FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / AKQ SC #525 Klote emmers
Nembrionicdonderdag 8 januari 2009 @ 23:30


Welkom bij het slowchattopic voor mensen die in een diep, ver en duister verleden wel eens een vraag hebben beantwoord in de AKQ. Tevens welkom voor rasechte AKQ’ers

__________________________________________________________________________________

Its-Jojo-4you: 14 februari. Hawaii_Tim: 26 februari... Cobra4: 27 februari........
Nembrionic: 9 maart........ Soempie: 13 maart.......... LadyBlack: 8 juni..........
Whiteguy: 2 juli............... MaJo: 7 juli...................... Yurithemaster: 14 juli.......
B.ertha: 23 juli................ Puntenslijpsel: 31 juli....... MadMaster: 6 augustus......
Supersheep: 29 augustus TradeMarkie: 25 september iamredleader: 11 oktober ........
Etcetera: 2 november...... Nesle: 19 november .... wyccie



_________________________________________________________________________________




De voorgaande delen t/m 498 zijn in de archieven verdwenen. De openingspost is hier te vinden.
quote:
Etceteradonderdag 8 januari 2009 @ 23:30
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 23:29 schreef Nembrionic het volgende:


Ja, zijn we eruit? Ik ben toch niet gek?
Ik wilde hier van alles over neerzetten. Maar laat maar Jouw emmer is al vol genoeg
Nembrionicdonderdag 8 januari 2009 @ 23:31
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 23:30 schreef Etcetera het volgende:

[..]

Ik wilde hier van alles over neerzetten. Maar laat maar Jouw emmer is al vol genoeg
Mijn emmer is al aan het leegstromen, dus leeft je uit
Nembrionicdonderdag 8 januari 2009 @ 23:32
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 23:16 schreef Etcetera het volgende:
@ Nem: wat heb jij met ofso ipv ofzo
Stom he? Ik stoor me er altijd aan als mensen "ofso" schrijven en nu doe ik het zelf steeds
Etceteradonderdag 8 januari 2009 @ 23:38
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 23:31 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Mijn emmer is al aan het leegstromen, dus leeft je uit
Ik weet het al niet meer
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 23:32 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Stom he? Ik stoor me er altijd aan als mensen "ofso" schrijven en nu doe ik het zelf steeds


Ik ga maar eens slapen denk ik. Of een poging doen tot
Nembrionicdonderdag 8 januari 2009 @ 23:40
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 23:38 schreef Etcetera het volgende:

[..]

Ik weet het al niet meer
[..]
Jaja

Slaap ze
Whiteguydonderdag 8 januari 2009 @ 23:41
Toch maar wakker gebleven en even fur tv aangezet
Nembrionicdonderdag 8 januari 2009 @ 23:46
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 23:41 schreef Whiteguy het volgende:
Toch maar wakker gebleven en even fur tv aangezet
Fuuuuck dat heb ik echt al heel lang niet gezien
Whiteguydonderdag 8 januari 2009 @ 23:48
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 23:46 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Fuuuuck dat heb ik echt al heel lang niet gezien
Blijkbaar kan je ze gewoon allemaal streamen op de site van mtv.
Nembrionicdonderdag 8 januari 2009 @ 23:52
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 23:48 schreef Whiteguy het volgende:

[..]

Blijkbaar kan je ze gewoon allemaal streamen op de site van mtv.
Ja en Youtube.
Whiteguydonderdag 8 januari 2009 @ 23:55
nu dan toch echt tukken
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 00:42
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 20:48 schreef B.ertha het volgende:
En dat moet er dan af. Dat doe ik niet omdat ik graatmager wil zijn, maar omdat ik er niks aan kan doen. Dat is er in gestampt. Door de media misschien wel, maar ook doordat ik gepest werd met dik zijn, van jongs af aan. Ik ben wel 10 kilo afgevallen, maar ik zal mezelf nooit zien als dun of sexy. Dat doe ik niet om te zeuren hoor
Mensen zien gewoon niet wat ik wel zie. Om welke reden ik het dan ook zie, dat maakt niet uit.
Dat maakt nou juist wel uit. Jij denkt dat het de wereld tegen jou is, terwijl jij degene bent die verkeerd denkt. Moet je je eens voorstellen hoe ongelooflijk kut het voor iemand is die wel echt dik is en er van alles aan doet, om zoiets te horen uit de mond van een slanke den. En nu niet denken 'ja, maar'... Want feit is: jij hebt geen overgewicht, sterker nog, je bent dun. Je ziet er gewoon goed uit. Punt.

En ja, je kunt er niks aan doen dat je dat randje ziet, het is min of meer ingeprogrammeerd, erin gestampt. Maar dat betekent niet dat je dat niet kunt veranderen.
De meeste mensen vinden me niet dik, zelf wist ik natuurlijk dat ik niet zo slank was als ze dachten (slim kleden ), dus ik vertelde dan wat er allemaal mis met me was; dikke benen zus, vertrandje zo.
Op een gegeven moment ben ik gewoon opgehouden er tegenin te gaan. Ik werd het van mezelf zat om telkens te gaan zeuren over mijn lichaam terwijl ik gewoon kan eten wat ik wil. Én ik werd al die tutjes zat die zeiden dat ze zo dik zijn terwijl ze dus dun zijn. Zo iemand wilde ik niet zijn, en ik wilde niet overkomen als een aansteller.

Dus als mensen nu zeggen dat ik zo'n mooi lijntje heb en zo veel kan eten, zeg ik 'ja dat klopt, dat is zo fijn'. En weet je, daar word je zó veel beter van. Ik voel me veel positiever en het is zo veel makkelijker dan je er druk om maken.

B. ik hoop echt dat je bovenstaande goed doorleest en er goed over nadenkt. Want anders blijf jij je ongelukkig voelen over dat ene randje.

[ Bericht 0% gewijzigd door wyccie op 09-01-2009 00:51:09 ]
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 00:49
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 20:49 schreef Whiteguy het volgende:
Alsof er mannen over gaan zeuren dat er iets van een buikje te zien is als je als vrouw voorover buigt. Elke normale man kijkt op dat moment namelijk naar je tieten, die immers dan ook groter lijken. Face the facts.
En als je geen tieten hebt? Wordt er dan wel gezeurd over een buikje?
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 21:31 schreef iamredleader het volgende:
Stijgbeugels, love handles, zwembandjes, call it anything you like, just don't call it late for dinner
Op de één of andere manier vind ik dat zo ranzig klinken.
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 21:56 schreef MadMaster het volgende:
Maar dat is toch niet echt hygienisch te noemen?
Als je een horloge hebt, kijk dan eens wat voor ranzigs er daar allemaal in de schakels gaat zitten, of hoe vies het leren bandje wordt.
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 23:19 schreef Etcetera het volgende:
Ik wil nog eens een Wasgij!? puzzel doen, die lijken me wel moeilijk maar ook wel tof.
Ik zal morgen of zo eens voor je kijken, ik heb volgens mij zo'n puzzel ooit gekocht met de bedoeling het weg te geven aan onbekenden. (Huh? Ja, ik ben raar.)
MaJovrijdag 9 januari 2009 @ 00:57
Ik heb verdulleme weer koorts was er net vanaf en dacht dat het weer de goede kant opging maar ik voel me weer vet beroerd

wyccie, mooi stukje tekst, helemaal mee eens! Moet ook proberen minder negatief te doen maar dat is wel eens moeilijk met een laag zelfbeeld. Maar geen excuus, ik ben dun en uberschattig (Dat was het toch nem? )
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 00:58
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 18:54 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Jij was toch van de vreemde experimenten?
Jawel, maar deze vind ik wat ver gaan. Nieuwste experiment was bapao proberen warm te maken in de koekenpan (reden komt in een vervolgpost ook terug), maar dat ging een beetje mis omdat ik ondertussen wat anders ging doen . Het resultaat was wat aangebrand dus.
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 00:58
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 20:12 schreef Whiteguy het volgende:

[..]

flauw... ik weet het
Oi! Ik heb géén magnetron en de friteuse die ik al sinds april heb is nog steeds vetvrij en door mij nooit gebruikt!
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 00:59
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 23:06 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Rasputin!
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 01:02
Ra-ra-Rasputin
Lover of the Russian Queen
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 01:10
En is ook leuk
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 01:23
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 00:57 schreef MaJo het volgende:
wyccie, mooi stukje tekst, helemaal mee eens! Moet ook proberen minder negatief te doen maar dat is wel eens moeilijk met een laag zelfbeeld. Maar geen excuus, ik ben dun en uberschattig (Dat was het toch nem? )
Oh, ik ben zo blij dat je het snapt en het probeert! Zo af en toe schoppen wij je wel onder je kont zodat jij je hoofd weer omhoog richt.
En reteschattig was het.

Trouwens, over je naamsverandering... ik moet eerlijk zeggen dat ik je tweede naam niet zo mooi vind. Dat is één van de redenen waarom ik het je zou afraden. De andere redenen zijn al genoemd (raar voor je omgeving en drie keer moeten zeggen wat je naam is en uitleggen waar het vandaan komt zijn de voornaamste redenen).
Ik vind je eerste naam wel bij je passen, maar dat is omdat ik het gewend ben en ik ken je ook niet echt natuurlijk. Het is wel zo dat ik juist je tweede naam niet bij je vind passen: verkleinwoord, Fries, vreemd (jij bent bijzonder, niet vreemd). Het doet me denken aan een vrouwtje met blond haar.
Ik vind iets als Jill beter bij je passen. Hehe, dat verzon ik zo ter plekke.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 01:28
Zo'n alcoholtampon is geen vreemd experiment, dat valt onder de categorie 'rasp over je vaten'.

Trouwens, MaJo, ik noemde het beestje bij zijn naam omdat ik al vaak genoeg per ongeluk medische termen gebruik omdat ik dacht dat ook een normaal Nederlands woord was.
MaJovrijdag 9 januari 2009 @ 01:28
Wyccie, bedankt voor je eerlijkheid denk ook dat ik het niet ga doen, is toch wel ingewikkeld allemaal... Maar ik vind het wel een prachtige naam

en Jill als je er twee letters achter zet heet ik hetzelfde als mijn broer
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 01:30
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 01:28 schreef MaJo het volgende:
en Jill als je er twee letters achter zet heet ik hetzelfde als mijn broer


Dan heeft hij best wel een rare naam, kan er zo snel namelijk geen normale naam van maken.
MaJovrijdag 9 januari 2009 @ 01:32
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 01:30 schreef wyccie het volgende:

[..]



Dan heeft hij best wel een rare naam, kan er zo snel namelijk geen normale naam van maken.
Jilles Ook fries
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 01:38
Oh, dat valt dan nog mee. Ik dacht aan Jillow.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 01:40
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 01:02 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ra-ra-Rasputin
Lover of the Russian Queen
Bedankt, leuk deuntje.
MaJovrijdag 9 januari 2009 @ 01:40
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 01:38 schreef wyccie het volgende:
Oh, dat valt dan nog mee. Ik dacht aan Jillow.
Als je dan weer 1 letter verandert dan krijg je onze hond Willow Ga door, vind dit wel een leuk spelletje
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 01:47
Zie je, Jill was gewoon een goede tip van me.
Ik ga 2 mei naar Milow.

Trouwens, ik zag in het Lush-topic hoeveel korting je krijgt (volgens mij had je dat hier ook al eens gezegd), maar ik ben ook wel benieuwd of het goed betaalt. Ik wilde al een tijdje een ander baantje nemen en dat lijkt me wel leuk, omdat ik me dan niet zo hypocriet voel als ik een product moet aanprijzen.
MaJovrijdag 9 januari 2009 @ 01:50
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 01:47 schreef wyccie het volgende:
Zie je, Jill was gewoon een goede tip van me.
Ik ga 2 mei naar Milow.

Trouwens, ik zag in het Lush-topic hoeveel korting je krijgt (volgens mij had je dat hier ook al eens gezegd), maar ik ben ook wel benieuwd of het goed betaalt. Ik wilde al een tijdje een ander baantje nemen en dat lijkt me wel leuk, omdat ik me dan niet zo hypocriet voel als ik een product moet aanprijzen.
Oeh Milow Die heb ik nog ontdekt

Ik PM je even de Lush details
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 02:02
Yurithemastervrijdag 9 januari 2009 @ 02:16
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 01:47 schreef wyccie het volgende:
Zie je, Jill was gewoon een goede tip van me.
Jill of the jungle

wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 02:21
Gewoon linken naar YouTube lukt niet, alleen maar baggerkwaliteit, dus dan maar naar de site:
check die clip! (Niet die van Corton, maar de videoclip.)

www.destaat.net
BONG4002vrijdag 9 januari 2009 @ 02:25
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 02:27
Hee, wie ben jij?
BONG4002vrijdag 9 januari 2009 @ 02:29
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 02:27 schreef wyccie het volgende:
Hee, wie ben jij?
Bongetje
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 02:31
Oh. Hoi Bong.
BONG4002vrijdag 9 januari 2009 @ 02:32
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 02:31 schreef wyccie het volgende:
Oh. Hoi Bong.
Dankje, Hoi wyccie
MaJovrijdag 9 januari 2009 @ 02:34
Hoi bong

doei bong

ik ga lekker slapen, Truste wyc
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 02:34
Jij zit alleen maar op Fok voor de realitytv-topics.
BONG4002vrijdag 9 januari 2009 @ 02:34
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 02:34 schreef MaJo het volgende:
Hoi bong

doei bong

ik ga lekker slapen, Truste wyc
Slaap lekker MaJo
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 02:34
Welterusten, MaJo.
Ik moet ook maar eens gaan.
BONG4002vrijdag 9 januari 2009 @ 02:35
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 02:34 schreef wyccie het volgende:
Jij zit alleen maar op Fok voor de realitytv-topics.
Haha dat LIJKT zo Ik doe meer dingen naast FOK!
BONG4002vrijdag 9 januari 2009 @ 02:39
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 02:34 schreef wyccie het volgende:
Welterusten, MaJo.
Ik moet ook maar eens gaan.
Het is al aardig vroeg idd
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 02:40
Ja, ernaast wel.

Mijn god, morgen gaat een moeilijke dag worden.
En ik moet nog een stukje lezen in bed. Dat ga ik dan maar doen.

Dag Bongetje.
BONG4002vrijdag 9 januari 2009 @ 02:41
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 02:40 schreef wyccie het volgende:
Ja, ernaast wel.

Mijn god, morgen gaat een moeilijke dag worden.
En ik moet nog een stukje lezen in bed. Dat ga ik dan maar doen.

Dag Bongetje.
Slaap lekker wyccie
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2009 @ 06:50
mogguh

Op naar werk en vanavond het nieuwjaarsfeest
Its-Jojo-4youvrijdag 9 januari 2009 @ 07:00
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 06:50 schreef iamredleader het volgende:
mogguh

Op naar werk en vanavond het nieuwjaarsfeest
mogguh

Op naar werk en vanavond het nieuwjaarsfeest
MadMastervrijdag 9 januari 2009 @ 08:32
mogguh

Op het werk en vanavond én morgen een whiskyproeverij
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 08:45
Ik heb slecht gedroomd over m'n tentamenuitslag. Vanmiddag komt een deel van de antwoorden online te staan en ik twijfel of ik zal kijken.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 08:50
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 08:32 schreef MadMaster het volgende:
mogguh

Op het werk en vanavond én morgen een whiskyproeverij
En dan na het proeven nog eens die zin proberen te zeggen.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 09:12
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 02:21 schreef wyccie het volgende:
Gewoon linken naar YouTube lukt niet, alleen maar baggerkwaliteit, dus dan maar naar de site:
check die clip! (Niet die van Corton, maar de videoclip.)

www.destaat.net
De Staat is van Excelsior Records. Die hebben ook The Madd en Triggerfinger onder zich. Fijne bandjes
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 09:16
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 00:57 schreef MaJo het volgende:
Ik heb verdulleme weer koorts was er net vanaf en dacht dat het weer de goede kant opging maar ik voel me weer vet beroerd

wyccie, mooi stukje tekst, helemaal mee eens! Moet ook proberen minder negatief te doen maar dat is wel eens moeilijk met een laag zelfbeeld. Maar geen excuus, ik ben dun en uberschattig (Dat was het toch nem? )
Reteschattig. Uberschattig is als je net wakker bent

En ik heb het inderdaad al vaker gezegd maar je moet echt proberen je zelfbeeld wat positiever bij te stellen
Er is echt niets mis met je. Moeilijk natuurlijk, maar proberen kan geen kwaad.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 09:30
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 09:37
Daar post je ook wel mannen zeg.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 09:38
De rechter dan maar.
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 09:39


Oh, jullie zijn nog steeds bezig over mannen??
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 09:39
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 09:37 schreef Soempie het volgende:
Daar post je ook wel mannen zeg.
Nou ja, kijk, als Wyccie verzaakt, dan moet doe ik het maar.
Dove-mannen
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 09:39
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 09:39 schreef LadyBlack het volgende:


Oh, jullie zijn nog steeds bezig over mannen??
Nee, wéér. Het ging tot nu toe nog steeds over vrouwen
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 10:04
Maar laten we het maar afsluiten
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 10:06
Nou, bijgelezen

Het ging inderdaad over vrouwen zeg pfoe hee......

Wbt naamsverandering (dat over dik en dun blijven toch eeuwig dezelfde discussies ): voor mensen die je goed kennen is dat heel erg vreemd. Bijvoorbeeld je ouders, die hebben je toch echt in eerste instantie Ma(...) genoemd. En alle andere mensen.... Een vriend van mij heeft ook zijn naam veranderd (volgens mij alleen in zn doopnaam, dus gewoon de officiële vorm van zn roepnaam aangenomen) en dat bekt nog steeds niet lekker op de een of andere manier
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 10:06
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 10:04 schreef Nembrionic het volgende:
Maar laten we het maar afsluiten
Eensch
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 10:08
Ik heb m'n P!
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 10:08
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 10:08 schreef Soempie het volgende:
Ik heb m'n P!
Topicwending!


Gefeliciteerd
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 10:09
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 10:08 schreef Soempie het volgende:
Ik heb m'n P!
Gefeliciteerd!!!!!!!!!!
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 10:10


Dat mocht ook wel eens gebeuren natuurlijk.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 10:10
Ik heb er maar 2.5 jaar over gedaan.
Its-Jojo-4youvrijdag 9 januari 2009 @ 10:14
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 10:08 schreef Soempie het volgende:
Ik heb m'n P!

Van harte gefeliciteerd
MadMastervrijdag 9 januari 2009 @ 10:14
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 10:08 schreef Soempie het volgende:
Ik heb m'n P!
Als niet-student maak ik uit de reaktie's van anderen op dat ik een of een moet plaatsen.
Toch een voorzichtige poging: P = Propedeuse?

Zo ja:
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 10:19
Klopt, MM.
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 10:21
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 10:10 schreef Soempie het volgende:
Ik heb er maar 2.5 jaar over gedaan.
Boeiend....... binnen is binnen.

heb je enig idee hoe lang ik al over mn master doe?
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 10:22
Nee. Hoe lang?
Its-Jojo-4youvrijdag 9 januari 2009 @ 10:23
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 10:21 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Boeiend....... binnen is binnen.

heb je enig idee hoe lang ik al over mn master doe?
geizen je leeftijd al een jaar of 5
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 10:25
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 10:23 schreef Its-Jojo-4you het volgende:

[..]

geizen je leeftijd al een jaar of 5
niet ZO lang!!!!!!!
Its-Jojo-4youvrijdag 9 januari 2009 @ 10:27
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 10:25 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

niet ZO lang!!!!!!!
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 10:29
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 00:49 schreef wyccie het volgende:

Ik zal morgen of zo eens voor je kijken, ik heb volgens mij zo'n puzzel ooit gekocht met de bedoeling het weg te geven aan onbekenden. (Huh? Ja, ik ben raar.)
Serieus
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 10:08 schreef Soempie het volgende:
Ik heb m'n P!
w000t

Ik begin trouwens het idee te krijgen dat ik al enige de 2de naam van MaJo niet weet

De Dovemannen: als ik moet kiezen, dan of die rechter of die kleine Die hebben wel leuke hoofden
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 10:31
Etcie, je moet de hoofden wegdenken. Dat deden we ook bij de vrouwen.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 10:32
Oh
Rechterman
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 10:34
Ik ook de rechter borsthaar
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 10:35
Ik ga helpen klussen in de babykamer van mn vrienden
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 10:36
Ik ga ontbijten
Supersheepvrijdag 9 januari 2009 @ 10:42
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 09:30 schreef Nembrionic het volgende:
[ afbeelding ]
Doe mij nummer 5 maar. En anders haar grote zus; die eerste.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 10:45
De dochter van Madonna heeft een snor.:
quote:
Op maandag 5 januari 2009 19:04 schreef Strolie75 het volgende:
Ze heeft er toch echt 2 hoor.
Een onder haar neus en en boven haar ogen.

*proest*
Yurithemastervrijdag 9 januari 2009 @ 11:11
Ik ben wakker

En ik heb zo'n vermoeden dat mijn puuzelplank te klein is

Edit: 't ken net hang wel 2 millimeter over aan bijna kanten maarja

[ Bericht 13% gewijzigd door Yurithemaster op 09-01-2009 11:17:45 ]
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 11:17
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 11:11 schreef Yurithemaster het volgende:
Ik ben wakker
Ik zit weer heftig in te kakken na een lekkere warme douche. Tijd voor koffie dunkt me
MadMastervrijdag 9 januari 2009 @ 11:25
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 11:17 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Ik zit weer heftig in te kakken na een lekkere warme douche. Tijd voor koffie dunkt me
Of ga een half uurtje buiten staan...
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 11:26
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 11:25 schreef MadMaster het volgende:

[..]

Of ga een half uurtje buiten staan...
Gek genoeg wordt ik heel duf van die kou als ik op de fiets zit
En aangezien we vandaag gaan verhuizen vermoed ik dat ik nog kou genoeg over me heen krijg.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 11:42
Net even op het ijs gestaan Zus was met de school waar ze vandaag werkt in de buurt op een vijver, wij even heen om te kijken. Denk dat ik toch schaatsen ga halen Heb nog wel een paar maar die zijn 2 maten te klein.
MadMastervrijdag 9 januari 2009 @ 11:50
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 11:26 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Gek genoeg wordt ik heel duf van die kou als ik op de fiets zit
En aangezien we vandaag gaan verhuizen vermoed ik dat ik nog kou genoeg over me heen krijg.
Ik moet vanavond op de fiets naar de whiskyproeverij, omdat niemand z'n partner zo gek heeft gekregen om ons met de auto te brengen...

Heen zal nog wel lukken, maar terug (midden in de nacht door de de ijskoude weilanden en onder invloed van...) vrees ik met grote vreze...
MadMastervrijdag 9 januari 2009 @ 11:51
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 11:42 schreef Etcetera het volgende:
Net even op het ijs gestaan Zus was met de school waar ze vandaag werkt in de buurt op een vijver, wij even heen om te kijken. Denk dat ik toch schaatsen ga halen Heb nog wel een paar maar die zijn 2 maten te klein.
Dan moet je ze vandaag halen, morgen zal het erg druk zijn en de dooi is in aantocht...
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 11:54
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 11:50 schreef MadMaster het volgende:

[..]

Ik moet vanavond op de fiets naar de whiskyproeverij, omdat niemand z'n partner zo gek heeft gekregen om ons met de auto te brengen...

Heen zal nog wel lukken, maar terug (midden in de nacht door de de ijskoude weilanden en onder invloed van...) vrees ik met grote vreze...
Als je valt, val je zacht (onder invloed zijn je spieren slapper toch? minder kans op iets breken)
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 11:51 schreef MadMaster het volgende:

[..]

Dan moet je ze vandaag halen, morgen zal het erg druk zijn en de dooi is in aantocht...
Ja ik weet het En daarom vraag ik me ergnes af of het de moeite wel waard zal zijn
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 11:55
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 11:50 schreef MadMaster het volgende:

[..]

Ik moet vanavond op de fiets naar de whiskyproeverij, omdat niemand z'n partner zo gek heeft gekregen om ons met de auto te brengen...

Heen zal nog wel lukken, maar terug (midden in de nacht door de de ijskoude weilanden en onder invloed van...) vrees ik met grote vreze...
welcome to my world baby!

Maarre..goede handschoenen en een goede muts helpen al enorm
En pak je overdreven dik in verder.
Yurithemastervrijdag 9 januari 2009 @ 12:00
Ben ik trouwens de enige die niet kan schaatsen, tenminste ga niet sneller dan 2km/h
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 12:01
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 12:00 schreef Yurithemaster het volgende:
Ben ik trouwens de enige die niet kan schaatsen, tenminste ga niet sneller dan 2km/h
Ik kan het niet hoor I suck Maar ik vind het wel leuk om te doen. Soms. Een keertje

#ANONIEMvrijdag 9 januari 2009 @ 12:06
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 10:08 schreef Soempie het volgende:
Ik heb m'n P!
gefeliciteerd
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 12:07
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 12:00 schreef Yurithemaster het volgende:
Ben ik trouwens de enige die niet kan schaatsen, tenminste ga niet sneller dan 2km/h
Er is nu een hele generatie die niet kan schaatsen. Gewoonweg omdat er haast nooit ijs meer ligt.
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2009 @ 12:07
Ik kon vroeger redelijk schaatsen, zelfs pootje-over ( ), maar al enkele jaren niet of nauwelijks op ijs geweest, dus ik zal ook wel beroerd schaatsen
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 12:07
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 12:06 schreef iamredleader het volgende:

[..]

gefeliciteerd
Nog een maand
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 12:08
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 12:07 schreef iamredleader het volgende:
Ik kon vroeger redelijk schaatsen, zelfs pootje-over ( ), maar al enkele jaren niet of nauwelijks op ijs geweest, dus ik zal ook wel beroerd schaatsen
Same here. Ik heb hele polders doorgeschaats. Heerlijk. Maar ik denk dat ik nu wel weer even zou moeten oefenen.
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2009 @ 12:11
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 12:07 schreef Nembrionic het volgende:
Nog een maand
volgens de babyteller nog 33 dagen
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 12:12
Ik heb wel eens in tranen bij de achterdeur gestaan, dat ik niet meer wilde schaatsen, maar ik moest van m'n moeder. Wat best goed was eigenlijk, vind het nu tof dat ik wel geschaatst heb
MadMastervrijdag 9 januari 2009 @ 12:13
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 12:07 schreef iamredleader het volgende:
Ik kon vroeger redelijk schaatsen, zelfs pootje-over ( ), maar al enkele jaren niet of nauwelijks op ijs geweest, dus ik zal ook wel beroerd schaatsen
Ik had zo'n 3 jaar niet geschaatst en afgelopen zaterdag waren de eerste 50 meter wat wankelig, maar daarna had ik het weer redelijk snel onder de knie (dat laatste in mijn geval letterlijk én figuurlijk)...
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 13:12
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 08:45 schreef Soempie het volgende:
Ik heb slecht gedroomd over m'n tentamenuitslag. Vanmiddag komt een deel van de antwoorden online te staan en ik twijfel of ik zal kijken.
Niet kijken! Zo kwam ik ook aan mijn 8.
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 09:12 schreef Nembrionic het volgende:
De Staat is van Excelsior Records. Die hebben ook The Madd en Triggerfinger onder zich. Fijne bandjes
Gister bij de cd-presentatie geweest. Super!
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 09:30 schreef Nembrionic het volgende:
[ afbeelding ]

Ik kan niet kiezen.
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 09:38 schreef Soempie het volgende:
De rechter dan maar.
Is dat omdat hij het meest op Sven lijkt?
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 12:12 schreef Etcetera het volgende:
Ik heb wel eens in tranen bij de achterdeur gestaan, dat ik niet meer wilde schaatsen, maar ik moest van m'n moeder. Wat best goed was eigenlijk, vind het nu tof dat ik wel geschaatst heb
Geestelijke mishandeling!
Ik kan wel schaatsen, ook wel harder dan 2km/h en pootje over, maar ik kan het niet te lang want het knelt altijd zo erg.

Ik ben nog niet zo lang wakker. Ik kon gewoon niet slapen en lag wakker tot half 7 of zo.
Responsie gemist, eentje die ik wel nodig had, helaas.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 13:14
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:12 schreef wyccie het volgende:

Ik kan niet kiezen.
Allemaal goed of allemaal slecht?
Yurithemastervrijdag 9 januari 2009 @ 13:15
frisjes buiten
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 13:19
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:12 schreef wyccie het volgende:

Is dat omdat hij het meest op Sven lijkt?
Hij lijkt het meest op Sven, inderdaad. En ik vind Sven

Sven is alleen zwaarder, maar dat vind ik dus wel fijn. Heb ook een heel slanke vriend gehad, maar dan voelde ik me meer de 'beschermer' of de 'man' in de relatie. Ik zeg het verkeerd, maar ik denk dat je het wel begrijpt. Toen ik iets met hem kreeg woog ik trouwens 50 kg en voelde het wel helemaal oke. Maar aan het eind was ik ruim 30 kg zwaarder en voelde ik me dus echt een lompe hippo en zoals hierboven beschreven.

God, Soemp, hoe kun je nu zoveel aankomen!? Nou, ik deed elke dag aan sport en kon eten wat ik wilde. Op een gegeven ogenblik ben ik helemaal opgehouden met sporten, maar niet met eten.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 13:21
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:14 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Allemaal goed of allemaal slecht?
Aan de smiley te zien niet goed.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 13:26
Hoe gaat het met pakken, Nem?

Ik vind het trouwens stom dat je straks weer zonder internet zit.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 13:27
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:26 schreef Soempie het volgende:
Hoe gaat het met pakken, Nem?
Beetje voor beetje. Geen zin
quote:
Ik vind het trouwens stom dat je straks weer zonder internet zit.
Ja dat is gewoon dom

Dat wordt veel in het internetcafe zitten of bij vrienden op bezoek
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 13:28
En ongezellig voor ons.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 13:28
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:27 schreef Nembrionic het volgende:

Dat wordt veel in het internetcafe zitten of bij vrienden op bezoek
Ja, doe dat maar.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 13:32
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:28 schreef Soempie het volgende:
En ongezellig voor ons.
Dan zal ik toch een tour moeten gaan houden
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 13:33
langskomen bedoel je?
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 13:38
Was je al eens in Breda geweest? Ik weet het niet meer.
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 13:40
@Soemp: Gefeliciteerd met je P!
@Ets: Ik weet MaJo's tweede naam ook niet meer
@Yuri: Ik kan wel een beetje schaatsen, maar pootje over niet echt. Ik schaatste vooral op vijvers en op ijshockeyschaatsen en dan is pootje over niet echt een skill die je nodig hebt
@MM: Er bestaan ook taxi's die je naar huis kunnen brengen
@Nem: Hopelijk tot snel!

Voor de rest vind ik schaatsen even leuk maar van die rondjes schaatsen op een ijsbaan vind ik geen fuck aan. Kriskras vind ik een stuk leuker. Beetje snel wegschaatsen, dat even volhouden, klein bochtje en weer terug
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 13:41
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:40 schreef Hawaii_Tim het volgende:

Voor de rest vind ik schaatsen even leuk maar van die rondjes schaatsen op een ijsbaan vind ik geen fuck aan. Kriskras vind ik een stuk leuker. Beetje snel wegschaatsen, dat even volhouden, klein bochtje en weer terug
Zelfde hier.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 13:50
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:40 schreef Hawaii_Tim het volgende:
@Nem: Hopelijk tot snel!
Ik ben nog niet weg
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 13:50
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:33 schreef Soempie het volgende:
langskomen bedoel je?
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 13:51
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:38 schreef Soempie het volgende:
Was je al eens in Breda geweest? Ik weet het niet meer.
Nee, maar het staat wel al een tijdje op de planning
MadMastervrijdag 9 januari 2009 @ 13:55
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:40 schreef Hawaii_Tim het volgende:

@MM: Er bestaan ook taxi's die je naar huis kunnen brengen
Ja, maar geen Nederlands sprekende chauffeurs meer die ook weten waar de genoemde straatnaam gelegen is als je in ietwat beschonken toestand niet zelf meer voor TomTom kan spelen...
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 13:55
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:50 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Ik ben nog niet weg
Nou, was dat snel of niet
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 13:56
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:50 schreef Nembrionic het volgende:

[..]


Tof. Weekend van 16, 17 en 18 hebben we niks en het weekend erop ook niet. Dus misschien kun je een van die dagen? Ik kan Tom/ Sirda ook uitnodigen, dan weet je gelijk met wie je naar Theo Maassen gaat.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 14:10
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:15 schreef Yurithemaster het volgende:
frisjes buiten
Oh ja? Waar ben je dan?
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:19 schreef Soempie het volgende:
Heb ook een heel slanke vriend gehad, maar dan voelde ik me meer de 'beschermer' of de 'man' in de relatie. Ik zeg het verkeerd, maar ik denk dat je het wel begrijpt.
Haha, ik snap wat je bedoelt. Je moet geen man hebben die je omver kan blazen.
Het moet wel een echte man zijn, iemand die kan timmeren, de computer kan fixen, en het liefst ook de afwas doet .
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:14 schreef Nembrionic het volgende:
Allemaal goed of allemaal slecht?
Allebei niet, eigenlijk. Ik vind kiezen altijd zo moeilijk.
Ik kies dus gewoon niet.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 14:14
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:10 schreef wyccie het volgende:
Het moet wel een echte man zijn, iemand die kan timmeren,
Check
quote:
de computer kan fixen,
Check
quote:
en het liefst ook de afwas doet .
Aaai...helaas
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 14:14
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:56 schreef Soempie het volgende:

[..]

Tof. Weekend van 16, 17 en 18 hebben we niks en het weekend erop ook niet. Dus misschien kun je een van die dagen? Ik kan Tom/ Sirda ook uitnodigen, dan weet je gelijk met wie je naar Theo Maassen gaat.
Ik ga eens kijken Lijkt me tof
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 14:15
Wyc, volgens mij is er geen enkele man die de afwas graag wil doen.
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 14:18
Ik ben nu op een ander forum een topic aan het lezen over misdragingen op het werk, en er zitten pareltjes tussen
Yurithemastervrijdag 9 januari 2009 @ 14:20
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:10 schreef wyccie het volgende:

[..]

Oh ja? Waar ben je dan?
Nu weer binnen
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 14:22
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:14 schreef Nembrionic het volgende:
Aaai...helaas
De keuken poetsen dan?
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:15 schreef Soempie het volgende:
Wyc, volgens mij is er geen enkele man die de afwas graag wil doen.
Wat dat betreft ben ik ook een man.
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:18 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ik ben nu op een ander forum een topic aan het lezen over misdragingen op het werk, en er zitten pareltjes tussen
Linkje? Ik ga ook niet meer doen alsof ik nog ga studeren vandaag.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 14:22
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:18 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ik ben nu op een ander forum een topic aan het lezen over misdragingen op het werk, en er zitten pareltjes tussen
Zoals?
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 14:23
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:22 schreef wyccie het volgende:

Linkje? Ik ga ook niet meer doen alsof ik nog ga studeren vandaag.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 14:23
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:22 schreef wyccie het volgende:

[..]

De keuken poetsen dan?
[..]
Dat is toch hetzelfde joh? Keuken bouwen dan?
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 14:24
Ik heb me voorgenomen om 4 uur aan een verslag te beginnen. Voor die tijd ga ik misschien wel de afwas doen en de keuken poetsen. Maar misschien ook niet.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 14:24
Nog wat kleine dingen en de spullen uit schuur pakken en dan staat alles klaar in om de vrachtwagen geladen te worden.

Toch wel fijn, familie met vrachtwagens
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 14:25
Veel succes met de verhuizing Nem!

En laat maar weten of en wanneer je langs kunt komen.
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 14:26
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:22 schreef wyccie het volgende:

[..]

De keuken poetsen dan?
[..]

Wat dat betreft ben ik ook een man.
[..]

Linkje? Ik ga ook niet meer doen alsof ik nog ga studeren vandaag.
http://www.b3ta.com/questions/workboredom/
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 14:26
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:25 schreef Soempie het volgende:
Veel succes met de verhuizing Nem!

En laat maar weten of en wanneer je langs kunt komen.
Ik ben de komende uren nog online hoor
We gaan pas omo 18:45 inladen.

En morgen en overmorgen ben ik ook gewoon van de partij

-edit- maar bedankt
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 14:26
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:23 schreef Nembrionic het volgende:
Dat is toch hetzelfde joh? Keuken bouwen dan?

Ik heb gewoon de neiging om al mijn vuile vaat weg te gooien en nieuwe borden en bestek te kopen.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 14:27
quote:
Die eerste.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 14:28
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:26 schreef wyccie het volgende:

[..]


Ik heb gewoon de neiging om al mijn vuile vaat weg te gooien en nieuwe borden en bestek te kopen.
Dat heeft half Nederland. Als je een pauper was had ik je plastic servies en bestek aangeraden.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 14:29
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:26 schreef wyccie het volgende:

[..]


Ik heb gewoon de neiging om al mijn vuile vaat weg te gooien en nieuwe borden en bestek te kopen.
Ik heb weleens schaaltjes weggegooid en nieuwe gekocht, omdat ze te aangekoekt waren van de brinta na 1 dag en ik geen zin had het schoon te maken.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 14:31
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:28 schreef Nembrionic het volgende:
Dat heeft half Nederland. Als je een pauper was had ik je plastic servies en bestek aangeraden.
Ik heb drie plastic bordjes.
Handig met picknick.
quote:
[b]Op vrijdag 9 januari 2009 14:29 schreef
Ik heb weleens schaaltjes weggegooid en nieuwe gekocht, omdat ze te aangekoekt waren van de brinta na 1 dag en ik geen zin had het schoon te maken.
Ik eet nu al drie weken alleen maar Brinta 's ochtends (en soms Smacks).
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 14:32
Met de kou halen ze hier het huisvuil niet op. Ik vraag me eigenlijk af hoe ze dat gaan doen als dit nog een maand aanhoudt.
Yurithemastervrijdag 9 januari 2009 @ 14:34
Hier hoeven ze niet eens de wagen uit om de containers te legen
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 14:34
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:31 schreef wyccie het volgende:

Ik eet nu al drie weken alleen maar Brinta 's ochtends (en soms Smacks).
Ik eet ook vaak Brinta 's morgens, maar nu spoel ik alles gelijk af als ik klaar ben met eten.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 14:35
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:31 schreef wyccie het volgende:

[..]

Ik heb drie plastic bordjes.
Handig met picknick.
[..]
Hard plastic? Want daar heb ik wel 2 bekers van. Handig voor camperen.
Maar hoe vaak ga je nou picknicken?
quote:
Ik eet nu al drie weken alleen maar Brinta 's ochtends (en soms Smacks).
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 14:35
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:34 schreef Yurithemaster het volgende:
Hier hoeven ze niet eens de wagen uit om de containers te legen
Ik denk dat het meer gaat om de gladheid. Dat ze bang zijn dat die hele wagen gaat schuiven.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 14:35
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:34 schreef Yurithemaster het volgende:
Hier hoeven ze niet eens de wagen uit om de containers te legen
Super toch? Doen ze hier ook. Met zo'n robotarm die ze erin tilt.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 14:36
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:32 schreef Soempie het volgende:
Met de kou halen ze hier het huisvuil niet op. Ik vraag me eigenlijk af hoe ze dat gaan doen als dit nog een maand aanhoudt.
Als het de hele maand te koud is dan is het niet erg want dan ruik je het niet. Je moet je pas zorgen gaan maken als het opeens 20C is.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 14:36
Ik heb ook plastic bordjes en bekers voor de picknick. In de zomer is dat echt fijn als je dichtbij een park woont. In Groningen zat ik er regelmatig met vrienden.
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 14:41
Door iemand gemaakt onder werktijd:

wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 14:43
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:35 schreef Nembrionic het volgende:
Hard plastic? Want daar heb ik wel 2 bekers van. Handig voor camperen.
Maar hoe vaak ga je nou picknicken?
Ja, hard plastic, niet die wegwerpdingen. Bekertjes heb ik ook. Allemaal Xenosspul.
En zie hier:
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:36 schreef Soempie het volgende:
In de zomer is dat echt fijn als je dichtbij een park woont.
Ik hoef maar de straat uit te lopen en ik ben in het park.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 14:43
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:41 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Door iemand gemaakt onder werktijd:

[ afbeelding ]
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 14:52
Daar wil ik ook wel werken.

Ik ga maar eens douchen en aankleden.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 14:56
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:52 schreef wyccie het volgende:
Daar wil ik ook wel werken.

Ik ga maar eens douchen en aankleden.
Dan moet je op een basisschool gaan werken.
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 15:26
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:15 schreef Soempie het volgende:
Wyc, volgens mij is er geen enkele man die de afwas graag wil doen.
Check!!

Mijn vriend vindt afwassen wel okee
En ik vind het ook fijn dat hij een stuk groter is dan ik. Mijn ex was echt een magere spriet... vond ik toen ook mooi, maar het ligt voor geen meter, met je hoofd op zo'n knokige schouder En een zacht buikje is ook veel fijner
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 15:30
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:29 schreef Soempie het volgende:

[..]

Ik heb weleens schaaltjes weggegooid en nieuwe gekocht, omdat ze te aangekoekt waren van de brinta na 1 dag en ik geen zin had het schoon te maken.
serieus??

Uurtje in warm water leggen dan spoel je het er daarna zo af

Brinta ik denk dat ik dat maar eens ga maken, met een flinke lading kaneel en honing.....
Cobra4vrijdag 9 januari 2009 @ 15:44
Goeiemiddag allen.
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 15:53
Brinta-revival!
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 15:58
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 15:44 schreef Cobra4 het volgende:
Goeiemiddag allen.
Waar hang jij nou weer uit?
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 15:58
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 16:01
Snap 'm niet.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 16:03
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 15:58 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[ afbeelding ]
Whehehe

Nog 2 maanden en dan ben ik jarig
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 16:04
Zojuist deze besteld op Blu-ray: http://www.amazon.co.uk/Planet-Earth-Complete-BBC-Disc/dp/B000EXZL4I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=dvd&qid=1230835515&sr=8-1
Cobra4vrijdag 9 januari 2009 @ 16:04
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 15:58 schreef wyccie het volgende:

[..]

Waar hang jij nou weer uit?
Voor de verandering weer eens in Nederland. Maar met een beetje mazzel niet zo lang. Als het mee zit ga ik dinsdag weer voor 4 dagen naar Bonny Scotland.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 16:06


Ik zong vroeger altijd My Bonnie IS over the ocean.

Nu snel naar buiten nu het nog licht is, zo mooi.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 16:07
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:03 schreef Nembrionic het volgende:
Whehehe

Nog 2 maanden en dan ben ik jarig
En dan wil jij bloemen en een vaas?
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 16:09
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:07 schreef wyccie het volgende:

[..]

En dan wil jij bloemen en een vaas?
Nee liever iets anders

Een bloem die niet in de vaas kan blijven is niet geschikt.
Cobra4vrijdag 9 januari 2009 @ 16:11
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:06 schreef wyccie het volgende:
Ik zong vroeger altijd My Bonnie IS over the ocean.

Nu snel naar buiten nu het nog licht is, zo mooi.
Het is nu zeker schitterend buiten.
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 16:14
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:01 schreef wyccie het volgende:
Snap 'm niet.
SPOILER
Bloemschikken
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 16:20
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:06 schreef wyccie het volgende:


Ik zong vroeger altijd My Bonnie IS over the ocean.
Ik ook en ik kom er nu pas achter dat het lies moet zijn
B.erthavrijdag 9 januari 2009 @ 16:23
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 12:00 schreef Yurithemaster het volgende:
Ben ik trouwens de enige die niet kan schaatsen, tenminste ga niet sneller dan 2km/h
Ik kan ook niet schaatsen. Mijn beste poging ooit was in de winterefteling. Ik ben maar één keer gevallen
Wel net voor het oog van de camera natuurlijk
En als mijn ex me meesleepte, ging ik nog snel ook

Ik vind trouwens geen van de kerels goed, maar dat is misschien ook omdat ze oud en hangerig zijn, of overbehaard. Niet te mager, maar ook geen dikke pens is prima.
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 16:23
Ik heb net bij een vriendin Mario Kart gespeeld op hun wii en ik vond het nog leuk ook

Heb ook wel eens een nerderig racespelletje van mn vriend gespeeld, maar dit was veel makkelijker met zo'n stuurtje
Puntenslijpselvrijdag 9 januari 2009 @ 16:25


Met dank aan de MUZ-ers
Puntenslijpselvrijdag 9 januari 2009 @ 16:26
Oh en ik schaats al twaalf jaar Ik kan het wel dus
B.erthavrijdag 9 januari 2009 @ 16:27
LB, heb je toevallig gisteren kaartjes gewonnen voor Noorderslag? Ze kwam midden uit groningen en volgens mij had ze jouw naam. Die meen ik ooit gelezen te hebben.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 16:37
We gaan vanavond uit eten.

Ik zie er alleen niet uit. Ik heb m'n bril op, omdat m'n oog geirriteerd is. M'n oog traant ook al de hele tijd, waardoor het net lijkt of ik heel erg sip ben.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 16:38
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:12 schreef wyccie het volgende:
Geestelijke mishandeling!
Ik kan wel schaatsen, ook wel harder dan 2km/h en pootje over, maar ik kan het niet te lang want het knelt altijd zo erg.
Nee joh, ze had gewoon gelijk. Het was goed schaatsweer, daar moet je toch gebruik van maken?
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:19 schreef Soempie het volgende:

[..]

Hij lijkt het meest op Sven, inderdaad. En ik vind Sven

Sven is alleen zwaarder, maar dat vind ik dus wel fijn. Heb ook een heel slanke vriend gehad, maar dan voelde ik me meer de 'beschermer' of de 'man' in de relatie. Ik zeg het verkeerd, maar ik denk dat je het wel begrijpt. Toen ik iets met hem kreeg woog ik trouwens 50 kg en voelde het wel helemaal oke. Maar aan het eind was ik ruim 30 kg zwaarder en voelde ik me dus echt een lompe hippo en zoals hierboven beschreven.

God, Soemp, hoe kun je nu zoveel aankomen!? Nou, ik deed elke dag aan sport en kon eten wat ik wilde. Op een gegeven ogenblik ben ik helemaal opgehouden met sporten, maar niet met eten.
Dat niet sport/wel eten is zo fucking herkenbaar
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 14:41 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Door iemand gemaakt onder werktijd:

[ afbeelding ]
rofl
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:20 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Ik ook en ik kom er nu pas achter dat het lies moet zijn
Oh dat lag niet aan mij Ik denk al: maar het is toch IS en niet LIES
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:23 schreef B.ertha het volgende:

[..]

Ik kan ook niet schaatsen. Mijn beste poging ooit was in de winterefteling. Ik ben maar één keer gevallen
Wel net voor het oog van de camera natuurlijk
En als mijn ex me meesleepte, ging ik nog snel ook

Ik vind trouwens geen van de kerels goed, maar dat is misschien ook omdat ze oud en hangerig zijn, of overbehaard. Niet te mager, maar ook geen dikke pens is prima.
1x raden wat ik las

Oke, mijn schaatsavontuur ( ) van vandaag: Schaatsen opgehaald voor een tientje bij een sportzaak (tweedehands) dus daar kan ik me geen buil aanvallen. Conclusie na een paar minuten: ik kan niet schaatsen Naar de kant, veters opnieuw erin, lekker strak gedaan, ging iets beter. Conclusie na een kwartier: ik kan niet schaatsen. Toch doorgezet Maar na een uur was ik er echt zat van 1x gevallen, knie zal morgen wel blauw zijn En kramp in m'n voeten Maar het was wel gezellig. En de warme chocomelk na afloop toen we weer thuis waren was lekker
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 16:41
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:27 schreef B.ertha het volgende:
LB, heb je toevallig gisteren kaartjes gewonnen voor Noorderslag? Ze kwam midden uit groningen en volgens mij had ze jouw naam. Die meen ik ooit gelezen te hebben.
ik heb niks gehoord, heb je nog een linkje oid???
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 16:42
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:27 schreef B.ertha het volgende:
LB, heb je toevallig gisteren kaartjes gewonnen voor Noorderslag? Ze kwam midden uit groningen en volgens mij had ze jouw naam. Die meen ik ooit gelezen te hebben.
LB's naam begint met een N maar ik kan me niet herinneren deze in de SC gezien te hebben
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 16:42

LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 16:43
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:42 schreef Hawaii_Tim het volgende:

[..]

LB's naam begint met een N maar ik kan me niet herinneren deze in de SC gezien te hebben
Nee maar op de een of andere manier weet toch bijna iedereen hier hoe ik heet
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 16:44
Ik had net m'n zus aan de telefoon en die vertelde dat m'n zwager speciaal gister vrij had genomen om te gaan schaatsen.

Gaat hij kijken, ligt er dus geen ijs in de buurt. Dus hij met de auto langs alle water in de buurt: nergens ijs. Belt hij 's middags naar huis dat hij in Heerenveen was beland en dat daar gelukkig wel ijs lag. Vervolgens breekt na 1 rondje de schoen van zijn schaats. Uiteindelijk waren de mensen daar zo lief om hem nieuwe schaatsen mee te geven en de rekening te sturen (hij had geen pinpas bij zich).

Nu heb ik ook wel zin om te schaatsen.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 16:45
Je zwager had beter naar een ijsbaan kunnen gaan
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 16:46
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:37 schreef Soempie het volgende:
We gaan vanavond uit eten.

Ik zie er alleen niet uit. Ik heb m'n bril op, omdat m'n oog geirriteerd is. M'n oog traant ook al de hele tijd, waardoor het net lijkt of ik heel erg sip ben.
Dat moet je uitbuiten. Gewoon doen alsof je sip bent. Extra aandacht
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 16:48
Wie gaat er nou niet met z'n pinpas op stap?
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 16:49
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:48 schreef Nembrionic het volgende:
Wie gaat er nou niet met z'n pinpas op stap?
Hij dus. Ik vond het ook vreemd. Hij had wel contant geld bij zich, maar niet genoeg voor nieuwe schaatsen.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 16:51
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:48 schreef Nembrionic het volgende:
Wie gaat er nou niet met z'n pinpas op stap?
Mjah, ik ben zonder portemonnee (of identificatie, that is) het ijs opgegaan Maar ik hoef nog geen vijf minuten te lopen en ik sta op het ijs momenteel
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 16:52
Ik zou boodschappen moeten gaan doen maar het is koud buiten en ik heb geen zin..........
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 16:55
Ik heb ook wel es meegemaakt dat ik mijn pinpas uit mijn portemonnee had gehaald en thuis op mijn bureau lag. Je kan dus ook per ongeluk zonder pinpas op stap gaan
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 16:56
Er werd net aangebeld via het intercomsysteem hier, claimde iemand van de politie te zijn die graag naar binnen wilde
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 16:57
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:56 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Er werd net aangebeld via het intercomsysteem hier, claimde iemand van de politie te zijn die graag naar binnen wilde
Just like that?
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 16:57
Nou, ik post dit echt niet om ruzie te zoeken hoor maar ik moet het wel even kwijt
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 20:48 schreef B.ertha het volgende:Dat doe ik niet omdat ik graatmager wil zijn, maar omdat ik er niks aan kan doen. Dat is er in gestampt. Door de media misschien wel, maar ook doordat ik gepest werd met dik zijn, van jongs af aan.
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:23 schreef B.ertha het volgende:
Ik vind trouwens geen van de kerels goed, maar dat is misschien ook omdat ze oud en hangerig zijn, of overbehaard. Niet te mager, maar ook geen dikke pens is prima.
Je beseft toch wel dat je zelf nu net zo erg bezig bent, of niet?
Dus je baalt ervan dat je dun zou moeten zijn maar vervolgens stel je dezelfde eisen.
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 17:01
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:57 schreef Nembrionic het volgende:
Nou, ik post dit echt niet om ruzie te zoeken hoor maar ik moet het wel even kwijt
[..]


[..]

Je beseft toch wel dat je zelf nu net zo erg bezig bent, of niet?
Dus je baalt ervan dat je dun zou moeten zijn maar vervolgens stel je dezelfde eisen.
Dit bewijst maar weer hoe ontzettend mensen met uiterlijk bezig zijn.

Terwijl het zoveel belangrijker is wat voor persoon je bent....
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 17:02
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:57 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Just like that?
Ja. Niet bij mij overigens, maar toch een vreemd verhaal.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 17:07
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:02 schreef Hawaii_Tim het volgende:

[..]

Ja. Niet bij mij overigens, maar toch een vreemd verhaal.
www.p2000-online.net
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 17:12
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:01 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Dit bewijst maar weer hoe ontzettend mensen met uiterlijk bezig zijn.

Terwijl het zoveel belangrijker is wat voor persoon je bent....
Dat wel, maar het is natuurlijk ook maar net waar je op valt. Ik vind magere mensen totaal niet aantrekkelijk, dus tja, anderen vinden een buik(je) niet mooi. Maar ging geloof ik meer om de woordkeuze.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 17:13

LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 17:14
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:12 schreef Soempie het volgende:

[..]

Dat wel, maar het is natuurlijk ook maar net waar je op valt. Ik vind magere mensen totaal niet aantrekkelijk, dus tja, anderen vinden een buik(je) niet mooi. Maar ging geloof ik meer om de woordkeuze.
Nee, ik geloof gewoon echt niet zo in vallen op een type... dus bij voorbaat iemand afwijzen omdat ie klein is, dik is, blond is etc, dat lijkt me echt kansen missen
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 17:15
Ik bedoelde te zeggen dat ik mensen wel aardig en superleuk kan vinden, maar dat betekent niet dat ik me aangetrokken tot ze voel. Al is het innerlijk wel belangrijker natuurlijk, daarom vind ik ze dan ook tof. Alleen voor een relatie gaat het toch ook wel om die lichamelijke aantrekkingskracht.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 17:15
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:12 schreef Soempie het volgende:

[..]

Dat wel, maar het is natuurlijk ook maar net waar je op valt. Ik vind magere mensen totaal niet aantrekkelijk, dus tja, anderen vinden een buik(je) niet mooi. Maar ging geloof ik meer om de woordkeuze.
Woordkeuze inderdaad

"dikke pens" is echt een woordkeuze waar de walging en minachting vanaf druipt
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 17:17
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:01 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Dit bewijst maar weer hoe ontzettend mensen met uiterlijk bezig zijn.

Terwijl het zoveel belangrijker is wat voor persoon je bent....
Voor de meeste mensen, mijzelf incluis, speel uiterlijk gewoon altijd mee. Is niets mis mee vind ik, maar je moet nier Roomser dan de paus zijn.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 17:20
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:14 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Nee, ik geloof gewoon echt niet zo in vallen op een type... dus bij voorbaat iemand afwijzen omdat ie klein is, dik is, blond is etc, dat lijkt me echt kansen missen
Tja, ligt toch echt aan die aantrekkingskracht denk ik. En dat moet je dus per persoon bekijken, omdat je misschien wel helemaal hoteldebotel kan zijn terwijl die persoon toch iets heeft waarvan je in eerste instantie dacht dat je dat niet aantrekkelijk zou vinden. Toch kan er dan aantrekkingskracht zijn.

Ik kom er niet meer uit. Nevermind. Ik bedoelde te zeggen dat uiterlijk wel degelijk meespeelt. En ik ben het met je eens dat je niet alle mannen met een buik af moet strepen, omdat het best kan zijn dat je dan iemand mis loopt waarbij je wel zoiets hebt van: Om z'n innerlijk, maar misschien ook wel om z'n ogen ofzo.

Lekker duidelijk weer.
H_Tvrijdag 9 januari 2009 @ 17:20
quote:
Live vanaf het strandje (Sjimmie)
zwaar bewolkt redelijk schaatsijs
geen strandweer
MadMastervrijdag 9 januari 2009 @ 17:23
Dun, dik, who cares?

LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 17:23
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:17 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Voor de meeste mensen, mijzelf incluis, speel uiterlijk gewoon altijd mee. Is niets mis mee vind ik, maar je moet nier Roomser dan de paus zijn.
Tuurlijk speelt het mee! Maar wat is nou belangrijker: of iemand lief is of dat iemand knap is?
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 17:24
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:20 schreef Soempie het volgende:

[..]

Tja, ligt toch echt aan die aantrekkingskracht denk ik. En dat moet je dus per persoon bekijken, omdat je misschien wel helemaal hoteldebotel kan zijn terwijl die persoon toch iets heeft waarvan je in eerste instantie dacht dat je dat niet aantrekkelijk zou vinden. Toch kan er dan aantrekkingskracht zijn.

Ik kom er niet meer uit. Nevermind. Ik bedoelde te zeggen dat uiterlijk wel degelijk meespeelt. En ik ben het met je eens dat je niet alle mannen met een buik af moet strepen, omdat het best kan zijn dat je dan iemand mis loopt waarbij je wel zoiets hebt van: Om z'n innerlijk, maar misschien ook wel om z'n ogen ofzo.

Lekker duidelijk weer.
En toch ben ik het helemaal met je eens
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 17:25
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:23 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Tuurlijk speelt het mee! Maar wat is nou belangrijker: of iemand lief is of dat iemand knap is?
Allebei maar de dingen waar je van gaat houden zijn niet de uiterlijke dingen.

Voor mij is het zo dat een meisje nog zo knap kan zijn maar als ze een rotkarakter heeft dan is het een totale afknapper.

Maar als ik een meisje oerlelijk vind, dan kan ze nog zo lief zijn, maar dan wordt het toch echt niets.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 17:27
Maar het uiterlijk is wel het eerste wat je ziet
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 17:28
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:27 schreef Etcetera het volgende:
Maar het uiterlijk is wel het eerste wat je ziet
Yup. En uiterlijk dient grotendeels ter aantrekkingskracht van het andere geslacht.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 17:31
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:25 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Allebei maar de dingen waar je van gaat houden zijn niet de uiterlijke dingen.

Voor mij is het zo dat een meisje nog zo knap kan zijn maar als ze een rotkarakter heeft dan is het een totale afknapper.

Maar als ik een meisje oerlelijk vind, dan kan ze nog zo lief zijn, maar dan wordt het toch echt niets.
Hier ben ik het dus mee eens.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 17:34
Dr. Phil nu Een vrouw die haar hond behandelt alsof het haar zoon is. Hij loopt nooit over de grond buiten, hij heeft z'n eigen bed. Als hij 'zich wil uitstrekken' dan gaat zij op de grond slapen Haar huisgenoot mocht geen medicijnen meenemen, omdat die op de grond konden vallen en hij ze op kon eten. Hij mocht geen kip in huis halen, omdat de hond de botjes op kon eten. ARE YOU CRAZY WOMAN! Omfg
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 17:35
Ik hou ook van Svens uiterlijk. Als hij een paar dagen weg is, dan is dat ook het eerste waar ik aan denk eigenlijk. Aan het tegen elkaar aan liggen in bed bijvoorbeeld.

Ik ben zo oppervlakkig.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 17:37
Overigens wil ook nog even opmerken dan één "niet zo'n mooi lichaamsdeel" iemand helemaal niet onaantrekkelijk hoeft te maken. Een grote neus, een scheve voet, wat vet. Dat maakt je echt niet tot een monster

En iedereen heeft iets dat zijn/haar partner niet mooi vindt. Dat is normaal.
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 17:37
En ik ben ook nog eens niet goed in begrijpend lezen. Ik las dat die vrouw een zoon had die als hond behandeld werd. Daarna begreep ik de zin: hij loopt nooit over de grond niet en liep ik vast.
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 17:38
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:34 schreef Etcetera het volgende:
Dr. Phil nu Een vrouw die haar hond behandelt alsof het haar zoon is. Hij loopt nooit over de grond buiten, hij heeft z'n eigen bed. Als hij 'zich wil uitstrekken' dan gaat zij op de grond slapen Haar huisgenoot mocht geen medicijnen meenemen, omdat die op de grond konden vallen en hij ze op kon eten. Hij mocht geen kip in huis halen, omdat de hond de botjes op kon eten. ARE YOU CRAZY WOMAN! Omfg



God, dan spoor je echt niet......
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 17:38
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:37 schreef Soempie het volgende:
En ik ben ook nog eens niet goed in begrijpend lezen. Ik las dat die vrouw een zoon had die als hond behandeld werd. Daarna begreep ik de zin: hij loopt nooit over de grond niet en liep ik vast.
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:38 schreef LadyBlack het volgende:

[..]




God, dan spoor je echt niet......
Ze laat hem tv kijken, maar nooit naar geweld. Dan houdt ze haar handen voor z'n oogjes
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 17:39
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:37 schreef Nembrionic het volgende:
Overigens wil ook nog even opmerken dan één "niet zo'n mooi lichaamsdeel" iemand helemaal niet onaantrekkelijk hoeft te maken. Een grote neus, een scheve voet, wat vet. Dat maakt je echt niet tot een monster

En iedereen heeft iets dat zijn/haar partner niet mooi vindt. Dat is normaal.
Dat bedoelde ik ook. Dat je daarom bijvorobeeld ook niet iedereen die te dik is af moet schrijven, omdat er nog zoveel meer is.
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 17:40
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:38 schreef Etcetera het volgende:

[..]


[..]

Ze laat hem tv kijken, maar nooit naar geweld. Dan houdt ze haar handen voor z'n oogjes
dat heb ik ook wel eens gezien ja! En ook -heb ik al vaker verteld geloof ik- mensen die hun hond een likje van hun ijsje geven of voor het beest ook een ijsje kopen
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 17:43
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:40 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

dat heb ik ook wel eens gezien ja! En ook -heb ik al vaker verteld geloof ik- mensen die hun hond een likje van hun ijsje geven of voor het beest ook een ijsje kopen
Ja heb je wel eens verteld Je hond ijs geven in de zomer, is tot daar aan toe. Maar dan denk ik gewoon aan ijsblokjes zeg maar Maar mee laten eten
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 17:46
Wat heeft iedereen toch met dat nummer van Guus Meeuwis over Brabant?
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 17:48
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:46 schreef LadyBlack het volgende:
Wat heeft iedereen toch met dat nummer van Guus Meeuwis over Brabant?
Ja dat is het nieuwe officieuze volkslied toch
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 17:48
Ik ken het hele nummer niet.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 17:52
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:48 schreef Soempie het volgende:
Ik ken het hele nummer niet.
Vast wel

Ik vind het wel een mooi nummer
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 17:52
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:48 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Ja dat is het nieuwe officieuze volkslied toch
Oh heeft ie dat geschreven toen het in het nieuws was dat Brabant geen volkslied heeft?
Vuile opportunist
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 17:53
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:48 schreef Soempie het volgende:
Ik ken het hele nummer niet.
Prijs jezelf gelukkig.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 17:54
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:52 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Oh heeft ie dat geschreven toen het in het nieuws was dat Brabant geen volkslied heeft?
Vuile opportunist
Nou, het is wel uit die tijd maar ik weet niet of 'ie het daarvoor geschreven heeft.
Als ik het me goed herinner won 'ie wel met stemmen maar waren de hoge heren eindelijk wijs.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 17:55
Volgens wiki is dóór z'n nummer het debat over dat volkslied weer opgelaaid, dus ik denk niet dat hij het vanwege dat debat heeft geschreven
LadyBlackvrijdag 9 januari 2009 @ 17:57
"Laten we ons volkslied vervangen door dit prachtige nummer!"

..........

"Waar is ons volkslied???"

Ik zie het helemaal voor me
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 18:09
Had ik eindelijk tijd en zin om buiten foto's te maken, is al dat mooie, witte op de bomen weg.
Erg jammer, maar de lucht was wel erg mooi. Nu nog leren hoe ik de lucht er ook zo uit kan laten zien op mijn foto's.
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:34 schreef Etcetera het volgende:
Dr. Phil nu Een vrouw die haar hond behandelt alsof het haar zoon is. Hij loopt nooit over de grond buiten, hij heeft z'n eigen bed. Als hij 'zich wil uitstrekken' dan gaat zij op de grond slapen Haar huisgenoot mocht geen medicijnen meenemen, omdat die op de grond konden vallen en hij ze op kon eten. Hij mocht geen kip in huis halen, omdat de hond de botjes op kon eten. ARE YOU CRAZY WOMAN! Omfg
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:38 schreef Etcetera het volgende:
Ze laat hem tv kijken, maar nooit naar geweld. Dan houdt ze haar handen voor z'n oogjes
Fuck off!
Gooi dat mens in een kooi en laat haar meedoen met de Freakshow.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 18:12
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 16:56 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Er werd net aangebeld via het intercomsysteem hier, claimde iemand van de politie te zijn die graag naar binnen wilde
Kunnen jullie de mensen beneden zien staan?
Ik kan gelukkig een beetje uit mijn raam hangen om te kijken. In een ander studentencomplex hebben ze zelfs beeldtelefoon.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 18:13
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 18:12 schreef wyccie het volgende:

[..]

Kunnen jullie de mensen beneden zien staan?
Ik kan gelukkig een beetje uit mijn raam hangen om te kijken. In een ander studentencomplex hebben ze zelfs beeldtelefoon.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 18:15
Spionnetjes, dat is handig! En mooie ook.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 18:16
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 18:15 schreef wyccie het volgende:
Spionnetjes, dat is handig! En mooie ook.
Spionnetjes zijn voor zure oude vrouwtjes die totale controle willen hebben over de wijk.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 18:16
Of om te zien of er echt politie beneden voor de deur staat.


Trouwens, LB, ga je naar Noorderslag? De Staat speelt daar ook. Echt leuk.
MadMastervrijdag 9 januari 2009 @ 18:19
Voor de Guus Meeuwis fans:



Incl. Brabant...
Soempievrijdag 9 januari 2009 @ 18:25
'zolang ik je niet verlies'
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 18:27
Countdown T-minus 15 minutes
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 18:32
Ik eet vandaag:
Kip Korma met Basmatirijst Black Mushroom en wokgroenten Italiaans.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 18:32
Lekker hoor
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 18:34
Dat hoop ik dan maar. De kip staat nu te pruttelen.

Mijn kip leeft nog, hij is gaan bloeden.
Neleosvrijdag 9 januari 2009 @ 18:43
Hadden jullie dit al gezien? 't is al een maand oud, maar zie het nu pas. Misschien al eerder geplaatst, maar toch. Uit [Forum] Banmeldtopic. Check hier of u nog postrechten hebt.
quote:
Op woensdag 10 december 2008 19:41 schreef yvonne het volgende:
josjojo, JoachimXXII, FreddyVork, Desiever, Stanley_Climbfall, in de prullenbak, géén zaken mee doen, ook niet per pm.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 18:49
Is eerder gepost inderdaad.
Neleosvrijdag 9 januari 2009 @ 18:54
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 18:49 schreef Nembrionic het volgende:
Is eerder gepost inderdaad.
Oh oke, sorry dan. Toch wel apart.

En ik vermoedde altijd al dat DeSiever een kloon van 'm was.
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 18:55
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 18:54 schreef Neleos het volgende:

[..]

Oh oke, sorry dan. Toch wel apart.

En ik vermoedde altijd al dat DeSiever een kloon van 'm was.
Yups
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 18:55
Wij gaan nu aan de slag
Whiteguyvrijdag 9 januari 2009 @ 18:56
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 00:49 schreef wyccie het volgende:

[..]

En als je geen tieten hebt? Wordt er dan wel gezeurd over een buikje?
[..]

Op de één of andere manier vind ik dat zo ranzig klinken.
[..]

Als je een horloge hebt, kijk dan eens wat voor ranzigs er daar allemaal in de schakels gaat zitten, of hoe vies het leren bandje wordt.
[..]
En mede daarom draag ik dus geen horloge.
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 00:58 schreef Hawaii_Tim het volgende:

[..]

Oi! Ik heb géén magnetron en de friteuse die ik al sinds april heb is nog steeds vetvrij en door mij nooit gebruikt!
Mijn wereldbeeld Wat doe je
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 10:34 schreef LadyBlack het volgende:
Ik ook de rechter borsthaar
Oeh, je hebt mazzel. Ik had vanochtend bijna het mes er in gezet, maar ik heb gezien de temperatuur buiten gekozen om mijn wintervacht nog wat langer aan te houden.
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 13:26 schreef Soempie het volgende:
Hoe gaat het met pakken, Nem?

Ik vind het trouwens stom dat je straks weer zonder internet zit.
Was gisteren aan het eind van de avond mijn internet eindelijk weer gefixt, heeft het er vandaag weer de hele dag uitgelegen door een landelijke storing
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:34
schreef Etcetera het volgende:

Dr. Phil nu Een vrouw die haar hond behandelt alsof het haar zoon is. Hij loopt nooit over de grond buiten, hij heeft z'n eigen bed. Als hij 'zich wil uitstrekken' dan gaat zij op de grond slapen Haar huisgenoot mocht geen medicijnen meenemen, omdat die op de grond konden vallen en hij ze op kon eten. Hij mocht geen kip in huis halen, omdat de hond de botjes op kon eten. ARE YOU CRAZY WOMAN! Omfg
Beesten krijgen te veel respect tegenwoordig. Als half europa kapot vriest omdat er geen gas is, krijg je een 'mwoah' reactie. Maar als er een keer een paar nertsen gevild worden is de wereld te klein.
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:40 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

dat heb ik ook wel eens gezien ja! En ook -heb ik al vaker verteld geloof ik- mensen die hun hond een likje van hun ijsje geven
WTF. Dat is echt intens smerig.
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 18:09 schreef wyccie het volgende:
Had ik eindelijk tijd en zin om buiten foto's te maken, is al dat mooie, witte op de bomen weg.
Erg jammer, maar de lucht was wel erg mooi. Nu nog leren hoe ik de lucht er ook zo uit kan laten zien op mijn foto's.
[..]
Ik heb vandaag mijn videocamera voor het eerst echt zelf gebruikt. Even wat filmpjes gemaakt van de lucht en de schaatsers hier. Grappig ding toch wel.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 18:58
Succes met het oververhuizen, Nem.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 19:00
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 18:25 schreef Soempie het volgende:
'zolang ik je niet verlies'
en Ruben Nicolai
MaJovrijdag 9 januari 2009 @ 19:00
Damn, hoor net dat de moeder van een vriendin is overleden Had haar al even niet gesproken en maakte me bezorgd omdat haar beide ouders ziek zijn. Mailde haar dus en krijg net een mailtje terug dat haar moeder is overleden en haar vader nog maar een paar maanden heeft

Damn wat een klote nieuws. En wat baal ik dat ik een tijd niets van me heb laten horen
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 19:07
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:00 schreef MaJo het volgende:
Damn, hoor net dat de moeder van een vriendin is overleden Had haar al even niet gesproken en maakte me bezorgd omdat haar beide ouders ziek zijn. Mailde haar dus en krijg net een mailtje terug dat haar moeder is overleden en haar vader nog maar een paar maanden heeft

Damn wat een klote nieuws. En wat baal ik dat ik een tijd niets van me heb laten horen
Zo, dan ga je toch wel even anders tegen het leven aankijken.

Je moet je niet schuldig gaan voelen, als ze maar weet dat je af en toe aan haar denkt.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 19:09
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:00 schreef MaJo het volgende:
Damn, hoor net dat de moeder van een vriendin is overleden Had haar al even niet gesproken en maakte me bezorgd omdat haar beide ouders ziek zijn. Mailde haar dus en krijg net een mailtje terug dat haar moeder is overleden en haar vader nog maar een paar maanden heeft

Damn wat een klote nieuws. En wat baal ik dat ik een tijd niets van me heb laten horen
Oh wat erg
Maar je moet niet schuldig voelen hoor Je kunt immers niet veranderen wat al is gebeurd? Als je er nu voor haar bent, zal ze dat vast wel waarderen
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 19:15


Supersheepvrijdag 9 januari 2009 @ 19:15
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 18:55 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Yups
Zijn Desiever en Stanley_Climbfall echt dezelfde persoon? Ze waren allebei toevallig wel érg goed in topics killen
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 19:16
Dat zal wel geen tattoo zijn. Wel erg leuk!
Laatst voor het eerst Miami Ink gezien, het kriebelt toch wel een beetje.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 19:19
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:15 schreef Supersheep het volgende:
Zijn Desiever en Stanley_Climbfall echt dezelfde persoon? Ze waren allebei toevallig wel érg goed in topics killen
Hehe, raar dat zo weinig mensen dat opgevallen was. Ik zag het altijd aan zijn MUZ-topics. Hij was degene die altijd het Tony Rich - Nobody knows topic volspamde.
Supersheepvrijdag 9 januari 2009 @ 19:21
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:00 schreef MaJo het volgende:
Damn, hoor net dat de moeder van een vriendin is overleden Had haar al even niet gesproken en maakte me bezorgd omdat haar beide ouders ziek zijn. Mailde haar dus en krijg net een mailtje terug dat haar moeder is overleden en haar vader nog maar een paar maanden heeft

Damn wat een klote nieuws. En wat baal ik dat ik een tijd niets van me heb laten horen

Dat je een tijd geen contact hebt gehad kan gebeuren. Maar als je nu iets voor haar kan doen en ze wil dit zelf ook, wees er dan voor haar

Sterkte ermee.
Supersheepvrijdag 9 januari 2009 @ 19:23
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:19 schreef wyccie het volgende:

[..]

Hehe, raar dat zo weinig mensen dat opgevallen was. Ik zag het altijd aan zijn MUZ-topics. Hij was degene die altijd het Tony Rich - Nobody knows topic volspamde.


en

De ultieme topickiller, Stanley_Climbfall
De ultieme topickiller, Stanley_Climbfall Deel 2
Yurithemastervrijdag 9 januari 2009 @ 19:24
Oude Scooby Doo afleveringen
Supersheepvrijdag 9 januari 2009 @ 19:24
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:16 schreef wyccie het volgende:
Dat zal wel geen tattoo zijn. Wel erg leuk!
Laatst voor het eerst Miami Ink gezien, het kriebelt toch wel een beetje.
Het schijnt juist te prikken.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 19:25
Maar verder is hij dus ook niet te vertrouwen dus?
Leek me wel een aardige kerel, zo kwam hij in ieder geval over in de AKQ (als Stanley_Climbfall).
Hij kreeg ook nog wat met Jojoortje, toch?
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 19:25
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:24 schreef Supersheep het volgende:
Het schijnt juist te prikken.
Alleen de omlijning. Het inkleuren kriebelt heel lekker.
Supersheepvrijdag 9 januari 2009 @ 19:29
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:25 schreef wyccie het volgende:
Maar verder is hij dus ook niet te vertrouwen dus?
Leek me wel een aardige kerel, zo kwam hij in ieder geval over in de AKQ (als Stanley_Climbfall).
Hij kreeg ook nog wat met Jojoortje, toch?
Zag ze volgens mij ook weleens samen in V&A-topics

En hij kwam op het forum altijd erg vaag op me over. Onderwerpen, taalgebruik, humor vond ik vaak wat vreemd. En geen idee of het waar was maar mede daarom heb ik dat gedoe met Jojoortje ook nooit serieus kunnen nemen.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 19:33
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:16 schreef wyccie het volgende:
Dat zal wel geen tattoo zijn. Wel erg leuk!
Laatst voor het eerst Miami Ink gezien, het kriebelt toch wel een beetje.
Soms lijkt het me wel wat, een tatoeage laten zetten, maar ik zou niet weten wat en ik zou ook niet weten waar. En dit topic helpt niet: compleet verneukte tattoo's
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 19:35
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:29 schreef Supersheep het volgende:
Zag ze volgens mij ook weleens samen in V&A-topics

En hij kwam op het forum altijd erg vaag op me over. Onderwerpen, taalgebruik, humor vond ik vaak wat vreemd. En geen idee of het waar was maar mede daarom heb ik dat gedoe met Jojoortje ook nooit serieus kunnen nemen.
Jojoortje vind ik ook niet serieus te nemen, echt zo'n ONZ-chickie.
Neleosvrijdag 9 januari 2009 @ 19:37
Ik vond deze oude PM's net ook terug
quote:
Sat 4 August 2007 17:11u door DeSiever

Haha. Zijn er mensen die dat doen dan?

Waarom dacht je het?

Op 4 augustus 2007 16:44 schreef Neleos het volgende:
Ja precies. En ik dacht dat jij er 1 was van Stanley.
quote:
Op 4 August 2007 16:42 schreef DeSiever het volgende:
[..]

Niet lachen nou hè, maar wat is precies een kloon? Dat je onder iemand anders zijn naam post?

Op 4 August 2007 16:39 schreef Neleos het volgende:
Maar je bent dus geen kloon van...

Ik heb dat echt even gedacht.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 19:38
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:35 schreef wyccie het volgende:

[..]

Jojoortje vind ik ook niet serieus te nemen, echt zo'n ONZ-chickie.
net als Paultjuhh Die ik echt geen Paul ga noemen ondanks z'n nickchange
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:37 schreef Neleos het volgende:
Ik vond deze oude PM's net ook terug
[..]


[..]
De leugenaar

Ik kan me hem niet echt herinneren trouwens. En vraag me af wat hij precies geflikt heeft om geband te raken
Neleosvrijdag 9 januari 2009 @ 19:39
Maar Stanley is wel een goede kerel verder, wat ie nou precies gedaan heeft weet ik niet...
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 19:41
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:37 schreef Neleos het volgende:
Ik vond deze oude PM's net ook terug
Wat een eikel.
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:39 schreef Neleos het volgende:
Maar Stanley is wel een goede kerel verder, wat ie nou precies gedaan heeft weet ik niet...
Nou, volgens mij heeft hij wat mensen opgelicht in de V&A-topics.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 19:44
Ja zover was ik ook al Maar hoe dan Waarmee En die andere namen, hoe zijn die erbij betrokken? Allemaal kloons ofzo?

Ja ik ben nieuwsgierig
Supersheepvrijdag 9 januari 2009 @ 19:45
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:44 schreef Etcetera het volgende:
Ja zover was ik ook al Maar hoe dan Waarmee En die andere namen, hoe zijn die erbij betrokken? Allemaal kloons ofzo?

Ja ik ben nieuwsgierig
JoachimXXII en FreddyVork misschien. josjojo niet.
Supersheepvrijdag 9 januari 2009 @ 19:54
TradeMarkievrijdag 9 januari 2009 @ 19:55

Sterkte Majo


Morgen ga ik met een vriend een toertochtje van 30 km rijden
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 19:56
Yurithemastervrijdag 9 januari 2009 @ 20:06
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 19:54 schreef Supersheep het volgende:
[ afbeelding ]
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 20:07
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 20:06 schreef Yurithemaster het volgende:

[..]

Hey waar is je gebleven Ik ben er zo aan gewend, en nu ineens
Dat kan niet hoor

wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 20:17
Schan-da-lig!

Etcie, ik een puzzel voor je. Die van mij kon ik niet vinden, het ligt vast in één van de dozen in de kelder.
Ik heb een andere Wasgij-puzzel voor je. ´t Is wel zo´n kleintje.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 20:20
Vind ik niet erg Vind het al super dat je er 1 wilt weggeven
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 20:21
Over puzzels gesproken: Deze heeft 18.240 stukjes
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 20:22
Yuri, hoe gaat het met de Nachtwacht?
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 20:25
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 20:20 schreef Etcetera het volgende:
Vind ik niet erg Vind het al super dat je er 1 wilt weggeven
Moet ik wel weten waar het naartoe moet.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 20:29
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 20:21 schreef Etcetera het volgende:
Over puzzels gesproken: Deze heeft 18.240 stukjes
quote:
Afmetingen: 276 cm x 192 cm
Dat is twee keer zo breed als mijn bed.

Wel jammer dat het niet gewoon 4 keer een skyline van Amerika is. Wat doet Singapore daar nou tussen.
Puntenslijpselvrijdag 9 januari 2009 @ 20:32
Die is echt geweldig Sheep
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 20:34
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 20:25 schreef wyccie het volgende:

[..]

Moet ik wel weten waar het naartoe moet.
Je hebt PM
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 20:37
God nee toch Uri Geller
Yurithemastervrijdag 9 januari 2009 @ 21:13
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 20:22 schreef Etcetera het volgende:
Yuri, hoe gaat het met de Nachtwacht?
Donker klote ding
Nembrionicvrijdag 9 januari 2009 @ 21:27
Zo...test test.

Net in anderhalf uur compleet verhuisd. We zitten nu 1 straat verwijderd van ons eigen huis én we hebben gewoon internet

Ik ga eerst even de draadloze router en mijn laptop ophalen, dan check ik straks weer in
Yurithemastervrijdag 9 januari 2009 @ 21:33
Tot nu toe ben ik met deze stukken bezig

Puntenslijpselvrijdag 9 januari 2009 @ 21:35
Nachtwacht is echt best wel een tegenvaller in het echt Heb hem laatst nog gezien toen ik naar die idiote glitterschedel ging kijken
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 21:38
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 21:27 schreef Nembrionic het volgende:
Net in anderhalf uur compleet verhuisd. We zitten nu 1 straat verwijderd van ons eigen huis én we hebben gewoon internet
Ik moest lachen, maar ik weet niet waarom.
Wel heel handig zo, voor als je weer eens twijfelt of het touwtje wel naar binnen getrokken is.

-oh ja, ik moest lachen om Yuri's paint. Als ik een puzzel maak, zorg ik er wel voor dat het niet te donker is en te veel effen vlakken heeft. Ik speel een beetje vals.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 21:41
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 21:13 schreef Yurithemaster het volgende:

[..]

Donker klote ding
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 21:33 schreef Yurithemaster het volgende:
Tot nu toe ben ik met deze stukken bezig

[ afbeelding ]
De mensen zijn het makkelijkste denk ik En ja, Rembrandt was een held wat betreft licht/donker. Maar God, wat irritant met puzzelen lijkt me dat
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 21:38 schreef wyccie het volgende:

[..]

Ik moest lachen, maar ik weet niet waarom.
Wel heel handig zo, voor als je weer eens twijfelt of het touwtje wel naar binnen getrokken is.

-oh ja, ik moest lachen om Yuri's paint. Als ik een puzzel maak, zorg ik er wel voor dat het niet te donker is en te veel effen vlakken heeft. Ik speel een beetje vals.
Donker is lastig En luchten zijn ook vaak moeilijk Net als bergen trouwens
Yurithemastervrijdag 9 januari 2009 @ 21:43
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 21:38 schreef wyccie het volgende:

[..]

Ik moest lachen, maar ik weet niet waarom.
Wel heel handig zo, voor als je weer eens twijfelt of het touwtje wel naar binnen getrokken is.

-oh ja, ik moest lachen om Yuri's paint. Als ik een puzzel maak, zorg ik er wel voor dat het niet te donker is en te veel effen vlakken heeft. Ik speel een beetje vals.
Ik dacht ik neem een moeilijke trouwens is het plaatje een stuk lichter dan de puzzel, had ook deze kunnen nemen
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 21:44
Oh, dat mag niet.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 21:45
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 21:44 schreef wyccie het volgende:
[ afbeelding ]
Deze leek me wel wat voor LB.
Doet niet?
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 21:46
Uri Geller val om!
Its-Jojo-4youvrijdag 9 januari 2009 @ 21:49
Uri Geller lijkt me redelijk kansloos (nee, niet gekeken)
Its-Jojo-4youvrijdag 9 januari 2009 @ 21:50
ik moest aardig mijn best doen bijgelezen te zijn voordat ik naar bed ga.

Maar het is gelukt
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 21:52
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 21:49 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Uri Geller lijkt me redelijk kansloos (nee, niet gekeken)
It is
Ik hoop voor je dat morgen dan niet weer een (paar) topic(s) moet teruglezen Slaap lekker
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 21:54
http://www.legpuzzels.nl/(...)t-oude-rome-515.html
Dan maar een link.
wyccievrijdag 9 januari 2009 @ 21:54
Het is vrijdag. Het is tien uur.
Etceteravrijdag 9 januari 2009 @ 21:54
Wow, die is mooi. 5000 stukjes
Its-Jojo-4youvrijdag 9 januari 2009 @ 21:55
ik zeg niet dat ik al naar bed ga

AKQ SC #526 waar puzzelen een hobby is