Ja, ja, ho, ho, bij mij moet het ook gelijk geregeld zijn hoor.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 13:25 schreef Maneki.Neko het volgende:
wachten tot jongetje geboren wordt..dan heb je nog een paar dagen om een keus te maken
Even rustig nog een paar nachtjes over slapen. Je hebt nog een paar weken.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 13:22 schreef Memmel het volgende:
Oja, hier is vannacht crisis uitegbroken bij mijzelf. Ik had ineens een andere naam voor onze jongen in gedachten. De naam die we al sinds week 5 ofzo hadden heb ik aan de kant geschoven.
En nu? Mannetje vindt de nieuwe naam ook leuk, maar de oude ook. En ik ook. En nou???
Nou, PM me maar... dan zal ik wel even kiezen.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 13:28 schreef Memmel het volgende:
[..]
Ja, ja, ho, ho, bij mij moet het ook gelijk geregeld zijn hoor.
Dus ik wil het gewoon NU weten.
beide gebruiken?quote:Op dinsdag 10 maart 2009 13:22 schreef Memmel het volgende:
Oja, hier is vannacht crisis uitegbroken bij mijzelf. Ik had ineens een andere naam voor onze jongen in gedachten. De naam die we al sinds week 5 ofzo hadden heb ik aan de kant geschoven.
En nu? Mannetje vindt de nieuwe naam ook leuk, maar de oude ook. En ik ook. En nou???
Oh, mefke dat lijkt me toch best heftig om te gaan weten. Natuurlijk ben je nu gewoon weer in verwachting en blij, maar toch... Ik ben benieuwd of je door het te weten inderdaad overtuigd bent van wat er nś in je buik zit!quote:Op dinsdag 10 maart 2009 12:29 schreef mefke79 het volgende:
juh huup! Leuk!
(ik heb mijn zusje gevraagd in mijn dossier te kijken in het ziekenhuis. Ik heb nooit meer gevraagd wat het geslacht van de miskraam was, maar ik had er wel een heel sterk gevoel over. Als ik het toen goed had, dan weet ik het nu ook wel, denk ik. Het lastige is dat we er nog niet uit zijn of we het willen weten..)
Die kans is erg klein, maar ik kan je uit ervaring vertellen dat het verschrikkelijk is om mee te maken.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 13:42 schreef Fiemeeltje het volgende:
Feli Huup en BE
Hier vanochtend nog maar een test gedaan.De mevrouw van MvM komt straks en stel je toch eens voor dat de test dan ineens minder positief zou zijn..
Maar goed, ik ben nog zwanger dus
Ah dies lief zegquote:Op dinsdag 10 maart 2009 13:50 schreef Brighteyes het volgende:
Mefke, het lijkt mij idd ook best even moeilijk, de wetenschap van het geslacht van dat kindje.
Fiemeeltje, spannend joh!
Ik heb net meteen het knuffeltje besteld voor bij de baby in bed.![]()
[ afbeelding ]
Weet je, ik wil het juist wel graag weten. Gewoon omdat dit zo enorm anders voelt dan toe. Echt, vanaf seconde 1 zeg maar. En ik ben het in alle blijdschap vergeten te vragen de laatste keer bij de arts. Kan goed zijn dat dat helemaal niet in het dossier staat, maar als het er staat kan mijn zusje het wel vinden. Toch handig zo'n arts als zusje. Zul je zien, is het juist het andere geslacht dan ik dacht...dan kan ik er deze keer ook niets over zeggen.quote:Oh, mefke dat lijkt me toch best heftig om te gaan weten. Natuurlijk ben je nu gewoon weer in verwachting en blij, maar toch... Ik ben benieuwd of je door het te weten inderdaad overtuigd bent van wat er nś in je buik zit!
Wat voor luiertas is dat dan? Een hele dure?quote:Op dinsdag 10 maart 2009 14:41 schreef Memmel het volgende:
Ik heb net mijn lief een linkje gestuurd met een luiertas die ik heel graag wil en hem gezegd dat ik nooit meer bloemen hoef en een week lang zijn bier inschenk als 'ie 'm besteld voor me.Ben benieuwd!!
quote:Op dinsdag 10 maart 2009 13:42 schreef Fiemeeltje het volgende:
Hier vanochtend nog maar een test gedaan.De mevrouw van MvM komt straks en stel je toch eens voor dat de test dan ineens minder positief zou zijn..
Bix, ik had em ergens met 8 weken, maar we zagen het pas bij de echo van 11 weken. En vervolgens is ie ook blijven zitten tot de curretage met dik 12 weken. Missed abortion dus.quote:hoeveel weken was je toen zwanger bij die miskraam, mefke?
maar mef, bedenk wel dat jij uiteindelijk diegene bent die het kindje al dan niet weg laat halen? Dat moet je wel kunnen!quote:Op dinsdag 10 maart 2009 15:56 schreef mefke79 het volgende:
wij doen dus wel een test, maar dat is omdat mijnecht geen downkindje wil. Zelf zou ik er wel mee kunnen leven, maar hij wil niet. Tis een lastige keuze, maar alleen jijzelf kan em maken.
Nou, inderdaad.......quote:Op dinsdag 10 maart 2009 16:13 schreef Troel het volgende:
[..]
maar mef, bedenk wel dat jij uiteindelijk diegene bent die het kindje al dan niet weg laat halen? Dat moet je wel kunnen!
da's ongeveer rond dezelfde tijd als 't bij onze 1e zwangerschap mis ging. maar ik dacht dat je dan nog helemaal niet kon zien wat 't geslacht zou zijn geworden eigenlijk!quote:Op dinsdag 10 maart 2009 15:55 schreef mefke79 het volgende:
Bix, ik had em ergens met 8 weken, maar we zagen het pas bij de echo van 11 weken. En vervolgens is ie ook blijven zitten tot de curretage met dik 12 weken. Missed abortion dus.
Als het met een curretage weggehaald wordt, kan er bloedonderzoek gedaan worden geloof ik en op basis daarvan kan het wel bekend zijn.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 16:41 schreef bixister het volgende:
[..]
da's ongeveer rond dezelfde tijd als 't bij onze 1e zwangerschap mis ging. maar ik dacht dat je dan nog helemaal niet kon zien wat 't geslacht zou zijn geworden eigenlijk!
Redenatie van mij en mijn zusje: ze doen chromosomenonderzoek naar mogelijke afwijkingen die de miskraam veroorzaakt hebben. Als ze de chromosomen in beeld hebben, hebben ze ook het geslacht. Dat is immers bepaald door het x en y chromosoom.quote:Als het met een curretage weggehaald wordt, kan er bloedonderzoek gedaan worden geloof ik en op basis daarvan kan het wel bekend zijn.
Ik meen het!quote:Oh-oh, dankjewel meis voor je wensen en je berichtjeen Koot, mafkees, ook bedankt
haha
Wauw een jongen!!!quote:Op dinsdag 10 maart 2009 11:59 schreef Brighteyes het volgende:
En het is...
*tromgeroffel*
En jongetje! [ afbeelding ]2 stoere, lieve knuffelknullen!
[ afbeelding ]
Ik kon niet anders dan alleen maar heel vet grijnzen.Ik zie ze helemaal voor me hand in hand door het bos ofzo.
En hij krijgt zo'n onwijs leuke naam!![]()
Huup was de weg kwijt, dus die hebben we niet gezien.
Lois, wat krijgen Juup© en ik?quote:Op dinsdag 10 maart 2009 12:17 schreef Lois het volgende:
Als ik het bij Huup ook goed heb ga ik mijn diensten aanbieden als medium voor het bekend worden van het geslacht van je baby
Hoera!!!quote:Op dinsdag 10 maart 2009 12:27 schreef huuphuup het volgende:
ff snel via de mobiel, wij krijgen een meiske
Dat dacht ik ook gelijkquote:Op dinsdag 10 maart 2009 12:10 schreef Sorbootje het volgende:
Oh ik had het mis! Wat leuk BE! Gefeliciteerd!!
Eh....quote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:22 schreef Chan het volgende:
En toen ging ik uit nieuwsgierigheid de rest van mn buik afzoeken naar eventueel geluid... en toen zat helemaal aan de linker kant OOK een heel duidelijk kloppend hartje!!!
Een meisjequote:
Normaalgesproken ga je tussen de 8e en 12e week voor je eerste afspraak. Dan krijg je ook informatie over de tests waar je het over hebt. Er zijn verschillende tests mogelijk, die verschillende dingen kunnen aantonen (ik zeg aantonen, maar in veel gevallen is het slechts een kansberekening). De combinatietest wordt bij 12 weken al gedaan en wordt vergoed als je zelf 36 bent of wordt geloof ik. Ze nemen dan bloed af en meten de nekplooi bij de baby en uiteindelijk komt er dan een percentage uit hoeveel kans je hebt op een kindje met het syndroom van Down. Dat kan ook met een tripletest, maar die wordt later uitgevoerd. De uitslag van die test kan een reden zijn om een vruchtwaterpunctie of een vlokkentest uit te voeren. Bij het eerste wordt er wat vruchtwater weggenomen, bij de tweede volgens mij een stukje navelstreng. Geen prettige ingrepen dus en ook niet helemaal zonder gevaar, maar wel met een duidelijke uitslag.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 21:55 schreef Xenia het volgende:
Veel echo's geweest vandaag. En allemaal goeie uitslagen. Gefeliciteerd allemaal!![]()
Ik heb vandaag de verloskundige praktijk gebeld en heb voor morgen een afspraak voor het intake gesprek. Ze hadden alleen geen tijd of ruimte ofzo voor de echo morgen. Maar ik kreeg op mijn donder omdat ik me pas zo laat meldde (je gaat de 10de week al in!) en tot volgende week wachten met langskomen kon echt niet, zei ze. Ik heb uitgelegd waarom ik niet zo snel ben ermee, want ik heb dus de afgelopen weken de keuze moeten maken tussen mijn vriend of mijn baby. Die keus was enorm zwaar en daarom duurde het dus allemaal wat langer.
Ik zit nu met zoveel vragen en voel me een beetje paniekerig.
- Wanneer moet je dan normaal voor de eerste intake en echo?
- Wat is er zo belangrijk dat het geen paar dagen kan wachten tot ze wel ruimte hebben voor de echo?
Ik moest van hun ook meteen een afspraak maken bij de VU, omdat ik qua leeftijd in de risico groep val. Het kon alleen bij de VU zeiden ze, want het ziekenhuis hier in mijn woonplaats heeft die faciliteiten niet. Is dat zo, is de VU wat dat betreft beter uitgerust?
Ik moest daarna meteen een vergadering in op mijn werk die tot 6 uur duurde dus heb het ziekenhuis nog niet kunnen bellen voor een afspraak.
Ze vroeg ook welke test ik dan wil. Vlokkentest, plooitest, en ze noemde geloof ik nog wat. Ik heb daar helemaal geen verstand van. Ik zei dat de huisarts had gezegd dat ik in de risicogroep val en moet laten checken of de baby gezond is. Weten jullie hier meer over? Ik voel me nu echt een no-no en twijfel ineens aan alles.
quote:Op dinsdag 10 maart 2009 21:55 schreef Xenia het volgende:
-knip-
Jeetje, heftige beslissing heb je moeten maken zeg!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |