abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 7 april 2009 @ 09:50:38 #161
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_67785058
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 09:40 schreef ursel het volgende:
Greene heeft met Lucius gesproken...

Greene wil in buitenland 'stap omhoog' maken
Laat hem lekker naar Union Berlin opkrassen ofzo!
pi_67785324
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 09:41 schreef gitaarsnaar het volgende:

[..]

Suriname
pi_67788051
Geluk bij een ongeluk. Volendam heeft 3 punten. En waarom zie ik jullie denken? Toch echt één van de leukste uitwedstrijden van het seizoen. Trein, bus, boot, dichter bij een "Europese uitwedstrijd"- gevoel kom je voorlopig niet meer. Laat die gasten er maar in blijven.
  Moderator dinsdag 7 april 2009 @ 11:26:09 #164
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_67788084
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 09:50 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

Laat hem lekker naar Union Berlin opkrassen ofzo!
PAOK Saloniki en Xamax Neuchatel staan ook te trappelen.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_67788165
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 11:25 schreef Cuba-scf het volgende:
Toch echt één van de leukste uitwedstrijden van het seizoen. Trein, bus, boot, dichter bij een "Europese uitwedstrijd"- gevoel kom je voorlopig niet meer.
Ben niet geweest, dus kan er niet over mee praten, maar voeger was dat zekere het geval.
pi_67788660
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 11:27 schreef Luni het volgende:

[..]

Ben niet geweest, dus kan er niet over mee praten, maar voeger was dat zekere het geval.
Nadeel was de buscombi ( uiteraard niet aan mee gedaan ) dus viel het betrekkelijk mee met het aantal Feyenoorders voor de wedstrijd in Volendam. Maar met een groep met de boot vanaf Marken naar Volendam is echt humor. Ik bedoel, wanneer ga je nu met de boot naar een uitwedstrijd...... Helaas heette de boot geen Waterman of grote Beer.....
pi_67788924
quote:
Gio wil mee naar WK in Zuid-Afrika
Vraag me af of Feyenoord die beelden van Volendams gelijkmaker zo bereidwillig aan de NOS had afgestaan, als tevoren duidelijk was geweest hoe vaak het balverlies van Giovanni van Bronckhorst getoond zou worden.
Ik schat het aan de krappe kant als ik zeg: zes keer. Zes keer, maar waarschijnlijk meer malen mochten we zien hoe knullig de routinier van Feyenoord de bal aan de Dijk inleverde.

Hij leidde hoogstpersoonlijk de zoveelste afgang van zijn club in. Op de televisie vonden ze het kranig van Feyenoord dat het de beelden had afgestaan. Kranig in de zin van stoer en sportief. In de praktijk had een cameraman zijn bandje binnen de kortste keren afgestaan. Heel veel overleg met de beleidsbepalers van de club kon daaraan niet voorafgegaan zijn.

Het genereuze gebaar van de cameraman en de club waarvoor hij werkte, verschafte de aanhang van Feyenoord een zoveelste monument van onbeholpenheid. Ik snap Van Bronchorst in zo'n situatie nog ook. Je hebt aan de top van Europa gespeeld, je beleeft een rotseizoen en hebt er net een verkwikkend verblijf bij het Nederlands elftal opzitten. En dan wacht daar Volendam uit. Een tijdje terug stond in deze krant een interview met een stel jonge spelers van Feyenoord. Ze braken achteraf nogmaals een lans voor Gertjan Verbeek.

Impliciet namen ze daarmee de routiniers van hun selectie goed te grazen. Zulke zaken mogen geen rol spelen, maar dat doen ze wel. De irritatie daarover balde zich samen in de balorigheid waarmee Van Bronckhorst de 1-1 van Volendam inleidde. Hij verdient daarvoor een verbale oorvijg van de stille trainer Vlemmings. Maar begrijpelijk is zijn lankmoedigheid wel. Gio wil mee naar Zuid- Afrika, anders zou hij al gestopt kunnen zijn. We zagen het aan zijn lichaamstaal in Volendam. Met dank aan Feyenoords hoogsteigen cameraman.
Jammer dat het van Chris komt, voor de rest terechte kritiek.
-
pi_67789075
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 11:41 schreef Cuba-scf het volgende:

[..]

Maar met een groep met de boot vanaf Marken naar Volendam is echt humor. Ik bedoel, wanneer ga je nu met de boot naar een uitwedstrijd...... Helaas heette de boot geen Waterman of grote Beer.....
Dat is inderdaad wel lachuh. Tja vroeger..............toen zaten alle kroegen al om 10.00 uur vol!
pi_67789516
Moeten we hofs nog terug halen ?
Ik ben voor
Mijn Snape wat doe je !
Niet zo dol op Amerika uit de kluiten gewassen kolonie vol randebielen.
Asperger and proud !
pi_67789537
Hofs moet terug idd, ten koste van Bruins.
-
  dinsdag 7 april 2009 @ 12:12:40 #171
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_67789581
Greene in de Premier league , die gozer mag blij zijn als hij in de conference league mag spelen
Ik ben inmiddels overleden
pi_67789609
Ik denk dat Hofs wel goed tot zijn recht komt met Been als trainer.
Lijkt me wel een kill die wel geprikkelt kan worden.
Mijn Snape wat doe je !
Niet zo dol op Amerika uit de kluiten gewassen kolonie vol randebielen.
Asperger and proud !
pi_67789708
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 11:50 schreef Ritmo het volgende:

[..]

Jammer dat het van Chris komt, voor de rest terechte kritiek.
Een groot bla bla verhaal, over iemand die een fout maakt, tis in mijn ogen weer gewoon olie op het vuur gooien.
Het was gewoon heel laks verdedigd niet meer en niet minder kan gebeuren, en dan weer zo'n verhaal der van maken.
pi_67790081
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 12:17 schreef Luni het volgende:

[..]

Een groot bla bla verhaal, over iemand die een fout maakt, tis in mijn ogen weer gewoon olie op het vuur gooien.
Het was gewoon heel laks verdedigd niet meer en niet minder kan gebeuren, en dan weer zo'n verhaal der van maken.
Het zou niet meer mogen gebeuren, dit heeft ons misschien Europees voetbal gekost.
-
  dinsdag 7 april 2009 @ 12:37:48 #175
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_67790215
quote:
'Arnautovic wekt interesse AS Roma'
Volgens het Algemeen Dagblad heeft FC Twente-aanvaller Marko Arnautovic zich in de kijker gespeeld van diverse clubs uit Zuid-Europa. De Italiaanse clubs AS Roma en Genoa zouden zeer geïnteresseerd zijn in de talentvolle Oostenrijker, die dit seizoen zijn doorbraak beleeft in Enschede.

De 19-jarige Arnautovic is er deze jaargang in geslaagd zich in het basisteam van trainer Steve McClaren te spelen. Als rechtsbuiten vond de Oostenrijker al twaalf keer het net dit seizoen in de Eredivisie. Arnautovic, die openstaat voor een transfer, zou zelf ook een voorkeur hebben voor een club in Italië of Spanje.

Bij FC Twente heeft Arnautovic momenteel een doorlopend contract. Afgelopen zomer trachtte Feyenoord hem aan te trekken, maar de talentvolle aanvaller gaf uiteindelijk de voorkeur aan een langer verblijf bij de Tukkers.
had Feyenoord het eindelijk eens één keertje goed gezien.....
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
pi_67790251
Die was goed opgemerkt ja.
-
pi_67790737
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 12:31 schreef Ritmo het volgende:

[..]

Het zou niet meer mogen gebeuren, dit heeft ons misschien Europees voetbal gekost.
Als je dat zou mislopen komt dat door het gemakzucht van het gehele elftal, die dachten na de 1 - 0 achterover te kunnen leunen.
  dinsdag 7 april 2009 @ 13:13:41 #178
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_67791228
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 12:31 schreef Ritmo het volgende:

[..]

Het zou niet meer mogen gebeuren, dit heeft ons misschien Europees voetbal gekost.
Nee, natuurlijk niet. Kap eens met je gejank man, Van Bronckhorst maakte een keer een fout, boehoe. Moet je het daar nog een week over gaan hebben? Nogal logisch dat Van Bronckhorst meer krediet dan een Greene of een Lucius heeft, temeer omdat Van Bronckhorst zelden een blunder maakt en vaak genoeg van waarde is gebleken. Daarnaast zou een tegendoelpunt van Volendam helemaal geen probleem moeten zijn als de rest van ons team gewoon zijn werk gedaan zou hebben.

HIER hebben we Europees voetbal misgelopen:
  • Heracles - Feyenoord: 3-1
  • Feyenoord - NEC: 0-2
  • Willem II - Feyenoord: 1-0
  • Sparta - Feyenoord: 2-1
  • Feyenoord - Willem II: 1-1
  • NEC - Feyenoord: 1-0

    Wat een dramaqueen ben je weer zeg. De enige reden dat je weer als een mongooltje tekeer gaat is omdat niemand Van Bronckhorst hier (zeer terecht) hard aanpakt en jij weer de aandacht wilt hebben.
  • 2000 light years from home
    pi_67791304
    quote:
    Op dinsdag 7 april 2009 12:55 schreef Luni het volgende:

    [..]

    Als je dat zou mislopen komt dat door het gemakzucht van het gehele elftal, die dachten na de 1 - 0 achterover te kunnen leunen.
    Dat ben ik helemaal met je eens hoor, maar een aanvoerder zou juist de gemakzucht uit z'n elftal moeten schudden ipv zelf een nog slechter voorbeeld te geven.
    -
    pi_67791469
    quote:
    Op dinsdag 7 april 2009 13:13 schreef Merkie het volgende:

    [..]

    Nee, natuurlijk niet. Kap eens met je gejank man, Van Bronckhorst maakte een keer een fout, boehoe. Moet je het daar nog een week over gaan hebben? Nogal logisch dat Van Bronckhorst meer krediet dan een Greene of een Lucius heeft, temeer omdat Van Bronckhorst zelden een blunder maakt en vaak genoeg van waarde is gebleken.
    Dit seizoen vind ik hem nauwelijks beter dan spelers als Lucius en zelfs minder dan jeugdspelers als Fer.
    quote:
    HIER hebben we Europees voetbal misgelopen:
  • Heracles - Feyenoord: 3-1
  • Feyenoord - NEC: 0-2
  • Willem II - Feyenoord: 1-0
  • Sparta - Feyenoord: 2-1
  • Feyenoord - Willem II: 1-1
  • NEC - Feyenoord: 1-0

    Wat een dramaqueen ben je weer zeg. De enige reden dat je weer als een mongooltje tekeer gaat is omdat niemand Van Bronckhorst hier (zeer terecht) hard aanpakt en jij weer de aandacht wilt hebben.
  • Wat een bullshit weer. Niemand hier hoeft Gio hier hard aan te pakken, maar dat hier na een blunder van hem alleen staat: "Timmer " en dat Timmer volgens een aantal mensen hier verantwoordelijk is voor blunders van onze 34-jarige aanvoerder is te idioot voor woorden.
    -
      dinsdag 7 april 2009 @ 13:23:16 #181
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_67791550
    quote:
    Op dinsdag 7 april 2009 13:20 schreef Ritmo het volgende:

    [..]

    Dit seizoen vind ik hem nauwelijks beter dan spelers als Lucius en zelfs minder dan jeugdspelers als Fer.
    Dan ben je blind.
    quote:
    Wat een bullshit weer. Niemand hier hoeft Gio hier hard aan te pakken, maar dat hier na een blunder van hem alleen staat: "Timmer " en dat Timmer volgens een aantal mensen hier verantwoordelijk is voor blunders van onze 34-jarige aanvoerder is te idioot voor woorden.
    Nogal logisch, aangezien Timmer al meerdere malen ons tegendoelpunten gekost heeft en Van Bronckhorst nog nooit.

    Waarom maak je er zo'n groot punt van? Waarom heb je het niet over Bahia, die de 2-1 inleidde? Dat was pas een belangrijke fout. Gaat echt helemaal nergens over dit. De wedstrijd was zondag, niet twee uur geleden.
    2000 light years from home
    pi_67792992
    quote:
    Op dinsdag 7 april 2009 13:23 schreef Merkie het volgende:

    [..]

    Dan ben je blind.

    Das oud nieuws, die gast lult hier al jaren onzin op Fok.
    pi_67793174
    Gio gaan lopen afzeiken en vergelijken met Lucius
    Mijn Snape wat doe je !
    Niet zo dol op Amerika uit de kluiten gewassen kolonie vol randebielen.
    Asperger and proud !
    pi_67793436
    Gio maakt één keer een fout en een of andere dwaas lokt reacties uit, laat lekker gaan. Gio is nog steeds één van onze beste spelers bij Feyenoord, één keer een fout verandert daar geen fuck aan.

    Gio.
    pi_67795377
    quote:
    Op dinsdag 7 april 2009 14:09 schreef Canisfire het volgende:
    Gio gaan lopen afzeiken en vergelijken met Lucius
    Ik zeik hem niet af, ik zeg slechts dat niet iedereen even de andere kant hoeft op te kijken als hij een fout maakt. Bovendien blijf ik er wel bij dat het geen goede aanvoerder is voor dit Feyenoord maar ik geloof dat hij die rol zelf ook nooit echt heeft gewild.
    -
    pi_67795965
    Niet Feyenoord gerelateerde posts even weggehaald.
      dinsdag 7 april 2009 @ 15:53:03 #187
    185115 Juk
    Misschien
    pi_67796839
    quote:
    Op dinsdag 7 april 2009 15:08 schreef Ritmo het volgende:

    [..]

    Ik zeik hem niet af, ik zeg slechts dat niet iedereen even de andere kant hoeft op te kijken als hij een fout maakt. Bovendien blijf ik er wel bij dat het geen goede aanvoerder is voor dit Feyenoord maar ik geloof dat hij die rol zelf ook nooit echt heeft gewild.
    Niemand kijkt de andere kant op maar iedereen maakt weleens een fout, het voetbal bestaat uit alleen maar fouten. Als het in dit geval van Bronkhorst gebeurd onderken ik de fout en kijk ik verder. Mocht het de zoveelste blunder zijn van Greene is dat een ander verhaal.

    Daarnaast snap ik die haat tegen Timmer ook niet zo. Hij keepte de vorige 2 jaar verdienstelijk en dit seizoen valt hij tegen. Neemt niet weg dat hij ook goede wedstrijden heeft gespeeld.

    En dat aanvoerderschap heeft hij alleen maar omdat hij een Feyenoordverleden heeft en een zogenaamde routinier is. Qua leiding geven is in deze selectie alleen Tomasson een echte "kar-trekker".
    The only thing I fear is my MoM
    pi_67797626
    Haha, ik moet toch altijd zo lachen om die reacties van Lucius en Greene. Bij Lucius zie je nadat die weg moet eerst de kop van: "FC Den Bosch komt nog te vroeg" en dan een week later zie je "Ik wacht niet op Manchester United". En Greene die een stap hogerop wil maken, alsjeblieft!

    Werken ze bij Feyenoord niet met video analises? want die 2 moeten zichzelf om dit te durven zeggen toch nog nooit hebben zien spelen!
    pi_67798815
    quote:
    Op dinsdag 7 april 2009 12:31 schreef Ritmo het volgende:

    [..]

    Het zou niet meer mogen gebeuren, dit heeft ons misschien Europees voetbal gekost.
    Eén uitwedstrijd van Volendam verliezen kost je geen Europees voetbal. Als je tegen het eind van de competitie nog geen 10 wedstrijden gewonnen hebt ligt de oorzaak toch echt dieper. Daarbij is het naar mijn mening ook beter voor ons humeur als we volgend seizoen niet tegen ploegen als Atletico, Man City, Aston Villa, Sampdoria enz. hoeven te spelen...... Als we niet goed genoeg zijn dan maar niet, bespaart ons de afgang. Eerst maar eens zien te winnen van de "kleintjes" in Nederland, vinden die gasten moeilijk genoeg. Het was zondag toch godverdomme weer te treurig om te zien! Nee, met het halen van Europees voetbal heeft dit echt niks te maken.
    pi_67798984
    Van Bronckhorst is en blijft een held
    Euromast, Nationale Nederlanden, Willem of van Brienenoord, Hofpleinfontein : Dit is Rotterdam!
    pi_67804343
    quote:
    Op dinsdag 7 april 2009 12:31 schreef Ritmo het volgende:

    [..]

    Het zou niet meer mogen gebeuren, dit heeft ons misschien Europees voetbal gekost.
    pi_67804894
    gelukkig heeft feyenoord makaay nog, deze man weet het net te vinden zoals we weer gezien hebben tegen volendam
    pi_67805970
    quote:
    Geruchten over interesse Feyenoord voor Saurer

    Volgens Oostenrijkse media zou Feyenoord belangstelling hebben voor Christoph Saurer. De 23-jarige middenvelder komt momenteel uit voor LASK. Oostenrijks grootste sporttijdschrift Sportwoche meldt dat Saurer een aanbieding voor Feyenoord heeft om een stage af te werken. De middenvelder zelf ontkent op zijn beurt tegenover Laola een uitnodiging ontvangen te hebben. Hij geeft echter wel aan daar zeker voor open te staan. Zijn contract loopt aan het einde van het seizoen af, maar LASK heeft de optie om het contract met twee jaar te verlengen.

    Hieronder een doelpunt van de middenvelder tegen Real Madrid:
      dinsdag 7 april 2009 @ 20:23:16 #194
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_67806183
    quote:
    Op dinsdag 7 april 2009 20:16 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

    [..]

    Hieronder een doelpunt van de middenvelder tegen Real Madrid:
    Heb je er al een topic over geopend?
    2000 light years from home
    pi_67806313
    quote:
    Op dinsdag 7 april 2009 16:44 schreef Cuba-scf het volgende:

    [..]

    Eén uitwedstrijd van Volendam verliezen kost je geen Europees voetbal. Als je tegen het eind van de competitie nog geen 10 wedstrijden gewonnen hebt ligt de oorzaak toch echt dieper. Daarbij is het naar mijn mening ook beter voor ons humeur als we volgend seizoen niet tegen ploegen als Atletico, Man City, Aston Villa, Sampdoria enz. hoeven te spelen...... Als we niet goed genoeg zijn dan maar niet, bespaart ons de afgang. Eerst maar eens zien te winnen van de "kleintjes" in Nederland, vinden die gasten moeilijk genoeg. Het was zondag toch godverdomme weer te treurig om te zien! Nee, met het halen van Europees voetbal heeft dit echt niks te maken.
    Eens.

    Daarbij :
    quote:
    De UEFA-cup zal helemaal worden omgegooid.
    De eerste ronde zal een groepsfase gaan worden met 48 teams (12 groepen van 4, met een dubbele competitie)
    Om in deze groepsfase te komen zal ieder team in Europa voorronden moeten spelen. Er zijn in totaal 4 voorronden.
    Met de huidige stand van de UEFA lijst zal het voor de Nederlandse clubs zo zijn dat de nummer 3 en de bekerwinnaar instromen in de 4e voorronde, de nummer 4 in de 3e vooronde en de nummer 5 in de 2e voorronde
    Het team dat het vierde en laatste Europese ticket in de wacht sleept (winnaar van de play-offs tussen de nummers vijf tot en met acht in de eredivisie) krijgt helemaal een korte zomervakantie. De weg naar het hoofdtoernooi van de nieuwe UEFA Cup gaat via drie voorrondes, waarvan de eerste al in juni wordt gespeeld..
    Want wees nou eerlijk , je zegt je vakantie toch niet af om met alle respect wat omgehoogevallen a -junioren te gaan toejuichen ? Ik verlang terug naar de tijd van de echte Feyenoordwaardige doordauwers..
    Met deze '"kids" en hun opvoeders kan ik mij steeds minder identificeren , laat staan dat ik ze nog gaat toejuichen. En zover is het nu gekomen , 35 jaar nadat ik als kleuter voor het eerst de Heilige Tempel bezocht !! Blijven hopen op betere tijden, want eens een Feyenoorder altijd een Feyenoorder.
    De lijn van Wilders: volg je hart en je principes .
    Recht = recht en krom = krom.
    pi_67806324
    Feyenoord - Twente al na een paar uur uitverkocht vanmorgen.
    pi_67806448
    quote:
    Op dinsdag 7 april 2009 20:28 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
    Feyenoord - Twente al na een paar uur uitverkocht vanmorgen.
    Dankzij een paar duizend extra Twente Supporters die van de Feyenoord directie extra vakruimte hebben gekregen. Waf logisch is omdat er voor ons niets meer op het spel staat vanaf nu.
    De lijn van Wilders: volg je hart en je principes .
    Recht = recht en krom = krom.
    pi_67806522
    quote:
    Op dinsdag 7 april 2009 19:25 schreef Ruud het volgende:

    [..]


    Kom dan eens met een goed tegenargument, -edit- Eerst verpesten de spelers zelf het seizoen, dan zouden ze er alles aan moeten doen om het goed te maken en dan geven ze het weer weg.

    [ Bericht 1% gewijzigd door BliksemSchigt op 07-04-2009 21:35:16 ]
    -
      dinsdag 7 april 2009 @ 20:36:30 #199
    132993 TJDoornbos
    #TeamToekNip
    pi_67806602
    Ritmo wil jij misschien zelf een PermBan aanvragen?
    pi_67806826
    -
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')