Alsof Bakkal al veel heeft laten zien dit seizoen. Ik mag toch aannemen dat zijn prestaties op de trainingen reden genoeg zijn om hem niet op te stellen.quote:Op dinsdag 14 april 2009 10:59 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Snap echt niet dat dit niet al lang gebeurt
klinkt goed maar waar blijven nou de verdedigers?quote:Op maandag 13 april 2009 23:19 schreef KELDER het volgende:
stond er nog niet, wel interessant, en hoopgevend stuk als je het mij vraagt
[..]
meer taken bij mensen die verstand van zaken lijken te hebben kan ik uiteraard alleen maar toejuichen
Net zoals Aissati er natuurlijk altijd terecht naast stond................ tis je lastig bewijzen las je het vooral van 12 minuten aan het einde moet hebbenquote:Op dinsdag 14 april 2009 11:41 schreef neilpad het volgende:
Snap niet dat jullie ineens al je hoop op Bakkal gevestigd hebben. Die kerel staat er ook niet voor niks langs, net zoals Koef en Lazo er langs staan. Ik kan me eigenlijk maar 1 goede wedstrijd herinneren van hem, toen hij als invaller erin kwam thuis tegen FC Groningen. Verder heeft hij zijn niveau ook niet gehaald dit seizoen.
Ooijer komt toch terug naar Eindhoven?quote:Op dinsdag 14 april 2009 11:50 schreef rubbereend het volgende:
[..]
klinkt goed maar waar blijven nou de verdedigers?
we zijn geredquote:Op dinsdag 14 april 2009 11:52 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Ooijer komt toch terug naar Eindhoven?
Aissati kan optyfen, die had gewoon geen geduld en op dat moment was er ook gewoon geen plek voor hem.quote:Op dinsdag 14 april 2009 11:52 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Net zoals Aissati er natuurlijk altijd terecht naast stond................ tis je lastig bewijzen las je het vooral van 12 minuten aan het einde moet hebben
Is ie ook niet maar ze zijn op Fok! alleen tevreden als Terry, Carragher of Vidic onze gelederen komt versterkenquote:Op dinsdag 14 april 2009 12:00 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Die man is toch helemaal niet zo slecht?
Ik hoop dat hij sowieso een jaar op niveau mee kan maar dat is al afwachten. En er vertrekken 3 verdedigers....... er zal toch wel wat moeten komen. Bovendien was de verdediging dit seizoen nou niet de zekerste linie dus zal er een kwaliteitsinjectie moeten komen.quote:Op dinsdag 14 april 2009 12:00 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Die man is toch helemaal niet zo slecht?
Met iemand als Ooijer haal je in ieder geval ervaring binnen, daarnaast hebben we Marcellis nog, maar ik ben het met je eens dat er meer verdedigers moeten komenquote:Op dinsdag 14 april 2009 12:10 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Ik hoop dat hij sowieso een jaar op niveau mee kan maar dat is al afwachten. En er vertrekken 3 verdedigers....... er zal toch wel wat moeten komen. Bovendien was de verdediging dit seizoen nou niet de zekerste linie dus zal er een kwaliteitsinjectie moeten komen.
Aissati stel je ALTIJD op. Hij heeft kwaliteiten die andere spelers niet hebben en die doorslaggevend zijn. Hij zal verdedigend te kort komen maar aanvallend is hij gewoon wereld topquote:Op dinsdag 14 april 2009 12:01 schreef neilpad het volgende:
[..]
Aissati kan optyfen, die had gewoon geen geduld en op dat moment was er ook gewoon geen plek voor hem.
Bakkal heeft dit seizoen toch genoeg basisplaatsen gehad om zijn plek te veroveren. Natuurlijk is dat niet makkelijk als het hele elftal kut speelt maar daarom snap ik de keuze voor Mendez wel.
Voor ibbi is het ook zijn laatste seizoen als alles goed gaat.quote:Op dinsdag 14 april 2009 12:10 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Ik hoop dat hij sowieso een jaar op niveau mee kan maar dat is al afwachten. En er vertrekken 3 verdedigers....... er zal toch wel wat moeten komen. Bovendien was de verdediging dit seizoen nou niet de zekerste linie dus zal er een kwaliteitsinjectie moeten komen.
quote:Op maandag 13 april 2009 15:49 schreef Jasza het volgende:
Weet iemand waar Jong psv-Jong Ajax word gespeeld?
quote:Op dinsdag 14 april 2009 12:24 schreef Chadi het volgende:
[..]
Aissati stel je ALTIJD op. Hij heeft kwaliteiten die andere spelers niet hebben en die doorslaggevend zijn. Hij zal verdedigend te kort komen maar aanvallend is hij gewoon wereld top
Over Aissati ben ik het met je eens. Maar zoveel kansen heeft Bakkal nou ook niet gehad en ik vind hem wel degelijk beter dan Mendez en er zit in ieder geval toekomst in...quote:Op dinsdag 14 april 2009 12:01 schreef neilpad het volgende:
[..]
Aissati kan optyfen, die had gewoon geen geduld en op dat moment was er ook gewoon geen plek voor hem.
Bakkal heeft dit seizoen toch genoeg basisplaatsen gehad om zijn plek te veroveren. Natuurlijk is dat niet makkelijk als het hele elftal kut speelt maar daarom snap ik de keuze voor Mendez wel.
verlosserrquote:Op dinsdag 14 april 2009 12:49 schreef neilpad het volgende:
[..]
Ik weet dat jullie Aissati nu als de verlosser omarmen maar bij PSV is hij niet altijd even goed geweest en als je dan als jong menneke net komt kijken dan heb je het nog niet verdiend om elke wedstrijd maar te blijven staan ook al speel je niks klaar.
Bakkal moet je voor de verdediging laten spelenquote:Op dinsdag 14 april 2009 13:01 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Over Aissati ben ik het met je eens. Maar zoveel kansen heeft Bakkal nou ook niet gehad en ik vind hem wel degelijk beter dan Mendez en er zit in ieder geval toekomst in...
En wat dan nog? Moet dat snotjoch dan gaan janken als een kleine bitch dat ie wil vertrekken als ie niet speelt?quote:Op dinsdag 14 april 2009 13:18 schreef Chadi het volgende:
[..]
verlosserr
Jochie hij heeft geen kans gehad omdat ern telkens laffe trainers voor de ploeg stonden die liever een verdediger extra erin gooiden dan een aanvallend ingestelde middenvelder. Zo ook Marco bij Ajax in het begin van het seizoen.
tja dat klopt........ maarja wat moet je dan als de directeur die ook technische bevoegdheden heeft je speeltijd beloofd.........quote:Op dinsdag 14 april 2009 14:11 schreef mcyodogg het volgende:
Door mensen die daar helemaal niks over te zeggen hebben
Tieft toch op, zelfs nadat Perez verkocht was aan Ajax (ook al zo'n sterk staaltje van Reker, volgens mij was hij op dat moment zelfs clubtopscorer) en als Ibi geblesseerd was kwam hij niet aan de bak, terwijl PSV creatief totaal doodgebloed was en de punten met bakken werden ingeleverd. Ja, als er zelfs dán geen beroep op je wordt gedaan ondanks beloftes van de AD zou ik ook zeggen dat PSV een dikke kan krijgen. Loyaliteit gaat maar tot een bepaald punt.quote:Op dinsdag 14 april 2009 12:01 schreef neilpad het volgende:
[..]
Aissati kan optyfen, die had gewoon geen geduld en op dat moment was er ook gewoon geen plek voor hem.
Bakkal heeft dit seizoen toch genoeg basisplaatsen gehad om zijn plek te veroveren. Natuurlijk is dat niet makkelijk als het hele elftal kut speelt maar daarom snap ik de keuze voor Mendez wel.
Bwehehehe!quote:Op dinsdag 14 april 2009 17:17 schreef HL_Dog43 het volgende:
JA MAAR REKER MOCHT DAT HELEMAAL NIET BELOVEN!
Dat schijnen ene hoop niet te willen begrijpen. Die jongen kreeg gewoon geen kans zlefs als hij d elogische vervanger zou zijn voor iemand die niet aanwezig was. En dan moet hij op d ebank zitten en die laffe trainers aanzien. Sorry maar op die leeftijd en op zulke momenten moet je erin komen om te ontwikkelen.quote:Op dinsdag 14 april 2009 15:41 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Tieft toch op, zelfs nadat Perez verkocht was aan Ajax (ook al zo'n sterk staaltje van Reker, volgens mij was hij op dat moment zelfs clubtopscorer) en als Ibi geblesseerd was kwam hij niet aan de bak, terwijl PSV creatief totaal doodgebloed was en de punten met bakken werden ingeleverd. Ja, als er zelfs dán geen beroep op je wordt gedaan ondanks beloftes van de AD zou ik ook zeggen dat PSV een dikke kan krijgen. Loyaliteit gaat maar tot een bepaald punt.
*wacht af tot de irrelevante "JA MAAR REKER MOCHT DAT HELEMAAL NIET BELOVEN"-reacties binnen stromen
Precies. Maar helaas waart bij ons de mentaliteit rond dat jonge talenten maar geduld moeten hebben, no matter what, als ze dan vertrekken omdat de hoogste baas van de club zijn beloftes niet nakomt en hij geen minuut speeltijd krijgt wát er ook gebeurt dan is hij een jankerdquote:Op dinsdag 14 april 2009 21:37 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat schijnen ene hoop niet te willen begrijpen. Die jongen kreeg gewoon geen kans zlefs als hij d elogische vervanger zou zijn voor iemand die niet aanwezig was. En dan moet hij op d ebank zitten en die laffe trainers aanzien. Sorry maar op die leeftijd en op zulke momenten moet je erin komen om te ontwikkelen.
Bij Ajax heeft hij in feite geen concurrentie ... al denken sommigen dat de Jong een concurrent is.
Issi in normale doen moet je gewoon altijd laten spelen omdat ie aanvallend en voetballend gewoon super veel kan brengen. Verdedigend is ie slecht maar ja what the fuck messi ook .. Torres ook .. Iniesta ook.. zo nog meer spelers met bepaalde kwaliteiten aanvallend gezien. Zo'n jongen stel je niet op omdat hij kan verdedigen maar omdat hij de knock out inleidt en je winst kan bezorgen.
Das pas een baas!quote:
Ja, als jij op je werk iets wordt toegezegd door de grote baas en vervolgens wordt dat geblokkeerd door iemand recht onder hem ben je vast ook zo gericht op het teamgevoel. "Ik slik mijn promotie wel in hoor, ook al is me dat beloofd, misschien heb ik volgend jaar wel meer geluk." Iedereen die zoveel te zeiken heeft op Aissati zou zich die situatie eens voor moeten stellen en dan eens eerlijk antwoord tegenover zichzelf geven.quote:Op dinsdag 14 april 2009 22:52 schreef neilpad het volgende:
Aissati was vorig jaar gewoon slecht, klaar. Dan moet je toch niet persee in de basis omdat je HET grote talent bent en daarvoor bij vlagen wat briljante dingen hebt laten zien. Hij had gewoon pech dat Culina goed speelde en Dzsudzak er de tweede seizoenshelft bij kwam. Daarbij werd er gekozen om wat behoudener te spelen met Bakkal en/of Mendez. Ik lees niemand over Aissati's verdedigende falen dus ik weet niet waar dat over gaat...Ik snap ook wel dat je hem daarop niet moet afrekenen. Waar je PSV op mag afrekenen is het resultaat en dat was het kampioenschap. Hij had zich gewoon in het belang van het team moeten opstellen ipv te huilen en zich vast te klampen aan die uitspraak van Reker.
Ik vind gewoon niet dat je het zo zwart/wit kan stellen. Overigens vind ik die voorbeelden van Huntelaar en Beerens hier totaal niks mee te maken hebben maar goed.
Dat is ook zoiets, moest je VoH wel halen als je zo'n aanstormend talent had? En natuurlijk was hij toen nog niet zo goed als nu, wat is dat nu voor een argument?quote:Op dinsdag 14 april 2009 23:23 schreef neilpad het volgende:
Beerens zit imo nu aan zijn top en ik snap ook niet dat ze hem terug willen. De laatste weken speelt hij al weer een stuk minder en ik beschouw zijn verkoop niet als een mislukking, al lieten ze hem mss wel wat makkelijk gaan als je nu ziet dat Amrabat meteen in het diepe is gegooid en dat eigk niet de bedoeling was. Huntelaar wilde zelf niet verlengen en had gewoon geen uitzicht op een basisplaats aangezien Kezman, VoH en Farfan toen bij ons speelden. Je moet wel bedenken dat hij toen nog niet ZO goed was.
Er was geen 'plotselinge' crisis, de situatie was bekend. En ik denk dat jij ook raar staat te kijken als iemand boven je vertrekt (Perez), jou beloofd wordt dat je iig gedeeltelijk zijn functie krijgt en dat dan iemand anders er constant mee gaat lopen en als die zich ziekmeldt jij nog steeds niet aan de beurt bent. Knappe jongen als je dan nog steeds begrip op kan brengen, imo ben je dan niet meer begripvol maar naďef.quote:Als dat desbetreffende bedrijf ineens in een crisis terecht komt dan moet je je als werknemer er ook bij neerleggen als je promotie even in de koelkast komt te staan. Ik snap in principe ook wel dat Aissati zich genaaid voelde, maar ik vind het gewoon makkelijk om je achter die uitspraak van Reker te verschuilen. Aissati zal op enig punt toch ook wel gesnapt hebben dat Reker daar eigenlijk niet over ging.
quote:PSV bij ontlopen playoffs naar Hongarije voor oefenduel
In een artikel in De Telegraaf over de internationals die geen playoffs hoeven te spelen en daardoor een periode van twee weken tot de interlands moeten zien te overbruggen, laat Jan Reker weten dat PSV in die periode mogelijk naar Hongarije gaat. "Omdat we nog niet weten wanneer voor ons het seizoen afgelopen is, heeft het voor mij geen nut om na te denken over die twee interlands. Als wij geen play-offs hoeven te spelen gaan we in ieder geval voor een oefenwedstrijd naar Hongarije. Verdere plannen zijn er nog niet gemaakt en dat kan ook niet. Ik neem aan dat de KNVB wel een keer contact opneemt over hoe we met onze internationals om gaan in de periode voor die twee wedstrijden."
quote:'In zomer afscheidsduel voor Cocu'
De Telegraaf meldt dat er komende zomer een afscheidsduel wordt georganiseerd voor Phillip Cocu. Op 25 of 26 juli zal een door de 101-voudig international samengesteld team het opnemen tegen PSV.
ed.nlquote:Ibi Afellay kan beter nog een jaar bij PSV blijven
EINDHOVEN - De overwinning op FC Utrecht (2-0) was zaterdagavond allang beklonken, toen Dwight Lodeweges een stuk papier en een pen uit zijn binnenzak trok. Hij toverde met rondjes, kruisjes en pijltjes. En legde rustig uit welke loopacties (pijltjes) hij van de spelers van PSV (kruisjes) verwachtte als er zoveel verdedigers van de tegenstanders (rondjes) opdoken als op deze avond.
De gedrevenheid achter Lodeweges' woorden verried zijn werkelijke motief. " Ik denk dat dit elftal nog enorm veel mogelijkheden heeft om door te groeien" , zei hij daarover. "We hebben bijvoorbeeld een ongelofelijke jonge aanvalslinie. Als deze spelers zich goed ontwikkelen, kan er weer iets moois ontstaan bij PSV."
De coach doelde op het avontuurlijke kwartet Afellay (22), Amrabat (21), Toivonen (21) en Dzsudzsák (22). Een viertal spelers met één gezamenlijke noemer: het zijn ongepolijste diamantjes. Vaak glinstert hun enorme potentie, dan weer ogen ze dof of zijn ze onzichtbaar. Onhandige, egocentrische acties wisselen ze af met opwindende, doelgerichte momenten. Afellay en Toivonen moeten het van hun voetbalintelligentie hebben, Amrabat en Dzsudzsák zijn wat opportunistischer van aard.
Het zijn allemaal coming men van de internationale voetbalscene. Voor hun ontwikkeling is het een must dat ze komend seizoen Europees voetbal spelen. Lodeweges is ervan overtuigd dat ze aan de sturende hand van Fred Rutten, zijn waarschijnlijke opvolger bij PSV, nog betere voetballers zullen worden.
Afellay staat van de vier het hoogst aangeschreven bij de grote Europese clubs. Hij wordt al jaren gelinkt aan een spraakmakende transfer naar Spanje, Italië of Engeland. De voorkeur van Afellay zelf gaat uit naar Spanje. Hij zal daar ook best eens terechtkomen. Maar moet hij die stap komende zomer al maken?
Afellay is bezig aan zijn beste seizoen bij PSV. Hij heeft zich opnieuw verder ontwikkeld, is gehard door de kritiek op zijn spel en verder gevormd door de no-nonsense cultuur op De Herdgang. De verongelijkte, vaak appelerende en snel geblesseerd ogende middenvelder die hij soms was, lijkt nu veel meer gefixeerd op het resultaat van het team en zijn eigen prestatie. Afellay speelt dichter tegen het doel van de tegenstander aan, vormt een heel sterk koppel met Toivonen en scoorde dit seizoen al twaalf keer. Vorig seizoen maakte hij slechts twee doelpunten.
De vraag is of PSV hem voldoende te bieden heeft om nog verder door te groeien. Plaatsing voor Europees voetbal zal daarbij een belangrijk criterium zijn. De komst van Rutten is zeker ook een gunstig signaal voor Afellay; de twee werkten in het verleden prima samen bij zowel het eerste elftal als de jeugd. Afellay heeft zijn vertrek na dit seizoen nog steeds niet aangekondigd. Misschien is een transfer op dit moment ook niet zo verstandig.
Het komende seizoen staat voor veel voetballers mede in het teken van het WK in Zuid-Afrika. Afellay is nu nog niet zover dat hij bij een grote club als een grote speler kan binnenstappen. Waar zijn rendement in de Nederlandse competitie is gegroeid, daar bleef dat op het hoogste podium (Champions League, interlands) onvoldoende.
Het gevaar bestaat dus dat een grote club hem 'voor de breedte' en voor de toekomst wil aantrekken. Dat vooruitzicht kan zijn kansen op WK-deelname in de weg staan. Bondscoach Bert van Marwijk maakte de voorbije maanden al duidelijk dat spelers die bij hun club geen basisplaats hebben ook bij Oranje pas op de plaats moeten maken. Rafael van der Vaart is het beste voorbeeld. Dat vooruitzicht zal Afellay en zijn zaakwaarnemer Rob Jansen ook aan het denken zetten.
Afellay kan zijn eigen toekomst binnenkort al een flinke sturing geven, net als de andere talenten van PSV. Komende zondag kan in dat opzicht een cruciale dag zijn. Bij winst op Ajax ligt de weg naar Europees voetbal open voor de ploeg van Lodeweges. Een jaar onder Rutten, die erom bekendstaat dat hij jonge voetballers beter maakt, kan vervolgens wel eens een betere leerschool blijken te zijn dan een te vroege transfer naar het buitenland.
Combiquote:Op woensdag 15 april 2009 09:54 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Wie zou Cocu kiezen?WK98 spelers? Ex-Barcelona?
Ik hoop tenminste Luc Nilisquote:Op woensdag 15 april 2009 09:54 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Wie zou Cocu kiezen?WK98 spelers? Ex-Barcelona?
quote:
Zeker, als iemand het heeft verdiend is hij het wel.quote:Op woensdag 15 april 2009 10:19 schreef Levi12 het volgende:
Dat is wel heel tof. Leuk ook om naar toe te gaan. Mag ook wel eens gebeuren dat PSV een groots afscheid geeft voor een oud-speler.
Absoluut, maar soms kan een jaar wachten in je voordeel werken(zie Van Bommel).quote:Op woensdag 15 april 2009 11:09 schreef sjimz het volgende:
Afellay is klaar voor een overstap naar het buitenland imo.
Alleen stond Van Bommel toen nog in een sportief beter team dan Afellay nu staat.quote:Op woensdag 15 april 2009 12:34 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Absoluut, maar soms kan een jaar wachten in je voordeel werken(zie Van Bommel).
Al zal dat financieel gezien minder de voorkeur hebben bij PSV.
Vind ik een erg mooi gebaarquote:
Nee oefenshirts toch? Om te kijken of ze lekker zitten en of ze goed luchten. Ik denk dat het design anders wordt.quote:
http://www.nu.nl/sport/1949243/schalke-en-rutten-zijn-eruit.htmlquote:Schalke en Rutten zijn eruit
Uitgegeven: 15 april 2009 18:37
Laatst gewijzigd: 15 april 2009 18:30
GELSENKIRCHEN - Coach Fred Rutten is vrij om bij een andere club een contract te ondertekenen.
Zijn zaakwaarnemer Kees Ploegsma heeft met de clubleiding van Schalke 04 een akkoord bereikt over de financiële afhandeling van het contract dat tot medio 2010 doorliep.
Volgens Schalke-voorzitter Josef Schnusenberg is een oplossing gevonden waarvan beide partijen profijt hebben. ''Fred Rutten kan nu een nieuwe opdracht aannemen'', liet hij woensdag weten.
Sterker, hij is denk ik bijna rond met een buitenlandse club.quote:Op woensdag 15 april 2009 11:09 schreef sjimz het volgende:
Afellay is klaar voor een overstap naar het buitenland imo.
Welke?quote:Op woensdag 15 april 2009 19:14 schreef Chadi het volgende:
[..]
Sterker, hij is bijna rond met een buitenlandse club.
Vertelquote:Op woensdag 15 april 2009 19:14 schreef Chadi het volgende:
[..]
Sterker, hij is bijna rond met een buitenlandse club.
Leuk voor Fred en Schalke maar nog niet voor ons.quote:Op woensdag 15 april 2009 18:52 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/sport/1949243/schalke-en-rutten-zijn-eruit.html
Het is toch tijd voor nieuwe uitshirts of niet? Dit is meer een ontwerp voor een nieuw thuisshirt...quote:Op woensdag 15 april 2009 16:53 schreef rubbereend het volgende:
volgens het AD was het een test voor de shirts van volgend jaar......... het zou retro 70's look zijn......
Klopt helemaalquote:Op woensdag 15 april 2009 21:21 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Het is toch tijd voor nieuwe uitshirts of niet? Dit is meer een ontwerp voor een nieuw thuisshirt...
Hoezo? Wil je Rutten niet als trainer hebben bij PSV?quote:Op woensdag 15 april 2009 21:06 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Leuk voor Fred en Schalke maar nog niet voor ons.
die van Roda?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |