Argh die wilde ik net postenquote:Op maandag 12 januari 2009 16:00 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
aminozuren bestaan. Het is net zoiets als flesjes Spa aanprijzen met "nu met H2O-water!"
Heerlijk debiel is ook het 'Perfekt Kwaliteitsrapport' o.i.d. dat altijd op verpakkingen van het Perfekt-huismerk staat. Van die zelfbedachte kwaliteitscriteria met een vinkje erachter.Bv. op een zak chips:
Knapperig en krokant [ afbeelding ]
Heerlijk van smaak [ afbeelding ]
quote:Op maandag 12 januari 2009 17:16 schreef thettes het volgende:
Perfekt kwaliteitsrapport:
Een feest op de boterham
+1 Scherp!quote:Op maandag 12 januari 2009 14:25 schreef Ps2K het volgende:
En waarom kun je in de super geen legbatterij eieren meer kopen?
quote:Op maandag 12 januari 2009 17:16 schreef thettes het volgende:
[..]
Argh die wilde ik net posten
Bij hagelslag:
Dit produkt voldoet aan het Perfekt kwaliteitsrapport:
Een feest op de boterham [ afbeelding ]
Extra grote hagel [ afbeelding ]
Nee, maar dan is er toch ook geen sprake van kiezen?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 22:53 schreef SpiekerJozef het volgende:
[..]
Als je bewusteloos bent heb je niets te kiezen . . .
[ afbeelding ]
Heb je die zelf bedacht? Zo ja, respect.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 21:29 schreef Fogel het volgende:
[..]
In Belgie hebben ze de text moeten veranderen naar 'thuis openen' omdat er teveel geopende verpakkingen in de supermarkten stonden.
Bedankt!quote:
Hijs vrij 1997 hoorquote:Op maandag 12 januari 2009 18:06 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Heb je die zelf bedacht? Zo ja, respect.
quote:Op maandag 12 januari 2009 18:12 schreef VonHinten het volgende:
[..]
Hijs vrij 19987 hoor
Maar wel grappig
quote:Op maandag 12 januari 2009 18:12 schreef VonHinten het volgende:
[..]
Hijs vrij 1997 hoor
Maar wel grappig
Daar heb ik me ook al over verbaasd inderdaad.quote:Op maandag 12 januari 2009 16:00 schreef RealZeus het volgende:
Ik zag gisteren op tv ook weer een mooie:
Nieuwe Dreft met Colorboost.
Herstelt na 3 wasbeurten uw verlepte kleding.
En daar kwam dan een logootje voorbij van één of andere vage stichting die dat onderzocht zou hebben.
Enkele jaren geleden hebben de supermarkten met elkaar afgesproken dat er geen legbatterij-eieren meer verkocht worden. En inmiddels is / wordt de legbatterij verboden in NL.quote:Op maandag 12 januari 2009 17:48 schreef VonHinten het volgende:
[..]
+1 Scherp!
Ik stond laatst ook al te zoeken tussen de Verse Scharreleieren (Nu extra scharrel!)..Niets noppes nada.
De vraag is: wérkt het?quote:Op dinsdag 13 januari 2009 00:46 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Daar heb ik me ook al over verbaasd inderdaad.![]()
Net als die doekjes waardoor je ineens witte en bonte was bij elkaar in de machine kunt doen en dat dat doekje dan alle 'gelekte' kleuren opslurpt zodat je witte was wit blijft.
Dat heb ik eens bij scheikunde gehad, dat was alleen van belang bij het gisten of het maken van kaas (oid).quote:Op vrijdag 9 januari 2009 18:39 schreef RealZeus het volgende:
[..]Nu verrijkt met diogastine. Dan denk ik altijd:"Huh?"
Of pro-actieve linksgedraaide speciaal gekweekte micro-organismen die het stront inwendig van je darmkanaal knagen.
Net als je witte was?quote:Op dinsdag 13 januari 2009 07:47 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Het doekje verkleurd in ieder geval wel.
Helemaal mee eens. Op zich vind ik het niet erg dat er light-producten komen, maar als ze dan vervolgens de 'gewone' (lees: lekkere) versie van een product uit de schappen halen, dan breken mijn ballen wel hoor. MAAK ZE DAN ALLEBEI!quote:Op maandag 12 januari 2009 15:13 schreef Metro2005 het volgende:
[..] alles moet maar light tegenwoordig en ze zijn er gvd nog trots op ook. ik koop die troep iig neit meer.
Het is meer zo dat ze gewoon de scheikundige naam hanteren om een beetje interessant over te komen. Je kunt ook wel op product zetten dat het 2-oxo-L-threo-hexono-1,4-lactone-2,3-enediol bevat, maar vitamine C is iets begrijpelijker voor de meeste mensen.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 10:01 schreef Echo99 het volgende:
Pro-Retinol-Q10A-Aminopeptide-Bifidusessensusregularis... Die woorden zijn uitgevonden door de - bij geenstijl.nl geroemde - paarsgebroekte marketingoeroe's
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |