Ja, dat zei ik ook, met wat minder woorden. Maar Ritmo leest een beetje selectief.quote:Op maandag 6 april 2009 23:33 schreef Juk het volgende:
[..]
Jullie hebben allebei gelijk. Van Bronkhorst had die bal over de lijn moeten schieten en iemand had hem dat moeten vertellen. Maar het paste wat dat betreft in het straatje van de lamlendige instelling de ze hadden gisteren. Er werd een paar keer gewoon niet gecoacht, iets wat ik bijna elke week in het amateurvoetbal wel consequent zie gebeuren.
Het is jammer dat je niet goed kan zien hoe de situatie ontstaat. Normaal gesproken mag je op die positie nooit naar binnen draaien als er spelers aan komen rennen. Nou heeft de Bronk wel geen ogen in zijn achterhoofd maar het naar binnen draaien was al stom genoeg. Dat er vervolgens niemand roept dat er wat in zijn rug komt is een fout van het halve elftal.
Verdwijnt met Lucius toch het laatste vuurwerk uit de kuipquote:Op dinsdag 7 april 2009 07:10 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik zeg niet dat Gio geen fout maakte maar Timmer en misschien zelfs die vuurwerkmalloot hadden hem moeten helpen, maargoed ze donderen gelukkig beide op!
natuurlijk manquote:Op dinsdag 7 april 2009 06:48 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dus als je een 32-jarige aanvoerder bent heb je ogen in je achterhoofd?
quote:
dan blijf je lekker wegquote:Op dinsdag 7 april 2009 08:28 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Verdwijnt met Lucius toch het laatste vuurwerk uit de kuipBlijft er helemaal niets over om te komen kijken..
Surinamequote:Op dinsdag 7 april 2009 09:40 schreef ursel het volgende:
Greene heeft met Lucius gesproken...
Greene wil in buitenland 'stap omhoog' maken
Het imago heeft zo'n deuk opgelopen dat er toch al weer 26.000 seizoenskaarten verkocht zijn, waar wil je liever spelen, een volle Kuip, of in een sfeerloze Gelredome die maar vol de helft vol zit?quote:Op maandag 6 april 2009 23:26 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Daar zou ik maar niet zo zeker van zijn. Image van feyenoord heeft dit seizoen een goede deuk opgelopen, spelers zien nu dat er geen geld te halen is, sportief is het huilen met de pet op en dat je op een maandagochtendtraining zo maar door wat vaders met kinderen op hun armen "werken voor je kankergeld" toegebeten kan worden helpt ook niet mee.
Dan zou ik voor het relatief rustige Vitesse kiezen.
Laat hem lekker naar Union Berlin opkrassen ofzo!quote:Op dinsdag 7 april 2009 09:40 schreef ursel het volgende:
Greene heeft met Lucius gesproken...
Greene wil in buitenland 'stap omhoog' maken
PAOK Saloniki en Xamax Neuchatel staan ook te trappelen.quote:Op dinsdag 7 april 2009 09:50 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Laat hem lekker naar Union Berlin opkrassen ofzo!
Ben niet geweest, dus kan er niet over mee praten, maar voeger was dat zekere het geval.quote:Op dinsdag 7 april 2009 11:25 schreef Cuba-scf het volgende:
Toch echt één van de leukste uitwedstrijden van het seizoen. Trein, bus, boot, dichter bij een "Europese uitwedstrijd"- gevoel kom je voorlopig niet meer.
Nadeel was de buscombi ( uiteraard niet aan mee gedaan ) dus viel het betrekkelijk mee met het aantal Feyenoorders voor de wedstrijd in Volendam. Maar met een groep met de boot vanaf Marken naar Volendam is echt humor. Ik bedoel, wanneer ga je nu met de boot naar een uitwedstrijd...... Helaas heette de boot geen Waterman of grote Beer.....quote:Op dinsdag 7 april 2009 11:27 schreef Luni het volgende:
[..]
Ben niet geweest, dus kan er niet over mee praten, maar voeger was dat zekere het geval.
Jammer dat het van Chris komt, voor de rest terechte kritiek.quote:Gio wil mee naar WK in Zuid-Afrika
Vraag me af of Feyenoord die beelden van Volendams gelijkmaker zo bereidwillig aan de NOS had afgestaan, als tevoren duidelijk was geweest hoe vaak het balverlies van Giovanni van Bronckhorst getoond zou worden.
Ik schat het aan de krappe kant als ik zeg: zes keer. Zes keer, maar waarschijnlijk meer malen mochten we zien hoe knullig de routinier van Feyenoord de bal aan de Dijk inleverde.
Hij leidde hoogstpersoonlijk de zoveelste afgang van zijn club in. Op de televisie vonden ze het kranig van Feyenoord dat het de beelden had afgestaan. Kranig in de zin van stoer en sportief. In de praktijk had een cameraman zijn bandje binnen de kortste keren afgestaan. Heel veel overleg met de beleidsbepalers van de club kon daaraan niet voorafgegaan zijn.
Het genereuze gebaar van de cameraman en de club waarvoor hij werkte, verschafte de aanhang van Feyenoord een zoveelste monument van onbeholpenheid. Ik snap Van Bronchorst in zo'n situatie nog ook. Je hebt aan de top van Europa gespeeld, je beleeft een rotseizoen en hebt er net een verkwikkend verblijf bij het Nederlands elftal opzitten. En dan wacht daar Volendam uit. Een tijdje terug stond in deze krant een interview met een stel jonge spelers van Feyenoord. Ze braken achteraf nogmaals een lans voor Gertjan Verbeek.
Impliciet namen ze daarmee de routiniers van hun selectie goed te grazen. Zulke zaken mogen geen rol spelen, maar dat doen ze wel. De irritatie daarover balde zich samen in de balorigheid waarmee Van Bronckhorst de 1-1 van Volendam inleidde. Hij verdient daarvoor een verbale oorvijg van de stille trainer Vlemmings. Maar begrijpelijk is zijn lankmoedigheid wel. Gio wil mee naar Zuid- Afrika, anders zou hij al gestopt kunnen zijn. We zagen het aan zijn lichaamstaal in Volendam. Met dank aan Feyenoords hoogsteigen cameraman.
Dat is inderdaad wel lachuh. Tja vroeger..............toen zaten alle kroegen al om 10.00 uur vol!quote:Op dinsdag 7 april 2009 11:41 schreef Cuba-scf het volgende:
[..]
Maar met een groep met de boot vanaf Marken naar Volendam is echt humor. Ik bedoel, wanneer ga je nu met de boot naar een uitwedstrijd...... Helaas heette de boot geen Waterman of grote Beer.....
Een groot bla bla verhaal, over iemand die een fout maakt, tis in mijn ogen weer gewoon olie op het vuur gooien.quote:Op dinsdag 7 april 2009 11:50 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Jammer dat het van Chris komt, voor de rest terechte kritiek.
Het zou niet meer mogen gebeuren, dit heeft ons misschien Europees voetbal gekost.quote:Op dinsdag 7 april 2009 12:17 schreef Luni het volgende:
[..]
Een groot bla bla verhaal, over iemand die een fout maakt, tis in mijn ogen weer gewoon olie op het vuur gooien.
Het was gewoon heel laks verdedigd niet meer en niet minder kan gebeuren, en dan weer zo'n verhaal der van maken.
had Feyenoord het eindelijk eens één keertje goed gezien.....quote:'Arnautovic wekt interesse AS Roma'
Volgens het Algemeen Dagblad heeft FC Twente-aanvaller Marko Arnautovic zich in de kijker gespeeld van diverse clubs uit Zuid-Europa. De Italiaanse clubs AS Roma en Genoa zouden zeer geïnteresseerd zijn in de talentvolle Oostenrijker, die dit seizoen zijn doorbraak beleeft in Enschede.
De 19-jarige Arnautovic is er deze jaargang in geslaagd zich in het basisteam van trainer Steve McClaren te spelen. Als rechtsbuiten vond de Oostenrijker al twaalf keer het net dit seizoen in de Eredivisie. Arnautovic, die openstaat voor een transfer, zou zelf ook een voorkeur hebben voor een club in Italië of Spanje.
Bij FC Twente heeft Arnautovic momenteel een doorlopend contract. Afgelopen zomer trachtte Feyenoord hem aan te trekken, maar de talentvolle aanvaller gaf uiteindelijk de voorkeur aan een langer verblijf bij de Tukkers.
Als je dat zou mislopen komt dat door het gemakzucht van het gehele elftal, die dachten na de 1 - 0 achterover te kunnen leunen.quote:Op dinsdag 7 april 2009 12:31 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Het zou niet meer mogen gebeuren, dit heeft ons misschien Europees voetbal gekost.
Nee, natuurlijk niet. Kap eens met je gejank man, Van Bronckhorst maakte een keer een fout, boehoe. Moet je het daar nog een week over gaan hebben? Nogal logisch dat Van Bronckhorst meer krediet dan een Greene of een Lucius heeft, temeer omdat Van Bronckhorst zelden een blunder maakt en vaak genoeg van waarde is gebleken. Daarnaast zou een tegendoelpunt van Volendam helemaal geen probleem moeten zijn als de rest van ons team gewoon zijn werk gedaan zou hebben.quote:Op dinsdag 7 april 2009 12:31 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Het zou niet meer mogen gebeuren, dit heeft ons misschien Europees voetbal gekost.
Dat ben ik helemaal met je eens hoor, maar een aanvoerder zou juist de gemakzucht uit z'n elftal moeten schudden ipv zelf een nog slechter voorbeeld te geven.quote:Op dinsdag 7 april 2009 12:55 schreef Luni het volgende:
[..]
Als je dat zou mislopen komt dat door het gemakzucht van het gehele elftal, die dachten na de 1 - 0 achterover te kunnen leunen.
Dit seizoen vind ik hem nauwelijks beter dan spelers als Lucius en zelfs minder dan jeugdspelers als Fer.quote:Op dinsdag 7 april 2009 13:13 schreef Merkie het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk niet. Kap eens met je gejank man, Van Bronckhorst maakte een keer een fout, boehoe. Moet je het daar nog een week over gaan hebben? Nogal logisch dat Van Bronckhorst meer krediet dan een Greene of een Lucius heeft, temeer omdat Van Bronckhorst zelden een blunder maakt en vaak genoeg van waarde is gebleken.
Wat een bullshit weer.quote:HIER hebben we Europees voetbal misgelopen:Heracles - Feyenoord: 3-1 Feyenoord - NEC: 0-2 Willem II - Feyenoord: 1-0 Sparta - Feyenoord: 2-1 Feyenoord - Willem II: 1-1 NEC - Feyenoord: 1-0
Wat een dramaqueen ben je weer zeg. De enige reden dat je weer als een mongooltje tekeer gaat is omdat niemand Van Bronckhorst hier (zeer terecht) hard aanpakt en jij weer de aandacht wilt hebben.
Dan ben je blind.quote:Op dinsdag 7 april 2009 13:20 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dit seizoen vind ik hem nauwelijks beter dan spelers als Lucius en zelfs minder dan jeugdspelers als Fer.
Nogal logisch, aangezien Timmer al meerdere malen ons tegendoelpunten gekost heeft en Van Bronckhorst nog nooit.quote:Wat een bullshit weer.Niemand hier hoeft Gio hier hard aan te pakken, maar dat hier na een blunder van hem alleen staat: "Timmer
" en dat Timmer volgens een aantal mensen hier verantwoordelijk is voor blunders van onze 34-jarige aanvoerder is te idioot voor woorden.
Ik zeik hem niet af, ik zeg slechts dat niet iedereen even de andere kant hoeft op te kijken als hij een fout maakt. Bovendien blijf ik er wel bij dat het geen goede aanvoerder is voor dit Feyenoord maar ik geloof dat hij die rol zelf ook nooit echt heeft gewild.quote:Op dinsdag 7 april 2009 14:09 schreef Canisfire het volgende:
Gio gaan lopen afzeiken en vergelijken met Lucius![]()
Niemand kijkt de andere kant op maar iedereen maakt weleens een fout, het voetbal bestaat uit alleen maar fouten. Als het in dit geval van Bronkhorst gebeurd onderken ik de fout en kijk ik verder. Mocht het de zoveelste blunder zijn van Greene is dat een ander verhaal.quote:Op dinsdag 7 april 2009 15:08 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik zeik hem niet af, ik zeg slechts dat niet iedereen even de andere kant hoeft op te kijken als hij een fout maakt. Bovendien blijf ik er wel bij dat het geen goede aanvoerder is voor dit Feyenoord maar ik geloof dat hij die rol zelf ook nooit echt heeft gewild.
Eén uitwedstrijd van Volendam verliezen kost je geen Europees voetbal. Als je tegen het eind van de competitie nog geen 10 wedstrijden gewonnen hebt ligt de oorzaak toch echt dieper. Daarbij is het naar mijn mening ook beter voor ons humeur als we volgend seizoen niet tegen ploegen als Atletico, Man City, Aston Villa, Sampdoria enz. hoeven te spelen...... Als we niet goed genoeg zijn dan maar niet, bespaart ons de afgang. Eerst maar eens zien te winnen van de "kleintjes" in Nederland, vinden die gasten moeilijk genoeg. Het was zondag toch godverdomme weer te treurig om te zien! Nee, met het halen van Europees voetbal heeft dit echt niks te maken.quote:Op dinsdag 7 april 2009 12:31 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Het zou niet meer mogen gebeuren, dit heeft ons misschien Europees voetbal gekost.
quote:Op dinsdag 7 april 2009 12:31 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Het zou niet meer mogen gebeuren, dit heeft ons misschien Europees voetbal gekost.
quote:Geruchten over interesse Feyenoord voor Saurer
Volgens Oostenrijkse media zou Feyenoord belangstelling hebben voor Christoph Saurer. De 23-jarige middenvelder komt momenteel uit voor LASK. Oostenrijks grootste sporttijdschrift Sportwoche meldt dat Saurer een aanbieding voor Feyenoord heeft om een stage af te werken. De middenvelder zelf ontkent op zijn beurt tegenover Laola een uitnodiging ontvangen te hebben. Hij geeft echter wel aan daar zeker voor open te staan. Zijn contract loopt aan het einde van het seizoen af, maar LASK heeft de optie om het contract met twee jaar te verlengen.
Heb je er al een topic over geopend?quote:Op dinsdag 7 april 2009 20:16 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Hieronder een doelpunt van de middenvelder tegen Real Madrid:
Eens.quote:Op dinsdag 7 april 2009 16:44 schreef Cuba-scf het volgende:
[..]
Eén uitwedstrijd van Volendam verliezen kost je geen Europees voetbal. Als je tegen het eind van de competitie nog geen 10 wedstrijden gewonnen hebt ligt de oorzaak toch echt dieper. Daarbij is het naar mijn mening ook beter voor ons humeur als we volgend seizoen niet tegen ploegen als Atletico, Man City, Aston Villa, Sampdoria enz. hoeven te spelen...... Als we niet goed genoeg zijn dan maar niet, bespaart ons de afgang. Eerst maar eens zien te winnen van de "kleintjes" in Nederland, vinden die gasten moeilijk genoeg. Het was zondag toch godverdomme weer te treurig om te zien! Nee, met het halen van Europees voetbal heeft dit echt niks te maken.
Want wees nou eerlijk , je zegt je vakantie toch niet af om met alle respect wat omgehoogevallen a -junioren te gaan toejuichen ? Ik verlang terug naar de tijd van de echte Feyenoordwaardige doordauwers..quote:De UEFA-cup zal helemaal worden omgegooid.
De eerste ronde zal een groepsfase gaan worden met 48 teams (12 groepen van 4, met een dubbele competitie)
Om in deze groepsfase te komen zal ieder team in Europa voorronden moeten spelen. Er zijn in totaal 4 voorronden.
Met de huidige stand van de UEFA lijst zal het voor de Nederlandse clubs zo zijn dat de nummer 3 en de bekerwinnaar instromen in de 4e voorronde, de nummer 4 in de 3e vooronde en de nummer 5 in de 2e voorronde
Het team dat het vierde en laatste Europese ticket in de wacht sleept (winnaar van de play-offs tussen de nummers vijf tot en met acht in de eredivisie) krijgt helemaal een korte zomervakantie. De weg naar het hoofdtoernooi van de nieuwe UEFA Cup gaat via drie voorrondes, waarvan de eerste al in juni wordt gespeeld..
Dankzij een paar duizend extra Twente Supporters die van de Feyenoord directie extra vakruimte hebben gekregen. Waf logisch is omdat er voor ons niets meer op het spel staat vanaf nu.quote:Op dinsdag 7 april 2009 20:28 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Feyenoord - Twente al na een paar uur uitverkocht vanmorgen.
Kom dan eens met een goed tegenargument, -edit- Eerst verpesten de spelers zelf het seizoen, dan zouden ze er alles aan moeten doen om het goed te maken en dan geven ze het weer weg.quote:
Ik ben het gedrag van veel mensen hier ook zat maar ik ben niet zo'n kneusje die direct om bans gaat vragen.quote:
Is vast te duur.quote:Op dinsdag 7 april 2009 20:16 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Hieronder een doelpunt van de middenvelder tegen Real Madrid:
Goooozerquote:Op dinsdag 7 april 2009 22:31 schreef FrankyMcG het volgende:
Doopy-x-, terug opgestaan uit de dood?
En het heeft zich ook nog voortgepland ook... haha!
Missen is een groot woord! hahaha!quote:Op dinsdag 7 april 2009 22:35 schreef Doopy-X- het volgende:
Goooozer![]()
Hebbie me gemist? Ik denk: kom na een paar jaar weer eens kijken
Goed zoeken, dan vind je Cart_man nog wel hier...quote:
Wat is er schat.quote:Op dinsdag 7 april 2009 22:35 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Goooozer![]()
Hebbie me gemist? Ik denk: kom na een paar jaar weer eens kijken
Mis alleen Cart_Man nog
Cute issie he![]()
CART?!quote:Op dinsdag 7 april 2009 22:56 schreef Happel het volgende:
[..]
Wat is er schat.![]()
Hij heb wel een fout petje op.
quote:Alleen in De Kuip gaat logica niet op
Er wordt vaak gezegd dat je met jeugd een risico neemt, maar het tegendeel wordt al twee jaar vrijwel wekelijks bewezen door Feyenoord 1. Het was zomer 2007 en de ene na de andere grote naam kwam uit de koker. We wreven in onze ogen: voor de verandering werd er niet een onbekende Braziliaan of Tsjech aan de selectie toegevoegd, maar werden er zonder uitzondering stuk voor stuk goede en gelouterde Nederlandse (ex-)internationals naar de Kuip gelokt.
Het kon dus niet anders dat het wel weer goed ging komen na een erbarmelijke jaar, waarin Erwin Koeman terecht de handdoek gooide. Vaak gaat logica overal op, behalve als Feyenoord erbij betrokken is. Nu dus ook niet, blijkt bijna twee jaar later: geen van het groepje aangetrokken ervaren krachten (OK, Gio in het vorig seizoen en dit jaar sporadisch) nam tot nu toe het voortouw, liet het team beter spelen, straalde rust uit of deed iets waarvan de Kuip op positieve wijze de adem inhield.
Hofland viel op door curieuze blessures en een loszittende sms-duim, Van Bronckhorst loog ten overstaan van het gehele nationale journaille over de relatie tussen spelersgroep en trainer Verbeek, De Cler viel zover terug dat hij uit arren moede maar geblesseerd raakte, hetzelfde geldt wellicht voor Denny what-have-you-done-for-me-lately Landzaat en Roy Makaay hoor ik wekelijks ‘klote’ in een microfoon stamelen na weer een onzichtbare wedstrijd.
'Das Phantom' staat na 26 competitiewedstrijden overigens op negen goals. In het totaal scoorde hij 22 goals in 54 competitiewedstrijden. Vaststelling: met een gemiddelde van 0,4 goals per wedstrijd kan hij met gemak worden bijgezet in de toch al uitpuilende galerij van mislukte Feyenoordspitsen. Er is nog plek tussen Jan Peters (0,5) Jupp Kaczor (0,37) Piet Keur (0,35) en Dave Mitchell (0,3).
Achteraf bezien is de wrange en pijnlijke constatering dat het allemaal erg veel (geld) voor erg weinig (rendement) geweest. Ik zei het eerder en zeg het nog maar eens: het is mooi geweest, eruit met die geldverslinders!
Hoe kan het nou zo zijn dat tijdens dit kansloze seizoen - waarin er door blessures weliswaar erg veel tegenzat - de wekelijkse uitblinkers Fer, Wijnaldum of Biseswar heten? Drie gasten - nota bene uit de eigen jeugd - die voor een relatief schijntje wél wekelijks doen wat er van hen verwacht wordt?!
De enige eer die de mannen uit lichting Feyenoord ‘07 onze club nog kunnen bewijzen is om in zomer ’09 zonder behoud van salaris de achteruitgang van de Kuip te kiezen.
valt wel mee denk ikquote:Op dinsdag 7 april 2009 23:56 schreef Charles.Darwin het volgende:
heh, als het in De Kuip net zo gezellig is als in dit topic ... ;-)
nee, je uitspraken zijn te dom om serieus op te reagerenquote:Op dinsdag 7 april 2009 20:34 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Kom dan eens met een goed tegenargument
quote:Op dinsdag 7 april 2009 22:56 schreef Happel het volgende:
[..]
Wat is er schat.![]()
Hij heb wel een fout petje op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |