je moet er dan ook echt inzitten...quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:08 schreef Xiance het volgende:
ik ben denk ik nog niet dronken enoeg.. maar kan er niet om lachen
mischien is dat hetquote:Op dinsdag 4 november 2008 00:12 schreef Cybart het volgende:
[..]
je moet er dan ook echt inzitten...
en dan zou je dit briljant vinden!
(hele voorgeschiedenis erbij, en ook de minuten ervoor waren hilarisch!)
Ik heb in tijden niet zo goed gezienquote:Op dinsdag 4 november 2008 00:12 schreef Cybart het volgende:
[..]
vlamingen
hoe doen je laser ogen het?
is de wereld opeens een stukje minder mooiquote:Op dinsdag 4 november 2008 00:13 schreef Cazman het volgende:
[..]
Ik heb in tijden niet zo goed gezien
De mensen worden wel lelijker jaquote:Op dinsdag 4 november 2008 00:14 schreef Cybart het volgende:
[..]
is de wereld opeens een stukje minder mooi
of juist wel?
nog last van droge ogen dan ook, of is dat nu ook voorbij?
kan positief en negatief zijnquote:
mooi zo,quote:Valt eigenlijk wel mee maar ik druppel nog wel dagelijks. De ogen zijn iig niet meer zo rood dus ik loop niet meer rond als een freak.
'tis zeker aan te raden aan iedereen. Maar ik ga eens naar bed. ik moet morgen vroeg op om een contract te tekenen.quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:20 schreef Cybart het volgende:
[..]
kan positief en negatief zijn
[..]
mooi zo,
dus het is het allemaal waard geweest?
goed bezigquote:Op dinsdag 4 november 2008 00:22 schreef Cazman het volgende:
[..]
'tis zeker aan te raden aan iedereen. Maar ik ga eens naar bed. ik moet morgen vroeg op om een contract te tekenen.
Mazzel!
quote:Op dinsdag 4 november 2008 01:15 schreef Cahir het volgende:
[..]
Remlof is niet fuckable, even denken wie dat wel is op FOK!...
Dat wordt smullen als er een bekende naam van hier langskomt.
hahah voor jou is het natuurlijk nog vroeg in de avond hahahaquote:
ben je uit geweest?quote:
Had trainingsavond voor examenquote:Op dinsdag 4 november 2008 01:58 schreef mike_hunt het volgende:
wat deed je in Groningen?
Yep, cardio vandaag, anderhalf uur of zo.quote:Op dinsdag 4 november 2008 01:55 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
hahah voor jou is het natuurlijk nog vroeg in de avond hahaha
heb je nog getraind?
training voor het praktijk examen beveiliger, woon gewoon in assenquote:Op dinsdag 4 november 2008 02:03 schreef mike_hunt het volgende:
training voor wat? kickboxen o.i.d? en 2 uur? waar woon je dan? in het Westen?
en er nog twee uur over doen?quote:Op dinsdag 4 november 2008 02:40 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
training voor het praktijk examen beveiliger, woon gewoon in assen
Ja klote treinen die maar eens in het uur rijdenquote:Op dinsdag 4 november 2008 02:50 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
en er nog twee uur over doen?
en ben je geslaagd?
Gewoon die vervelende vent in de supermarkt die zegt dat je een mandje mee moet nemen. dus gewoon algemeen beveiliger, surveillance, bewaker in het museum dat soort dingenquote:Op dinsdag 4 november 2008 03:02 schreef mike_hunt het volgende:
met beveiliger bedoel je dan bodyguard ofzo?
een vriendje van vroeger was ook zo'n bewaker...maar was van een groot bedrijf...moest daar de hele nacht zitten...verdiende goud geld.....quote:Op dinsdag 4 november 2008 03:07 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Gewoon die vervelende vent in de supermarkt die zegt dat je een mandje mee moet nemen. dus gewoon algemeen beveiliger, surveillance, bewaker in het museum dat soort dingen
Maarja ga hierna waarschijnlijk toch iets anders doenquote:Op dinsdag 4 november 2008 03:11 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
een vriendje van vroeger was ook zo'n bewaker...maar was van een groot bedrijf...moest daar de hele nacht zitten...verdiende goud geld.....
misterO, en ik vanuit bed met radio 1quote:Op dinsdag 4 november 2008 07:49 schreef TheaterMaMa het volgende:
zijn er nog meer mensen die actief de verkiezingsnacht gaan beleven?
oh maar ik ga zeker wel een paar uur slapen en wekker op 5.00 uurquote:Op dinsdag 4 november 2008 07:56 schreef TheaterMaMa het volgende:
dus jij gaat wel in bed liggen en toch luisteren, denk je niet dat je morgen dan helemaal gaar bent?
er is hier vanavond een groepje, 4 laptops, speciaal voor vannacht ligt er wifi, ja we gaan voor profesioneel
een collega met verstand van zaken, die weet dat jij niet houdt van Cerubijntjes, of hoe die dingen ook mogen heten ?quote:Op dinsdag 4 november 2008 09:05 schreef Ang3l het volgende:
Aww, ik krijg net een kei lief engelenbeeldje van een collega van me
Soms zijn ze best te pruimen(sommige dan he)
Ja. Hopend op de kleine kans dat McCain die ballon eindelijk doorprikt!quote:Op dinsdag 4 november 2008 07:49 schreef TheaterMaMa het volgende:
zijn er nog meer mensen die actief de verkiezingsnacht gaan beleven?
Nou dan mag die Straighttalk express toch echt wel iets meer gas gevenquote:Op dinsdag 4 november 2008 09:44 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Ja. Hopend op de kleine kans dat McCain die ballon eindelijk doorprikt!
De media zouden ook hun werk eens kunnen doen en beide kanten kritisch benaderen. Maar da's vast te veel gevraagd.quote:Op dinsdag 4 november 2008 09:49 schreef Stroekie het volgende:
Nou dan mag die Straighttalk express toch echt wel iets meer gas geven
wel ja geef de media maar de schuldquote:Op dinsdag 4 november 2008 09:52 schreef PJORourke het volgende:
[..]
De media zouden ook hun werk eens kunnen doen en beide kanten kritisch benaderen. Maar da's vast te veel gevraagd.
Wel grappig dat hier in Nederland de grote meerderheid voor Obama is, maar totaal onbekend is met zijn standpuntenquote:Op dinsdag 4 november 2008 09:52 schreef PJORourke het volgende:
[..]
De media zouden ook hun werk eens kunnen doen en beide kanten kritisch benaderen. Maar da's vast te veel gevraagd.
Feit is en blijft dat de enige die kritisch onderzoek naar het verleden van Obama gedaan heeft Stanley Kurtz van de National Review is... Dat de politiek van Chicago stinkt en Obama daar midden in zat, interesseert ze niet. Maar wel hele teams naar Alaska sturen he.quote:Op dinsdag 4 november 2008 09:55 schreef Stroekie het volgende:
wel ja geef de media maar de schuld
en laat USA allemaal verplicht naar FOX kijken
zou het heel misschien ook een reaktie van het amerikaanse volk kunnen zijn op het dirty campainging gedrag vanuit de enthourage van Mc Cain?quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:03 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Feit is en blijft dat de enige die kritisch onderzoek naar het verleden van Obama gedaan heeft Stanley Kurtz van de National Review is... Dat de politiek van Chicago stinkt en Obama daar midden in zat, interesseert ze niet. Maar wel hele teams naar Alaska sturen he.
Wat zeurt toch iedereen over Fox... MSNBC is minstens zo gekleurd, maar dan aan de andere kant van het spectrum, met een presentator die over Obama riep: "I felt this thrill going up my leg".![]()
In San Francisco worden iconen verkocht van Obama, compleet met halo. Dat is toch de gekte ten top? We hebben het hier over een politicus wiens enige concrete prestatie is het schrijven van twee boeken over zichzelf.
Karl Rove doet niet meer mee en het idee dat de Republikeinse campagne viezer is dan die van de Democraten is nergens op gebaseerd. Wie kwamen er met het gerucht dat Sarah Palin niet de moeder van haar baby is? Welke kandidaat won z'n eerste verkiezing door z'n concurrenten - waaronder z'n mentor - van het stembiljet af te smijten? Welke kandidaat probeert critici van de radio af te houden en probeert justitie achter ze aan te sturen en maakt privegegevens bekend, zoals in Ohio met Joe the Plumber, omdat hij een vraag stelde waar Obama geen goed antwoord op had?quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:15 schreef Stroekie het volgende:
zou het heel misschien ook een reaktie van het amerikaanse volk kunnen zijn op het dirty campainging gedrag vanuit de enthourage van Mc Cain?
dan mensen die manupilaties van Karl Rove en dergelijke niet meer willen en juist het tegenover gestelde gedrag gaan tonen dan de bedoeling is ?
Wie zegt dat het met politieke correctheid te maken heeft? Ze zouden Obama ook gewoon ongeschikt kunnen vinden, en daarom niet op hem stemmen. Er is een persoonlijkheidscultus ontstaan rond 1 politicus en dat zou inderdaad wel z'n terugslag kunnen hebben. Mijn vermoeden is dat een blanke Obama nooit zo ver was gekomen (en dat deel ik met een Democrate als Geraldine Ferraro, vp-kandidaat in 1984).quote:bovendien ben ik nog steeds bang dat er straks nog best veel mensen in het stemhokje hun politieke correctheid van de poll achterwege laten en het toch niet aandurven om een president met een kleurtje te kiezen
Nee, de vrouw van Kinnock was in 1992 ook al kleding aan het uitkiezen voor Downing Street.quote:zou niet voor het eerst zijn dat de peilingen het bij het verkeerde eind hebben
Het is een cherubijntje......... maar hij komt uit een goed hartquote:Op dinsdag 4 november 2008 09:23 schreef Stroekie het volgende:
[..]
een collega met verstand van zaken, die weet dat jij niet houdt van Cerubijntjes, of hoe die dingen ook mogen heten ?
intenties zijn dus goed, dus jij hebt je collega toch wel uitbundig bedanktquote:Op dinsdag 4 november 2008 10:37 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Het is een cherubijntje......... maar hij komt uit een goed hart
Ga straks wel ff aan d'r tieten zitten.quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:44 schreef Stroekie het volgende:
[..]
intenties zijn dus goed, dus jij hebt je collega toch wel uitbundig bedankt
Ik was dus van plan om de hele nacht lang op te blijven en naar CNN te kijken, maar nu was ik vergeten dat ik morgen mijn praktijkexamen heb voor mn rijbewijsquote:Op dinsdag 4 november 2008 07:49 schreef TheaterMaMa het volgende:
zijn er nog meer mensen die actief de verkiezingsnacht gaan beleven?
Ergste is nog dat hun feiten vaak niet kloppen. Zo hoorde ik gistreren over de studie van Obama in Chicago - daar heeft hij nooit gestudeerd. Dat hij professor was - hij was docent. En dat Palin homovijandig is - terwijl ze een juist een homovijandig wetsvoorstel in Alaska geveto'd heeft.quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:55 schreef MisterO het volgende:
En PJO ik ben het helemaal met je eens. De media, vooral in Nederland, is zo subjectief en pro Obama. Het is niet leuk meer.
Mja, iedereen hier in Nederland heeft zo'n vertekend beeld van de verkiezingen. Bijna iedereen is voor Obama en als ik mensen vraag waarom komen ze bijna altijd met argumenten zoals: 'Mccain is zo oud, als hij steft, wordt dat gestoorde wijf president!'. Kennen ze haar eigenlijk wel? Wat haar standpunten zijn?quote:Op dinsdag 4 november 2008 11:20 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Ergste is nog dat hun feiten vaak niet kloppen. Zo hoorde ik gistreren over de studie van Obama in Chicago - daar heeft hij nooit gestudeerd. Dat hij professor was - hij was docent. En dat Palin homovijandig is - terwijl ze een juist een homovijandig wetsvoorstel in Alaska geveto'd heeft.
maar pas dit eens op nederland toe, weten we hier wel wat de standpunten van cda vvd en pvda zijn?quote:Op dinsdag 4 november 2008 11:31 schreef MisterO het volgende:
[..]
Mja, iedereen hier in Nederland heeft zo'n vertekend beeld van de verkiezingen. Bijna iedereen is voor Obama en als ik mensen vraag waarom komen ze bijna altijd met argumenten zoals: 'Mccain is zo oud, als hij steft, wordt dat gestoorde wijf president!'. Kennen ze haar eigenlijk wel? Wat haar standpunten zijn?
Ze is heus niet voor niks gekozen als senator in Alaska, dus een leeghoofd is ze zeker niet.
Nauwelijks iemand kent de werkelijke standpunten van beide partijen. Bijna niemand weet dat Obama ook tegen het homohuwelijk is. Anyway. Ik ben ook voor Obama, maar ik vind dat het veeeelste subjectief is allemaal.
Ja al die werkloze afro amerikanen in de diverse getto's denken allemaal dat ze onder het bewind van Obama miljonair gaan worden. Net als het feit dat Kenya bepaalde landingsbanen wil gaan verlengen zodat daar wekelijks Air Force One kan landenquote:Op dinsdag 4 november 2008 12:23 schreef Cahir het volgende:
De negers stemmen op obama.
De conservatieve christenen op mccain.
Simple as that.
Dat zei IK niet! Ik zei dat SJM vond dat jullie op elkaar leken maar dat jij meer een hoer was. Ik ken je niet eensquote:Op dinsdag 4 november 2008 12:23 schreef Deceit het volgende:
hmmja ben een mix en erg lang ja.. aja op de foto leek t op mekaar maar lijk ook niet echt op de foto's! en je zei dat ik hoerig was, valt mee in t echie he!
He jongenquote:
Buenos dias guapo.... vale, creo que si.quote:
zie je wel dat het lukt, beetje opletten hier en je weet precies wie wat waar wanneer met wie uitspooktquote:Op dinsdag 4 november 2008 13:43 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
He jongen![]()
Weer naar Groningen vandaag?
Ik let altijd wel op (nou ja, bijna altijdquote:Op dinsdag 4 november 2008 13:47 schreef Stroekie het volgende:
[..]
zie je wel dat het lukt, beetje opletten hier en je weet precies wie wat waar wanneer met wie uitspookt
Atropine gaat ook in het hart. Levend en welquote:Op dinsdag 4 november 2008 12:26 schreef Cahir het volgende:
Ontvoerders spuiten gif in hart kleuter
JEEZUS! wat voor angst ga je dan wel niet door, levend een naald in je hart
Dankje! om 9:50!! duimen allemaalquote:Op dinsdag 4 november 2008 13:53 schreef Xiance het volgende:
suc6 misterO, ik zal aan je denken, mischien helpt het een beetje
haha dat is natuurlijk in de eye of the beholderquote:Op dinsdag 4 november 2008 13:47 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Buenos dias guapo.... vale, creo que si.
Weet nu welke bushalte en welke lijn ik precies moet hebben, gister dacht ik sneller thuis te komen door een andere bus te nemen die eerder gingquote:Op dinsdag 4 november 2008 13:43 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
He jongen![]()
Weer naar Groningen vandaag?
319quote:Op dinsdag 4 november 2008 13:56 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Weet nu welke bushalte en welke lijn ik precies moet hebben, gister dacht ik sneller thuis te komen door een andere bus te nemen die eerder ging
Is dit je eerste keer? Ik zal voor je duimen. o kut 9.50 uur? dan lig ik in coma. Tengo una fiesta en Barcelona!quote:Op dinsdag 4 november 2008 13:52 schreef MisterO het volgende:
Oeeee ik vind het echt spannend, morgen auto praktijkexamen!!
Ik wil het zoo graag halen
En? Nog erg lazarus geweest gisteren? Heb je nog gescoord?quote:
Ja, eerste en laatste keerquote:Op dinsdag 4 november 2008 14:01 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
Is dit je eerste keer? Ik zal voor je duimen. o kut 9.50 uur? dan lig ik in coma. Tengo una fiesta en Barcelona!
ik heb wel gescoord min of meer...quote:Op dinsdag 4 november 2008 14:03 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
En? Nog erg lazarus geweest gisteren? Heb je nog gescoord?
Dan doe ik wel mijn echte naam i.p.v. Mike. Want echte naam is iets langer hahaquote:Op dinsdag 4 november 2008 14:03 schreef Xiance het volgende:
A: Have beautiful eyes
B: Loves people
C: Really easy to fall in love with
D: good listener
E : Respectful
F: People adore you
G: Never let people tell you what to do
H: Understands people
I: Loves to laugh
J: Shyest
K: Easy to fall in love with
L: Always on someone's mind
M: Makes life challenging
N: good in bed
O: CARING PERSON
P: Popular with FEW types of people
Q: A TRUE FRIEND
R: Loves Life
S: Laughs alwayz
T: Fantastic Hugger
U: So afraid of challenges
V: Can kick your ass
W:Gets blamed for everything
X: Never let people tell you what to do
Y: GOOD girlfriend
Z: Tolerable person
En hier moet je dan je naam van maken....
J: Shyest
A: Have beautiful eyes
N: good in bed
was je aan het sletten waar je familie bij stond?quote:Op dinsdag 4 november 2008 14:04 schreef Xiance het volgende:
[..]
ik heb wel gescoord min of meer...
mn hele familie is over de pis, maarja.
ik ben niet lazarus geworden, dat gaat vanavond gebeuren!
Ik ben goed in bed:D!quote:Op dinsdag 4 november 2008 14:03 schreef Xiance het volgende:
A: Have beautiful eyes
B: Loves people
C: Really easy to fall in love with
D: good listener
E : Respectful
F: People adore you
G: Never let people tell you what to do
H: Understands people
I: Loves to laugh
J: Shyest
K: Easy to fall in love with
L: Always on someone's mind
M: Makes life challenging
N: good in bed
O: CARING PERSON
P: Popular with FEW types of people
Q: A TRUE FRIEND
R: Loves Life
S: Laughs alwayz
T: Fantastic Hugger
U: So afraid of challenges
V: Can kick your ass
W:Gets blamed for everything
X: Never let people tell you what to do
Y: GOOD girlfriend
Z: Tolerable person
En hier moet je dan je naam van maken....
J: Shyest
A: Have beautiful eyes
N: good in bed
good gracious!quote:Op dinsdag 4 november 2008 14:11 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
was je aan het sletten waar je familie bij stond?![]()
dat is a big NO NO...
alle beetjes helpen, dus ik sluit me hierbij aanquote:Op dinsdag 4 november 2008 13:53 schreef Xiance het volgende:
suc6 misterO, ik zal aan je denken, mischien helpt het een beetje
Oei, dan zullen er al een boel inhaalafschrijvingen en impairmenttests gedaan zijn op jequote:Op dinsdag 4 november 2008 13:56 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
haha dat is natuurlijk in de eye of the beholdermaar ja, ik heb meer kilometers dan de stadsbus hier.
dat laatste ga je zaterdag nacht maar in praktijk brengenquote:Op dinsdag 4 november 2008 13:55 schreef MisterO het volgende:
[..]
Dankje! om 9:50!! duimen allemaalals ik maar niet achteruit moet inparkeren
Kalm blijven bij achteruit inparkeren en gewoon rand stoep-middenpunt achterruit aanhouden en dan snel bijdraaien.quote:Op dinsdag 4 november 2008 13:55 schreef MisterO het volgende:
Dankje! om 9:50!! duimen allemaalals ik maar niet achteruit moet inparkeren
S: Laughs alwayzquote:Op dinsdag 4 november 2008 14:03 schreef Xiance het volgende:
En hier moet je dan je naam van maken....
quote:Op dinsdag 4 november 2008 14:03 schreef Xiance het volgende:
A: Have beautiful eyes
B: Loves people
C: Really easy to fall in love with
D: good listener
E : Respectful
F: People adore you
G: Never let people tell you what to do
H: Understands people
I: Loves to laugh
J: Shyest
K: Easy to fall in love with
L: Always on someone's mind
M: Makes life challenging
N: good in bed
O: CARING PERSON
P: Popular with FEW types of people
Q: A TRUE FRIEND
R: Loves Life
S: Laughs alwayz
T: Fantastic Hugger
U: So afraid of challenges
V: Can kick your ass
W:Gets blamed for everything
X: Never let people tell you what to do
Y: GOOD girlfriend
Z: Tolerable person
En hier moet je dan je naam van maken....
goed in bed?quote:Op dinsdag 4 november 2008 14:30 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
M: Makes life challenging
A: Have beautiful eyes
N: good in bed
U: So afraid of challenges
E : Respectful
L: Always on someone's mind
haha i know my way around a cock and assquote:
quote:Op dinsdag 4 november 2008 14:22 schreef Stroekie het volgende:
[..]
dat laatste ga je zaterdag nacht maar in praktijk brengen
dit heb je TE vaak gezegd nuquote:Op dinsdag 4 november 2008 14:28 schreef Xiance het volgende:
dat zo een mooie vrouw zo diep valt..
het is TE treurig gewoon..
But not around minequote:Op dinsdag 4 november 2008 14:36 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
haha i know my way around a cock and ass
r u offering, dan?quote:
fuck you, bitch! (zo goed?)quote:
ik ook van jouquote:Op dinsdag 4 november 2008 15:57 schreef Kugari-Ken het volgende:
Why don't you just bugger off, you degenerate subdefective.
HAHAH-KIJK-MIJ-EENS-ENGELS-KUNNENquote:Op dinsdag 4 november 2008 15:57 schreef Kugari-Ken het volgende:
Why don't you just bugger off, you degenerate subdefective.
Honey I don;t offer, I GETquote:
Tease but never please?quote:i'm just teasing u hahah
Pardon? Als er IETS is in mijn leven en persoon waarvan ik zeker ben is het dat mijn Engels taalgebruik toch wel aan de goede kant zit!quote:Op dinsdag 4 november 2008 15:41 schreef Kugari-Ken het volgende:
urgh... pauper-Engels!
quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:08 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Honey I don;t offer, I GET
[..]
Tease but never please?
Heb je nou voor mij al eens rondgevraagd voor een baantje?quote:
Jij deed toch bedrijfseconomie? Wil je de boeken daar doen? Of ambieer je iets voor de camera's?quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:24 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Heb je nou voor mij al eens rondgevraagd voor een baantje?
IK moet wel de Kertstdagen doorkomen he!!
quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:29 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
Jij deed toch bedrijfseconomie? Wil je de boeken daar doen? Of ambieer je iets voor de camera's?![]()
Gillipolla, tengo treinta anos!quote:Indien je het lukt om met mannen te neuken waarbij een paar man om je heen staan te kijken of de belichting etc. wel goed is. Misschien kan je wel in twinks films spelen...
quote:Zit nu in Spanje.
quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:35 schreef Kugari-Ken het volgende:
zo zo je komt nog eens ergens... Stuart Alan Jones
Gosh, did I do thaaaaaaat?quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:37 schreef Kugari-Ken het volgende:
oeps.
quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:29 schreef mike_hunt het volgende:
Indien je het lukt om met mannen te neuken waarbij een paar man om je heen staan te kijken of de belichting etc. wel goed is. Misschien kan je wel in twinks films spelen...
haha wat het beste verdient? ligt er aan wat is je specialiteit? hoe meer je 'kan' hoe beter het wordt betaald.quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:36 schreef Ang3l het volgende:
[..]Wat het beste verdient!
[..]
Gillipolla, tengo treinta anos!
[..]
Ik hou van Spanje
haha moest ff denken wie dat ook alweer was.quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:35 schreef Kugari-Ken het volgende:
zo zo je komt nog eens ergens... Stuart Alan Jones
quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:40 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
haha wat het beste verdient? ligt er aan wat is je specialiteit? hoe meer je 'kan' hoe beter het wordt betaald.
Mja oke, maar twink is toch wel wat overdrevenquote:30? maar ja heeft niet zozeer met leeftijd te maken, maar hoe je eruit ziet. Jij ziet er toch heel jong uit?
Ben je al in het boek bezig?quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:38 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Gosh, did I do thaaaaaaat?
Oooow ik wil GVD True Blood zien!
Heb de opening stiekem al gekeken, maar moet wachten op Rik
hihihi inderdaad want die heeft nooit gepost toen jij hier begon met posten... ondanks het feit dat hij vakantie had en dat van te voren even kwam melden...quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:43 schreef mike_hunt het volgende:
haha moest ff denken wie dat ook alweer was.
o haha daarom begon jij over dat ik een kloon heb of een kloon was. Sorry, maar ken die hele gast niet. (ja van die tv serie) maar heb die gast hier nooit voorbij zien komen.quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:47 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
hihihi inderdaad want die heeft nooit gepost toen jij hier begon met posten... desondanks het feit dat hij vakantie had...
Oh Clark, why aren't you ever around when Superman shows up?
Amazing coincidence, I'm sure...
nEE. cADANS IS NU UIT EN IK DENK DAT pETER pAN NU KOMT.quote:
Peter Pan hoef je niet te lezen. Dead Until Dark wel... want dan loop je voor op de serie als je snel bent!quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:51 schreef Ang3l het volgende:
[..]
nEE. cADANS IS NU UIT EN IK DENK DAT pETER pAN NU KOMT.
O oeps, capslock
quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:52 schreef Kugari-Ken het volgende:
Sorry pumpkin, for busting your cover...
Why daaaarrling, was that the excrutiating bite of the Giovanni?quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:52 schreef Kugari-Ken het volgende:
Sorry pumpkin, for busting your cover...
Maar ik wil helemaal niet voorlopen op de serie!!!!!quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:53 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
Peter Pan hoef je niet te lezen. Dead Until Dark wel... want dan loop je voor op de serie als je snel bent!
Welke "twee van hier" ?quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:55 schreef mike_hunt het volgende:
helaas geen cover.. trouwens, als het goed is, zie ik vrijdag die andere twee hier. Dus so much 4 my cover. Tenzij die SAJ ook niet kennen..
Imitatie is de grootste vorm van vleijerij.
GB en P Furballquote:
Psjah!quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:56 schreef Ang3l het volgende:
Maar ik wil helemaal niet voorlopen op de serie!!!!!
En dat is iets waar je blij mee moet zijn?quote:
Blij om Furball Volgens mij heb jij je signals crossed...quote:Op dinsdag 4 november 2008 17:00 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
En dat is iets waar je blij mee moet zijn?
Just remember to wear protection.
Niet "te laat"quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:59 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
Psjah!
Koop ik een boek, omdat ik zulke goede ogen heb, koop ik zelfs TWEE boeken voor je, leest 'ie ze te laat!
Heb ik niet genoeg furrrrrr voorquote:
quote:
O dan frommel ik me wel ff naar binnenquote:Op dinsdag 4 november 2008 17:15 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
haha Niet iedereen is er behaard daar..
quote:Op dinsdag 4 november 2008 17:16 schreef Ang3l het volgende:
[..]
O dan frommel ik me wel ff naar binnen
Wilde die gast zelfmoord plegen?quote:Op dinsdag 4 november 2008 17:14 schreef Blubberzwijn het volgende:
Zit ik vanmorgen in de trein, gaan we ineens een uur stilstaan, en daarna weer terug naar den haag cs waar ik net vandaan kwam.. een of andere idioot ging met z'n auto voor de trein staanbelachelijk. Voor niets zo vroeg opgestaan
om jezelf op te geilen?quote:
Ga jij ook naar Furball? Ging jij niet naar euh.. Pann Am o.i.d?quote:
Nee, om te zien of ik mijn rug netjes recht hou tijdens de workoutquote:
http://www.nu.nl/news/182(...)rs_door_ongeval.htmlquote:Op dinsdag 4 november 2008 17:21 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
Wilde die gast zelfmoord plegen?
Is dat tegelijk??quote:Op dinsdag 4 november 2008 17:25 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
Ga jij ook naar Furball? Ging jij niet naar euh.. Pann Am o.i.d?
quote:Op dinsdag 4 november 2008 17:27 schreef wonderer het volgende:
[..]
Nee, om te zien of ik mijn rug netjes recht hou tijdens de workout
Er komen heus wel andere opportunitiesquote:
Er is echt niets meer over van die auto.quote:Op dinsdag 4 november 2008 17:29 schreef Blubberzwijn het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/news/182(...)rs_door_ongeval.html
waarom vind je het zo belangrijk om hem te onmaskeren, als er al iets te ontmaskeren valtquote:Op dinsdag 4 november 2008 16:52 schreef Kugari-Ken het volgende:
Sorry pumpkin, for busting your cover...
Die was op gay.nl al lang verschenen spuitje 11quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:21 schreef Cahir het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)morgen_dumpert_.html
WE HEBBEN ZAKJE GEVONDEN
Ik vind het wel mooi. Dat lijf, niet wat hij ermee doet.quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:24 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Die was op gay.nl al lang verschenen spuitje 11
Brrrr, wat een eng ding
Ik kan eerder bewondering opbrengen voor wat hij er mee doet, aangezien het echt wel hele goede mooie moves zijn... voor een vrouwquote:Op dinsdag 4 november 2008 18:27 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik vind het wel mooi. Dat lijf, niet wat hij ermee doet.
Je kan zeggen wat je wil, dansen kan hij welquote:Op dinsdag 4 november 2008 18:21 schreef Cahir het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)morgen_dumpert_.html
WE HEBBEN ZAKJE GEVONDEN
Hij kan beyoncé inderdaad verrek goed nadoen, dat moet ik toegeven.quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:34 schreef MisterO het volgende:
[..]
Je kan zeggen wat je wil, dansen kan hij wel
Het verhaal Arthur, niet de persoonquote:Op dinsdag 4 november 2008 18:31 schreef wonderer het volgende:
Heheh. En toch vind je Arthur leuk... Die heeft dezelfde bouwDie danst alleen wat mannelijker
Dit is niet dun, geloof me. Komt door het dansje, die gozer is niet mager.quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:38 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Het verhaal Arthur, niet de persoon
En dun is niet erg (hallo, ik ben dunal loop ik er dan dus ook niet zo bij) maar dit is graatmager, not covered up en extreem verwijfd
Not my thaaaang girl.
Waarom post je het dan als "Zakje is gevonden!"quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:44 schreef Cahir het volgende:
[..]
Dit is niet dun, geloof me. Komt door het dansje, die gozer is niet mager.
Whahahahaaha inddquote:Op dinsdag 4 november 2008 18:50 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Waarom post je het dan als "Zakje is gevonden!"
Omdat TMM iets te ver ging.quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:50 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Waarom post je het dan als "Zakje is gevonden!"
quote:
Waarom praat jij tegen mij?quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:19 schreef TheaterMaMa het volgende:
waarom vind je het zo belangrijk om hem te onmaskeren, als er al iets te ontmaskeren valt
laat mike, mike zijn
Dan nog zie ik de link met Zakje niet als jij niet vindt dat de jongen in de film graatmager isquote:
de wegen van onze topicpubers zijn ondoorgrondelijk en mysterieus. Dat was met TRS toendertijd toch ook het gevalquote:Op dinsdag 4 november 2008 19:11 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dan nog zie ik de link met Zakje niet als jij niet vindt dat de jongen in de film graatmager is
Ja, dit is niet graatmager... Dat zijn niet zijn ribben hoor, die je daar ziet.quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:38 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Het verhaal Arthur, niet de persoon
En dun is niet erg (hallo, ik ben dunal loop ik er dan dus ook niet zo bij) maar dit is graatmager, not covered up en extreem verwijfd
Not my thaaaang girl.
Dat zijn spieren.quote:Op dinsdag 4 november 2008 19:24 schreef Ang3l het volgende:
Ik kan toch echt overduidelijk zijn ribbenkast zien
Ik vind 't niks. Kan toch?
Die aan de zijkant wellicht ja, op de ribben, maar die aan de binnenkant echt nietquote:
Smaken verschillen, en ik vind dit eng.quote:Maar dat kan, ja
tis ook een TE deprimerende gedachte gewoon.. maar ik zal me niet langer in het topic mengenquote:
Afbeelding doet het hier niet, maar ik weet ook niet of dat heel erg is, als het de bestandsnaam nus_1131954480.jpg heeftquote:
de nachtmerries (quote:Op dinsdag 4 november 2008 19:16 schreef Stroekie het volgende:
[..]
de wegen van onze topicpubers zijn ondoorgrondelijk en mysterieus. Dat was met TRS toendertijd toch ook het geval
Oh neeee, toch niet die irritante Marc Marie van DWDDquote:
was je op vakantie geweest?quote:
hoezo voor het laatst gezien? Ben je weer buiten je boekje gegaan?quote:Op dinsdag 4 november 2008 20:54 schreef Xiance het volgende:
nuja..
k heb mn ex net voor het laatst gezien.
tis over.
hij heeft wat spullen opgehaald, maargoed het doet er ook niet meer toe, het is allemaal niks meer waard.quote:Op dinsdag 4 november 2008 21:05 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
hoezo voor het laatst gezien? Ben je weer buiten je boekje gegaan?
Je moet je cam aanzetten, snap je dat niet?quote:
Neequote:Op dinsdag 4 november 2008 21:25 schreef MisterO het volgende:
[..]
Je moet je cam aanzetten, snap je dat niet?
potverdorie ik kan je niet alles uitleggen hoor!quote:
Ik weet niet zeker of bf zaterdag komt en als ie komt gaat ie niet naar Rotterdam deels mijn eigen fout K neemt nog andere mensen mee had niet verwacht, dus ik , C, K en nog 2 andere dozen uit Rotterdamquote:Op dinsdag 4 november 2008 21:28 schreef MisterO het volgende:
[..]
potverdorie ik kan je niet alles uitleggen hoor!![]()
ik=douchen.
Marc Marie is WEL leukquote:Op dinsdag 4 november 2008 20:36 schreef MisterO het volgende:
[..]
Oh neeee, toch niet die irritante Marc Marie van DWDD
quote:Op dinsdag 4 november 2008 21:26 schreef Pjederdy het volgende:
[..]
http://www.dirkvanbaren.nl/gfy.swf
Yep vroeg naar bed zometeen, na 12 uur werkenquote:Op dinsdag 4 november 2008 21:38 schreef mike_hunt het volgende:
Iedereen al plannen voor 2nite? Wij gaan Barcelona onveilig maken haha
maar zit nog uit te bulken van die kut tapas.
Ik kom denk ik wel, afhankelijk van sollicitatie en scriptie.quote:Op dinsdag 4 november 2008 21:34 schreef samjustme het volgende:
Ik weet niet zeker of bf zaterdag komt en als ie komt gaat ie niet naar Rotterdam deels mijn eigen fout K neemt nog andere mensen mee had niet verwacht, dus ik , C, K en nog 2 andere dozen uit Rotterdam
Ik zal wel iets op tv gaan kijken over de verkiezingen...quote:Op dinsdag 4 november 2008 21:38 schreef mike_hunt het volgende:
Iedereen al plannen voor 2nite? Wij gaan Barcelona onveilig maken haha
maar zit nog uit te bulken van die kut tapas.
Sukkel de eerste uitslagen worden pas om 1:00 verwacht (tot 7:00 voor de diehardsquote:Op dinsdag 4 november 2008 21:36 schreef samjustme het volgende:
Trouwens heeft Obama of Mccain gewonnen
Jaaaaaaaaaaaaa, moet je doen! het wordt gezelligquote:Op dinsdag 4 november 2008 21:43 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Ik kom denk ik wel, afhankelijk van sollicitatie en scriptie.
Ben het nog niet zat?quote:Op dinsdag 4 november 2008 21:44 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik zal wel iets op tv gaan kijken over de verkiezingen...
Ik hoop dat je die baan krijgtquote:Op dinsdag 4 november 2008 21:43 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Ik kom denk ik wel, afhankelijk van sollicitatie en scriptie.
Om 7 uur ben ik al op kantoor en ik heb hele dag gewerkt studentjequote:Op dinsdag 4 november 2008 21:44 schreef MisterO het volgende:
[..]
Sukkel de eerste uitslagen worden pas om 1:00 verwacht (tot 7:00 voor de diehards)
Moet je niet zeggen dan wordt het juist niet gezelligquote:Op dinsdag 4 november 2008 21:45 schreef MisterO het volgende:
[..]
Jaaaaaaaaaaaaa, moet je doen! het wordt gezellig
Ik heb het redelijk kunnen ontwijkenquote:
Ja ik heb nog een bed overquote:Op dinsdag 4 november 2008 21:45 schreef MisterO het volgende:
[..]
Jaaaaaaaaaaaaa, moet je doen! het wordt gezellig
Widde gij ruzie?quote:Op dinsdag 4 november 2008 21:50 schreef samjustme het volgende:
Moet je niet zeggen dan wordt het juist niet gezellig
Neee, dit is toch het spannends! Ik ben echt benieuwd wie gaat winnenquote:
Hoezo, het is altijd gezelligquote:Op dinsdag 4 november 2008 21:50 schreef samjustme het volgende:
[..]
Moet je niet zeggen dan wordt het juist niet gezellig
Ik was soms chago tijdens uitgaanquote:
quote:Op dinsdag 4 november 2008 21:50 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik heb het redelijk kunnen ontwijken
Can you handle a independent, loving, sexy, strong and intelligentquote:
je interview!quote:Op dinsdag 4 november 2008 21:51 schreef wonderer het volgende:
Oh ja: http://www.michameinderts.nl/images/interview_zizo.jpg
was je zus ook niet degene die naar Palin was toegegaan? Ik moest wel lachen om Palins uitspraken over die pitbull en lipstick en 'newsflash" hahaquote:Op dinsdag 4 november 2008 21:53 schreef MisterO het volgende:
[..]
Neee, dit is toch het spannends! Ik ben echt benieuwd wie gaat winnenMn zus is nu in Chicago voor haar studie en is al op de foto geweest met Obama
als ik kon, was ik de hele nacht naar de tv gaan kijken, maar omdat ik morgenvroeg mijn praktijkexamen heb, gaat dat niet door...
Ik gooi morgen de TV wel even snel aan voor ik naar m'n werk gaquote:Op dinsdag 4 november 2008 21:44 schreef MisterO het volgende:
[..]
Sukkel de eerste uitslagen worden pas om 1:00 verwacht (tot 7:00 voor de diehards)
Ik heb lichtgevoelige ogen. Die zonnebril is puur noodzaak buitenquote:Op dinsdag 4 november 2008 22:01 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
je interview!![]()
how diva met je sunglasses...
Good boy! ja dat was mijn zus... vanavond dus Obama, en morgen gaat ze naar NY. damn zus, ik ben te jaloersquote:Op dinsdag 4 november 2008 22:02 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
was je zus ook niet degene die naar Palin was toegegaan? Ik moest wel lachen om Palins uitspraken over die pitbull en lipstick en 'newsflash" haha
Zie je i do remember?
toch blijft ut kut..quote:Op dinsdag 4 november 2008 22:08 schreef samjustme het volgende:
Hmm relatie van een vriend is uit geen wonder duurde korter dan een maand volgens mij en mwa als je na 1 week al zegt dat je het uit wil maken niet echt verrassend en onmogelijke stiltes met elkaar hebt
hoe toepasselijk: als laatste staat foto: A. Schotanus Kan zo als character in het boek. hahaquote:Op dinsdag 4 november 2008 22:06 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik heb lichtgevoelige ogen. Die zonnebril is puur noodzaak buiten
ze studeert daar toch, ik weet het niet meerquote:Op dinsdag 4 november 2008 22:08 schreef MisterO het volgende:
[..]
Good boy! ja dat was mijn zus... vanavond dus Obama, en morgen gaat ze naar NY. damn zus, ik ben te jaloersmaaar ze heeft me beloofd een paar I <3 NY shirtjes te kopen
Hij was hem zelf zatquote:Op dinsdag 4 november 2008 22:10 schreef Xiance het volgende:
[..]
toch blijft ut kut..
als je iemand heel erg leuk vind enzo..
Daar zijn regels voor?quote:Op dinsdag 4 november 2008 22:19 schreef samjustme het volgende:
[..]
Hij was hem zelf zateigenlijk kan je pas na 1 jaar over een relatie spreken
puur mijn eigen mening, je ziet wel bij hetero vrouwen die ik ken, dat ze zelf een relatie serieus nemen als je elkaar al enkele jaren kentquote:
Op bepaalde foto's heeft ie wel wat, alleen op msn was het echt failuro, en hij woont te verquote:Op dinsdag 4 november 2008 22:30 schreef samjustme het volgende:
[..]
puur mijn eigen mening, je ziet wel bij hetero vrouwen die ik ken, dat ze zelf een relatie serieus nemen als je elkaar al enkele jaren kent
Ik zit zelf ook in beginfase hoorhet kost tijd voordat je elkaar door en door kent
Het is puberaal als iemand een maand of zelfs enkele maanden korter dan een half jaar relatie heeft gehad spreekt van een lange relatie
@C je vindt hem nog steeds leuk he
Ik heb echt zó enorm gelachenquote:Op dinsdag 4 november 2008 21:34 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Marc Marie is WEL leuk![]()
kijk anders dat seizoen van Wie is de Mol nog maar eens terug
EENSCH!quote:Op dinsdag 4 november 2008 22:33 schreef wonderer het volgende:
Ik geloof niet dat je de ander echt helemaal door en door wil en kan kennen. Maar een relatie van twee weken kan best een relatie genoemd worden, dat ligt toch aan de definitie van de betrokken personen?
Mwa je kan elkaar op bepaalde hoogte leren kennen hangt vanaf in hoeverre je dat zelf wil en een ander het vanuit zijn kant toelaat en op zich heb je wel gelijk dat het afhangt van definitie van betrokkene partijen maar 2 weken met elkaar neuken valt niet echt onder relatie in mijn woordenboek en volgens mij ben ik niet de enige die zo over denktquote:Op dinsdag 4 november 2008 22:33 schreef wonderer het volgende:
Ik geloof niet dat je de ander echt helemaal door en door wil en kan kennen. Maar een relatie van twee weken kan best een relatie genoemd worden, dat ligt toch aan de definitie van de betrokken personen?
Ik heb het voor je geprobeerd dat je die kans niet aandurfde kan ik niks aan doenquote:Op dinsdag 4 november 2008 22:35 schreef Cahir het volgende:
[..]
Op bepaalde foto's heeft ie wel wat, alleen op msn was het echt failuro, en hij woont te ver
ach ja, speel het zo, ik dacht dat jij van de serieuze discussie wasquote:
2 dramamagneten op Pann? Dat is vragen om problemen hequote:Op dinsdag 4 november 2008 21:43 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Ik kom denk ik wel, afhankelijk van sollicitatie en scriptie.
hij is een nette jongemanquote:Op dinsdag 4 november 2008 22:44 schreef Ang3l het volgende:
[..]
2 dramamagneten op Pann? Dat is vragen om problemen he
nee ik vind je vaak zinvolle en gezellige reactie's hebben, alleen we weten nu wel dat jij vind dat Whitney zo'n mooie sterke vrouw was die diep is gevallen en dat je dat treurig vindquote:Op dinsdag 4 november 2008 19:33 schreef Xiance het volgende:
[..]
tis ook een TE deprimerende gedachte gewoon.. maar ik zal me niet langer in het topic mengen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |