Had mijn mond volquote:Op woensdag 4 februari 2009 12:41 schreef Breach het volgende:
[..]
Wat zei jij..?
"Kijk nou! Ricky van den Bergh van Heracles!"
Kon je geen sliding op zijn knie nemen dan?quote:Op woensdag 4 februari 2009 12:45 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Had mijn mond vol![]()
Wou natuurlijk een handtekening
Nou, om te beginnen Lindgren. De aanvoeder (beetje noodgedwongen, maar toch) in de eerste seizoenshelft, de man die onomstreden was, de man die Gabri eruit hield. En ga zo maar door. Ten tweede had ik Anita niet opgesteld en al helemaal Urby niet gewisseld. Zeker niet nu hij eindelijk strijdlust begint te vertonen en zeker niet de slechtste Ajacied is. En dat Anita faalt, dat spijt me voor die jongen en ik heb niks tegen hem, maar dat heeft hij nu al vier keer bewezen. Maar keer op keer blijft Van Basten hem opstellen. En daar word ik doodziek van. Verder nog wat rare wissels in de wedstrijden tegen Groningen en Heerenveen.quote:Op woensdag 4 februari 2009 12:43 schreef Chadi het volgende:
[..]
Het is niet alleen zijn schuld. Dat hoor je hier niemand zeggen. Wat hij wel af moet leren is dat nonchalante gedoe als het gaat om een kans die hij krijgt. Dat soort kansen MOETEN zitten bij 0-0 . Als het 6- 0 staat mag ie van mij een piroeut en flikflak doen en een helve draai ervoor.
Wie had jij gisteren dan opgesteld?
De grip op de spelersgroep? Al 4 jaar zou het aan de trainer liggen? Tijd dat we gaan doorselecteren met een moordend tempo.quote:Op woensdag 4 februari 2009 12:40 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Als 'ie wel in vorm is, scoort hij dit soort ballen ook niet. En om nu Suarez de schuld van alles te geven, dat gaat me veel te ver. Hij heeft je zo vaak gered. Nogal logisch dat hij eens een mindere periode doormaakt. Zo gaat dat.
Wat ik erger vind is dat ook Van Basten een mindere periode doormaakt. Rare beslissingen, rare wissels. En zo lijkt hij de grip op de spelersgroep te verliezen...
Beter een kruk naar zijn hoofd. Maar er hangen camera's dus teveel herkenning :/ En als ik het vooraf wist en mijn gezicht zou verbergen zou ik nog niks doen natuurlijkquote:Op woensdag 4 februari 2009 12:46 schreef Chadi het volgende:
[..]
Kon je geen sliding op zijn knie nemen dan?
Die keeper had verder rood moeten krijgenquote:Op woensdag 4 februari 2009 12:48 schreef Paaskonijn het volgende:
Volgens mij had Siem nooit zijn sleutelbeen gebroken als hij niet zo overdreven dook. Zonde.
Met grip op de spelersgroep bedoel ik dat de spelers Van Basten met dit soort beslissingen (Anita twee keer in de basis, Urby eruit) niet echt meer serieus neemt. Zoals links en rechts ook off the record wordt gelekt.quote:Op woensdag 4 februari 2009 12:48 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
De grip op de spelersgroep? Al 4 jaar zou het aan de trainer liggen? Tijd dat we gaan doorselecteren met een moordend tempo.
Verder ben ik het met je eens dat marco wat rare beslissingen maakt. Voordeel gisteren was dat je een soort van voetbal keek en een heerlijk concert kon aanhoren..
Urby had zichzelf moeten laten wisselen. DRAMA was hij zegquote:Op woensdag 4 februari 2009 12:51 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Met grip op de spelersgroep bedoel ik dat de spelers Van Basten met dit soort beslissingen (Anita twee keer in de basis, Urby eruit) niet echt meer serieus neemt. Zoals links en rechts ook off the record wordt gelekt.
Reactie van Urby bij zijn wissel zei genoeg.
Wat ben jij een sukkel zeg.quote:Op woensdag 4 februari 2009 12:48 schreef Paaskonijn het volgende:
Volgens mij had Siem nooit zijn sleutelbeen gebroken als hij niet zo overdreven dook. Zonde.
Urby speelde best goed. Hield het veld breed was goed aanspeelbaar. Toonde inzet. Was niks mis mee.quote:Op woensdag 4 februari 2009 12:53 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Urby had zichzelf moeten laten wisselen. DRAMA was hij zeg
Mee eens, zoals ik al een paar posts probeer te zeggen.quote:Op woensdag 4 februari 2009 12:54 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Urby speelde best goed. Hield het veld breed was goed aanspeelbaar. Toonde inzet. Was niks mis mee.
En welke wedstrijd heb jij gister gezien? Urby was juist een van de weinigen die wel enige vorm van niveau haalde. Zoals hij dat dit hele seizoen al doet.quote:Op woensdag 4 februari 2009 12:53 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Urby had zichzelf moeten laten wisselen. DRAMA was hij zeg
quote:Op woensdag 4 februari 2009 12:57 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Mee eens, zoals ik al een paar posts probeer te zeggen.
Ach als hij zich 'gewoon' liet vallen was er niets aan de hand geweest. Nu sprong hij met een halve salto op zijn schouder onderhand.quote:
Die staat er tenminste nog omdat anderen geschorst zijn. Gelukkig beseft Schilder dat ook en doet hij niet moeilijk als hij moet bankzitten. Dat valt te prijzen.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:04 schreef kurk_droog het volgende:
[..]oke oke, schilder was de ergste
Iedere voorzet resulteerde in een corner omdat hij niet voorbij de eerste man kwam.quote:Op woensdag 4 februari 2009 12:54 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Urby speelde best goed. Hield het veld breed was goed aanspeelbaar. Toonde inzet. Was niks mis mee.
En hij bedankte als één van de weinigen het publiek wél gister.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:10 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Die staat er tenminste nog omdat anderen geschorst zijn. Gelukkig beseft Schilder dat ook en doet hij niet moeilijk als hij moet bankzitten. Dat valt te prijzen.
ik weet niet wat ik heb gezien. Enige wat ik zeker weet is dat de jong en sarpong mij wel bevielen. Sommige drame en andere gewoon niet goed.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:01 schreef Breach het volgende:
[..]
En welke wedstrijd heb jij gister gezien? Urby was juist een van de weinigen die wel enige vorm van niveau haalde. Zoals hij dat dit hele seizoen al doet.
quote:En dan zit je in de burger king te eten komt die rick van den bergh binnen Na 1 minuut was die alweer weg i.v.m. veel huilende/woedende ajacieden..
Ik heb ook niks tegen de mentaliteit van Schilder. Klasse hoe hij zich gedraagt. Maar ik mag wel kritiek hebben op hem omdat elke bal of de zijlan over ging of bij de tegenstander kwam?quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:10 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Die staat er tenminste nog omdat anderen geschorst zijn. Gelukkig beseft Schilder dat ook en doet hij niet moeilijk als hij moet bankzitten. Dat valt te prijzen.
Mee eens, mag je vinden. Ik zie ook dat Schilder niet voldoet. Maar dat kan ik hem persoonlijk niet kwalijk nemen vanwege eerder aangehaalde redenen.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:13 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ik heb ook niks tegen de mentaliteit van Schilder. Klasse hoe hij zich gedraagt. Maar ik mag wel kritiek hebben op hem omdat elke bal of de zijlan over ging of bij de tegenstander kwam?
En dat sommige spelers meteen naar binnen gaan vind ik schandalig.
Waar wordt er gelekt dan?quote:Op woensdag 4 februari 2009 12:51 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Met grip op de spelersgroep bedoel ik dat de spelers Van Basten met dit soort beslissingen (Anita twee keer in de basis, Urby eruit) niet echt meer serieus neemt. Zoals links en rechts ook off the record wordt gelekt.
Reactie van Urby bij zijn wissel zei genoeg.
NEC thuis was okee. NEC uit was in zeker opzicht ook 'goed' te noemen (als in meer dan acceptabel op andere punten dan verzorging van het spel).quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:07 schreef Cavalier1 het volgende:
Ik zag het al een tijdje aankomen maar heb me op de vlakte gehouden. Maar het is gewoon crisis bij Ajax wat mij betreft. Het is niet te controleren maar ik wilde voor de winterstop al zeggen dat het de verkeerde kant op gaat. Alleen was toen iedereen zo positief dat je bij het kleinste kritiek puntje al iedereen op je dak had. Nu er ook nav de resultaten reden tot kritiek is, kan ik mijn visie wel geven.
Ajax had in de winterstop een linksback moeten kopen! Dat heb ik toen al gezegd, maar toen werd ik uit gelachen. Schilder is niet Ajax waardig, dus de technische staf had zichzelf nooit in deze situatie mogen laten komen. Op het middenveld was al snel duidelijk dat Anita en Blind zich minder ontwikkelen dan gehoopt. Als er een goede linksback was aangetrokken had Vermaelen zonder problemen weer centraal kunnen gaan staan en had Vertonghen kunnen gaan doen waar hij het beste in is. Namelijk verdedigende middenvelder spelen.
Op het middenveld zou ik Emanuelson op 10 zetten. Daar kan hij lekker zijn gang gaan en zijn superieure techniek tentoon spreiden. En als het moet verdedigend werk verzetten. Met het blok Gabri, Vertonghen daar achter staat er een geweldig middenveld.
In aanvallend opzicht had er een sterke spits moeten komen met kwaliteiten die complementair zijn aan die van Sulejmani, Suarez en Leonardo. Een type Koevermans. Nu is het allemaal één pot nat waardoor het veel te grillig is. Oftewel, je kan er niet echt op bouwen.
Ik vind serieus dat Ajax nog geen enkele wedstrijd goed heeft gespeeld, maar daar heb ik al eens eerder wat over gezegd. Al met al zie ik het dit jaar niet meer goed komen. Maar met een paar omzettingen en twee gerichte versterkingen kan er een top elftal staan.
Dat bedoelde ik ook niet helemaal te zeggen, dat laatst.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:14 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Waar wordt er gelekt dan?
Ik vind de reactie van Emanuelson niet per definitie kenmerkend voor het verliezen van de grip.
En volgens mij heb ik ook zoiets in Sportweek gelezen recent. Maar die heb ik hier even niet bij de hand.quote:Erger nog dan het 70 minutenlange geploeter en de nieuwe averij moet het voor Van Basten zijn dat de spelersgroep voorzichtig begint te morren. Na de nederlaag tegen SC Heerenveen uitte een aantal Ajacieden off the record zijn onbegrip over de beslissing van de trainer om bij een achterstand twee aanvallers te wisselen.
PSV thuis, Twente uit, HSV uit.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:17 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
NEC thuis was okee. NEC uit was in zeker opzicht ook 'goed' te noemen (als in meer dan acceptabel op andere punten dan verzorging van het spel).
Maar dan heb je het wel ongeveer gehad ja.
Ja alleen zo spelen ze nietquote:Op woensdag 4 februari 2009 13:17 schreef Luco het volgende:
[ afbeelding ]
Mooi shirt van Ajax CT! Helemaal zo zonder sponsor
Twente uit was alleen het resultaat goed hoor. De wedstrijd was niet om aan te zien.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:18 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
PSV thuis, Twente uit, HSV uit.
HSV uit was redelijk te noemen ja. Maar met zo'n goal van zo'n Leootje tegen zo'n moffenclub is het altijd geweldig.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:18 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
PSV thuis, Twente uit, HSV uit.
Je kon er op wachten dat dit ging gebeuren. Er komt nu echt een heel zware tijd aan waar Van Basten het toch wel een beetje moét laten zien. We lachen om Feyenoord en PSV maar die hadden precies hetzelfde als wat wij nu hebben. Daar kon de trainer vertrekken. Dit zal bij Ajax voorlopig niet gebeuren. Maar dat gaat je wel spelers kosten in de zomer. Ik zie Gabri en Urby eigenlijk sowieso wel vertrekken.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:17 schreef kevin6188 het volgende:
Vandaag in Telegraaf:
[..]
En volgens mij heb ik ook zoiets in Sportweek gelezen recent. Maar die heb ik hier even niet bij de hand.
Als Van Basten de komende twee wedstrijden niet wint, is het ook afgelopen hoor.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:21 schreef Breach het volgende:
[..]
Je kon er op wachten dat dit ging gebeuren. Er komt nu echt een heel zware tijd aan waar Van Basten het toch wel een beetje moét laten zien. We lachen om Feyenoord en PSV maar die hadden precies hetzelfde als wat wij nu hebben. Daar kon de trainer vertrekken. Dit zal bij Ajax voorlopig niet gebeuren. Maar dat gaat je wel spelers kosten in de zomer. Ik zie Gabri en Urby eigenlijk sowieso wel vertrekken.
Dat geloof ik niet eerlijk gezegd.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:22 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Als Van Basten de komende twee wedstrijden niet wint, is het ook afgelopen hoor.
Ik denk dat hij toch behouden wordt hoor. Dan zou Ajax zich echt belachelijk maken na het gedoe van vorig jaar.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:22 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Als Van Basten de komende twee wedstrijden niet wint, is het ook afgelopen hoor.
Heb je gelijk in. Al 4 jaar is het huilen op die positie.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:14 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Mee eens, mag je vinden. Ik zie ook dat Schilder niet voldoet. Maar dat kan ik hem persoonlijk niet kwalijk nemen vanwege eerder aangehaalde redenen.
Nou, de tegenstander van zaterdag verloor gister van de tegenstander van zondagquote:Op woensdag 4 februari 2009 13:27 schreef BliksemSchigt het volgende:
Maar goed, positief bekeken. Zaterdag waren we aanvallend onmachtig, gisteren waren we aanvallend qua kansen gezien erg sterk, maar ontbrak het aan de afronding. Dat moet zondag toch wel goed gaan dan.
En als iemand niet mag zeuren als die een keer gewisseld wordt is het Emanuelson wel, die wordt al tijden de hand boven het hoofd gehouden en maakt het geen minuut waar. Was Aissati maar fit, konden we zo voetballen.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:14 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Waar wordt er gelekt dan?
Ik vind de reactie van Emanuelson niet per definitie kenmerkend voor het verliezen van de grip.
Ga weg man. Urby speelt gewoon als een van de weinigen een redelijk tot goed seizoen. En Stekelenburg in je basisopstelling. Is het niet duideljik dat Vermeer minstens zo goed is?quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:28 schreef PiraatPiet het volgende:
[..]
En als iemand niet mag zeuren als die een keer gewisseld wordt is het Emanuelson wel, die wordt al tijden de hand boven het hoofd gehouden en maakt het geen minuut waar. Was Aissati maar fit, konden we zo voetballen.
---Stekelenburg---
vdWiel-Wielaert-Vertonghen-Vermaelen
Enoh-Gabri
Aissati
Suarez-Cvitanich-Sulejmani
Desnoods een extra middenvelder en Cvitanich er uit
Beuk jij de grens of moet ik het doen?quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:33 schreef kevin6188 het volgende:
Zondag ook nog eens Braamhaar.![]()
Wat heb ik er zin in zin zeg!
En ik kan niets anders dan me daar bij aansluiten. Wat mij betreft verkopen we hem deze zomer en krijgt Vermeer een nieuw contract voor 4 jaar.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:34 schreef Silenus het volgende:
Steek kost ons punten, Vermeer dus op doel. Met Vermeer ipv Steek waren we nu nog titelkandidaat geweest.
Het net is weg, dus dat wordt appeltje, eitje.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:33 schreef Breach het volgende:
[..]
Beuk jij de grens of moet ik het doen?
Ik begreep die De Graafschapsupporter een stuk beter gisteravond ja.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:35 schreef Gtaboy107 het volgende:
Ik ben het nu echt zat met de scheidsrechters in Nederland, fluiten kunnen ze allemaal niet, alleen vind ik Luinge heel soms goed fluiten, maar van Boekel zat er naast, hij vond het later zelf ook, maar het is gewoon te laat, zulke klote fouten kunnen het kampioenschap kosten, denk aan 2 jaar terug, AZ-Ajax, De Zeeuw gaat door op Stekelenburg en de goal telt gewoon, KNVB, ZOEK GOEDE SCHEIDSRECHTERS!
Het verschil is, dat het in ons geval terecht zou zijn. En die grens daar gewoon goed zatquote:Op woensdag 4 februari 2009 13:37 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik begreep die De Graafschapsupporter een stuk beter gisteravond ja.
quote:Aanvaller Leonardo zal Ajax aan het einde van het seizoen transfervrij verlaten. Hij gaat waarschijnlijk naar Panathinaikos, de club van Henk ten Cate, de trainer die hem naar Ajax haalde. "Er ligt een contract voor me klaar. Het enige wat nog ontbreekt, is een handtekening," aldus de aanvaller die naar zijn vijfde club vertrekt.
Ik zal hem totaal niet missen. Alleen jammer dat je geen cent meer overhoudt aan die overgang.quote:
Tot nooit meer ziehieeensquote:
Hamburg-uit was leuk. Maar dat was het dan ook wel.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:39 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Ik zal hem totaal niet missen. Alleen jammer dat je geen cent meer overhoudt aan die overgang.
quote:Misschien moet de voorzitter zijn rapport vandaag weer eens onder het stof vandaan halen. Een van de paragrafen erin betreft de technische leiding van Ajax. Die kon volgens Coronel in handen liggen van één man, nu dus Marco van Basten. Maar het gevaar daarvan laat de technische baas van Ajax dit seizoen zien. Hij heeft én niet de kwaliteiten én niet de ervaring om zo’n veelomvattende en verantwoordelijke baan op zich te nemen. Het chronische probleem van dit Ajax is dat het elftal geen vastigheden heeft. En dat is nu net de taak van een trainer. Een goede coach zet zijn handtekening onder een team, maar Van Basten bewijst nu weer dat hij daar (nog) niet toe in staat is.
Dat is de enige keer dat ik gejuicht heb bij een goal van hem (ik kon het gewoon niet laten toen). Maar zelfs zijn treffer in 90ste minuut tegen Groningen bleef ik stoicijns voor me uitkijken. Wat heb ik een grafhekel aan die gast.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:41 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Hamburg-uit was leuk. Maar dat was het dan ook wel.
Toen had ik nog geen uitkaart. Ik hoorde dat het bij rust 2-0 was. En pas rond een uur of vijf hoorde ik van de 2-3. Dus met die middag heb ik helemaal niets.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:43 schreef Breach het volgende:
[..]
Dat is de enige keer dat ik gejuicht heb bij een goal van hem (ik kon het gewoon niet laten toen). Maar zelfs zijn treffer in 90ste minuut tegen Groningen bleef ik stoicijns voor me uitkijken. Wat heb ik een grafhekel aan die gast.
Was hij Ajacied?quote:Op woensdag 4 februari 2009 12:20 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Zegt degene die ongeveer als eerste het zinkende schip Ajax verliet toen het kut ging.
Dan lever ik denk ik mijn SCC in.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:46 schreef Houniet het volgende:
Het zal mij benieuwen als Johan nog bij ons zat.
Blijkbaar. Dus die nemen we ook niet meer serieus. Toch handig om te weten.quote:
Dat kan wel zijn, maar om eerlijk te zijn gun ik het dit team niet eens. Fouten maken is menselijk, maar hun instelling is gewoon triest. Als ze een wedstrijd gewonnen hebben denken ze volgende wedstrijden gemakkelijk achterover te kunnen leunen. In drie weken tijd hebben ze het voor elkaar gekregen om het kampioenschap te vergooien. Dan kun je alles wel op de scheidsrechters gooien, maar vaak genoeg hebben we ook geluk gehad. Deze keer toevallig niet... Onafhankelijk daarvan is het gewoon om je dood te schamen dat een wedstrijd tegen Heracles zo zwaarbevochten moet zijn en dat je niet met zo'n selectie met 4-0 kan winnen.quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:35 schreef Gtaboy107 het volgende:
Ik ben het nu echt zat met de scheidsrechters in Nederland, fluiten kunnen ze allemaal niet, alleen vind ik Luinge heel soms goed fluiten, maar van Boekel zat er naast, hij vond het later zelf ook, maar het is gewoon te laat, zulke klote fouten kunnen het kampioenschap kosten, denk aan 2 jaar terug, AZ-Ajax, De Zeeuw gaat door op Stekelenburg en de goal telt gewoon, KNVB, ZOEK GOEDE SCHEIDSRECHTERS!
Anita ben ik met je eens maar die speelde zelf opeens naast Wielaart .quote:Op woensdag 4 februari 2009 12:47 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Nou, om te beginnen Lindgren. De aanvoeder (beetje noodgedwongen, maar toch) in de eerste seizoenshelft, de man die onomstreden was, de man die Gabri eruit hield. En ga zo maar door. Ten tweede had ik Anita niet opgesteld en al helemaal Urby niet gewisseld. Zeker niet nu hij eindelijk strijdlust begint te vertonen en zeker niet de slechtste Ajacied is. En dat Anita faalt, dat spijt me voor die jongen en ik heb niks tegen hem, maar dat heeft hij nu al vier keer bewezen. Maar keer op keer blijft Van Basten hem opstellen. En daar word ik doodziek van. Verder nog wat rare wissels in de wedstrijden tegen Groningen en Heerenveen.
En met Stekelenburg ben ik ook ff klaar.
Nu pas?quote:Op woensdag 4 februari 2009 14:15 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Yeah. Daar is ie!Denk dat iedereen het vanaf vandaag wel met je eens is HW!
Om precies te zijn in 10 dagenquote:Op woensdag 4 februari 2009 13:54 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
drie weken tijd hebben ze het voor elkaar gekregen om het kampioenschap te vergooien. Dan kun je
quote:Op woensdag 4 februari 2009 14:10 schreef HeatWave het volgende:
Ik zeg gewoon niets meer... klaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |