Niet te nat dweilen en eventueel nadweilien met schoon water volgens mij.quote:Op woensdag 28 januari 2009 13:41 schreef NouMooiNiet het volgende:
Even over dweilen:
Ik heb zojuist met mn nieuwe Leifheit dweil de laminaat gedaan in de woonkamer / keuken (dat is maarliefst 55 m2..) Het is droog en er zitten alleen maar strepen op de vloer.. Dat had ik met mijn 'oude dweil' ook...
Wat doe ik verkeerd? Drogen jullie meteen na met een handdoek ofzo??![]()
Ik heb ZELFS HG laminaat glansreiniger. De glans is ver te zoeken. Wat ik nu zie zijn 'opgedroogde watervlekken-strepen"...quote:Op woensdag 28 januari 2009 13:43 schreef ferrari_rood het volgende:
Gebruik je spul speciaal voor laminaat? bij mij blijven er ook wel wat vlekken achter maar dat is vooral de schuld van de kat.
Te veel schoonmaakmiddel?quote:Op woensdag 28 januari 2009 13:41 schreef NouMooiNiet het volgende:
Even over dweilen:
Ik heb zojuist met mn nieuwe Leifheit dweil de laminaat gedaan in de woonkamer / keuken (dat is maarliefst 55 m2..) Het is droog en er zitten alleen maar strepen op de vloer.. Dat had ik met mijn 'oude dweil' ook...
Wat doe ik verkeerd? Drogen jullie meteen na met een handdoek ofzo??![]()
Op de fles staat: De vloer niet nadweilen of nadrogen.quote:Op woensdag 28 januari 2009 13:44 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Niet te nat dweilen en eventueel nadweilien met schoon water volgens mij.
Dat zou kunnen, daar zal ik eens op letten.quote:
Je gebruikt wel heet water toch?quote:Op woensdag 28 januari 2009 13:47 schreef NouMooiNiet het volgende:
[..]
Op de fles staat: De vloer niet nadweilen of nadrogen.
pff ik verwachtte misschien wel een wonder
In dat geval inderdaad niet te veel schoonmaakmiddel en niet te nat dweilen (vochtig, geen plens water).quote:Op woensdag 28 januari 2009 13:47 schreef NouMooiNiet het volgende:
[..]
Op de fles staat: De vloer niet nadweilen of nadrogen.
pff ik verwachtte misschien wel een wonder
Doe niet zo eng Barb!!quote:Op dinsdag 27 januari 2009 22:07 schreef Barbie het volgende:
(Jee, ik heb me nog nooit zo'n stereotype huisvrouw gevoeld als na het plaatsen van deze tip).
Het was mijn afwas in mijn keuken, maar wel samen gegeten. Ik ga echt niet in zijn keuken afwassenquote:Op dinsdag 27 januari 2009 22:38 schreef krakkemieke het volgende:
Als het een afwas is van jullie samen mag het van mij, voor deze ene keer.
Klinkt misschien lullig, maar ik had ooit een vriend waar ik begon met alles te doen.
Na verloop van tijd vond ik het niet eerlijk. Het weekend was ook om leuke dingen samen te doen. Dat hij door de week alles liet liggen, was niet mijn probleem.
Daarom reageer ik even op deze manier........
Oh dat was bij iemand anders, dat mensen aan de ramen gingen kloppen.quote:Op woensdag 28 januari 2009 14:27 schreef ferrari_rood het volgende:
Andere mensen komen niet bij de ramen. Kan de buitenkant zelf ook niet wassen maar de katten gaan er altijd inliggen. En ga ze maar eens wassen achter een computer bureau. In die vorm enzo![]()
En ja het zijn de kubussen in helmond in Rotterdam staan ze ook wil je meer een idee hebben van het huis kijk in mijn sig of het katten met foto's topic daar zie je meer foto's van onze katten in een "apart" huis
quote:Op woensdag 28 januari 2009 14:02 schreef just me het volgende:
Doe niet zo eng Barb!!
Ow, die ken ik van binnen, die zijn cool! Een vriendin van mij woont daar ook. Heeft toevallig ook een rode kat.quote:Op woensdag 28 januari 2009 14:27 schreef ferrari_rood het volgende:
En ja het zijn de kubussen in helmond
Nee ik heet geen Hilde. Woont zij in het centrum of in die 3 vooraan?quote:Op woensdag 28 januari 2009 23:01 schreef Barbie het volgende:
[..]
Ow, die ken ik van binnen, die zijn cool! Een vriendin van mij woont daar ook. Heeft toevallig ook een rode kat.
Hmmz, jij heet toch niet toevallig Hilde toch?
Groningenquote:Op donderdag 29 januari 2009 10:34 schreef maok het volgende:
Nou, dat compenseer ik dan maar met Groningen
GA DE WAS DOEN!! EN DE AFWAS!!quote:Op donderdag 29 januari 2009 11:20 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Groningen![]()
Ik heb een Peggy speech nodig want ik maak er een potje van. Ik wilde me vanmorgen douchen maar toen kwam ik er achter dat ik geen handdoeken meer had. Toen bedacht ik me dat ik me dan wel even snel aan zou kleden, de honden naar buiten zou gooien en dan aan de was zou gaan maar toen kwam ik er achter dat ik ook geen sokken meer had.
En de afwas staat ook nog op het aanrecht. (en ik heb een vaatwasser)
Ik zal er gelijk aan beginnen.quote:Op donderdag 29 januari 2009 11:50 schreef NouMooiNiet het volgende:
[..]
GA DE WAS DOEN!! EN DE AFWAS!!![]()
zoiets??
Oh t is zooo heerlijk om een schoon huis te hebben!!
En wat heb ik gedaan vandaag:quote:Op donderdag 29 januari 2009 12:29 schreef ymme het volgende:
Lijstje van vandaag:
Stoffen + stofzuigen beneden.
Dweilen
Strijken....
En wc beneden ff lekker opfrissen... Valt wel mee toch![]()
Lekker muziekje aan, en gaan met die banaan..
Ik denk zomaar dat HG daar wel een goed middel voor heeft.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 09:37 schreef Marijkezwolle het volgende:
Heb me voorgenomen om vandaag de studeerkamer eens fatsoenlijk op te ruimen en te ordenen, het is zo'n zooitje... De afwas van gisteren staat er ook nog, en de rest van het huis doe ik dit weekend
Ik vroeg me ook af of jullie nog tips hebben voor het reinigen van een beschimmeld badkamerplafond. Mijn plafond is met name bij het raam en bij de douche zelf beschimmeld. Ondanks dat ik heel veel lucht en bijna altijd het raam open heb staan is het toch gebeurd... (ik snap dat niet zo goed, want in mijn vorige woning zat geen raam en dat plafond is nooit beschimmeld...). Nu wil ik het plafond gaan schoonmaken en (als dat kan) behandelen tegen schimmel. Ik heb het al eens geprobeerd met soda, het reinigt een beetje maar het is ook zo weer terug. Mijn vriend kwam met het lumineuze idee om het plafond te behandelen met chloor (lekker praktisch als je daar onder staat), maar ik ben daar dus niet zo happig op. Weet iemand het trucje of een goed middeltje?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |