abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_64101981
quote:
Op woensdag 17 december 2008 21:34 schreef Halcon het volgende:
edit
De VVD heeft gebeld, en ze willen jouw stem niet.

[ Bericht 22% gewijzigd door icecreamfarmer_NL op 19-12-2008 14:50:40 ]
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
pi_64102337
quote:
Op woensdag 17 december 2008 21:40 schreef FritsVanEgters het volgende:

[..]

De VVD heeft gebeld, en ze willen jouw stem niet.
Volgens mij kunnen ze elke stem goed gebruiken tegenwoordig.
pi_64102437
tvp
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  woensdag 17 december 2008 @ 22:06:56 #104
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_64102831
quote:
Op woensdag 17 december 2008 21:34 schreef Halcon het volgende:
edit


[ Bericht 24% gewijzigd door icecreamfarmer_NL op 19-12-2008 14:51:03 ]
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
  woensdag 17 december 2008 @ 22:25:34 #105
198904 Tizitl
Militant pacifist
pi_64103535
quote:
Op dinsdag 16 december 2008 07:12 schreef Specularium het volgende:
Pim Fortuyn. Vooral omdat het nooit kon.

Maarja, dat is wellicht offtopic.
Kon wel, gemeenteraadsverkiezingen Rotterdam.
pi_64104903
quote:
Op woensdag 17 december 2008 22:07 schreef Halcon het volgende:

[..]

Fijn die inhoudelijke bijdrage van je!
Je hebt natuurlijk helemaal gelijk. Dat geld kan veel beter geïnvesteerd worden in het bestrijden van ziektes als homoseksualiteit en Gingervitis!
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  donderdag 18 december 2008 @ 09:27:56 #107
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_64110816
quote:
Op woensdag 17 december 2008 22:59 schreef Monolith het volgende:

[..]

Je hebt natuurlijk helemaal gelijk. Dat geld kan veel beter geïnvesteerd worden in het bestrijden van ziektes als homoseksualiteit en Gingervitis!
En het wit maken van negers!

Of hebben die soms geen recht op genezing!

Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_64121724
quote:
Op woensdag 17 december 2008 21:34 schreef Halcon het volgende:
edit
Als je zaken als feit presenteert, kun je vast ook wel onafhankelijke bronnen ophoesten die deze 'feiten' aantonen? Tot die tijd lijkt het me niks meer dan een dogmatische mening.

En zolang de 'ziekte' mensen niet arbeidsongeschikt maakt, kun je je sowieso afvragen waarom behandeling nodig is.

[ Bericht 17% gewijzigd door icecreamfarmer_NL op 19-12-2008 14:55:26 ]
  vrijdag 19 december 2008 @ 00:02:47 #109
155006 Aoristus
SPelen is delen
pi_64136455
parafilisch gedrag valt daar zeker onder
De voorzitter zegt: Laat duizend bloemen bloeien.
Laat duizend balletjes stuiteren.
  vrijdag 19 december 2008 @ 00:31:33 #110
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_64137090
Sommige mensen hè .
Niet meer actief op Fok!
pi_64137599
Met 'gewoon normaal doen' sla je de spijker eigenlijk op z'n kop. Wat SpecialK je ook al duidelijk probeerde te maken is dat jouw persoonlijke definitie van 'gewoon normaal doen' niet overeenkomt met wat het gros van de mensen, en nota bene onze gristenregering hier onder verstaat. De meeste mensen zijn namelijk niet van opvatting dat homoseksualiteit een te genezen ziekte is, jij wel. Ergo: jij bent ziek want je doet niet gewoon normaal.

Wat een kuthi-jack trouwens
Paennequecks veur d'aumeless
pi_64137602
D66
hebben als een van de weinigen de privacy hoog in 't vaandel en zijn tegen de betutteling verder zijn ze ook weer niet zo makkelijk over het sociale vangnet waar ik groenlinks al gauw te sociaal vind dus.
0023
pi_64137671
Wat een onbegonnen werk. Ik ga lekker naar bed
Paennequecks veur d'aumeless
pi_64137815
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 01:06 schreef Halcon het volgende:

[..]

Nee man. Die klungel in je plaatje.
Ik geloof je wel vaker niet.
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
pi_64137832
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 01:08 schreef FritsVanEgters het volgende:

[..]

Ik geloof je wel vaker niet.
Hoeft niet perse hoor. De komende vier jaar worden nog leuk dan voor alle linkse mensen die zo´n hoge pet op hebben van Obama.
pi_64137887
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 01:09 schreef Halcon het volgende:

[..]

Hoeft niet perse hoor. De komende vier jaar worden nog leuk dan voor alle linkse mensen die zo´n hoge pet op hebben van Obama.
Dat weet ik. Daarom hebben "we" ook zo'n hoge pet van hem op.
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
pi_64138026
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 01:12 schreef FritsVanEgters het volgende:

[..]

Dat weet ik. Daarom hebben "we" ook zo'n hoge pet van hem op.
pi_64140192
Ik ga denk ik op de VVD/D66 stemmen, puur uit armoede, de rest vind ik al helemaal niks.

[ Bericht 2% gewijzigd door Fetai op 19-12-2008 14:47:52 ]
Ik support gevallen topclubs!
  vrijdag 19 december 2008 @ 08:20:23 #119
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_64140305
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 01:09 schreef Halcon het volgende:

[..]

Hoeft niet perse hoor. De komende vier jaar worden nog leuk dan voor alle linkse mensen die zo´n hoge pet op hebben van Obama.
Hij heeft net een anti-homo priester aangewezen om zijn inauguratie te openen, dat moet je toch aanspreken?
pi_64144221
quote:
Op woensdag 17 december 2008 11:00 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

Maar dat is een hoop info hoor! Maar, goed ik zal het beknopt houden:

Opvoeding:
Christelijk - rechts.
Gedoopt, Protestants, tot mijn 11de verplicht naar de Kerk e.d.
Altijd hebben mijn ouders mij in woord en daad bijgebracht dat je moet werken voor je centjes en dat geld geen oneindig iets is. Vanaf mijn eerste zakgeld moest ik er voor werken (Afwassen e.d.) tot het moment van: 'Je krijgt geen zakgeld meer, je gaat maar echt werken!' op mijn 13de. Vanaf die tijd altijd gewerkt, van krantenwijken tot vakkenvuller...

Mijn opleidingen werden betaald (Christelijk basis, Christelijke HAVO, Openbaar MBO en Christelijk HBO), maar ik wilde zelf, na 1 jaar HBO, niet meer. Voelde me nutteloos, deed niks en voelde me schuldig omdat ik op de zak van mijn ouders niets aan het doen was. Heb toen een full-time baan als hefttruck chauffeur aangenomen en heb zelf mijn HBO en NIMA diploma's betaald door er voor te werken. Werk nu op kantoor HBO niveau, HBO+ opleiding aan het doen.

Stemgedrag:
VVD

Liberaal - rechts:
Je leven is van jou, leef het zoals je wilt/ goeddunkt, val niemand er mee lastig (Citation needed.) en klaag niet.

Zoiets?
Spijker, kop etc.

Bij mij eigenlijk een vergelijkbare achtergrond (Nima B komend jaar gepland, baan zelf helaas nog op MBO+ niveau) qua jeugd en opleidingen, doch heb wel in 1x mijn studie afgemaakt (je maakt af waar je mee begint).

Gedoopt, maar geen actief belijdende ouders. Wel Klassieke Jaren 80 opvoeding (conservatief economisch, vrij in persoonlijke zaken). Werk voor je geld (je krijgt wel een klein extraatje als standaard). Opleidingen zijn deels betaald, heb sinds mijn 15e altijd gewerkt (standaard, zoals supermarkt, krantenwijk, callcenter etc).

Liberaal geworden na de indoctrinatie op school (sociaal-christelijk) van me afgeworpen. Zelf altijd geweest van: Minimaal vangnet, ok, graag zelfs, zuinig en efficient zijn, en je niet met andere mensen bemoeien.

Heb om bovenstaande redenen een duidelijke afkeer van socialisme gekregen (wekt lethargie in de hand) en partijen die hun wetten aan de hand van een boek van 2000 jaar oud willen maken. Zal ook altijd de partij kiezen die het meest liberaal is in mijn ogen (nu D'66, afgelopen stemming 1NL, en vroeger VVD). Heb een hekel aan mensen die rechten claimen ten koste van anderen.

De hooggewaardeerde Milton Friendman zei al (beknopt): Koop je iets voor jezelf, zorg je dat je maximaal rendement uit je geld haalt, koop je van andermans geld iets voor een ander, dan sta je onverschillig wat het kost, en de kwaliteit is. En dat...is de overheid.
  vrijdag 19 december 2008 @ 13:24:11 #121
188734 Revolution-NL
VOC Mentaliteit
pi_64148282
quote:
Op dinsdag 16 december 2008 12:16 schreef SicSicSics het volgende:
Op het moment D66, maar eigenlijk zou ik iets rechts-liberaler willen stemmen dan sociaal. Ik ben niet zo sociaal... Het grote budget aan kunst bijvoorbeeld vind ik een doorn in het oog.

VVD heeft wel altijd mijn stem gehad, maar die zijn helaas het 'Vrijheid' gedeelte een beetje uit het oog verloren. Ook het Liberaal Manifest is niet zo heel Liberaal als het woord doet vermoeden.

De rest van de partijen... Sjah... Het wordt alleen maar kanslozer, met de (wij zijn geen) one issue partijen van Wilders, Thieme en Verdonk voorop. Het verongelijkte van de SP heb ik nog nooit wat in gezien Christelijke partijen doe ik niet aan en de PvdA is helemaal niet voor Arbeid, die zijn voor zo veel mogelijk zonder 'Arbeid'.

Hier sluit ik mij volledig bij aan.
  vrijdag 19 december 2008 @ 13:52:22 #122
221640 Dirty-Little-Monkey
3 hoera'tjes voor Yoshimi
pi_64149264
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 08:20 schreef Wheelgunner het volgende:

[..]

Hij heeft net een anti-homo priester aangewezen om zijn inauguratie te openen, dat moet je toch aanspreken?
Ik ga verder niet in op die persoon die vindt dat homoseksualiteit een ziekte is, dat soort blijven in hun eigen waarheid geloven en valt niet wetenschappelijk mee te discussieren.

Wat betreft Obama. Zelf ben ik alleen blij dat hij gekozen is omdat het nog altijd beter is dan McCain. Maar in Amerika heb je bij voorbaat al verloren als je bijvoorbeeld voor een homohuwelijk bent of tegen de doodstraf (waar hij dan ook als president tegen is). Maar gelukkig is hij op andere punten wel progressief en zelfs gedeeltelijk op het gebied rond het homohuwelijk. Obama zegt namelijk niet dat het een ziekte is en wil in tegenstelling tot Bush en eerdere presidenten, een samenlevingscontract voor homoseksuelen invoeren (eerste stap naar homohuwelijk). Vandaar dat de Amerikaanse homobeweging eindelijk in jubelstemming verkeerde. Dat hij nu die anti-homo priester heeft aangewezen is erg jammer. Maar het is ook moeilijk om een bekende priester te vinden die niet anti-homo is en wel als patriotistisch wordt gezien (ook weer zo raar, dat hypocriete amerikaanse patriotisme).

@ al die mensen die denken dat progressief Nederland onvoorwaardelijk achter Obama staat: dat slaat dus nergens op, want met dezelfde standpunten zou hij in Nederland als zwaar conservatief gezien worden (welke partij is in Nederland nu weer voor de doodstraf). Maar voor Amerika is het een hele vooruitgang en daar komt dat enthousiasme dus vandaan.
17 mei 2009: Bekerfinale: s.c. Heerenveen - FC Twente 2-2 (5-4)
pi_64151188
Zo het topic opgeschoont met de harde methode en nu weer ontopic
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_64154036
Een politieke keuze begint met de keuze:

De Republiek Nederland VOOR/TEGEN

zie:
http://www.republikeinen.org
http://www.benvanherwijnen.com
http://magazinepresident.blogspot.com/
Voorzitter van de Republikeinse Moderne Partij
www.republikeinen.org
en de eerste Nederlander die zich kandidaat heeft gesteld voor President van de Republiek
www.benvanherwijnen.com
pi_64154389
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 16:30 schreef Ben99 het volgende:
Een politieke keuze begint met de keuze:

De Republiek Nederland VOOR/TEGEN

zie:
http://www.republikeinen.org
http://www.benvanherwijnen.com
http://magazinepresident.blogspot.com/
Tegen.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_64154676
quote:
Sowieso tegen, maar ik kijk honderd keer liever naar Maxima dan die flapdrol die de eerste president van Nederland wil worden. Omhooggevallen accountantje
Paennequecks veur d'aumeless
pi_64160817
quote:
Op vrijdag 19 december 2008 16:55 schreef Paennequeck het volgende:

[..]

Sowieso tegen, maar ik kijk honderd keer liever naar Maxima dan die flapdrol die de eerste president van Nederland wil worden. Omhooggevallen accountantje
En hij zet er ook gelijk maar een contactadvertentie op!
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_64170537
Ben een beetje links, maar voornamelijk progressief.
Dus denk dat ik de volgende verkiezingen op D66 ga stemmen. De vorige keer op de SP.
Zijn er links progressieve partijen?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_64176007
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 01:53 schreef capricia het volgende:

Zijn er links progressieve partijen?
Denk dat GroenLinks het beste aan die definitie voldoet. Zeker zolang Halsema daar het scepter zwaait.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_64177901
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 13:24 schreef du_ke het volgende:

[..]

Denk dat GroenLinks het beste aan die definitie voldoet. Zeker zolang Halsema daar het scepter zwaait.
Dat is niet een beetje links, maar wel een hele zwaai links
Ik support gevallen topclubs!
pi_64178458
Pfff, veel D'66 stemmers. Er staat een goede voorman (Pechtold) en huppakee, de mensen gaan weer D'66 stemmen. Zo zie je maar weer, de partijleider vinden de mensen belangrijker dan de partij zelf.
Zelf stem ik CDA. Wordt gezien als saaie partij en niet hip maar waar het mij om gaat of er kundige mensen in zitten met haalbare doelstellingen die mij aanspreken.
Blijkbaar vinden veel meer mensen dat, ze winnen tenslotte niet voor niets keer op keer de verkiezingen.
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.
  zaterdag 20 december 2008 @ 15:31:27 #132
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_64178569
Het is al eerder behandeld in andere topics, maar dat is echt je reinste onzin. De reden dat D66 zo populair is, is als tegengas tegen de betutteling van dit kabinet. Met iedere andere partijleider zouden ze er net zo goed voorstaan.
pi_64178597
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 15:25 schreef Pedroso het volgende:
Pfff, veel D'66 stemmers. Er staat een goede voorman (Pechtold) en huppakee, de mensen gaan weer D'66 stemmen. Zo zie je maar weer, de partijleider vinden de mensen belangrijker dan de partij zelf.
Zelf stem ik CDA. Wordt gezien als saaie partij en niet hip maar waar het mij om gaat of er kundige mensen in zitten met haalbare doelstellingen die mij aanspreken.
Blijkbaar vinden veel meer mensen dat, ze winnen tenslotte niet voor niets keer op keer de verkiezingen.
Ik vind Pechtold geen fijne meneer, maar ik ben gewoon veel milder/socialer geworden. Waar ik eerst zou stemmen op PVV of TON zal ik dat nu doen voor D66 of de VVD. Persoonlijk heeft het voor mij niets te maken met de voorman zelf, maar je hebt gelijk dat dat voor sommige anderen misschien wel zal gelden.
Ik support gevallen topclubs!
  zaterdag 20 december 2008 @ 15:36:05 #134
198904 Tizitl
Militant pacifist
pi_64178677
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 15:25 schreef Pedroso het volgende:
Pfff, veel D'66 stemmers. Er staat een goede voorman (Pechtold) en huppakee, de mensen gaan weer D'66 stemmen. Zo zie je maar weer, de partijleider vinden de mensen belangrijker dan de partij zelf.
Zelf stem ik CDA. Wordt gezien als saaie partij en niet hip maar waar het mij om gaat of er kundige mensen in zitten met haalbare doelstellingen die mij aanspreken.
Blijkbaar vinden veel meer mensen dat, ze winnen tenslotte niet voor niets keer op keer de verkiezingen.
Tja dat van D66 komt natuurlijk ook deels omdat ze wel erg laag stonden na de afgelopen verkiezingen.
pi_64180392
Ik stem PVV, omdat de cijfers er niet om liegen:
In een aantal wijken voel ik me niet meer veilig, je wordt nageschreeuwd en uitgescholden... er moet een einde komen aan de terrorisering van dit land.
Ik wil net als de PVV, niet alle allochtonen eruit zetten, maar het tuig wat ertussen zit moet aangepakt worden.

Zoals ze nu aangepakt worden, wordt het niks.

Noem me maar racist tot je een ons weegt, maar ik vind dat Nederland ook Nederlands moet blijven. Als het doorgaat zoals nu, is de windmolen weg maar is ons imago een moskee...
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_64180456
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 16:52 schreef Neo-Mullen het volgende:
Ik stem PVV, omdat de cijfers er niet om liegen:
In een aantal wijken voel ik me niet meer veilig, je wordt nageschreeuwd en uitgescholden... er moet een einde komen aan de terrorisering van dit land.
Ik wil net als de PVV, niet alle allochtonen eruit zetten, maar het tuig wat ertussen zit moet aangepakt worden.

Zoals ze nu aangepakt worden, wordt het niks.

Noem me maar racist tot je een ons weegt, maar ik vind dat Nederland ook Nederlands moet blijven. Als het doorgaat zoals nu, is de windmolen weg maar is ons imago een moskee...
Je weet dat Wilders ook tegen drugsgebruik is?
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_64180884
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 16:55 schreef du_ke het volgende:

[..]

Je weet dat Wilders ook tegen drugsgebruik is?
Is dat zo? Misschien toch nog niet zo´n foute kerel dan.
pi_64184279
quote:
Op dinsdag 16 december 2008 16:52 schreef Monolith het volgende:

[..]

Het is samen met GroenLinks de enige partij die persoonlijke vrijheden nog hoog in het vaandel heeft staan. Hoewel Lea Bouwmeester van de PvdA mij de laatste tijd wat dat betreft ook opvalt in positieve zin. Als het aan de meeste andere partijen ligt dan gaan we hard op weg naar Huxley's Brave New World.
Inderdaad. Partijen die persoonlijke vrijheden niet hoog in het vaandel hebben staan vallen altijd af bij mij. Het zal dus GL of D66 worden. Welke kan ik nu nog niet zeggen. D66 profileert zich nu goed, maar ben hun kabinetsdeelname nog niet vergeten. Veel toegegeven, weinig gekregen. Tegen die tijd zal ik de verkiezingsprogramma's er wel bijpakken. Tot die tijd kan er nog veel gebeuren.

Bouwmeester profileert zich goed. Ben alleen bang dat je er weinig in concreet beleid in gaat terug zien. Ik hou niet van strategisch stemmen, polderen bij het stemmen is niet ideaal. Maar als dat het CDA/CU buiten een regering kan houden is het een overweging waard.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
pi_64184545
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 01:53 schreef capricia het volgende:
Ben een beetje links, maar voornamelijk progressief.
Dus denk dat ik de volgende verkiezingen op D66 ga stemmen. De vorige keer op de SP.
Zijn er links progressieve partijen?
Sp stemmen en jezelf progressief noemen
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
pi_64185103
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 16:55 schreef du_ke het volgende:

[..]

Je weet dat Wilders ook tegen drugsgebruik is?

Je punt...?
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_64185295
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 19:32 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]


Je punt...?
je zegt dat Nederland Nederland moet blijven.
Nederland is een liberaal drugsbeleid. Wilders is daar tegen en dus tegen een typisch Nederlands verschijnsel.

Maar met Nederland moet Nederland blijven bedoel je waarschijnlijk dat Nederland niet moskeeën en tolerant voor moslims moet zijn. En waarschijnlijk ben je ook gevallen voor het 'Nederland moet Nederland blijven' leus. Dat dit ook consequenties heeft op andere punten dan immigratie wordt voor het gemak even vergeten. Er wordt niet eens aangedacht, anders stelde je deze vraag niet eens.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
pi_64185707
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 19:39 schreef One_of_the_few het volgende:

[..]

je zegt dat Nederland Nederland moet blijven.
Nederland is een liberaal drugsbeleid. Wilders is daar tegen en dus tegen een typisch Nederlands verschijnsel.

Maar met Nederland moet Nederland blijven bedoel je waarschijnlijk dat Nederland niet moskeeën en tolerant voor moslims moet zijn. En waarschijnlijk ben je ook gevallen voor het 'Nederland moet Nederland blijven' leus. Dat dit ook consequenties heeft op andere punten dan immigratie wordt voor het gemak even vergeten. Er wordt niet eens aangedacht, anders stelde je deze vraag niet eens.
Daar heb je gelijk in ook. Maar je kunt het nooit 100% met een politieke partij eens zijn want iedereen heeft een unieke mening over allerlei zaken. Daarbij ben ik geen drugsgebruiker dus treft dat onderdeel me minder zwaar.
Wel ben ik het eens dat er een hardere aanpak moet komen voor tuig (ja zowel allochtoons als autochtoons).
Ook staat Wilders voor een vrijer Nederland waar de overheid zich minder moet bemoeien met allerlei zaken. Ook daar kan ik alleen maar achter staan.

Dus je kan wel punten op gaan noemen over waar mensen zich misschien tegenspreken, maar elk mens doet dat dus daar kan je hem niet op afrekenen. Van alle partijen kan ik me het meest vinden in de PVV. Dat is mijn mening en daar kan je hoog of laag om gaan springen.
Als jij een SP stemmer bent moet jij dat ook weten. Al moet je ook weten dat die partij zich wel eens tegenspreekt.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_64186188
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 19:54 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Daar heb je gelijk in ook. Maar je kunt het nooit 100% met een politieke partij eens zijn want iedereen heeft een unieke mening over allerlei zaken. Daarbij ben ik geen drugsgebruiker dus treft dat onderdeel me minder zwaar.
Wel ben ik het eens dat er een hardere aanpak moet komen voor tuig (ja zowel allochtoons als autochtoons).
Ook staat Wilders voor een vrijer Nederland waar de overheid zich minder moet bemoeien met allerlei zaken. Ook daar kan ik alleen maar achter staan.

Dus je kan wel punten op gaan noemen over waar mensen zich misschien tegenspreken, maar elk mens doet dat dus daar kan je hem niet op afrekenen. Van alle partijen kan ik me het meest vinden in de PVV. Dat is mijn mening en daar kan je hoog of laag om gaan springen.
Als jij een SP stemmer bent moet jij dat ook weten. Al moet je ook weten dat die partij zich wel eens tegenspreekt.
Ik stem geen SP hoor.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
  zaterdag 20 december 2008 @ 21:42:16 #144
8369 speknek
Another day another slay
pi_64189182
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 15:31 schreef pfaf het volgende:
Het is al eerder behandeld in andere topics, maar dat is echt je reinste onzin. De reden dat D66 zo populair is, is als tegengas tegen de betutteling van dit kabinet. Met iedere andere partijleider zouden ze er net zo goed voorstaan.
Sowieso zijn het de enige overgebleven liberalen, nu de VVD met TON en de PVV knokt om de gunst van de conservatieve kiezer.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_64190379
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 20:11 schreef One_of_the_few het volgende:

[..]

Ik stem geen SP hoor.
Ik nam slechts een voorbeeld
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_64192308
d66 zoals iedere niet-asperger niet-bourgeouis niet-babyboomer niet-christen
  zaterdag 20 december 2008 @ 23:32:20 #147
153970 Terecht
Apodictisch.
pi_64192759
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:18 schreef DrPwn het volgende:
d66 zoals iedere niet-asperger niet-bourgeouis niet-babyboomer niet-christen
En hoe zou jij jezelf dan wél willen typeren?
pi_64192808
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:32 schreef Terecht het volgende:

[..]

En hoe zou jij jezelf dan wél willen typeren?
een redelijk mens
  zaterdag 20 december 2008 @ 23:35:15 #149
153970 Terecht
Apodictisch.
pi_64192880
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:33 schreef DrPwn het volgende:

[..]

een redelijk mens
Dus enkel redelijke mensen stemmen op d66 volgens jou?
pi_64192927
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:35 schreef Terecht het volgende:

[..]

Dus enkel redelijke mensen stemmen op d66 volgens jou?
ik heb niet elke categorie daarbuiten uitgesloten
  zaterdag 20 december 2008 @ 23:37:54 #151
153970 Terecht
Apodictisch.
pi_64192971
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:36 schreef DrPwn het volgende:

[..]

ik heb niet elke categorie daarbuiten uitgesloten
Ah, je beschikt dus toch over enige redelijkheid.
pi_64192982
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:35 schreef Terecht het volgende:

[..]

Dus enkel redelijke mensen stemmen op d66 volgens jou?
tuurlijk niet.

een mus is een vogel. Is een vogel dan altijd een mus?

Dus: redelijke mensen stemmen op d66 --> D66's zijn niet altijd redelijke mensen.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
  zaterdag 20 december 2008 @ 23:39:29 #153
153970 Terecht
Apodictisch.
pi_64193020
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:38 schreef One_of_the_few het volgende:

[..]

tuurlijk niet.

een mus is een vogel. Is een vogel dan altijd een mus?

Dus: redelijke mensen stemmen op d66 --> D66's zijn niet altijd redelijke mensen.
Verdomme, mijn val was iets te opzichtig
pi_64193037
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:37 schreef Terecht het volgende:

[..]

Ah, je beschikt dus toch over enige redelijkheid.
wat een ernst
pi_64193082
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:39 schreef Terecht het volgende:

[..]

Verdomme, mijn val was iets te opzichtig
Misschien moet je het waarschuwingsbord naast de val de volgende keer weghalen.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
  zaterdag 20 december 2008 @ 23:42:32 #156
153970 Terecht
Apodictisch.
pi_64193133
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:39 schreef DrPwn het volgende:

[..]

wat een ernst
De ernst van een mede d66'er die vreesde dat er een dogmatische aanhanger onder de gelederen was.
pi_64193244
een afkeer voor overtuiging en een southparkige voorkeur voor concencus en afzwakking is wel typisch voor deze tijd en een heel irritant verschijnsel
pi_64193396
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:35 schreef Terecht het volgende:

[..]

Dus enkel redelijke mensen stemmen op d66 volgens jou?
D66 is natuurlijk wel gewoon een redelijk alternatief
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  zaterdag 20 december 2008 @ 23:57:21 #159
153970 Terecht
Apodictisch.
pi_64193657
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:45 schreef DrPwn het volgende:
een afkeer voor overtuiging en een southparkige voorkeur voor concencus en afzwakking is wel typisch voor deze tijd en een heel irritant verschijnsel
De lijn tussen een sterke overtuiging en dogmatiek is een dunne, net als dat de associatie tussen een breed blikveld en de neiging tot polderen al snel gemaakt is.
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:49 schreef du_ke het volgende:

[..]

D66 is natuurlijk wel gewoon een redelijk alternatief
Dat beaam ik dan ook ten volle .
pi_64193735
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:57 schreef Terecht het volgende:

[..]

De lijn tussen een sterke overtuiging en dogmatiek is een dunne, net als dat de associatie tussen een breed blikveld en de neiging tot polderen al snel gemaakt is.
[..]
Alsof er iets mis is met polderen...
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  zondag 21 december 2008 @ 00:02:29 #161
153970 Terecht
Apodictisch.
pi_64193837
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:59 schreef du_ke het volgende:

[..]

Alsof er iets mis is met polderen...
  zondag 21 december 2008 @ 00:08:37 #162
126487 One_of_the_few
Mate verslaafde
pi_64194020
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 23:59 schreef du_ke het volgende:

[..]

Alsof er iets mis is met polderen...
Als dat de pareltjes Almere en Lelystad oplevert, ja dan is er iets mis mee.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
pi_64194072
juist door dat ondoorzichtige polderen en onze belachelijk gedetailleerd georganiseerde overheid verandert er zo weinig aan de bestuursmentaliteit in nederland, teveel gevestigde belangen
  zondag 21 december 2008 @ 12:07:48 #164
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_64203045
quote:
Op zaterdag 20 december 2008 19:54 schreef Neo-Mullen het volgende:
Ook staat Wilders voor een vrijer Nederland waar de overheid zich minder moet bemoeien met allerlei zaken. Ook daar kan ik alleen maar achter staan.
Ik denk dat je je wat beter in de partij moet verdiepen. Ze staan altijd vooraan om voor nieuwe verboden en ingrepen in de privacy te stemmen. Een stem voor Wilders is een stem voor een overheid die steeds meer macht krijgt om in te grijpen in mensen hun levens onder het mom van "tuig aanpakken".
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
pi_64204931
quote:
Op zondag 21 december 2008 00:10 schreef DrPwn het volgende:
juist door dat ondoorzichtige polderen en onze belachelijk gedetailleerd georganiseerde overheid verandert er zo weinig aan de bestuursmentaliteit in nederland, teveel gevestigde belangen
Elke 5 jaar radicaal ander beleid helpt je bij de eindstreep ook niet vooruit hoor .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_64204952
quote:
Op zondag 21 december 2008 00:08 schreef One_of_the_few het volgende:

[..]

Als dat de pareltjes Almere en Lelystad oplevert, ja dan is er iets mis mee.
Ach dat moet groeien. Gemaakte steden hebben gewoon een paar honderd jaar nodig om karakter te krijgen.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  † In Memoriam † zondag 21 december 2008 @ 13:18:33 #167
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_64205001
quote:
Op zondag 21 december 2008 13:17 schreef du_ke het volgende:

[..]

Ach dat moet groeien. Gemaakte steden hebben gewoon een paar honderd jaar nodig om karakter te krijgen.
Dan zijn het nog steeds dezelde kutsteden.
Carpe Libertatem
pi_64205169
quote:
Op zondag 21 december 2008 13:18 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

Dan zijn het nog steeds dezelde kutsteden.
Zal denk ik wel meevallen dan hebben ze de tijd gehad om meer organisch te groeien en te veranderen. Want dat is juist de charme van oudere steden bebouwing uit verschillende tijdperken.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  † In Memoriam † zondag 21 december 2008 @ 13:26:29 #169
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_64205261
quote:
Op zondag 21 december 2008 13:23 schreef du_ke het volgende:

[..]

Zal denk ik wel meevallen dan hebben ze de tijd gehad om meer organisch te groeien en te veranderen. Want dat is juist de charme van oudere steden bebouwing uit verschillende tijdperken.
Nee, de charme is dat ze mooie huizen hebben niet blokken.
Carpe Libertatem
pi_64205703
Zoals vele in dit topic gaat ook mijn politieke voorkeur uit naar d66.
Liberaal en niet te links of rechts.
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
pi_64205722
quote:
Op zondag 21 december 2008 13:26 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

Nee, de charme is dat ze mooie huizen hebben niet blokken.
Om tot sfeervolle steden te ontwikkelen hebben ze dan ook die paar honderd jaar nodig.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  † In Memoriam † zondag 21 december 2008 @ 13:41:54 #172
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_64205799
quote:
Op zondag 21 december 2008 13:39 schreef du_ke het volgende:

[..]

Om tot sfeervolle steden te ontwikkelen hebben ze dan ook die paar honderd jaar nodig.
Wat een onzin. Alsof sfeer iets gebonden is aan hoe lang een stapel stenen ergens staat. Almere en een Zoetermeer hebben genoeg sfeer. De sfeer is alleen kut. Die wordt echt niet beter hoe meer rot er komt.
Carpe Libertatem
pi_64206017
quote:
Op zondag 21 december 2008 13:41 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

Wat een onzin. Alsof sfeer iets gebonden is aan hoe lang een stapel stenen ergens staat. Almere en een Zoetermeer hebben genoeg sfeer. De sfeer is alleen kut. Die wordt echt niet beter hoe meer rot er komt.
Jij kan het onzin vinden maar het is toch echt de praktijk dat sfeer wel degelijk te maken heeft met historie. De panden die er nu staan gaan over het algemeen geen 200 jaar mee dus in de komende decennia zal een redelijk groot deel vervangen gaan worden door nieuwe panden volgens de dan geldende mode en zo ontwikkelt langzaam maar zeker een nieuwe eigen sfeer.

Het idee alleen al dat in stad waar in gewoond wordt de sfeer en uitstraling honderden jaren lang hetzelfde blijven is vrij onnozel.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  † In Memoriam † zondag 21 december 2008 @ 13:52:30 #174
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_64206253
quote:
Op zondag 21 december 2008 13:46 schreef du_ke het volgende:

[..]

Jij kan het onzin vinden maar het is toch echt de praktijk dat sfeer wel degelijk te maken heeft met historie. De panden die er nu staan gaan over het algemeen geen 200 jaar mee dus in de komende decennia zal een redelijk groot deel vervangen gaan worden door nieuwe panden volgens de dan geldende mode en zo ontwikkelt langzaam maar zeker een nieuwe eigen sfeer.
Een kutsfeer ja, zoals ik al stelde.
quote:
Het idee alleen al dat in stad waar in gewoond wordt de sfeer en uitstraling honderden jaren lang hetzelfde blijven is vrij onnozel.
Kan je 1 discussie aan zonder strawmen? Nouja, blijkbaar niet.
Carpe Libertatem
  zondag 21 december 2008 @ 13:53:54 #175
66825 Reya
Fier Wallon
pi_64206312
quote:
Op zondag 21 december 2008 13:52 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

Een kutsfeer ja, zoals ik al stelde.
[..]

Kan je 1 discussie aan zonder strawmen? Nouja, blijkbaar niet.
Het is sowieso weinig libertarisch om andere mensen hun stropop niet te gunnen.
  † In Memoriam † zondag 21 december 2008 @ 13:56:32 #176
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_64206421
quote:
Op zondag 21 december 2008 13:53 schreef Reya het volgende:

[..]

Het is sowieso weinig libertarisch om andere mensen hun stropop niet te gunnen.
Ik gun hem elke stropop die hij wil hebben, maar discussie wordt er wel vermoeiend en doelloos door.
Carpe Libertatem
  zondag 21 december 2008 @ 13:59:17 #177
74865 Pumatje
Wij stelen die kazen!
pi_64206545
quote:
Op maandag 15 december 2008 20:20 schreef SpecialK het volgende:
Eigenlijk ben ik meer voor een kiessysteem waar er elk jaar wordt gestemd op welke politici een best pak slaag krijgen voor hun bullshit van de afgelopen 4 jaar.

Een soort van marktwerkingprincipe maar dan met mensen die hun best doen uit angst en niet uit winstoogmerk.
x2
[DEF] SC#8 Pumatje, niet geboren maar door de baas verstrekt
pi_64207068
quote:
Op zondag 21 december 2008 13:52 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

Een kutsfeer ja, zoals ik al stelde.
[..]

Kan je 1 discussie aan zonder strawmen? Nouja, blijkbaar niet.
Sorry maar iemand die zich niet kan voorstellen dat met de tijd de sfeer en uitstraling van een stad kunnen veranderen is nu eenmaal lastig serieus te nemen. Zeker als die persoon zelf een nogal radicaal maakbaarheidsideaal nastreeft .

Overigens wacht ik nog op inhoudelijk tegengas van je want zolang je opmerkingen niet verder komen dan: "Een kutsfeer ja, zoals ik al stelde." kan ik daar niet zoveel mee.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_64207097
quote:
Op zondag 21 december 2008 13:56 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

Ik gun hem elke stropop die hij wil hebben, maar discussie wordt er wel vermoeiend en doelloos door.
Probeer zelf verdomme eens een discussie te voeren die verder komt dan een handvol dooddoeners...
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_64207241
quote:
Op zondag 21 december 2008 13:41 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

Wat een onzin. Alsof sfeer iets gebonden is aan hoe lang een stapel stenen ergens staat.
Je kunt dit ook afkraken als stropopredenering ...
Du_ke noemde "honderden jaren" maar tijd is niet zo zeer de bepalende factor wat hij ook uitlegde:
Het gaat om diverse bouwstijlen, diverse vormen, kleuren, materialen wat een stadsbeeld bepaalt... en daarmee sfeergevoelens oproept..
Jij ziet die diversiteit blijkbaar niet en je gooit alles op één stapel : "stapel stenen" .
Hoever sta je dan nog af van nihilisme? : "het is allemaal kut"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')