Dit gaat te furr!quote:Op dinsdag 28 april 2009 22:47 schreef neen het volgende:
Of een Little Pony!
My little Pony... my little pooony. laalalalalalalaaaaaaaaaa
Niks te fur! kwaliteit!quote:Op dinsdag 28 april 2009 22:52 schreef P.F het volgende:
[..]
Dit gaat te furr!
Iedereen trouwens heel erg bedankt voor de adviezen en de meelevende woorden! Ik zit ein-de-lijk op m'n eigen laptoppie en kan weer uitgebreid interwebzen!
Verjaardag met vader? Of was dat gister?quote:Op dinsdag 28 april 2009 22:58 schreef Greys het volgende:
Wat een knus mandje heb je voor jezelf gecreëerd daar PF!
Ik mis de Co trouwens vandaag... waar hangt ze uit?
Ging ze vandaag niet opruimen/schoonmaken met een vriendin?quote:Op dinsdag 28 april 2009 22:58 schreef Greys het volgende:
Ik mis de Co trouwens vandaag... waar hangt ze uit?
quote:Op dinsdag 28 april 2009 23:19 schreef P.F het volgende:
Mijn lijstje:
O: 1 boterham gebakken ei, 1 boterham hagelslag, spekjes.
L: 1 boterham vruchtenhagel
T: 3x frisdrank
D: 2 zielige plakjes stokbrood kruidenboter + canneloni + 2 cappuccino + cola
Echt een zielig lijstje. Ik heb nog een stokbroodje kruidenboter, die kan ik er nog wel indoen?
Geen idee? Maar 500 meer of minder maakt ook niet uit eigenlijkquote:Op dinsdag 28 april 2009 23:31 schreef Greys het volgende:
Op hoeveel kcal. zat je in totaal dan PF?
Heb je wel flink wat caneloni op?
Liever iets groens. Niet te verwarren met schimmelquote:Op dinsdag 28 april 2009 23:21 schreef P.F het volgende:
Ik moet minder cafeïne drinken, dat onderdrukt m'n hongergevoel.
Maar, een stokbroodje kruidenboter? Ik heb er niet echt zin in dus als het echt super super ongezond is verzin ik iets nieuws
Op dit tijdstip krijg ik echt geen groenten meer wegquote:Op dinsdag 28 april 2009 23:35 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Liever iets groens. Niet te verwarren met schimmel.
Ik ook niet. Want de zak drop is leeg. Het leek zo'n goed plan allemaalquote:Op dinsdag 28 april 2009 23:35 schreef P.F het volgende:
[..]
Op dit tijdstip krijg ik echt geen groenten meer weg
Oja. Maar hij zit nu al in de ovenquote:Op dinsdag 28 april 2009 23:39 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Ik ook niet. Want de zak drop is leeg. Het leek zo'n goed plan allemaal...
Uhmz, stokbroodje is niet zo handig, misschien boterham pindakaas oid?
Ovens hebben iets heel speciaals. Het heet een deur. Daarmee kan je hem eruit halenquote:
Wat goed!quote:Op woensdag 29 april 2009 00:14 schreef conleche het volgende:
Black Beauty in da house!!!
OMG wat een dag. Ik ben kaput!Eerst dus van 10 u 's ochtends tot half 5 schoongemaakt en ik heb geen één pauze genomen, ja om een boterham en sushi te eten. Maar ja, je gaat niet Fokken, of je zelf in te korte rokjes fotograferen als je vriendin jouw badkamer staat te soppen. Resultaat is wel een schoon en opgeruimd huis: ik ben zo blij!!
![]()
Toen op de fiets, want ik moest nog alle boodsschappen doen voor het eten, wat ik ook nog moest koken. Ik dacht dat ik 7 uur had gezegd tegen m'n vader. Helaas bleek ik 6 uur te hebben gezegd en waren ze ook nog 3 kwartier te vroeg, omdat ze rekening hadden gehouden met files. Die er niet bleken te zijn. Ik was net de Gall & Gall uit toen de telefoon ging. Waar of dat ik bleef.![]()
M'n huis was dan wel schoon, zelf was ik nog in werkkledij.Nou ja. Het was toch wel gezellig, m'n zusje kwam ook nog en nu ben ik moe maar voldaan zoals dat heet.
Volgende week ga ik een dagje helpen bij vriendinlief en die week erop zij weer bij mij!! Echt prima deal!!!
Koninginnenacht => bewegen => goed.quote:Op woensdag 29 april 2009 07:52 schreef Blurred86 het volgende:
Goedemorgen!
Pff 62,5 vanochtend (dat was gister nog 61,4). En ik weet dat dat niet allemaal vet kan zijn en blabla, maar toch voel ik me nu dik en opgeblazen en stiekem heb ik geen zin meer om koninginnenacht te gaan vieren vanavond
![]()
Wat een muts ben ik ook!![]()
Lijstje komt straks, ik ga nu even braaf brinta maken ook al heb ik eigenlijk geen honger..
Ik ging er vanuit dat ie dat wel gedaan zou hebbenquote:Op dinsdag 28 april 2009 20:49 schreef Greys het volgende:
[..]
Gezien TJ zijn medische geschiedenis met zijn hart zou ik als ik hem was toch met de dokter overleggen of hij wel of niet mag sporten...
Haai, ik was 64.1 vanmorgenquote:Op woensdag 29 april 2009 07:52 schreef Blurred86 het volgende:
Goedemorgen!
Pff 62,5 vanochtend (dat was gister nog 61,4). En ik weet dat dat niet allemaal vet kan zijn en blabla, maar toch voel ik me nu dik en opgeblazen en stiekem heb ik geen zin meer om koninginnenacht te gaan vieren vanavond
![]()
Wat een muts ben ik ook!![]()
Lijstje komt straks, ik ga nu even braaf brinta maken ook al heb ik eigenlijk geen honger..
Mijn BMR is volgens de Harris Benedict methode 1506 kcal. Als ik daar 500 kcal onder moet gaan zitten wordt het serieus crashenquote:Op dinsdag 28 april 2009 16:32 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Je BMR is het aantal kcal dat je nodig hebt om je lichaam draaiende te houden. Dus als je de hele dag in bed stil zou liggen. Je onderhoudsniveau is het aantal kcal dat je nodig hebt om op gewicht te blijven bij je dagelijkse activiteiten. Dus als je veel sport, heb je meer kcal nodig om op gewicht te blijven. Op deze site kan je dit uitrekenen (hij staat ook in het vorige topic). Om af te vallen moet je ca. 500 kcal onder je onderhoudsniveau gaan zitten, om aan te komen 500 erboven. Hoe het zit als je door crashdiëten je stofwisseling om zeep hebt geholpen (weet niet of dat zo is natuurlijk, no offence!) weet ik niet. Ik neem aan dat de aantallen dan niet opgaan.
Buikvet komt vaak door insuline. Te veel snelle suikers (witte suiker, witmeel, glucose/fructosestroop) worden met behulp van insuline omgezet in vet en hebben een voorliefde voor je buik. Als je dat soort troep uit je lijstjes bant, heb je grote kans dat ook je buik minder wordt. Aanleg is natuurlijk ook een factor.quote:Op woensdag 29 april 2009 09:13 schreef Ek-Mei het volgende:
het probleem is dat ik op een gegeven moment alleen nog maar afval op de plaatsen waar het niet meer nodig is en mn buik gewoon blijft zitten
Ja, onder je onderhoud inderdaad moet je gaan zitten, niet onder die andere.quote:Op woensdag 29 april 2009 09:23 schreef heaven7 het volgende:
Even nog over je BMR:
[..]
Mijn BMR is volgens de Harris Benedict methode 1506 kcal. Als ik daar 500 kcal onder moet gaan zitten wordt het serieus crashenOnderhoud volgens het schema is 2071. Dus ik neem aan dat ik daar 500 onder moet gaan zitten? En hoe snel zal het afvallen dan wel of niet gaan? (Theoretisch want mijn lijf is raar).
Naar gevoel hè? Ook al was je zelf die een andere functie wou (toch?)quote:Op woensdag 29 april 2009 09:05 schreef Syrena het volgende:
Hmz. Mijn baas is net vertrokken naar onze andere vestiging om de vacaturetekst te gaan maken. Voor mijn vervangster. Ik vind het helemaal niet leuk
suiker moet ik misschien idd gaan bannen, maar ik denk dat het bij mij , als ik naar mn fam. kijk, aanleg is, van beide kanten nog wel geloof ikquote:Op woensdag 29 april 2009 09:26 schreef loveli het volgende:
[..]
Buikvet komt vaak door insuline. Te veel snelle suikers (witte suiker, witmeel, glucose/fructosestroop) worden met behulp van insuline omgezet in vet en hebben een voorliefde voor je buik. Als je dat soort troep uit je lijstjes bant, heb je grote kans dat ook je buik minder wordt. Aanleg is natuurlijk ook een factor.
Dank Greys en Syrena voor de bezorgdheid maar mag sporten mits het geen contactsporten zijn en andere sporten waarbij je op je schouder kan vallen. Dus bijv skaten mag ik wel maar voorzichtig net als schaatsen en wielrennen.quote:Op woensdag 29 april 2009 09:03 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik ging er vanuit dat ie dat wel gedaan zou hebben![]()
TJ> Niet ons vragen dus, maar de dokter ja!En volgens mij mocht je nog niet voetballen van 'm, dus zou ik hardlopen ook maar laten...
Hallo!quote:Op woensdag 29 april 2009 09:13 schreef Ek-Mei het volgende:
Goeiemorgen ,
Ik ben echt heel erg nieuw hier, af en toe zitten lurken hier en het lijkt me leuk om (een lijstje) mee te posten.![]()
Ben afgevallen van dik over de 80 kilo, weet het niet precies want woog me toen nooit, naar 65 kilo (zelfs iets er onder) het een beetje laten verslonsen (vooral in de weekenden) en nu vanmorgen 66,6 () wil zeker weer terug naar de 65 en het liefst iets eronder, het probleem is dat ik op een gegeven moment alleen nog maar afval op de plaatsen waar het niet meer nodig is en mn buik gewoon blijft zitten
Ik ben gestopt met roken, nu al ruim een maand, dus daar zal het ook mee te maken hebben, plus dat ik de eerste weken mn sigaretten zo ongeveer inruilde voor paaseitjes
![]()
Maandag begin ik weer wat strenger, na koninginnedag en etentje vrijdag en het weekend lijkt me dat een mooie dag om weer te starten.
Dus... Hallo dan maar eerst
je hebt gelijk! ik ga gewoon lekker dansen vanavond, ik ben toch de enige die die kilo extra zietquote:Op woensdag 29 april 2009 08:43 schreef loveli het volgende:
[..]
Koninginnenacht => bewegen => goed.
Niet gaan => bankzitten => slecht.
oh ja? Hoe weet je dat? Of ben jij misschien de kortste persoon in NL?quote:Op woensdag 29 april 2009 09:05 schreef Syrena het volgende:
[..]
Haai, ik was 64.1 vanmorgenEn ik ben nog korter ook!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |