Ah joh, die twee letters, wat scheelt dat nou?quote:Op zaterdag 20 december 2008 22:28 schreef Brighteyes het volgende:
Suzziieee, mag dit wel, zo van de concurrentie?
Sssssssssssttttt!!!quote:Op zaterdag 20 december 2008 22:28 schreef Brighteyes het volgende:
Suzziieee, mag dit wel, zo van de concurrentie?
Goed hè?!quote:Op zaterdag 20 december 2008 22:29 schreef Belana het volgende:
ja huup dankzij jou zitten wij allemaal met onze H&M bestellingen ten slotte
Hallo, ding dong! Jij hebt er 100 bij je werk zittenquote:Op zaterdag 20 december 2008 22:35 schreef Belana het volgende:
Ik wou dat ze hier een H&M hadden. er zou er 1 komen maar dat is toch niet gebeurt helaas.
ja en maar 3 kwartier pauzequote:Op zaterdag 20 december 2008 22:38 schreef snoopy het volgende:
[..]
Hallo, ding dong! Jij hebt er 100 bij je werk zitten
Ja, irritant hè! Precies die bij jullie achter idd.quote:Op zaterdag 20 december 2008 22:47 schreef Belana het volgende:
[..]
ja en maar 3 kwartier pauze![]()
en die verhalen van 1 kassa en 5 vage dames die kloppen
Haha, nou vooruit dan maarquote:Op zaterdag 20 december 2008 22:48 schreef Brighteyes het volgende:
Ik zei toch, ik ben te wispelturig.
Sorry, zal het niet meer doen.
Sowieso zijn H&M en ik nooit dikke vriendjes geweest. Ik weet nog dat ik een keer op mijn 13e met de trein naar A'dam gegaan ben omdat ik een reclame had gezien van een heel tof jurkje en toen kwam ik daar en toen hadden ze heel dat jurkje niet.
En vanaf toen is het nooit anders geweest. Ik kan er echt zeg maar nooit slagen. Met mijn zwangerschap een leuk bloesje gescoord maar daarvan zitten de mouwen ook echt net te strak eigenlijk.
ja nou dat snap ik wel, de verhoudingen zijn idd niet helemaal je van het.quote:Op zaterdag 20 december 2008 22:52 schreef Brighteyes het volgende:
post van BE die ze misschien weer weghaalt dus die ik niet moet quoten
Of je kipfiletjes in die E-cup stoppenquote:Op zaterdag 20 december 2008 22:52 schreef Brighteyes het volgende:
Ik had gepost dat ik van H&M nooit dingen pas omdat in mijn maat de mouwen altijd wel nog 4 maten te klein zijn terwijl ze tegelijkertijd uit gaan van een E-cup ofzo.
Maar dan denk ik er gelijk achteraan 'moet je 30 kilo af vallen trut, dan heb je dat probleem ook niet'.
Ik vul dat dan altijd alvast voor jullie in.En dan haal ik de post maar weg omdat ik geen recht op zeuren heb, ik ben er tenslotte zelf bij.
Worden je armen korter dan als je afvalt?quote:Op zaterdag 20 december 2008 22:52 schreef Brighteyes het volgende:
Ik had gepost dat ik van H&M nooit dingen pas omdat in mijn maat de mouwen altijd wel nog 4 maten te klein zijn terwijl ze tegelijkertijd uit gaan van een E-cup ofzo.
Maar dan denk ik er gelijk achteraan 'moet je 30 kilo af vallen trut, dan heb je dat probleem ook niet'.
Dat was vroeger gratisquote:Op zaterdag 20 december 2008 23:00 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Ik bestel altijd bij de webwinkel van Esprit..
De verzendkosten zijn daar maar 0,95 cent, en wat je niet wil kun je gratis terugsturen..
Ik snap je even niet.quote:Op zaterdag 20 december 2008 23:00 schreef easy-going het volgende:
[..]
Worden je armen korter dan als je afvalt?
hoe heb je dat voor elkaar gekregen? ik wil wel wat van je overnemen.quote:Op zaterdag 20 december 2008 22:54 schreef Belana het volgende:
ja nou dat snap ik wel, de verhoudingen zijn idd niet helemaal je van het.
overigens hebben ze die E niet en dat vind ik dan weer k*t want dat heb ik tegenwoordig
Ah okquote:Op zaterdag 20 december 2008 23:02 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik snap je even niet.![]()
![]()
Iig bedoel ik dat de mouwen zo krap zitten dat ik mijn armen niet kan buigen.![]()
![]()
![]()
Bij schoenmaten kan het wel degelijk zo zijn dat je na het afvallen in een maat kleiner kanquote:Op zaterdag 20 december 2008 23:06 schreef easy-going het volgende:
[..]
Ah ok
Ik heb vaak het probleem dat de mouwen tekort zijn namelijk, maar daar helpt afvallen dus niet tegen
Ja maar,ja maar... een stukkie dr afhalen is makkelijker te realiseren dan er aan te breienquote:Op zondag 21 december 2008 01:09 schreef Sonnetje85 het volgende:
Ik lees over H&M en lange benen, hebben ze ook iets voor korte benen![]()
Bij mij is altijd alles een kilometer te lang, zelfs lengtemaat 30 is nog te lang (gelukkig alleen de zoom maar toch). En das minstens zo irritant als te lange benen![]()
Maaruh ben ook niet zo'n h&m fan, althans niet voor mezelf. Wel voor mijn nichtje.
Ugh.quote:Op zondag 21 december 2008 07:21 schreef RockabeIIa het volgende:
Nou hier niks fijns! Ik moet zo werken en heb geen zin!
Zit er een H&M op de Leyweg?!?!?!quote:Op zaterdag 20 december 2008 22:32 schreef p_iglet het volgende:
snoopy volgens mij is dat een grote stad h&m probleem.. hier in den haag is het ook zo'n ramp.
En die winkel is een puinbak![]()
Als ik dus echt iets van de h&m wil hebben dan ga ik naar de leyweg of zelfs naaldwijk, veel kleinere winkel, maar wel rustig, met fatsoenlijke hoeveelheid kassa's over en de dingen netjes en overzichtelijk in de rekken.
Oeps nog ff nagekeken, maar het waren de C&A en de v&d op de leyweg. Al die winkels met een & teken ookquote:Op zondag 21 december 2008 09:32 schreef Reinhilde het volgende:
[..]
Zit er een H&M op de Leyweg?!?!?!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tenerifequote:Op zondag 21 december 2008 09:29 schreef Rewimo het volgende:
Waar gaan jullie heen, Llewella? In de meeste plaatsen hebben ze ook baby's en kun je dus wel spullen voor ze kopen hoor
quote:Op zondag 21 december 2008 11:20 schreef Lois het volgende:
Jeetje BelaanMoet je nog werken deze week?
Ja die lijken mij ook super,sinds een aantal weken een nieuwe soort en volgens mij moeten die gewoon goed werken....quote:Op zondag 21 december 2008 13:01 schreef Brighteyes het volgende:
Sjak, ik hoor goede verhalen over Hema hemdjes die alles strak trekken en houden. Schijnt heel goed te werken bij jurkjes enzo.
klote situatiequote:Op zondag 21 december 2008 13:32 schreef S_oepstengel het volgende:
Ik kom even tussendoor hoor. Ik ben momenteel heel boos.Ze zijn met een vrachtwagen tegen onze auto aangereden en nu ligt de hele achterkant van de auto in de prak.
We weten niet wie het gedaan heeft...
Nou kan ik inplaats van morgen boodschappen doen voor kerst enz. m'n autootje gaan laten maken.. alsie al gemaakt kan worden.... merry christmas
M'n vriend is dat nu allemaal aan het uitzoeken.. heb er zelf de ballen verstand vanquote:Op zondag 21 december 2008 13:41 schreef Ynske het volgende:
[..]
klote situatieheb je niets aan het waarborgfonds?
mn mams (zit in de schade) zegt, als je een getuige hebt dat je de auto zonder schade neergezet heeft, en je heb een getuige dat de auto beschadigd terug is gevonden en dat je niet in de tussentijd met de auto weggeweest bent, kun je aanspraak maken op t waarborgfonds.quote:Op zondag 21 december 2008 13:43 schreef S_oepstengel het volgende:
[..]
M'n vriend is dat nu allemaal aan het uitzoeken.. heb er zelf de ballen verstand vanHoop alleen maar dat ie gemaakt kan worden.
Oh, topquote:Op zondag 21 december 2008 13:48 schreef Ynske het volgende:
[..]
mn mams (zit in de schade) zegt, als je een getuige hebt dat je de auto zonder schade neergezet heeft, en je heb een getuige dat de auto beschadigd terug is gevonden en dat je niet in de tussentijd met de auto weggeweest bent, kun je aanspraak maken op t waarborgfonds.
WTF! Zijn ze zo brutaal geweest om gauw weg te rijden? Ik zou even een oproep doen in de buurt of er getuigen zijn. Je moet sowieso even kijken of iemand kan bevestigen dat je auto nog schadeloos was de vorige avond ( wanneer is het gebeurd? ), dan kun je aanspraak maken op een bepaald fonds... ik weet ff niet meer hoe het heet.quote:Op zondag 21 december 2008 13:32 schreef S_oepstengel het volgende:
Ik kom even tussendoor hoor. Ik ben momenteel heel boos.Ze zijn met een vrachtwagen tegen onze auto aangereden en nu ligt de hele achterkant van de auto in de prak.
We weten niet wie het gedaan heeft...
Nou kan ik inplaats van morgen boodschappen doen voor kerst enz. m'n autootje gaan laten maken.. alsie al gemaakt kan worden.... merry christmas
dit dus..quote:Op zondag 21 december 2008 13:48 schreef Ynske het volgende:
[..]
mn mams (zit in de schade) zegt, als je een getuige hebt dat je de auto zonder schade neergezet heeft, en je heb een getuige dat de auto beschadigd terug is gevonden en dat je niet in de tussentijd met de auto weggeweest bent, kun je aanspraak maken op t waarborgfonds.
Oh, dit was helaas niet een hippe tent,quote:Op zondag 21 december 2008 14:25 schreef PM-girl het volgende:
Stoerrr buuf!
Ik was gisteren met wat medefokkers ook heel kewl laat op en in een zeer hippe tent
Oeh, dat lijkt me een heerlijke broek, wat een goede tip!quote:Op zondag 21 december 2008 13:46 schreef Belana het volgende:
yoni: bij de otto vond ik deze
ook in korte maten
jezus soepstengel, wat kut zeg
Mijn vriend basseert dat op de schade en de politie ook.quote:Op zondag 21 december 2008 14:48 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Soepstengel, hoe weet je dan dat er een vrachtwagen tegenaan heeft gezeten?
Basseer je dat op de schade, of heeft iemand dat gezien? Dan weet je misschien ook van welk bedrijf de vrachtauto was?
Waarborgfonds kun je alleen aanspreken bij schade veroorzaakt door een motorrijtuig.
Wel dik #R$#^$%&$% zeg!
Sterkte Oxy, wat verdrietig zegquote:Op zondag 21 december 2008 16:42 schreef Oxymoron het volgende:
Het was heel druk in, wkc Leidschenhage!Toch wat kunnen kopen en de, winkelmevrouwen waren ook erg aardig.
![]()
Ik ben zelfs bij H&M geweest. Wat een chaos-winkel is dat zeg! En die maten, die ze daar hebben, kloppen ook niet zo goed. Ik pas echt bijna nooit in die kleding!
Tip voor Lois: bij de H&M hebben ze, heel veel, Mickey Mouse, kleren.![]()
En: mijn tante, ligt op sterven. Ze kan elk moment overlijden zeggen, mijn ouders.
quote:Op zondag 21 december 2008 15:05 schreef pinquit het volgende:
Huuphuup! er is iets raars gebeurd.
ik had een droom vannacht. en daarin speelde jij mee. en je zusje, bregtje (iemand die ik ken van een ander forum).
zit ik net op je hyves, zie ik in je vriendenlijst staan: bregtje dé bregtje![]()
is dat echt jouw zusje?
![]()
als dat zo is, is t echt heul spooky![]()
ik wil ook peertjes maken, lust het zelf niet maar mijn gasten met kerst wel, maar wat voor een bessensap dan, gewoon die je ook kunt drinken of is er iets speciaals voor???quote:Op zondag 21 december 2008 15:48 schreef PM-girl het volgende:
Belana, die stoofpeertjes zijn echt goed te doen hoor! Schillen en in 4-en delen. Water erbij, rode bessensap. IK doe er van die chemische rode suiker bij, kaneelstokje en wat citroensap.
Uurtje zachtjes laten koken en dan mmmm!
Snoops, beterschap
Dat moet ook wel,we hebben geen paskamersquote:Op zondag 21 december 2008 17:31 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
He Oxy....ik ga ook naar de H&M in Leidschenhage en het is daar eigenlijk altijd een puinhoop.
De maten lijken inderdaad altijd wat kleiner. Ik pas ook eigenlijk altijd de kleding in de winkel. Bij de HEMA neem ik het mee zonder te passen..
quote:Op zondag 21 december 2008 18:29 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik gebruik gewoon kaneel en een beetje suiker en vooral véél tijd. worden ze vanzelf roze. (vind ik dan)
aaah wat vaag!!quote:Op zondag 21 december 2008 18:16 schreef huuphuup het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
De Bregtje uit mn hyveslijst is inderdaad mn zusje![]()
omg. hahaha. Niets tegen haar zeggen hoor! We vertellen familie enzo pas rond kerst
omg zo raar
hmm... dat zal dan haast wel? Ik weet niet, ik heb volgens mij nooit een foto van haar geplaatst, ja, behalve die van dr tattoo.quote:Op zondag 21 december 2008 19:23 schreef pinquit het volgende:
[..]
aaah wat vaag!!het moet wel dat ze ooit een foto met jou heeft gepost ofzo, ik weet anders ook niet hoe het kan
![]()
en ik zal niks zeggen![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nouja, wat droog. Wat een kleine wereld zo eigk.
Nope, sorry, ik zit in Almere....quote:Op zondag 21 december 2008 16:56 schreef m@x het volgende:
Yoni, ga jij vanavond nog kerstborrelen bij HPC? Zeg alsjeblieft ja!
Ik moest ook wel lachen toen hij het uitlegdequote:
quote:Op zondag 21 december 2008 20:11 schreef E.T. het volgende:
Ok, fout subforum.. ik geloof niet dat de moeders hier zitten te wachten op naaktfoto's van SHE, maar dit is dan wel een leuke donatie
Op zich zit je niet op de verkeerde plek maar ik denk dat niemand hier toevallig weet AA.quote:Op zondag 21 december 2008 20:24 schreef admiraal_anaal het volgende:
Niemand die iets weet of zit ik in het verkeerde topic daarvoor?
Nou ik snap het wel hoor dat ie ze niet lust..quote:Op zondag 21 december 2008 20:23 schreef PM-girl het volgende:
Alleen Simon lustte ze niet, raar kind. Hoe kun je nou stoofpeertjes níet lusten
Ik vond ze als kind al waanzinnig lekker, het is mierzoet (die van mij dan), heeft een lekker kleurtje in kinderogen en het is niet moeilijk te eten. Maar misschien is dat laatste ook juist wat mensen tegen kan staan.quote:Op zondag 21 december 2008 20:26 schreef Lenaatje het volgende:
[..]
Nou ik snap het wel hoor dat ie ze niet lust..![]()
Ik maak ze ook echt alleen omdat lief ze zo lekker vind en mijn ouders ook, maar zelf hoef ik het niet.
Ik heb nog veel over, gaan morgen mee als extraatje bij de lunch!quote:Op zondag 21 december 2008 20:29 schreef Brighteyes het volgende:
Ik ga morgen peertjes halen! Het water loopt me in de mond!
heb je er dan niet teveel kruidnagel bij gehad?quote:Op zondag 21 december 2008 20:36 schreef Brighteyes het volgende:
Ze bleven bij mij de laatste keer heel vies bitter, ik zal die roze suiker eens gaan proberen.
Gewoon morgenochtend rond 9 uur op de site kijken, vaak vullen ze de boel dan aan. Ze vallen wel klein hoor! Ik heb maat 37 soms 38 en van deze 38-39.quote:Op zondag 21 december 2008 16:55 schreef Poppejans het volgende:
Moussy, nou wil ik door jou die leuke bruine H&M laarzen, zijn ze er alleen nog maar in mt 32![]()
Ik heb ze nog nooit in een winkel gezien, ze zijn echt leuk!
Altijd als ik daar langs kom issie dichtquote:Op zondag 21 december 2008 21:16 schreef Ynske het volgende:
in Utrecht op de gracht in de buurt van de Free-Record-Shop zit ook zo'n winkel "
Wel een dikke knip meenemen hoorquote:Op zondag 21 december 2008 21:25 schreef Rewimo het volgende:
Wat een gave winkel! Daar wil ik met Christan heen, moet nog lukken voor 10 januariEn ze zitten ook in Berlijn en wij dus ook volgende week
Utrecht-Centrumquote:Op zondag 21 december 2008 21:30 schreef Troel het volgende:
[..]
Altijd als ik daar langs kom issie dicht
quote:Op zondag 21 december 2008 21:31 schreef moussy het volgende:
[..]
Wel een dikke knip meenemen hoorde winkel in Amstelveen is de laatste Build a bear in NL. Die in Utrecht is van iets anders?
Volgens mij was het daarvoor ook al welquote:Op zondag 21 december 2008 21:35 schreef moussy het volgende:
[..]
Utrecht-Centrum
Onze winkel in Utrecht is
sinds 15 november gesloten.
beer + beer was 2de voor 5 euroquote:Op zondag 21 december 2008 22:17 schreef Rewimo het volgende:
Misschien wil Christan wel een blote beerMaar het zal niet eerder dan 3 januari worden denk ik, dus wie weet gaan ze dan al afprijzen...
Bij de action hebben ze ook corrigerend ondergoed! Precies hetzelfde hemd kost daar 2.99! corrigerende slips (met en zonder pijpjes) zijn ook 2.99! Verkrijgbaar in 3 kleuren: zwart, huidkleurig en wit! Ik merk geen verschil met die van de Hema!quote:Op zondag 21 december 2008 13:48 schreef E.T. het volgende:
sjak, ik heb dit hemd en deze broek
Werkt prima onder jurkjes!Het hemd icm voedingsbeha heeft nog wel als nadeel dat er van mijn schamele en slappe voorgevel nog minder overblijft..
Zo lang ik dus nog bv geef, is de broek hier favoriet
Door de dokter aangeraden bisolvonquote:Op maandag 22 december 2008 11:06 schreef Jarno het volgende:
Hey even snel een vraagje voor de kenners: Anna houdt zichzelf (en ons) al een paar nachten wakker met hoesten. Klinkt een beetje als een vervelende kriebelhoest, ik hoor niet echt slijm ofzo. Tussikind van VSM hebben we al geprobeerd maar die helpt niet meer, naar welke peutervriendelijke hoestdrank ga ik straks vragen>
Volgens "onze" dokter kunnen kleine kinderen geen kriebelhoest hebben, hoe het helemaal zit weet ik niet.quote:Op maandag 22 december 2008 11:11 schreef Jarno het volgende:
Bisolvon is toch tegen vastzittende hoest?
zo'n wrapper of andere doek van Lodger bijvoorbeeld?quote:Op maandag 22 december 2008 11:15 schreef huuphuup het volgende:
Oh en hij blijft maar vragen of er niet iets is wat ik voor de baby wil hebben, maar ik zou niet weten wat? Iemand een suggestie?
quote:Op maandag 22 december 2008 11:43 schreef huuphuup het volgende:
okay, nog 140 euro te gaan(grapje! echt!!
)
Dat vond ik ook niet echt haalbare kaart. Buiten het feit dat ik ook nog eens 38 weken zwanger benquote:Op maandag 22 december 2008 12:01 schreef Jarno het volgende:
Zeven kado's en dat drie dagen voor de kerst...? Yeah. Right.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |