Ik zet mijn geld er nu wel op in dat Elia gewoon bij Ajax speelt na dit seizoen.quote:Ajax heeft van FC Twente toestemming gekregen om met de Eljero Elia te praten. Daarmee is de interesse van Ajax in een overname van de 21-jarige Elia officieel.
In de Spaanse media wordt gemeld dat de jeugdinternational al een 'nee' zou hebben verkocht tegenover Racing Santander, dat zeer concrete belangstelling heeft. Volgens berichten zou de president al op bezoek zijn geweest in Nederland bij de speler en zijn ouders.
De aanvaller in kwestie heeft echter tegenover de Spaanse media laten weten geen trek te hebben in een vertrek naar Racing. "Heel erg bedankt voor uw belangstelling, maar ik kan de kans om bij Ajax te spelen niet laten schieten," aldus de FC Twente-aanvaller tegenover het Spaanse medium El Mundo.
De nieuwbakken trainer Juande Ramos ziet het ook absoluut niet zitten inquote:Op woensdag 17 december 2008 11:31 schreef versteegrob het volgende:
En wat nou als de trainer van het nieuwe seizoen helemaal lof over Van Der Vaart is.
Lekker kortzichtig. Versterk je nu gewoon met aankopen in de defensie zodat je in de zomerstop rustig kan gaan kijken naar aanvallende impulsen.quote:Op woensdag 17 december 2008 10:15 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Lekker kortzichtig... hij is geen prioriteit, maar we kunnen hem zeker (in de toekomst) gebruiken.
Dat is dikke onzin. Ramos heeft in de persconferentie richting de wedstrijd tegen Barcelona al te kennen gegeven dat goede voetballers altijd samen kunnen spelen (doelend op de twijfels die men heeft bij het samenspelen van VdV en Sneijder op het middenveld).quote:Op woensdag 17 december 2008 11:32 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
De nieuwbakken trainer Juande Ramos ziet het ook absoluut niet zitten in
Van der Vaart.
''In het Champions League-duel met Zenit haalde de coachquote:Op woensdag 17 december 2008 11:42 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Dat is dikke onzin. Ramos heeft in de persconferentie richting de wedstrijd tegen Barcelona al te kennen gegeven dat goede voetballers altijd samen kunnen spelen (doelend op de twijfels die men heeft bij het samenspelen van VdV en Sneijder op het middenveld).
Opzich wel eens, als je toch spelers wil hebben, haal ze nu maar en laat ze wennen aan Ajax. Misschien heb je er dan nu niet zoveel aan als je toch Suarez hebt, maar mocht die einde seizoen vertrekken heb je wel iemand staan die min of meer ingespeeld is.quote:Op woensdag 17 december 2008 11:34 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Lekker kortzichtig. Versterk je nu gewoon met aankopen in de defensie zodat je in de zomerstop rustig kan gaan kijken naar aanvallende impulsen.
We hebben al een stel van die droeftoeters rondlopen a la Kennedy / Leo / Rommedahl, laten we er niet nog 1 bij halen svp.
Precies. Hetzelfde geldt voor het aankopen van nieuwe spelers. Je kunt wel stellen dat Elia misschien nu nog niet noodzakelijk is, maar als iemand opeens onverwachts weg gaat moet je snel op zoek naar iemand anders. Beter heb je die speler dan al in huis (zoals Huntelaar - Cvitanich). Daarnaast heeft zo'n speler dan ook genoeg tijd om te wennen. Niet te vergeten dat talenten ook nu al gekocht moeten worden om te voorkomen dat bijvoorbeeld Arsenal er deze zomer mee aan de haal gaat.quote:Op woensdag 17 december 2008 12:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Opzich wel eens, als je toch spelers wil hebben, haal ze nu maar en laat ze wennen aan Ajax. Misschien heb je er dan nu niet zoveel aan als je toch Suarez hebt, maar mocht die einde seizoen vertrekken heb je wel iemand staan die min of meer ingespeeld is.
Continuiteit, ze zullen bij Ajax toch anders moeten gaan denken als ze elke keer toch weer klakkeloos de topspeler de deur uit laten lopen. keer op keer....
Van de zomer heb je die gezien: Oleguer. Niemand verwachtte dat hij zo zou tegen vallenquote:Op woensdag 17 december 2008 12:07 schreef Chadi het volgende:
Ik vind het allemaal goede dingen die genoemd wordne maar waar wij nu behoefte aan hebben is godverdomme een verdediger. Die wil ik eerst zien... die wilde ik afgelopen zomer al zien.. en de zomer daarvoor.
Het is juist prima dat die spelers verkocht worden (tegenhouden kun je het namelijk niet). Maar als je zelf talenten scout (zoals Douglas en Sulejmani), deze verhuurt aan subtoppers en later voor miljoenen verkoopt, kun je langzamerhand naar een hoger buget toewerken, waardoor de club er financieel op vooruit gaat en er dus duurdere en betere spelers aangetrokken kunnen worden, gecombineerd met eigen jeugd en buitenland talent (zoals Chivu, Maxwell, Zlatan).quote:Op woensdag 17 december 2008 12:08 schreef Pizzakoppo het volgende:
Vertel eens wat Ajax eraan kan doen dat topspelers verkocht worden?
Tegen Zenit haalde hij hem natuurlijk van het veld omdat de wedstrijd tegen Barcelona voor de deur stond. Een begrijpelijke keuze want op dat moment was de inzetbaarheid van Sneijder voor die zaterdag nog twijfelachtig.quote:Op woensdag 17 december 2008 11:58 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
''In het Champions League-duel met Zenit haalde de coach
de Heemskerker na één helft spelen naar de kant. Tijdens de wedstrijd
met FC Barcelona werd echter nog meer duidelijk. Wesley Sneijder
verliet na ruim een half uur spelen geblesseerd het veld, maar Ramos
koos voor debutant Miguel Palance als invaller in plaats van Van der
Vaart.''
Daar hebben ze die o zo geweldige Giovinco toch al?quote:Op woensdag 17 december 2008 11:42 schreef Pizzakoppo het volgende:
vdVaart gaat eerder naar Juve dan terug naar Ajax.
Ja joh, "haal maar", beroof Twente gewoon in één klap van z'n drie beste spelers zoals Groningen eerst.quote:Op woensdag 17 december 2008 12:07 schreef Dvm86 het volgende:
Haal maar:
Djiby Fall, Douglas, Wielaert, Elia. Van de zomer nog een aanvallende middenvelder en je selectie is compleet.
Een nummer 9 én een buitenspeler lijkt me haalbaar hoor.quote:Op woensdag 17 december 2008 12:28 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Ja joh, "haal maar", beroof Twente gewoon in één klap van z'n drie beste spelers zoals Groningen eerst.![]()
Bord-op-schoot scouting.
Ze niet verkopenquote:Op woensdag 17 december 2008 12:08 schreef Pizzakoppo het volgende:
Vertel eens wat Ajax eraan kan doen dat topspelers verkocht worden?
Dat dus.quote:Op woensdag 17 december 2008 12:28 schreef Doezelhaar het volgende:
Van der Vaart komt niet.
-over en uit-
Waarom is Elia overbodig? Je zou kunnen stellen dat je daarmee de opvolger voor Suarez in huis haalt (wanneer die ook vertrekt) en dat Urby blijft is ook nog lang niet zeker.quote:Op woensdag 17 december 2008 12:42 schreef Scorpie het volgende:
Allemaal leuk en aardig, maar stel we kopen een nu overbodige Elia, dan hebben we a) veel geld uitgegeven aan iemand die nog geen rendement oplevert en b) we hebben geen geld meer voor een verdediger.
Slechte zaak dus.
Nou ja Hoax, niet 100% bevestigd.quote:Op woensdag 17 december 2008 12:48 schreef koningdavid het volgende:
Dat Ajax Huntelaar voor 40 mil kon verkopen was een hoax. Ik vind juist dat Ajax het slim speelt de laatste tijd met het verkopen van topspelers, eindelijk krijgen we er een beetje geld voor. Enige minpunt was dat Sneijder zo vlak voor de deadline verkocht werd en er geen goede vervanger in huis was, waardoor we vorig seizoen een ernstig gebrek aan creativiteit op het middenveld hadden.
Wat een bullshit. Toen Klaas-Jan geblesseerd was, was Dario al een tijdje geblesseerd. Op het moment dat Dario fit raakte (tegen Volendam) was hij meteen eerste keus. MvB heeft meerdere keren gezegd dat Dario al het vertrouwen krijgt. Hij krijgt ook alle kans om zich te bewijzen net zoals alle andere spelers uit de selectie.quote:Op woensdag 17 december 2008 12:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ze niet verkopen.
Nee, ik snap je punt. Maar ze doen het niet slim. Verkoop hem dan maar voor 40 in de zomer. Het is niet dat ze dit voor het eerst doen.
Goeie spelers zijn op een gegeven moment niet meer te houden, maar Ajax moet daar slimmer op anticiperen en juist handelen. Nu houden ze altijd stuk bij voet, en laten hem toch gaan en doen weer wat "paniek" aankopen.
Toegegeven, de vervanger van KJH hadden ze opzich al gehaald, maar waarom speelde hij er niet al een jaar? Voor zijn blessure was Cvita nooit een optie, en toen KJH geblesseerd was ook niet, pas toen hij weg ging was hij opeens de eerste keuze van MvB.
Suarez gaat nog niet weg, komende zomer ook niet tenzij er een gruwelijk hoog bod komt. Maar dan praat je over bedragen van 40 miljoen.quote:Wat gaan ze doen als er morgen iemand voor Suarez staat? Dus ja, dan denk ik dat Elia halen wel slim kan zijn op het moment. Maar dit is dan voor het eerst.
Maar de eerste noodzaak ligt achterin..
Toen KJH geblesseerd was, was Cvitanich ook geblesseerd. Remember?quote:Op woensdag 17 december 2008 12:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Voor zijn blessure was Cvita nooit een optie, en toen KJH geblesseerd was ook niet, pas toen hij weg ging was hij opeens de eerste keuze van MvB.
Sterker nog, een heleboel andere spelers die het maar een uurtje zouden volhouden, zoals voor Cvitanich gold, waren misschien niet eens in de selectie opgenomen. Laat staan in de basis gestart.quote:Op woensdag 17 december 2008 12:52 schreef toma het volgende:
[..]
Wat een bullshit. Toen Klaas-Jan geblesseerd was, was Dario al een tijdje geblesseerd. Op het moment dat Dario fit raakte (tegen Volendam) was hij meteen eerste keus. MvB heeft meerdere keren gezegd dat Dario al het vertrouwen krijgt. Hij krijgt ook alle kans om zich te bewijzen net zoals alle andere spelers uit de selectie.
[..]
Ik verwachtte dat niet maar er waren hier een hele hoop mensen die hem wel tegen vonden vallen.quote:Op woensdag 17 december 2008 12:08 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Van de zomer heb je die gezien: Oleguer. Niemand verwachtte dat hij zo zou tegen vallen
En wat nou als Suarez zich dan net zo gaat opstellen als toen bij de mogelijke overgang van Groningen naar Ajax? Zeg niet dat het niet kan..quote:Op woensdag 17 december 2008 12:52 schreef toma het volgende:
[..]
Suarez gaat nog niet weg, komende zomer ook niet tenzij er een gruwelijk hoog bod komt. Maar dan praat je over bedragen van 40 miljoen.
Dan sta je machteloos. Maar dat zal niet zomaar gebeuren, ik denk dat Ajax ook mee zal werken als een Europese topclub zich meld en flink wil betalen.quote:Op woensdag 17 december 2008 13:01 schreef Breach het volgende:
[..]
En wat nou als Suarez zich dan net zo gaat opstellen als toen bij de mogelijke overgang van Groningen naar Ajax? Zeg niet dat het niet kan..
Denk dat het daar een gelijkspelletje wordquote:Op woensdag 17 december 2008 13:04 schreef Fiskus het volgende:
Gunstig dat HSV en Villa tegen elkaar moeten, als Ajax met een enigszins ruime marge wint, zit groepswinst er dik in![]()
Zolang een van de twee maar niet met 3-0 wint.quote:Op woensdag 17 december 2008 13:04 schreef Jasza het volgende:
[..]
Denk dat het daar een gelijkspelletje word
Blind zei zelf dat het een hoax was.quote:Op woensdag 17 december 2008 12:50 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nou ja Hoax, niet 100% bevestigd..
Je kan hem nu toch niet opstellen, als Suarez en Urby gewoon blijven zoals eht er nu naar uitziet?quote:Op woensdag 17 december 2008 12:49 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Waarom is Elia overbodig? Je zou kunnen stellen dat je daarmee de opvolger voor Suarez in huis haalt (wanneer die ook vertrekt) en dat Urby blijft is ook nog lang niet zeker.
quote:Op woensdag 17 december 2008 13:07 schreef koningdavid het volgende:
Voor de liefhebbers:
AjaxTV: Jong Utrecht - Jong Ajax
Nee, lees danquote:Op woensdag 17 december 2008 13:10 schreef Svnn het volgende:
dus ajax moet gewoon met 2-0 winnen?
Wanneer is de loting voor de volgende ronde?
Knappe goals van Bodul.quote:Op woensdag 17 december 2008 13:07 schreef koningdavid het volgende:
Voor de liefhebbers:
AjaxTV: Jong Utrecht - Jong Ajax
Precies. Urby moet gewoon linksbuiten blijven. Daar is ie duidelijk op z'n best. Lekker laten staan.quote:Op woensdag 17 december 2008 13:16 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je kan hem nu toch niet opstellen, als Suarez en Urby gewoon blijven zoals eht er nu naar uitziet?
Kortom; dure bankzitter.
Elia zou je ook prima op rechts kunnen laten spelen.quote:Op woensdag 17 december 2008 13:26 schreef Nashje het volgende:
[..]
Precies. Urby moet gewoon linksbuiten blijven. Daar is ie duidelijk op z'n best. Lekker laten staan.
Daarnaast heb je voor op links eigenlijk genoeg opties: Emanuelson, Sulejmani, Leonardo, Suarez evt. Allemaal potentionele basisspelers. Om dan veel geld op tafel te leggen voor Elia lijkt me erg onverstandig. Een speler voor rechts zou logischer zijn.
Maar daar staat momenteel Suarez gewoon. En dus is 6-7-8 miljoen gewoon erg duur voor een speler die je niet nodig hebt.quote:Op woensdag 17 december 2008 13:32 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Elia zou je ook prima op rechts kunnen laten spelen.
Maar dat kan over een paar weken weer anders zijn door blessures of schorsingen. Elia is zeker met het oog op de toekomst een goede aankoop. Ik kijk er echt niet van op als Suarez en Emanuelson na dit seizoen gewoon vertrekken, en dan kan je een veelzijdige speler als Elia er maar beter bij hebben.quote:Op woensdag 17 december 2008 13:33 schreef Nashje het volgende:
[..]
Maar daar staat momenteel Suarez gewoon. En dus is 6-7-8 miljoen gewoon erg duur voor een speler die je niet nodig hebt.
Ben het niet vaak met je oneens, maar elk bedrag boven de 7 mil is al teveel voor Pranjic. Dan toch liever Elia.quote:Op woensdag 17 december 2008 13:45 schreef Dr.Daggla het volgende:
Optiefen met Elia. PRANJIC HALEN!!!
Panathinaikos biedt 7 miljoen.. Daar moeten wij toch wel overheen kunnen?
Dat laatste ben ik het met je eens ja, daar moeten we idd voor oppassen.quote:Op woensdag 17 december 2008 13:49 schreef Nashje het volgende:
[..]
Ben het niet vaak met je oneens, maar elk bedrag boven de 7 mil is al teveel voor Pranjic. Dan toch liever Elia.
We moeten trouwens ook niet te veel gaan verbuitenlandsen.
ff aanstampen de boelquote:Je ontvangt deze mail als lid van de Ajax.Hyves
De winterstop nadert en Ajax staat er zowel in de competitie als europees gezien goed voor. We hopen dat Ajax in 2009 zijn derde ster op het shirt kan toevoegen!
Om de winterstop te overbruggen hebben we voor leden van de ajax.hyves die 18 jaar of ouder zijn een super leuke actie. In samenwerking met Holland Poker organiseren we van 27 t/m 30 december 4 eindejaars toernooien. De winnaars van deze toernooien ontvangen mooie prijzen waaronder een toegangsticket voor het $250.000 toernooi.
BONUS
Alle nieuwe leden ontvangen nu een extra bonus van $20 naast de standaard bonus (200% tot maximaal $600). Hiervoor dien je tijdens de registratie het woord POKER in te vullen!
Dus wordt nu lid van Holland Poker en speel met ons mee tijdens de feestdagen.
IDEAL
Holland Poker maakt het voor Nederlandse spelers extra makkelijk om mee te doen aan het eindejaars toernooien. Holland Poker heeft namelijk iDEAL toegevoegd als één van de mogelijkheden om geld te storten.
Dus voor iedereen die nog geen account heeft op Holland Poker, of nog geen tegoed heeft. Download de software, maak een account aan en dankzij iDEAL kan je jezelf eenvoudig en snel inschrijven voor het toernooi. Laat deze kans dus niet lopen! Doe mee en maak kans op de prijzenpot!
Ja, dat wel. Ben ook voor een regeling om het aantal buitenlanders te beperken, maar zolang de concurrentie het doet zal Ajax ook moeten. En ik word dan toch liever kampioenquote:Op woensdag 17 december 2008 14:00 schreef Doezelhaar het volgende:
Pluspunt van Elia is natuurlijk wel dat hij Nederlands is he....
mij wel.. ik heb liever lech poznan dan ac milanquote:Op woensdag 17 december 2008 14:16 schreef Doezelhaar het volgende:
30k aan mensen.. opzich best prima voor een wedstrijd die echt nergens meer over gaat. En of we nu groepswinnaar worden of niet.. boeit mij iig helemaal niks.
Dan zou een afkoopsom van 3 miljoen wel eens realistisch kunnen zijn.quote:"Ajax wil Wielaert nog steeds aantrekken"
Woensdag 17 december 14:07 - Omid Kahali
Voetbal - In de schaduw van de nakende interesse van Ajax in Eljero Elia, hebben de Amsterdammers nog een sterkhouder van FC Twente in het vizier. Volgens AD/Sportwereld heeft Ajax hernieuwde interesse in de 29-jarige Robbie Wielaert.
Eerder dit jaar was Ajax ook al geïnteresseerd in de oud-speler van onder meer PSV. Echter vonden de Amsterdammers hem destijds te duur. In de zomer vroeg FC Twente een afkoopsom van meer dan vijf miljoen voor de verdediger, waardoor Ajax dus afhaakte. Wielaert heeft ondertussen zijn contract verlengd in Enschede, maar in de verbintenis zit een clausule die het mogelijk maakt om voor drie miljoen euro te vertrekken, waardoor de speler weer een interessant object is geworden voor Ajax.
Met de naderende transferwindow heeft Marco van Basten kennelijk geconstateerd dat Ajax nog voldoende versterking kan gebruiken. Hoewel hij eerder aangaf tevreden te zijn over de huidige selectie, heeft de transfer van Klaas-Jan Huntelaar naar Real Madrid in financieel opzicht weer mogelijkheden tot aankopen gecreeërd. Het lijkt erop dat de oefenmeester die mogelijkheden ook optimaal wil benutten, gezien de interesse in beide Twentenaren.
Ik niet. Ik zie Ajax liever tegen een betere ploeg loten dan Poznan.quote:Op woensdag 17 december 2008 14:19 schreef Svnn het volgende:
[..]
mij wel.. ik heb liever lech poznan dan ac milan
Eeeh...quote:Op woensdag 17 december 2008 14:26 schreef Doezelhaar het volgende:
[..]
Ik niet. Ik zie Ajax liever tegen een betere ploeg loten dan Poznan.
Ajax kan in principe die Uefa Cup best winnen. Nou en ik vind het leuker, en het motiveerd ook stukken meer, om tegen een ploeg als AC Milan te spelen of Tottenham H.
Alles kan natuurlijkquote:
Dat klopt inderdaad. Maar Suarez vond ik ook een te groot risico voor dat geld... en kijk nu.quote:Op woensdag 17 december 2008 14:37 schreef Radegast het volgende:
Wielaert en Elia. Ze lijken me allebei te licht voor Ajax, ik vind het echt weer een ontzettend risico om weer spelers te gaan halen van een goed presterende Eredivisie-subtopper. En in tegenstelling tot Bakircioglu en Leonardo ga je voor deze twee wél de hoofdprijs betalen...
Absoluut, Oleguer tegen de spitsen van Milanquote:Op woensdag 17 december 2008 14:56 schreef Chadi het volgende:
Ajax kan met dit elftal absoluut geen UEFA cup winnen. Die achterhoede zal Ajax nekken!
Feyenoord won hem met Gyan, Van Wonderen, Paauwe en Rzasa. Dat is nou ook niet bepaald denderend. Dus het kan best. De mentaliteit zie ik als een groter struikelblok.quote:Op woensdag 17 december 2008 14:56 schreef Chadi het volgende:
Ajax kan met dit elftal absoluut geen UEFA cup winnen. Die achterhoede zal Ajax nekken!
Een betere verdediger i.p.v. Oleguer en ik zou niet weten waarom we niet de UEFA Cup zouden winnen. Maar weinig clubs zullen een veel betere aanval hebben dan wij, helemaal als we Elia er nog bij hebben.quote:Op woensdag 17 december 2008 14:56 schreef Chadi het volgende:
Ajax kan met dit elftal absoluut geen UEFA cup winnen. Die achterhoede zal Ajax nekken!
Ik neem de trein van 1855.quote:Op woensdag 17 december 2008 13:55 schreef fathank het volgende:
Zo dalijk in de trein naar Amsterdam
quote:Op woensdag 17 december 2008 15:00 schreef Cyberia18 het volgende:
Yolanthe is inderdaad![]()
![]()
![]()
Feyenoord de beste supporters....Het Legioen is verleden tijd.
Met Elia op de tribune zal de kans dat Ajax de Uef Cup wint niet groter worden denk ik?quote:Op woensdag 17 december 2008 15:00 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Een betere verdediger i.p.v. Oleguer en ik zou niet weten waarom we niet de UEFA Cup zouden winnen. Maar weinig clubs zullen een veel betere aanval hebben dan wij, helemaal als we Elia er nog bij hebben.
Ja, en ik moet zelf voor kolen zorgenquote:
Toch opvallend. Zal wel door die vier jaar Oranje zijn.quote:Op woensdag 17 december 2008 14:52 schreef Silenus het volgende:
De grote profvoetballerenquete is uit, in de kersteditie van de VI van vandaag. Staan wel wat grappige dingen in. Ik beperk me even tot de Ajax-gerelateerde dingen. 440 van de 760 benaderde profvoetballers hebben 'm ingevuld.
Slechts 3% vindt Marco v. Basten de beste hoofdtrainer in de eredivisie. (van Gaal leidt met 48,9%)
Chantal Janzen en Nicolette van Dam of vijf en zes, zouden bij mij één en twee zijn.quote:19,8% van de profvoetballers vindt Yolanthe Cabau van Kasbergen de geilste bitch van het land.
(Op 2 Doutzen Kroes en op 3 Katja Schuurman. En op 4, 7,1%, hun eigen vrouw/vriendin.Lulkoek.)
Nog vrij hoog!quote:9,7% denkt dat Ajax het beste beleid van Nederland voert. (Heerenveen leidt met 26,5%)
Telstar is wel vaag. Had Ajax hoger verwacht. Genoeg spelers die proberen te scoren door te zeggen nooit voor Ajax te willen spelen. Denk aan Danny Buijs en Lex Immers.quote:5,3% zou absoluut nooit voor Ajax willen spelen. (Telstar leidt met 28,6%, Ajax is de enige grote club in dit lijstje, Feyenoord op plek tien met 2,3% die nooit voor de Rotterdammers wil spelen)
Mooi.quote:26,3% vindt dat Ajax het mooiste tenue heeft, en hier leiden we ruim.
Op zich logisch.quote:27,7% zou het liefst voor Ajax willen spelen, ook hier leiden we voor Feyenoord (23%) en PSV (20,3%)
Onzin, ArenA is kut.quote:13,9% vindt de Arena het mooiste stadion van Nederland. (66% De Kuip, Ajax 2e)
Overduidelijk achttien Ajax-supporters dan.quote:4,1% vindt dat Ajax de beste supporters heeft (18 stemmen), bovenaan staat Feyenoord met 40,6%.
(![]()
![]()
)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |