bij mij was het meer zo hoe het uitkwamquote:Op zondag 22 februari 2009 22:21 schreef malse-sjanker het volgende:
goed gereageerd, mensen hoeven niet te zien dat je de fokstok plaatst, *daarom ook de vele nachtelijke verplaatsingen.*
en weer een steengoeie verplaatsing !
sorry helemaal niet aangedacht, in Banholt weet ik even geen sleutelmaker maar dat is een flauw excuus want ik had er helemaal niet meer aan gedacht ..... sorryquote:Op zondag 22 februari 2009 22:18 schreef SuperwormJim het volgende:
Nog een reservesleutel weten te laten maken?
Nijmegen-Vught is iets van 50 km *hint*quote:Op zondag 22 februari 2009 23:31 schreef swarmahoer het volgende:
jammer dat het geen nijmegen is geworden
Je mag op de A59 toch wel harder dan 80? Dat stuk dat jij bedoelt is de N65 geloof ik, die ligt erna.quote:Op zondag 22 februari 2009 23:46 schreef swarmahoer het volgende:
klopt, maar het is echt een vervelende kloteweg omdat je maar 80 mag het grootste deel, daar erger ik me aanen er staan een boel flitspalen
ik kan me iig herinneren dat er die richting op altijd gedonder isquote:Op zondag 22 februari 2009 23:48 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Je mag op de A59 toch wel harder dan 80? Dat stuk dat jij bedoelt is de N65 geloof ik, die ligt erna.
Dat ligt dus na Vught, als je richting Tilburg gaat. Daarvoor is het A59 en is er volgens mij weinig aan de hand. Wel een 100-stuk, volgens mij.quote:Op zondag 22 februari 2009 23:49 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
ik kan me iig herinneren dat er die richting op altijd gedonder isweet niet precies waar dat is, maar tilburg den bosch die kant op,,, ze hebben daar ook n heel stuk snelweg opnieuw gebouwd btw
Misschien. Dinsdag ofzo, wellicht. Maar ik moet wel aan m'n studie denkenquote:Op zondag 22 februari 2009 23:49 schreef swarmahoer het volgende:
als de locatie bekend is wil ik m wel halen
mikkie nog tijd komende week?
Ik had het kunnen wetenquote:
Waar wacht je op :pquote:Op maandag 23 februari 2009 00:19 schreef Bill_E het volgende:
Ik kan maar 1 plaatst vinden op google die in aanmerking komt
Moet nog wel werken vandaag, maar kom iedere dag langs vught dus er bestaat een kans dat ik op de terug weg ff langs ga.quote:Op maandag 23 februari 2009 12:08 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Waar wacht je op :p
btw: ben ik weer, terug van vakantie ..
Dan ben je al verder dan ikquote:Op maandag 23 februari 2009 00:19 schreef Bill_E het volgende:
Ik kan maar 1 plaatst vinden op google die in aanmerking komt
schopje richtingquote:Op maandag 23 februari 2009 12:41 schreef Bill_E het volgende:
[..]
Moet nog wel werken vandaag, maar kom iedere dag langs vught dus er bestaat een kans dat ik op de terug weg ff langs ga.
Of de 3equote:Op maandag 23 februari 2009 12:54 schreef Yeux het volgende:
optie 1: Boslaan
optie 2: Snippenlaantje
optie 3: Bosscheweg/Vughterweg
Allen dichtbij een bushalte.
Gezien het bosachtie karakter van de foto's zou ik voor optie 1 gaan.
Ken je toevallig een plaats genaamd Den Bosch, en weet je hoe ver die plaats van Vught af ligt?quote:
quote:Op maandag 23 februari 2009 13:37 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Ken je toevallig een plaats genaamd Den Bosch, en weet je hoe ver die plaats van Vught af ligt?
Nee 10 minuten om rijden. Op me vaste route. Maar ik snap niet waar dat kreng is. Al valt me nu pas het gaas naast het bord op. Dat had ik niet eerder gezien.. Misschien heb ik me teveel op de bus routes gefocust.quote:Op maandag 23 februari 2009 23:47 schreef swarmahoer het volgende:
dat is wel rotheb je er lang voor moeten rijden
quote:Op maandag 23 februari 2009 23:34 schreef Bill_E het volgende:
[..]
Niet grappig! is de tweede keer dat ik hem misloop
dat is toch niet bosachtig man, ik zie geen enkele boom. alleen wat blaadjesquote:Op maandag 23 februari 2009 12:54 schreef Yeux het volgende:
optie 1: Boslaan
optie 2: Snippenlaantje
optie 3: Bosscheweg/Vughterweg
Allen dichtbij een bushalte.
Gezien het bosachtie karakter van de foto's zou ik voor optie 1 gaan.
ging om boshaltesquote:Op dinsdag 24 februari 2009 07:56 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
dat is toch niet bosachtig man, ik zie geen enkele boom. alleen wat blaadjes
Tja, je probeert wat om uit te vinden waar dat ding ligt...quote:Op dinsdag 24 februari 2009 07:56 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
dat is toch niet bosachtig man, ik zie geen enkele boom. alleen wat blaadjes
Ik denk dat diegene bedoelde met "Makkelijk bereikbaar met het OV" Dat in Vught een station zitquote:Op dinsdag 24 februari 2009 14:07 schreef Bill_E het volgende:
Ik zeg nu met 95% zekerheid langs de A2 alleen zit er volgensmij geen bushalte in de buurt :S
Ik denk dat Bill E tot de conclusie kwam dat er een bushalte in de burut is, doordat de stok plaatser dit zeiquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |