En hoe denken je Arabische vrienden over het Turkse secularisme en de verheerlijking van Ataturk? En over het steunen van de Amerikanen tijdens de Irak-oorlog?quote:Op zondag 5 april 2009 23:26 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Mensen, de media nav Erdogans optreden, de verwerping van de Syrische, Egyptische en Palestijnse bevolking hoe de Egyptische staat omging met de Hamas - Israel oorlog en het prijzen van Erdogan? Dat zowel Hamas als Abbas Turkije als een neutrale intermediar achten. Dat vele Arabieren die geld inzamelen voor Palestina het via Turkije doen? Kizil ay?
Whehe reallyquote:Op zondag 5 april 2009 23:28 schreef xenobinol het volgende:
[..]
In noord Italie noemen ze alles ten zuiden van Milaan, Afrika
Waarom zou de Arabische moslim anders denken over Turks secularisme dan de Turkse moslim? Waarom zou de Turkse staat anders omgaan met secularisme en persoonsverheerlijking dan seculier staten zoals Egypte, Syrie en Irak?quote:Op zondag 5 april 2009 23:31 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
En hoe denken je Arabische vrienden over het Turkse secularisme en de verheerlijking van Ataturk? En over het steunen van de Amerikanen tijdens de Irak-oorlog?
geloof ik geen bal vanquote:Op zondag 5 april 2009 22:35 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik vind het overigens allemaal prima. Ik heb niks met Turkije noch met de EU. Het enige dat voor mij telt is dat Wilders veel garen bij deze ontwikkeling gaat spinnen.
Wel met slagroom graagquote:Op maandag 6 april 2009 01:34 schreef thloreg het volgende:
Wafel houden 'enchanter'...Wij horen bij Europa!
iets anders; Obama in Turkije! Welkom groot (neger) leider!
Ik geen Turk dus je veronderstelling gaat niet op. (en nee, ook geen marokkaan)quote:Op zondag 5 april 2009 22:06 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik gok er even op dat je een Turk bent (voor mij betekend dat dat je iemand bent met een Nederlands en Turks paspoort maar je voelt je geen Nederlander dus dan ben je wat mij betreft gewoon een Turk).
Op basis van die aanname ga ik je iets vertellen wat je wellicht als schokkend gaat ervaren:
Wellicht eens wat minder hopeloos lopen cheerleaden om Turkije naar jou toe te krijgen. Het is veel makkelijker om gewoon daar naartoe te verhuizen. Het is toch zo'n ge-wel-dig land?
Wat doe je hier nog?
Precies, en we hebben al genoeg "moeilijke" landen in de EU om er nog maar eens eentje bij te halen. Zie het gezeik met oostbloklanden de afgelopen jaren. Of Italiëquote:Op maandag 6 april 2009 11:48 schreef deedeetee het volgende:
Het staat hem vrij om dat te denken en te zeggen, net zo als het mij vrij staat om het een idioot idee te vinden. turkije hoort helemaal niet bij de EU zolang als het zijn religie niet dáár kan laten waar het hoort : bij de mensen thuis ! Om van een cultuur van overdreven trots en schaamte nog maar te zwijgen........
Dat alles bij elkaar past helemaal niet bij Europa.
Barrack "Huseyin" Obama.quote:Op maandag 6 april 2009 12:03 schreef buachaille het volgende:
Alleen al de suggestie van de turken dat ze bij europa horen vind ik een zware belediging en zou bestraft moeten worden.
quote:Op maandag 6 april 2009 11:48 schreef deedeetee het volgende:
Dat alles bij elkaar past helemaal niet bij Europa.
quote:
quote:You are Obama, nick-named the standing king You are Barack, oh, son born to deceive
The suffering hoards of Africa look up to you, See a black saviour where nought but a Judas strides.
An entrapper of nations, bringer of dismal war Behind the robes and the nylon wings of hope
Zijn politieke tegenstander probeerden die naam ook al zo te benadrukkenquote:
Met die naam is niks mis (al vind ik Barry een stuk sympathieker klinken dan Barack). De persoon is een demon en een bedrieger en misleider van de volkeren.quote:Op maandag 6 april 2009 12:09 schreef xenobinol het volgende:Zijn politieke tegenstander probeerden die naam ook al zo te benadrukken![]()
Wat is het toch, het is gewoon zijn naam
Ooh je bedoelt dat het een politicus isquote:Op maandag 6 april 2009 12:13 schreef buachaille het volgende:
Met die naam is niks mis (al vind ik Barry een stuk sympathieker klinken dan Barack). De persoon is een demon en een bedrieger en misleider van de volkeren.
Met uitzondering van Bill Clinton had ik de laatste Amerikaanse presidenten vrij "hoog zitten". Barack Obama is een vloek voor Amerika en de rest van de wereld.quote:Op maandag 6 april 2009 12:15 schreef xenobinol het volgende:
Ooh je bedoelt dat het een politicus is
Hussein is zijn naam, ik maakte er Huseyin (de Turkse variant) van omdat bauchaille het had over een "suggestie van de Turken".quote:Op maandag 6 april 2009 12:09 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Zijn politieke tegenstander probeerden die naam ook al zo te benadrukken![]()
Wat is het toch, het is gewoon zijn naam
Grappig, had geen idee dat zijn voornaam ook niet-Amerikaans was (nooit bij stilgestaan), ik heb even gegoogled en ik ben hierop gekomen:quote:
quote:We hebben godverdomme hier een vijfde collone van mensen die dit land naar de verdommenis willen helpen.
Ik moet maar horen: "allah is groot", "ik ben een vies varken", "uw bent een christenhond!", dat zeggen zij.
En u vind het goed, u laat over zich lopen, en ik doe het niet meer.
(Pim fortuyn)
quote:Op maandag 6 april 2009 13:38 schreef buachaille het volgende:
Arzu, ik ben het volledig met je eens. De turken zijn een soort supermensen. De europese unie is deze natie van trotse snordragers onwaardig.
quote:Op maandag 6 april 2009 15:23 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Turkije is het grote voorbeeld voor de hele EU. Waar landen als Nederland, Frankrijk en Duitsland zich voornamelijk bezighouden met religieus navelstaren en het bevechten van militaristische verzetsbewegingen in eigen land, is alles in Turkije al eeuwen koek en ei en draait de Turkse economie als een tierelier.
NWS/POL, had niks anders verwacht, flamebaits en trolls zijn weer niet van de lucht. Maar jij bent onschuldig hoorquote:Op maandag 6 april 2009 15:39 schreef buachaille het volgende:
Hehe, schitterend topic, het loopt weer volledig uit de klauwen
Als DikVoormekaar, buachaille en Lemmeb eenmaal in een topic gepost hebben is dat inderdaad gegarandeerd.quote:Op maandag 6 april 2009 15:39 schreef buachaille het volgende:
Hehe, schitterend topic, het loopt weer volledig uit de klauwen
quote:Op zondag 5 april 2009 22:13 schreef Lemmeb het volgende:
En bedankt Obama, weer een zetel voor Wilders!
Het gaat wel erg makkelijk zo!
Als je me nu een zou zien zitten glunderen!!!quote:Op maandag 6 april 2009 15:43 schreef TheMagnificent het volgende:
Als DikVoormekaar, buachaille en Lemmeb eenmaal in een topic gepost hebben is dat inderdaad gegarandeerd.![]()
Dat zou betekenen dat de economie de komende 15 jaar met ruim 11% (per jaar dus) moet groeien, dat zie ik echt niet gebeurenquote:Op maandag 6 april 2009 13:27 schreef Arzu het volgende:
In 2014 -2024 zal de economie en bevolking groter zijn dan die van Duitsland. Dan zal Turkije de grootste van Europa worden. Ik betwijfel of de regering dan ook een voorstander is van de EU.
Ben oprecht ontroerd door je compliment !!quote:Op maandag 6 april 2009 15:43 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Als DikVoormekaar, buachaille en Lemmeb eenmaal in een topic gepost hebben is dat inderdaad gegarandeerd.![]()
En je moet ook goed uitkijken wat ze met de saus gedaan hebben...quote:Op maandag 6 april 2009 16:43 schreef Lemmeb het volgende:
Ze maken ook lekkere shoarma, die Turken. Als je mazzel hebt tenminste, want je moet altijd uitkijken of je wel echt lams krijgt en geen knor.
Ik denk dat veel burgers in Europa dat niet zullen accepteren, als het lidmaatschap van Turkije ons door de keel geduwd wordt.quote:Op maandag 6 april 2009 16:49 schreef Lemmeb het volgende:
Ga er maar gerust vanuit dat Obama in zijn eentje meer invloed heeft op de koers van de EU, dan alle EU-burgers bij elkaar. Zelfs al zou er een referendum komen.
Ja, dat dacht ik ook van die grondwet.quote:Op maandag 6 april 2009 16:52 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik denk dat veel burgers in Europa dat niet zullen accepteren, als het lidmaatschap van Turkije ons door de keel geduwd wordt.
quote:Op maandag 6 april 2009 16:45 schreef capricia het volgende:
Ik hoop trouwens wel dat de Europese burgers mogen beslissen over eventuele toetreding en niet Obama.
Israel zou ik wel zien zitten...ze doen immers als mee aan het eurovisie songfestival!![]()
Wie er al dan niet hoort toe te treden binnen Europa hoort op de eerste plaats een zaak te zijn van de Europese burgers. Iets met democratie of zo.quote:Op maandag 6 april 2009 16:57 schreef nils7 het volgende:
[..]
![]()
Turkije doet ook mee aan het songfestival, hebben volgens mij recent nog eens gewonnen en hebben dit jaar zelfs weer hoge kansen.
Ik vind dat Turkije er bij moet kunnen komen. Maar niet meteen...
Heb er een half jaar gestudeerd en weet hoe het er aan toe gaat inmiddels in Turkije!
En heb daar ook het vak "Turkey and the EU" gevolgd.
Turkije heeft een behoorlijk inhaalslag gemaakt richting de EU, echter zijn ze er nog niet.
Maar als Bulgarije en Roemenie er ook bij kunnen komen, waarom Turkije dan niet vraag ik me af.
Turkije is veel minder achterlijk dan de meeste denken en er zijn zat vooroordelen vanuit de Europese bevolking over Turkije. Het is inderdaad een moslimland maar de huidige "jongere" generatie is toch al redelijk verwesterd.
Waar ik me aan hekel is de grote inefficientie op dit moment in Turkije en de corruptie.
Maar ze maken goede vooruitgang en ze behoren de kans te krijgen om bij de EU te komen.
Ze hebben een goede economie (welke nu ook wel in het slop zit). Maar er is nog zoveel groei
door te maken in Turkije als ze erbij zitten dat het ook voor de totale Europese economie een goede zet is.
Ik voorspel dat ze erbij zitten voor 2020! Wat ze ook verdienen!
Obama is nog erger dan een troll.quote:Op maandag 6 april 2009 17:01 schreef capricia het volgende:
[..]
Wie er al dan niet hoort toe te treden binnen Europa hoort op de eerste plaats een zaak te zijn van de Europese burgers. Iets met democratie of zo.
In ieder geval zou Obama daar niets over te zeggen moeten hebben.
Het is hier toch geen Obama dictatuur???
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |