quote:Op zondag 23 november 2008 00:15 schreef BliksemSchigt het volgende:
Zou toch fantastisch zijn wanneer we drie punten meenemen.
Ik ook niet, maar dat was ik een week geleden ook niet. We weten het toch niet.quote:
Tuurlijk wel. AZ ligt ons welquote:
quote:Op zondag 23 november 2008 00:53 schreef RayMania het volgende:
Huntelaar die er nog even achteraan glijdt.
Je verliest niet bijster veel met een nederlaag. Je komt 1 punt achter, meer niet. Tegen PSV had je een concurrent terug kunnen laten komen. Nu kunnen we in het beste geval alleen maar uit lopen. Je krijgt ze ook natuurlijk ook nog thuis.quote:Op zondag 23 november 2008 00:22 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
![]()
Toch ben ik heel erg bang voor een nederlaag, meer dan in de aanloop naar Ajax-PSV.
Ben benieuwd wat ie toen zeiquote:Op zondag 23 november 2008 00:53 schreef RayMania het volgende:
Huntelaar die er nog even achteraan glijdt.
Suarez erbij en je mist KJH niet zo ergquote:Op zondag 23 november 2008 01:03 schreef FritsVanEgters het volgende:
Hoe kijken jullie Ajax-fans inmiddels aan tegen de blessure van Huntelaar? Vorige week speelde Ajax er iig niet minder om, volgens mij (neutrale toeschouwer) kan Ajax namelijk gemakkelijker zonder hem dan hier en over het algemeen werd gevreesd.
Precies, als die geblesseerd zou zijn heb je een groter probleem lijkt me. Bovendien komt Sulejmani nou terug en die is ook niet misselijk.quote:Op zondag 23 november 2008 01:07 schreef Longmen het volgende:
[..]
Suarez erbij en je mist KJH niet zo erg
Vorige week zondag werd Huntelaar niet echt gemist inderdaad. Maar woensdag tegen Volendam werd Huntelaar weer wel gemist. Er is dus nog niet zoveel over te zeggen. Hoewel ik gewoon het liefst met de aanval Urby - KJH - Suárez speel. En dan Mickey er achter op "tien".quote:Op zondag 23 november 2008 01:03 schreef FritsVanEgters het volgende:
Hoe kijken jullie Ajax-fans inmiddels aan tegen de blessure van Huntelaar? Vorige week speelde Ajax er iig niet minder om, volgens mij (neutrale toeschouwer) kan Ajax namelijk gemakkelijker zonder hem dan hier en over het algemeen werd gevreesd.
Vergeet je oordoppen niet tegen die klappers.quote:Op zondag 23 november 2008 10:27 schreef denthemen het volgende:
Zo maar eens richting FC Dirk
Absoluut. Als AZ niet kan combineren op het middenveld valt de hele speelwijze in duigen.quote:Op zondag 23 november 2008 09:46 schreef xFriendx het volgende:
Denk zelf nog steeds dat de slag op het middenveld het belangrijkste gaat worden.
Dat gaat het wel vanaf een uurtje of 1. Dus ik vrees dat we het heel erg lastig gaan krijgen.quote:Op zondag 23 november 2008 11:10 schreef patrickt37 het volgende:
Ik denk dat we de volle drie punten meenemen uit Alkmaar, mits het niet gaat regenen en/of sneeuwen.
quote:Arveladze verheugt zich op duel
Amsterdam, 22 nov 2008
Als Ajax zondag tegen AZ speelt, kijkt Shota Arveladze met meer dan gemiddelde belangstelling toe. De oud-Ajacied en oud-speler van AZ loopt stage bij Louis van Gaal. ,,Ik verheug me op de wedstrijd. We kunnen mooi voetbal verwachten.’’
Shota Arveladze was van augustus 1997 tot augustus 2001 Ajacied, waarna hij naar Glasgow Rangers vertrok. Na vier Schotse seizoenen trok AZ hem aan en bij de Alkmaarders beleefde de Georgiër twee mooie seizoenen. Vorig seizoen probeerde hij het nog bij Levante, waar in een ver verleden ook Johan Cruijff even verbleef, maar na vier duels besloot hij zijn carrière toch af te sluiten. Zijn afscheid in Georgië was indrukwekkend met veel oud-collega’s, onder wie vele Ajacieden. Daarna kon hij zich richten op zijn volgende loopbaan, die van trainer. Want dat is wat hij uiteindelijk wil. ,,In mijn land zeggen ze dat elke soldaat generaal wil worden. Makkelijk zal het niet zijn. Maar ik wil het proberen en zien hoe het gaat.”
Om de fijne kneepjes van het vak te leren, heeft Arveladze een van de best denkbare leermeesters: Louis van Gaal, de trainer die Ajax in 1995 alle successen liet vieren die op clubniveau denkbaar zijn. Dat onderschrijft de voormalige spits ook. ,,Het is geweldig om elke dag, elk uur van hem te leren. We zitten in dezelfde kamer. Soms wil ik dingen die hij aandraagt opschrijven, zodat ik het niet vergeet. Laatst moest ik een wedstrijd analyseren voor de groep. Daarna vroeg ik Louis van Gaal hoe ik het deed. Hij vond het goed, maar zei wel dat ik, als ik iets duidelijk wil maken, scherper moet zijn, meer duidelijk moet maken aan de speler welke doel hij heeft. Als ik tegen de groep zou praten, zoals ik normaal praat, dan luistert er na tien minuten niemand meer, haha.’’
Arveladze staat nu voor de groep met spelers, tussen wie hij altijd heeft gestaan. ,,Ik voel me er goed bij. Om nu bij deze club te zijn is speciaal. Ze spelen goed voetbal, ik ken de jongens en om bij ze betrokken te zijn is fijn. Ik speel met ze en ik hoop dat ik ze misschien kan helpen met mijn ervaring. Soms vergeet ik dat ik nu bij de trainers hoor. Laatst zei Louis tegen de spelers dat ze om half elf moesten gaan slapen. Ik stond op en liep met ze mee. Ze riepen me terug: ‘Luister Shota, je kan weer gaan zitten en koffie of iets anders nemen. Jij hoeft niet te spelen.' Nu komt het steeds meer in mijn hoofd dat ik een trainer ben en geen speler, zeker tijdens trainingen. Ik geef soms adviezen, maar makkelijk is het niet, omschakelen van speler naar trainer.’’
Zondag kijkt hij naar de wedstrijd tussen AZ en Ajax, twee clubs waarbij hij als speler veel plezier kende. Hij verheugt zich op het duel. ,,Het is altijd goed om naar deze wedstrijden te kijken. Je ziet altijd mooi voetbal. Misschien dat er zondag tactische verrassingen of veranderingen zijn. Het is altijd al speciaal en dit keer staan beide clubs dicht bij elkaar in punten en is elk punt erg belangrijk. Ik hoop dat het een mooie wedstrijd wordt. Velen zeggen dat AZ op dit moment het mooiste voetbal speelt. Ajax kan nog niet overtuigen, maar ondertussen hebben ze wel meer punten dan AZ, dus kan je nagaan als het echt gaat draaien bij Ajax!’’
Nou goed dan. Eerste helft wind mee kiezen, en dan hopen dat de wind in de rust draait.quote:Op zondag 23 november 2008 11:20 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Bij onze huidige selectie een hoop, helaas
Ik heb er wel vertrouwen in.quote:
Super sub!quote:Op zondag 23 november 2008 11:38 schreef Pritt het volgende:
Wat een onzin dat Gabri er niet in staat.
quote:Op zondag 23 november 2008 11:38 schreef Pritt het volgende:
Wat een onzin dat Gabri er niet in staat.
Ag ja, wel schattigquote:Op zondag 23 november 2008 11:55 schreef DJ_Ryow het volgende:
net even het topic op azfanpage doorgelezen. lijken net feyenoorders, zo erg haten ze Ajax![]()
Nog even wat statistieken, voor wat ze waard zijnquote:Overige wetenswaardigheden
-AZ heeft in de Eredivisie 30 keer thuis tegen Ajax gespeeld. De Alkmaarders wonnen slechts 5 maal en verloren 16 keer. Het werd 9 keer gelijk.
-De laatste thuiszege was op 18 september 2005 (4-2). Shota Arveladze (2x) en Kenneth Perez (2x) scoorden voor AZ en Wesley Sneijder (2x) scoorde voor Ajax. Olaf Lindenbergh kreeg rood namens Ajax.
-Ajax scoorde in de afgelopen 16 competitieduels minstens 1 keer per wedstrijd.
-Topscorer Mounir El Hamdaoui scoorde in de Eredivisie nog nooit tegen Ajax.
-Demy de Zeeuw kan zijn 100ste Eredivisiewedstrijd voor AZ spelen.
-Milano Koenders (AZ) staat op 49 Eredivisieduels.
-Maarten Martens en Demy de Zeeuw gaven dit seizoen de meeste assists: 5.
Jazekerquote:Op zondag 23 november 2008 12:07 schreef finsdefis het volgende:
Oja het was de Zeeuw toen toch die keihard doorgleed tegen Stekelenburg toen het 1-1 werd?
linkje? Kan wel een lach gebruiken.quote:Op zondag 23 november 2008 11:55 schreef DJ_Ryow het volgende:
net even het topic op azfanpage doorgelezen. lijken net feyenoorders, zo erg haten ze Ajax![]()
quote:Op zondag 23 november 2008 12:16 schreef venomsnake het volgende:
Het is nog niet helemaal zeker of El hamdoedinges start, hij heeft een spiertje verrekt in zijn nek.
http://www.azfanpage.nl/forum/viewtopic.php?f=1&t=4650&start=0quote:Op zondag 23 november 2008 12:10 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
linkje? Kan wel een lach gebruiken.Wat zijn we trouwens vaak genaaid door de arbitrage in Alkmaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |