Zei je iets?quote:Op donderdag 18 december 2008 23:09 schreef BOYS1985 het volgende:
Gefeliciteerd BOYS1985.
De arrogante tukkers zijn iig weer de mond gesnoerd.
Rini Coolen grappenmaker, PSG en twente verglijken, PSG is miljoenenploeg.
Ok ik scheer weer mensen over 1 kam.quote:
Ik doelde meer op het feit dat je jezelf gaat feliciteren in het topic van de tegenstander en ons vervolgens arrogant noemt. Dat vind ik ergens wel heel ironisch.quote:Op donderdag 18 december 2008 23:11 schreef BOYS1985 het volgende:
[..]
Ok ik scheer weer mensen over 1 kam.
De meeste tukkers vooral op TV oost dachten wel even te gaan winnen bij ons, maar daar is dan toch een beetje op verkeken.
*eensch*quote:Op donderdag 18 december 2008 23:13 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Ik doelde meer op het feit dat je jezelf gaat feliciteren in het topic van de tegenstander en ons vervolgens arrogant noemt. Dat vind ik ergens wel heel ironisch.
Kijk eindelijk iemand mijn gevoelens verwoord.quote:Op vrijdag 19 december 2008 03:52 schreef El_Bassie het volgende:
Toch heeft die Boys1985, hoe irritant hij ook is, wel een punt. De volkomen misplaatste stelling van Coolen dat Twente met Elia, Perez en N'Kufo wel van PSG had gewonnen. De volkomen misplaatste arrogantie van de FC Twente supporters, die dachten wel even te winnen van een grootmacht als PSG. Dit deksel op de neus komt als geroepen, levert geen schade op, maar zet wel iedereen weer met beide benen op de grond. Dit is dus wat er gebeurt als er bepalende spelers wegvallen bij Twente.
Wat een prestatie van PSG! Wie had van te voren durven dromen dat ze van Twente zouden winnen!?! Zal ik ook de uitslag in mijn signature zetten?quote:Op vrijdag 19 december 2008 07:26 schreef BOYS1985 het volgende:
[..]
Kijk eindelijk iemand mijn gevoelens verwoord.
Had al 3 dagen 3-0 erin staan.quote:Op vrijdag 19 december 2008 07:52 schreef Fetai het volgende:
[..]
Wat een prestatie van PSG! Wie had van te voren durven dromen dat ze van Twente zouden winnen!?! Zal ik ook de uitslag in mijn signature zetten?
Dat kan helemaal niet, de gemiddelde PSG hooligan is heel lievquote:Op vrijdag 19 december 2008 07:55 schreef Lamzak_ het volgende:
Zo, terug uit parijs, wat een dag zeg... Onvoorstelbaar...
Als niet-hooligan zijnde heb ik alles van erg dichtbij meegemaakt, wat een kutzooi, traangas gebruiken terwijl er op dat moment nog niets gebeurde. Stelletje kloothomo's, en die 50 fransen, waarvan de 10 voorsten met grote dolken liepen, daarnaast nog zelfgemaakte wapens en knuppels.
Er wordt geen melding gedaan van de neergestoken franse supporter, die in het gevecht zijn eigen mes in hem geramd kreeg...
Ik denk iig nog wel 2x na voordat ik weer naar zoiets ga, volledige verslagje komt nog wel in het randverschijnselen topic
De gemiddelde Feyenoord Hooligan ookquote:Op vrijdag 19 december 2008 07:57 schreef Fetai het volgende:
[..]
Dat kan helemaal niet, de gemiddelde PSG hooligan is heel liev
Kan ik me goed voorstellen, wat een klote-ervaring moet dat zijn geweest.quote:Op vrijdag 19 december 2008 07:55 schreef Lamzak_ het volgende:
<knip>
Ze maken zelfs elkaar af...quote:Op vrijdag 19 december 2008 07:57 schreef Fetai het volgende:
[..]
Dat kan helemaal niet, de gemiddelde PSG hooligan is heel liev
Inderdaad erg jammer dat het Santander niet gewoon met 4-0 won van Cityquote:
Robquote:Robbie Wielaert (foto) heeft zijn contract bij FC Twente verlengd, zo meldt de club vrijdag op zijn website. De 29-jarige verdediger liet woensdag al weten er in principe uit te zijn met de Tukkers. Tot medio 2012 speelt Wielaert in dienst van de club uit Enschede. In de zomer van 2006 kwam hij over van NEC en kwam hij tot 81 competitieduels voor Twente
Allemaal klote, alleen Aalborg niet.quote:De ploeg van Steve McClaren komt uit tegen Girondins Bordeaux, Werder Bremen, Shakhtar Donetsk, Olympique Marseille, AaB Aalborg, Fiorentina, Dinamo Kiev of Zenit Sint-Petersburg. De Tukkers spelen eerst uit op woensdag 18 of donderdag 19 februari. De return volgt een week later, op donderdag 26 februari.
Zenit, Donetsk, Fiorentina, Bremen en Marseille ontloop ik lieverquote:Op vrijdag 19 december 2008 09:16 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Allemaal klote, alleen Aalborg niet.
Die mening deel ik niet, maar goedquote:Op vrijdag 19 december 2008 09:53 schreef sjimz het volgende:
Bordeaux is niet minder da Marseille en Kiev is sterker dan Shakhtar.
quote:
Die mening van mij is gebasseerd op de competitiestand.quote:Op vrijdag 19 december 2008 10:08 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Die mening deel ik niet, maar goed![]()
Het zal hoe dan ook zwaar worden
En het 'geluk' van Aalborg hebben we toch niet, dan liever een topploeg zodat we ze niet onderschatten
Veilig tegen Willem II.quote:Op vrijdag 19 december 2008 10:10 schreef poehej het volgende:
[..]
Ik ben iig blij dat je ongedeerd weer terug bent gekomen.. Wat een drama zeg..
Aankomende zondag krijg je een biertje van me!
mooi zooitje daarquote:
Als ie er maar niet is geweestquote:Op vrijdag 19 december 2008 10:35 schreef 9christensen het volgende:
[..]
mooi zooitje daar
ik wacht nog op het verslag van dos37 die er ook is geweest..
quote:
Als ik het verhaal van Lamzak zo lees ligt de oorzaak van de rellen wel bij de PSG-supporters, maar is er door een aantal Twente-supporters ook gereageerd. Misschien uit zelfverdediging of wat dan ook, al lijkt me het spiegeltje trappen daar moeilijk onder te plaatsen.quote:Op vrijdag 19 december 2008 12:19 schreef tukkeronline het volgende:
Wat een tuig, van PSG. De nederlaag boeit me niks, ze waren toch al 2e en met de uitslag in Santander waren ook Rutten en Engelaar niet meer te helpen. Wel heel jammer dat Twente die 2 goals nog tegen kreeg, want er was niks mooier geweest om PSG toch uitgeschakeld te zien. Elia, Nkufo en Perez hebben geen extra inspanningen hoeven leveren. Bovendien zijn ze weer op scherp gezet voor de competitie. En nu maar bidden voor Aalborg, niet alleen de minst sterke tegenstander, maar ook een mooie plek voor een uitwedstrijd.
Jammer dat na de mooie wedstrijden in Arnhem, Londen, Rennes, Manchester en in Enschede met de fans van Schalke, er nu zulke debielen uit Parijs en omgeving de reputatie die dit seizoen is opgebouwd in 1x om zeep helpen. Gelukkig gaf de Parijse politie toe dat die idioten uit Frankrijk volledig schuld hadden aan alle rellen en de FCT-supporters niets te verwijten viel.
Hier kan ik me precies in vinden.quote:Op vrijdag 19 december 2008 07:55 schreef Lamzak_ het volgende:
Zo, terug uit parijs, wat een dag zeg... Onvoorstelbaar...
Als niet-hooligan zijnde heb ik alles van erg dichtbij meegemaakt, wat een kutzooi, traangas gebruiken terwijl er op dat moment nog niets gebeurde.
Stelletje kloothomo's, en die 50 fransen rond 16:00, waarvan de 10 voorsten met grote dolken liepen, daarnaast nog zelfgemaakte wapens en knuppels. Het was een smal steegje, waar iets van 12 man in de breedte in paste.
Twente begon op een gegeven moment een soort van, kort terugtrekken, aanvallen. Toen Twente begon weg te rennen ben ik ook weggerend. Van de Twentse jongens hoorde ik dat die voorste rijen dus met messen stonden, en dat ze hun leven geven teveel vonden.
Er wordt geen melding gedaan van de neergestoken franse supporter, die in het gevecht zijn eigen mes in hem geramd kreeg... Tevens was iedereen bij Twente er van overtuigd dat er 17-jarig fransoos zou zijn overleden door de rellen met Twente, maar daar lees ik op het nieuws niets over.
Bij het stadion was het helemaal een bende. We stapten uit de metro en werden met Politiebegeleiding naar het stadion gebracht. We hebben 45 min stilgestaan in de kou tot alle Twente supporters er waren en begonnen we te lopen. Hoe dichter bij we waren hoe dreigender het werd.
Toen begonnen Franse supporters op het dak van het nabijgelegen stadionnetje. Begonnen met stenen en vuurwerk onze groep te gooien. Reactie vanuit Twente kant waren wat knalpatronen die die kant op geschoten werden. Twente probeerde toen door de ME te breken wat niet helemaal lukte. Vervolgens een steeds grotere omweg genomen naar het stadion, waar ik versteld vond van het feit dat mijn medesupporters daadwerkelijk elke geparkeerde Franse auto de spiegels etc aftrapten.
Twente was toen een beetje uit elkaar getrokken, waardus allemaal groepen van 200/300 liepen. Met allemaal iets van 50 meter afstand van elkaar. Bij het stadion stond maar een paar man ME, in de buurt van het uitvak, maar naast die paar man ME stond ook een mannetje of 150 PSG, volgens mij niet direct hooligans, maar begonnen toch te zingen en Paris etc te roepen.
Wat resulteerde in dat er een aantal gasten van Twente op die gasten zijn ingerend, waarbij nog een aantal raken klappen zijn gevallen bij de Franse kant. Dit was het moment dat ik naar het uitvak toe ben gerend om zo snel mogelijk veilig binnen te zijn.
Excuses voor de brakke zinsopbouw/spelling/woordkeuze ik zit er vol van, ik ben er ook helemaal klaar mee, ik ga Europa voorlopig niet meer in.
denk dat de meesten gewoon net over de grens gaan hoor, bij Münster, en niet bij eindhoven. geen vliegtaksquote:Op vrijdag 19 december 2008 13:23 schreef DutchGooner het volgende:
Voor de vroege boekers, Eindhoven-Marseille met Ryanair...
Saint-Etiënne en Bordeaux hebben we nog niet gehad neequote:Op vrijdag 19 december 2008 13:33 schreef Frutsel het volgende:
[..]
en in de achtste finale Bordeaux...
Maar die vliegtuigen zitten zo vol...quote:Op vrijdag 19 december 2008 13:33 schreef Incolumis het volgende:
[..]
denk dat de meesten gewoon net over de grens gaan hoor, bij Münster, en niet bij eindhoven. geen vliegtaks
quote:Op vrijdag 19 december 2008 12:45 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Hier kan ik me precies in vinden.
In bold, diegenen die probeerde klakkeloos auto's probeerden te vernielen werden wel op de plaats gezet.![]()
Op dat plein ging het net mooi met zo'n tentje waar ze halve liters bier verkochten voor 2,50daarna de loopschoenen even aangetrokken. Van die gekke Algerijnse Fransen waren dat.
![]()
De politie had de situatie in die laatste straat naar het stadion totaal niet in de hand. Stenen, Vuurwerk, Stoelen alles wat niet vast zat vloog je om de oren. Er zijn denk ik genoeg filmpjes van gemaakt want iedereen stond met zijn telefoon omhoog![]()
Verder maakt mij het niet zo heel veel uit, kan gebeuren volgende keer gewoon weer heen. Mits een leuk uitje.
Heenweg was wel tof trouwens voetballen bij een tankstationToen moesten we terug om de ballen niet waren betaald
Ja wij waren al weg moesten weer terug, maar ik had geen bal gejat ofzo wel paar keer goed geraaktquote:Op vrijdag 19 december 2008 15:55 schreef Lamzak_ het volgende:
[..]
Ehehe, had jij daar ook wat meet te maken? Wij moesten 20 min extra wachten
was dat hierquote:Op vrijdag 19 december 2008 12:45 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Hier kan ik me precies in vinden.
In bold, diegenen die probeerde klakkeloos auto's probeerden te vernielen werden wel op de plaats gezet.![]()
Op dat plein ging het net mooi met zo'n tentje waar ze halve liters bier verkochten voor 2,50daarna de loopschoenen even aangetrokken. Van die gekke Algerijnse Fransen waren dat.
![]()
De politie had de situatie in die laatste straat naar het stadion totaal niet in de hand. Stenen, Vuurwerk, Stoelen alles wat niet vast zat vloog je om de oren. Er zijn denk ik genoeg filmpjes van gemaakt want iedereen stond met zijn telefoon omhoog![]()
Verder maakt mij het niet zo heel veel uit, kan gebeuren volgende keer gewoon weer heen. Mits een leuk uitje.
Heenweg was wel tof trouwens voetballen bij een tankstationToen moesten we terug om de ballen niet waren betaald
De harde kern van PSG zit aan beide kanten dus daar ontkom je niet aan. Overal het algemeen zit je daar waar je nu zat denk ik beter dan bij de Boulougne Boys.quote:Op vrijdag 19 december 2008 17:52 schreef RobbieT het volgende:
Inmiddels ook weer thuis.
Kon eigenlijk zonder moeite richting uitvak, en na grondig te zijn gefouilleerd konden we het uitvak in. Plaatsje gezocht en kwamen er al snel achter dat het uitvak naast de harde kern van PSG zit. (Niet echt logisch, naar mijn mening, maar goed).
.
Plaats het uitvak dan op de lange zijde 2e ring.quote:Op vrijdag 19 december 2008 18:12 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
De harde kern van PSG zit aan beide kanten dus daar ontkom je niet aan. Overal het algemeen zit je daar waar je nu zat denk ik beter dan bij de Boulougne Boys.
Ah,je bedoelt dat de carnavalsreputatie van Vak-P er bijna aanging?quote:Op vrijdag 19 december 2008 12:19 schreef tukkeronline het volgende:
Jammer dat na de mooie wedstrijden in Arnhem, Londen, Rennes, Manchester en in Enschede met de fans van Schalke, er nu zulke debielen uit Parijs en omgeving de reputatie die dit seizoen is opgebouwd in 1x om zeep helpen. Gelukkig gaf de Parijse politie toe dat die idioten uit Frankrijk volledig schuld hadden aan alle rellen en de FCT-supporters niets te verwijten viel.
quote:Op vrijdag 19 december 2008 18:53 schreef RobbieT het volgende:
[..]
Plaats het uitvak dan op de lange zijde 2e ring.
Ook voor jalalalalalala iddquote:Op vrijdag 19 december 2008 19:40 schreef NeedeRadicals het volgende:
[..]
Ah,je bedoelt dat de carnavalsreputatie van Vak-P er bijna aanging?
Blij van dat er eens iets gebeurt,wat dat betreft hebben we nu wederom gunstig geloot.
Nee,ik ben geen hooligan (maar loop er ook niet voor weg..) maar heb een beetje de indruk dat de nieuwe generatie Twente supporters niet eens beseffen waar Vak-P voor staat. En dat is dus niet alleen maar olé olé!
Wat een geleuterquote:Op vrijdag 19 december 2008 21:29 schreef RobbieT het volgende:
De kiem hiervoor is gelegd in maart 2007. „Om dit gevecht te begrijpen, moet je terug naar het bekelduel van PSG tegen Sedan vorig jaar. Daar doken ineens 150 Nederlandse hooligans op van FC Utrecht. Wij spreken altijd af voor een confrontatie; maar zij overvielen ons laf. We kregen in Nederland de naam dat Parijzenaars niets waard zijn. Dat moest rechtgezet worden. Nederlandse hooligans zijn nooit bang om te vechten, maar wij dus ook niet.”
Laurent vindt dat de Twentenaren trots kunnen zijn. „Een gevecht met ons is voor zware jongens. De Twente-hooligans stijgen nu in aanzien in Europa.”
Kun je nagaan hoe ver die gasten heen zijn.quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:46 schreef Kerdaben het volgende:
[..]
Wat een geleuter, het is maar voetbal.
Dan ga je toch lekker lopen rellen. Kun je beter met Feyenoord op stap gaan, als ze Europees spelen. Ik vraag me dan weer af of je het belang van voetbal niet een beetje overdrijft. Blij dat Marseille wordt geloot, zodat er "weer iets kan gebeuren".quote:Op vrijdag 19 december 2008 19:40 schreef NeedeRadicals het volgende:
[..]
Ah,je bedoelt dat de carnavalsreputatie van Vak-P er bijna aanging?
Blij van dat er eens iets gebeurt,wat dat betreft hebben we nu wederom gunstig geloot.
Nee,ik ben geen hooligan (maar loop er ook niet voor weg..) maar heb een beetje de indruk dat de nieuwe generatie Twente supporters niet eens beseffen waar Vak-P voor staat. En dat is dus niet alleen maar olé olé!
Held!quote:Op zaterdag 20 december 2008 15:40 schreef tukkeronline het volgende:
Kun je beter met Feyenoord op stap gaan, als ze Europees spelen.
Voetbal randzaak. Hasj, coke, pillen en rellen hoofdzaak? Wees blij dat gezelligheid en voetbal op 1 staat bij veel mensen.quote:Op vrijdag 19 december 2008 19:40 schreef NeedeRadicals het volgende:
[..]
Ah,je bedoelt dat de carnavalsreputatie van Vak-P er bijna aanging?
Blij van dat er eens iets gebeurt,wat dat betreft hebben we nu wederom gunstig geloot.
Nee,ik ben geen hooligan (maar loop er ook niet voor weg..) maar heb een beetje de indruk dat de nieuwe generatie Twente supporters niet eens beseffen waar Vak-P voor staat. En dat is dus niet alleen maar olé olé!
boefjequote:Op zaterdag 20 december 2008 20:55 schreef DirkZz het volgende:
PSG heeft trouwens echt mieterige supporters, komen we daar aan gerent, zie je daar van die mietjes met messen, bijlen, mokerhamers, flareguns etc.
Na dat die kindjes het vuurwerk ophadden renden ze keihard weg.
... PSG supporters, mietjes.
Knap, want die speelde niet.....quote:Op zondag 21 december 2008 18:52 schreef Solstice het volgende:
Akgun van Willem 2 viel me trouwens wel weer op als handig voetballertje.
Even voor de duidelijkheid, bij beide aanvallen (stadion en centrum) waren het niet de algarijnenquote:Op zondag 21 december 2008 23:40 schreef Stefanovich het volgende:
Goede wedstrijd vandaag ja, en zoals je zegt, elia was er niet helemaal bij met zn hoofd leek het wel. Over donderdag, ik was er ook bij, wat een tering bende. Gelukkig was ik die dag erna ook nog in Parijs, was het uitje tenminste nog een beetje leuk. Maar ik ga zeker niet naar Marseille heen... voorlopige ff geen europese uitwedstrijd meer. Zou het eigenlijk niet meer dan terecht vinden als PSG uit de uefa cup word geflikkerd.... en die alagarijnen mogen ook wel jaren de bak in... tuig.
Staat bij mij in de kamer ja. Met een piek in zn reet.quote:Op maandag 22 december 2008 09:11 schreef Frutsel het volgende:
Is denneboom verkocht?![]()
Hoor geruchten
ja dat zei ik ook direct, maar schijnt geen grapje te zijnquote:Op maandag 22 december 2008 09:13 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Staat bij mij in de kamer ja. Met een piek in zn reet.
quote:Op maandag 22 december 2008 09:17 schreef sjimz het volgende:
Ja hij is verkocht aan Nottingham Forest!
Anderhalf jaar geleden maakte je ook de goede keus, Elia Blijf!quote:Op maandag 22 december 2008 09:17 schreef poehej het volgende:
Wat stond er nou eigenlijk op die doeken voor Elia? Heb alleen goede keuze elia blijf ofzoiets gezien..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |