quote:Op woensdag 6 mei 2009 20:21 schreef hetzusjevan het volgende:
Mijn huisbaas stopt ermee dus ik moet eruit...
Allemaal leuk en aardig, maar hij kan jou er niet zomaar uit zetten.quote:Op woensdag 6 mei 2009 20:21 schreef hetzusjevan het volgende:
Mijn huisbaas stopt ermee dus ik moet eruit...
Ok, vandaar... ik zal eens voor je rondkijkenquote:Op woensdag 6 mei 2009 20:25 schreef hetzusjevan het volgende:
Ik had maar een jaarcontract. dus ik wist dat de kans erin zat, maar ik had gehoopt dat ze nog een jaar door zou gaan maar helaas.
Wel als ik maar een jaarcontract hebquote:Op woensdag 6 mei 2009 20:25 schreef VoreG het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig, maar hij kan jou er niet zomaar uit zetten.
Nee hoor.quote:Op woensdag 6 mei 2009 20:25 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Wel als ik maar een jaarcontract heb. Dus, iemand nog een kamer vrij
?
(maar de relatie met je huisbaas wordt er ook niet beter op, dus op zoek gaan naar een nieuwe plek is sowieso verstandig)quote:11. Wanneer kan de verhuurder de huur van een woning opzeggen?
Aan het eind van een tijdelijke huurperiode. Verhuurder kan deze opzeggingsgrond alleen gebruiken als uitdrukkelijk bij het aangaan van de overeenkomst voor bepaalde tijd is afgesproken dat hij na afloop van de periode zelf (weer) in het verhuurde wil trekken, en hij voldoende belang bij ontruiming heeft of dat de voorgaande huurder de woning weer zal betrekken. De huurovereenkomst moet ook in dit geval worden opgezegd met inachtneming van alle wettelijke vereisten.
Ziet er leuk uitquote:
Tijdelijke opslag bij shugard in tilburg ?quote:Op woensdag 6 mei 2009 20:35 schreef hetzusjevan het volgende:
Lieverds, ik heb bij het tekenen van het contract meteen een opzeggingsbrief voor het jaar erop moeten inleveren, geloof me, mijn huisbaas heeft het goed geregeld en ik gun het haar ook (ze wil gaan samenwonen) dus ik doe er ook niet moeilijk over, het is alleen rot nu.
als ik niet meteen n nieuwe kamer vind dan kan ik
A) in de zomervakantie constant op en neer reizen na het werk
B) met 20 eerstejaars een kijkavond hebben:r
C) eerst alle spullen naar ouders en ergens opslaan en dan weer terug naar tilburg
Maar het komt allemaal goed.
Ach, je kent toch wel wat mensen onderdehand? Dan gaat een kamer zoeken veel makkelijker dan via kamernet (lees: kijkavonden...)quote:Op woensdag 6 mei 2009 20:35 schreef hetzusjevan het volgende:
Lieverds, ik heb bij het tekenen van het contract meteen een opzeggingsbrief voor het jaar erop moeten inleveren, geloof me, mijn huisbaas heeft het goed geregeld en ik gun het haar ook (ze wil gaan samenwonen) dus ik doe er ook niet moeilijk over, het is alleen rot nu.
als ik niet meteen n nieuwe kamer vind dan kan ik
A) in de zomervakantie constant op en neer reizen na het werk
B) met 20 eerstejaars een kijkavond hebben:r
C) eerst alle spullen naar ouders en ergens opslaan en dan weer terug naar tilburg
Maar het komt allemaal goed.
Haha, ja maar ik ken geen mensen die een kamer vrijhebbenquote:Op woensdag 6 mei 2009 20:37 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ach, je kent toch wel wat mensen onderdehand? Dan gaat een kamer zoeken veel makkelijker dan via kamernet (lees: kijkavonden...)
In juni kijkenquote:Op woensdag 6 mei 2009 20:38 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Haha, ja maar ik ken geen mensen die een kamer vrijhebben.
lijkt mij makkelijkerquote:Op woensdag 6 mei 2009 20:37 schreef hetzusjevan het volgende:
Nah niet nodig, het maakt niet zoveel uit of we nou met alle spullen eerst naar thuis rijden en dan terug naar Tilburg, of van Tilburg naar Tilburg.. allemaal hetzelfde. Gaat erom dat je weer met die spullen moet sjouwen.
Nouja dat is het hem juist, dan heb je kijkavonden met zoveel nieuwe eerstejaars en dan is mijn kans wat kleinerquote:Op woensdag 6 mei 2009 20:39 schreef PierreTT het volgende:
[..]
In juni kijkenDan komt de afstudeergolf op gang en gaan veel mensen verhuizen
Je moet ook zorgen dat je niet op een kijkavond komtquote:Op woensdag 6 mei 2009 20:41 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Nouja dat is het hem juist, dan heb je kijkavonden met zoveel nieuwe eerstejaars en dan is mijn kans wat kleiner. Maar ik zie het allemaal wel, ik ben al begonnen met kamernet afstruinen en reageren.. Thnx voor het 'meeleven' iig iedereen, als je nog iets weet/ziet/hoort: ik hoor het graag
. Maar komt heus wel goed, ik vind wel weer een leuk plekkie
.
Congrats ACE!quote:Op woensdag 6 mei 2009 21:54 schreef Crazy-M het volgende:
ACE1 IS JARIG !!!!!!
Gefeliciteerd ouwe bok
oeh helemaal gemist!quote:Op woensdag 6 mei 2009 21:54 schreef Crazy-M het volgende:
ACE1 IS JARIG !!!!!!
Gefeliciteerd ouwe bok
Ik wil zelf eerst kijken of ik de overige huisgenoten leuk vind / het huis ook? Sowieso, ken weinig mensen die op kamers wonen waar ik ook bij zou willen wonenquote:Op woensdag 6 mei 2009 20:47 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Je moet ook zorgen dat je niet op een kijkavond komtEn via een vriend of vriendin dat huis direct binnenkomt
Ik ga mee!quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:54 schreef JeffreyXL het volgende:
Ik ook!
Maar ga nu wel slapentruste allemaal
jij niet hoorquote:
Goeie morgen coureurquote:
met je fietsquote:
ow zoquote:Op donderdag 7 mei 2009 08:26 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
met je fiets
vanavond zaterdag weekje zonder fiets
kan hem denk niet eerder ophalen ivm werk
ok, wil ik ook nog een keer doenquote:Op donderdag 7 mei 2009 08:31 schreef toma het volgende:
[..]
ow zo
Ik had vanochtend nogal lomp een traktor ingehaald over de doorgetrokken streep en m afgesneden. Ik dacht al, hoe weet hij dat nou.
Maar ik heb de laatste tijd niet zo veel gefietst, volgende week ga ik nog een keer naar Dorst.
en alphen ?quote:Op donderdag 7 mei 2009 08:35 schreef toma het volgende:
[..]
Moet je echt eens doen! Naar mijn mening de mooiste route van de omgeving.
mwah, is wel leuk maar daar is niet veel speciaals aan. Dorst is echt super route, die wordt ook heel goed bijgehouden. De Drunense duinen zijn ook heel mooi. Maar daar ligt veel los zand op t parcours itt Dorst.quote:
ok, als goed is volgende week zondag fietsje wel weer terug dus dan ga ik gelijk ri dorstquote:Op donderdag 7 mei 2009 08:38 schreef toma het volgende:
[..]
mwah, is wel leuk maar daar is niet veel speciaals aan. Dorst is echt super route, die wordt ook heel goed bijgehouden. De Drunense duinen zijn ook heel mooi. Maar daar ligt veel los zand op t parcours itt Dorst.
Daar oefenen wel de echte mannen.. Ik heb nog een handtekening van micheal boogerdquote:
hahaquote:Op donderdag 7 mei 2009 08:41 schreef aardappel het volgende:
[..]
Daar oefenen wel de echte mannen.. Ik heb nog een handtekening van micheal boogerd
ik gooi m'n fiets altijd op een fietsendrager en dan rijd ik daar naartoe. De route daar is wel relatief kort. Maar je kunt ook meerdere rondjes rijden. Wij doen er meestal 2 of 3 van 9 km.quote:Op donderdag 7 mei 2009 08:39 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
ok, als goed is volgende week zondag fietsje wel weer terug dus dan ga ik gelijk ri dorst
fiets ik er wel even heen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |