Klinkt lekkerquote:Op woensdag 22 april 2009 19:47 schreef conleche het volgende:
M'n diner is gewijzigd. Het worden 2 pitabroodjes met biologisch shoarmavlees, rauwe thaise wokgroenten en een sausje van lightmayo, griekse yoghurt, bieslook, kruiden endezo. Geen knoflook helaas, want moet morgen werken........dit alles als tvp!!
Fles is nu leeg, dus het is voorlopig weer even gebeurd. Te duur om er een gewoonte van te maken gelukkig maarquote:
Morgen eens een nieuwe fles gaan halenquote:
Ik dacht dat jij die kilo kwijt wilde raken?quote:Op woensdag 22 april 2009 19:49 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Morgen eens een nieuwe fles gaan halen
Ja? Maar ik blijf wel gewoon lekker eten en drinken (vooral drinkenquote:Op woensdag 22 april 2009 19:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij die kilo kwijt wilde raken?
Ik zou 1 kop soep doen en een omeletje op 1 boterham!!quote:Op woensdag 22 april 2009 19:48 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik twijfel... Wat adviseren jullie me als D?
Een omelet met wat groenten op 2 boterhammen of 2 grote kommen kippensoep met een boterham?
Ik twijfelde nietquote:Op woensdag 22 april 2009 19:58 schreef BlaatschaaP het volgende:
Mag ik iedereen die nog van plan was vanavond te gaan sporten maar nu twijfelt even een schop onder zijn of haar hol geven?. KOMOP MENSEN! SPORTEN IS GOED EN LEKKER! Gewoon doen, voel je je daarna 100 keer beter!
Ik heb m'n sportkleren al aan. Laat even het eten bezinken en ga dan straks voor Evy 24!
Zeker, heerlijk spul.quote:Op woensdag 22 april 2009 19:48 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Klinkt lekker.
Eten jullie (mensen hier in dit topic) ook wel eens kip-shoarma? Ik heb het nu een paar keer gehad en wow dat is lekker.
Ik miste nog fruit en iets meer groente in je lijstje! Want die 5 slierten kousebaaand die je doorgaans bij de roti krijgt zijn ook echt niet genoeg hè.quote:Op woensdag 22 april 2009 19:48 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Klinkt lekker.
Eten jullie (mensen hier in dit topic) ook wel eens kip-shoarma? Ik heb het nu een paar keer gehad en wow dat is lekker.
Ik let meer op de variëteit van het voedsel dat ik binnen krijg en de voedingswaarde i.v.m een verhoging van de sportintensiviteit dan op het aantal kcal dat ik binnen krijg op een dag.quote:Op woensdag 22 april 2009 19:49 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Wat voor etenspatroon is een beetje goed? Ik zit nu meestal op 4 boterhammen per dag, normaal avondeten (vis, vlees, pasta, rijst, aardappelen afwisselen) en dan tussendoortjes fruit. Maar kom dan altijd nog aan te weinig kcal.
Ja, het zullen ook niet altijd boterhammen zijn (kan ook crackers of cornflakes)quote:Op woensdag 22 april 2009 20:07 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Ik let meer op de variëteit van het voedsel dat ik binnen krijg en de voedingswaarde i.v.m een verhoging van de sportintensiviteit dan op het aantal kcal dat ik binnen krijg op een dag.
Heb dat een tijdje gedaan en werd gillend gek, overigens meer omdat ik het idee had dat ik of écht foute dingen moest gaan eten om aan dat totaal te komen óf dat ik bergen meer moest eten om hetzelfde te bereiken.
Luister gewoon naar je lijf, als het te weinig is geeft je lijf echt wel een signaal af (niet te verwarren met de gewenning als je ineens anders eet) naar mijn bescheiden mening.
Overigens kom ik rond de 6 boterhammen op een dag (indien ik in de ochtend brood eet) en eet ik tussendoor vooral fruit of wat crackers/iets in die trend.
Het was echt best veel! Ik heb de helft van zo'n bakje vlees op! En zit nu aan de griesmeelpudding met bessensap.quote:Op woensdag 22 april 2009 20:07 schreef Greys het volgende:
Co![]()
Waarom maar eentje? Als D lijkt me dat toch echt wat te weinig, ook al is hij iets groter dan normaal.
Hebben ze daar tegenwoordig ook echt lessen van? Dat lijkt me wel leukquote:Op woensdag 22 april 2009 20:14 schreef Goodbye het volgende:
Liefjes, ik ben terug van Zumba en het was in één woord: GEWELDIG!!!![]()
Echt helemaal mijn ding, lekker dansen op muziekkk, heupjes losschudden.
En doodmoe zijn nu.
jupquote:Op woensdag 22 april 2009 19:48 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Eten jullie (mensen hier in dit topic) ook wel eens kip-shoarma? Ik heb het nu een paar keer gehad en wow dat is lekker.
Het was volgens mij wel 200 gram ppquote:Op woensdag 22 april 2009 20:05 schreef Laureline het volgende:
[..]
Ik miste nog fruit en iets meer groente in je lijstje! Want die 5 slierten kousebaaand die je doorgaans bij de roti krijgt zijn ook echt niet genoeg hè.
Kip-shoarma lijkt me best goed als magere variant, maar ik eet nooit shoarma bij shoarmatenten. Wel falafel, köfte of kebab. Laatst wel kip-knakworsten geprobeerd ipv the real thing, dat vond ik al best gewaagd
Bij mij op de sportschool sinds kort! Het is echt superleuk!quote:Op woensdag 22 april 2009 20:16 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Hebben ze daar tegenwoordig ook echt lessen van? Dat lijkt me wel leuk
Stoerquote:Op woensdag 22 april 2009 20:18 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Bij mij op de sportschool sinds kort! Het is echt superleuk!Gelukkig waren er veel mensen voor het eerst, dus de pasjes werden goed uitgelegd.
0quote:Op woensdag 22 april 2009 20:19 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Stoerga je nu vaker?
Hoeveel uur sporten jullie trouwens allemaal per week? Ik kom nu aan 3 uur maar dat is kennelijk niet genoeg dus wil rond de 5/6 uur proberen.
Hoe maak je dat dan? Gewoon kipfilet in heel kleine reepjes snijden en dan kruiden?quote:Op woensdag 22 april 2009 20:16 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
jupzelfgemaakt van kipfilet met shoarmakruiden, en dan lekker met allerlei groenten en een yoghurt-knoflooksausje
Ja, ben ik zeker van plan!quote:Op woensdag 22 april 2009 20:19 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Stoerga je nu vaker?
Hoeveel uur sporten jullie trouwens allemaal per week? Ik kom nu aan 3 uur maar dat is kennelijk niet genoeg dus wil rond de 5/6 uur proberen.
yup! easy as thatquote:Op woensdag 22 april 2009 20:20 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Hoe maak je dat dan? Gewoon kipfilet in heel kleine reepjes snijden en dan kruiden?
Het klinkt wel heel verleidelijk, moet ik zeggenquote:
Hmmm waarom ben ik niet gewoon actiever van mezelf.....ik moet het echt van die uren sporten hebben.quote:Op woensdag 22 april 2009 20:21 schreef Ewelina het volgende:
Ik sport 0 uur per week. Ik fiets wel veel en ik wandel regelmatig. En elke dag dans ik wel een half uur tot een uur, gewoon thuis swingen op muziek.
Wisseltquote:Op woensdag 22 april 2009 20:21 schreef Miss_S het volgende:
[..]en hoevaak fiets je heel hard?
Want bij jou gaat het nu wel weer goed toch?
Nee, meer zo:quote:
Het scheelt wel dat de universiteit op fietsafstand is en bijna alles in A'dam is sneller te bereiken op de fiets dan met het OV. En het mooie weer werkt ook mee.quote:Op woensdag 22 april 2009 20:23 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Hmmm waarom ben ik niet gewoon actiever van mezelf.....ik moet het echt van die uren sporten hebben.
Tof dat je het zo leuk vindtquote:Op woensdag 22 april 2009 20:24 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Nee, meer zo:
en zo: (dit is wel een heel dom filmpje)
Ik ben wel van plan met dit weer meer in het weekend te gaan fietsen samen met mijn vriend, vind het wel erg lekker.quote:Op woensdag 22 april 2009 20:24 schreef Viking84 het volgende:
[..]
WisseltMaandag heb ik bijv toch wel een uur op de fiets gezeten, in een flink tempo.
Ik val vooral af door op m'n eten te letten.
Zo leuk, die kinderstemmetjes.
Op dit moment 1 uur per week, maar wel zoveel mogelijk lopen en dat is al heel inspannend voor mij. Als ik weer 'echt' kan sporten: 5 uur per week. Soms meer.quote:Op woensdag 22 april 2009 20:19 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Stoerga je nu vaker?
Hoeveel uur sporten jullie trouwens allemaal per week? Ik kom nu aan 3 uur maar dat is kennelijk niet genoeg dus wil rond de 5/6 uur proberen.
Ik doe zulke dansdingen juist echt voor mijn lol (vroegah ook), dat het goed is voor mijn lijf is mooi meegenomen. Ik had van Zumba verwacht dat het minder danserig was, maar dat was het juist wel gelukkig. Maakt het wel makkelijker om trouw te gaan.quote:Op woensdag 22 april 2009 20:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Tof dat je het zo leuk vindt
Zou alleen echt helemaal niks voor mij zijn... Dat gehups en gespring is niet m'n ding geloof ik.
En iets anders van dansles volgen?quote:Op woensdag 22 april 2009 20:28 schreef DevilsAndDust het volgende:
Zumba lijkt mij ook heel tof! Ik vond vroeger op dansles ook altijd al de latin dansen het leukst.. Maar het wordt hier alleen op donderdagavond en zaterdag gegeven, en dan ben ik aan het werk.
.
ik gooi het dan met die lading groente ook nog 'in de grillpanquote:Op woensdag 22 april 2009 20:23 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Het klinkt wel heel verleidelijk, moet ik zeggenEn vast en zeker een stuk magerder en gezonder dan gewone shoarma. Ga ik wel een keer proberen, dank voor de tip.
Nou, mooi tochquote:Op woensdag 22 april 2009 20:29 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ik doe zulke dansdingen juist echt voor mijn lol (vroegah ook), dat het goed is voor mijn lijf is mooi meegenomen. Ik had van Zumba verwacht dat het minder danserig was, maar dat was het juist wel gelukkig. Maakt het wel makkelijker om trouw te gaan.
Dat dacht ik ook, maar doordat je zelf die weerstand bepaalt, maak je het zo zwaar als je zelf wilt. Zo kreeg ik bij het 3e nummer zijsteken. Toen heb ik de weerstand gewoon ff iets teruggedraaid en op een iets lager tempo gefietst tot het weggetrokken was. En als ik het kan met mijn krakkemikkerige body, kan jij het zeker ookquote:Spinning lijkt mij bevoorbeeld weer echt killing. Op zich zou ik het een keer moeten proberen, maar ik heb het idee dat ik dacht ééécht niet volhoud.
Danslessen zijn duur.quote:Op woensdag 22 april 2009 20:30 schreef Miss_S het volgende:
[..]
En iets anders van dansles volgen?
Net zoals Goodbye vind ik het ook gewoon leuk en is het meegenomen dat het ook nog eens goed voor de lijn is.
Het zijn ook echt de aerobics passen in de basis, die vervolgens een beetje salsa worden gemaakt. Kan maar zo dat het eigenlijk gewoon hetzelfde is maar met een ander naampjequote:Op woensdag 22 april 2009 20:31 schreef conleche het volgende:
O dat zumba lijkt op mijn salsa-aerobics!!
Ja, dat is inderdaad wel het nadeelquote:Op woensdag 22 april 2009 20:33 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Danslessen zijn duur.. Zolang het nog kan sport ik gewoon lekker goedkoop bij de uni!
Ik ga binnenkort wel even op die lijsten kijken wanneer er een beetje een rustige les isquote:Op woensdag 22 april 2009 20:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Nou, mooi toch. Ieder z'n ding
.
[..]
Dat dacht ik ook, maar doordat je zelf die weerstand bepaalt, maak je het zo zwaar als je zelf wilt. Zo kreeg ik bij het 3e nummer zijsteken. Toen heb ik de weerstand gewoon ff iets teruggedraaid en op een iets lager tempo gefietst tot het weggetrokken was. En als ik het kan met mijn krakkemikkerige body, kan jij het zeker ook.
Nou, dan vind je het misschien wel watquote:Op woensdag 22 april 2009 20:34 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ik ga binnenkort wel even op die lijsten kijken wanneer er een beetje een rustige les isIk vind dat ik het wel een keer moet proberen ja, want fietsen opzich vind ik juist weer heel leuk!
Inderdaad, eerst proberen, dan oordelen!quote:Op woensdag 22 april 2009 20:37 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Nou, dan vind je het misschien wel wat. En misschien ook niet, maar dan hoef je je dat niet langer af te vragen
. Ik heb een paar keer aerobics geprobeerd, maar stapjes en pasjes en gehups is echt niet aan mij besteed. Ik ben dan degene die net elke keer te laat draait of de verkeerde beweging maakt
.
Ik moest echt gelijk aan deze foto denkenquote:Op woensdag 22 april 2009 20:37 schreef Goodbye het volgende:
Mijn vriend was vandaag thuis en had de achterdeur opengezet zodat de Poes lekker in de tuin kon. Komt ze op een gegeven moment ineens naar binnen gesjeest, helemaal onder de zwarte troep! Was ze in de baggersloot vlak achter ons huis gevallenM'n vriend heeft haar zowat 5 minuten onder de kraan moeten houden en ze is nu redelijk schoon. Maar dat kraangebeuren vond ze niet fijn
Aaaah arme poesquote:Op woensdag 22 april 2009 20:37 schreef Goodbye het volgende:
Mijn vriend was vandaag thuis en had de achterdeur opengezet zodat de Poes lekker in de tuin kon. Komt ze op een gegeven moment ineens naar binnen gesjeest, helemaal onder de zwarte troep! Was ze in de baggersloot vlak achter ons huis gevallenM'n vriend heeft haar zowat 5 minuten onder de kraan moeten houden en ze is nu redelijk schoon. Maar dat kraangebeuren vond ze niet fijn
Bij mij helpt het altijd wel als ik niet teveel van de leraar verwijderd sta. Zodat ik precies kan zien wat hij doet. Als ik het van opzij zie, met bovendien allemaal andere mensen die het uitzicht blokkeren, dan is het moeilijker om nieuwe pasjes te doorzien. Vooral als er draaien zijn involved.quote:Op woensdag 22 april 2009 20:38 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Inderdaad, eerst proberen, dan oordelen!Ik moet zeggen dat ik de meeste dansjes redelijk snel oppak MITS de basis eerst goed uit wordt gelegd. Dus niet dat de danslerares het dansje op volle snelheid voordoet en verwacht dat je gelijk meedoet (op was basisdingetjes na).
Ik had mezelf gelijk al vooraan geparkeerdquote:Op woensdag 22 april 2009 20:41 schreef conleche het volgende:
[..]
Bij mij helpt het altijd wel als ik niet teveel van de leraar verwijderd sta. Zodat ik precies kan zien wat hij doet. Als ik het van opzij zie, met bovendien allemaal andere mensen die het uitzicht blokkeren, dan is het moeilijker om nieuwe pasjes te doorzien. Vooral als er draaien zijn involved.
Oooooh, wat een geweldig foto!!quote:Op woensdag 22 april 2009 20:40 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik moest echt gelijk aan deze foto denken:
[ afbeelding ]
Dan zwem je niet hard genoegquote:Op woensdag 22 april 2009 20:38 schreef Chicolate het volgende:
Bewegen doe ik ook wel een halfuur per dag, maar dat vind ik niet tellen. Want dat doe ik toch altijd. Sporten is voor mij iets waarvoor je sportkleren aan moet trekken en van gaat zweten. Dus op de hometrainer/hardlopen/taekwondo/zwemmen. En zwemmen eigenlijk ook al niet. Want daarbij merk je niet dat je zweet en daar word ik niet echt moe van.
Awwwquote:Op woensdag 22 april 2009 20:40 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik moest echt gelijk aan deze foto denken:
[ afbeelding ]
Je sport inderdaad heel goed! En ook lekker afwisselendquote:Op woensdag 22 april 2009 20:43 schreef Tinkepink het volgende:
Ik sport:
Iedere ochtend en avond 5 minuten beenoefeningen en opdrukken = 70 minuten per week
Maandagavond: 60 minuten aerobics + grondoefeningen
Vrijdagavond: 90 minuten aerobics + grondoefeningen + steps
Gemiddeld gezien over een week: 60 minuten hardlopen/fietsen/crosstrainer
Totaal 280 minuten = 4,6 uur.
Geen wonder dat ik zoveel ben afgevallenVroeger sportte ik een uurtje per week.
![]()
@goodbye: Wat zielig voor poes! Wel knap dat het je vriend is gelukt haar onder de kraan te houden.
@loveli: beetje spuit-11 reactie,maar nu wil ik je haar (en jurk) ook zien natuurlijk!
Aaaawwwwwwwwquote:Op woensdag 22 april 2009 20:40 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik moest echt gelijk aan deze foto denken:
[ afbeelding ]
Ik heb geen idee. Kwam 'm een keer ergens tegen. Hij is echt prachtig. Die kop van dat beestquote:Op woensdag 22 april 2009 20:43 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Oooooh, wat een geweldig foto!!![]()
Zie dat koppie: Saaaaaave me!
Wat had dit monster gedaan?
Oh, ik dacht dat het jouw kat was!quote:Op woensdag 22 april 2009 20:46 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik heb geen idee. Kwam 'm een keer ergens tegen. Hij is echt prachtig. Die kop van dat beest.
Ik ben in Leeuwarden geboren! Laatste keer dat ik er was was de crematie van m'n oma, nu zij dood is zal ik er niet vaak meer komen denk ik........quote:Op woensdag 22 april 2009 18:26 schreef Laureline het volgende:
TerrasbootmeetIk kan onze bierkade aanbevelen
![]()
Leeuwarden ben ik wel benieuwd naar, het is toch heel mooi? Ik kan me trouwens niet herinneren ooit in Friesland te zijn geweest. Genant eigenlijk. Als ik onze nieuwe auto op gas heb gekocht is een goed voornemen veel meer tochtjes in eigen land te gaan maken
Hij is al bijna weg!quote:Op woensdag 22 april 2009 20:47 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Ik ben in Leeuwarden geboren! Laatste keer dat ik er was was de crematie van m'n oma, nu zij dood is zal ik er niet vaak meer komen denk ik........
en weer verder bijlezen...
Heeft Neen al gelopen? Moet wel toch!
Ik kan niet sneller, omdat ik mn been niet kan buigen en de bejaarden in de weg liggenquote:Op woensdag 22 april 2009 20:43 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Dan zwem je niet hard genoegNa een zwemtraining was ik echt wel moe. Maar ik zwom dan ook altijd wel op vol vermogen. Per uur ongeveer 120 baantjes denk ik.
dan moet je nu al wel weer bijna terug zijn!quote:
Ja, die van de lidl is erg lekkerquote:Op woensdag 22 april 2009 19:48 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Klinkt lekker.
Eten jullie (mensen hier in dit topic) ook wel eens kip-shoarma? Ik heb het nu een paar keer gehad en wow dat is lekker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |