DE OP IS HIER TE VINDEN! 
Over die utregsupporters, geniaalquote:Op vrijdag 27 februari 2009 19:00 schreef kevin6188 het volgende:
Ik blijf toch ook lachen om Suarez die Nederlands brabbelt in interviews.![]()
http://www.sportweek.nl/v(...)iet_altijd_goed_zijn
Hehe, idd.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 19:10 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Over die utregsupporters, geniaal![]()
Morgen ook nog hoor.quote:
Hehe altijd lachen ja.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 19:00 schreef kevin6188 het volgende:
Ik blijf toch ook lachen om Suarez die Nederlands brabbelt in interviews.![]()
http://www.sportweek.nl/v(...)iet_altijd_goed_zijn
Als je het zo tof vindt om met je Ajax-shirtje in rdam rond te huppelen, mag je van mij best wat tikken krijgen. Is gewoon vragen om problemen.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 19:55 schreef Jasza het volgende:
Niks mis met Noshiba btw hoor, goede gozer.
Meestal is dat voor mij na een paar uur nabeschouwen wel weer voorbij, maar ik krijg die grijns de komende paar dagen niet van m'n smoel af. Echt jaren geleden dat ik in de Arena zo uit m'n plaat ben gegaan na een doelpunt.quote:
Oh dat is wel een pannekoeke post hoor daar niet vanquote:Op vrijdag 27 februari 2009 19:59 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Als je het zo tof vindt om met je Ajax-shirtje in rdam rond te huppelen, mag je van mij best wat tikken krijgen. Is gewoon vragen om problemen.
Maar goed, jij kent hem beter dan mij
Je mag blij zijn als er 1000 zijnquote:Op vrijdag 27 februari 2009 20:23 schreef kurk_droog het volgende:
Zou lekker zijn als we weer met 4000 man ofzo aanwezig zijn![]()
Weet iemand wat het ongeveer aan benzine kost om daarheen te rijden uitgaande van een mpv? Trein is te duur dus kijken nu naar vliegtuig of auto.
4000 man?quote:Op vrijdag 27 februari 2009 20:23 schreef kurk_droog het volgende:
Zou lekker zijn als we weer met 4000 man ofzo aanwezig zijn![]()
Weet iemand wat het ongeveer aan benzine kost om daarheen te rijden uitgaande van een mpv? Trein is te duur dus kijken nu naar vliegtuig of auto.
Gerets is het vuurtje ook al lekker aan het opstoken.quote:
Haha 4000, dat zou ook volkomen logisch zijn ja met deze briljant goedkope reismogelijkheden.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 20:25 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
4000 man?
Reken maar op een kwart daarvan. En zelfs dat zou ik nog veel vinden
Niet gek als je ziet dat die man een PSV hart heeft.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 20:26 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Gerets is het vuurtje ook al lekker aan het opstoken.
Beter charteren we dan met 800 man een A380. Beetje proppen en dan kan die 200 man er ook nog wel bij.quote:
Ik ga alleen als het niet teveel geld kost, dus ik ben nog even aan het zoeken. Maar ik ben wel voornemens om te gaan ja.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 20:29 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Nee, kan geen vrij krijgen op deze korte termijn
Volgende ronde weer van de partij. En jij?
quote:Erik Gerets zal het binnenkort tegen Ajax opnemen in de UEFA Cup. De Belgische trainer van Olympique Marseille kwam als speler en trainer van PSV vaak uit tegen de Amsterdammers, en het gevoel van toen is hij nog niet kwijt.
"Het is een club die ik niet in mijn hart draag. Toen ik nog bij PSV was, was Ajax echt dé vijand. Ik heb nooit waardering gehad voor die club. En ze hebben nooit veel van me gehouden in Amsterdam", aldus de man die veel successen kende in Eindhoven.
Over Ajax-trainer Marco van Basten was de oud-international positiever. "Hij is een goede vent", zei Gerets tegen AFP. "En hij is geen domoor, hij is een buitengewone trainer. Bovendien was hij een van de beste aanvallers van zijn tijdperk. Respect."
Olympique Marseille en Ajax treffen elkaar in de achtste finales van de UEFA Cup. Marseille klopte donderdag FC Twente na strafschoppen en Ajax bekerde moeizaam verder ten koste van Fiorentina.
Waar?quote:Op vrijdag 27 februari 2009 20:38 schreef kurk_droog het volgende:
haphaphap. Ik reken op 1500 man weer ofzo.
Vliegtuig is redelijk goedkkop zie ik net. 100 eu voor retourtje
Kan 'ie zich nog gedragen in de media. Dat soort uitlatingen tonen al aan waarom die kerel bij een topclub nooit zal slagen.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 20:32 schreef sjimz het volgende:
[..]
Niet gek als je ziet dat die man een PSV hart heeft.
Ik zat dus echt niet op een verlenging te wachten. Sowieso kon mijn keel dat niet aan en dan zou ik het nog maar betwijfeen o we door zouden gaan.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 22:16 schreef kalinho het volgende:
En toch ging ik vorige week eigenlijk meer los. Nu had ik wel het idee dattie kon vallen, maar het hoefde eigenlijk niet zo van mijIk stond lekker rustig te kijken, ik denk laat het maar fijn verlenging worden en dan er 1 inleggen. Nu heb ik nog 5 minuten in dikke stress gezeten na die goal. Maar, terugkijkend is het wel mooi geweest
![]()
Over vorige week gesproken...nu op RTL 26: Hannibal. Opgenomen in, jawel, Florence
quote:Leonardo,
Zonder Feyenoord hadden jij en je familie tot in de lengte van dagen onder de golfplaten gewoond, in een van die troosteloze pauperfavella’s van Rio de Janeiro. Waarschijnlijk was je moedertje-lief zonder Feyenoord al lang en breed zeer pijnlijk gestorven aan de Braziliaanse tropentering en had jij -andermaal zonder Feyenoord- zelf zo vreselijk veel lijmgeur door je neusgaten gejaagd, dat zelfs dát je volledig ontgaan was. Zonder Feyenoord kortom, was jij he-le-maal nergens.
Als blijk van dank en waardering voor hetgeen Feyenoord voor jou en die zeikfamilie van je heeft betekend koos jij er enige tijd geleden evenwel doodleuk voor, om over te moeten stappen naar (als ook te moeten zegevieren in-) het Nederlandse filiaal van de staat Israel. Is dat dan je dank?
Ja dus..
Bij deze spreekt de Baron van Struisenburg dan ook zonder dralen de vurige wens uit, dat je spoedig, heel heel spoedig, weer alles breekt en afscheurt wat er maar te breken en af te scheuren valt. Meer verdien je namelijk niet.
Hoerenjong!
De Baron van Struisenburg
Terugweg pas?quote:Op vrijdag 27 februari 2009 22:44 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Jup
Geen alcohol in de bussen zeker?
Die vent is verzuurd zegquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
Relativeringsvermogen en realiteitszin zijn hem inderdaad vreemd.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 23:02 schreef toma het volgende:
[..]
Rivaliteit tussen Ajax en Feijenoord is gezond. Maar dit loopt alle spuigaten uit. Degene die dit geschreven heeft is zo gedreven door frustratie en agressie dat hij alle normen en waarden verliest. Als hij deze überhaupt al ooit gehad heeft. Wat een randdebiel eerste klas.
Wie is die gek ook alweerquote:
Ook zijn mentaliteit is te prijzen.quote:Vermeer zegt zijn machtsovername uit te willen stellen tot volgend seizoen. ,,Dan ga ik voor de eerste plek, ik weet dat ik het Maarten moeilijk kan maken.’’
Dit soort teksten maakt dat je op sommige dagen even liever niets met voetbal te maken wilt hebben....quote:
Kenneth Vermeerquote:Op zaterdag 28 februari 2009 00:02 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Ook zijn mentaliteit is te prijzen.
Van mij ook. En dan verkopen we Stekelenburg voor een miljoentje of vijf.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 01:21 schreef F1Bas het volgende:
Van mij mag hij volgend seizoen eerste keeper worden, Vermeer dan.
..quote:Op zaterdag 28 februari 2009 05:43 schreef Silenus het volgende:
[..]
Van mij ook. En dan verkopen we Stekelenburg voor een miljoentje of vijf.
Gewoon doen. Zal prima bevallen. Vermeer zal vast ook nog wel een fout maken maar hij leert er van. Na 4 jaar maakt maarten nog dezelfde fouten.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 09:25 schreef Houniet het volgende:
Maar we moeten Stekelenburg ook niet te snel willen dumpen.
Trek ze dan van de muurquote:Op zaterdag 28 februari 2009 09:54 schreef Gtaboy107 het volgende:
Suarez kan goed Nederlands, ik zag dat filmpje, maar tegen Heracles snapte hij niet de vragen
Ajax wint van Utrecht, ben ik blij en mijn meester verdrietig. Want ik wordt gek van zijn posters van Utrecht en shirts in onze klas!
Toen ik vermeer ineens zag staan had ik ook echt zon gevoel van primaquote:Op zaterdag 28 februari 2009 10:28 schreef Schanulleke het volgende:
Ik vond het echt opvallend hoezeer Vermeer uitstraalde dat er nu een kerel in de goal stond. Dat is iets dat Stekelenburg toch wel mist en dat wel degelijk een kwaliteit is van een keeper.
Het viel me nu echt op. Meer dan in de eerste periode dat Vermeer op goal stond.
Ik hoopte ook op gelijkspel, maar tergelijkertijd kon ik een glimlach niet onderdrukken toen er in de laatste minuut een penalty tegen gegeven werdquote:Op zaterdag 28 februari 2009 11:55 schreef RayMania het volgende:
Goede uitslag in Eindhoven, al was een gelijkspel misschien nog beter geweest.
Winnen en dan zes punten voorstaan op PSV. En dan hopen dat we Heerenveen en Twente voorblijven.
Lijkt me niet, hij wou nu toch al weg in de winterstop? Maar nadat Hans Vonk naar Heerenveen ging mocht hij niet meer!quote:Op zaterdag 28 februari 2009 11:57 schreef fathank het volgende:
Ben benieuwd wat Gentenaar van de zomer gaat doen. Er zijn meerdere scenario's mogelijk. Als Steek vertrekt zal Vermeer 1e keeper worden. Als Steek blijft zal Vermeer denk ik vertrekken. In beide gevallen is Gentenaar de absolute 2e keeper. Zal hij daar genoegen mee nemen?
Raakt toch niet uitverkocht.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 12:42 schreef Placenta het volgende:
Hoe groot is het uitvak in Marseille? Vind het raar dat in Florence nog geen 1400 man zaten, en in Hamburg wel meer dan 4000. Maakt die afstand echt zo'n verschil?
Ik ga er iig maar van uit dat ik met ssc wel kaart kan krijgen en hopelijk vrienden van mij met cc.
Met zulke toegangsprijzen ga je in ieder geval niet uitverkopenquote:Op zaterdag 28 februari 2009 13:05 schreef RayMania het volgende:
[ afbeelding ]
Er missen echt ontzettend veel vakken. Hoe kan dat?.
Ik zag gister nog op de Ajaxsite staan dat 428 voor 22 euro was ofzoquote:Op zaterdag 28 februari 2009 13:05 schreef RayMania het volgende:
[ afbeelding ]
Er missen echt ontzettend veel vakken. Hoe kan dat?.
En wat zingen we dan...quote:
Denk dat ze zoveel mogelijk vakken eerst vol willen krijgen voordat er meer in de verkoop gaan. Is normaal.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 13:05 schreef RayMania het volgende:
[ afbeelding ]
Er missen echt ontzettend veel vakken. Hoe kan dat?.
Maar 413 of 428 zit daar meestal tussen. Lijkt me niet dat alles nu uitverkocht is, want je kan nu alleen nog eigen stoel kopen.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 13:56 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Denk dat ze zoveel mogelijk vakken eerst vol willen krijgen voordat er meer in de verkoop gaan. Is normaal.
quote:Op zaterdag 28 februari 2009 13:56 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Denk dat ze zoveel mogelijk vakken eerst vol willen krijgen voordat er meer in de verkoop gaan. Is normaal.
http://www.ajax.nl/web/show/id=175872/contentid=68916quote:Op zaterdag 28 februari 2009 14:01 schreef RayMania het volgende:
[..]
Maar 413 of 428 zit daar meestal tussen. Lijkt me niet dat alles nu uitverkocht is, want je kan nu alleen nog eigen stoel kopen.
Bij het bestellen is het dus zoals het plaatje. Raar.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 14:03 schreef Breach het volgende:
[..]
http://www.ajax.nl/web/show/id=175872/contentid=68916
Maar toch logisch dat jij geen 428 kunt kopenquote:Op zaterdag 28 februari 2009 14:05 schreef RayMania het volgende:
[..]
Bij het bestellen is het dus zoals het plaatje. Raar.
Ik wacht wel tot donderdag.
Ja, duh, maar dan alsnog raar dat die vakken hier niet tussen staan.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 14:06 schreef Breach het volgende:
[..]
Maar toch logisch dat jij geen 428 kunt kopen
Hij wilde weg omdat ie door Vermeer voorbijgestreefd is en nu 3e keeper is ipv 2e.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 12:15 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Lijkt me niet, hij wou nu toch al weg in de winterstop? Maar nadat Hans Vonk naar Heerenveen ging mocht hij niet meer!
Van Ajax.nl:quote:Op zaterdag 28 februari 2009 14:34 schreef Rots het volgende:
Speelt Stekelenburg morgen trouwens weer, hij had een griepje ofzo?
Dat zijn extra belastingen die ze vorig jaar hebben ingevoerd. Maar om de economie te stimuleren willen ze deze afschaffen. Maar dat weet ik niet zekerquote:Op zaterdag 28 februari 2009 15:00 schreef Aanvoerder het volgende:
Waarom zijn de belastingen @ Schiphol zo fucking duur. 75 Euro terwijl Praag of Marseille maar 48 Euro zijn. Kutlijers. Heb nog tig aantal flying miles, dus zou voor 123 Euro kunnen vliegen naar Marseille. Maar goed, heb toch geen geld. Volgende ronde hopelijk een goedkope vlucht.
Ja dat klopt, maar wanneer vraag ik me af.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 15:02 schreef toma het volgende:
[..]
Dat zijn extra belastingen die ze vorig jaar hebben ingevoerd. Maar om de economie te stimuleren willen ze deze afschaffen. Maar dat weet ik niet zeker
VZ.nlquote:Vermeer krijgt nieuwe kans onder de lat
Geschreven op zaterdag, 28 februari om 15:05
Kenneth Vermeer staat ook aankomende zondag onder de lat bij Ajax. De doelman, die donderdag een goede indruk maakte in de UEFA Cup-wedstrijd tegen Fiorentina, vervangt ook in het competitieduel met FC Utrecht de zieke Maarten Stekelenburg. Ajax’ eerste keus onder de lat is nog niet klaar voor zijn rentree.
Stekelenburg ligt al een aantal dagen ziek op bed en zijn vervanger Vermeer nam de taken donderdag zonder problemen over. De doelman maakte zelfs zoveel indruk dat coach Marco van Basten andermaal aan het twijfelen werd gebracht. De geboren Utrechter hoeft dit weekend echter nog geen knoop door te hakken, daar Stekelenburg nog altijd ziek in bed ligt. De goalie zit niet bij de wedstrijdselectie.
Ook Dario Cvitanich ontbreekt nog in de groep. De Argentijnse spits, die de afgelopen duels al moest laten schieten, is nog niet hersteld van zijn hamstringblessure en laat de trip naar de Domstad schieten. Daarnaast kan Van Basten geen beroep doen op Gabri, die donderdag geblesseerd uitviel. De ernst van zijn blessure is nog niet bekend.
Grote kans dat ie wel gaat spelen om utrecht zo onder druk te zetten. Hij kan ook kiezen voor een defensievere instelling en zo het middenveld van Utrecht vast zetten maar dan speelt denk ik iemand anders.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 15:21 schreef Rots het volgende:
Aissati basis gaat niet gebeuren ben ik bang voor je GieJay.
Daar zal Anita of Enoh wel gaan spelen, jammer dat Steek er niet in staat. Profcoach, maar maakt niet uit want jullie krijgen er toch wel een paar tegen in de Galgenwaard.
Ik vind, hoe gek het ook klink, Oleguer nu wel laten zien dat hij een toegevoegde waarde heeftquote:Op zaterdag 28 februari 2009 15:29 schreef sitting_elfling het volgende:
shame dat alle aankopen van ajax dit jaar nog geen waarde hebben laten zien. Jammer!
ik denk dat ik je daar wel gelijk in moet geven. Gezien alle aankopen die ze tot nu toe hebben gedaan dit seizoen is oleguer toch wel de beste. De rest is tot nu toe keihard weggegooid geld.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 15:33 schreef Pieter-utd het volgende:
[..]
Ik vind, hoe gek het ook klink, Oleguer nu wel laten zien dat hij een toegevoegde waarde heeft
lariekoek, ajax wint nog wel met een doelpunt of 2 verschilquote:
Ja , marseille winnen we wel met een doelpunt of 4 verschilquote:Op zaterdag 28 februari 2009 15:50 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
lariekoek, ajax wint nog wel met een doelpunt of 2 verschilMarseille wordt een ander verhaal.
Zo zo, jij kijkt dus wel vaker naar AZ?quote:Op zaterdag 28 februari 2009 16:58 schreef Pieter-utd het volgende:
Ben wel benieuwd hoe Ajax morgen speelt. We hebben wel vaker gezien dat er in UEFA cup een goeie wedstrijd wordt gespeeld en het weekend erna of er voor een hele slechte
?quote:Op zaterdag 28 februari 2009 17:00 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Zo zo, jij kijkt dus wel vaker naar AZ?
Die hadden daar opvallend vaak last van toen ze nog UEFA cup speelde.quote:
quote:Op zaterdag 28 februari 2009 17:04 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Die hadden daar opvallend vaak last van toen ze nog UEFA cup speelde.
Sorry, maar die wordt natuurlijk gewoon gemaakt door Kennedy Bakircioglu. En anders wel door Alberto Tomba.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 16:59 schreef Aanvoerder het volgende:
Dario bewaren we voor de UEFA cup finale voor de winnende treffer.
Ik hoor het Kennedy al zeggen: Als ik de winnende maak, gaat mn haar erafquote:Op zaterdag 28 februari 2009 17:13 schreef Silenus het volgende:
[..]
Sorry, maar die wordt natuurlijk gewoon gemaakt door Kennedy Bakircioglu. En anders wel door Alberto Tomba.
Heeft nog twee weken nodig.quote:
quote:Op zaterdag 28 februari 2009 17:18 schreef Breach het volgende:
[..]
Ik hoor het Kennedy al zeggen: Als ik de winnende maak, gaat mn haar eraf
quote:Op zaterdag 28 februari 2009 17:18 schreef Breach het volgende:
[..]
Ik hoor het Kennedy al zeggen: Als ik de winnende maak, gaat mn haar eraf
Ik denk dat zelfs alle psv en feyenoord supporters dan achter ons gaan staan.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 17:18 schreef Breach het volgende:
[..]
Ik hoor het Kennedy al zeggen: Als ik de winnende maak, gaat mn haar eraf
Wie belt me morgen ff wakker? Al sinds kakkerlakken-thuis niet meer voor 12 uur m'n bed uitgerold.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 18:13 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Morgen weer lekker brak in de bus naar utrecht
quote:
MONSTERKILLLLLL 1-4 Jwt.quote:
Compromis dan maar?quote:Op zaterdag 28 februari 2009 18:39 schreef Jnk18 het volgende:
[..]
Of 0-2
18 Suarez
65 Suarez
Dat zie ik liever.
leonardo rendeert toch nooit 2 wedstrijden achter elkaar?quote:Op zaterdag 28 februari 2009 18:44 schreef Dhill0n het volgende:
[..]
Compromis dan maar?
2-3
56 vd Gun
81 vd Gun
18 Suarez
65 Suarez
90+3 Leonardo
![]()
![]()
Wel als hij van de bank komt en er weer eentje inschiet met zijn ' chocolaatje' beenquote:Op zaterdag 28 februari 2009 18:46 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
leonardo rendeert toch nooit 2 wedstrijden achter elkaar?
Weer geen balvaste spits in de selectie....quote:Op zaterdag 28 februari 2009 15:07 schreef marp0 het volgende:
[..]
VZ.nl
Selectie voor duel in Utrecht:
Oleguer
Thomas Vermaelen
Jan Vertonghen
Rasmus Lindgren
Kennedy
Urby Emanuelson
Miralem Sulejmani
Ismaïl Aissati
Kenneth Vermeer
Gregory van der Wiel
Luis Suarez
Rob Wielaert
Eyong Enoh
Leonardo
Vurnon Anita
Dennis Gentenaar
Robbert Schilder
Toby Alderweireld
Ik ga echt agressief worden als Suarez scoort EN HELEMAAL ALS HIJ JUICHT VOOR DE BUNNIKSIDEquote:Op zaterdag 28 februari 2009 18:54 schreef thewishmaster het volgende:
Een sneaky 0-1 overwinning volstaat wat mij betreft ook.
Ik vond hem donderdag juist wel knokken. Het lukte alleen nietquote:Op zaterdag 28 februari 2009 19:01 schreef Roi het volgende:
Sulejmani was wel duidelijk de slechte speler van het veld donderdag. Speelde totaal zonder passie, alsof 'ie er geen zin in had..
Jij hebt er wel kijk opquote:Op zaterdag 28 februari 2009 19:01 schreef Roi het volgende:
Sulejmani was wel duidelijk de slechte speler van het veld donderdag. Speelde totaal zonder passie, alsof 'ie er geen zin in had..
Gaat helemaal goed komen, die vorm komt wel weer.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 19:41 schreef Spaulding het volgende:
Vond Suliej ook weer redelijk spelen. Aanvallend lukte het nog steeds niet erg, maar verdedigde wel constant mee en werkte erg hard. Deed tenminste z'n uiterste best terwijl hij ongelofelijk uit vorm is. Ben bang dat we dit seizoen niet meer de Suliej van Heerenveen gaan zien maar heb goede hoop op volgend seizoen.
quote:
Viel allemaal mee. Geef hem sowieso wat tijd. Hij is pas drie maanden 20.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 19:01 schreef Roi het volgende:
Sulejmani was wel duidelijk de slechte speler van het veld donderdag. Speelde totaal zonder passie, alsof 'ie er geen zin in had..
Voor kratje bier?quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:15 schreef kevin6188 het volgende:
Sulejmani wordt volgend jaar de held. Dat durf ik wel aan.
Bookmark maar.quote:
Als de Mario- en Wario-formules totaal zijn uitgemolken. Dan is Dario aan de beurt.quote:
Mee eens?quote:
Leonardo wil Ajax met opgeheven hoofd verlaten
Geschreven op zaterdag, 28 februari om 10:30
Net als tegen Hamburger SV en Feyenoord hielp Leonardo afgelopen donderdag in het UEFA Cup-duel met Fiorentina zijn werkgever Ajax over het dode punt heen. De aanvaller voelt zich echter miskend in Amsterdam. "Ik ben blij dat de supporters achter me staan, want het is niet makkelijk wat er met mij bij Ajax gebeurt", benadrukt de Braziliaan.
"Ik vind het lastig te accepteren dat Ajax aan het begin van het seizoen heeft gezegd dat ik weg mocht en in de winterstop wéér", vertelt Leonardo zaterdag in De Telegraaf. "Ik heb geen krediet, moet me steeds weer bewijzen. Ik moet positief blijven. Ook als ik in en tegen Utrecht op de reservebank zit. Misschien scoor ik dan wel weer. Ik wil Ajax in elk geval met opgeheven hoofd verlaten."
Het contact met trainer Marco van Basten is matig. "Ik heb bijna nog nooit alleen met hem gepraat. Ik denk dat hij heel veel aan zijn hoofd heeft. Ajax is een grote club", zegt de Zuid-Amerikaan met licht cynische ondertoon. "Henk ten Cate was anders, maar dat kwam ook omdat hij me naar Ajax had gehaald." Het is niet verwonderlijk dat zijn oud-trainer hem komende zomer naar zijn werkgever Panathinaikos wil halen.
"Normaal gesproken speel je als je goed presteert... Maar de trainer heeft veel spelers gekocht en die moeten ook worden opgesteld. Dat is normaal. Het klopt dat er meer spelers voorin staan die niet elke week goed presteren, maar wél steeds in de basis staan." Leonardo bestrijdt dat hij de 'ideale invaller' is. "Ook tegen FC Volendam speelde ik goed", verdedigt de oud-Feyenoorder zich. "Ik geef in ieder geval altijd 100 procent, ben net een auto, wil 120 of 150 kilometer per uur, tot de benzine op is."
Tering, tegen Volendam was hij waardeloos hahaquote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:36 schreef VoreG het volgende:
Alleen normaal gesproken speelt Leonardo niet goed.. Hij moet een keer dat bord voor z'n kop weghalen
En AZ staat met 2-0 voorquote:Op zaterdag 28 februari 2009 22:00 schreef Bullebak het volgende:
Huntelaar basisplaats Real.
Idd als je ziet hoeveel beter zijn dan Groningen. Terwijl Ajax veel moeite had met Groningenquote:Op zaterdag 28 februari 2009 22:09 schreef toma het volgende:
[..]
En AZ staat met 2-0 voor
Eerst had ik stiekem nog wat hoop op een kampioenschap. Maar ik begin me na iedere speelronde te realiseren dat deze hoop is gevlogen.
Was inderdaad billen knijpen laatste kwartier thuis!quote:Op zaterdag 28 februari 2009 22:26 schreef versteegrob het volgende:
[..]
Idd als je ziet hoeveel beter zijn dan Groningen. Terwijl Ajax veel moeite had met Groningen
Precies.. dat is al een maand ofsow duidelijk.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 22:17 schreef Aanvoerder het volgende:
Niet meer naar AZ kijken. Dat is allang voltooid verleden tijd.
'quote:Op zondag 1 maart 2009 01:21 schreef Paul het volgende:
Welke ajacied doet er met mij een weddenschapje over utreg -ajax
Dat doe ik elk jaar dat is traditie
alleen verlies ik hem elk jaar weer![]()
Dus iets van als ajax verliest doe ik utreg in mijn avatar een week ofzo en dan doe ik het andersom![]()
Biertje?quote:Op zondag 1 maart 2009 07:24 schreef kurk_droog het volgende:
Helemaal naar de klote maar heb er zin in
Kachelquote:Op zondag 1 maart 2009 07:29 schreef kurk_droog het volgende:
Hoop trouwens dat we in 1x doorkachelen en niet nog ergens lang blijven wachten
Met een week of twee is die er wel weer bij denk ikquote:
Omdat Van Basten hem niet mag... Ik blijf het triest worden dat hij zo behandeld wordt. Het zou mooi zijn als er initiatief van de supporters komt om onze steun te betuigen.quote:Op zondag 1 maart 2009 11:48 schreef StarGazer het volgende:
Waarom zit Bruno Silva niet bij de selectie
Vd Wiel doet het goed dus geen reden om hem te vervangen.quote:Op zondag 1 maart 2009 11:58 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Omdat Van Basten hem niet mag... Ik blijf het triest worden dat hij zo behandeld wordt. Het zou mooi zijn als er initiatief van de supporters komt om onze steun te betuigen.
Mooie opstelling trouwens.
Gewoon de standaard risicoduels met PSV, Feyenoord en Utrecht.quote:Op zondag 1 maart 2009 11:54 schreef DuvelDuvel het volgende:
Vind trouwens dat we dit seizoen wel verschrikkelijk veel half 1 wedstrijden hebben.
twente uitquote:Op zondag 1 maart 2009 12:11 schreef RayMania het volgende:
Open naar weer een lastige uitwedstrijd.
Welgeteld twee eenvoudige uitwedstrijden gehad dit seizoen (Borac en De Graafschap). De rest was bagger, gelijkspelen, verliezen, achter komen of billenknijpen. 2-1 voor Utrecht denk ik.
Hij speelde er vorig jaar ook alquote:Op zondag 1 maart 2009 12:12 schreef Fortitudo het volgende:
had van basten silva niet gehaald of was het zn voorganger?
Ik zet in op een gelijkspel. Al hebben we nu wel Vermeerquote:Op zondag 1 maart 2009 12:11 schreef RayMania het volgende:
Open naar weer een lastige uitwedstrijd.
Welgeteld twee eenvoudige uitwedstrijden gehad dit seizoen (Borac en De Graafschap). De rest was bagger, gelijkspelen, verliezen, achter komen of billenknijpen. 2-1 voor Utrecht denk ik.
je bent wel lekker pessimistisch. Ik denk dat het belangrijk is dat ajax eens een keer niet binnen 20 minuten achterkomt.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:11 schreef RayMania het volgende:
Open naar weer een lastige uitwedstrijd.
Welgeteld twee eenvoudige uitwedstrijden gehad dit seizoen (Borac en De Graafschap). De rest was bagger, gelijkspelen, verliezen, achter komen of billenknijpen. 2-1 voor Utrecht denk ik.
Nee, anders had hij wel in de basis gestaan.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:12 schreef Fortitudo het volgende:
had van basten silva niet gehaald of was het zn voorganger?
Dat was ook billenknijpen, 0-2 viel na een counter in de 92'.quote:
Wanneer was dat dan?quote:Op zondag 1 maart 2009 12:12 schreef Fortitudo het volgende:
[..]
je bent wel lekker pessimistisch. Ik denk dat het belangrijk is dat ajax eens een keer niet binnen 20 minuten achterkomt.
Hij zei toch uitwedstrijdenquote:
heracles, volendam, etc.quote:
UEFA cup is niet haalbaar, we moeten 2de zien te worden.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:14 schreef Leonos het volgende:
Net alsof het nog belangrijk is wat we gaan doen in de competitie
Gewoon naar de UEFA Cup kijken en meer niet.
quote:Op zondag 1 maart 2009 12:14 schreef Leonos het volgende:
Net alsof het nog belangrijk is wat we gaan doen in de competitie
Gewoon naar de UEFA Cup kijken en meer niet.
Het is gewoon de waarheid. Twee keer uit de nul gehouden in de competitie en slechts vier keer gewonnen (waarvan twee tegen de nummers 17 en 18). Dit wordt gewoon weer een wedstrijd zoals tegen Groningen en ik zie ook wel een rode kaart vallen.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:12 schreef Fortitudo het volgende:
[..]
je bent wel lekker pessimistisch. Ik denk dat het belangrijk is dat ajax eens een keer niet binnen 20 minuten achterkomt.
Voor welke wedstrijd? En je kan maar maximaal vier kaarten halen met een SCC.quote:Op zondag 1 maart 2009 11:29 schreef DuvelDuvel het volgende:
Is er iemand hier waarvan ik zn seizoenskaart kan gebruiken om alvast kaartjes te halen. Heb er stuk of 6 nodig maar mn CC zijn pas vanaf vrijdag geldig,Ben bang dat de goedkopere vakken(liefst 128) dan al uitverkocht is.
Hij is fit genoeg zeiden ze net. Wel vreemd dat er dan blijkbaar niet aan Silva wordt gedacht.quote:
Maar er komt te veel op ze af omdat de aanvallers en het middenveld weer lopen te verzaken.quote:Op zondag 1 maart 2009 13:16 schreef MaxC het volgende:
Geweldig begin en een nog betere goal
Na 25 min. iets minder maar de verdediging staat goed!
Interesseert me weinig nu, ben allang blij als we met 3 punten uit Utrecht terug komen.quote:Op zondag 1 maart 2009 13:48 schreef HeatWave het volgende:
Maar gaan er nog aanvallers scoren bij Ajax ipv verdedigers in de competitie?
.
Het is ook nooit goed he?quote:Op zondag 1 maart 2009 13:48 schreef HeatWave het volgende:Maar gaan er nog aanvallers scoren bij Ajax ipv verdedigers in de competitie?
.
Mooi toch, die frustratie. Ze benadelen alleen zichzelf er maar mee.quote:
Tuurlijk wel, maar erg opvallend is het welquote:
Opvallend is het ook dat jij altijd wat te zeiken hebt en nooit eens positief bent, zeverzak. Kom toch eens uit dat 95 tijdperk man.quote:Op zondag 1 maart 2009 13:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, maar erg opvallend is het wel.
Ik zal je als je later groot bent de betekenis van "quote:Op zondag 1 maart 2009 14:02 schreef Nashje het volgende:
[..]
Opvallend is het ook dat jij altijd wat te zeiken hebt en nooit eens positief bent, zeverzak. Kom toch eens uit dat 95 tijdperk man.
Hoop dat het meevalt... dit zou wel weer heel zuur zijn..quote:
Precies. of laat Aissati het laatste kwartiertje meedoenquote:Op zondag 1 maart 2009 14:21 schreef Nashje het volgende:
Waarom kan Martina niet invallen ipv Kennedy eigenlijk?
Maar ook weinig tegenstand. Aanvallend vond ik het middenveld en de aanval weer zwakjes.quote:Op zondag 1 maart 2009 14:20 schreef Wooldoor het volgende:
Damn zakelijk gewonnen zeg, werd echt sterk verdedigd deze wedstrijd. Het centrum met Wielaert en Oleguer stond erg goed en Vermaelen was helemaal goed bezig.
Dan wordt meteen het jachtseizoen geopend. Tegen zulke schopploegen moet je geen kwetsbare spelers binnen de lijnen brengen.quote:Op zondag 1 maart 2009 14:22 schreef Silaz het volgende:
[..]
Precies. of laat Aissati het laatste kwartiertje meedoen
De Graafschap zit zelfs na Marseille volgens mijquote:Op zondag 1 maart 2009 14:20 schreef RayMania het volgende:
Blijkt maar weer dat ik er geen verstand van heb.
Goede zege, mooie 'reeks' nu. Nu de volle mep pakken tegen ADO en De Graafschap en dan vol vertrouwen naar Marseille.
Yes. Verloren van PSV, NEC en nu Ajax. Wonnen zelfs 3-0 van Twente.quote:Op zondag 1 maart 2009 14:23 schreef Suijk het volgende:
Pas de derde nederlaag thuis van Utrecht dit seizoen? Incl. NEC vorige week.
Het is natuurlijk hartstikke triest maar ik kon een glimlach niet onderdrukken over hoe het geschreven was.quote:
Wat dat betreft wel een 'nadeel' dat alle concurrenten geen Europese verplichtingen hebben, maar ben wel blij dat we De Graafschap treffen na Marseille uit. Maar goed, dat hadden we ook met Volendam na Fiorentina uit en dat ging ook niet eenvoudigquote:Op zondag 1 maart 2009 14:26 schreef Suijk het volgende:
PSV mag van mij zelfs wel winnen van Twente. Die hebben ook nog niet gewonnen van Feyenoord in de Kuip en Twente wint wel van Willem II.
Leuk Twente-PSVquote:Op zondag 1 maart 2009 14:24 schreef RayMania het volgende:
Programma concurrenten om plek twee:
ADO Den Haag - Ajax
FC Twente - PSV
sc Heerenveen - FC Groningen
Ajax - De Graafschap
Feyenoord - PSV
Willem II - FC Twente
sc Heerenveen - Sparta
Nu zes punten op PSV en ik denk dat dat meer gaat worden deze komende weken. Ik verwacht dat Ajax zes punten pakt en dat PSV zeker punten gaat verspelen. Hopen op een gelijkspel tussen Twente en PSV volgende week en dat Heerenveen ook niet wint.
Nee, dat is waar. Maar vandaag is dan weer positief, na een Europese wedstrijd. Op de een of andere manier kan het ook helpen denk ik, mooie flow.quote:Op zondag 1 maart 2009 14:28 schreef RayMania het volgende:
[..]
Wat dat betreft wel een 'nadeel' dat alle concurrenten geen Europese verplichtingen hebben, maar ben wel blij dat we De Graafschap treffen na Marseille uit. Maar goed, dat hadden we ook met Volendam na Fiorentina uit en dat ging ook niet eenvoudig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |