abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_65958831
Mijsje ik gelukkig wel is een schat van een schoonmama!
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Hurminatore&year=2009&month=11&day=15&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
pi_65958875
Cisco...bedoel je slijn wat je hebt als je vruchtbaar bent Of bedoel je dat het anders is dan anders
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Hurminatore&year=2009&month=11&day=15&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
pi_65961982
quote:
Op woensdag 11 februari 2009 19:09 schreef Hurminatore het volgende:
Mijsje ik gelukkig wel is een schat van een schoonmama!
gelukkig maar
mijn schoonmoeder is ook een schat van een vrouw, maar we zitten niet echt op dezelfde lijn... ze doet dingen heel anders dan dat ik doe, en dat kan ze van mij niet begrijpen (dat ik ze anders doe en wil doen) en daar erger ik me dan weer dood aan... maar het kan ook wel gezellig zijn hoor...
pi_65965481
quote:
Op woensdag 11 februari 2009 19:10 schreef Hurminatore het volgende:
Cisco...bedoel je slijn wat je hebt als je vruchtbaar bent Of bedoel je dat het anders is dan anders
Ja het lijkt er wel op...
Maar heb sinds vanavond pijntjes in me rug, beetje buik dus dat duidt weer op een komende ongesteldheid..
Ik hou daar gewoon rekening mee dat het morgen of vrijdag komt, dan kan het niet tegenvallen!
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_65975401
spannend hoor Ciscostar! Maar dus wel tekenen dat de er aankomen? Nou we duimen dan maar van niet!

Ik heb maandag mijn NOD maar hier ook tekenen aan de wand dat ik ongesteld ga worden, heb de pluggen maar weer in de tas zitten. Ik zit nu op dag 34 van mijn cyclus en voel me niet anders dan anders behalve een paar steekjes in mijn buik. Afgelopen maandag wel heel de dag een soort van last gehad in mijn linkerzij, net boven mijn lies. Geen idee wat dat is geweest maar het voelde hoopvol.
pi_65980084
Hier licht misselijk/draaierig, al wat cervixslijm en gevoelige tepels/borsten. Als ik mezelf niet vergis moet ik vanmiddag dus ook twee streepjes piesen op m'n ovulatietest

Cisco en sterrenmunt, spannend hoor! Laten we hopen dat jullie voorgevoelens niet kloppen en de duivels gewoon netjes wegblijven.
pi_65991567
morgen is het vrijdag de 13de... misschien komen ze dan wel...
Geen idee.. vandaag weer alles normaal, geen pijn in me rug etc
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
  donderdag 12 februari 2009 @ 16:54:14 #210
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_65991609
Hey, laat me niet in de steek he? Ik zit me hier suf te duimen voor jullie!!
2e streepjes wil ik zien!
pi_65993034
Asyniur, wat jammer zeg! Op 1 of andere manier had ik erg veel hoop v je dat het wel eens zo zou kunnen zijn.
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_65993252
quote:
Op donderdag 12 februari 2009 16:54 schreef Asyniur het volgende:
Hey, laat me niet in de steek he? Ik zit me hier suf te duimen voor jullie!!
2e streepjes wil ik zien!
* handje opsteekt en op een neer springt

Ik heb twee streepjes!!!! of telt m'n ovulatietest niet mee?

Had vanochtend dus toch gelijk dat het eraan zit te komen. Twee mooie streepjes gepiest op de ovulatietest zojuist. Mooi aan de KvK nu en dan weer de wacht in. Geen flauw idee wanneer mijn NOD is, ik ga uit van begin maart. Dat lijkt me lang genoeg om 'safe' te kunnen gaan testen.
pi_65994445
Vandaag bij de Gyn geweest. Heb een inwendige echo gehad en voor zover ze kon zien zag alles er goed uit. Ook mijn baarmoedermond. Volgende week leveren we de zwemmers van manlief in en dan wachten op de uitslag! De 21e van mn cyclus gaan ze mn bloed onderzoeken. Volgende cyclus maken ze een contrastfoto van mijn baarmoeder en dat doen ze halverwege mn cyclus. En dan is het afwachten wat de uitkomst is. Als alles er normaal uitziet dan willen ze het nogmaals even aankijken of het op de natuurlijke manier lukt en anders gaan ze een handje helpen!
&lt;embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Hurminatore&year=2009&month=11&day=15&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"&gt;&lt;/embed&gt;
  donderdag 12 februari 2009 @ 18:20:26 #214
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_65994539
quote:
Op donderdag 12 februari 2009 17:38 schreef Fiemeeltje het volgende:

[..]

* handje opsteekt en op een neer springt

Ik heb twee streepjes!!!! of telt m'n ovulatietest niet mee?

Had vanochtend dus toch gelijk dat het eraan zit te komen. Twee mooie streepjes gepiest op de ovulatietest zojuist. Mooi aan de KvK nu en dan weer de wacht in. Geen flauw idee wanneer mijn NOD is, ik ga uit van begin maart. Dat lijkt me lang genoeg om 'safe' te kunnen gaan testen.
Wat doe je hier dan!
pi_66002387
wegwezen en aan de klus fiemeel!

wij gaan het weekend weg. we gaan naar landgoed 't Loo... romantisch met valentijn? nee hoor, we gaan met schoonmama en zwager en zijn vriendin... gezellig...
(maar zondag blijf ik in bed... ik ga niet gezellig lopen doen... ik loop al weken tegen komende zondag aan te hikken... uitrekendatum mk... )
pi_66003012
quote:
Op donderdag 12 februari 2009 21:45 schreef mijsje het volgende:
wegwezen en aan de klus fiemeel!

wij gaan het weekend weg. we gaan naar landgoed 't Loo... romantisch met valentijn? nee hoor, we gaan met schoonmama en zwager en zijn vriendin... gezellig...
(maar zondag blijf ik in bed... ik ga niet gezellig lopen doen... ik loop al weken tegen komende zondag aan te hikken... uitrekendatum mk... )
Heel veel sterkte mijsje
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66003508
dank je wel cisco...
en de week erna, dan is de NOD, dus wie weet... (denk het niet hoor... geen verschillen in m'n lijf ofzo...)
pi_66008019
Ik heb even getwijfeld, maar meld me toch hier aan. Ik heb zondag mijn laatste pil geslikt, en ben vandaag net ongesteld geworden. We hebben het eerder vaak over kinderen gehad, maar nu is het dan serieus geworden... Ben ik de enige die nu het besluit gevallen is, opeens ontzettend zenuwachtig is, en gewoon niet kan wachten?

Ik heb die drang namelijk nooit eerder gevoeld...
pi_66009602
Sterkte mijsje, gewoon lekker in bed blijven liggen als je daar behoefte aan hebt inderdaad.
Verder natuurlijk wel genieten van je weekendje weg hè?

Welkom MinnieMin! En het is herkenbaar hoor, volgens mij wil iedereen hier morgen al wel zwanger zijn

Bij mij is de drang ook enorm, nu het eenmaal mág en kan móet het ook natuurlijk. In mijn vorige relatie besloot mijn partner nadat we getrouwd waren ineens dat hij geen kinderen wilde. (voorheen wilde hij nog wel) Dat was een lastige periode omdat ik wel heel graag wilde. Uiteindelijk heb ik mezelf er bij neergelegd dat er geen kinderen zouden komen. Een paar jaar later zijn we alsnog uit elkaar gegaan en toen kwam mijn slapende kinderwens toch weer bovendrijven. Inmiddels ben ik ruim anderhalf jaar gelukkig met m'n nieuwe liefde en zijn we er allebei helemaal klaar voor om een gezin te starten. Dus dan wil ik dat ook morgen JA!

Overigens denk ik dat ook zonder een voorgeschiedenis zoals die van mij de drang hoog kan zijn hoor. Het hoort er gewoon bij. Ik zelf merk overigens wel dat ik er deze maand iets relaxter inzit dan vorige maand. De eerste maand is dus blijkbaar heel spannend, daarna zal de druk (tijdelijk) wel wat afnemen.
pi_66011254
Wat fiemeeltje zegt: de eerste maand was het echt spannend en hoopte je echt dat je zwanger was. Al paar dagen voor je NOD testen etc... Maar dat is deze maand niet echt aan de orde. En toen wij stopte met de pil, tja ik wilde het liefste de dag erna al zwanger zijn

Vandaag is mijn NOD (of morgen..) naja als ik mijn slijm etc moet geloven zou het vandaag zijn en ik zie wel wat er komt. Ben in ieder geval een stuk rustiger dan de eerste maand.

Even vraagje tussendoor:
Je temparatuur moet die oplopen of dalen bij het begin van je menstruatie??
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66011542
@Minnie, bij mij was het de eerste maand ook echt heel spannend, ik heb een koperspiraaltje gehad dat zogenaamd geen invloed op je cyclus zou hebben yeah right dus geen sprake van ontpillen ofzo. Maarja, ik wist dus niet precies hoe lang mijn cyclus zou zijn, die bleek wat langer dan verwacht... ik heb er denk ik wel 6 of 7 testen doorheen gejaagd... Als je meteen zwanger bent heb je gewoon heel veel geluk, en anders ben je in de tweede cyclus waarschijnlijk wat minder gestresst!
Even terzijde, ben jij trouwens ook een kloon of gewoon een newbie?

@Cisco, bij het begin van je cyclus (menstr. dus) moet je temp gaan dalen, bij mij gaat meestal op CD1 of 2 mijn temp wat omlaag.
pi_66013299
@ minniemin, ik vond de eerste maand ook spannend, ipv de gebruikelijke 28 dagen duurde mijn eerste cyclus 38 dagen. Op de dag dat ik voor de derde keer negatief testte en 's avonds ongesteld werd vertelde mijn zusje doodleuk dat ze zwanger was! Ik zit nu in de tweede cyclus, heb deze maand met ovulatietesten gewerkt om toch een beetje zicht te hebben op mijn cyclus en zit nu op dag 35, mijn NOD is maandag maar voelde gister het een en ander wat vandaag weer verdwenen is. Ik baal er van dat ik geen inzicht heb in mijn eigen lichaam (en ben nogal planmatig aangelegd en plan het liefst alles ver vooruit, behalve kids want dat kan niet). Maar ik vermoed dat het deze maand niet raak is. Wat wel weer een lange cyclus betekend en een nieuw nog EIND maart. Ben 1 december gestopt met de pil en vond dat ik toen legitiem in de prenatal mocht rondlopen, nou na 2,5 maand ben ik die ook wel zat. En dat maakt voor mij dat ik minder stresserig ben.

@ fiemeeltje, wat een voorgeschiedenis met je niet kinderenwillende expartner. Fijn dat je nu iemand hebt die dat wel wil! En hopen dat het snel raak is.

@ ciscostar, ik heb werkelijk waar geeeen idee hoe dat werkt met temperaturen etc. Maar ik ga heel hard duimen voor twee streepjes!
pi_66015063
Ik ben nu in de 5e ronde,de vorige rondes was ik veel meer gestressed en zenuwachtig,ik probeerde ook vanalles,ovutesten,tempratuur,hele klusschema's,en zat ook veel te veel te googlen en op zw.pagina.Dat doe ik nu dus niet meer en voel me stukken beter! Natuurlijk nog wel spannend maar niet zou hysterisch als vorige maanden,ik maakt emezelf helemaal gek soms.
01-08-2008
  vrijdag 13 februari 2009 @ 11:49:04 #224
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_66015517
Sinds wij 'er voor gegaan zijn', ben ik minder gestressed en meer
Toen ik van de week 1 dag na NOD nog niet ongesteld was, had ik echt zo'n dubbel gevoel: aan de ene kant en aan de andere kant was ik ook wel een beetje bang.

En die dus eerst koudwatervrees had, is nu helemaal om en ongeduldig. Hij was echt teleurgesteld dat ik toch ongesteld werd. Toen ik vertelde dat ik ongesteld was geworden, zei hij oprecht verbaasd: hoe kan dat nou?

Ow, en ik hou niet echt iets bij (geen ovu-testen en geen temepraturen). Ik reken 'gewoon' uit wanneer volgende NOD is, ga er dan van uit dat ergens in het midden de ovulatie is en daar klussen wij omheen. Ik hou wel vruchtbaar slijm in de gaten...
pi_66015690
dat met vruchtbaar slijm is niet echt mijn ding hoor.
pi_66017293
Hier overigens nog geen te zien... Maar vrijdag de 13de is nog niet voorbij
En denk overigens wel wat steekjes af en toe te voelen en wat pijn in me rug.. (vage ongi klachten) we zien wel


Vroeg me dan van die temparatuur af omdat hij gisteren en vanmorgen 37.0 a 37.1 is en in de avond nog veel hoger en vorige keer bij mijn eerste nod dag was het ik meen onder de 37.0
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66018105
Cisco, soms gaat mijn temp op dag 1 duidelijk naar beneden, bij deze cyclus zat ik bij dag 1 en 2 nog op 37.0 en op dag 3 ging hij pas naar 36.8, dag 4 naar 36.4. Je hoge temp geeft moed maar tenzij je al meerdere cyclussen hebt gehad waarin je altijd op je NOD een tempdaling hebt gehad is er nog niet zoveel over te zeggen... Op internet lees je meestal dat je waarschijnlijk zwanger bent als je temp iets van 18 dagen na je ovulatie nog steeds verhoogd is. Maarja, tegen die tijd heb je allang getest natuurlijk...

[ Bericht 0% gewijzigd door judes op 13-02-2009 13:13:11 (beetje onduidelijk met al die cijfertjes :)) ]
pi_66018402
quote:
Op vrijdag 13 februari 2009 13:10 schreef judes het volgende:
Cisco, soms gaat mijn temp op dag 1 duidelijk naar beneden, bij deze cyclus zat ik bij dag 1 en 2 nog op 37.0 en op dag 3 ging hij pas naar 36.8, dag 4 naar 36.4. Je hoge temp geeft moed maar tenzij je al meerdere cyclussen hebt gehad waarin je altijd op je NOD een tempdaling hebt gehad is er nog niet zoveel over te zeggen... Op internet lees je meestal dat je waarschijnlijk zwanger bent als je temp iets van 18 dagen na je ovulatie nog steeds verhoogd is. Maarja, tegen die tijd heb je allang getest natuurlijk...
Ja inderdaad haha
Maar ik zie wel, vroeg wel af.
Nu echt ontzettende buikpijn...
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66021249
Ik hoop dat het innesteling is ofzo, Cisco!
pi_66022369
Oehh die spanning blijft hoor! Ik ben al 2 jaar bezig, had gisteren mn NOD en vandaag nog geen duivels te bekennen.. Dood en doodzenuwachtig. Hihi.
(sorry ik lurk nog steeds mee hier en kan het niet laten soms stiekem te reageren)

Succes allemaaaaaaaaal!
pi_66022402
quote:
Op vrijdag 13 februari 2009 15:07 schreef Again het volgende:
Oehh die spanning blijft hoor! Ik ben al 2 jaar bezig, had gisteren mn NOD en vandaag nog geen duivels te bekennen.. Dood en doodzenuwachtig. Hihi.
(sorry ik lurk nog steeds mee hier en kan het niet laten soms stiekem te reageren)

Succes allemaaaaaaaaal!
Spannend hoor... 2 jaar is al best lang.. pff
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66022465
Ja, maar ben er niet elke maand evenveel mee bezig hoor. Ben jong en wil het echt leuk proberen te houden.
pi_66025234
quote:
Op vrijdag 13 februari 2009 15:07 schreef Again het volgende:
Oehh die spanning blijft hoor! Ik ben al 2 jaar bezig, had gisteren mn NOD en vandaag nog geen duivels te bekennen.. Dood en doodzenuwachtig. Hihi.
(sorry ik lurk nog steeds mee hier en kan het niet laten soms stiekem te reageren)

Succes allemaaaaaaaaal!
Oeeee... ik duim voor je

Voor de rest ook natuurlijk, maar Again en ik gaan waaaayyyyyy back
pi_66025842
quote:
Op vrijdag 13 februari 2009 15:10 schreef Again het volgende:
Ja, maar ben er niet elke maand evenveel mee bezig hoor. Ben jong en wil het echt leuk proberen te houden.

Succes he!

Hoop zo dat het jullie is gelukt!!
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_66027300
Nog steeds geen bloed Maar de buikpijn nog steeds wel erg aanwezig

[ Bericht 40% gewijzigd door Ciscostar op 13-02-2009 17:12:31 ]
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66028010
En die kotssmiley duidt op misselijkheid of kots je van de buikpijn?

Again, spannend!
pi_66028454
Hee dames!

Wat is er ineens een hoop gekletst! Leuk!
Welkom hier MinnieMin, al hoop ik voor je dat je hier snel weer weg bent...

Ik herken het heel erg hoor, dat je als je eenmaal gestopt bent met de pil ook DIRECT zwanger wilt zijn. Dat had ik ook wel wat. Al viel het de eerste 3 maanden nog wel wat mee bij mij trouwens. Was wel heel opgewonden, wilde heel graag, maar kon ook nog aan andere dingen denken, zeg maar. Toen ook geen ovutesten ofzo gebruikt, alleen gewoon bijgehouden hoe lang mijn cuclus was. Best relaxed dus als ik het nu bekijk... Tijdens mijn 4e cyclus had ik namelijk het idee dat het wel eens raak kon zijn (was het dus niet) en de rest van die cyclus en de volgende (nu dus, de 5e) ben ik er heel erg mee bezig geweest... alles opschrijven, ovutesten, temperaturen. Hoe langer het duurt, hoe meer ik er mee bezig ben, geloof ik... anders dan de anderen dus..

Hier nu trouwens dag 31 van de cyclus en nog steeds geen duivels...
Straks allebei een positieve test, Cisco?
pi_66029535
Hee allemaal,

Bedankt voor het fijne welkom, heb helemaal dat warme fuzzy gevoel gekregen van jullie
Dit is inderdaad een kloon, ik kom al jaren op fok, maar dit is dus mijn eerste Oud-post.

Ik vind het wel erg fijn om alle ervaringen mee te lezen hier. Ook wel heel beangstigend. Erg dubbel.
Ik ben nog niet van plan om alle genoemde dingen toe te passen (ovutesten etc. ik ken de termen ook helemaal niet.). We hebben ook afgesproken om het heel relaxt te houden. Maar dat valt deze eerste week dus al erg tegen

Ik ben gisteren voor het eerst na het stoppen met de pil ongesteld te worden. Normaal gesproken bloed ik heel weinig. Nu heb ik een stortvloed. Net alsof mijn lichaam weet dat het speciaal is... Ofzo. Heel raar. Of het komt van de spanning

@cisco: Spannend! Ik duim met je mee, en wil je hier nog maar een keer terugzien (om het goede nieuws te melden uiteraard )
  vrijdag 13 februari 2009 @ 19:37:12 #239
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_66031766
Nou, dat wordt dus duimen draaien voor Again!

Maar ook voor Cisco: plas jij morgen een mooi Valentijnsplusje?

En ook voor sterrenmunt en Tierrr breken spannende tijden aan...

Kom op dames! Waar blijven de 2e streepjes?
pi_66033432
helleuw, voor het weekend nog even, de rode duivels zijn hier gearriveerd. mijn volgende NOD is 21 maart......pfffff duurt laaang
  Moderator vrijdag 13 februari 2009 @ 20:41:36 #241
5428 crew  miss_sly
pi_66034268
quote:
Op vrijdag 13 februari 2009 15:07 schreef Again het volgende:
Oehh die spanning blijft hoor! Ik ben al 2 jaar bezig, had gisteren mn NOD en vandaag nog geen duivels te bekennen.. Dood en doodzenuwachtig. Hihi.
(sorry ik lurk nog steeds mee hier en kan het niet laten soms stiekem te reageren)

Succes allemaaaaaaaaal!
Joh, je bent over tijd
Ow wat zou dat geweldig zijn
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_66038008
Ik heb nog maar eens mijn NOD met manlief uitgerekend en daaruit komt toch wel dat gisteren/vandaag mijn NOD was... en nog steeds geen duivels vandaag

Ik hoop heel erg dat wij samen streepje hebben Trierrr (hoop het voor de rest ook natuurlijk)
Again voor jou is het ook spannend hoor..duim voor je

Mijn man zei ook al, zou zooo mooi zijn om op valentijn positieve test te hebben... plusje wordt het niet want ik heb zo'n niet/wel zwanger test liggen Maar ik wil eigenlijk pas zondag of maandag testen Stel dat mijn cyclus langer is, en ik het alsnog ongesteld ga worden dit weekend.

Nu maar ffies tosti naar binnen werken , net al bij de mc donalds een burger en kipnuggets gegeten En ja ik heb goed avond gegeten haha.

@ Prinseszondererwt: was van het moe zijn/ziek zijn van het buikpijn hebben, werd er beetje moe van maar het is nu over

[ Bericht 15% gewijzigd door Ciscostar op 13-02-2009 22:11:28 ]
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66038378
Schaammodus aan

Sorry helemaal MinnieMin vergeten hoi en welkom te zeggen
MinnieMin welkom en snel weer weg als het kan!!!

Schaammodus uit
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
  vrijdag 13 februari 2009 @ 22:13:32 #244
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_66038499
Again! Wat spanndend meid! Ik heb naast het duimen voor NieTTus nog wel een stukje duim voor jou over hoor! Reken maar dat ik helemaal los ga als het zo zou zijn hoor!

Is het echt al weer 2 jaar? Pfff, zal nooit meer vergeten hoe het was toen je hier net was, dat ik/we/men je wat af probeerde te remmen. Ik heb nog altijd het gevoel alsof ik het gejinxt heb ofzo.
***
pi_66038622
Again, spannend!!! Ik duim, overigens ook voor de andere dames hoor, maar nu ook heel hard speciaal voor jou
Fake it till you make it...
  vrijdag 13 februari 2009 @ 22:17:32 #246
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_66038658
Welkom MinnieMin! Succes!
***
pi_66038710
quote:
Op vrijdag 13 februari 2009 22:10 schreef Ciscostar het volgende:
Schaammodus aan

Sorry helemaal MinnieMin vergeten hoi en welkom te zeggen
MinnieMin welkom en snel weer weg als het kan!!!

Schaammodus uit
kan gebeuren hoor
  vrijdag 13 februari 2009 @ 22:41:42 #248
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_66039611
Hmmm, in het kader van Brutale mensen hebben de halve wereld dacht ik je een PM te sturen MinnieMin, maar hij doet het niet.
***
pi_66040334
quote:
Op vrijdag 13 februari 2009 22:41 schreef Brighteyes het volgende:
Hmmm, in het kader van Brutale mensen hebben de halve wereld dacht ik je een PM te sturen MinnieMin, maar hij doet het niet.
Nu wel
  vrijdag 13 februari 2009 @ 23:09:32 #250
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_66040837
quote:
Op vrijdag 13 februari 2009 20:22 schreef sterrenmunt het volgende:
helleuw, voor het weekend nog even, de rode duivels zijn hier gearriveerd. mijn volgende NOD is 21 maart......pfffff duurt laaang
Balen zeg!
Maar samen op naar de nieuwe maand...
pi_66041155
Welkom MinnieMin,suc6 en hopelijk kun je hier snel weer weg!
01-08-2008
pi_66041264
quote:
Op vrijdag 13 februari 2009 23:15 schreef Pure-Poison het volgende:
Welkom MinnieMin,suc6 en hopelijk kun je hier snel weer weg!
Hopelijk maken we met zijn allen snel het hele topic leeg
pi_66043844
Tnx meiden Lief!
Nog geen bloed en de CB's liggen klaar voor morgenvroeg! Wel beetje buikpijn gehad vanavond maar dat was 5 minuutjes en mss wel mn darmen. Ik weet het niet....
pi_66044031
Spannend Again!
pi_66044978
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 00:23 schreef Again het volgende:
Tnx meiden Lief!
Nog geen bloed en de CB's liggen klaar voor morgenvroeg! Wel beetje buikpijn gehad vanavond maar dat was 5 minuutjes en mss wel mn darmen. Ik weet het niet....
* MinnieMin *duimt* voor Again mee
  zaterdag 14 februari 2009 @ 08:15:39 #256
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_66047569
* Asyniur duimt heel heel hard voor Again en Ciscostar
pi_66047745
Vet negatief hoor hier.. Zucht het zal ook eens niet
pi_66047863
Again
Fake it till you make it...
pi_66047970
Hier nog steeds geen duivels...Maar de dag is nog vroeg
pff vind het wel moeilijk om me in te houden om niet te testen (had ik vorige maand totaal geen last van)

Gisteren in bed weer gerekent en we houden mijn cyclus op 29.5 dag (beetje raar maar dat komt omdat niet zeker was welke dag begin) en 29.5 hebben we weer uitgerekent en toen kwamen we op 12/13 feb (dus de nacht op 12/13 feb en dat is het al geweest... zelfs de nacht van 13/14 feb al gehad haha!

Again wat balen en Sterremunt jij ook al
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66048017
Ik duim voor je, meis!
pi_66048614
Besloten om een kruitvat test te halen en de clearblue te laten liggen voor als het zeker is.
Ik ben helemaal ziek van de zenuwen namelijk, en het wachten is me dat niet waard.. ging net al mis met iets(als ik zenuwachtig ben of me ergens druk om maak.. krijg ik vette buikpijn en kramp en meestal als resultaat diaree en dat was dus net...volwassen en poep gewoon in me broek haha)

Zo stom donderdag helemaal nergens geen last van etc, maar sinds gisteren steeds naar de wc, er over nadenken voor wat als.. etc Ik denk nog steeds dat ik gewoon ongi ga worden, maar me zo voelen wil ik ook niet.

Happy valentine iedereen trouwens
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66048740
En wanneer ga je hem halen?
En vooral wanneer ga je testen?

Again ik weet niet zo goed wat zeggen. Ik herinner me net als BE het gedoe hier toen je hier begon te posten. Hopelijk is het heel binnenkort helemaal raak.
pi_66048994
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 10:36 schreef leonieke het volgende:
En wanneer ga je hem halen?
En vooral wanneer ga je testen?

Again ik weet niet zo goed wat zeggen. Ik herinner me net als BE het gedoe hier toen je hier begon te posten. Hopelijk is het heel binnenkort helemaal raak.
Even de hond uitlaten en dan gaan we even naar de kruitvat en als ik dan moet plassen gok ik dat ik om 12 uur wel weet of het raak is of niet.... maar durf eigenlijk niet zo goed en wil gewoon sterk zijn en tot morgen of maandag wachten

Het is namelijk heel tegenstrijdig... ik heb niks geen tekenen dat ik zwanger zou zijn.. maar ook geen tekenen dat ik ongi zou moeten worden (niet sjaggo maar uber vrolijk). Heb alleen beetje last van het feit dat ik net propvol zat na het ontbijt en nu wel weer iets op kan haha
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66049030
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 08:52 schreef Again het volgende:
Vet negatief hoor hier.. Zucht het zal ook eens niet
ik bewonder je geduld! hoop echt dat het snel raak zal zijn voor je.
pi_66049474
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 08:15 schreef Asyniur het volgende:
* Asyniur duimt heel heel hard voor Again en Ciscostar
Ook een beetje voor mij??
Ik heb de behoefte om te testen nog steeds kunnen bedwingen... ik durf niet zo goed...
Zit nu op dag 32... andere cycli waren 27 en 33... en mijn NOD had ik dit keer staan op dag 30, 35 of 39 (kan geen kaas maken van mijn lichaam) Als ik het volhoud wacht ik tot woensdag... das dag 36..

Again en Sterremunt, jeetje, wat balen zeg... ik duim heel hard voor jullie voor de volgende keer!
En Cisco, voor jou duim ik ook heel hard dat het nu raak is!!

Haha, Again, was je zo fanatiek in het begin dan?
  zaterdag 14 februari 2009 @ 11:34:38 #266
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_66049632
Tierr, ik duim zeker ook voor jou! En ook voor de andere dames duim ik heel hard!
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_66049991
Tierrrr, ook al zo spannend! Duim duim duim.
Cisco, bijna 12 uur... duim duim duim
Fake it till you make it...
  zaterdag 14 februari 2009 @ 12:08:58 #268
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_66050224
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 11:27 schreef Tierrr het volgende:

[..]

Ook een beetje voor mij??
Ik heb de behoefte om te testen nog steeds kunnen bedwingen... ik durf niet zo goed...
Zit nu op dag 32... andere cycli waren 27 en 33... en mijn NOD had ik dit keer staan op dag 30, 35 of 39 (kan geen kaas maken van mijn lichaam) Als ik het volhoud wacht ik tot woensdag... das dag 36..

Again en Sterremunt, jeetje, wat balen zeg... ik duim heel hard voor jullie voor de volgende keer!
En Cisco, voor jou duim ik ook heel hard dat het nu raak is!!

Haha, Again, was je zo fanatiek in het begin dan?
Ow jazeker duim ik ook voor jou!

Jemig, wat ronduit k%&$t voor je Again...

Cisco, ik ben benieuwd! Je maakt het wel spannend!
pi_66050663
nog even wachten we lezen nu hoe de test moet en ga zo de wc in haha
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66050795
hmmm dat waren maar drie druppels en daarna niets meer. Ook geen krampen oid. Raar lichaam! Spannend Ciscostar!!
pi_66050799
Helaas negatief... zoals ik eigenlijk al verwachtte.
Als ik maandag nog niet ongesteld ben dan doe ik wel weer een test, ik voel alleen nog niks van een aankomende ongesteldheid, maar het zal wel.

Man zei misschien nog niet genoeg hcg om een test positief te laten uitslaan..
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
  zaterdag 14 februari 2009 @ 12:35:14 #272
65929 Angel-Eyez
Learn from mistakes...
pi_66050819
hè jammer Cisco

maar inderdaad... het kan over een paar dagen alsnog... toch afwachten dus nog
No more games, no more drama...
  zaterdag 14 februari 2009 @ 12:55:50 #273
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_66051338
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 12:34 schreef Ciscostar het volgende:
Helaas negatief... zoals ik eigenlijk al verwachtte.
Als ik maandag nog niet ongesteld ben dan doe ik wel weer een test, ik voel alleen nog niks van een aankomende ongesteldheid, maar het zal wel.

Man zei misschien nog niet genoeg hcg om een test positief te laten uitslaan..
He verdorie

Bij sterrenmunt flakkert een heel klein vlammetje hoop...

Tierrr, alle ogen zijn op jou gericht! Jij bent nu de kartrekker van de nieuwe plusjesgolf!
pi_66051735
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 12:55 schreef Asyniur het volgende:
Tierrr, alle ogen zijn op jou gericht! Jij bent nu de kartrekker van de nieuwe plusjesgolf!
Jeetje, wat een druk op mijn schouders...
Ik doe mijn best, maar voel me nog niet zwanger ofzo... en durf ook niet te hopen omdat mijn vorige cyclus ook langer duurde en ik toen ineens ongi was...

Cisco, echt balen... maarja, misschien dat je nu wel wat rust hebt... en dan zou het uiteindelijk altijd nog mee kunnen vallen... hopen we...
pi_66052786
Ik duim voor je Tierr!
En ja ik was ongelooflijk fanatiek in het begin. Fruppel en ik kwebbelde zo in een dag 3 delen vol in onze enthousiastheid. Tot *terechte* irritatie van de rest haha. En toen moesten we rustiger aan doen van mama BE hihi. Vervolgens heeft het ook voor Frup nog heel lang geduurd maar gelukkig heeft zij nu een prachtig dochtertje En ik ga dr gewoon volgen
pi_66054921
das maar een heeeeel klein vlammetje hoor Asyniur. Waarschijnlijk ga ik gewoon echt ongesteld worden maar net als de vorige keer pas na 38 dagen of zo.

En ciscostar wat ontzettend jammer, maar wie weet, geduld is een schone zaak. En Again, je was hier heel fanatiek dus, jammer dat je nog niet bent doorgestroomd naar het vervolgtopic.

Tierr, oeh das ook erg spannend! ik duim heel hard!
pi_66055237
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 13:49 schreef Again het volgende:
Ik duim voor je Tierr!
En ja ik was ongelooflijk fanatiek in het begin. Fruppel en ik kwebbelde zo in een dag 3 delen vol in onze enthousiastheid. Tot *terechte* irritatie van de rest haha. En toen moesten we rustiger aan doen van mama BE hihi. Vervolgens heeft het ook voor Frup nog heel lang geduurd maar gelukkig heeft zij nu een prachtig dochtertje En ik ga dr gewoon volgen
Pff, ik ben echt bang dat ik ook een beetje te veel hoop al. Ik ben nog maar net een weekje met de pil gestopt, die ik al 13 jaar slik. Dat kan dus nog wel een paar maandjes duren. Ik weet alleen niet hoe ik de kriebels in mijn buik moet stopzetten...
pi_66055674
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 15:19 schreef MinnieMin het volgende:
Ik weet alleen niet hoe ik de kriebels in mijn buik moet stopzetten...
Dat is hier dus ook het probleem... nu 5 maanden bezig, maar de juiste knop nog niet ontdekt...
Nouja, hopelijk ben jij gewoon straks direct zwanger en is die knop verder niet nodig!
pi_66055726
Weet je, die eerste spanning is gewoon ook heel erg leuk! Geniet er ook een beetje van!!
Je weet niet hoe het loopt. Bij de een lukt het na 3 maanden, de ander moet 3 jaar wachten. Dus joh, pluk de dag, ontzettend cliche, ik weet het, maar het is echt zo! Lekker fantaseren over een bol buikje! Doe ik ook nog elke dag
pi_66056224
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 15:35 schreef Again het volgende:
Weet je, die eerste spanning is gewoon ook heel erg leuk! Geniet er ook een beetje van!!
Je weet niet hoe het loopt. Bij de een lukt het na 3 maanden, de ander moet 3 jaar wachten. Dus joh, pluk de dag, ontzettend cliche, ik weet het, maar het is echt zo! Lekker fantaseren over een bol buikje! Doe ik ook nog elke dag
Dat durf ik dus nog niet. Ik heb altijd rotzooi met het slikken van de pil gehad. Dus stiekem ben ik gewoon heel bang dat het niet gaat lukken. Aan de andere kant, heb ik het gevoel (totaal onrealistisch en onmogelijk) dat het al zover is
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 15:33 schreef Tierrr het volgende:

[..]

Dat is hier dus ook het probleem... nu 5 maanden bezig, maar de juiste knop nog niet ontdekt...
Nouja, hopelijk ben jij gewoon straks direct zwanger en is die knop verder niet nodig!
Wie weet... (ik duim met je mee!)
pi_66056808
Het blijft spannend hier! Ik duim weer mee hoor dames.
pi_66062469
Zo, ben er ik effe een weekendje niet wordt het hele topic volgeluld

Hoe gezellig!

Ik duim dit weekend nog even mee voor again, tierrr en cisco. Zolang er geen duivels zijn is er nog hoop

Hier zijn de klusdagen voorbij, nu mogen we gewoon weer voor de lol vrijen Ben benieuwd wat deze maand gaat brengen.
pi_66066297
Nog steeds geen duivels
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66068550
Fijn Cisco!! Hier ook niet!
pi_66068694
Welkom Minnie! Kwam je wel eens eerder in OUD, of niet? Anders ken ik je vast niet onder je gewone nickname.

Cisco, spannend!!! Al test in huis liggen?? Dat je dat nog niet stiekem gedaan hebt, het is zo'n speciale dag vandaag

Ik ben er ook nog steeds hoor, vooral in leesstand, ligt nog steeds helemaal stil hier helaas
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_66069962
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 22:33 schreef Poppejans het volgende:
Welkom Minnie! Kwam je wel eens eerder in OUD, of niet? Anders ken ik je vast niet onder je gewone nickname.

Cisco, spannend!!! Al test in huis liggen?? Dat je dat nog niet stiekem gedaan hebt, het is zo'n speciale dag vandaag

Ik ben er ook nog steeds hoor, vooral in leesstand, ligt nog steeds helemaal stil hier helaas
Wel al getest... moet je even iets terug lezen! Hij gaf negatief aan maar er zijn er meer voor mij geweest die eerst nega hadden en paar dagen later positief Maar er liggen er hier nog 3 thuis
Ik zie wel wat de nacht en morgen brengt.. ik voel nog niks aankomen qua ongesteldheid.

Trierrr ik duim voor je dat het raak is hoor Maar duim ook voor mezelf
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66072410
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 22:33 schreef Poppejans het volgende:
Welkom Minnie! Kwam je wel eens eerder in OUD, of niet? Anders ken ik je vast niet onder je gewone nickname.

Cisco, spannend!!! Al test in huis liggen?? Dat je dat nog niet stiekem gedaan hebt, het is zo'n speciale dag vandaag

Ik ben er ook nog steeds hoor, vooral in leesstand, ligt nog steeds helemaal stil hier helaas
Hee Poppejans, dank je wel! Nee, voorheen nooit een reden gehad om in Oud te lurken of posten, dus bij deze onze eerste ontmoeting
  zondag 15 februari 2009 @ 09:17:32 #288
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_66076041
Ik ben even kwijt voor wie ik nu op korte termijn nog moet duimen
Voor sterrenmunt (ivm dat hele kleine vlammetje hoop): wanneer ga je testen? (mits geen natuurlijk)
En voor Tierrr...
En mijsjes NOD komt ook weer in de buurt...

*duim duim duim*
pi_66076876
quote:
Op zaterdag 14 februari 2009 23:19 schreef Ciscostar het volgende:

[..]

Wel al getest... moet je even iets terug lezen! Hij gaf negatief aan maar er zijn er meer voor mij geweest die eerst nega hadden en paar dagen later positief Maar er liggen er hier nog 3 thuis
Ik zie wel wat de nacht en morgen brengt.. ik voel nog niks aankomen qua ongesteldheid.

Je zou iets later je eisprong gehad kunnen hebben, dus misschien inderdaad dat je binnen enkele dagen wel een positieve test hebt, het kan echt hoor!
Karin had dat ook! Dus ik duim zeker voor je!

Ow Minnie, dan ken ik je echt niet haha
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_66077418


Vanochtend bij het opstaan ineens heel veel buikpijn en... duivels...
Verdorie, baal echt... kan ik weer minstens een maand wachten...

Bij jou nog geen duivels, Cisco?
pi_66077483
quote:
Op zondag 15 februari 2009 11:30 schreef Tierrr het volgende:


Vanochtend bij het opstaan ineens heel veel buikpijn en... duivels...
Verdorie, baal echt... kan ik weer minstens een maand wachten...

Bij jou nog geen duivels, Cisco?
Jammer Tierrr... Die rotduivels! Ik ga met je meeduimen voor de volgende ronde!
pi_66078427
balen Tierr!
hier hebben de duivels vanochten doorgezet, nieuwe NOD is 23 maart, twee lange cycli tot nu toe, bah dan duurt het zo lang.
pi_66078555
Hier nog steeds geen duivels, voel ook nog niks van dat de duivels er aankomen...
Gisteren in bed ineens beetje misselijk... ben toen maar gaan slapen want wakker blijven was geen optie. Ik had voor het laatste om 19uur gegeten en ik was misselijk om 00.30 uur (dus niet misselijk van het teveel gegeten hebben ofzo, geen idee wat het was en vandaan kwam)


Trierrr Wat naar voor je, dacht echt dat je een streepje zou plassen...
Sterrenmunt balen
Asyniur je mag nog wel voor mij testen, nog geen bloed geeft moed haha


Hier nog steeds iedere morgen en avond hoge temparatuur (vanmorgen 37.2 en gisteren 37.1.. dit paar keer getest) En iets wat slijm wanneer ik de boel afveeg (ook al paar dagen af en toe een beetje van)
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66078694
Ciscostar wat spannend
Trierrr en Sterrenmunt Veel succes met de volgende ronde.
  zondag 15 februari 2009 @ 12:19:08 #295
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_66078721
cisco, volgens mij ben je jezelf al behoorlijk gek aan het maken...
Ik had overigens ook een nega op NOD. Ik dacht echt dat het een indroogstreepje was... En ik dacht ongesteld geworden te zijn! Maar dat zetten niet echt door.
Jij maakt het dus wel erg spannend hoor!
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_66079783
quote:
Op zondag 15 februari 2009 12:19 schreef RockabeIIa het volgende:
cisco, volgens mij ben je jezelf al behoorlijk gek aan het maken...
Ik had overigens ook een nega op NOD. Ik dacht echt dat het een indroogstreepje was... En ik dacht ongesteld geworden te zijn! Maar dat zetten niet echt door.
Jij maakt het dus wel erg spannend hoor!

Ik maak mezelf niet gek hoor, gisteren was ik was zenuwachtig etc, en toen die negatieve test en toen rust.
Alleen het komt naar niet en komt maar niet en dan heb ik zoiets van aaaah waarom niet.
En dan ga je met manlief alle dingen op rijtje zetten.. gisteren in bed misselijk/buikpijn (en dat was er echt zomaar op eens en ook echt want dat merkte manlief aan me) Iedere dag steeds hoge temp en ik ben zo vrolijk, als ongi er aan komt dan ben ik vaak niet te genieten of heel kortaf. Nog steeds gevoeligere borsten.
Ik dacht mijn eisprong de 30ste gevoeld te hebben en gelezen te hebben vanaf die dag 14 dagen te tellen en dan zou je ongesteld moeten worden.. gedaan en dat zou vrijdag dan geweest zijn.

Ik reken er gewoon op dat ik het vandaag of morgen ga worden, dat hoop in tenminste want wachten is niet echt mijn sterkste punt. Als het dinsdagochtend nog niet is dan in de ochtend testen.
Wij gisteren echt maar 1 streepje, niet eens een ander streepje dat erop zou moeten lijken...
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_66080102
Jeetje, je maakt het wel spannend hoor, Cisco, wat ik hoor klinkt allemaal erg positief! Ik duim voor je!

Maarja, ik dacht zelf ook dat ik best wel eens zwanger kon zijn, en hier zit ik dan met buikpijn..
Ik vraag me trouwens heel erg af wat ik dan op dag 25 voor pijn voelde als dat dus geen innesteling was...
Eisprong kan ook niet, want dan zijn de duivels (dag 33) er wel heel snel na de eisprong...
pi_66080446
Tierrr en Sterremunt: balen meiden!

Ciscostar, het begint nu wel heeeel spannend te worden joh!
pi_66081446
Meiden waar de duivel langs is geweest, of is, Volgende ronden beter.

En die nu in spanning wachten tot ze weer kunnen testen of ongi mnoeten worden.... Ik hoop zo op streepjes!!!!

Hier met de eiersprong ziek in bed gelegen Griepje......
Dus deze maand zal het wel niet gelukt zijn.

Gister kwam mijn vriend bij ons... Met de mededeling dat hij papa wordt en ik tante.... Vind het zo leuk voor ze...... En toch voelde ik een beetje jalozie... Stom he...
  zondag 15 februari 2009 @ 14:05:41 #300
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_66082758
quote:
Op zondag 15 februari 2009 12:14 schreef Ciscostar het volgende:
Asyniur je mag nog wel voor mij testen, nog geen bloed geeft moed haha
Ik ben net van mijn bloed af Ik mag over 10 dagen weer gaan klussen met
quote:
Op zondag 15 februari 2009 13:35 schreef ymme het volgende:
Gister kwam mijn vriend bij ons... Met de mededeling dat hij papa wordt en ik tante.... Vind het zo leuk voor ze...... En toch voelde ik een beetje jalozie... Stom he...
Deze snap ik even niet...
pi_66083004
Ik heb het ook een paar keer moeten lezen, maar waarschijnlijk is het niet 'tante' als in zus van... maar eerder een niet-familiale tante
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')