Kijk dat zijn nog eens goede berichten. Oprotten met de kutmedicijnen.quote:
Verenigd Koninkrijk doet ADHD medicijnen in de ban
ADHD medicijnen verbannen in Engeland De nieuwe richtlijnen voor psychiatrische zorg in het Verenigd Koninkrijk schrijven voor dat kinderen niet langer met ADHD medicijnen zoals Ritalin behandeld mogen worden. In plaats daarvan dienen ouders opvoedcursussen gegeven te worden.
Met toestemming overgenomen van psychiater.nu
Het medicijn mag niet meer voorgeschreven worden aan kinderen jonger dan 5 jaar en alleen worden voorgeschreven aan oudere kinderen wanneer ze een zeer ernstige vorm van ADHD hebben of als laatste redmiddel, schrijven de richtlijnen voor.
In plaats van de medicijnen moeten ouders psychologische opvoedtechnieken worden bijgebracht om het gedrag van hun onhandelbare ADHD kroost te leren te bedwingen.
De richtlijnen zijn uitgegeven door de National Institude for health and Clinical Excellence (Nice) en de National Collaborating Center for Mental Health.
Het beleid stelt dat ouders opvoedcursussen en bijscholing programma’s aangeboden moeten worden als eerstelijns behandeling voor ADHD, voor zowel kleuters als schoolgaande kinderen.
De educatie programma’s laten ouders zien hoe ze structuur in hun thuisomgeving kunnen creëren, aandacht kunnen stimuleren en beter kunnen omgaan met het gedrag van hun kind.
Onderzoek heeft uitgewezen dat het zeer effectief kan zijn, waardoor de kinderen beter presteren op school en een normaler leven kunnen leiden.
Onderwijzers moeten ook betrokken worden in het management van schoolgaande kinderen, schrijven de richtlijnen voor.
Bron: Sky News (mirror)
bron vertaling
Dus inderdaad minder snel voorschrijven maar niet verbannenquote:• If the child or young person with ADHD has moderate levels of impairment, the parents or carers should be offered referral to a group parent-training/education programme, either on its own or together with a group treatment programme (cognitive behavioural therapy [CBT] and/or social skills training) for the child or young person.
• In school-age children and young people with severe ADHD, drug treatment should be offered as the first-line treatment. Parents should also be offered a group-based parent-training/education programme.
• Drug treatment for children and young people with ADHD should always form part of a comprehensive treatment plan that includes psychological, behavioural and educational advice and interventions.
• When a decision has been made to treat children or young people with ADHD with drugs, healthcare professionals should consider:
methylphenidate for ADHD without significant comorbidity
methylphenidate for ADHD with comorbid conduct disorder
methylphenidate or atomoxetine when tics, Tourette’s syndrome, anxiety disorder, stimulant misuse or risk of stimulant diversion are present
atomoxetine if methylphenidate has been tried and has been ineffective at the maximum tolerated dose, or the child or young person is intolerant to low or moderate doses of methylphenidate.
Beter lezenquote:Op woensdag 29 oktober 2008 09:47 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Kijk dat zijn nog eens goede berichten. Oprotten met de kutmedicijnen.
M.a.w. als de *opvoedcursus* geen zoden aan de dijk zet dan mag men gewoon ritalin voorschrijven ( en bij échte ADHD's helpt die cursus niet )quote:Het medicijn mag niet meer voorgeschreven worden aan kinderen jonger dan 5 jaar en alleen worden voorgeschreven aan oudere kinderen wanneer ze een zeer ernstige vorm van ADHD hebben of als laatste redmiddel, schrijven de richtlijnen voor.
@ Lambiekje, dit artikel is gecopy-paste van Zapruder.nlquote:Met toestemming overgenomen van psychiater.nu
Waarom betalen voor speed als je het op doktersrecept kan krijgenquote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:16 schreef fathank het volgende:
Dan geef je die kids toch een beetje speed.
Hoi, BNW is een stukje verderop.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:48 schreef Reptilian het volgende:
Medicijn gebruik is eigenlijk al overbodig geworden want er zitten al meer dan genoeg restanten van medicijnen in het leiding water.
De kwaliteit van het leidingwater in Nederland is volgens mij een van de beste ter wereld. Er zitten altijd resten van medicijnen en zware metalen in alleen in kleine concentraties. Volgens mij moet leidingwater in Nederland aan strengere eisen voldoen dan mineraalwater.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:48 schreef Reptilian het volgende:
Medicijn gebruik is eigenlijk al overbodig geworden want er zitten al meer dan genoeg restanten van medicijnen in het leiding water.
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 00:44 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
Psychologische therapie heeft nauwelijks nut bij ADHD'ers die geen medicijnen krijgen. Hoogstens kan men ze wat methoden aanleren om gestructureerder te werk te gaan, maar de echte concentratieproblemen gaan pas weg met medicatie. In Nederland is de behandeling van ADHD dan ook praktisch altijd een combinatie van medicatie (vnl. ritalin) en psychologische therapie.
Dus je kan je concentratie echt wel bevorderen door juist en gebalanseerd voedsel. Als we de verplichte hormoonvlees en verplicht overmatig bespoten groente en fruit eten en daarnaast vervuild drinkwater. Tel daarop boven op Aspartaam en andere E-nummers en je hebt een lekker druk kind.quote:IQ ophogen met speciale voeding
Dierproeven aan het Massachusetts Institute of Technology (MIT) hebben aangetoond dat speciaal geselekteerde voeding de intelligentie kan verhogen. Het voedsel van muizen werd door de wetenschappers verrijkt met drie substanties: choline, dat in eidooier voorkomt, bepaalde vetzuren uit visolie en fosfaten afkomstig uit rode bieten.
In vergelijking met onbehandelde muizen wisten de proefbeestjes sneller hun weg uit een doolhof te vinden en anatomisch onderzoek wees uit dat hun hersenen meer kontaktpunten (Synapsen) bezaten. Dat houdt in dat de zenuwen van de hersencellen efficënter met elkaar kunnen communiceren.
Nu bekend is hoe men muizen intelligenter maken kan, gaat men ervan uit dat dit ook bij mensen kan functioneren. Aangenomen wordt dat de menselijke hersenen op een vergelijkbare wijze reageren als die van de proefbeestjes en dat er zich meer zenuwverbindingen tussen de hersencellen zullen vormen, waardoor de prestaties zullen stijgen.
Complete bullshit. ADHD is grotendeels voedsel gerelateerd. ADHD is een hype-aandoening net als dat RSI was.quote:Elke psycholoog, en elke ouder die de ADHD van zijn kind zonder medicijnen getracht heeft op te lossen, kan je vertellen dat medicijnloze behandeling van ADHD simpelweg niet werkt. Maar met mensen praten die er verstand van hebben doet Lambiekje uiteraard niet; zapruder.nl is immers een veel betrouwbaardere bron.
Yeah rightquote:Op donderdag 30 oktober 2008 07:23 schreef Lambiekje het volgende:
Complete bullshit. ADHD is grotendeels voedsel gerelateerd. ADHD is een hype-aandoening net als dat RSI was.
Je bent duidelijk niet bekend met TS.quote:
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 07:23 schreef Lambiekje het volgende:
ADHD is een hyperactivity-aandoening
Begon je uberhaupt maar eens met denken.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 09:49 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Think again
http://www.pelsser.nl/
Als je werkelijk ADHD hebt is er iets mis in je hersenen. Dat los je niet op met voeding, net zo min als je Parkinson of Alzheimer met voeding kunt genezen.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 07:23 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
[..]
Dus je kan je concentratie echt wel bevorderen door juist en gebalanseerd voedsel. Als we de verplichte hormoonvlees en verplicht overmatig bespoten groente en fruit eten en daarnaast vervuild drinkwater. Tel daarop boven op Aspartaam en andere E-nummers en je hebt een lekker druk kind.
[..]
Dat ADHD een x aantal jaar geleden nog niet ontdekt was betekent niet dat het toen niet bestond. Van tabak is pas enkele decennia de schadelijkheid algemeen bekend, dat betekent toch zeker ook niet dat daarvóór een sigaretje gezond was?quote:Complete bullshit. ADHD is grotendeels voedsel gerelateerd. ADHD is een hype-aandoening net als dat RSI was.
quote:Zapruder is een platvorm, dus wat maakt het verschil tussen NUJIJ?! Is men nu echt zo ignorant.
Nee hoor, dat zijn simpelweg propagandasites voor de grote gemene bigpharma. Tenzij ze eens iets publiceren waarvan de uitkomst TS wel aanstaat natuurlijk.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 10:45 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:! Alsof nujij wél een betrouwbare bron zou zijn voor wat dan ook. PubMed, PiCarta, dát zijn wetenschappelijke bronnen.
Hoezo verplicht?quote:Op donderdag 30 oktober 2008 07:23 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
[..]
Dus je kan je concentratie echt wel bevorderen door juist en gebalanseerd voedsel. Als we de verplichte hormoonvlees en verplicht overmatig bespoten groente en fruit eten en daarnaast vervuild drinkwater. Tel daarop boven op Aspartaam en andere E-nummers en je hebt een lekker druk kind.
[..]
Complete bullshit. ADHD is grotendeels voedsel gerelateerd. ADHD is een hype-aandoening net als dat RSI was.
Zapruder is een platvorm, dus wat maakt het verschil tussen NUJIJ?! Is men nu echt zo ignorant.
Ascorbinezuur en Alfa-tocoferol zijn natuurlijk de bron van veel kwaad.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 11:12 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Hoezo verplicht?
En wat is er mis met E-nummers?
Defineer *veel kwaad? *quote:Op donderdag 30 oktober 2008 11:19 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ascorbinezuur en Alfa-tocoferol zijn natuurlijk de bron van veel kwaad.
Het was sarcasme. Betreffende stoffen zijn namelijk ook wel bekend als vitamine C en E.quote:
E160a betekent natuurlijk ook het einde van de wereld... Samen met E162, 175, 290, 410, 507, 553b, 901, 948 .... etc. etc.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 11:19 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ascorbinezuur en Alfa-tocoferol zijn natuurlijk de bron van veel kwaad.
Mwoah, wat 290 betreft zou daar nog wel enigszins een kern van waarheid in kunnen zitten.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 11:50 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
E160a betekent natuurlijk ook het einde van de wereld... Samen met E162, 175, 290, 410, 507, 553b, 901, 948 .... etc. etc.
Ja okquote:Op donderdag 30 oktober 2008 11:55 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mwoah, wat 290 betreft zou daar nog wel enigszins een kern van waarheid in kunnen zitten.
Ja, maar wat is mis met de hersenen. Kan dat niet onderdrukt worden door voedingsmiddelen.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 10:45 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Als je werkelijk ADHD hebt is er iets mis in je hersenen. Dat los je niet op met voeding, net zo min als je Parkinson of Alzheimer met voeding kunt genezen.
echte deskundigen wordt betaald om industrieleugens te verkondingen. Hun drijfveer is bonussen.quote:Je bewijst trouwens wel mooi mijn punt dat jij je van de expertise van échte deskundigen niks aantrekt.
[..]
gelul. dat is al véél langer bekend. Hitler had een rookverbod al ingesteld. Dus dat we in de jare 60/70 niet wisten dat het slecht is. Dat is volkomen kolder.quote:Dat ADHD een x aantal jaar geleden nog niet ontdekt was betekent niet dat het toen niet bestond. Van tabak is pas enkele decennia de schadelijkheid algemeen bekend, dat betekent toch zeker ook niet dat daarvóór een sigaretje gezond was?
[..]
bronnen die doordrengend zijn met subjectieve instustrie-motieven.quote:! Alsof nujij wél een betrouwbare bron zou zijn voor wat dan ook. PubMed, PiCarta, dát zijn wetenschappelijke bronnen.
Doe eens niet mensen onnodig bang maken door jouw mening als feit neer te zetten.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 12:18 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ja, maar wat is mis met de hersenen. Kan dat niet onderdrukt worden door voedingsmiddelen.
je kan oa parkinson krijgen door verkeerd voedsel. Aspartaam bv.
Met voedsel is echt wel meer te bereiken om gezond te zijn.
En bedankt weer voor een onsubtiele generalisatie die niet kloptquote:echte deskundigen wordt betaald om industrieleugens te verkondingen. Hun drijfveer is bonussen.
Het draait alleen om geld en ZEKER niet om de reeele gezondheid.
Maar natuurlijk... Kan je er een paar aanwijzen? Stuk of 10 lijkt me wel een mooi begin. Maakt me niet heel veel uit over welk onderwerp binnen de medische wereld. Weet zelf het meeste af van verschillende scan en beeldvorming technieken.quote:...
bronnen die doordrengend zijn met subjectieve instustrie-motieven.
Nee.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 12:18 schreef Lambiekje het volgende:
Ja, maar wat is mis met de hersenen. Kan dat niet onderdrukt worden door voedingsmiddelen.
Het kost 10+ jaar aan studie om een medisch specialist te worden. Niemand legt die weg af vanwege de gratis reisjes van de farmaceutische industrie. Bovendien kunnen psychologen geen medicijnen voorschrijven, en je kunt van mij aannemen dat er geen sprake van is dat een psycholoog een bonus krijgt als hij een patiënt doorstuurt naar een arts ("schrijf maar even ritalin voor"). Het doorverwijzen voor medicatie gebeurt echter wél. Gewoon omdat de psycholoog weet dat een ADHD'er niet zonder medicijnen kan. Niet omdat hij een bonus ontvangt.quote:echte deskundigen wordt betaald om industrieleugens te verkondingen. Hun drijfveer is bonussen.
Het draait alleen om geld en ZEKER niet om de reeele gezondheid.
Het was maar een vergelijking. Kenmerkend weer dat je liever een onvolkomenheid in de vergelijking aanwijst dan het echte argument te weerleggen.quote:gelul. dat is al véél langer bekend. Hitler had een rookverbod al ingesteld. Dus dat we in de jare 60/70 niet wisten dat het slecht is. Dat is volkomen kolder.
[ afbeelding ]
Neem bijvoorbeeld deze van Gogh
[..]
In tegenstelling tot het objectieve nieuwsmedium zapruder.quote:bronnen die doordrengend zijn met subjectieve instustrie-motieven.
Voeding heeft WEL effect op hersenen.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 12:52 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Nee.Hoe graag je het ook wil geloven, organische defecten kun je niet helen met een dieet.
[..]
je kunt docent worden met het rekenvermogen van een kleuter.quote:Het kost 10+ jaar aan studie om een medisch specialist te worden. Niemand legt die weg af vanwege de gratis reisjes van de farmaceutische industrie. Bovendien kunnen psychologen geen medicijnen voorschrijven, en je kunt van mij aannemen dat er geen sprake van is dat een psycholoog een bonus krijgt als hij een patiënt doorstuurt naar een arts ("schrijf maar even ritalin voor"). Het doorverwijzen voor medicatie gebeurt echter wél. Gewoon omdat de psycholoog weet dat een ADHD'er niet zonder medicijnen kan. Niet omdat hij een bonus ontvangt.
[..]
Het IS geen nieuwsmedium het is een platvorm !!quote:Het was maar een vergelijking. Kenmerkend weer dat je liever een onvolkomenheid in de vergelijking aanwijst dan het echte argument te weerleggen.
[..]
In tegenstelling tot het objectieve nieuwsmedium zapruder.
Dat zegt hij dan ook niet.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 14:21 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Voeding heeft WEL effect op hersenen.
Is dat hoe je een vrouw zonder tieten noemt?quote:Het IS geen nieuwsmedium het is een platvorm !!
Verf heeft ook effect op hout, maar je krijgt er een gebroken plank niet heel mee.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 14:21 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Voeding heeft WEL effect op hersenen.
Geneeskunde is inderdaad vergelijkbaar met de PABO.quote:je kunt docent worden met het rekenvermogen van een kleuter.
totale farce is het. Het kost 10 jaar om totale gebrainwashed te worden.
Oh, ze verzinnen ook al eigen woorden zie ik?quote:Het IS geen nieuwsmedium het is een platvorm !!
Echt geweldig hoor. Platform dan. Wat is men simpel.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 14:41 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
Oh, ze verzinnen ook al eigen woorden zie ik?
Mag ik je vragen wat er dan bij jou is misgegaan qua voedingquote:Op donderdag 30 oktober 2008 14:21 schreef Lambiekje het volgende:
Voeding heeft WEL effect op hersenen.
quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:23 schreef laforest het volgende:
Ik woon gelukkig in Ierland en hier krijg je wel gewoon Ritalin
Maar ja ik ben dan ook bijna 29 en geen kind meer
Ritalin is een goedwerkend middel tegen ADHD, met name tegen het actieve gedrag/ hersenactiviteiten tijdens de avond en goed op het werk mbt het concentreren op taken.
Ja ik ben er enorm mee geholpen op mijn werk en met het in slaap vallen in de avondquote:
Middelbaar vond ik achteraf ook walgelijke indoctrinatie. Onderwijs IS er voor indoctrinatie.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:14 schreef John.Milton het volgende:
Lambiekje ik ben ernstig benieuwd naar jouw opleiding die je ooit gevolgd hebt. Daar zullen ze je ook wel geïndoctrineerd hebben met verschillende theorieën of geloof je niet dat we opgeleid worden om ons dom te houden.
Onderwijs, en zeker bijvoorbeeld het VWO, is er om kritisch te leren denken. Dat jij dit niet hebt meegekregen is duidelijk.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:32 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Middelbaar vond ik achteraf ook walgelijk indoctrinatie. Onderwijs IS er voor indoctrinatie.
HAHAHAHA. Kritisch denken.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:38 schreef Monolith het volgende:
[..]
Onderwijs, en zeker bijvoorbeeld het VWO, is er om kritisch te leren denken. Dat jij dit niet hebt meegekregen is duidelijk.
Ja. Laat ik daar eens een voorbeeldje van geven. Stel er is een onderzoek met een bepaalde uitkomst. Of dat onderzoek dan goed uitgevoerd is of niet, doe je door te kijken naar de gehanteerde methodologie en eventuele gebreken daarin. Mensen die niet kritisch nadenken pakken simpelweg de uitkomst en laten hun mening over de kwaliteit van het onderzoek daar vanaf hangen. Het is niet erg hoor, maar je bevindt je in hetzelfde straatje als grote kritische denkers als de conservatieve christenen, scientology aanhangers, broeikasontkenners, etcetera. Allemaal mensen die 'kritisch' denken over onderzoeken op basis van de uitkomsten van die onderzoeken.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:44 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
HAHAHAHA. Kritisch denken.![]()
Je leert eenzijdig , geblokeerd en in hokjes te denken. Dat is de opzet van school. Slaaf worden van het systeem.
Echt kritisch denken is aan niet veel mensen besteed. Over het algemeen is het ook gewoon beter dat mensen dingen aannemen zonder er wantrouwend tegenover te zijn. Dit schept orde in de chaos.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:44 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
HAHAHAHA. Kritisch denken.![]()
Je leert eenzijdig , geblokeerd en in hokjes te denken. Dat is de opzet van school. Slaaf worden van het systeem.
Juist. Kritisch zijn betekent niét het hele internet afschuimen totdat je één onderzoekje hebt gevonden met 10 proefpersonen waarbij een bepaald medicijn geen effect bleek te hebben, om vervolgens te roepen dat "de wetenschap het niet eens is". Ook het feit dat er voor vrijwel elk onderwerp wel één persoon met een academische graad is die het niet eens is met de algemene opinie onder wetenschappers betekent niet dat er "geen consensus" is. En last but not least maakt de uitkomst van een recent onderzoek niet de resultaten van oudere onderzoeken ongeldig (een fout die kranten dikwijls maken: "rode wijn goed voor gezondheid" schrijven als één onderzoek dat uitwijst, en een week later "rode wijn toch niet goed voor gezondheid" koppen als één ander onderzoek geen positief effect vond).quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:47 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ja. Laat ik daar eens een voorbeeldje van geven. Stel er is een onderzoek met een bepaalde uitkomst. Of dat onderzoek dan goed uitgevoerd is of niet, doe je door te kijken naar de gehanteerde methodologie en eventuele gebreken daarin. Mensen die niet kritisch nadenken pakken simpelweg de uitkomst en laten hun mening over de kwaliteit van het onderzoek daar vanaf hangen. Het is niet erg hoor, maar je bevindt je in hetzelfde straatje als grote kritische denkers als de conservatieve christenen, scientology aanhangers, broeikasontkenners, etcetera. Allemaal mensen die 'kritisch' denken over onderzoeken op basis van de uitkomsten van die onderzoeken.
Bovendien is een product is nooit 'goed of slecht voor de gezondheid'. Elk product kent wel in meerdere mate voor- of nadelen wat gezondheid betreft en is mate van consumptie vaak ook weer relevant.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 16:11 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
(een fout die kranten dikwijls maken: "rode wijn goed voor gezondheid" schrijven als één onderzoek dat uitwijst, en een week later "rode wijn toch niet goed voor gezondheid" koppen als één ander onderzoek geen positief effect vond).
Universiteiten zijn nog erger. Professoren zijn in dienst van multinationals. Objectiviteit staat niet in het woordenboek.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 15:01 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Echt kritisch denken is aan niet veel mensen besteed. Over het algemeen is het ook gewoon beter dat mensen dingen aannemen zonder er wantrouwend tegenover te zijn. Dit schept orde in de chaos.
Er zijn echter wel plaatsen waar kritisch denken aangemoedigd wordt. Op verschillende universiteiten wordt naar mijn mening toch kritisch naar bestaande bronnen gekeken en onderzoek gedaan om bepaalde bronnen te ontkrachten of te bewijzen.
Ik weet niet of je ooit op een universiteit gezeten hebt, maar mijn ervaring is dat juist daar gezocht wordt naar manieren om bestaande theorieën te ontkrachten (of te bewijzen).quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 17:34 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Universiteiten zijn nog erger. Professoren zijn in dienst van multinationals. Objectiviteit staat niet in het woordenboek.
Mathematica wel...quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 18:04 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Ik weet niet of je ooit op een universiteit gezeten hebt, maar mijn ervaring is dat juist daar gezocht wordt naar manieren om bestaande theorieën te ontkrachten (of te bewijzen).
Op het gebied van ADHD en Ritalin is recentelijk veel onderzoek gedaan en op dit moment wordt veel onderzoek gedaan. Als je in wetenschappelijke databases kijkt zijn er veel onderzoeken die elkaar tegenspreken, maar dat is juist wetenschap. Er bestaat geen definitieve waarheid.
Leugenaar...quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 17:34 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Universiteiten zijn nog erger. Professoren zijn in dienst van multinationals. Objectiviteit staat niet in het woordenboek.
Bijvoorbeeld Professor Michael Fitzgerald In Ierland, Trinity Collegequote:Op vrijdag 31 oktober 2008 18:04 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Ik weet niet of je ooit op een universiteit gezeten hebt, maar mijn ervaring is dat juist daar gezocht wordt naar manieren om bestaande theorieën te ontkrachten (of te bewijzen).
Op het gebied van ADHD en Ritalin is recentelijk veel onderzoek gedaan en op dit moment wordt veel onderzoek gedaan. Als je in wetenschappelijke databases kijkt zijn er veel onderzoeken die elkaar tegenspreken, maar dat is juist wetenschap. Er bestaat geen definitieve waarheid.
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 01:31 schreef AchJa het volgende:
ADHD is zo'n typische mode ziekte. Vroeger was je overspannen, tegenwoordig heb je burn out. Vroeger had je last van je rug, tegenwoordig heb je RSI. Vroeger waren kinderen gewoon druk, nu hebben ze plotseling ADHD. Opzouten met al die onzin.
Waarom zou ADHD niet behandeld kunnen worden met voedsel als het in de eerste plaats voor grotendeels veroorzaakt wordt door voedsel.quote:Op zaterdag 1 november 2008 10:56 schreef Sora het volgende:
Weeeeer lambiekje die begint te blaten over z'n ADHD en big pharma en dat het allemaal gewoon voedig gerelateerd is? Slotje ofzo, die randmongool valt toch niet mee te discussieren
quote:ADHD en voeding
Negatieve invloed van voedsel
· De eerste onderzoeker was de allergoloog Benjamin Feingold die in 1973 het verband ontdekte met voedingsallergieën veroorzaakt door suiker, hoge doses vitamines en chemische additieven.
· In 1979 bewees een onderzoek in een jeugdgevangenis in Chessepeak, Virginia, v.s. een verband tussen suiker en frisdrank en asociaal gedrag. Na uitschakeling van deze producten was er na drie maanden een vermindering van 45% van het asociale gedrag. En na een jaar een vermindering van 77%.In hetzelfde jaar constateerde Saul Miller een verslechtering van technische leesvaardigheid onder invloed van suiker, honing, chocola en banaan. In 1987 ontwierp Ben Feingold het Feingolddieet. Hij ontdekte dat ADHD-kinderen een overgevoeligheid vertoonden voor salicylaat, een bestanddeel van aspirine. Deze stof zit ook in een aantal voedingsmiddelen die in zijn dieet werden geschrapt: wortelen, broccoli, citrusfruit, appel, pruim, tomaat, paprika, peper, spinazie, kerry, dille, kurkuma, drop en pepermuntjes. Door het dieet werd de helft van de kinderen beter. Andere onderzoeken gingen in de richting van conserveermiddelen als tartrazine (E 102) en benzoëzuur (E 210) die in chocola en vleeswaren terug te vinden zijn en van smaak- en kleurstoffen (in snoep en zalm). De toestand van ADHD-kinderen verbeterde na het weglaten van die stoffen. Ook cafeïne (in koffie, thee, cola en pure chocola) blijkt ADHD te verergeren. Een onderzoek aan de universiteit van Yale in 1990 wees uit dat suiker angst, irritatie, hyperactiviteit, agressie en concentratiegebrek verhoogt. In een Nederlands onderzoek van het Onderzoekscentrum voor hyperactiviteit en ADHD (2003) besloot Lidy Pelsser dat voeding een sterke invloed heeft op het gedrag van kinderen. In het oriënterend onderzoek kregen veertig kinderen met ADHD tussen drie en zeven jaar enkele weken het ‘fewfood dieet’. Alle allergieopwekkende bestanddelen en medicijnen werden weggelaten. Het dieet bestond uit onbeperkt gebruik van kalkoen, rijst, sla en peer. Aangevuld met tarwe, maïs, appel en honing. Alle andere voeding werd verboden. Na enkele weken had 60% geen gedragsproblemen meer.
Positieve invloed van voedselIn 1984 bewees een Amerikaans onderzoek dat gedrag en leerproblemen verbeteren met een dieet van volle granen en biologische groenten en peulvruchten. Diverse studies ontdekten dat magnesium, kalk en kalium de hersenactiviteit positief beïnvloeden. Daarna volgde de ontdekking van de rol van het vitamine-B complex (o.a. B1) en de werking van het zenuwstelsel. Dit vitamine gaat door raffinage van granen verloren. Door het gebruik van volle granen bleek het zenuwstelsel beter te functioneren. Later ging men het zoeken in een gebrek aan essentiële vetzuren die via de voeding moeten aangebracht worden, willen we het zenuwstelsel goed laten functioneren. De Durham-studie in de V.S. wees in 2004 uit dat de meervoudig onverzadigde omega-3 en omega-6 vetzuren (o.a. aanwezig in visolie) concentratie en leervaardigheid verhogen. Een studie van 2006 wijst op het positieve effect van deze vetzuren en micronutriënten, waardoor 40 tot 50% van de ADHD-symptomen verminderde.
Als ja.. Dat lijkt echter niet het geval te zijn.quote:Op zaterdag 1 november 2008 12:36 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Waarom zou ADHD niet behandeld kunnen worden met voedsel als het in de eerste plaats voor grotendeels veroorzaakt wordt door voedsel.
Die twee zinnen spreken elkaar tegen. Heb je dat door?quote:Het is geen ziekte/aandoening dat is aangepraatte, aangedikte en aangezwengelde hype. Tuurlijk zijn er mensen die daadwerkelijk iets hebben, maar ~80% is volkomen onjuist gediagnotiseerd.
Want? Het is nogal dom dat zo loos te claimen. Kom maar op met de wetenschappelijke bronnenquote:Het is uitermate dom te stellen dat ADHD niet voedsel gerelateerd is.
Om dat je daar al misgaat, het is je al tig keer uitgelegd dat het komt door een storing in de hersenen, AANGEBOREN en dus geen reet te maken heeft met voedsel. Maar probeer dat maar in die holle kop van je te krijgen.quote:Op zaterdag 1 november 2008 12:36 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Waarom zou ADHD niet behandeld kunnen worden met voedsel als het in de eerste plaats voor grotendeels veroorzaakt wordt door voedsel.
Weer een prachtig mooi percentage erin, nou graag nog de wetenschappelijke (dus niet een of andere conspiracy site) onderbouwing. Oh en het 2e deel heb ik even voor je gecorrigeerd.quote:Het is geen ziekte/aandoening dat is aangepraatte, aangedikte en aangezwengelde hype. Tuurlijk zijn er mensen die daadwerkelijk iets hebben, maar ~80% is volkomen onjuist gediagnotiseerd.
Het is uitermate dom te stellen dat ADHD niet voedsel gerelateerd is.
[..]
Omdat het níet grotendeels veroorzaakt wordt door voedsel.quote:Op zaterdag 1 november 2008 12:36 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Waarom zou ADHD niet behandeld kunnen worden met voedsel als het in de eerste plaats voor grotendeels veroorzaakt wordt door voedsel.
Precies. En al die sceptische mensen die ADHD een modeverschijnsel vinden hebben zich duidelijk nooit ingelezen. Wel vind ik dat mensen al snel roepen dat hun kind ADHD heeft terwijl er nooit is getest.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:13 schreef Sora het volgende:
[..]
Om dat je daar al misgaat, het is je al tig keer uitgelegd dat het komt door een storing in de hersenen, AANGEBOREN en dus geen reet te maken heeft met voedsel. Maar probeer dat maar in die holle kop van je te krijgen.
En ik probeer aan jouw bigpharma fascistische houding aan te geven dat het voor een groot deel een LEUGEN is. Volgens mij ben je gelieerd aan BigPharmaquote:Op zaterdag 1 november 2008 14:13 schreef Sora het volgende:
[..]
Om dat je daar al misgaat, het is je al tig keer uitgelegd dat het komt door een storing in de hersenen, AANGEBOREN en dus geen reet te maken heeft met voedsel. Maar probeer dat maar in die holle kop van je te krijgen.
[..]
Wat is pessler dan voor conspiracy.quote:Weer een prachtig mooi percentage erin, nou graag nog de wetenschappelijke (dus niet een of andere conspiracy site) onderbouwing. Oh en het 2e deel heb ik even voor je gecorrigeerd.
juist wel.quote:Op zaterdag 1 november 2008 15:16 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Omdat het níet grotendeels veroorzaakt wordt door voedsel.
ik weet ook wel dat Mozart een adhder was. dus zo nieuw is het niet. Maar sinds dat Ritalin op de markt is het wel in om een druk ADHD kind te hebben.quote:Op zaterdag 1 november 2008 15:29 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Precies. En al die sceptische mensen die ADHD een modeverschijnsel vinden hebben zich duidelijk nooit ingelezen. Wel vind ik dat mensen al snel roepen dat hun kind ADHD heeft terwijl er nooit is getest.
metabolistische encephalopatie .. Een stofwisselings hersenafwijking dusquote:ADHD Definition
The U.S. Surgeon General has defined ADHD as a metabolic form of encephalopathy. The disease weakens the release and homeostasis of neurological chemicals, reducing the function of the limbic system. Other relevant research however points out that some part of the brain could be involved. These are the frontal lobes, their connections to the basal ganglia, the central aspects of the cerebellum and the middle or medial aspect of the frontal lobe.
quote:"De meeste gedragsdokters hebben nu een ‘licence to kill', en ik vraag mezelf af of ze het eigenlijk wel weten"
Men zou zich na het lezen van het boek wel eens af kunnen gaan vragen of het, door toediening van medicatie, rustig maken en opkrikken van schoolresultaten wel opweegt tegen het risico van hartfalen en zelfmoordneigingen, die dezelfde medicatie met zich meebrengt. Of we met zijn allen bereid zijn de prijs te betalen. Dit laatste bedoel ik letterlijk én figuurlijk, aangezien we naast deze (onbedoelde?) legalisatie en financiering van drugs regelmatig geconfronteerd worden met de gevolgen van het gebruik hiervan. Enkele voorbeelden: 'zinloos' geweld, onverklaarbare botbreuken en het doodvallen van 'gezonde' sporters.
Overigens wordt niet alleen medicatie tegen ADHD aan de kaak gestelld, maar bijna alle psychofarmaca, omdat deze neurotoxisch zijn, en een heel scala aan schadelijke, vaak onomkeerbare symptomen veroorzaken, die meestal weggewuifd worden onder de bedrieglijke noemer 'bijverschijnselen'. Het boek zou daarom verplichte leeskost moeten zijn voor iedereen die belang hecht aan een gezonde maatschappij, maar op zijn minst voor hen die een adviserende of begeleide functie hebben op het gebied van ADHD.
heb je het zelf dan?.... dus hou eens op om mensen met ADHD te beschuldigenquote:
JA SORA, LAMBIEKJE POST EEN PLAATJE VAN EEN BOEKJE WAARVAN DE TITEL DIT AANGEEFT DUS IS HET WAAR. WANT ALS ER EEN BOEK BESTAAT MET EEN TITEL DIE DIT STELT DAN ZAL HET VOLGENS DE REGELS VAN HET KRITISCHE DENKEN WEL WAAR ZIJN.quote:Op zaterdag 1 november 2008 17:07 schreef Lambiekje het volgende:
[ afbeelding ]
Ja Sora jouw stelling is een MEGA BLUNDER.
En dat is het probleem, kinderen worden EXPRESS psychotisch gemaakt.quote:De bestuursrechter in Amsterdam (Raad van State) beval dat het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen de gegevens over Strattera niet langer geheim mag houden. Strattera wordt als vermomde Prozac, een psychoticum, aan kinderen toegediend in doseringen die hoger zijn dan die bij het Prozac-gebruik voor volwassenen.
ADHD wordt dus duidelijk behandeld door harddrugs zodanig hoog te doseren, tot men dwangmatig psychotisch een pedagogisch comfort bereikt. Patiënten om bedenkelijke (medische?) redenen psychotisch maken is heel winstgevend, want de antipsychotica, waarmee men corrigeert, zijn heel duur en het bipolair chemisch balanceren op de psychotica en de antipsychotica is momenteel de nieuwe hype in de psychiatrie en bijgevolg ook in het hippe modieus maatschappelijk gebeuren.
Nee !!quote:Op zaterdag 1 november 2008 17:14 schreef Monolith het volgende:
[..]
JA SORA, LAMBIEKJE POST EEN PLAATJE VAN EEN BOEKJE WAARVAN DE TITEL DIT AANGEEFT DUS IS HET WAAR. WANT ALS ER EEN BOEK BESTAAT MET EEN TITEL DIE DIT STELT DAN ZAL HET VOLGENS DE REGELS VAN HET KRITISCHE DENKEN WEL WAAR ZIJN.
Een gevaarlijke Sora moet weten dat haar ideeen fouter dan fout zijn. En wel eens compleet anders zijn en voornamelijk metabolistisch is.quote:
nee JIJ draait door in je kruistochtquote:Op zaterdag 1 november 2008 17:18 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Een gevaarlijke Sora moet weten dat haar ideeen fouter dan fout zijn. En wel eens compleet anders zijn en voornamelijk metabolistisch is.
JA het is de schuld van bigharma dat zijn de fascisten van deze wereld.quote:Op zaterdag 1 november 2008 17:26 schreef Re het volgende:
[..]
nee JIJ draait door in je kruistocht
en als het een metabole ziekte is dan is het dus een ziekte... terwijl je daarvoor loopt te verkondigen dat het helemaal niet bestaat.
Verder vind ik het stuitend dat jij even beslist dat het een gave moet zijn, vraag een ADHDer of hij/zij dat ook zo ziet, maar nee je eigen bekrompen Don Quichotte houding moet je dwangmatig vertellen dat het allemaal de schuld is van de bigpharma
quote:De risico’s van Ritalin
Trouw / 17 oktober 2008
Het gebruik van geneesmiddelen bij ADHD stijgt onverminderd snel. In Nederland is het aantal recepten tussen 2002 en 2007 verdrievoudigd naar ruim 600.000. Maar ADHD-pillen zijn geen onschuldige snoepjes. Europa is bezig met een veiligheidsonder- zoek.
[..]
Leuk leuk leuk al die psychotische bijwerkingen.quote:In het voorjaar van 2007 drong de FDA er al bij de fabrikanten van ADHD-geneesmiddelen op aan in de patiëntenbijsluiters te wijzen op risico’s als hart- en vaatproblemen en psychiatrische nevenwerkingen die met het gebruik van de pillen gepaard kunnen gaan.
In de jaren ’60 werd methylfenidaat voor het eerst gebruikt om ’hyperactieve’ kinderen rustiger te maken. Kinderen met niet te ernstige ADHD zouden volgens Europese richtlijnen eerst met niet-medicamenteuze therapie geholpen moeten worden. Dat komt onder meer neer op een instructie aan de ouders in de omgang met hun kinderen of gedragstherapie van groepen kinderen. Terwijl in de praktijk ADHD-middelen op steeds grotere schaal worden voorgeschreven, neemt de zorg over de serieuze bijwerkingen toe.
En daar is weer het venijn van BigPharmaquote:Het andere deel van de verklaring voor de ADHD-epidemie is dat de psychiatrie een hechte band is aangegaan met de farmaceutische industrie. „Die komt het goed uit als gedragsproblemen het imago van een ziekte hebben. Een psychiater die zich door een bedrijf laat betalen, zal zelf denken dat hij of zij desondanks een onafhankelijke mening heeft; maar ik zie hen soms regelrecht reclame maken, verpakt als wetenschappelijke feiten.”
De verwevenheid tussen farmaceutische firma’s en de ADHD-behandelaars is groot. „Neem de lancering van het relatief nieuwe ADHD-medicament Strattera”, zegt psychiater Walter Vandereycken van de Katholieke Universiteit Leuven. Vandereycken publiceerde in 2007 een kritisch boek over de verwevenheid van de psychiatrie en de industrie (’Psychiaters te koop?’). „Strattera lijkt chemisch op een antidepressivum, maar werd gelanceerd door Eli Lilly als een middel tegen ADHD zonder de mogelijk nadelige eigenschappen van stimulerende middelen zoals Rilatin. Maar de lancering kwam op een slecht moment. De kritiek binnen de Amerikaanse FDA was net op gang gekomen in verband met zelfdestructief en impulsief gedrag bij kinderen en jongeren die antidepressiva namen. De FDA werd plots strenger en in Europa was men nog veel sceptischer geworden.”
er zitten bepaalde positieve effecten aan ADHD, dat zeker, maar ADHD is zeker geen kinderziekte meer alleen en leidt tot grote functionaliteits verlies.quote:Op zaterdag 1 november 2008 17:36 schreef Guncta het volgende:
Wat ik sowieso wel correct aan Lambiekje vind is dat het voor (veel?) mensen wel een zege is om ADHD te hebben.
De nadruk moet altijd liggen op al dat negatieve. En daar word ook veel te veel energie in gestopt. Er word amper gekeken naar wat de voordelen zijn. Het is een afwijking van het gangbare en daarom is het fout.
Even een interessant filmpje die vast wel aardig wat mensen kennen:
http://www.ted.com/index.(...)kill_creativity.html
.
Een gevaarlijke Sora en jij zegt wel even waarom het fout is met wat stukjes zapruder en een tekst uit een krant? Denk eerder dat jij hier de gevaarlijke bent. Ga je nog een keer met wetenschappelijke onderzoeken komen?quote:Op zaterdag 1 november 2008 17:18 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Een gevaarlijke Sora moet weten dat haar ideeen fouter dan fout zijn. En wel eens compleet anders zijn en voornamelijk metabolistisch is.
Daar geef ik je zeker gelijk in. Alleen pak je zo de hele groep. Er is te weinig tijd (mensen te kort in de hulpverlenersbranche, etc) en zo wordt er veel meer gegeneraliseerd dan volgens mij nodig is. De westerse samenleving is een geweldig iets, zou zo 123 niet een betere samenleving kunnen bedenken voor mezelf, alleen kleven er hierdoor wel meer problemen en word er met andere waardes gemeten. En dat er op sommige gebieden veel meer van je wordt verwacht.quote:Op zaterdag 1 november 2008 17:49 schreef Re het volgende:
[..]
er zitten bepaalde positieve effecten aan ADHD, dat zeker, maar ADHD is zeker geen kinderziekte meer alleen en leidt tot grote functionaliteits verlies.
Wordt er teveel voorgeschreven, ja zeker en dat gaat ook minder worden omdat men aan de ene kant ziet dat de diagnose criteria de laatste tijd erg vaak worden gemisinterpreteerd en de criteria voor voorschrijven van medicatie alleen hoort te gebeuren bij de ernstigere gevallen...
Maar om alles maar de schuld te maken van de bigfarma is gewoon je kop in het zand steken en dan flink om je heen schoppen
Denk dat je toch een paar docus moet/dient te bekijken. Hoe geweldig onze samenleving wel niet is. NOT!!!quote:Op zaterdag 1 november 2008 18:34 schreef Guncta het volgende:
[..]
Daar geef ik je zeker gelijk in. Alleen pak je zo de hele groep. Er is te weinig tijd (mensen te kort in de hulpverlenersbranche, etc) en zo wordt er veel meer gegeneraliseerd dan volgens mij nodig is. De westerse samenleving is een geweldig iets, zou zo 123 niet een betere samenleving kunnen bedenken voor mezelf, alleen kleven er hierdoor wel meer problemen en word er met andere waardes gemeten. En dat er op sommige gebieden veel meer van je wordt verwacht.
Big Pharma, logisch ?! Uitgaande van bigmoney wel ja. Uitgaande van een gezond mens, NO WAY. Met geen enkele mogelijk valt dit goed te praten.quote:Het gedrag van Big Farma is logisch en ze doen ook veel goed (ik ben er iig erg bij gebaat). Maar vergeet niet dat zij ook een commercieel iets zijn. Wat mij tijdens mijn behandeling bij GGZ ontzettend stoorde was de massale aanwezigheid van deze bedrijven. Mijn 'ziekte' was nog niet eens bewezen of ik wist al van alle mogelijkheden van medicijngebruik, vergoedingen en 'gebruikerservaringen'. De hele kamer zat vol met flyers en ik kon zelfs complete boekwerken meenemen, waarin met een speelse uitleg werd uitgelegd wat ADHD is, natuurlijk snel gevolgd door het <insert>-wondermedicijn. Deze mensen blindelings volgen is zeker niet goed.
Ouders ernstig misleiden zodat hun kinderen al op zeer vroege leeftijd verpest zijn en een gehele leven medicijnen dienen te slikken. Tuurlijk wil je het best voor je kind. En dat is het venijnige waar de klootzakken op in spelen. Een zeer kwalijke zaak. En tegen geluiden wordt op geen enkel regulier platform getollereerd.quote:Wat mij ook irriteert is dat deze bedrijven soms zeer geniepig te werk gaan. Juist die dingen benadrukken die ouders belangrijk vinden (geen enkele ouder denkt 100% egoistisch en koppelt wat goed is voor hun door naar hun kinderen, sterker nog, ze zullen vanuit de kinderen beginnen en dat door redeneren naar zich zelf en zien 2 vliegen in 1 klap). Van ouders kun je niet verwachten dat ze zich perfect inlezen in de materie. Daarom vind ik het niet meer dan normaal dan dat er meer van de hulpverleners wordt gevraagd.
Dit zie je echter nog lang niet. Zo worden op veel gebieden zelfs erg beinvloed door deze bedrijven, iets wat mij erg stoort.
Ik verwoord sommige zaken misschien niet altijd even goed. Maar mensen mogen best zelf wel eens op onderzoek uit gegaan. En concluderen dat Bigpharma en medische wereld er puur alleen op uit is om ons chronisch te drogeren en bakken met geld afhandig te maken.quote:Bij de gesprekken die ik had (en dat zijn er aardig veel geweest), was ikmeer aan het uitleggen dan dat zij dat deden.
Zelfs de aanleg voor creativiteit (als je daar al van kan spreken) en ADHD was bij aardig wat mensen niet opgevallen (toevallig ook nog behandelt door het filmpje wat ik postte, al is mijn hypothese dat er nog veel meer dingen meespelen).
Ondanks dat ik me vaak niet kan vinden in wat Lambiekje schrijft ben ik blij dat zulk soort personen er op deze wereld zijn. Zij zorgen gelukkig voor een bredere horizon. Ik vind dat er van de oudere groep ADHD'ers ook meer verwacht kan worden. Kritisch nadenken klinkt misschien te beladen, maar daar komt het wel een beetje op neer. Dit kan je niet van kinderen verwachten en daarom vind ik het erg belangrijk dat er nu eindelijk een begin aan wordt gemaakt. Het is in mijn ogen niet meer dan normaal om een persoonlijkere behandeling te verwachten. Misschien ook omdat ik er een stuk beter van ben geworden.
het KAN niet anders dan dat je voor BigPharma werkt of je laat je voor het karretje spannen van.quote:Op zaterdag 1 november 2008 22:49 schreef Sora het volgende:
Ik moet hier toch wel even voor gaan zitten. Ik hoop dat de ouders van Lambiekje hem toch in de buurt van die molen laten rondhangen, met een beetje mazzel zet de volgende tik het weer recht.
@guncta: je zal een ADHD'r nooit horen zeggen dat het alleen maar negatief is, maar als jij je met geen mogelijkheid kan concentreren dan is het nou niet bepaald happy happy joy joy. En in godesnaam, big pharma. Een conspiracy kloon van lambiekje ofzo?
Daarom heeft een goed onderzoek ook een controlegroep en/of dubbel-blinde opzet en/of controle op placebo effect etc. Je weet weer eens niet waar je het over hebt.quote:Op zaterdag 1 november 2008 22:54 schreef Lambiekje het volgende:
<grote grotendeels offtopic knip>
Ziekte/aandoening is een marketing tool. Aandoeningen worden aangepraat, verzonnen en daarop worden onzin medicijnen gemaakt. De mens is aangepraat hypochondrisch. ~90% is met een dieet grotendeels oplosbaar. Maar ja niemand wil zijn wijntje, sigaartje en patat laten staan. Of nog beter zijn Light producten.
En daar heb jij onweerlegbare voorbeelden van?quote:bestrijding wat in de eerste plaats zich niet eens gemanifesteerd zou hebben in de eerste plaats als zij niet bestonden.
Uiteraard uitzonderingen daar gelaten. Maar daar kan een instituut als dit niet op bestaan.
[..]
Ouders ernstig misleiden zodat hun kinderen al op zeer vroege leeftijd verpest zijn en een gehele leven medicijnen dienen te slikken. Tuurlijk wil je het best voor je kind. En dat is het venijnige waar de klootzakken op in spelen. Een zeer kwalijke zaak. En tegen geluiden wordt op geen enkel regulier platform getollereerd.
En als je als arts je daar tegen verzet en toch negatieve publicaties plaatst wordt je verbannen uit je ambt.
En toch leeft men langer en langer. Dat gaat niet samen met een vernaggelende medische wetenschap. Onzin dus.quote:Dat principe maakt het dat medische wereld een zeer zeer kwalijke wetenschap is. Het brengt/doet de mens alleen maar kwaad.
Eigen onderzoek is prima. Zeggen dat mensen aan de hand daarvan tot een bepaalde conclusie MOETEN komen is dat niet. Er is (voorlopig iig. Kom nou eens met die publicaties etc.) nml nog geen rationele reden om tot die conclusie te komen.quote:Ik verwoord sommige zaken misschien niet altijd even goed. Maar mensen mogen best zelf wel eens op onderzoek uit gegaan. En concluderen dat Bigpharma en medische wereld er puur alleen op uit is om ons chronisch te drogeren en bakken met geld afhandig te maken.
Deze fascistische tak van wetenschap MOET ontmaskerd worden. En eigenlijk onze hele schijnwereld.
Het is toch al debiel genoeg dat een placebo effectiever werkt dan de echte medicijnen. Dat zou een sterke indicatie moeten zijn dat wij mens een vele hogere genezingskracht bezitten. Maar dat wat natuurlijk niet graag onderzocht. Als dus een placebo beter werkt, geeft dus aan dat men dus maar een aandoening faked (omdat reclames nog als scheutig vertellen dat we ziek zien) en dus tussen de oren zit.quote:Op zondag 2 november 2008 01:35 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Daarom heeft een goed onderzoek ook een controlegroep en/of dubbel-blinde opzet en/of controle op placebo effect etc. Je weet weer eens niet waar je het over hebt.
[..]
Kom op je weet best dat je als AIDS-onderzoeker of Kankeronderzoeker geen tegendraadse onderzoeken mag en kan plaastsen zonder je reputatie en of onderzoeksgeld te verliezen. Of beter eigenlijk onderzoek doen dat ADHD voedselgeraleteerd is, maar gelukkig komt daar wat beweging in.quote:En daar heb jij onweerlegbare voorbeelden van?
[..]
Men leeft niet langer. Kindersterfte is alleen wat afgenomen. Maar zo als je vast wel weet is dat de babysterfte in Amerika veel hoger ligt dan dan van vele Afrikaanse landen.quote:En toch leeft men langer en langer. Dat gaat niet samen met een vernaggelende medische wetenschap. Onzin dus.
Nee precies omdat men blind gepraat is voor de èchte FEITEN.quote:[..]
Eigen onderzoek is prima. Zeggen dat mensen aan de hand daarvan tot een bepaalde conclusie MOETEN komen is dat niet. Er is (voorlopig iig. Kom nou eens met die publicaties etc.) nml nog geen rationele reden om tot die conclusie te komen.
Ja je hebt het helemaal goed gezien lambiekje. Ik ben een levensgevaarlijke spion van het heilige BigPharma, Hun woord is de wet, Zij zijn het grote voorbeeld voor de mensheid in deze zware tijden en Zij hebben mij hierheen gestuurd om jouw achterlijke geblaat belachelijk te maken. Nu terug in je mand. vort.quote:Op zaterdag 1 november 2008 22:56 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
het KAN niet anders dan dat je voor BigPharma werkt of je laat je voor het karretje spannen van.
nee maar serieus wat is je relatie tot ADHD?quote:Op zondag 2 november 2008 09:24 schreef Sora het volgende:
[..]
Ja je hebt het helemaal goed gezien lambiekje. Ik ben een levensgevaarlijke spion van het heilige BigPharma, Hun woord is de wet, Zij zijn het grote voorbeeld voor de mensheid in deze zware tijden en Zij hebben mij hierheen gestuurd om jouw achterlijke geblaat belachelijk te maken. Nu terug in je mand. vort.
Hier zie je toch een duidelijk verschil in de benadering van onderzoeksresultaten. In de gevallen waar een placebo werkt kan dit verschillende oorzaken hebben, de kwaliteit van het medicijn kan onvoldoende zijn (omdat het een nieuw medicijn is dat nog niet in de markt gezet is) of slechts resultaat vertonen bij een kleine groep mensen.quote:Op zondag 2 november 2008 09:12 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Het is toch al debiel genoeg dat een placebo effectiever werkt dan de echte medicijnen. Dat zou een sterke indicatie moeten zijn dat wij mens een vele hogere genezingskracht bezitten. Maar dat wat natuurlijk niet graag onderzocht. Als dus een placebo beter werkt, geeft dus aan dat men dus maar een aandoening faked (omdat reclames nog als scheutig vertellen dat we ziek zien) en dus tussen de oren zit.
En zoals altijd zijn er uitzonderingen daar gelaten ...
Als je eens een échte krant zou openslaan in plaats van je nieuws te zoeken op conspiracysites zou je weten dat 'de gevestigde orde' het er al jaren over eens is dat de farmaceutische industrie een niet geheel frisse business is. In Nederland vergoeden grote verzekeraars zelfs geen merkmedicijnen meer als er een generiek alternatief is.quote:Op zaterdag 1 november 2008 17:17 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nee !!
De stelling dat wat de gevestigde orde stelt wel eens onjuist is !! Maar je mag die zielig bigpharma niet aanpakken wat ze zijn zo goed bezig voor ons.
Als er een industrie ACUUT moet stoppen met hun activiteiten dan is het de medicijnfabrikatie.
Niet helemaal fris is iets anders dan misdadig crimineel. De echte vuige praktijken komt niet terecht in de reguliere media. Zijn behersen grotendeels dat. Alles en iedereen is afhankelijk van sponsoring en reclame.quote:Op zondag 2 november 2008 10:33 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Als je eens een échte krant zou openslaan in plaats van je nieuws te zoeken op conspiracysites zou je weten dat 'de gevestigde orde' het er al jaren over eens is dat de farmaceutische industrie een niet geheel frisse business is. In Nederland vergoeden grote verzekeraars zelfs geen merkmedicijnen meer als er een generiek alternatief is.
Verdiep je in de eerste plaats waarom we zo veel kanker hebben ??!quote:Jouw ideeën dat de farmaceutische industrie verantwoordelijk is voor ziekten raken echter kant noch wal. Stoppen met de medicijnfabricatie? Inderdaad, dan gaat het aantal kankerdoden achteruit. Omdat dan iedereen overlijdt aan infectieziekten!
Ja, de niet-reguliere behandelwijzen van kanker zijn ook bijzonder doeltreffend. Sylvia Millecam kan het navertellen. Oh nee, toch niet.quote:Op zondag 2 november 2008 12:32 schreef Lambiekje het volgende:
Wie zegt dat je dan compleet moet stoppen met je behandeling? Ik zeg alleen dat gevestigde orde methode faalt. Er zijn zat andere methodes.
Ah kijk we proberen maar weer eens het 'guilty by association' principe.quote:Op zondag 2 november 2008 09:27 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
nee maar serieus wat is je relatie tot ADHD?
Wat snap je niet aan daar wordt rekening mee gehouden in goede medische studies?quote:Op zondag 2 november 2008 09:12 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Het is toch al debiel genoeg dat een placebo effectiever werkt dan de echte medicijnen. Dat zou een sterke indicatie moeten zijn dat wij mens een vele hogere genezingskracht bezitten. Maar dat wat natuurlijk niet graag onderzocht. Als dus een placebo beter werkt, geeft dus aan dat men dus maar een aandoening faked (omdat reclames nog als scheutig vertellen dat we ziek zien) en dus tussen de oren zit.
En zoals altijd zijn er uitzonderingen daar gelaten ...
Ik weet dat dat zeker niet het geval is. Jij zou dat ook kunnen weten. Je plaatste laatst zelf nog een verwijzing naar een onderzoek met negatief resultaat voor een HIV vaccinatiequote:Kom op je weet best dat je als AIDS-onderzoeker of Kankeronderzoeker geen tegendraadse onderzoeken mag en kan plaastsen zonder je reputatie en of onderzoeksgeld te verliezen. Of beter eigenlijk onderzoek doen dat ADHD voedselgeraleteerd is, maar gelukkig komt daar wat beweging in.
Het enige wat je mag plaatsen is verderf. Want dat levert bigtime geld op! Echt oplossingen is uit den boze.
Bullshitquote:Men leeft niet langer. Kindersterfte is alleen wat afgenomen. Maar zo als je vast wel weet is dat de babysterfte in Amerika veel hoger ligt dan dan van vele Afrikaanse landen.
En wat zouden die 'echte feiten' dan moeten zijn?quote:Nee precies omdat men blind gepraat is voor de èchte FEITEN.
Tief toch ff een end op met je leugens. Dat stel ik (en Sora gok ik) niet.quote:Op zondag 2 november 2008 12:32 schreef Lambiekje het volgende:
...
De algemene consensus en zeker bij Atuinhek en Sora zijn nog van de ignorance-garde die stellen dat alles wat bigpharma doet fantàstisch is.
...
Bij Silvia was het dat de artsen weigerden toe te geven dat haar nepborsten gelekt hadden.quote:Op zondag 2 november 2008 12:43 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Ja, de niet-reguliere behandelwijzen van kanker zijn ook bijzonder doeltreffend. Sylvia Millecam kan het navertellen. Oh nee, toch niet.
Nee, laat me raden, het geval-Millecam is een hoax van Big Pharma.
nou !?!! ... ik heb nog nooit een kritisch geluid van jouw kant gehoord als het over de gevestige orde gaat.quote:Op zondag 2 november 2008 13:10 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Tief toch ff een end op met je leugens. Dat stel ik (en Sora gok ik) niet.
niet perse guilty. Wel belachelijk voorwoorden dat zij voedsel als triggeraar wegwuift. Als zij werkzaam is in dat gebied is dat gewoonweg misdadig. Precies zoals de belgische apotheker (boek adhd-megablunder) stelt: herapeuten hebben een license to kill.quote:Op zondag 2 november 2008 12:56 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ah kijk we proberen maar weer eens het 'guilty by association' principe.
Ja dus?quote:Op zondag 2 november 2008 13:21 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
nou !?!! ... ik heb nog nooit een kritisch geluid van jouw kant gehoord als het over de gevestige orde gaat.
En waarom zou ik als een randmongool gaan lopen schreeuwen over hoe de farmaceutische industrie de bevolking probeerd te vergiftigen? Er worden daar af en toe wel fouten gemaakt ja, maar om nu als een of andere conspiracy nut te gaan blèren, nee daarvoor heb ik functionerende hersenen meegekregen.quote:Op zondag 2 november 2008 13:21 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
nou !?!! ... ik heb nog nooit een kritisch geluid van jouw kant gehoord als het over de gevestige orde gaat.
idem dito.quote:Op zondag 2 november 2008 13:10 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Tief toch ff een end op met je leugens. Dat stel ik (en Sora gok ik) niet.
Een betere wereld begint bij jezelf.quote:Op zaterdag 1 november 2008 22:54 schreef Lambiekje het volgende:
Earthlings >> En je wilt dat de mensheid voorgoed vernietigd wordt. En dat meen ik serieus. Waar denkt de mens het godvergeven recht te hebben om uberhaupt te bestaan. Wat in vredesnaam bezielt de mens met zijn mogelijkheden !? Waren wij maar 70.000 jaar geleden uitgestorven....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |