quote:Op zondag 15 februari 2009 21:58 schreef remlof het volgende:
[..]
Ben ze al aan het deleten. Mensen die doorgaan ze te openen worden meteen gebanned.
Ik zou ze sowieso een ban geven, dan doen ze het in de toekomst misschien wat minder.quote:Op zondag 15 februari 2009 21:58 schreef remlof het volgende:
[..]
Ben ze al aan het deleten. Mensen die doorgaan ze te openen worden meteen gebanned.
quote:Op zondag 15 februari 2009 22:05 schreef de_boswachter het volgende:
Gelukkig dit gaat een rustige week worden.
SC-users? Wie dan?quote:Op zondag 15 februari 2009 22:08 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Ik denk omdat de users het voor zichzelf verpest hebben.
Ze is hartstikke mooi hoorquote:Op zondag 15 februari 2009 22:03 schreef de_boswachter het volgende:
Je bent oerlelijk. Maak daar eens een topic van ipv deze bagger.
Misschien moet je je tieten van je laptop halenquote:
geen idee, ik heb niets genote.quote:
Maar jij kunt het wel zien.. Ik had het originele payback topic (welke gesloten is) ik vermoed dat het hierdoor komt, echter vind ik dit geheel onterecht omdat ik die baggerlemmings niet ben gestart/ eraan mee heb geholpen..quote:
Dat was deepart hoorquote:Op zondag 15 februari 2009 22:18 schreef Devvie het volgende:
[..]
Maar jij kunt het wel zien.. Ik had het originele payback topic (welke gesloten is) ik vermoed dat het hierdoor komt, echter vind ik dit geheel onterecht omdat ik die baggerlemmings niet ben gestart/ eraan mee heb geholpen..
Wat een onzin, ik hoorde helemaal niet bij de grapjassen. Open twee topics en dan krijg ik een weekban. Is dit jouw'n vorm van humor remlof?quote:
quote:Op zondag 15 februari 2009 22:20 schreef Tijdelijkacc het volgende:
[..]
Wat een onzin, ik hoorde helemaal niet bij de grapjassen. Open twee topics en dan krijg ik een weekban. Is dit jouw'n vorm van humor remlof?
Ik ben niet geamuseerd.
Ja, dat weet ik, maar zoals ik al zei was mijne er 1minuut later. Toen ik op de "nieuw topic" knop drukte was er nog GEEN topic over dat programmaquote:Op zondag 15 februari 2009 22:21 schreef Tism het volgende:
[..]
deepart had 't origineel, zie mijn screenshot!..
1 minuut later dus een lemming en de grote onruststokerquote:Op zondag 15 februari 2009 22:24 schreef Devvie het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik, maar zoals ik al zei was mijne er 1minuut later. Toen ik op de "nieuw topic" knop drukte was er nog GEEN topic over dat programma
Ik heb alleen mensen geband die na mijn waarschuwing nog een tweede topic openden. En jij hebt er inderdaad een week bij nu.quote:Op zondag 15 februari 2009 22:20 schreef Tijdelijkacc het volgende:
[..]
Wat een onzin, ik hoorde helemaal niet bij de grapjassen. Open twee topics en dan krijg ik een weekban. Is dit jouw'n vorm van humor remlof?
Ik ben niet geamuseerd.
PWND!!!..quote:Op zondag 15 februari 2009 22:24 schreef Devvie het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik, maar zoals ik al zei was mijne er 1minuut later. Toen ik op de "nieuw topic" knop drukte was er nog GEEN topic over dat programma
quote:Op maandag 16 februari 2009 00:11 schreef Chinless het volgende:
Krijgen die users, zoals mikkie nu gewoon een ban voor een paar dagen?
beetje zitten trollen op KLB. Pfff
quote:Op zondag 15 februari 2009 22:27 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik heb alleen mensen geband die na mijn waarschuwing nog een tweede topic openden. En jij hebt er inderdaad een week bij nu.
En nou doe ik het, onbedoeld natuurlijk, zelfquote:Op zondag 15 februari 2009 21:48 schreef WurM het volgende:
Hoi, er staan een heleboel topics in de lijst met ongeveer dezelfde titels. De meesten zijn lemmings van een topic over een tv-programma. Mogen ze weg? Bedankt.
Meldt ze maar in een TR, ik verwijder ze sowieso als ze me opvallen.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:30 schreef BasEnAad het volgende:
Kunnen alle berichten die een patat-frietdiscussie uitlokken wanneer dat niet relevant is, niet verwijderd worden? Het verpest topics.
In dit soort reacties constant heb ik weinig zin. Ik heb van de FA's een nieuwe 'kans' gekregen die ik graag aanpak, maar als er op elke post van mij zo gereageerd wordt dan kan ik die kans niet/nauwelijks benutten.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:15 schreef Heathen. het volgende:
[..]
Jij bent toch het geboorteafval van de telegraaf?
quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:24 schreef wise het volgende:
crane is terug? Daarmee gaat het niveau nog verder beneden peil
quote:
quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:15 schreef Heathen. het volgende:
[..]
Jij bent toch het geboorteafval van de telegraaf?
Ik doe niet huillie, ik help je slechts even.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:29 schreef de_boswachter het volgende:
Ja gast ga nou niet huilie doen. Ik ben ermee bezig.
quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:34 schreef Thealexfiles het volgende:
Crane unbannen is vragen om problemen. Leer van je fouten, admins en mods.
Gelukkig lok je het ook echt niet zelf uit met je identieke "discussies" elke keerquote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:06 schreef Crane het volgende:
Waarom zou een blanke geen 'zwarte' muziek mogen luisteren?
Schoonmaak?
Done.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:35 schreef Florian_ het volgende:
Maak van 'de' even 'het' in de de SC TT aub
Nee, die 10.000 anti-Hyves, Hbo, popmuziek en mooiboys-topics zijn origineel.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:36 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Gelukkig lok je het ook echt niet zelf uit met je identieke "discussies" elke keer.
En nou even optiefen met reacties persoonlijk op mij gericht.quote:
Je bent wel een sitting duck zo natuurlijk he... Heb je dat zelf niet door dan?quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:45 schreef Crane het volgende:
[..]
En nou even optiefen met reacties persoonlijk op mij gericht.
quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:41 schreef Crane het volgende:
[..]
Nee, die 10.000 anti-Hyves, Hbo, popmuziek en mooiboys-topics zijn origineel.
Bij mij valt het alleen meer op omdat ik hier weinig medestand heb.
Dat heb ik juist wel door, wat ik ook post, de reacties zijn standaard: "Cranequote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:45 schreef Merkie het volgende:
[..]. De reacties die je uitlokt hebben nauwelijks iets met de inhoud van jouw topics te maken hoor, dat je dat nog steeds niet inziet is mij een raadsel.
Jong, maak een kloon en begin opnieuw als je het niet trekt.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:57 schreef Crane het volgende:
[..]
Dat heb ik juist wel door, wat ik ook post, de reacties zijn standaard: "Crane" oid.
Ja, dus spreek je jezelf tegen en heeft het niks met "medestand" te maken, maar meer met de manier waarop je post. Als je topics zou maken waarin je klaagt over rapmuziek, mooiboys en gel zou je precies dezelfde reacties uitlokken.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:57 schreef Crane het volgende:
[..]
Dat heb ik juist wel door, wat ik ook post, de reacties zijn standaard: "Crane" oid.
Dit slaat nergens op, ik heb nog nooit geklaagd over dit onderwerp.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 17:37 schreef de_boswachter het volgende:
Ik heb hier geen zin meer in. Genoeg opgeschoond.
Crane: Wanneer de FA's je een comeback gunnen dan verwachten we niet dat je doorgaat met het aanhalen van dezelfde onderwerpen die je uiteindelijk o.a. een ban hebben doen opleveren. Kappen met die onzin. Of normaal meedoen en je standpunten laten varen, of elk topic gesloten krijgen.
De mods hier hebben geen zin om in elk topic waar jij het perse moet hebben over je muziekvoorkeuren continu in de gaten te moeten houden.
Indien er vragen zijn Feedback.
Ik post op eenzelfde manier als velen hier hoor. Jij en anderen kunnen je/zich alleen niet vinden in de klacht waardoor iedereen maar topics gaat lopen verkloten.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:59 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ja, dus spreek je jezelf tegen en heeft het niks met "medestand" te maken, maar meer met de manier waarop je post. Als je topics zou maken waarin je klaagt over rapmuziek, mooiboys en gel zou je precies dezelfde reacties uitlokken.
Huhquote:Op dinsdag 17 februari 2009 17:41 schreef de_boswachter het volgende:
Dan zijn het gothics, dan de rapnegers.
Je bent erg goed in het plaatsen van hokjes. Zoals je ziet kennen de users je nu zo onderhand wel.
K.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 17:42 schreef Crane het volgende:
HuhIk kan me m'n laatste anti-gothic topic niet eens herinneren.
En rapnegers? Ik klaag juist dat mensen eens niet zo in hokjes moeten denken met 'zwarte muziek is voor negers'. Je praat nu echt onzin, De_Boswachter.
Hehe, do i have to say more.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+
Niks.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 17:44 schreef Crane het volgende:
Ja wat is dat voor antwoord? Wat moet ik hiermee?
quote:Op dinsdag 17 februari 2009 17:41 schreef de_boswachter het volgende:
Dan zijn het gothics, dan de rapnegers.
Je bent erg goed in het plaatsen van hokjes. Zoals je ziet kennen de users je nu zo onderhand wel.
Net zei je nog dat dat je doorhad dat de reacties die je in jouw topics krijgt weinig te maken hebben met de inhoud:quote:Op dinsdag 17 februari 2009 17:41 schreef Crane het volgende:
[..]
Ik post op eenzelfde manier als velen hier hoor. Jij en anderen kunnen je/zich alleen niet vinden in de klacht waardoor iedereen maar topics gaat lopen verkloten.
En nu komt het ineens weer omdat mensen zich niet in jouw klacht kunnen vinden? Erg wispelturig ben jij. Jij denkt dus serieus dat de "Cranequote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:57 schreef Crane het volgende:
[..]
Dat heb ik juist wel door, wat ik ook post, de reacties zijn standaard: "Crane" oid.
Men heeft toch binnen 5 minuten door dat het Crane is.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:59 schreef Echo99 het volgende:
[..]
Jong, maak een kloon en begin opnieuw als je het niet trekt.
Adelante adoratietopicquote:
Tsja, als jij het toelaat.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 22:25 schreef de_boswachter het volgende:
Ja leuk jongens, het Crane uurtje is weer voorbij. Genoeg aandacht zo.
quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:05 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Lees je in, dat is Crane niet eens_! Crane heeft dwerggroei en de kop van een rugbybal.
Doe het laatste maar, scheelt ons werk!quote:Op woensdag 18 februari 2009 10:04 schreef kurk_droog het volgende:
kan iemand mijn tompouce topic opschonen en weer openen?ANDERS OPEN IK HEM OPNIEUW
gee mij dan tijdelijk modrechtenquote:Op woensdag 18 februari 2009 10:25 schreef Adelante het volgende:
[..]
Doe het laatste maar, scheelt ons werk!
quote:Op woensdag 18 februari 2009 12:13 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
gee mij dan tijdelijk modrechtenruim ik het wel even op..
Ik snapte het wel, maar ik zie niet graag de reacties daar op, want die gaan van kwaad tot erger, daarom heb ik ook geen note gezet.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:27 schreef Oldbie het volgende:
Adelante, hoewel ik ergens begrijp dat je mijn post hebt ge-edit vind ik het jammer.
Ik liet namelijk hun gevoel voor "sfeer" zien. Ik kon het niet anders doen.....
Dankje, anders was ik weer ¤4,50 kwijtquote:Op woensdag 18 februari 2009 23:31 schreef Adelante het volgende:
[..]
Ik snapte het wel, maar ik zie niet graag de reacties daar op, want die gaan van kwaad tot erger, daarom heb ik ook geen note gezet.
quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:38 schreef De_Ananas het volgende:
Wanneer mag ik mijn blauwe kleurtje verwachten?
Ik zal eens gaan opschonenquote:Op donderdag 19 februari 2009 08:07 schreef Maisnon het volgende:
Kunnen alle muziektopics voorlopig niet even opzouten?
Dat zijn mooie topics altijdquote:Op donderdag 19 februari 2009 11:35 schreef Crane het volgende:
Boswachter, als je mijn topics sluit omdat volgens jou de 'discussie' al 1000 keer gevoerd is, doe deze dan ook dicht:
HBO'ers die beweren dat ze beter zijn dan WO'ers
Die van jou is nog geen uur later gestart.quote:Op donderdag 19 februari 2009 13:48 schreef Silaz het volgende:
Mijn terras topic ging beter dan die van Kloteweer. En die van mij hoopvoller
Ja je gooit eigenlijk alleen een link neer met de mededeling dat aan het eind het sujet zich gedraagd als een player. Meer is het niet.quote:Op donderdag 19 februari 2009 13:41 schreef stevenmac26 het volgende:
yooo waarom word me pedo v/d berg topic dicht gegooid?? meer werk van maken?? er zit toch gvd een link naar een filmpje over deze idioot bij?
Shredder!quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:52 schreef Crane het volgende:
Boswachter, gooi deze dan ook direct dicht:
HBO'ers die beweren dat ze beter zijn dan WO'ers #2
Godver! Ik een hele reactie typen. Topic dicht!quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:52 schreef Crane het volgende:
Boswachter, gooi deze dan ook direct dicht:
HBO'ers die beweren dat ze beter zijn dan WO'ers #2
quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:44 schreef Crane het volgende:
Dit is geen anti WO-topic, deze klacht is bedoeld richting sukkeltjes die denken puur en alleen om een opleiding een beter mens te zijn dan iemand anders. Geldt net zo goed voor Hbo'ers die op Mbo'ers neerkijken.
Hoe autistisch moet je zijn om je hele status aan een opleiding op te hangen?Wat heb je er zelf meer voor gedaan dan anderen? Een goede voetballer wordt geboren met talent en werkt dit met inzet en training verder uit. Een model wordt geboren met een mooi lijf en ook die komt er pas met oefenen en hard werken.
Ik zie dus niet in waarom ik überhaupt minder respect voor een profvoetballer dan voor iemand met de titel drs. zou moeten hebben. Sterker nog: 10 keer meer respect voor Van Nistelrooy dan voor een of andere puisterige maagd van 25 die zichzelf beter voelt door anderen omlaag te halen.
Kan iemand mij vertellen waarom iemand die 6 uur per dag met z'n neus in de boeken zit beter zou zijn dan iemand die 6 uur per dag voor de camera staat of tegen een bal aan trapt?
Laat maar, intussen is het topic waar ik het over had ook al dicht.quote:Op donderdag 19 februari 2009 16:01 schreef Adelante het volgende:
Wat was er niet duidelijk aan bovenstaande posts?
Die discussies die jij voert zijn ook uitgekauwdquote:Op donderdag 19 februari 2009 16:05 schreef Crane het volgende:
[..]
Laat maar, intussen is het topic waar ik het over had ook al dicht.
Nog 1 vraag, is deze : mensen die metalmuziek ook niet extreem uitgekauwd?
Klopt, daarom worden ze ook vaak dicht gegooid. Maar wees dan consequent.quote:Op donderdag 19 februari 2009 16:06 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Die discussies die jij voert zijn ook uitgekauwd
Met jouw HBO/WO discussies gaat het stukken beter wou je zeggenquote:Op donderdag 19 februari 2009 16:06 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Die discussies die jij voert zijn ook uitgekauwd
Waar preciesquote:Op vrijdag 20 februari 2009 14:09 schreef Lakitu het volgende:
Er zit aids hier:
Verhuizen en dan klagen over dialect.
Sure. Als ik ook maar 1 iets terug zou zeggen, ben ik degene die 3 notes krijgt en me koest moet houden.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 15:02 schreef Adelante het volgende:
[..]
Waar precies
Bij het feit dat je gepwnd! wordt door een homo of door die twee vrouwen?
Dat was een #2 van een vol topic, en het origineel was niet van mij. Lees je eerst in alvorens je gaat jankenquote:Op vrijdag 20 februari 2009 12:36 schreef Andersnamelijk het volgende:
[..]
Met jouw HBO/WO discussies gaat het stukken beter wou je zeggen
Solliciteer voor mod en breng "change" !quote:Op vrijdag 20 februari 2009 15:05 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Sure. Als ik ook maar 1 iets terug zou zeggen, ben ik degene die 3 notes krijgt en me koest moet houden.Ze gaan gewoon fucking offtopic, het hele topic slaat nergens meer op.
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 15:10 schreef Adelante het volgende:
[..]
Solliciteer voor mod en breng "change" !
Ah, mijn macht is groot.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 15:12 schreef Adelante het volgende:
opruimslotje
neequote:Op vrijdag 20 februari 2009 15:16 schreef Crane het volgende:
Kan er geen centraal anti-carnaval topic komen ofzo?
Dat was er, maar kan ik niet meer vinden. Zoek het en ik tyf de rest dicht met verwijzingquote:Op vrijdag 20 februari 2009 15:16 schreef Crane het volgende:
Kan er geen centraal anti-carnaval topic komen ofzo?
mensen die carnaval vierenquote:Op vrijdag 20 februari 2009 15:21 schreef Adelante het volgende:
[..]
Dat was er, maar kan ik niet meer vinden. Zoek het en ik tyf de rest dicht met verwijzing
Miep miep !quote:Op zaterdag 21 februari 2009 13:44 schreef postmortum het volgende:
waarom is de sc dicht? en het is trouwens #927
.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 15:16 schreef Crane het volgende:
Kan er geen centraal anti-Crane topic komen ofzo?
Hij bereid zich voor op een comebackquote:Op zaterdag 21 februari 2009 15:30 schreef Breathtaking het volgende:
Juupjij hangt hier ook veel rond zeg.
Ja zoiets wel jaquote:Op zaterdag 21 februari 2009 15:38 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Hij bereid zich voor op een comeback
quote:Op zaterdag 21 februari 2009 16:08 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja zoiets wel jahij hangt hier rond alsof 'ie heel klb heerst.
Ja, want topics hier melden die op jezelf betrekking hebben en een mod vriendelijk bedanken voor het sluiten daarvoor is idd holkruipen.quote:
Huiliequote:Op zaterdag 21 februari 2009 16:16 schreef Crane het volgende:
[..]
Ja, want topics hier melden die op jezelf betrekking hebben en een mod vriendelijk bedanken voor het sluiten daarvoor is idd holkruipen.
Oké chefquote:Op zaterdag 21 februari 2009 16:21 schreef de_boswachter het volgende:
Doen we weer lief ?
Er is al genoeg oorlog op deze wereld.
Nu weer de Tamil Tijgers
Waarom wist ik dat niet danquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+
quote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:26 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Waarom wist ik dat niet danBij deze.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Aha.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:25 schreef CaseyCopa het volgende:
BoWa is een kut mod die alleen om zijn eigen topics geeft, opent iemand anders exact zo'n topic of een betere gaat ie vaak snel op slot. Zelf verwijdert ie veel reacties in zijn topics om zijn reputatie hoog te houden, door alleen negatieve posts weg te halen. Derhalve vraag ik Danny BoWa per direct een IP ban te geven
Verwijderd.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:28 schreef Supersoep het volgende:
Titel voor afgestudeerde Hbo'ers
Hier nog zo'n foto. Over het hoofd gezien?!
Ik zei iets tegen pluisje, dat jij dat niet leuk vindt betekent niet dat je meteen mn post moet verwijderen. Weetje wat voor mensen dat doen? Mensen zoals Stalin en Hitler. Ze vermoordden iedereen die het niet eens was met ze, precies zoals jij bent alleen iets milder, maar wel dezelfde gedachte. Idiot.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:28 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Aha.
Wanneer ik een topic open wil dat niet zeggen dat je dan anders kunt doen als in andere topics. En wanneer ik alleen aanwezig ben dan mod ik daar ja. Hij staat in KLB he.
Bovendien ik open amper topics.
En welke reputatie ? Wil je zeggen dat ik een reputatie heb![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ohja Casey rijmt op Stacey
Het zit je diep hequote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:31 schreef CaseyCopa het volgende:
en ohja, een reputatie als de meeste kutte mod ooit ja.
We zitten op een lijnquote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:31 schreef CaseyCopa het volgende:
en ohja, een reputatie als de meeste kutte mod ooit ja.
Zit je nu ook te koken voor je beeldschermquote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:30 schreef CaseyCopa het volgende:
[..]
Ik zei iets tegen pluisje, dat jij dat niet leuk vindt betekent niet dat je meteen mn post moet verwijderen. Weetje wat voor mensen dat doen? Mensen zoals Stalin en Hitler. Ze vermoordden iedereen die het niet eens was met ze, precies zoals jij bent alleen iets milder, maar wel dezelfde gedachte. Idiot.
hahaquote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:38 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zit je nu ook te koken voor je beeldscherm![]()
Grappig.
Die post van pluisje was allang ge-edit toen jij op de INVOEREN knop drukt. Daarom werd jou post verwijderd. Zoals ik ook al aangaf in dat topic.
Nog even doorkoken en je probeert me de schuld van de Holocaust in de schoenen te schuiven.![]()
Sorry als ik je gekwetst heb.
Nee, hoor zit helemaal niet te koken. Alleen omdat ik niet 43 smileys gebruik, zoals jij deed in je OP betekent niet dat ik aan het koken ben.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:38 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zit je nu ook te koken voor je beeldscherm![]()
Grappig.
Nog even doorkoken en je probeert me de schuld van de Holocaust in de schoenen te schuiven.![]()
Sorry als ik je gekwetst heb.
Jij was toch de schuldige van de Holocaust? Althans dat werd mij verteld.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:38 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zit je nu ook te koken voor je beeldscherm![]()
Grappig.
Die post van pluisje was allang ge-edit toen jij op de INVOEREN knop drukt. Daarom werd jou post verwijderd. Zoals ik ook al aangaf in dat topic.
Nog even doorkoken en je probeert me de schuld van de Holocaust in de schoenen te schuiven.![]()
Sorry als ik je gekwetst heb.
http://en.wikipedia.org/wiki/Godwin%27s_Lawquote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:30 schreef CaseyCopa het volgende:
[..]
Ik zei iets tegen pluisje, dat jij dat niet leuk vindt betekent niet dat je meteen mn post moet verwijderen. Weetje wat voor mensen dat doen? Mensen zoals Stalin en Hitler. Ze vermoordden iedereen die het niet eens was met ze, precies zoals jij bent alleen iets milder, maar wel dezelfde gedachte. Idiot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |