abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Redactie Games woensdag 6 augustus 2008 @ 12:31:29 #201
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_60597932
Street Kings (2008)

Regisseur: David Ayer
Acteurs: Keanu Reeves, Hugh Laurie, Chris Evans en Forest Whitaker
Genre: Misdaad / Drama
Tijd: 109 minuten

Tom Ludlow is een politieagent die het na de dood van zijn vrouw niet zo nauw neemt met de wet en altijd volgens zijn eigen regeltjes opereert. Wanneer er bewijsmateriaal opduikt waarmee hij schuldig lijkt aan de dood van een collega, moet hij het opnemen tegen de politiecultuur waar hij al z'n hele carrière onderdeel van uitmaakt.



Aardige Harde Politie film, maar eigenlijk wel weer een beetje bekend verhaal, duidelijk te zien dat de producer van Training Day er een dik aandeel in had. Ik vind het er veel op lijken en eigenlijk wel weer genoeg van dit soort films gezien..

Casting had ook iets beter gekund. Ik bedoel Chris Evans, Forest Whitaker en The Game (die normaal rapper is en absoluut niet als bad-guy in deze film kon overtuigen). Nee dit zijn niet bepaald de figuren, die ik verwacht in zo'n film. Wat dat betreft was Training Day beter gecast, Keanu Reeves en Hugh Laurie zetten dan wel een leuke prestatie neer. Tevens ook leuk om die Sucre-gast van Prison Break terug te zien..

6,5/10
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  woensdag 6 augustus 2008 @ 12:34:48 #202
16701 scanman01
Today's a good day
pi_60598004
quote:
Op woensdag 6 augustus 2008 00:00 schreef Lambiekje het volgende:

Vraag welke remakes heb je eerst gezien en vervolgens het orgineel?
"Wicker Park' schiet me te binnen. Daarna L'apartement gezien. Vond 'Wicker Park' vele malen beter.
(maar nu begeef ik me opnieuw op zeer glad ijs).
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_60598322
Bah, ik wist niet eens dat ie geremaked was Ben groot fan van L'Apartement..
Where facts are few, experts are many.
pi_60598582
Vanavond trouwens INTERNAL AFFAIRS op tv, nu we het toch over remakes hebben.
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
  woensdag 6 augustus 2008 @ 13:01:26 #205
67089 Gillingham
The horror...
pi_60598620
quote:
Op woensdag 6 augustus 2008 12:59 schreef Roi het volgende:
Vanavond trouwens INTERNAL AFFAIRS op tv, nu we het toch over remakes hebben.
Infernal Affairs. En dat is natuurlijk zelf geen remake.
What's it going to be then, eh?
pi_60598757
Hancock

Beetje gemengde gevoelens bij deze film.. Het is absoluut een prima te kijken film, maar ik vond toch enkele dingen storend: De cgi viel enorm tegen, vanaf de eerste minuut is het al goed te zien dat dat de hoofdpersoon voor een scherm aan het acteren is, jammer voor een film van dit jaar . Ook het verhaal vond ik een beetje over the top m.b.t. de inleiding van de film..

Kortom: Leuk om naar te kijken met het verstand op nul, maar niet iets wat ik direct in mijn dvd-collectie ga plaatsen

Imdb: 6.8.Ben ik het wel mee eens
Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.
  Redactie Games woensdag 6 augustus 2008 @ 13:10:42 #207
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_60598834
quote:
Op woensdag 6 augustus 2008 12:59 schreef Roi het volgende:
Vanavond trouwens INTERNAL AFFAIRS op tv, nu we het toch over remakes hebben.
Mensen die allemaal denken dat het Internal Affairs is.. snap het wel hoor. Maar goed, het zal wel een aziaat geweest zijn die niet kan spellen die de titel heeft verzonnen..

Film blijf ik beter vinden t.o.v The Departed.. alleen maar omdat die stomme Marky Mark erin meespeelt...
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_60598891
Of hij kon juist heel goed spellen
quote:
Infernal is an adjective meaning "pertaining to hell"
Where facts are few, experts are many.
pi_60598929
Gisteren in de spirit van movieweek samen met mijn huisgenoten de volgende films gekeken:

Felon

Een vader waarvoor het allemaal niet lekker loopt met zijn zaak wordt wegens moord veroordeelt omdat hij een inbreker per ongeluk doodt. Hij wordt meteen in het gevang gegooid, waarop hij meteen een paar rake klappen en een doodsbedreiging vangt van een Crip. Na de rechtzaak ziet het er na uit dat hij 1,5 jaar moet zitten mits hij zich gedraagt. In de busrit na het gevang wordt een gedetineerde geshanked en komt de het wapen via via bij hem terecht waardoor hij uiteindelijk dankzij een hardass prison guard een medeplichtige wordt in die moordzaak en nog een 3 jaar hoort eisen. Uiteindelijk heeft hij samen met zijn bunkbuddy een plan opgezet om de corrupte praktijken van de guards aan het licht te brengen.

Harde film, weinig op aan te merken. Elke rol in de film werd geloofwaardig neergezet.

ik: 8
imdb: 8

Wanted

Wesley is een saaie kantoorkneus die een vriendin heeft die zijn beste vriend neukt als ie er niet is. Tot dat een lekker chick hem ogenschijnlijk redt van een aanslag op zijn leven. Zo wordt hij in het broederschap der moordenaars opgenomen en opgeleid om zijn vader te wreken. Aan de hand van een weefgetouw ( ) krijgt dit broederschap van het lot te horen wie ze koud moeten maken.

Een over the top actie film met een matig verhaal. De film is van de Russische regisseur Timur Bekmambetov die bekend is van oa Night Watch and Day Watch. Dat wetende en het feit dat Angelina Jolie er in meespeelde (ondanks de kutnijd van mijn huisgenootje ) vertelde me dat de film bol stond van de visuele hoogstandjes, en daar werd ik dan ook niet in teleurgesteld. Maar het verhaal was nogal cliché en verder ook niets bijzonders.

ik: 7
imdb: 7.3


There will be blood

Vader-zoon film over de rise and fall van een oliemagnaat omstreeks 1900.

Film komt langzaam op gang en het duurde ff voordat ik hem boeiend begon te vinden. Zodra het religieuze element in de film komt ben ik sowieso een beetje aan het uitzoomen. Maar door de manier waarop Daniel Day Lewis de gladde olie zoeker Plainview neerzet wordt je als kijker toch geboeid. Het gaat uiteindelijk van kwaad naar erger met Plainview en Lewis zet dit heel sterk neer. Met een prachtig hoogtepunt op het einde.

Ik: 8
Imdb: 8.4

Forgetting Sarah Marshall

Actrice Sarah Marshall is een ster in een CSI achtige show waarvoor Peter de muziek doet. Beide zijn zielsgelukkig met elkaar de afgelopen 5 jaar totdat Sarah er een einde achter zet. Peter wordt helemaal depressief en besluit onder dwang van zijn stiefbroer om naar hawaï te gaan. Daar aangekomen blijkt dat Sarah met d'r nieuwe vlam (Onuitstaanbare nep rockster Aldous) ook in hetzelfde hotel zit. De hotel receptioniste (Milla Kunis) krijgt medelijden met Peter en geeft hem een suite.

Een ongelooflijk grappige romcom van de gasten die ook te maken hadden met Knocked-Up en Superbad. Heel veel leuke rollen, veel ongemakkelijke en herkenbare situaties. Mooie afsluiter van de avond.

ik: 8
imdb: 7.7
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
  woensdag 6 augustus 2008 @ 21:19:16 #210
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_60609740
quote:
Op woensdag 6 augustus 2008 13:10 schreef Mr.Noodle het volgende:

[..]

Mensen die allemaal denken dat het Internal Affairs is.. snap het wel hoor. Maar goed, het zal wel een aziaat geweest zijn die niet kan spellen die de titel heeft verzonnen..

Het trieste daaraan vind ik dat het ook gewoon keer op keer verkeerd in de kranten en tv gidsen staat
  Moderator woensdag 6 augustus 2008 @ 21:33:27 #211
9859 crew  Karina
Woman
pi_60610108
The Scorpion King 2: Rise of a Warrior
Mathayus zoekt wraak op de wrede koning Sargon die zijn vader en broer heeft vermoord. Omdat Sargon duistere krachten heeft, kan hij alleen worden gedood met het Zwaard van Damocles. Mathayus maakt een reis naar de onderwereld, samen met een dichter en (natuurlijk) een mooi meisje om dit zwaard te halen.

Leuke avonturenfilm, special effects waren af en toe wat minder (schorpioen op het eind zag er nogal nep uit), maar ik heb me prima vermaakt. En bonus: Mathayus is een lekker ding.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Moderator woensdag 6 augustus 2008 @ 23:09:18 #212
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_60612792
The Mist




7.4 rating imdb

”De dag des oordeels is gearriveerd!” De manische kreten van Mrs. Carmody veroorzaken terechte paniek onder de aanwezigen die zich verschanst hebben in de lokale supermarkt. Naar buiten kunnen ze niet, want een dikke mist is over hun stadje getrokken en de naargeestige geluiden en spookverhalen doen weinig goeds vermoeden. The Mist is in opzet een zeer doorsnee Stephen King horrorverhaal, maar zoals altijd zit er veel meer achter de lugubere gruwel van de schrijver. Frank Darabont kent de geest van de gelauwerde schrijver als geen ander en keert voor de derde keer terug naar de wereld van King.

Ik vond het al met al een goede film met een sterk einde
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  woensdag 6 augustus 2008 @ 23:16:56 #213
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_60613022
Ik blijf me nog steeds afvragen waarom mensen dat einde (en de rest van de film, maar dat is een ander verhaal ) zo goed vinden
  woensdag 6 augustus 2008 @ 23:17:13 #214
179534 Waaghals
she appeared like an angel
pi_60613034
Rec
Don't try to wake me in the morning, cause i will be gone
  woensdag 6 augustus 2008 @ 23:41:17 #215
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_60613728
Huo shao hong lian si zhi jiang hu qi xia (Temple of the Red Lotus) (1965, HK, Teng Hung Hsu)

Dit was de eerste kleuren martial arts film uit de Shaw Brothers stal. Ondanks dat de decors er soms heel nep uitzien, ziet het er cool uit. De film heeft een goede regie. En natuurlijk belangrijkst lekkere actie. Hoewel nog niet zo spectaculair als later, zijn er al duidelijk kenmerken van de latere Shaw films herkenbaar.
cijfer: 7
pi_60614743
quote:
Op woensdag 6 augustus 2008 23:16 schreef Timo20 het volgende:
Ik blijf me nog steeds afvragen waarom mensen dat einde (en de rest van de film, maar dat is een ander verhaal ) zo goed vinden
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Edit ; misschien wil niet iedereen gelijk het plot lezen. Spoiler van gemaakt.

[ Bericht 8% gewijzigd door EggsTC op 07-08-2008 00:39:19 ]
Lambo of Rekt
  donderdag 7 augustus 2008 @ 00:28:55 #217
117680 JelleS
film- en muziekreviewer
pi_60614781
Boel gezien de laatste tijd, na een maand geen film gezien te hebben (behalve duits nasynchroniseerd) heb ik maar even een inhaalslag gemaakt, met als hoogtepunten:

Yeopgijeogin geunyeo (My Sassy Girl)
Les Quatre cents coups
A Bout de souffle
Ningen no Joken 1
Natural Born Killers

In die volgorde. Maar omdat het allemaal bekende films zijn heb ik het liever over een iets minder goede, maar wel zeer bijzondere film; Careful van Guy Maddin.



Maddin is een nogal experimentele filmmaker, al doet hij eigenlijk wat velen voor hem hebben gedaan, maar dan een jaartje of 70 jaar later. Door er zijn eigen visiei aan te geven en het ontbreken van de morele barrieres die de films uit de eerste decennia zo kenmerken (al gaan veel films veel verder dan je zou denken, bijv. Metropolis), ontstaat ontstaat een vervreemdende mix van oud en nieuw, plagiaat en creativiteit. Eerder zag ik al een korte film van hem, The Heart of the World (2000), een overduidelijke ode aan de sovjet-montage. Maar die korte film was toch vooral een kunstwerk en een ode, terwijl Careful maar liefst 100 minuten duurt en een duidelijk plot bevat. Het valt het best samen te vatten als een surrealistische film met veel elementen (gejat) uit de Duitse expressionisme van de 20e eeuw (maar vooral ook eigenlijk de gehele Weimar-cinema, bergfilms etc.) Het verhaal is zo bizar dat ik het zelf niet normaal kan verwoorden:
quote:
n the remote Alpine village of Tolzbad at the turn of the century, people talk quietly and restrain their movements lest avalanches come and kill them. This atmosphere lends itself to repressed emotions - shown through the parallel stories of butler student Johann lusting after his mother (an old flame of the mysterious Count Knotkers) and Klara's attraction to her father (who lusts after his other daughter), leading to duels and suicidal plunges galore.
En dat met overdreven acteerwerk, slechte beeldkwaliteit en een zware bruine filter en opzichtelijke, surrealistische decors. 99% zal er niet ana moeten denken, maar ik vond het geweldig. Dat zal de filmhistoricus in mij ook wel zijn, kennis van het type film waar Maddin keer op keer naar refereert is wel noodzakelijk om de humor te begrijpen. Na een tijdje werd het toch iets te veel van het goede, het verhaal is iets te gestoord om daadwerkelijk te boeien. Maar dat maakt het ook wel weer grappig en een onvergetelijke filmervaring. Kan niet wachten tot ik Maddin's nieuwste, My Winnipeg, kan gaan bekijken.

[ Bericht 3% gewijzigd door JelleS op 07-08-2008 00:34:43 ]
  Redactie Games donderdag 7 augustus 2008 @ 00:31:39 #218
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_60614827
Wall-E (2008)


Regisseur: Andrew Stanton
Stemmen: Ben Burtt, Elissa Knight en Jeff Garlin
Genre: Animatie / Science-Fiction
Tijd: 98 minuten

2700. Wegens oververvuiling heeft de mensheid de planeet Aarde moeten verlaten. Aan boord van het gigantische ruimteschip 'Axiom', waar de mensheid het leven verder zet, zijn er ook bedrijven. Buynlarge Corporation, een bedrijf dat robots maakt die gespecialiseerd zijn in reiniging, stuurt robot WALL-E naar de verlaten planeet aarde. Hij krijgt de taak de Aarde schoon te maken.



Beetje zoetzappig. Niet teveel bij nadenken. Leuk voor de familie. Oké allemaal een beetje de standaard dingen die je over een Disney-film kan zeggen. Maar ik vind dit toch wel een van de betere Disney/Pixar-producties moet ik zeggen. Leuker dan Cars, The Incredibles en Finding Nemo, visueel weer een stuk oogverblindender en ik vond het geweldig om te zien dat ze nog steeds zoveel humor en chemie tussen de karakters konden krijgen met echt miniem aan spraak, maar puur mimiek.
Wall-E en E.V.E waren gewoon erg

Ik heb het idee dat ze heel veel inspiratie hebben gehaald uit vroegere slap-stick films van Charlie Chaplin, Laurel en Hardy, Buster Keaton, Looney Toones. Veel uitdrukkingen en handelingen uit die jaren '20 zwart wit films. En dat allemaal gemixt met invloeden van R2D2 en E.T. Dat zag je er duidelijk in terug. Heel goed uitgevoerd, eigenlijk geen negatief puntje wat ik kan geven, behalve dat het misschien weer een typisch voorspelbare Disney-film is.

Kortom erg leuk en vermakelijke film voor alle leeftijden...

Voorfilmpje Presto was ook erg hilarisch

8,5/10
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  donderdag 7 augustus 2008 @ 01:34:56 #219
16701 scanman01
Today's a good day
pi_60615938
My sassy girl (Yeopgijeogin geunyeo)
De orginele dus, uit Korea. Nee, dit was helaas niet aan mij besteed. Ik heb gewoon veel te veel moeite met de taal en ik vond de film ook veel te lang duren (heb de directors cut gezien van 2 uur en 17 minuten). Maar ik denk dus toch dat het vooral het absoluut niet verstaan van de hoofdrospelers de hoofdreden was dat het me niet kon raken.
My soul is painted like the wings of butterflies
  Redactie Games donderdag 7 augustus 2008 @ 01:36:13 #220
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_60615951
Tja pijnlijk kleine ondertitels die vervolgens 3 a 4 regels van het scherm vullen in Buitenlandse films is absoluut ondoenlijk...
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_60616056
Mr Brooks

quote:
Het is Earl Brooks (Kevin Costner) altijd gelukt een gespleten leven te leiden: aan de ene kant is hij de onkreukbare zakenman en perfecte huisvader, maar daarnaast heeft hij het bloeddorstige alter ego Marshall (William Hurt) die hem tot gruwelijke moorden aanzet. Hij komt echter in de problemen wanneer er foto's worden genomen van zijn laatste moordpartij. Naast de opportunistische fotograaf, wordt hij ook op de hielen gezeten door de doortastende rechercheur Tracy Atwood (Demi Moore). Is Mr. Brooks slimmer dan zijn tegenstanders en kan hij voorkomen dat zijn vrouw en dochter achter zijn schokkende dubbelleven komen? Of wordt hij voor eens en voor altijd ontmaskerd?
Oudje uit 2007, maar zeker het kijken waard.

[ Bericht 2% gewijzigd door dacreator op 08-08-2008 01:28:28 ]
  donderdag 7 augustus 2008 @ 01:52:33 #222
16701 scanman01
Today's a good day
pi_60616167
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 01:44 schreef dacreator het volgende:
Mr Brooks

[ afbeelding ]
[..]

Oudje uit 2007, maar zeker het kijken waard.
Oudje uit 2007???
My soul is painted like the wings of butterflies
  Redactie Games donderdag 7 augustus 2008 @ 01:53:49 #223
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_60616186
Zie je wel, ik ben niet de enige die Mr.Brooks een oudje vond. Het is maar net hoe je het bekijkt, het is geen bejaarde klassieke jaren '60 film ofzo..
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  donderdag 7 augustus 2008 @ 02:18:46 #224
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_60616502
Kekko Kamen Returns.

http://www.imdb.com/title/tt0459430/

Me verlekkerd aan Aki Hoshino die eigenlijk niets anders deed dan schattig zijn en de idioot uithangen.

Verder heeft de film erg weinig om het lijf. (net als Kekko Kamen zelf lol) Gewoon vermakelijke low-budget Camp.
The Light Is Leaving Us All
  donderdag 7 augustus 2008 @ 03:28:46 #225
16701 scanman01
Today's a good day
pi_60617605


Just married
Brittany Murphy is erg leuk, dus het is al vrij lastig om met haar een slechte film te maken. Deze film gaat over het huwelijk tussen Brittany Murphy en Ashton Kutcher. Alles gaat perfect, tot dat ze op huwelijksreis gaan en alles misgaat. Leuke romcom die meer dan de moeite waard is.
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_60618450
Qua maandlijstje heb ik geen flauw idee hoevéél ik gezien heb deze maand. Drie échte hoogtepunten waren The Dark Knight, Wall-E en In Bruges. Dieptepunten waren The Children of Huang Shi, The Wizard en Batman: Gotham Knight.

Overigens vond ik Rope, The Birds en Flags of our Fathers tegenvallen.
  donderdag 7 augustus 2008 @ 09:07:49 #227
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_60619398
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 07:03 schreef Morrigun99 het volgende:
Qua maandlijstje heb ik geen flauw idee hoevéél ik gezien heb deze maand. Drie échte hoogtepunten waren The Dark Knight, Wall-E en In Bruges. Dieptepunten waren The Children of Huang Shi, The Wizard en Batman: Gotham Knight.

Overigens vond ik Rope, The Birds en Flags of our Fathers tegenvallen.
Waarom hitchcock tegenvallen .... Rope is juist intrigerend.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  donderdag 7 augustus 2008 @ 09:15:44 #228
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_60619540
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 01:34 schreef scanman01 het volgende:
My sassy girl (Yeopgijeogin geunyeo)
De orginele dus, uit Korea. Nee, dit was helaas niet aan mij besteed. Ik heb gewoon veel te veel moeite met de taal en ik vond de film ook veel te lang duren (heb de directors cut gezien van 2 uur en 17 minuten). Maar ik denk dus toch dat het vooral het absoluut niet verstaan van de hoofdrospelers de hoofdreden was dat het me niet kon raken.
wereldvreemd dus.

Franse liefdesfilms zijn zo intenser dan wat voor Amerikaans-werk dan ook. Vaak vind ik Amerikaanse romcoms oppervlakkig, leeg, afstandelijk en preuts. En moet het hebben van banale grapjes en idiote situaties. Uitzonderingen daar gelaten natuurlijk. Zo als de ontmoeting met Elisha in Sassy Girl zo scriptgeforceerd als je het mij vraagt.

En je wilt toch niet zeggen dat je liever The Vanishing hebt dan Spoorloos ?!! Dat zou wel heel ernstig zijn.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_60620145
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 09:07 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Waarom hitchcock tegenvallen .... Rope is juist intrigerend.
Hitchcock beschouw ik als een goed regisseur: zijn films zijn over het algemeen sterk, maar dat wil niet zeggen dat ik er persoonlijk altijd iets mee kan. In Rope vond ik het moeilijk om mee te leven met de personages, ondanks de aanwezigheid van James Stewart (toch wel één van mijn favoriete acteurs). En bij The Birds vond ik de constante dreiging niet echt overkomen.

Bij Psycho en Vertigo vond ik dat bijvoorbeeld stuk-ken beter. En Notorious - mijn favoriete Hitchcock - deed dat mijns inziens het beste; die constante dreiging voel je voortdurend aanwezig zijn. De combinatie met het schrijnende liefdesverhaal vond ik vrijwel perfect werken.

Het nadeel aan Hitchcock als zijnde de "meester van de suspense" vind ik dat die "suspense" een erg subjectieve ervaring is. En in lang niet al zijn films, werkt dat klaarblijkelijk bij mij.

Capisce?
  donderdag 7 augustus 2008 @ 10:56:14 #230
16701 scanman01
Today's a good day
pi_60621618
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 09:15 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

wereldvreemd dus.

Franse liefdesfilms zijn zo intenser dan wat voor Amerikaans-werk dan ook. Vaak vind ik Amerikaanse romcoms oppervlakkig, leeg, afstandelijk en preuts. En moet het hebben van banale grapjes en idiote situaties. Uitzonderingen daar gelaten natuurlijk. Zo als de ontmoeting met Elisha in Sassy Girl zo scriptgeforceerd als je het mij vraagt.

En je wilt toch niet zeggen dat je liever The Vanishing hebt dan Spoorloos ?!! Dat zou wel heel ernstig zijn.
Franse liefdesfilms? Ik dacht dat we het hier over My Sassy Girl hadden? Heb je mijn redenen wel begrepen?
Bij zowel 'Spoorloos' als 'The Vanishing' spreek ik beide talen. Ik heb dus geen flauw idee waarom je die erbij haalt. Of ben je nog niet helemaal wakker?
Hoe dan ook, ik ben het gewoon met je oneens. Een film is voor mij véél directer als ik de dialogen versta in plaats van ze te moeten lezen in de hoop dat de vertaling goed is.
My soul is painted like the wings of butterflies
  donderdag 7 augustus 2008 @ 11:50:00 #231
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_60622951
(#164) The Palm Beach Story (Preston Sturges, 1942)

Leuke klassieke comedy van genre specialist Preston Sturges. Het niveau van zijn beste films, The Lady Eve en Sullivan's Travels wordt in mijn ogen niet gehaald, maar toch valt er veel te genieten. Neem bijvoorbeeld de uit de hand gelopen feestje in de trein en de droge manier waarmee daar afgerekend wordt. Veel leuke slapstick en gevatte dialogen zorgen voor constant vermaak. ****

Flawless (Michael Radford, 2007)

Veel ervaring maakt van deze film een aangename heistfilm, die niet echt excelleert, maar constant boeit. Met Demi Moore en Michael Caine hebben ze ervaren hoofdrolspelers en met Michael Radford aan het roer een ervaren regisseur. De plot wringt zich in een paar leuke bochten zonder echt te verrassen. ***

En eerder:
8-3-2008
Them! (Gordon Douglas, 1954)

Typische jaren '50 pulp. Erg vermakelijk dus met geinige special effects en op zich een aardige verhaallijn. Vrij eenvoudig natuurlijk, maar de quasi wetenschap is wel grappig en het einde in de tunnels van Los Angeles is tof. De mieren zelf zijn niet eens zo heel veel in beeld, maar over het geheel blijft het tempo er goed in. Het acteerwerk is nog alleraardigst voor zo'n film. ***½

8-3-2008
Gojira (Godzilla) (Ishirô Honda, 1954)

Toffe film die een hele serie vervolgen en remakes tot gevolg zou hebben. Dit Japanse equivalent van King Kong bevat nogal wat anti-nucleaire sympathiën en dat maakt de film toch wat dieper dan een simpele monster film. De haast genre-verplichte quasi-wetenschap wordt verwoord door Takashi Shimura in een tof bijrolletje. ***½

[ Bericht 9% gewijzigd door Gorro op 08-08-2008 10:38:15 ]
pi_60624848
Big Stan

Weer zo'n gevangenis film, een komedie dit keer maar het is wat uitgekauwd allemaal die standaard gevangenis-grapjes vind ik. Alsnog een paar keer mezelf kunnen betrappen op een glimlach maar verder niet echt veel soeps.
Genieten is toegestaan!!!
  donderdag 7 augustus 2008 @ 13:48:50 #233
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_60626061
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 10:56 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Franse liefdesfilms? Ik dacht dat we het hier over My Sassy Girl hadden? Heb je mijn redenen wel begrepen?
Bij zowel 'Spoorloos' als 'The Vanishing' spreek ik beide talen. Ik heb dus geen flauw idee waarom je die erbij haalt. Of ben je nog niet helemaal wakker?
Hoe dan ook, ik ben het gewoon met je oneens. Een film is voor mij véél directer als ik de dialogen versta in plaats van ze te moeten lezen in de hoop dat de vertaling goed is.
Spoorloos is een groot deel frans.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  donderdag 7 augustus 2008 @ 13:51:02 #234
16701 scanman01
Today's a good day
pi_60626125
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 13:48 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Spoorloos is een groot deel frans.
Geen moeite mee. Ook niet met Engels of Duits. Ik dacht dat de discussie ging over films in het chinees, japans of koreaans. Het ging toch over 'My sassy girl'?? Ik begrijp niet hoe jij opeens op 'franse liefdesfilms' kwam.
My soul is painted like the wings of butterflies
  donderdag 7 augustus 2008 @ 15:42:07 #235
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_60629822
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 13:51 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Geen moeite mee. Ook niet met Engels of Duits. Ik dacht dat de discussie ging over films in het chinees, japans of koreaans. Het ging toch over 'My sassy girl'?? Ik begrijp niet hoe jij opeens op 'franse liefdesfilms' kwam.
Misschien is Lambiekjes Frans even goed als jouw Koreaans?
pi_60629926
Haute Tension

Geweldige Franse slasher met een verhaal die niet helemaal klopt en een plottwist die veel vraagtekens oproept, maar wat maakt het uit als het zo'n sfeervolle, spannende film is met lekker veel gore. Philppe Nahon is fantastisch als ouwe beul.
pi_60630221
quote:
Geweldig, briljant en bloedstollend en dan als cijfer een 7? Waarom dat?
Omdat ik een 8,7 bedoelde!
pi_60631099
Gister Dont mess with the Zohan gezien met Adam Sandler

Ik verwachte er helemaal niets van maar hij viel zeker mee, vooral het begin was af en toe best grappig alleen het tweede deel van de film wordt een beetje te zoetsappig.

7.0
pi_60633088
Mama mia. alweer. blijft vermakelijk.
"Sans toi, les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois.."
  donderdag 7 augustus 2008 @ 21:31:20 #240
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_60637581
Magnolia
Vanmiddag dan eindelijk deze door velen als meesterwerk bestempelde film gezien. M`n verwachtingen waar ontzettend hoog gespannen maar ze werden helaas niet compleet waar gemaakt.
Laten we met de positieve punten beginnen. Het acteerwerk van zo ongeveer iedereen is ronduit briljant. Vooral Philip Seymour Hoffman en Tom Cruise waren erg sterk. Maar de show werd gestolen door de fenomenale Julianne Moore, die (ondanks dat ze maar in een relatief klein aantal scenes zit) een wereldprestatie neerzet. Eentje die je niet snel zult vergeten en die echt onder je huid kruipt. Prachtig!
De montage is erg sterk, vooral de scene waarin Jason Robards` karakter Earl Partridge op z`n sterfbed ligt en z`n levensverhaal vertelt.

Dan de minpunten: de film duurt eigenlijk een minuut of 20-30 te lang waardoor (vooral) het middenstuk nogal langdradig en onsamenhangend aanvoelt. Ook vond ik tegen het einde de film iets te "prekerig" overkomen.

Eerlijk is eerlijk: het is een zeer sterke film maar ik vond het zeker niet het meesterwerk dat velen er in zien. Wil je een écht sterke mozaik film dan zou ik aanraden Altman`s Short Cuts te gaan zien.
Daarmee is There Will Be Blood nog steeds veruit PTA`s beste film.

IMDB Cijfer: 8,0/10
Mijn Cijfer: 8,0/10

[ Bericht 0% gewijzigd door Timo20 op 07-08-2008 22:08:13 ]
pi_60637727
Laatste maand meer dan 30 films gezien.

Hoogtepunt was wel Counterfeiters. Oscar voor beste buitenlandse film vorige keer, en zeker goed. 8,3 voor deze oorlogsfilm met een origineel thema en allemaal onbekende acteurs.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  Moderator donderdag 7 augustus 2008 @ 21:43:34 #242
9859 crew  Karina
Woman
pi_60637903
Hancock
Hancock is een superhero met een attitude. Een PR manager wil zijn imago verbeteren. Zo begint het tenminste... Dan komt er een omslag in de film met een onverwachte plotwending.

Tja, ik vond het wel een aardige film, maar niet meer dan dat. Het einde was wel ontzettend Maar goed, hij duurde niet zo lang, al met al was het wel te pruimen.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  donderdag 7 augustus 2008 @ 23:13:05 #243
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_60640277
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 21:36 schreef El_Matador het volgende:
Laatste maand meer dan 30 films gezien.

Hoogtepunt was wel Counterfeiters. Oscar voor beste buitenlandse film vorige keer, en zeker goed. 8,3 voor deze oorlogsfilm met een origineel thema en allemaal onbekende acteurs.
Die Fälscher gewoon neem ik aan ...
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  donderdag 7 augustus 2008 @ 23:20:27 #244
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_60640451
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 21:31 schreef Timo20 het volgende:
Magnolia
Vanmiddag dan eindelijk deze door velen als meesterwerk bestempelde film gezien. M`n verwachtingen waar ontzettend hoog gespannen maar ze werden helaas niet compleet waar gemaakt.
Laten we met de positieve punten beginnen. Het acteerwerk van zo ongeveer iedereen is ronduit briljant. Vooral Philip Seymour Hoffman en Tom Cruise waren erg sterk. Maar de show werd gestolen door de fenomenale Julianne Moore, die (ondanks dat ze maar in een relatief klein aantal scenes zit) een wereldprestatie neerzet. Eentje die je niet snel zult vergeten en die echt onder je huid kruipt. Prachtig!
De montage is erg sterk, vooral de scene waarin Jason Robards` karakter Earl Partridge op z`n sterfbed ligt en z`n levensverhaal vertelt.

Dan de minpunten: de film duurt eigenlijk een minuut of 20-30 te lang waardoor (vooral) het middenstuk nogal langdradig en onsamenhangend aanvoelt. Ook vond ik tegen het einde de film iets te "prekerig" overkomen.

Eerlijk is eerlijk: het is een zeer sterke film maar ik vond het zeker niet het meesterwerk dat velen er in zien. Wil je een écht sterke mozaik film dan zou ik aanraden Altman`s Short Cuts te gaan zien.
Daarmee is There Will Be Blood nog steeds veruit PTA`s beste film.

IMDB Cijfer: 8,0/10
Mijn Cijfer: 8,0/10
Tame the Cunt!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar wat wil je, Day Lewis is gewoon een klasse apart in There WIll be Blood. Ik twijfel nog wat de beste PTA is. TWBB is nog al rauw. Magnolia is emotioneel sterk.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_60640452
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 23:13 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Die Fälscher gewoon neem ik aan ...
Yep.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_60640477
There will be blood was ook erg goed ja. Mooi thema, mooie setting en een mooie tijd. Ookal is de huidige tijd ook erg mooi voor de olieboer
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  donderdag 7 augustus 2008 @ 23:25:52 #247
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_60640569
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 13:51 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Geen moeite mee. Ook niet met Engels of Duits. Ik dacht dat de discussie ging over films in het chinees, japans of koreaans. Het ging toch over 'My sassy girl'?? Ik begrijp niet hoe jij opeens op 'franse liefdesfilms' kwam.
Nou gewoon omdat je nog al stellig voorkeur geeft voor Engelstalig. Frans is dus geen echte issue. Maar daar voor moet je toch ook wel wat ondertitels lezen ... of niet ?! Franzen wil nog wel eens snel en binnensmonds praten.

Ik had de niet-NL/EN talig op een hoop gegooid. Maar als het alleen om Koreaans, Japans waar je moeite mee hebt is dat ook weer duidelijk.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  donderdag 7 augustus 2008 @ 23:26:35 #248
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_60640585
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 23:20 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Yep.
met counterfeiter lijkt het net of je de de engels nagesynced hebt gekeken
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_60640651
quote:
Op donderdag 7 augustus 2008 23:26 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

met counterfeiter lijkt het net of je de de engels nagesynced hebt gekeken
In het vliegtuig gezien. Duits gesproken, Engels ondertiteld.

Heb de afgelopen weken 30 films Spaans nagesynchroniseerd gezien. Dus het was een afwisseling.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  donderdag 7 augustus 2008 @ 23:50:11 #250
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_60641101
quote:
Op woensdag 6 augustus 2008 12:34 schreef scanman01 het volgende:

[..]

"Wicker Park' schiet me te binnen. Daarna L'apartement gezien. Vond 'Wicker Park' vele malen beter.
(maar nu begeef ik me opnieuw op zeer glad ijs).
Nu moet ik zelf ook voorbeelden geven.

The Fly (1986) is buidend beter als die uit 1958. Goldblum is gewoon fantastisch.
Planet of the Apes (2001) is minder dan die uit 1968. Het origineel heeft een sublieme twist.

Help!! Nu ik wat aan het imdb-powersearchen ben kom ik tot enge zoekresultaten. Waarom dan toch
Friday the 13th (2009) , 39 Steps, The (2009) 2x keer dus nu, Attack of the Killer Tomatoes! (2009), Child's Play (2009), Evil Dead (2009), Seven Samurai, The (2009), The Last House on the Left (2009)
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')