 
		 
			 
			
			
			En de kans "is vrij aanwezig"? De kans dat wat?quote:Op maandag 23 februari 2009 17:02 schreef Alicey het volgende:
Wat beoogd wordt met het contract is vrij duidelijk.
 
			 
			
			
			de kans dat idd de rechter zegt dat als een advocaten kantoor zulke stomiteiten begaat, en dan ook nog het lef heeft om daarmee iemand voor de rechter te slepen... dat die arme TS dan moet bloedenquote:Op maandag 23 februari 2009 17:04 schreef r_one het volgende:
[..]
En de kans "is vrij aanwezig"? De kans dat wat?
 
											 
			 
			
			
			Ah, dat wilde ik horen.quote:Op maandag 23 februari 2009 17:06 schreef Alicey het volgende:
dat die arme TS dan moet bloeden
Neem even een kop koffie, r_one.
 
											 
			 
			
			
			Misschien is het wel weer Rotterdams wat ik zit uit te kramen ofzo, dat gebeurt wel vaker.quote:Op maandag 23 februari 2009 17:12 schreef r_one het volgende:
[..]
Ah, dat wilde ik horen.
En m'n taalgevoel miste een woord tussen 'vrij' en 'aanwezig'

Geniet er maar van!quote:* gaat advies van Alicey opvolgen
 
											 
			 
			
			
			Ja dat is hetquote:Op maandag 23 februari 2009 17:16 schreef Alicey het volgende:
Misschien is het wel weer Rotterdams wat ik zit uit te kramen ofzo, dat gebeurt wel vaker.
 
 
De koffie draaitquote:Geniet er maar van!
 
											 
			 
			
			
			 Kans is hoog dat we dus ¤600,- voor niks betalen (omdat ik spijt heb van het contract)
 Kans is hoog dat we dus ¤600,- voor niks betalen (omdat ik spijt heb van het contract) maar blij dat jullie reageren
  maar blij dat jullie reageren   
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik kan wel conclusies trekken. Je hebt minstens 1 maand huur verkwanst, je verdoet de tijd van die huisbaas, je verdoet de tijd van die ene gozer die deze kamer aan zich voorbij heeft moeten laten gaan en nu nog zoekt naar een andere, je verdoet iedereens tijd hier aangezien je hoe dan ook je huisbaas moet gaan bellen voor opzegging waarna je pas zeker weet hoe en wat, en je verdoet je eigen tijd.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 23:20 schreef Qualize het volgende:
sorry, maar ik volg het allemaal niet meer =( al dat juridische dingende ene zeg dit en andere dat!
Kan iemand een conclusie trekken? Want het is een advocaten bureau die de kamer verhuurd, dus als ik iets te melden heb, moet ik het wel zeker van zijn!
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:56 schreef Qualize het volgende:
[..]
Hoor je mij dat zeggen? Als ik niet op een eerlijke manier hiermee wegkom dan betaal ik ja, anders betaal ik niet.
Dat is idd lekker eerlijk ja.quote:Op maandag 23 februari 2009 17:24 schreef Qualize het volgende:
(1) niet betalen en waarschijnlijk komt er geen deurwaarder langs?
 
											 
			 
			
			
			Zoals al zo vaak gezegd hier:quote:
 
			 
			
			
			Dus je kon zelf écht alleen opties verzinnen die beginnen met "niet betalen"quote:Op maandag 23 februari 2009 17:24 schreef Qualize het volgende:
(1) niet betalen (...)
(2) niet betalen (...)
 
											 
			 
			
			
			Kans is hoog dat we dus ¤600,- voor niks betalen zei ik...dus als er geen andere oplossing is dan ja, ga wel eerst met de verhuurder overleggen (hopelijk he got a good day).quote:Op maandag 23 februari 2009 18:11 schreef Roy_T het volgende:
[..]
Dus je kon zelf écht alleen opties verzinnen die beginnen met "niet betalen"
 
			 
			
			
			Had die optie dan ook toegevoegdquote:Op maandag 23 februari 2009 18:18 schreef Qualize het volgende:
Kans is hoog dat we dus ¤600,- voor niks betalen zei ik...dus als er geen andere oplossing is dan ja, ga wel eerst met de verhuurder overleggen (hopelijk he got a good day).

 
			 
			
			
			Nee hoor. Je kan gewoon gebruik maken van die kamer in die maand, als je ervoor betaalt. Da's niet "voor niks".quote:Op maandag 23 februari 2009 18:18 schreef Qualize het volgende:
Kans is hoog dat we dus ¤600,- voor niks betalen
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat internet zit je wel hoog he?quote:Op maandag 23 februari 2009 19:31 schreef Qualize het volgende:
Ja maar door verhuizing kost het ¤¤¤,- en 1 maand zonder internet is erg lastig om een kamer vinden!
 
			 
			
			
			Ja dat klopt, werk af en toe ook Freelance. Any way....het is niet alleen het internet zoals ik al zei...quote:Op maandag 23 februari 2009 19:35 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Dat internet zit je wel hoog he?
Tip: ga naar de lokale bibliotheek. Daar kun je gratis internetten.
 
			 
			
			
			Was er dan niet gekomen. Je kunt nog steeds weg trouwens.quote:Op maandag 23 februari 2009 19:31 schreef Qualize het volgende:
Nederland....ze moeten meer bouwen! Het is zoo **** moeilijk om iets te vinden voor een redelijke prijs (vooral voor een koppel). Vooral de prijzen in Nederland is gewoon absurd. In het noorden kan je een huis huren voor ¤450,- per maand met 3 etages en voor en achtertuin. Terwijl in het zuid/westen je niet eens een fatsoenlijke appartement kan vinden voor ¤500,- exclusief gas water i....
 
											 
			 
			
			
			En dat wist je voor het tekenen nog niet? Wel toch? Nou dan.quote:Op maandag 23 februari 2009 19:31 schreef Qualize het volgende:
+ vriendin weet niet zeker als ze bij haar werkgever blijft bij dat locatie...+ ik ga in x plek studeren in augustus.
 
											 
			 
			
			
			Hoe bedoel je? Vanuit me moeder?quote:Op maandag 23 februari 2009 19:41 schreef Alicey het volgende:
[..]
Was er dan niet gekomen. Je kunt nog steeds weg trouwens.
 
  
			 
			
			
			Ik was er vanuit gegaan dat je uit het buitenland kwam, omdat je zelfs voor een Nederlander erg beroerd de taal beheerst..quote:Op maandag 23 februari 2009 19:51 schreef Qualize het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Vanuit me moeder?
Ik ben gewoon een Nederlander, mag je persoonlijke mening hier niet typen ofzo?
Maar het blijft een feit over te weinig kamers in NL.
 Als het in Nederland echt allemaal zo slecht is, wat doe je er dan nog zou ik me dan afvragen.
 Als het in Nederland echt allemaal zo slecht is, wat doe je er dan nog zou ik me dan afvragen.  
											 
			 
			
			
			Omdat reiskosten niet 100% worden vergoed + 5:45 eruit en +/- 20:30 terug en vele andere redenen?quote:Op maandag 23 februari 2009 19:50 schreef r_one het volgende:
[..]
En dat wist je voor het tekenen nog niet? Wel toch? Nou dan.
Als dat een belemmering voor huren vormt, waarom ben je dan überhaupt gaan zoeken naar andere woonruimte
 
											 
			 
			
			
			quote:Op maandag 23 februari 2009 17:06 schreef Alicey het volgende:
Neem even een kop koffie, r_one Alicey.
 
			 
			
			
			Ja enquote:Op maandag 23 februari 2009 19:55 schreef Qualize het volgende:
Omdat reiskosten niet 100% worden vergoed + 5:45 eruit en +/- 20:30 terug en vele andere redenen?
Ik deed het ook vooral voor haar.
 
  
											 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:17 schreef Qualize het volgende:
jaja...dat weet ik zelf ook wel, dat het laat is met spijt hebben...
3.1Deze overeenkomst is aangegaan voor een periode van onbepaalde tijd ingaande op 01-03-2009 en derhalve minimaal lopend tot en met minimaal. Tijdens deze periode kunnen partijen deze overeenkomst niet tussentijds door opzegging beëndigen.
3.2
Indien in 3.1 een bepaalde tijd is opgenomen en deze periode verstrijkt zonder opzegging, loopt de overeenkomst voor onbepaalde tijd door.
3.3 Beëindiging van de overeenkomst dient te geschieden overeenkomstig 20. van de algemene bepalingen.
hopelijk is dit nuttige informatie
ps, snelle reacties hier op deze forum! super top
Ja ik had haast, en vriendin was er niet bijmoest werken. Later gezien en besproken was het niet een goed idee om te tekenen. (maar we hadden wel zeg maar spoed, zo weinig kamers/appartementen in NL
-.-)
 
			 
			
			
			 Hoe vaak moeten de opties nog voorgekauwd worden?
  Hoe vaak moeten de opties nog voorgekauwd worden?
											 
			 
			
			
			quote:Op maandag 23 februari 2009 22:22 schreef Janpietklaas het volgende:
[..]
Lopend tot minimaal (leeg?)
Dat betekent denk ik dat er geen minimale huurtijd is, dus kan je hem meteen weer opzeggen.
Beëindiging moet volgens 20. gaan... Dus eventjes doorbladeren en die stapjes volgen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Als de verhuurder het volgens de regels wil doen, dan moet je idd de borg betalen.quote:Op maandag 23 februari 2009 23:18 schreef Qualize het volgende:
Mmm, als ik de eerste maand huur betaal en voor 1 maart een aangetekende brief naar hem stuur waarin sta dat ik de huur per 1 april opzeg, moet ik dan wel de borg betalen? Of gewoon onderling dat bespreken?
 
			 
			
			
			En wat als TS de borg niet betaalt? Dan krijgt ie hooguit de sleutel niet.quote:Op maandag 23 februari 2009 23:50 schreef spijkerbroek het volgende:
Als de verhuurder het volgens de regels wil doen, dan moet je idd de borg betalen.
Als hij coulant is, dan hoef je dat niet. Let wel: hij HOEFT NIET coulant te zijn!
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Okee, dan gewoon niet over de borg praten tegen de verhuurder dus.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 00:08 schreef Qualize het volgende:
Ik heb de sleutel al ontvangen. Dus zou ik de borg gewoon niet betalen? 1 maand huur maar geen borg?
 
			 
			
			
			Anders denk je dan eerst na over waar je dan een appartement wil voordat je uberhaupt begint met zoeken, laat staan tekenen.quote:Op maandag 23 februari 2009 19:31 schreef Qualize het volgende:
...
Het is niet alleen spijt Roy_T (1) ik was onder de druk,weinig tijd, vriendin was er niet bij, na lang en lang zoeken en dan zie je eindelijk iets...ben je te blij om goed na te denken en de optie nee zeggen word stukken moeilijker! + het is een advocaat. + vriendin weet niet zeker als ze bij haar werkgever blijft bij dat locatie...+ ik ga in x plek studeren in augustus. Natuurlijk blijft het niet bij spijt, er zijn vele redenen, maar ga ze niet allemaal in details opnoemen (en of zijn privé).
...
 
			 
			
			
			Goed idee om zo eens te proberen of dat weer een beetje gaat..quote:

 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			1. je had natuurlijk nooit een brief moeten schrijven waarin staat dat je over meer dan een jaar een bedrag van 600 euro moet betalen, omdat dat in het contract staat. Het is hier ook al meerdere keren aangegeven dat je dat NIET moest doen!!! Vind je het dan gek dat hij gek wordt en totaal niet meer coulant is?! N-a-d-e-n-k-e-n!quote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:08 schreef Qualize het volgende:
Wel mensen, net de verhuurder gebeld, hij werd helemaal gek! Vet zenuwachtig (altijd zo geweest via tel).
Hij had net mijn brief ontvangen over 4.4 waar staat dat ik over het hele jaar alleen mar ¤600,- hoeft te betalen.
(hij had niet over art 10 waar het wel goed stond) en dat hij een brief naar mij had gestuurd dat het niet klopt).
...
Heb ik gelijk dat ik nu gewoon schriftelijk aangetekend een brief stuur en dat ik per 1 april gewoon kan opzeggen of heeft hij gelijk dat het maar per 1 mei kan?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Niet over praten. Als de verhuurder er niet over begint, praat jij er ook niet over.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:25 schreef Qualize het volgende:
Zou ik de borg wel of niet betalen? Als ik toch een maand huur en nu al opzeg?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Je moet kijken waar je zin aan hebt. Als je geen verder gedonder wil, dan zeg je op voor 1 april zoals de huurder zegt en betaal je de borg + 2 maanden huur. Als je dat niet wil, kun je er vanuit gaan dat er gedonder van komt (Lees : De verhuurder gaat je dagvaarden). Je kunt dan het bedrag van de borg beter gebruiken om een advocaat in te huren.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:25 schreef Qualize het volgende:
Zou ik de borg wel of niet betalen? Als ik toch een maand huur en nu al opzeg?
 
			 
			
			
			uh dat snap ik niet, je bedoelt zeker borg + 1 maand huur als ik alleen in maart blijf?quote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:48 schreef Alicey het volgende:
[..]
Je moet kijken waar je zin aan hebt. Als je geen verder gedonder wil, dan zeg je op voor 1 april zoals de huurder zegt en betaal je de borg + 2 maanden huur. Als je dat niet wil, kun je er vanuit gaan dat er gedonder van komt (Lees : De verhuurder gaat je dagvaarden). Je kunt dan het bedrag van de borg beter gebruiken om een advocaat in te huren.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik heb vandaag een deurwaarder op een vordering gezet van 30 euro (excl BTWquote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:50 schreef Qualize het volgende:
Btw ik heb ook een verklaring waarom de buurman dat zei van niet betalen, omdat het bedrag voor de verhuurd niks is en daarvoor niet naar de rechter stap.
 ). Voor 2 maanden huur (oftewel 1200 euro) én wanneer je alles zelf kunt voorbereiden (als advocaat) dan wist ik het wel
). Voor 2 maanden huur (oftewel 1200 euro) én wanneer je alles zelf kunt voorbereiden (als advocaat) dan wist ik het wel  
											 
			 
			
			
			Je buurman moet ff gaan wieberen. Geef 'm een euro, dan kan ie een ijsje gaan halen in de speeltuin.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:50 schreef Qualize het volgende:
Btw ik heb ook een verklaring waarom de buurman dat zei van niet betalen, omdat het bedrag voor de verhuurd niks is en daarvoor niet naar de rechter stap. (gewoon iets duidelijk maken, ik ga heus wel betalen).
 
											 
			 
			
			
			Daar gaat de verhuurder niet mee akkoord, dus die borg krijg je dan sowieso niet terug. Ik bedoel dat je stelling moet nemen. Heb je zin om eventueel een procedure voor de rechtbank te voeren, met kans die te verliezen en nog een paar honderd euro meer te moeten betalen die dan heel snel op tafel moeten komen => Betaal dan helemaal niets. Heb je er geen zin in => Betaal dan de borg en 2 maanden huur. De borg krijg je naderhand terug.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:50 schreef Qualize het volgende:
uh dat snap ik niet, je bedoelt zeker borg + 1 maand huur als ik alleen in maart blijf?
Verkeerd advies van de buurman. In dit geval betreft het een advocatenkantoor, dus zij hebben weinig kosten aan procederen. Een huurprocedure voor de kantonrechter voeren en jou dagvaarden kost bij elkaar iets van 300 euro excl. de tijd die de advocaat er in moet steken, maar gezien hij zelf de zaak voert schat ik in dat hij dat er wel voor over heeft.quote:Btw ik heb ook een verklaring waarom de buurman dat zei van niet betalen, omdat het bedrag voor de verhuurd niks is en daarvoor niet naar de rechter stap. (gewoon iets duidelijk maken, ik ga heus wel betalen).
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ik snap wat je bedoelt, maar ik ga niet 2 maanden huur betalen.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 12:11 schreef Alicey het volgende:
[..]
Daar gaat de verhuurder niet mee akkoord, dus die borg krijg je dan sowieso niet terug. Ik bedoel dat je stelling moet nemen. Heb je zin om eventueel een procedure voor de rechtbank te voeren, met kans die te verliezen en nog een paar honderd euro meer te moeten betalen die dan heel snel op tafel moeten komen => Betaal dan helemaal niets. Heb je er geen zin in => Betaal dan de borg en 2 maanden huur. De borg krijg je naderhand terug.
[..]
Verkeerd advies van de buurman. In dit geval betreft het een advocatenkantoor, dus zij hebben weinig kosten aan procederen. Een huurprocedure voor de kantonrechter voeren en jou dagvaarden kost bij elkaar iets van 300 euro excl. de tijd die de advocaat er in moet steken, maar gezien hij zelf de zaak voert schat ik in dat hij dat er wel voor over heeft.
Wanneer hij die procedure vervolgens wint (Een kans van nagenoeg 100 procent), kan hij de proceskosten en dagvaardingskosten sowieso volledig op je verhalen en waarschijnlijk nog een stukje salaris gemachtigde er bij ook.
 sorry maar daar zie ik de nut niet in. Als hij naar de rechter toe ga omdat ik een borg moet betalen....en hij wint de zaak dan moet hij het gelijk weer naar mijn rekening storten omdat ik er niet meer in woon.
  sorry maar daar zie ik de nut niet in. Als hij naar de rechter toe ga omdat ik een borg moet betalen....en hij wint de zaak dan moet hij het gelijk weer naar mijn rekening storten omdat ik er niet meer in woon.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Er staat echter wel een startdatum vermeld. De verhuurder zou wel eens aan het langste eind kunnen trekken wanneer hij o.b.v. art. 7:271BW eerste lid beredeneert dat er pas opgezegd kan worden nadat de huur is ingegaan, wat hij al heeft aangegeven te gaan doen.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 13:53 schreef Qualize het volgende:
Ik snap wat je bedoelt, maar ik ga niet 2 maanden huur betalen.
Ik heb juridisch gezien recht op dat ik 1 maand opzegtermijn heb omdat de contract ook staat: onbepaalde periode.
Omdat je op 1 maart pas kunt opzeggen per 1 mei (7:271BW, lid 5a).quote:Waarom zou ik dan 2 maanden moeten betalen als ik voor 1 maart een aangetekende brief verstuur waarin sta dat ik per 1 april mijn huurovereenkomst opzeg?
600 euro incasseren vind ik best nuttig klinken.quote:En als hij naar de rechter toe ga omdat ik een borg niet heb betaald voor 1 maand, terwijl ik er niet meer in woonsorry maar daar zie ik de nut niet in.
Dat zal hij niet doen inderdaad. Maar als je toch bereid bent om te betalen wat je verschuldigd bent (wat je kennelijk niet bent, maar dat terzijde), waarom dan niet alles op de nette manier afhandelen?quote:Als hij naar de rechter toe ga omdat ik een borg moet betalen....en hij wint de zaak dan moet hij het gelijk weer naar mijn rekening storten omdat ik er niet meer in woon.
 
			 
			
			
			Een typefout denk ik.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 14:00 schreef Qualize het volgende:
Opmerking over het contract:
Het adres staat letterlijk zo op het papier:
(Straatnaam) (huisnummer)
5643 HR n
(plaats)
Waarom staat er een "n" achter de postcode?
 
			 
			
			
			 al gedaan maar hij weet van niks.
 al gedaan maar hij weet van niks.
 
  
			 
			
			
			Omdat bepaald is dat de periode ingaat op 1 maart. Pas na 1 maart kun je opzeggen en dan ben je dus net te laat om op te zeggen per 1 april.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 14:16 schreef Qualize het volgende:
Maar Alice....
Waarom zou ik dan 2 maanden moeten betalen als ik voor 1 maart een aangetekende brief verstuur waarin sta dat ik per 1 april mijn huurovereenkomst opzeg?
Hoe dit in de praktijk werkt weet ik niet precies, want het is een beetje een moeilijk geval. Wettelijk is in ieder geval bepaald dat een huurovereenkomst pas opgezegd kan worden nadat de bepaalde tijd is verstreken en dat er dan minimaal nog een maand tussen moet zitten. De vraag is hier of de melding dat het contract ingaat op 1 maart is aan te merken als bepaalde tijd. De advocaat vindt kennelijk van wel en gevoelsmatig denk ik dat hij daar nog best gelijk in zou kunnen hebben ook.quote:Is dat serieuze? Nu snap ik er totaal niks meer van
De ene zegt dit en de andere dat. Heeft de advocaat nu nou gelijk? Of de huurcommissie en het juridische kantoor?
 
			 
			
			
			Je kunt de huur opzeggen voor of op de datum van betaling van de volgende huurperiode.. Als de 1e van elke maand de huur betaald moet worden van diezelfde maand, dan kan TS voor of op 1 maart opzeggen en per 1 april is het contract dan beëindigd.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 14:06 schreef Alicey het volgende:
Omdat je op 1 maart pas kunt opzeggen per 1 mei (7:271BW, lid 5a).
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:08 schreef Qualize het volgende:
Hij had net mijn brief ontvangen over 4.4 waar staat dat ik over het hele jaar alleen mar ¤600,- hoeft te betalen.
 
  
			 
			
			
			Na 1 maart moet dat dus zijn.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 14:51 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Je kunt de huur opzeggen voor of op de datum van betaling van de volgende huurperiode.. Als de 1e van elke maand de huur betaald moet worden van diezelfde maand, dan kan TS voor of op 1 maart opzeggen en per 1 april is het contract dan beëindigd.
 
			 
			
			
			Buurmankruid.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 14:53 schreef r_one het volgende:
[..]

Sorry hoor maar stik er nu ook maar in. Tegen jou en je buurman is geen kruid gewassen.
 
											 
			 
			
			
			1 maart is zondag. Niet aan gedachtquote:

 
											 
			 
			
			
			Ahhh, Eindhooovuh de gekste!quote:Op dinsdag 24 februari 2009 14:00 schreef Qualize het volgende:
Opmerking over het contract:
Het adres staat letterlijk zo op het papier:
(Straatnaam) (huisnummer)
5643 HR n
(plaats)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nah, dat is wel een naaistreekquote:Op dinsdag 24 februari 2009 15:03 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
1 maart is zondag. Niet aan gedacht
TS: 2 maanden huur + borg

Ik vond dit topic ook wel een erg hooggehalte hebben. Vreselijk als iemand advies vraagt en dan gewoon compleet het tegenovergestelde van het gegeven advies doet - vraag dan niks

Maar goed, back on topic!
Het is wel belachelijk dat je voor of op 1 maart niet kan opzeggen, omdat 1 maart op een zondag valt. TS heeft gewoon een maand opzegtermijn, kan hij echt niet voor 1 maart al opgeven hier gebruik van te willen maken en dat het contract dan beeindigd wordt op 1 april?Ignorance is bliss, but knowledge is power.
 
			 
			
			
			We lezen het vonnis binnenkort wel op rechtspraak.nlquote:Op dinsdag 24 februari 2009 15:25 schreef Sylver_ het volgende:
TS heeft gewoon een maand opzegtermijn, kan hij echt niet voor 1 maart al opgeven hier gebruik van te willen maken en dat het contract dan beeindigd wordt op 1 april?
 
											 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 24 februari 2009 15:33 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
We lezen het vonnis binnenkort wel op rechtspraak.nl
 
											 
			 
			
			
			Het gaat er niet om of 1 maart op een zondag valt of niet, maar dat 1 maart binnen de bepaalde tijd van het contract valt en dat pas na de bepaalde tijd opgezegd kan worden.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 15:25 schreef Sylver_ het volgende:
Het is wel belachelijk dat je voor of op 1 maart niet kan opzeggen, omdat 1 maart op een zondag valt.
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 24 februari 2009 15:36 schreef Alicey het volgende:
[..]
Het gaat er niet om of 1 maart op een zondag valt of niet, maar dat 1 maart binnen de bepaalde tijd van het contract valt en dat pas na de bepaalde tijd opgezegd kan worden.
 
 
 
			 
			
			
			Een huurcontract kan pas opgezegd worden nadat de bepaalde tijd is verstreken. In dit geval beroept de verhuurder zich er op dat er een begindatum in het contract vermeld is en dat dus geldt dat de huur pas daarna opgezegd mag worden.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Anders ga je ergens anders posten als je niet fatsoenlijk nuttigs kan reageren.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 20:26 schreef Cracka-ass het volgende:
Ik kan me wel anders wel verplaatsen in de reactie van de advocaat.
Je redeneert én converseert als een autist die geen enkel benul heeft waar hij mee bezig is.
 
			 
			
			
			Daar begint het wel steeds meer op te lijkenquote:
 
											 
			 
			
			
			Vet man. Als je nou naar Alicey luistert die lijkt te weten waar ze het over heeft, is het wellicht ook mogelijk dat sinds je moet opzeggen voor de dag van een huurbetaling, maar nog niet iets kan opzeggen waarvan nog geen contract is ingegaan, de enige dag waarvoor je dan kan opzeggen 1 Mei is waarna er een termijn van 1 maand in werking treedt en je er in April pas af bent.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 19:42 schreef Qualize het volgende:
Sorry dat ik soms vaag overkom, ik weet dat het "mijn" fout is (contract getekend). Maar verder weet ik gewoon weinig af van contracten/termijnen en wat de juridische regels zijn en heb het erg druk dat ik gewoon weinig tijd heb om fatsoenlijk mijn zinnen af te maken. (mijn excuses hiervoor, omdat jullie wel de tijd nemen voor mij, maar het is niks persoonlijk, ik heb het erg druk met allerlei deadlinen en dit hele gedoe =( .
Door jullie heb ik zeker veel geleerd en me ook een stuw in de rug gegeven, waardoor ik meer ging verdiepen in rechten en regels.
Wil jullie ook allemaal bedanken. Ik zal ook zeker deze forum elke dag checken, ook als deze zaak is afgerond, omdat het gewoon erg interessant is.
Maar over de termijnen....ik heb 1 maand opzegtermijn en dat blijft gewoon een feit. Juridisch gezien staat in het juridische boek (ik hoorde vandaag dat wat ook in het contract staat, als het anders staat dan in het boek dan klopt het niet, ook als ik een handtekening heb gezet). Als ik 1 maand borg betaal mag ik 1 maand van te voren de huurcontract opzeggen.
Als ik 2 maanden borg moest betalen dan had "hij" inderdaad gelijk dat als ik voor 1 maart ging opzeggen dat pas in mei de huurcontract werd opgezegd.
Hij kan wel een advocaat zijn, maar verhuren en een normaal contract maken zonder typefouten en typex te gebruiken kan hij niet. Dreigen is hij goed in en het vertellen dat juridische mensen amateurs zijn (zozo wat zijn ze aardig tegen elkaar) en dat hij wel naar de rechter toe stap en dat hij zo boos kan worden via de telefoon om niet eens fatsoenlijk een gesprek te beëindigen via de telefoon als 2 volwassen mensen maar gewoon de telefoon opgooit.
Tja..laat het maar komen dan ^^ als hij serieuze een rechter wilt aanspreken (rechter zou het precies hetzelfde zeggen tegen hem).
Verder kan hij een andere huurder vinden in 1 maand tijd, wat makkelijk te doen is als je ziet hoe weinig kamers vrij zijn in NL. Hij verliest gewoon niks.
Kopie van het stukje huur van het recht-boek:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Stom om een contract te tekenen, maar niet stom genoeg om 2 maanden huur te betalen als ik recht heb op voor het opzeggen van de huur voor 1 maart. Contract staat tijdens deze periode, maar staat maar 1 datum op en achter minimaal staat niks (zijn fout -.-) en natuurlijk kan ik niet voor eeuwig niet opzeggen, zal de rechter ook zeggen. Omdat in het "wetboek" staat dat je opzegtermijn van je huurcontract gelijk sta van de hoeveelheid maanden je borg betaald (behalve als je geen onbepaalde tijd heb, wat ik wel heb en ik betaal 1 maand borg).quote:Op woensdag 25 februari 2009 01:12 schreef Andromache het volgende:
Beste jongen, accepteer je stommiteit en betaal die twee maanden huur. Dikke kans dat je een rechtszaak verliest. En bovendien zijn de proceskosten, die je dan denk ik moet betalen, bijna anderhalve maand huur. Wees dat voor, dok dat bedrag, en voortaan nadenken.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Het venijn zit hem in het laatste zinsdeel van het eerste lid van artikel 271. De advocaat zal betogen dat het contract tenminste loopt tot 1 maart en dat je dus op 1 maart niet kunt opzeggen. Het zou dan op zijn vroegst 2 maart worden en op 2 maart ben je te laat om op te zeggen per 1 april.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 19:42 schreef Qualize het volgende:
Hij kan wel een advocaat zijn, maar verhuren en een normaal contract maken zonder typefouten en typex te gebruiken kan hij niet. Dreigen is hij goed in en het vertellen dat juridische mensen amateurs zijn (zozo wat zijn ze aardig tegen elkaar) en dat hij wel naar de rechter toe stap en dat hij zo boos kan worden via de telefoon om niet eens fatsoenlijk een gesprek te beëindigen via de telefoon als 2 volwassen mensen maar gewoon de telefoon opgooit.
Tja..laat het maar komen dan ^^ als hij serieuze een rechter wilt aanspreken (rechter zou het precies hetzelfde zeggen tegen hem).
Verder kan hij een andere huurder vinden in 1 maand tijd, wat makkelijk te doen is als je ziet hoe weinig kamers vrij zijn in NL. Hij verliest gewoon niks.
|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |