Nigga please. Als je niet genoten hebt van Beauregard (Rust zacht ouwe...quote:
Waar heb je het over knul?quote:Op donderdag 6 november 2008 22:39 schreef ScudRaket het volgende:
Iemand met een voetbalnaam in de elitaire klasse?
Het moet niet gekker worden
Wehehe, ik moest lachen. Uit pure interesse: waar baseer je de kasten op?quote:Op donderdag 6 november 2008 16:08 schreef Emimich het volgende:
[..]
[..]
Mocht je niet op de lijst staan en toch relevant zijn voor KLB dan kan je me PM'en of in dit topic posten voor een plaats in deze kaste.
quote:Op donderdag 6 november 2008 22:43 schreef Nickolaus.Maximillian het volgende:
[..]
Waar heb je het over knul?
Daarover dus.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 20:46 schreef Emimich het volgende:
Kaste 1 (De crème de la crème van KLB, de bazen): afcajos, Chriz2k, De_Ananas, de_boswachter, Biogarde, BaronPils, Herald, Emimich, RickoKun, Lyzio, Beauregard
Nee hoor, ik heb me vermaakt met z'n posts.quote:Op donderdag 6 november 2008 22:42 schreef Nickolaus.Maximillian het volgende:
[..]
Nigga please. Als je niet genoten hebt van Beauregard (Rust zacht ouwe...[ afbeelding ]) heb je gewoon geen humor. Die gast is geniaal.
quote:Op donderdag 6 november 2008 22:46 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
[..]
Daarover dus.
Maar ik wens je succes met je famfarekaste
Met professionele hulp kom ik tot deze revisie:quote:Op donderdag 6 november 2008 22:46 schreef ScudRaket het volgende:
Daarover dus.
Maar ik wens je succes met je famfarekaste
Kaste infinityquote:Op donderdag 6 november 2008 22:53 schreef Nickolaus.Maximillian het volgende:
[..]
[..]
Met professionele hulp kom ik tot deze revisie:
Kaste ∞ (de_boswachters): de_boswachter
De KLB-kaste is gebaseerd op een evaluatie van de forumprestaties van het KLB-volk in de afgelopen tijd.quote:Op donderdag 6 november 2008 22:45 schreef Koenholio het volgende:
[..]
Wehehe, ik moest lachen. Uit pure interesse: waar baseer je de kasten op?
(ik zit nog wel bij de beste 40)
- Je zet waardeloze slotjes (zelfs slechter dan ondeugend, I mean, damn)quote:Op donderdag 6 november 2008 23:21 schreef de_boswachter het volgende:
Lol. Zegt iemand die niet eens in mijn schaduw mag staan. Toen ik met mijn bende bazen KLB roeleerde zat jij nog id pampers. Je kent mijn verleden niet eens. Maar dat terzijdeJa heb het tegen jou Maxi.
Ah, auf die art und weisequote:Op donderdag 6 november 2008 23:20 schreef Emimich het volgende:
[..]
De KLB-kaste is gebaseerd op een evaluatie van de forumprestaties van het KLB-volk in de afgelopen tijd.
Vandaag heb ik hem geupdate in onderstaand topic:![]()
De enige échte KLB-kaste (versie 06-11-08)
quote:Op donderdag 6 november 2008 23:24 schreef Diederik_Duck het volgende:
Is dit topic nu vergeven van de kloontjes?
Dude. Toen de elite er was, was jij nog niet geboren. Reallyquote:Op donderdag 6 november 2008 23:21 schreef de_boswachter het volgende:
Lol. Zegt iemand die niet eens in mijn schaduw mag staan. Toen ik met mijn bende bazen KLB roeleerde zat jij nog id pampers. Je kent mijn verleden niet eens. Maar dat terzijdeJa heb het tegen jou Maxi.
Dat is wel de meest idiote indeling die ik heb gezien.quote:Op donderdag 6 november 2008 22:53 schreef Nickolaus.Maximillian het volgende:
[..]
[..]
Met professionele hulp kom ik tot deze revisie:
Kaste 1 (De crème de la crème van KLB, de bazen): Biogarde, servus_universitas, Chriz2k, Beauregard, Nickolaus.Maximillian, Emimich, Biels, Dibble
Kaste 2 (Mengelmoes van paupers en goden): Quir, Crane, Agiath, BarraCupraCuda, Bafnek
Kaste 3 (Kansloos volk): Dayuum, Teunebeun, dagdag, Juup©, ondeugend, KLB-SC, Sackboy
Kaste ∞ (de_boswachters): de_boswachter
Dat is jouw mening. Die respecteer ik.quote:Op donderdag 6 november 2008 23:41 schreef Nickolaus.Maximillian het volgende:
[..]
- Je zet waardeloze slotjes (zelfs slechter dan ondeugend, I mean, damn)
- Je posts voegen inhoudelijk meestal weinig toe of zijn beladen met naïviteit (of domheid, jouw keuze red.)
- Je topics lijken te komen uit een saai dagboek en zijn, op je famfaretopic na, nooit grappig
Misschien dat niet iedereen mijn mening deelt, dus beschouw het als opbouwende kritiek. Verder heb ik niks tegen je hoor, je lijkt me zelfs best een sympathieke kerel. Maar damn gozer, werk eens aan je niveau.
Een slechte paint. Is dat geen pleonasme?quote:Op donderdag 6 november 2008 15:55 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Jezus wat een slechte paint.Ik kan 't niet lezen.
![]()
In iedere gemeenschap van mensen vindt er zo'n strijd plaats. Dat is een virtuele gemeenschap niet anders. Je impliceert waarschijnlijk dat het sneu is, maar is een automatisch proces.quote:Op vrijdag 7 november 2008 12:57 schreef Catbert het volgende:
Mensen die op een forum uit gaan vechten wie de meerste forumcred heeft. Prachtig
wtf praat normaal gastquote:Op vrijdag 7 november 2008 13:06 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
In iedere gemeenschap van mensen vindt er zo'n strijd plaats. Dat is een virtuele gemeenschap niet anders. Je impliceert waarschijnlijk dat het sneu is, maar is een automatisch proces.
Nouja, ik vind het wel 'anders'. Wat mensen op een forum van me vinden zal me persoonlijk aan m'n anus oxideren. Dat dit soort popularity contests ontstaan vind ik danook enorm grappig. Als je de koning van de nerds bent, ben je nog steeds gewoon de grootste nerdquote:Op vrijdag 7 november 2008 13:06 schreef servus_universitas het volgende:
In iedere gemeenschap van mensen vindt er zo'n strijd plaats. Dat is een virtuele gemeenschap niet anders. Je impliceert waarschijnlijk dat het sneu is, maar is een automatisch proces.
Dat is wel waar, maar ik denk persoonlijk niet dat de mensen hier het KLB-kastesysteem, om een voorbeeld te geven, al te serieus nemen hoor. Het is gewoon humorquote:Op vrijdag 7 november 2008 13:11 schreef Catbert het volgende:
[..]
Nouja, ik vind het wel 'anders'. Wat mensen op een forum van me vinden zal me persoonlijk aan m'n anus oxideren. Dat dit soort popularity contests ontstaan vind ik danook enorm grappig. Als je de koning van de nerds bent, ben je nog steeds gewoon de grootste nerd
Nou, dat "niet al te serieus nemen" is iets wat ik me persoonlijk afvraag. Voor een hoop mensen is teh internats serieous business!quote:Op vrijdag 7 november 2008 13:15 schreef servus_universitas het volgende:
Dat is wel waar, maar ik denk persoonlijk niet dat de mensen hier het KLB-kastesysteem, om een voorbeeld te geven, al te serieus nemen hoor. Het is gewoon humor.
Ik vind dat niet normaal eigenlijk. In mijn sociale omgeving is er ook geen hierarchie. Ik snap wel dat dat kaste systeem vooral grappig bedoeld is, maar dat neemt niet weg dat er kennelijk een behoefte is als 'oldtimer' gezien te worden. Persoonlijk zou ik me d'r eerder voor schamen zoveel tijd te verspillen. Maargoed.quote:Maar goed, feit blijft dat wanneer mensen in een gemeenschappelijk verband een bepaalde tijd met elkaar om gaan er automatisch behoefte is aan een hiërarchie, ook wanneer die niet expliciet wordt uitgesproken.
De grens tussen de virtuele en de echte wereld wordt steeds kleiner. Niet alleen ik denk er zo over. Kijk maar naar dat tienjarige jochie die via Hyves politiebezoek kreeg. En nee, niet iedereen op het internet is per definitie een nerd - zelfs niet die Fokkers die de Nederlandse taal goed beheersen. Dat dat überhaupt een criteria is voor nerd-zijn.quote:Op vrijdag 7 november 2008 13:11 schreef Catbert het volgende:
[..]
Nouja, ik vind het wel 'anders'. Wat mensen op een forum van me vinden zal me persoonlijk aan m'n anus oxideren. Dat dit soort popularity contests ontstaan vind ik danook enorm grappig. Als je de koning van de nerds bent, ben je nog steeds gewoon de grootste nerd
Mag ik je nu aanraken?quote:Op vrijdag 7 november 2008 08:43 schreef servus_universitas het volgende:
Wat fijn, ik ben gepromoveerd tot de eerste kaste.
Wel als je tot de onderste kaste behoordquote:Op vrijdag 7 november 2008 13:31 schreef Sackboy het volgende:
Ik heb op m'n CV gezet tot welke KLB kaste ik behoor. Dat is toch niet vreemd ofzo?
Tja. Ik hou dat strikt gescheiden. Ook niet de minste behoefte om naar meetings te gaan.quote:Op vrijdag 7 november 2008 13:24 schreef Nickolaus.Maximillian het volgende:
De grens tussen de virtuele en de echte wereld wordt steeds kleiner. Niet alleen ik denk er zo over. Kijk maar naar dat tienjarige jochie die via Hyves politiebezoek kreeg.
Dat heb je mij niet horen zeggen.quote:En nee, niet iedereen op het internet is per definitie een nerd - zelfs niet die Fokkers die de Nederlandse taal goed beheersen. Dat dat überhaupt een criteria is voor nerd-zijn.![]()
Jammer dat de meeste indiers hindoe zijn.quote:Op vrijdag 7 november 2008 16:14 schreef Mendeljev het volgende:
Als mensen zich hier überhaupt tot een kaste rekenen, dan moet ik toch wel Boedha hemzelf zijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |