Maar ik haat boodschappen doenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 18:10 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ik ben nog wat dingen vergeten bij de Appie. Als ik jou nou mijn boodschappenlijstje door geef. Mag je het speeltje zelfs aanraken als je de boodschappen langs komt brengen.
Dit weekend helemaal niks bijzonders , misschien dat ik in de stad ergens wat ga drinken met een vriendin.quote:
Left 4 Dead, voor de PC.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 18:35 schreef becky27 het volgende:
voor??
Ik heb er niet op gewacht en geen spijt vanquote:Op vrijdag 27 maart 2009 18:41 schreef Koploperkopper het volgende:
Zit nog te wachten tot de Wii eindelijk in prijs zakt.
Nope, dan had ik wel wat gezegd. Wel achteraf hier natuurlijk, want in het echt durf ik het niet.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 18:23 schreef zeemonster het volgende:
Maar ik haat boodschappen doen. Heb je mij nou overigens al een keer gespot bij de Appie , nee he?
Hoor ik daar een Den Haag meet?quote:Op vrijdag 27 maart 2009 18:25 schreef becky27 het volgende:
weeeeheeeeekend!! morgen suf de hele dag inzijn huis zetten ivm open huizenroute, blegh.
Ah, dat zijn niet mijn boodschappentijdstippen...quote:Op vrijdag 27 maart 2009 19:06 schreef zeemonster het volgende:
Meestal donderdagochtend, of vrijdagavond ,maar ik heb mijn vriend zover gekregen dat hij gaat .
Ik ben lui vandaag
Compromis sluiten , wanneer zijn jouw tijden ? dan kijken we, wie wie het eerste spotquote:Op vrijdag 27 maart 2009 19:07 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ah, dat zijn niet mijn boodschappentijdstippen...
Na werktijd meestal. Tussen half 5 en half 6. Vandaag was het dan weer om half 12. eigenlijk is er gewoon geen peil op te trekken...quote:Op vrijdag 27 maart 2009 19:08 schreef zeemonster het volgende:
Compromis sluiten , wanneer zijn jouw tijden ? dan kijken we, wie wie het eerste spot.
Je bent helemaal mijn boodschappentype...quote:Op vrijdag 27 maart 2009 19:14 schreef zeemonster het volgende:
Ik probeer het liefst altijd zonder vriend en kind boodschappen te doen . Dan ben ik namelijk zo snel mogelijk weer de supermarkt uit .
Alhoewel met kind maakt ook nog niet uit want dat is alsnog sneller als met mijn vriend. Mijn vriend wil elk pad door, alle aanbiedingen af enzovoort enzovoort.
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 18:56 schreef becky27 het volgende:
oh zegt me natuurlijk niets, dat spel, zal wel met schieten en zo zijn.
hier wel een wii, heeeel blij mee, ook met de fit.
Welke spellen heb je erbij? Gaat mij eigenlijk hoofdzakelijk om Zelda en Mario Galaxy.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 18:56 schreef nectarientje het volgende:
[..]
Ik heb er niet op gewacht en geen spijt van![]()
hmmmm nou veel plezier, ik zou niet meer kunnen slapen denk ik.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 19:27 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]Zombies, schieten, bloed enzo.
Ben benieuwd of ik er zelf tegen kan, bijna klaar met installeren.
Galaxy heb ik vanaf morgenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 19:31 schreef Koploperkopper het volgende:
Welke spellen heb je erbij? Gaat mij eigenlijk hoofdzakelijk om Zelda en Mario Galaxy.
Dat gaat ook nog even afwachten worden bij mij.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 19:31 schreef becky27 het volgende:
[..]
hmmmm nou veel plezier, ik zou niet meer kunnen slapen denk ik.
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 19:32 schreef nectarientje het volgende:
[..]
Galaxy heb ik vanaf morgenZelda heb ik nooit gespeeld maar nichtjelief is er groot fan van. Ik heb nu alleen Mario Kart erbij, ook ernstig leuk!
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 19:35 schreef Koploperkopper het volgende:Ik ga even op Marktplaats kijken, of ze daar al wat goedkoper zijn.
Niks wat je met een flinke tik met die WiiMote niet af kan leren...quote:Op vrijdag 27 maart 2009 19:57 schreef zeemonster het volgende:
Het is wel erg leuk maar met een maffe hond voor ons niks om in huis te hebben .
Hij springt en blaft namelijk vrolijk mee en denkt meteen dat je wil stoeien/spelen.
Het is een rottweiler van ca 50 kg, doe jij het ? meneer is eens samen met zijn broertje meegegaan met een pakwerker die laat die wii echt niet los hoorquote:Op vrijdag 27 maart 2009 20:00 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Niks wat je met een flinke tik met die WiiMote niet af kan leren...
Dat Wii'en komt helemaal goedquote:Op vrijdag 27 maart 2009 19:57 schreef zeemonster het volgende:
Ik mag nog steeds een keer Wii'en tegen/met een zekere collega. Heel soms speel ik met mijn schoonbroer en mijn zusje weleens op hun wii .
Het is wel erg leuk maar met een maffe hond voor ons niks om in huis te hebben .
Hij springt en blaft namelijk vrolijk mee en denkt meteen dat je wil stoeien/spelen.
Nee, maar ik heb dan ook niks met honden. Ik heb wel een kat rondlopen die vroeger de draden van de Playstation controllers als knaagvoer zag.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 20:06 schreef zeemonster het volgende:
Het is een rottweiler van ca 50 kg, doe jij het ?
Katten zijn ook lief, ik moet wel zeggen dat na deze hond , ik wel mijn portie aan honden heb gehad . Je bent toch ontzettend aan huis gebonden , ook in de zomer kan je nooit eens van 's-ochtends vroeg tot 's-avonds laat op het strand blijven hangen.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 20:10 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Nee, maar ik heb dan ook niks met honden. Ik heb wel een kat rondlopen die vroeger de draden van de Playstation controllers als knaagvoer zag.
Ik ben zo blij dat die van mij zich op de plant storten en niet op elk snoer dat ze zien!quote:Op vrijdag 27 maart 2009 20:10 schreef AirwiN het volgende:
Nee, maar ik heb dan ook niks met honden. Ik heb wel een kat rondlopen die vroeger de draden van de Playstation controllers als knaagvoer zag.
En Air dan alsnog vragen of hij even de hond uitlaat. Ik zie 'm al lopenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 20:13 schreef MissMSX het volgende:
Ik wil een chihuahuaDie kan gewoon op de kattenbak
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 20:13 schreef MissMSX het volgende:
Ik wil een chihuahuaDie kan gewoon op de kattenbak
Linea recta naar het asiel waar ik hem vervolgens inlever...quote:Op vrijdag 27 maart 2009 20:14 schreef nectarientje het volgende:
En Air dan alsnog vragen of hij even de hond uitlaat. Ik zie 'm al lopen
ik doe bewegingswetenschappen in amsterdam. is niet leuk om dan een tentamen te hebben om kwart voor 9quote:Op vrijdag 27 maart 2009 15:23 schreef nectarientje het volgende:
[..]
He, wat volg jij een leuke opleidingWaar?
Enjoy work!
* MissMSX ziet Walter Sobchak voor zich met Cynthia's hondje op de bowlingbaanquote:Op vrijdag 27 maart 2009 20:14 schreef nectarientje het volgende:
[..]
En Air dan alsnog vragen of hij even de hond uitlaat. Ik zie 'm al lopen
Jasje wel, tegen de kou. De rest van die heisa natuurlijk nietquote:Op vrijdag 27 maart 2009 20:16 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Inclusief jasjes en tasjes, hondensokjes enzovoort?
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 20:17 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Linea recta naar het asiel waar ik hem vervolgens inlever...
Welk jaar zit je? Ik heb er een stage gelopen en colleges gevolgdquote:Op vrijdag 27 maart 2009 20:21 schreef kipptje het volgende:
ik doe bewegingswetenschappen in amsterdam. is niet leuk om dan een tentamen te hebben om kwart voor 9. hopen dat ik in mijn slaperige bui iets zinnigs heb kunnen opschrijven
Die eerste!quote:Op vrijdag 27 maart 2009 20:24 schreef MissMSX het volgende:
Zoiets is dan wel weer handig als we naar het strand gaan
[ afbeelding ]
Maar serieus: zoeen wil ik er
[ afbeelding ]
welke wijk?quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:37 schreef zeemonster het volgende:
het is helemaal donker in de wijk hier! De stroom is hier geheel uitgevallen.
nog steeds donker? En enig idee hoe 't komt?quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:47 schreef zeemonster het volgende:
daar bij tram twee achter de oude haagweg loosduinen .
Hier niet , aan mijn lijf geen polonaisequote:Op vrijdag 27 maart 2009 23:17 schreef Jill-RMC het volgende:
Gezellig, dus over 9 maanden een babyboom in dat deel van DH
Ik was pas begonnen toenquote:Op zaterdag 28 maart 2009 00:11 schreef melanie_the_miss het volgende:
[..]
Het is waar, nog aangeschoten ook![]()
Ik ging naar huis, mijn collega moest de trein halenquote:Op zaterdag 28 maart 2009 06:43 schreef knnth het volgende:
[..]
Ik was pas begonnen toen
Nu maar 'ns het bedje in
Check, wij zaten er middenin. Nou ja, goede gelegenheid om es vroeg naar bed te gaan...quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:37 schreef zeemonster het volgende:
het is helemaal donker in de wijk hier! De stroom is hier geheel uitgevallen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |