Lange termijn meet agendaquote:Vergunning ingebruikname openbare grond voor het plaatsen van een kokosmat van 3 bij 2 meter in het voetgangersgebied langs de Rotte t.h.v. het Noordplein en 2 schemerlampen op de hoek Zaagmolenstraat en 1e Pijnackerstraat aan de bestaande lantaarnpaal op ca. 5 meter hoogte. De schemerlampen branden in de avond en nacht. De vergunning is verleend voor de periode 1 maart 2009 tot en met 30 juni 2010
Dit valt nog wel mee.quote:Op donderdag 23 april 2009 16:39 schreef littledrummergirl het volgende:
ik spot een drugsmeet in de planningalleen pas volgend jaar
ow en ldg wil handige nieuwe huisdingen voor dr verjaardaggamma bonnen ofzo
Prijzen verschillen per drug en per winkel en doseringen natuurlijk ook. Die Methylone was 22 euro voor een gram, gratis naar Nederland gestuurd, dosering ga ik stellen op 100-125 mg. voor de eerste keer. Dus reken maar uit: 2,20 tot 2,75 per dosis.quote:Op donderdag 23 april 2009 16:42 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Goedkope drugsmeet? Designerdrugs zijn per gram duurder dan wat dan ook![]()
(punt is dat je maar een tiende gram nodig hebt)
die kan sowieso wel icm met de bbq tochquote:Op donderdag 23 april 2009 16:45 schreef SingleCoil het volgende:
1 stem vóór een vette drugsmeet. Ik wil graag nog eens aan de paddo ofzo, maar dan wel in ervaren gezelschap
We kunnen mij ons trouwens ook wel een wietmiet houden, A. heeft een vuilniszak vol meegekregen van haar broertje![]()
ik weet nog net hoe zo'n ding eruit zietquote:Op donderdag 23 april 2009 16:42 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dit valt nog wel mee.Isegrim wilde een decoupeerzaag voor haar verjaardag.
![]()
![]()
Dat maakt al dat je meer vakkennis hebt dan ik.quote:Op donderdag 23 april 2009 16:53 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
ik weet nog net hoe zo'n ding eruit zietdaar houd het ook echt op.
Waar zijn die wijven mee bezig? A. wilde al op kickboksen...quote:Op donderdag 23 april 2009 16:42 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dit valt nog wel mee.Isegrim wilde een decoupeerzaag voor haar verjaardag.
![]()
![]()
Zou ik ook doen, stel dat je een keer heftige ruzie krijgt.quote:Op donderdag 23 april 2009 16:55 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Waar zijn die wijven mee bezig? A. wilde al op kickboksen...![]()
(heb ik natuurlijk verboden)
Stonden twee tikfoutjes inquote:Op donderdag 23 april 2009 16:57 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Zou ik ook doen, stel dat je een keer heftige ruzie krijgt.![]()
Ik heb zelf dan wel de zwemband van Chinees eten.
spellen we even meequote:Op donderdag 23 april 2009 16:55 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Waar zijn die wijven mee bezig? A. wilde al op kickboksen...![]()
(heb ik natuurlijk verboden)
dat dusquote:Op donderdag 23 april 2009 17:14 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Emancipatie, dat is dat jullie het vuilnis buiten zetten.
quote:Op donderdag 23 april 2009 17:14 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Emancipatie, dat is dat jullie het vuilnis buiten zetten.
dat betekent dat jij een rok aan mag trekken ... right ...quote:Op donderdag 23 april 2009 17:01 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
spellen we even meee
m
a
n
c
i
p
a
t
i
e
gelijke rechten en zulksals jullie stomme sporten mogen doen en boormachines mogen vast houden , mogen wij het ook
dat recht laat ik graag aan me voorbijgaanquote:Op donderdag 23 april 2009 18:07 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
dat betekent dat jij een rok aan mag trekken ... right ...
je komt wel uit zo'n dorp toch?quote:Op donderdag 23 april 2009 18:10 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
dat recht laat ik graag aan me voorbijgaan
dan was ik wel gereformeerd geworden als ik dat had gewild
veelal katholiek bie ons in braboland geleuf ikquote:Op donderdag 23 april 2009 18:18 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
je komt wel uit zo'n dorp toch?
owja ke hebt gelijkquote:Op donderdag 23 april 2009 18:24 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
veelal katholiek bie ons in braboland geleuf ik
* ebeaydojraes mist omhoogkijkend fluit smiley ...quote:Op donderdag 23 april 2009 18:10 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
dat recht laat ik graag aan me voorbijgaan
dan was ik wel gereformeerd geworden als ik dat had gewild
Inclusief dagtekening.quote:Op donderdag 23 april 2009 19:36 schreef Isegrim het volgende:
Vandaag nóg een brief van Eneco dat ze nog steeds mijn meterstanden niet hebben.Die ze dus al wel hebben en al hadden voordat die brief verzonden werd. De brief is een kopie van de brief die ik eerder deze week ontving.
Wat is jouw voordeel daarmee?quote:Op woensdag 22 april 2009 21:41 schreef Loveless85 het volgende:
Mocht je nog lekker rondkarren zonder rijbewijs: Ik hoop dat je dikke schade rijdt en 't niet vergoed word![]()
Want?quote:Tis gewoon vrij kansloos te gaan rijden (schijnbaar nog in je uppie ook) zonder rijbewijs...
Het eerste doe ik, het tweede niet.quote:Ga lekker lessen als je wil rijden, of leg je erbij neer dat je het niet mag.
Ik denk dat ik minder gevaarlijk rijd dan de gemiddelde persoon die net een rijbewijs heeft. Sowieso voegt een rijbewijs niets toe aan veiligheid.quote:Tis niet alleen gevaarlijk
Da's absoluut waar. Reden temeer om voorzichtig te zijn.quote:, het kan je ook nog bakken met geld kosten als je iets of iemand aanrijdt
Meestal liggen dat soort dingen echter niet aan het CBR.. Het CBR heeft een vrij rechtlijnige manier om vast te stellen of iemand kan rijden.quote:Op woensdag 22 april 2009 22:39 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Mijn pakket was al iets van 1200 euro ofzo, dat waren 20 lessen met examen geloof ik. Nog een keer extra examen en dus wat extra lessen moeten nemen. Bij elkaar zo'n 1800 euro kwijt ofzo. Was trouwens wel regio Haaglanden!
Ken vrienden van me die in Drechtsteden afreden, waar het CBR echt een drakenclub is, een aantal gewoon 5/6x examen gedaan (dus BNOR), die waren echt >3000 euro kwijt, echt bizar
Het is een feit dat je minder sociale interactie hebt wanneer je auto rijdt. Dat maakt je op dat moment dus asocialer. Niet dat dat slecht is, maar wanneer je van sociale interactie met mensen houdt kan OV een pluspunt zijn.quote:[quote]Op donderdag 23 april 2009 11:45 schreef Metatron het volgende:
Ik heb tot mijn 36e nooit een auto gehad, en heb alles met het OV, benenwagen of fiets gedaan. Nu heb ik sinds een jaar een auto, en ik kom tot de voor mij zeer bewezen conclusie dat VOOR MIJ de auto een stuk efficienter is voor woon-werk verkeer. En dat maakt mij dan ineens 'asocialer'. Right.
Grappig. Bij ons weten ze nog steeds niet dat er bijna een jaar geleden een nieuwe meter is geplaatst en heb ik nog steeds geen definitieve nota voor mijn stroom gehad.quote:Op donderdag 23 april 2009 19:36 schreef Isegrim het volgende:
Vandaag nóg een brief van Eneco dat ze nog steeds mijn meterstanden niet hebben.Die ze dus al wel hebben en al hadden voordat die brief verzonden werd. De brief is een kopie van de brief die ik eerder deze week ontving.
* Alicey stemt mee.quote:Op donderdag 23 april 2009 16:45 schreef SingleCoil het volgende:
1 stem vóór een vette drugsmeet. Ik wil graag nog eens aan de paddo ofzo, maar dan wel in ervaren gezelschap
Dan wordt dat tenminste ook nog eens gebruikt. Wanneer je nu ons drugslaatje open doet komt de walm je meteen tegemoet, terwijl het nota bene is ingepakt in folie.quote:We kunnen mij ons trouwens ook wel een wietmiet houden, A. heeft een vuilniszak vol meegekregen van haar broertje![]()
wow! je hebt een kilt! stoer man! Die wil ik eigenlijk ook welquote:Op donderdag 23 april 2009 19:11 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
* ebeaydojraes mist omhoogkijkend fluit smiley ...
[ afbeelding ]
Ik ben handig met sterkstroom en signaalbekabeling, maar daar houdt het bij op.quote:Op donderdag 23 april 2009 16:55 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat maakt al dat je meer vakkennis hebt dan ik.![]()
Klussende vrouwen.![]()
Isegrim kan heel goed tegelen. En meer.
Het was natuurlijk maar een grapje dat ik op kickboksen wilde.quote:Op donderdag 23 april 2009 17:01 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
spellen we even meee
m
a
n
c
i
p
a
t
i
e
gelijke rechten en zulksals jullie stomme sporten mogen doen en boormachines mogen vast houden , mogen wij het ook
Tja, mannen zijn daar nu eenmaal veel meer geschikt voor.quote:Op donderdag 23 april 2009 17:14 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Emancipatie, dat is dat jullie het vuilnis buiten zetten.
ik zeg maar 1 ding:quote:Op donderdag 23 april 2009 20:40 schreef Alicey het volgende:
[..]
Tja, mannen zijn daar nu eenmaal veel meer geschikt voor.
vandaar dat je die zakken altijd laat staan in de hal....quote:Op donderdag 23 april 2009 17:14 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Emancipatie, dat is dat jullie het vuilnis buiten zetten.
Da's nog niets vergeleken bij heiden6. Die laat ze gewoon in de vuilbak zitten. Hoe vol ze ook zijn. Al kan het deksel met geen mogelijkheid meer dicht.quote:Op donderdag 23 april 2009 20:44 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
vandaar dat je die zakken altijd laat staan in de hal....
Hoe amateuristisch, wij hebben gewoon een kistje.quote:
ik snap absoluut niet waar je nou weer een probleem van loopt te maken. Zolang je met enige aandrang de deksel nog dicht krijgt kan er nog meer bij, en zou het dus onzin zijn de zak te vervangen.quote:Op donderdag 23 april 2009 20:46 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Da's nog niets vergeleken bij heiden6. Die laat ze gewoon in de vuilbak zitten. Hoe vol ze ook zijn. Al kan het deksel met geen mogelijkheid meer dicht.
gééft 'ie je een kans te emanciperen, is het wéér niet goed!quote:Op donderdag 23 april 2009 20:44 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
vandaar dat je die zakken altijd laat staan in de hal....
Zoals je ziet gaat het bij ons dus hetzelfde.quote:Op donderdag 23 april 2009 20:50 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
ik snap absoluut niet waar je nou weer een probleem van loopt te maken. Zolang je met enige aandrang de deksel nog dicht krijgt kan er nog meer bij, en zou het dus onzin zijn de zak te vervangen.
Je mag best wel wat zuiniger met het milieu omgaan hoor!
wie zegt dat dat hier niet gebeurdquote:Op donderdag 23 april 2009 20:46 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Da's nog niets vergeleken bij heiden6. Die laat ze gewoon in de vuilbak zitten. Hoe vol ze ook zijn. Al kan het deksel met geen mogelijkheid meer dicht.
nog wel ja...quote:Op donderdag 23 april 2009 20:54 schreef Alicey het volgende:
[..]
Zoals je ziet gaat het bij ons dus hetzelfde.
De taakverdeling is daarom ongeveer dat ik ze uit de vuilbak haal en verwissel en mijnze vervolgens buiten zet als ik het een keer lief vraag.
Ik moet het achtenveertig keer lief vragen.quote:Op donderdag 23 april 2009 20:54 schreef Alicey het volgende:
[..]
Zoals je ziet gaat het bij ons dus hetzelfde.
De taakverdeling is daarom ongeveer dat ik ze uit de vuilbak haal en verwissel en mijnze vervolgens buiten zet als ik het een keer lief vraag.
1 x vuilniszakken buiten zetten = 1 x neuken in het park. Lief vragen is sympatiek maar overbodig.quote:
Ik vind het prima heur.quote:Op donderdag 23 april 2009 20:59 schreef SingleCoil het volgende:
1 x vuilniszakken buiten zetten = 1 x neuken in het park. Lief vragen is sympatiek maar overbodig.
Je bedoelt dat ik altijd alles weggooi en jij alles laat liggen?quote:Vrouwen produceren trouwens ook het grootste deel van de vuilnis in huis, het is dus redelijk dat ze dat ook zelf een beetje opruimen. Ik wil daar best mijn steentje aan bijdragen, ik ben tenslotte een moderne vent, maar het moet niet uit de hand gaan lopen hè?
quote:Op donderdag 23 april 2009 21:05 schreef Alicey het volgende:
Je bedoelt dat ik altijd alles weggooi en jij alles laat liggen?
We kunnen hem gewoon nieuw leven in blazen.quote:Op donderdag 23 april 2009 21:11 schreef Isegrim het volgende:
Ik vind het trouwens jammer dat ik de OV-rel heb gemist.![]()
- jongens zijn veel beter,quote:
Waar is je stiefma naartoe dan? Weggelopen?quote:Op donderdag 23 april 2009 21:16 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Sinds mn stiefma weg is moet ik het zelf doen, want mn pa doet het niet.
dat lijkt me logisch: jullie koken (veel afval), doen de was (lege zeepverpakkingen enzo), maken koffie en thee of schenken een biertje in (lege flessen en verpakkingen), doen de administratie (veel papierafval), verschonen de kattenbak (erg veel afval), lopen de hele dag je neus te snuiten (veel papiertjes afval) en doen nog andere vage dingen met papier, tissues en verband die we hier liever niet in detail bespreken (ook veel vies afval trouwens), stofzuigen (dus volle stofzakken) en vlooien de kat (nog meer rotzooi).quote:Op donderdag 23 april 2009 21:05 schreef Isegrim het volgende:
Hoezo, wij produceren het grootste deel van het vuilnis in huis?
ja, maar dat is ook je werk. Het zou toch wel een beetje raar worden als ik zelf mijn eigen chipszak weg moest gaan gooienquote:Op donderdag 23 april 2009 21:05 schreef Alicey het volgende:
Je bedoelt dat ik altijd alles weggooi en jij alles laat liggen?
quote:Op donderdag 23 april 2009 21:17 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
dat lijkt me logisch: jullie koken (veel afval), doen de was (lege zeepverpakkingen enzo), maken koffie en thee of schenken een biertje in (lege flessen en verpakkingen), doen de administratie (veel papierafval), verschonen de kattenbak (erg veel afval), lopen de hele dag je neus te snuiten (veel papiertjes afval) en doen nog andere vage dingen met papier, tissues en verband die we hier liever niet in detail bespreken (ook veel vies afval trouwens), stofzuigen (dus volle stofzakken) en vlooien de kat (nog meer rotzooi).
Wij drinken bier (uit de fles, dus geen extra afval) en eten chips (ok, één chipszak dan).
verder nog iets?
quote:Op donderdag 23 april 2009 21:19 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
ja, maar dat is ook je werk. Het zou toch wel een beetje raar worden als ik zelf mijn eigen chipszak weg moest gaan gooien
Jups, wist je dat nog niet.....al weken terug.quote:Op donderdag 23 april 2009 21:17 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Waar is je stiefma naartoe dan? Weggelopen?
Niet meegekregen.quote:Op donderdag 23 april 2009 21:21 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Jups, wist je dat nog niet.....al weken terug.
Iets met mn pa die werkloos is en dus minder geld heeft dan voorheen. Het precieze weet ik ook niet, weet alleen dat het bier goed smaakte.quote:Op donderdag 23 april 2009 21:22 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Niet meegekregen.Waarom is ze weggelopen?
Dat laatste snap ik niet helemaal.quote:Op donderdag 23 april 2009 21:23 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Iets met mn pa die werkloos is en dus minder geld heeft dan voorheen. Het precieze weet ik ook niet, weet alleen dat het bier goed smaakte.
Wordt dat voor jou niet in een bakje gedaan?quote:Op donderdag 23 april 2009 21:17 schreef SingleCoil het volgende:
en eten chips (ok, één chipszak dan).
dat ik feestje gevierd heb toen ze opgehoepeld was. Nee dat deed ze ook maar ze was bang dat ze nu meer moest betalen in het huishouden en minder overhield denk ik.quote:Op donderdag 23 april 2009 21:25 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Dat laatste snap ik niet helemaal.Maar was ze soms zelf te lui om te werken?
Was ze een boze stiefmoeder?quote:Op donderdag 23 april 2009 21:27 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
dat ik feestje gevierd heb toen ze opgehoepeld was.
Pff. Nou ja, als een stom wijf was, beter.quote:Nee dat deed ze ook maar ze was bang dat ze nu meer moest betalen in het huishouden en minder overhield denk ik.
Ik denk dat JJDJ het het best kan uitleggen wat voor trol het was/is.quote:Op donderdag 23 april 2009 21:30 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Was ze een boze stiefmoeder?
[ afbeelding ]
[..]
Pff. Nou ja, als een stom wijf was, beter.
nee, ik eet altijd uit de zak. Anders gaat A. mee zitten eten, hetgeen verschillende negatieve effecten heeft:quote:Op donderdag 23 april 2009 21:25 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Wordt dat voor jou niet in een bakje gedaan?
zoietsquote:Op donderdag 23 april 2009 21:32 schreef Isegrim het volgende:
Je vader heeft dus niet zo'n beste smaak?
Da's geen kilt, da's een rokjequote:Op donderdag 23 april 2009 20:38 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
wow! je hebt een kilt! stoer man! Die wil ik eigenlijk ook wel
Niet verkracht door tien negers?quote:Op donderdag 23 april 2009 22:55 schreef WHATSHESAID het volgende:
Ik ben net heel eventjes op zuid geweest! Toen het al donker begon te worden!
Was het voor jou net zo goed als voor hun?quote:Op donderdag 23 april 2009 22:57 schreef WHATSHESAID het volgende:
Ja, dat wel. En m'n portemonnee is weg, maar daar had ik al op gerekend.
Ik wist niet dat ze tegenwoordig zulke grote kelderboxen maakten.quote:
quote:Op donderdag 23 april 2009 23:02 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ik wist niet dat ze tegenwoordig zulke grote kelderboxen maakten.
quote:Op donderdag 23 april 2009 23:47 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Gaat er morgenvanavond nog gebarbequed worden in hét park?
geloof van nietquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |