Ladylike slimpiequote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:02 schreef de_priester het volgende:
[..]
LL? jemig ik ben echt nog niet goed thuis hier
Ik ook, maar het komt steeds vaker voor dat ik 'u' en 'mevrouw' hoor. Bij dat laatste kijk ik altijd ff om me heen of er niet toevallig ergens een échte mevrouw looptquote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:01 schreef de_priester het volgende:
[..]
toch niet leuk hoor...ik wil gewoon je of jij genoemd worden.
Userpic topic, whyquote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:04 schreef de_priester het volgende:
Jemig wat duurt dat weer lang zo'n nieuwe OP. Tsssss dat kan beter jongens, sneller, beter en harder. Drink eens wat meer koffie
verder: top OPtop TS
. Dus... dit wordt een userpic topic? hehe. Latin wedstrijden zijn te bezichtigen overigens ergens in oktober.
Oh, die heb jij niet onder je foboknoppie zittenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:09 schreef de_priester het volgende:
iemand schreeuwde: worthless without....
Huhquote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:21 schreef de_priester het volgende:
ik vraag me af he. gemiddeld per werkdag, is er dan juist meer of minder sexgebruik dan gemiddeld per weekenddag. Want aangezien koffiegebruik drastisch daalt in het weekend vraag ik me af of er een correlatie koffie en sex bestaat. Dus, minder koffie in weekend, minder sex. ofzo.
dus.
ik dacht eerst: wtf.... maar hij heeft een pak aanquote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:29 schreef es70 het volgende:
Bah, ik wil een spamfilter op mijn Hyves.
Dat hoor ik wel vaker iddquote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:31 schreef de_priester het volgende:
je denkt te veel es70 tis allemaal heel simpel
Een zwervertjequote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:36 schreef DR34M3R het volgende:
Ik had net bijna een hond mee naar huis genomen, maar iemand was me voor
Nog welquote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:36 schreef de_priester het volgende:
[..]
ik dacht eerst: wtf.... maar hij heeft een pak aan
Hoiquote:
quote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:43 schreef de_priester het volgende:
die schaatser heet alexandre yuchenko btw.
waarom weet ik dat ....
Oh... Ik heb niet echt goed gekeken, jakkesquote:
nee, een achterblijver / weglopertje denk ik. Ik ging net ff naar de AH hiertegenover, daar zat ie vastgebonden aan de paal, met een plastic bakje water voor hem, die het personeel daar neergezet had. Veel mensen erbij, een personeelslid erbij. Dus ik dacht, terwijl ik daarbinnen rond liep, dat als die daar al de hele middag zat of zo, dat ik hem dan wel mee zou nemen tot (als) de rechtmatige eigenaar zich nog kwam melden.quote:
misschien die dakloze ook vastbinden aan de paal volgende keer. kijken of er dan wel mensen zich erin interesserenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:47 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
nee, een achterblijver / weglopertje denk ik. Ik ging net ff naar de AH hiertegenover, daar zat ie vastgebonden aan de paal, met een plastic bakje water
voor hem, die het personeel daar neergezet had. Veel mensen erbij, een personeelslid erbij. Dus ik dacht, terwijl ik daarbinnen rond liep, dat als die daar al de hele middag zat of zo, dat ik hem dan wel mee zou nemen tot (als) de rechtmatige eigenaar zich nog kwam melden.
Dus toen ik afgerekend had, vroeg ik bij de infobalie wat er aan de hand was met die hond, of die daar al lang zat. Bleek die ineens los in de winkel gelopen te hebben, en geen spoor van het baasje. Maar iemand anders had hem al meegenomen nu,
Wat wel lullig was: de dakloze vrouw die ernaast stond, daar leek niemand zich om te bekommeren...
al geef ik daar zelf ook af en toe wel aan hoor
Gaat net lukkenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:56 schreef DaMart het volgende:
Wat zijn jullie weer asociaal hard aan het spammen vandaag.
Moet dit weekend nummer 1.000 open of zo?
Wie vergeet nou z'n hond of laat 'm loslopenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:47 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
nee, een achterblijver / weglopertje denk ik. Ik ging net ff naar de AH hiertegenover, daar zat ie vastgebonden aan de paal, met een plastic bakje water voor hem, die het personeel daar neergezet had. Veel mensen erbij, een personeelslid erbij. Dus ik dacht, terwijl ik daarbinnen rond liep, dat als die daar al de hele middag zat of zo, dat ik hem dan wel mee zou nemen tot (als) de rechtmatige eigenaar zich nog kwam melden.
Dus toen ik afgerekend had, vroeg ik bij de infobalie wat er aan de hand was met die hond, of die daar al lang zat. Bleek die ineens los in de winkel gelopen te hebben, en geen spoor van het baasje. Maar iemand anders had hem al meegenomen nu,
Wat wel lullig was: de dakloze vrouw die ernaast stond, daar leek niemand zich om te bekommeren...
al geef ik daar zelf ook af en toe wel aan hoor
Nicequote:
Ja, want nummer 1.000 ga ik nauwlettend volgen... die moet bij post 299 dicht namelijkquote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:59 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Gaat net lukken
Help je even mee
Ik ben een keer heel op tijd gegaan. Dus hoop er nu in 3 of 4 keer weer vanaf te zijnquote:Op donderdag 21 augustus 2008 18:00 schreef es70 het volgende:
[..]
Nice. Vind het juist lekker dat ik al weer een hele tijd niet bij de fysio ben geweest
.
Waarom datquote:Op donderdag 21 augustus 2008 18:01 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ja, want nummer 1.000 ga ik nauwlettend volgen... die moet bij post 299 dicht namelijk.
Niet aan het gamen jij?quote:
Zware taak voor je dan nogquote:Op donderdag 21 augustus 2008 18:03 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dan kan BX ook nog in #1.000 posten als ze weer terug is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |