Ik vond House of 1000 Corpses ook net wat toffer. Ik bedoel, Dr. Satan is coolquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 00:44 schreef Quir het volgende:
[..]
Nope, nooit van gehoord. Zal hem morgen zoeken en downloaden kopen, klinkt wel leuk.
Heb net trouwens The Devil's Rejects gekeken, Zombie's werk bevalt me wel. Hij bouwt goed op, maar is iets minder "vernieuwend" dan House of 1000 Corpses (The Devil's Rejects is een vervolg).
Precies, dat.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 14:20 schreef Quir het volgende:
"Goddamn motherfucker, got blood all over my best clownsuit!"
Maar wat je van 'm ziet is gewoon zo vet!quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 14:57 schreef Spaulding het volgende:
Het is alleen zo jammer dat ie zo weinig screentime krijgt in House of 1000 Corpses![]()
Hehe, ja.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 14:57 schreef Spaulding het volgende:
Het is alleen zo jammer dat ie zo weinig screentime krijgt in House of 1000 Corpses![]()
Otis B. Driftwood is trouwens ook briljant. "Boy, the next word that comes out of your mouth better be some brilliant fuckin' Mark Twain shit. 'Cause it's definitely getting chiseled on your tombstone."
Bill Mosely is sowieso een mega acteur. Laatst Texas Chainsaw Massacre 2 gezien en daar speelt ie Chop Top, ook zo'n heerlijk geschift figuur. Zal z'n moeder trots op hem zijn vraag ik me dan af.
[ afbeelding ]
Lick my plate, you dog dick!
Ja leuke filmpjes, komen binnekort nog 2 delen uit en ook een remake geloof ikquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 00:31 schreef Lambiekje het volgende:
Kent iemand hier de Sleepaway Camp reeks. Iederen kent Halloween, Nightmare on Elmstreet en Friday 13th. Wat zo leuk is aan Sleepaway geen freaky debiel met een hockey mask of pizza-face maar gewoon een meisje van ~12
ik wacht met smartquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 18:34 schreef bob1234 het volgende:
[..]
Ja leuke filmpjes, komen binnekort nog 2 delen uit en ook een remake geloof ik
Helaas, de versie die ik had was een fakequote:Op zaterdag 16 augustus 2008 00:06 schreef bob1234 het volgende:
[..]
Kijk naar deze film erg uit, wat ik heb gelezen moet die erg goed zijn
quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:28 schreef Karina het volgende:
[..]
Helaas, de versie die ik had was een fakeMaar ik heb binnenkort vakantie, dus ik denk dat ik maar eens wat films in de bioscoop ga kijken, deze zal er ook eentje van zijn. Nou nog zien dat ik iemand zo gek krijg om mee te gaan, de meeste mensen houden niet zo van dit genre.
Waar sla ik de plank mis dan?quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 18:35 schreef Mainport het volgende:
Jezus Herald, wat sla je de laatste tijd de plank toch ontzettend mis.
Vind je dat zelf nou een slimme opmerking? Het is alsof je een zwembad maakt waar uiteindelijk iedereen in zit te pissen en als je er wat van zegt je als repliek krijgt "dan moet je maar een zwembad maken".quote:Op maandag 28 januari 2008 20:27 schreef Bellatrix het volgende:
Als je geen zin hebt in dubbele posts maak dan een uitgebreide lijst met alle filmwetten.
Jammer dat jij door enkele kneuzen continu je minachting tegenover alle andere FTR posters moet laten blijken alleen.quote:Op zondag 17 augustus 2008 23:30 schreef Herald het volgende:
[..]
Waar sla ik de plank mis dan?
Ik zal eens een voorbeeld geven van de FTR mentaliteit. Ik open een topic met een uitgebreide lijst van filmwetten, krijg ik deze post voor mijn kiezen omdat ik vind dat de vaste FTR kliek wel heel vaak hetzelfde post:
[..]
Vind je dat zelf nou een slimme opmerking? Het is alsof je een zwembad maakt waar uiteindelijk iedereen in zit te pissen en als je er wat van zegt je als repliek krijgt "dan moet je maar een zwembad maken".
Maar goed, laat deze ouwe zuurpruim je niet tegen houden om braaf elke week te vertellen dat je een horrorfilm hebt gezien. Ik zelf kijk bijvoorbeeld nu Halloween op Zone Horror. Het is een film uit 1978 die nog nooit in de Imdb top 250 heeft gestaan dus je kent hem waarschijnlijk niet
Heb jij ook deel twee gezien? Die kan ik maar niet vinden op dvdquote:Op woensdag 16 juli 2008 14:55 schreef Devrim_ het volgende:
Gister NEKRomantik 1 en 2 gezien.
Wat een ranzige films
Een Duitse film uit 1987 en 1991 die over mensen gaat die lijken neuken
Op de piraten baai is de volledige DVD met Engelse ondertiteling te vindenquote:Op woensdag 20 augustus 2008 09:23 schreef Elegy het volgende:
[..]
Heb jij ook deel twee gezien? Die kan ik maar niet vinden op dvd
Ja, maar dat staat niet stoer in mijn dvd kastquote:Op woensdag 20 augustus 2008 11:21 schreef Devrim_ het volgende:
[..]
Op de piraten baai is de volledige DVD met Engelse ondertiteling te vinden
Tja...Ze verkopen de film niet meerquote:Op woensdag 20 augustus 2008 11:31 schreef Elegy het volgende:
[..]
Ja, maar dat staat niet stoer in mijn dvd kast
Ah tof! Helaas dan weer niet verkrijgbaarquote:Op woensdag 20 augustus 2008 11:33 schreef Devrim_ het volgende:
[..]
Tja...Ze verkopen de film niet meer
Je moet anders ff op ebay enz. rond kijken
-edit-
Ah toch nog wel
Amazon.com heeft ze
http://www.amazon.com/Nekromantik-2-Lena-Braun/dp/B00009AV90
http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B00009AV90/ref=dp_olp_2quote:Op woensdag 20 augustus 2008 11:38 schreef Elegy het volgende:
[..]
Ah tof! Helaas dan weer niet verkrijgbaar
De eerste Ginger Snaps is wel vetquote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:39 schreef Quir het volgende:
Ze hebben trouwens bij Free Record Shop nog een aantal horror films liggen bij die 5 voor 10 (euro) bak. Gisteren The Grudge 1 en 2, Ichi The Killer (niet echt horror, maar wel double disc omg_!1), Ginger Snaps en een voor ons mam gehaald voor een 10tje.
Ginger Snaps is wel een aanrader voor 2 euro (wel vermakelijk, maar ze hadden er meer uit kunnen halen).
Oh toch, eens mijn paypal afstoffen dan maarquote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:51 schreef Devrim_ het volgende:
[..]
http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B00009AV90/ref=dp_olp_2
De eerste kost $21.41 en in de beschrijving staat
Comments: BRAND NEW AND FACTORY SEALED
Komen nog wat verzendkosten bij maar ok
Ben ik ook erg benieuwd naar klinkt erg intressant, maar nog meer naar The Poughkeepsie Tapes en Trick Or Treatquote:
30 Days of night?quote:Op donderdag 21 augustus 2008 19:22 schreef Topspin het volgende:
3 dagen geleden via een schotelzender een film gezien over vampieren ergens in Alaska in een klein stadje. Best goede vampieren film moet ik zeggen, ben ff de naam kwijt maar het was vermakelijke horror.
30 dagen nacht ging het over, en toen kwamen de vampieren zich daar nestelen.
Had net voor het lezen van jou post nog een edit gedaan over smaken die verschillen en dat er vast en zeker mensen zijn die de film niks vindenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 19:23 schreef Devrim_ het volgende:
[..]
30 Days of night?
http://www.imdb.com/title/tt0389722/
Vond hem zelf niet zo goed
Ik viel in slaapquote:Op donderdag 21 augustus 2008 19:24 schreef Topspin het volgende:
[..]
Had net voor het lezen van jou post nog een edit gedaan over smaken die verschillen en dat er vast en zeker mensen zijn die de film niks vindenHeb de film ook niet met volle verstand gekeken dus vanzelf was ik niet helemaal zo kritisch aanwezig tijdens het kijken.
Ze staan op mijn lijstje om te kijken, ik heb ze gedownload omdat ik ze niet op DVD kon vinden...quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:52 schreef Devrim_ het volgende:
[..]
De eerste Ginger Snaps is wel vet
Daarna word het snel veel slechter
En er gaan geruchten dat deel 4 in de maak is![]()
Nee hij zal niet in de bios komen draait in amerika ook maar limited run in de bios. zal hier waarschijnlijk ergens in 2009 in de winkels liggen hopelijk. Dvd is nog niet uit in amerika.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 19:23 schreef Orbeatle het volgende:
Vraagje. My Name is Bruce draait nu in Amerika (die film met Bruce Campbell, dat hij zichzelf speelt, maar mensen zien hem voor Ash aan als de pleuris uitbreekt en er overal zombies rondlopen). Komt die ook nog een keer in Nederland uit? Of is 'ie al op dvd ofzo??
Had er ook niet op gerekend dat 'ie hier in de bioscoop zou komen.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 23:49 schreef bob1234 het volgende:
[..]
Nee hij zal niet in de bios komen draait in amerika ook maar limited run in de bios. zal hier waarschijnlijk ergens in 2009 in de winkels liggen hopelijk. Dvd is nog niet uit in amerika.
Openingshot van de Spider Rockquote:Op donderdag 21 augustus 2008 23:30 schreef Spaulding het volgende:
Poltergeist vond ik kut. Typische Steven Spielberg film, alleen één scene was wel tof.
Laatst de originele Texas Chainsaw Massacre weer eens herkeken, en dat is toch wel mijn favoriete horrorfilm. Een echte klassieker
Poltergeist is geweldig. Het is een film die gewoon spannend is, wat best een aangename afwisseling is in dit tijdperk van horrorfilms die het moeten hebben van plotselinge schrikmomenten.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 23:30 schreef Spaulding het volgende:
Poltergeist vond ik kut. Typische Steven Spielberg film, alleen één scene was wel tof.
Laatst de originele Texas Chainsaw Massacre weer eens herkeken, en dat is toch wel mijn favoriete horrorfilm. Een echte klassieker
Misschien moet ik die maar een keer laten zien aan een vriend van mij, die zojuist is afgestudeerd als tandarts. Hij houdt ervan om, zoals hij het zegt, 'te slageren'. Ben benieuwd of ie het nog leuk vindt na die filmquote:Op zondag 5 oktober 2008 13:12 schreef MyDyingBride het volgende:
Heeft iemand The Dentist 1 (deel 2 is een stuk minder) wel eens gezien hier? Had hem ooit op aanraden van iemand aangeschaft, en vondt hem qua gore (tanden die er zonder verdoving erg hardhandig uitgetrokken worden) wel geslaagt.
Hij is alleen niet erg gezicht voor mensen die (doods)angsten voor de tandarts hebben.
Vandaag gezien deel 2 en is echt fantastisch gewoon erg veel gore en erg over de topquote:Op zondag 5 oktober 2008 10:55 schreef Tim86 het volgende:
Voor de liefhebbers: Er is een Feast II (Sloppy Seconds)
Deel 1 was super, ben benieuwd naar deze..dvdrip is al uit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |