvoudig terug te vinden. Daarin vraagt ze minstens tien keer hoe het met haar peuken zit en komt er van Bart geen antwoord. Vervolgens wordt geroepen dat ze moeten opschieten en niet zoveel moeten praten. Ik zou me dan ook niet erg geroepen voelen aan de telefoon te gaan hangen en wellicht een sanctie voor de hele groep op te lopen.
Het was onduidelijk, het was niet dom van Marielin om haar peuken te vergeten, Jeroen had zijn colbertje blijkbaar ook gewoon aan gemogen. Is niet gebeurt. Shit happens. Het stuit mij vooral tegen de borst dat die fout niet kan worden toegegeven. Zo moeilijk is dat toch niet? Wederom krijg ik het idee (en wederom vanuit Huub) dat de streamer achterlijk is en minderwaardig. Zonde, want het ging juist zo goed de laatste 2/3 dagen.
En wij dan?quote:Op zondag 17 mei 2009 12:32 schreef lies1958 het volgende:
Is het misschien mogelijk dat danny zijn frustraties richting de vermeende fouten die huub maakt via pm met huub gaat regelen.
volgens de heren was het Eline...quote:Op zondag 17 mei 2009 12:26 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Blijft de vraag wie er nu zo aan het knorren is, Eline of Marieline
Impressingquote:Op zondag 17 mei 2009 12:15 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
don't underestimate the power of huub!![]()
grapje danny, snap je wel he. Geeft niets hoor, geef mij maar de schuld van alles. Heb brede schouders, kan ik wel dragen
Daarbij is het wel zo netjes om haar moeder te steunen die net gestopt is.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:35 schreef logicc123 het volgende:
pff wat zitten jullie elkaar op te stoken zeg.
Hoe triest wordt er gedaan over sigaretten, sommige mensen doen alsof Marlilien het niet overleefd zonder haar sigaretten.
Ja, ze krijgt misschien afkickverschijnselen, thats it maak je geen zorgen ze wordt niet ziek ofzo
je bent op MIJN site op visite. nodig me even bij jou thuis uit dan vertel ik jou ook even dat je je mond moet houdenquote:Op zondag 17 mei 2009 12:32 schreef lies1958 het volgende:
Is het misschien mogelijk dat danny zijn frustraties richting de vermeende fouten die huub maakt via pm met huub gaat regelen. Elke keer dat gezeik van hem hier het cos is vervelend. En heel erg kinderachtig aan het worden.
als ik met irritantje Eline opgescheept zou zitten zou ik ook subiet weer gaan roken denk ik.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:37 schreef D. het volgende:
[..]
Daarbij is het wel zo netjes om haar moeder te steunen die net gestopt is.
Al dat gerook op de streams maken het voor Marielin's moeder ook niet gemakkelijker
Ow, oké haha, die kan er dan wat van zeg!quote:
Je hoeft mij niet te overtuigen. Spuugzat word ik van dat getreiter. En dan word er maar weer zo'n klote poll aan gewijd. Totaal gekleurd. Waarmee Marielin weer afgestraft kan worden door haar 'haters'. Ben dan ook benieuwd welke idioot die poll geplaatst heeft.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:33 schreef Danny het volgende:
[..]
huub is blind voor de argumenten en komt slechts met 'ja, maar'. Zelfs als compleet duidelijk is dat hij fout zit. Wederom; het gaat er niet om of ze nu als mosterd na de maaltijd alsnog haar peuken moet krijgen (en Jeroen zijn colbertje), maar of het niet duidelijk was.
Meer dan een halfslachtig antwoord komt daar niet op.
Het filmpje is eenvoudig terug te vinden. Daarin vraagt ze minstens tien keer hoe het met haar peuken zit en komt er van Bart geen antwoord. Vervolgens wordt geroepen dat ze moeten opschieten en niet zoveel moeten praten. Ik zou me dan ook niet erg geroepen voelen aan de telefoon te gaan hangen en wellicht een sanctie voor de hele groep op te lopen.
Het was onduidelijk, het was niet dom van Marielin om haar peuken te vergeten, Jeroen had zijn colbertje blijkbaar ook gewoon aan gemogen. Is niet gebeurt. Shit happens. Het stuit mij vooral tegen de borst dat die fout niet kan worden toegegeven. Zo moeilijk is dat toch niet? Wederom krijg ik het idee (en wederom vanuit Huub) dat de streamer achterlijk is en minderwaardig. Zonde, want het ging juist zo goed de laatste 2/3 dagen.
quote:Op zondag 17 mei 2009 12:37 schreef sherry777 het volgende:
Kunnen we geen aparte topic voor Danny openen! Waarop hij al zijn ongenoegen kan spuien! Naar mannetje......Ik denk dat het ook geen verstandige samenwerking is Fok en the bunker. Had dan voor nowlive gekozen en Vol, gaat er allemaal veel vriendelijker aan toe. Zoals die danny denkt hier de heleboel te intimideren en manipuleren, vreselijk!! Er zorgt er voor mij voor dat ik hier niet graag ben, als Danny actief is!
quote:Op zondag 17 mei 2009 12:37 schreef D. het volgende:
[..]
Daarbij is het wel zo netjes om haar moeder te steunen die net gestopt is.
Al dat gerook op de streams maken het voor Marielin's moeder ook niet gemakkelijker
je mag één keer raden!quote:Op zondag 17 mei 2009 12:38 schreef akveor het volgende:
[..]
Je hoeft mij niet te overtuigen. Spuugzat word ik van dat getreiter. En dan word er maar weer zo'n klote poll aan gewijd. Totaal gekleurd. Waarmee Marielin weer afgestraft kan worden door haar 'haters'. Ben dan ook benieuwd welke idioot die poll geplaatst heeft.
en Jeroen's colbertjasje dan?quote:Op zondag 17 mei 2009 12:39 schreef Marrije het volgende:
Hoezo onduidelijkheid over sigaretten.
Ik zeg: sigaretten de toko uit, is er ook geen onduidelijkheid meer.
KLaaaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |