quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:16 schreef Troel het volgende:
Hoooi!
Ik was een van drieIk heb er zelf een goed gevoel over, ik had in ieder geval een aantal punten die echt in mijn voordeel spraken
Uiterlijk donderdag hoor ik meer, dus ik ben benieuwd
Twee daagjes duimen dus
quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:26 schreef Reinhilde het volgende:
Wat goed Troel!! Spannend hoor!
Ik heb bedacht dat ik een Freecell ga doen.
quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:16 schreef Troel het volgende:
Hoooi!
Ik was een van drieIk heb er zelf een goed gevoel over, ik had in ieder geval een aantal punten die echt in mijn voordeel spraken
Uiterlijk donderdag hoor ik meer, dus ik ben benieuwd
Twee daagjes duimen dus
Volgens mij is het een combi van kiesjes die doorkomen (hij heeft 1 wang knalrood) en een fikse verkoudheid incl. keelpijn.quote:Op dinsdag 4 november 2008 17:50 schreef Rewimo het volgende:
Tja, hij kan ziek blijven, maar ik heb ook wel meegemaakt dat zoonlief de ene dag doodziek was en de volgende dag kiplekker. Wat mankeert hem behalve koorts?
Weet je, dan zou ik lekker thuisblijven met hemquote:Op dinsdag 4 november 2008 18:51 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik pak em er nog even bij hoor.
[..]
Volgens mij is het een combi van kiesjes die doorkomen (hij heeft 1 wang knalrood) en een fikse verkoudheid incl. keelpijn.
Verkoudheid is wel overheen te komen maar die tandjes zijn niet te stoppen he?! Wist trouwens niet dat ze daar ook echt flinke koorts van kunnen krijgen. Misschien is het ook wel een griepje. Hij is iig al weken af en aan hangerig, heeft luiers waar je bijna u tegen zegt, heeft ook knalrode wangen en 's nachts wordt ie ontroostbaar wakker.
Nope, dit heeft ie al wel 2 weken af en aan als het niet meer is.quote:Op dinsdag 4 november 2008 19:14 schreef Maneki.Neko het volgende:
Beterschap BrentemanMisschien ook nog een beetje naweeën van z`n verjaardag?
Niet zo heel goed eigenlijk, hij is een flink stuk dunner dan m`n andere hand door spierafbraak en hij doet heel vaak ook gewoon pijn nu. het ziet er niet naar uit dat dit snel overgaat..heel erg jammergenoeg.quote:
Doe -es pm-en wat je nog moet? Leuk! Ik heb ook een jaar meegedaan, maar ben het daarna steeds vergeten.quote:Op dinsdag 4 november 2008 19:14 schreef Syrena het volgende:voor de zieken! En een
(duimen
) voor Troel.
Bwoah, ik ben weer bezig met de Krakercompetitie (http://sitegenerator.bibliotheek.nl/publiekskrakers/home/)
Maar het gaat helemaal niet lekkerVan drie vragen heb ik echt geen idee meer wat ik nog kan intikken in Google. En daar word ik echt sjaggo van
En ik ben op mijn werk en snak naar lekkers, maar dat mag niet
quote:Op dinsdag 4 november 2008 20:05 schreef PM-girl het volgende:stomme spaghetti
Er is een zenuw beschadigd, waarschijnlijk door te veel leunen. Normaal zit zo`n zenuw behoorlijk ingepakt maar bij mij loopt hij aan de oppervlakte waardoor hij kwetsbaar is voor stoten en erop leunen als je zit te internetten ofzoquote:Op dinsdag 4 november 2008 20:44 schreef Reinhilde het volgende:
He Maneki, wat vervelend. Weten de artsen al wat er mis is?
Oh, wat kut!! Dat betekent dus eigenlijk gewoon dat je ( hopelijk alleen voorlopig) niets kan en mag?!quote:Op dinsdag 4 november 2008 21:32 schreef Maneki.Neko het volgende:
[..]
Er is een zenuw beschadigd, waarschijnlijk door te veel leunen. Normaal zit zo`n zenuw behoorlijk ingepakt maar bij mij loopt hij aan de oppervlakte waardoor hij kwetsbaar is voor stoten en erop leunen als je zit te internetten ofzo
Nu mag ik dus absoluut niet meer leunen, stoten en maximaal 5 minuten dezelfde beweging maken. Dit zodat die zenuw weer kan herstellen of tot rust komen.
Of het helemaal overgaat is nog maar de vraag. Eigenlijk wil ik er maar zo min mogelijk bij stilstaan
daar komt het wel een beetje op neer ja..:-/quote:Op dinsdag 4 november 2008 21:45 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Oh, wat kut!! Dat betekent dus eigenlijk gewoon dat je ( hopelijk alleen voorlopig) niets kan en mag?!
Ik zet tekst, foto's en afbeeldingen bij elkaar zodat jullie kranten, tijdschriften, brochure' s maar ook heel veel andere dingen kunnen lezen/bekijken. Dat doe ik op mijn geliefde Apple computer met speciale software.quote:Desktoppublishing, of DTP, is het bewerken en opmaken van documenten voor drukwerk, en die dus meestal bestemd zijn voor publicatie, zoals boeken, tijdschriften, brochures, en dergelijke, met gebruik van een pc. Desktoppublishingsoftware, zoals QuarkXPress of Adobe InDesign, is speciaal ontworpen hiervoor. In het algemeen vervangen deze programma's de tekstverwerkers en grafische programma's niet, maar worden ze gebruikt om de inhoud die met deze programma's gemaakt is te verzamelen en te verwerken: tekst, rasterafbeeldingen (zoals afbeeldingen die bewerkt zijn met Adobe Photoshop) en vectorafbeeldingen (zoals tekeningen/illustraties die gemaakt zijn met Adobe Illustrator, of CorelDraw). Wanneer het materiaal klaar is voor publicatie, kan DTP-software deze uitvoeren als Postscript of Adobe PDF, die vervolgens door commerciële drukkers kan gebruikt worden om drukplaten te maken.
Nu wel:quote:Op dinsdag 4 november 2008 22:38 schreef bixister het volgende:
BE/Saffier, staat 't recept van die quiche al ergens online misschien?
Maar of we er écht blij mee moeten zijn.... Ik moet het nog zien!quote:Op woensdag 5 november 2008 07:08 schreef Faja-Lobi het volgende:Belana ik doe met je mee !
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Yes de eerste zwarte president! Echt een historische dag!
Dit dus inderdaadquote:Op woensdag 5 november 2008 07:16 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Maar of we er écht blij mee moeten zijn.... Ik moet het nog zien!
Ben iig blij dat het niet McCain is
quote:Op woensdag 5 november 2008 10:08 schreef phluphy het volgende:
Maar het belangrijkste is: Einde Bush-tijdperk.
Ik heb me ook zitten verbazen over de prijzen van speelgoed. Sinterklaas staat voor de deur, dus alle boeken hebben we alweer binnen. Ik vind de meeste dingen echt belachelijk duur.quote:Op woensdag 5 november 2008 10:35 schreef E.T. het volgende:
pffffffffff.. voor 25 euro (per kind) uit het intertoys boek kiezen valt niet meeVoor Tijn en Saskia viel het wel mee maar voor Nienke staat er dus gewoon echt niks in dat boek.. Of ze heeft het al, of ze is er te groot voor, of het is 'troep', of het is van die passieve dingen met gekmakende geluidjes, of het is te duur...
Heb aangeboden zelf te shoppen en het bonnetje in te leveren
3 x raden wat hier boven aan de verlanglijst staatquote:Op woensdag 5 november 2008 11:07 schreef snoopy het volgende:
Het allerstomste speelgoed wat ik op tv zag vind ik trouwens dat paard en de auto van Babyborn![]()
Ooit een baby zien autorijden? Bizar.
ja die kinderen vinden het natuurlijk prachtigquote:Op woensdag 5 november 2008 11:15 schreef Lois het volgende:
[..]
3 x raden wat hier boven aan de verlanglijst staat
Ja die vraag heb ik ook al heel vaak gehad. "kan toch best in de voortuin mama?" Op die vierkante cm gras die we daar hebbenquote:
carnavalswinkel? k weet dat dr karnavalswiertz in heerlen ze heeftquote:Op woensdag 5 november 2008 11:42 schreef bixister het volgende:
heeft iemand van jullie een idee waar ik aan een sinterklaaspak voor kinderen kan komen, mét baard? of alleen de baard, zou ook al heel wat zijn. piet en anna willen steeds allebei dolgraag sinterklaas zijn, maar we hebben maar 1 pak en geen baard. een staf erbij zou ook zeer welkom zijn.
quote:Op woensdag 5 november 2008 11:42 schreef bixister het volgende:
heeft iemand van jullie een idee waar ik aan een sinterklaaspak voor kinderen kan komen, mét baard? of alleen de baard, zou ook al heel wat zijn. piet en anna willen steeds allebei dolgraag sinterklaas zijn, maar we hebben maar 1 pak en geen baard. een staf erbij zou ook zeer welkom zijn.
quote:Op woensdag 5 november 2008 11:28 schreef Rottdog het volgende:
De kinderwekker van de trekpleister leek mij wel watMy little pony van de kruidvat leuke schoenkadootjes.
Nu alleen nog hopen dat de trekpleister ze nog heeft.
Zoë vindt deze zo geweldig
[ afbeelding ]
Gelukkig maar dat mama het bepaalt, kreng kost bij de 200 euro
Ik moet toch wat vragen bixquote:Op woensdag 5 november 2008 11:56 schreef bixister het volgende:
Troel, nu al een eigen tafel & stoeltje voor Ruben, da's best snel!
stiekemerd, 't mag simpel zijn maar wel graag met baard (en staf). ik zal es kijken bij de ethos. en bij de makro kom ik eigenlijk nooit ticootje.
nathan, wat goed!
quote:Op woensdag 5 november 2008 12:02 schreef Ynske het volgende:
k zat net te kijken maar de prijzen van die pakken zijn ook niet goedkoop
das wel gaaf Moussy een Dickensjurk
doen jullie mee aan de kerstverhalen van dickens?
quote:Op woensdag 5 november 2008 12:05 schreef Troel het volgende:
[..]
Wat doe je me aan
[ afbeelding ]
Ik kan Ruben toch niet als giraffe laten lopen terwijl ik een gruwelijke hekel heb aan carnaval
Ik zag wel baarden liggen in verpakking, staf niet....quote:Op woensdag 5 november 2008 11:56 schreef bixister het volgende:
Troel, nu al een eigen tafel & stoeltje voor Ruben, da's best snel!
stiekemerd, 't mag simpel zijn maar wel graag met baard (en staf). ik zal es kijken bij de ethos. en bij de makro kom ik eigenlijk nooit ticootje.
nathan, wat goed!
dat weet ik dus nog nietquote:Op woensdag 5 november 2008 14:28 schreef Ynske het volgende:
hoe is t eigenlijk met jullie gasmetertoestanden ET?
als je aan t einde van t onderstuk van waar t toetsenbord drukt komt t dan terug?quote:Op woensdag 5 november 2008 15:33 schreef Vicky het volgende:
bij ons hadden ze vorig jaar de meterstanden geschat.. veul lager dan wat we gebruikten. Volgens Eneco kregen we 1200 euro terug en ging ons maandtermijn naar 46 euro...
Ze beweerden bij hoog en bij laag dat ik zelf de meterstanden doorgegeven had. Nu ben ik daar heel punctueel in, stuur ik de meterstanden altijd via internet in en maak een uitdraai van wat ik instuur...
Uiteindelijk moesten we 48 euro bij betalen.Ik word gek van die laptop. Het beeldscherm valt elke keer weg...
ik heb het vooral als ik het beeldscherm beweeg..quote:Op woensdag 5 november 2008 15:35 schreef Ynske het volgende:
[..]
als je aan t einde van t onderstuk van waar t toetsenbord drukt komt t dan terug?
dan kan t zijn dat je Backlight stuk is... hier ook eens gehad
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |