quote:Op dinsdag 11 november 2008 14:49 schreef Koosje het volgende:
ohw bah, ik voel me vandaag echt een slechte moeder. Kan níets hebben van mijn peuterDe boterham wordt niet opgegeten.. lief vragen helpt niet.. tv beloven als boterham op is helpt niet.. brrr en ik mezelf maar opvreten. Tot ik het bordje op de grond kapot smeet.
En daar baal ik zo van! Ik wíl helemaal niet zo boos worden, maar ik kan het op dit moment niet onder controle houden. Jakkes.
Gelukkig ligt peuter nu in bed, kan ik even afblazen hier.
quote:Op dinsdag 11 november 2008 14:59 schreef chacama het volgende:
Oh Koosje. Wees niet te streng voor jezelf. Het kan gebeuren. De emmer is soms gewoon te vol en stroomt over. Je peuter reageert op jou en zo gaat het door totdat ie overstroomt. Kiep hem hier nog maar een stukje verder leeg, als peuter dan straks wakker is, kun je er weer tegen en is ie alles weer vergeten.
Dan mag ze uiteraard wel een boterham.quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:46 schreef freecell het volgende:
Een keertje eten is geen drama natuurlijk.
Vlindur; als ze dan halverwege de middag ineens wél een boterham wil ipv lekkers, krijgt ze die dan wel?
Want dat zou ik dan geloof ik wel doen. Dus geen lekkers als je geen brood eet, maar wel brood als je later toch brood wilt, zoiets
Zonnebankje?quote:Op maandag 24 november 2008 23:49 schreef Maneki.Neko het volgende:
Ik voel me nog steeds gammel..en het lijkt maar niet op te houden. Ik heb een beetje last van het sneeuwbaleffect en ik zou zo graag willen dat het stopt maar ik weet niet hoe!
quote:Op dinsdag 25 november 2008 14:53 schreef Brighteyes het volgende:
Ik vond het zo bijzonder en zou het zo graag nog eens meemaken.![]()
Dat dus, ik vond het ook zo ontzettend bijzonder en heb er echt van genoten en wil het graag nog eens meemakenquote:Op dinsdag 25 november 2008 14:53 schreef Brighteyes het volgende:
want hoeveel ik ook genoten heb, ik wil het graag nog een keer doen om het nog een keertje extra goed in mijn geheugen te willen prenten...
Ik bedoelde ook niet oke eigenlijk.quote:Op dinsdag 25 november 2008 14:13 schreef Sugar het volgende:
Nou Marit, ik vind je inderdaad nuchter klinken, maar het gaat duidelijk niet oké. Rot, hoor. Ik hoop dat je snel wat meer kleur gaat zien weer!
Waarom zou je dan negatieve reacties krijgen joh? Het gaat gewoon niet lekker in je gevoel, daar kan jij niks aan doen en mensen om je heen ook niet, das alleen maar onwijs balen voor alle partijen en met name voor jou!quote:Op dinsdag 25 november 2008 19:38 schreef marit1978 het volgende:
ik lijk misschien nuchter, omdat ik niet al te emotioneel durf te schrijven zoals in mijn laatste posts, was/ben bang voor erg negatieve reakties op iets wat ik wél echt zo voel.
Ik wilde hier al eerder weer mijn verhaal kwijt en dat weerhield me. Nu tóch, omdat het inmiddels steeds moeilijker gaat en ik wel wat virtuele steun kan gebruiken.
Ik hoop maar dat er over emoties niet weer getwist gaat worden
over emotie valt niet te twisten, ongeacht hoe sommigen dat toch proberenquote:Op dinsdag 25 november 2008 19:38 schreef marit1978 het volgende:
ik lijk misschien nuchter, omdat ik niet al te emotioneel durf te schrijven zoals in mijn laatste posts, was/ben bang voor erg negatieve reakties op iets wat ik wél echt zo voel.
Ik wilde hier al eerder weer mijn verhaal kwijt en dat weerhield me. Nu tóch, omdat het inmiddels steeds moeilijker gaat en ik wel wat virtuele steun kan gebruiken.
Ik hoop maar dat er over emoties niet weer getwist gaat worden
nou, inmiddels leidt het tot geruzie tussen sangdrax en mij. want die probeert wanhopig de lieve vrede te bewaren. die telt de bezoekjes van iedereen en komt al dan niet tot de conclusie dat die-en-die aan de beurt zijn omdat het anders niet eerlijk is (en tot een boos telefoontje leidt)quote:Op dinsdag 25 november 2008 20:37 schreef freecell het volgende:
Dat jouw ouders het zelf aanboden maakt het al een héél ander verhaal
Moet je je eigen verhaal nu eens lezen met het idee dat jullie jouw ouders ook hebben gevraagd om te komen helpenSnap je wrs mijn opgetrokken wenkbrauwen wel.
Als ze het hebben aangeboden en jullie kunnen het gebruiken: vooral gaan!
Helpt het ook als je probeert te bedenken dat Sandrax familie het waarschijnlijk oprecht goed bedoeld allemaal?
Al snap ik ook wel dat je er goed bedoeld of niet, tóch wel simpel van wordt! alleen misschien haalt het de scherpe randjes er af?
Je zult merken dat die tip straks als Selene groter is, ook heel toepasselijk is. Consequent zijn en blijven, nee is nee... Succes ermee.quote:Op dinsdag 25 november 2008 20:58 schreef Moonah het volgende:
Oh lieve Marit! Wat naar dat je je (weer) zo voelt. Juist dat waar je zo bang voor was. Ik vind het heel rot voor je. Veel sterkte en ik hoop dat je voldoende steun in je omgeving hebt.
Maneki, jeetje zeg.![]()
Simmu, duidelijk zijn!! Niet na 4x 'nee' zeggen toch een 'ja' ervan maken om er maar vanaf te zijn, niet uren aan de telefoon blijven, maar zeggen dat je het druk hebt en dus weer snel ophangt. En al helemaal niet zoals je man doet, bezoekjes tellen en afwegen. Kom zeg! Je doet toch niet mee aan die poppenkast? Blijf bij jezelf. net wat je zegt, eerst jullie gezin, daarna is er plaats (of niet...) voor de rest. Succes en sterkte! Hopelijk komen jullie ook nog aan genieten (en elkaar) toe.
Ik kan me je angst zo goed voorstellen!quote:Op woensdag 26 november 2008 22:41 schreef Maneki.Neko het volgende:
Ik ga er ook alles aan doen om onder narcose te gaan inderdaad. Dat is de enige optie wat mij betreft. Had al zitten zoeken, kan desnoods in een privekliniek terecht. Kost me wel 200 maar ik zou dat er wel voor over hebben.
Je hoeft je er iig niet voor te schamenquote:Op donderdag 27 november 2008 10:46 schreef Maneki.Neko het volgende:
Ik ga vanmiddag eerst eens bellen voor een afspraak met de kaakchirurg, eens horen wat daar de mogelijkheden zijn. blegh ik baal er van dat ik er zo om panieker, maar verder ben ik nergens echt bang voor dus voor dit mag het best, vind ik zelf.
Ik ben ook panisch voor dat soort dingenquote:Op donderdag 27 november 2008 10:46 schreef Maneki.Neko het volgende:
Ik ga vanmiddag eerst eens bellen voor een afspraak met de kaakchirurg, eens horen wat daar de mogelijkheden zijn. blegh ik baal er van dat ik er zo om panieker, maar verder ben ik nergens echt bang voor dus voor dit mag het best, vind ik zelf.
ik meld mequote:Op donderdag 27 november 2008 10:48 schreef freecell het volgende:
[..]
Je hoeft je er iig niet voor te schamenEr zijn zoveel mensen die in paniek schieten bij de tandarts!
Bah infusen, mag ik ook niet meer aan dénken!quote:Op donderdag 27 november 2008 11:49 schreef Yoni het volgende:
Ik ben overigens vooral bang voor de naalden. Dus narcose is voor mij helemaaaaaal geen optie, want dan moet je een infuus! En infusen zijn echt mijn ergste nachtmerrie. Ik kan er al bij een ander niet naar kijken..brrr
neequote:
Wacht maar tot je deze uitspraken van je koter krijgt:quote:Op vrijdag 28 november 2008 13:03 schreef freecell het volgende:
[..]
nee
Ik heb het vooral als TARA met Leander aan het spelen of aankleden is.
Hoor je opeens licht-vermanend uit de babykamer: "neehee, je mag het aankleedkussen niet onder plassen!"
Dan schiet ik óf in de lach óf vol
Valt ook weinig zinnigs over te zeggen denkquote:Op vrijdag 28 november 2008 13:23 schreef Saffier het volgende:
Llewella dat gaat een aardig tijdje duren zeg die verbouwing. Sterkte (meer zinnigs weet ik er niet op te zeggen, sorry.).
Juist! Dan is het goed, ik hield het namelijk ook niet droog.quote:Op maandag 1 december 2008 09:20 schreef Maneki.Neko het volgende:
Dat had ik ook vorig jaar Tico! Vooral toen saartje doodging, toen had ik het niet meer!
Ik weet het marit maar ja..kop in het zand enzo
Whehequote:Op maandag 1 december 2008 09:29 schreef Marie79 het volgende:
Deze nieuwbakken mamma meldt zich...
Ook hier zijn alle emoties al voorbij gekomen, van heel onzeker zijn of het allemaal wel goed gaat, of Maarten goed drinkt en aankomt tot gelukkig vooral heel gelukkig en blij zijn met Maarten en ons nieuwe gezinnetje.
O, en had iemand me vooraf kunnen waarschuwen dat Finding Nemo een heel zielige film is (mamma gaat dood en zelfs dat Nemo voor het eerst naar school gaat betrok ik op Maarten dat hij straks naar het kdv gaat)![]()
Ik geef een voeding om 7:00 en één om 23:00 (ongeveer) daartussen heb ik dan net genoeg tijd om naar een feestej oid te gaanquote:Op maandag 1 december 2008 10:07 schreef Ticootje het volgende:
Nee, ik begrijp je heel goed!
Mijn man is op woensdagmiddag vrij en dan is hij samen met Jen. Jen is trouwens gek op M. Dus dat zit echt wel snor.
Het is meer het punt dat ik 's avonds en nachts borstvoeding geef, en dus niet wegkan. Zonder drinken bij mama gaat Jen gewoon niet slapen. Zo was M. vrijdagavond lekker uit eten met zijn collega's. En dat is heel leuk voor hem, maar ik wil gewoon ook weer dat soort dingen kunnen doen.
Kolven is geen optie.... Daar ben ik mee gestopt na 4 borstontstekingen...quote:Op maandag 1 december 2008 10:20 schreef Ardenlyn het volgende:
Super dat ze gek op hem is
Misschien een idee om te gaan kolven zodat hij haar de fles geeft en dat ze er toch aan gaat wennen?
Het zal in het begin vermoeiend zijn maar jij hebt ook echt je eigen rust/plezier/enz nodig.
Heb helaas geen tips voor je met borstvoeding omdat ik het zelf niet meer geef.
Misschien iemand anders tips?
Ik hoop dat je gauw een oplossing zal vinden want het gevoel is naar
quote:Op maandag 1 december 2008 10:44 schreef sjak het volgende:
Bv topic? Ik denk dat je daar meer handige tips zal krijgen.
Ohh en huilen bij films is normaal. Is huilen bij Sinterklaas, een fanfare, en unox reclame dat ook?
Ik heb ook echt zin in kerstquote:Op maandag 1 december 2008 11:17 schreef k_i_m het volgende:
Dit wordt de eerste kerst sinds heeeeele lange tijd dat ik er ook weer echt zin in heb. En dat komt natuurlijk allemaal door het kind. Jammer dat ze nog niet mee kan helpen met de kerstboom optuigen
.
tsja. helaas moeten we betalen voor elke dag dat we bijvoorbeeld de dozen langer houden. en we hebben het niet over 2 dagen, maar 3 omdat ze allemaal elk op een andere dag wilden komen (schoonpa, schoonma en schoonzusje. mijn ouders komen helemaal niet). het zal zeker zo zijn dat ik inmiddels niet meer de redelijkste ben. ik heb maandenlang geprobeerd redelijk te zijn en dat resulteerde er enkel in dat er compleet over ons heen gewalst werd, ik heb er genoeg van. wij willen ook graag kerstmis vieren als gezin. als ik dan nu weer overstag ga houdt het nooit op. ze moeten het maar leren hoor. je wil trouwens niet weten hoe onbeschoft het naar ons toe gebracht werd. tis niet voor niks dat sangdrax kwaad werd. wellicht dat het hier lijkt alsof ik degene ben die steeds maar bezwaar maakt, dat is niet zo. we zijn het allebei goed beu. overigens hebben schoonpa en ma dus al eerder kansen gehad om langs te komen, maar dat kwam dan weer niet uit. dan kan ik er ook weinig aan doen. pech voor ze.quote:Op donderdag 4 december 2008 13:56 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Simmu, niet om lullig te zijn...maar soms heb ik het idee dat je het jezelf ook onnodig moeilijk maakt.
Je hebt het over mensen die denken rechten op hun nichtje/kleindkind te hebben. Het ligt er natuurlijk aan hoe zoiets gebracht word. Maar het is ook voor hun de eerste kerst van hun kleinkind/ nichtje. En ik kan me wel een beetje voorstellen dat gescheiden ouders liever apart van elkaar langs willen komen
En het huis op orde maken kan toch best nog wel een dagje extra wachten denk ik dan.
Zorg dan dat jij de volwassenste (is dat een woord) bent voor deze keer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |