abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 5 juli 2008 @ 09:44:01 #1
8372 Bastard
Persona non grata
pi_59904746
The Secret, natuurlijk volgens sommige mensen grootte onzin, anderen hebben er succes mee!
Toen ik er een dik jaar geleden voor het eerst over hoorde dacht ik dat het gewoon weer 1 van de zoveelste boeken van Oprah zou zijn, in de opvolging van "get rich in 10 days" dus besteedde er niet veel aandacht aan.
Toch na een tijdje hoorde ik meer mensen er over, discussies er over en de titel intrigeerde mij, wat is dan dat geheim
Er is een boek van en een film, nou ben ik zelf altijd voorstander van een boekvorm, deze is toch vaak beter als de film. Dus het boek maar besteld en eigenlijk in 1x uitgelezen!
Niet omdat het zo goed geschreven is, eerlijk gezegd staat me de layout er ook van tegen... maar de kern klopt!
Ik ben het zelf gaan testen, je moet het toch onderzoeken nietwaar? Ik ben er bewuster mee bezig geweest en gaan kijken.. heb je het ook zelf in de hand, daar gaat het toch om? Mijn karakter neigt er naar om van het negatieve uit te gaan, waardoor ook heel veel mislukte."Dat heb ik weer".. zei ik dan altijd. Dat ben ik daardoor gaan afleren... en hier volgen een paar voorbeelden van gebeurtenissen na The Secret:

Voorbeeld inderdaad is zoals in het boek staat, dat je een envelop open maakt en er geld in zit?
Ik wilde dat ook, hoefde er niet eens veel moeite voor te doen want een week later kreeg ik een brief van mn oude energiemaatschappij dat ik nog geld te goed had van 4 jaar terug. Ik ontving 300 euro!

Of een hele oude vriend, al jaren niet gezien.. ik dacht aan m, hoe zou het met m zijn, wat doet ie tegenwoordig?
Een week later stopt er hier voor het raam een DHL busje waar hij uitstapt...ik was zo verbluft dat ik niet eens naar buiten ben gelopen.

Mijn woon/werk verkeer duurde 3 kwartier tot een uur.. ik reed al tijden het zelfde traject over de snelweg, onmogelijk om kortere rijtijd te hebben?
Ik wilde het toch hebben... en kreeg vrij snel een tip van iemand die me wees op een binnendoorroute, zo ineens.. ik heb nu een rit van een half uurtje!!

We wilde een huis gaan kopen, maar ja om een huis te kopen moet je een vaste baan hebben.. ik zag het huis, ik voelde hoe het was om een eigen huis te hebben... 2 weken later gaat de telefoon, een oud collega wilde graag dat ik voor m kwam werken, kreeg ik meteen een vast contract.
1 Augustus is de sleuteloverdracht

Dit zijn maar een paar voorbeelden..
Het topic is niet bedoeld om de discussie aan te gaan over de werking of het wel niet werkt dat zoek je zelf eerst maar uit of je opent een apart topic erover.
Ik hoop hier de succesverhalen te gaan lezen!
quote:
Op woensdag 9 juli 2008 14:39 schreef L.Denninger het volgende:
Misschien is het handig om de succesverhalen en de discussie uit elkaar te houden om in de OP even naar dit topic te linken : 'The secret', de onzin - discussieer ! ?
Dan houden we gezeik bij gezeik, en geloof bij geloof


[ Bericht 9% gewijzigd door Bastard op 09-07-2008 14:55:54 ]
The truth was in here.
pi_59904768
Ja hallo, en wat is dat geheim dan precies?

Als ik eerst een boek moet gaan bestellen en dat dan ook nog eens lezen, dan kan je nog wel ff wachten op de succesverhalen natuurlijk !
  zaterdag 5 juli 2008 @ 09:49:43 #3
8372 Bastard
Persona non grata
pi_59904787
Goeie inderdaad, sommige mensen weten natuurlijk niet eens wat een boek is, laat staan The secret

Bestellen Of de film ergens vandaan halen..

Website volgens mij is daar het eerste stuk van de film te bekijken.
The truth was in here.
pi_59904836
Klikkerdeklik!

Ik zal hem van de week eens bekijken
pi_59905418
OK. Maar nu de vraag: hoe heb je het gedaan? Je geeft zelf al aan dat heel veel mislukt, welke overtuiging had je dan, hoe heb je die herkend en hoe heb je die losgelaten?

Zelf merk ik dat het veel beter werkt om gericht te vragen alsof je het aan een persoon vraagt.

Overigens heb ik nog niemand gezien die dankzij the secret het winnende lot heeft gewonnen of miljonair is geworden. Je moet ook niet vragen om "de oplossing voor alles", hetgeen een winnend lot vaak betekent voor veel mensen die meedoen aan een loterij. Je moet vragen om concrete dingen, om datgene wat je graag wil.

Vraag niet om 10 miljoen zodat je voor de rest van je leven alles kunt kopen wat je wilt, maar vraag om de dingen die je nu graag wilt of nodig hebt. Je hebt nu geen 10 miljoen nodig, niemand heeft 10 miljoen nodig (of wil je een boeing 747 kopen?). Wat je nu nodig hebt is dat wat er nu in je hart zit en wat je directe behoeftes zijn. Wil je graag naar de bioscoop? Vraag dan om bioscoopkaartjes, niet om 20,-. Wil je goed slapen? Vraag dan om rust, niet om geld om slaappillen te kopen. "Meer geld" is geen doel, omdat het een indirect middel is om andere doelen mee te verkrijgen. Het is geen direct doel. Focus je dus ook niet op geld, maar op datgene wat je ermee zou willen kopen.
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
pi_59906432
Nogal logisch dat als je positief denkt er positieve dingen gebeuren. Maat TS, wil je beweren dat zonder dat je van The Secret had geweten deze dingen niet waren gebeurt? Dat lijkt me nogal sterk eigenlijk.

Oja en van die binnendoorroute is natuurlijk een beetje stom, dat had je al lang zelf uit kunnen zoeken
"We are all atheists about most of the gods that humanity has ever believed in. Some of us just go one god further." - Richard Dawkins
  zaterdag 5 juli 2008 @ 12:57:44 #7
8372 Bastard
Persona non grata
pi_59907036
Nog een voorbeeld;
Ik kan tegenwoordig als ik naar het dorp ga de auto voor de deur kwijt! Mijn vrouw kan het zelfs af en toe niet geloven... dan komen we aanrijden en lijkt alles vol, en werkelijk meegemaakt dat ik zei "nee hoor, voor mij is er plek" en er reed zo iemand het parkeervak uit waarna ik kon parkeren!
Kijk dat is overtuiging!!
Je had het gezicht van mn vrouw moeten zien.

Daarnet ook, zaterdagmiddag de parkeergarage in,.... ik weet dat er voor mij plek vooraan is zodat ik niet te ver hoef te lopen, de hele parkeergarage vol behalve 1 plekje vooraan... die is voor mij!

Ongeloofelijk? Ik denk het niet.. zeker niet als je weet dat het werkt
The truth was in here.
pi_59907123
Ik heb nu geen tijd om die hele film te kijken, maar wat "werkt" er dan en hoe doe je dat?
pi_59907137
quote:
Op zaterdag 5 juli 2008 12:57 schreef Bastard het volgende:
Nog een voorbeeld;
Ik kan tegenwoordig als ik naar het dorp ga de auto voor de deur kwijt! Mijn vrouw kan het zelfs af en toe niet geloven... dan komen we aanrijden en lijkt alles vol, en werkelijk meegemaakt dat ik zei "nee hoor, voor mij is er plek" en er reed zo iemand het parkeervak uit waarna ik kon parkeren!
Kijk dat is overtuiging!!
Je had het gezicht van mn vrouw moeten zien.

Daarnet ook, zaterdagmiddag de parkeergarage in,.... ik weet dat er voor mij plek vooraan is zodat ik niet te ver hoef te lopen, de hele parkeergarage vol behalve 1 plekje vooraan... die is voor mij!

Ongeloofelijk? Ik denk het niet.. zeker niet als je weet dat het werkt
komop he, je gaat me niet vertellen dat je dit ook echt gelooft
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
  zaterdag 5 juli 2008 @ 13:07:27 #10
8372 Bastard
Persona non grata
pi_59907194
quote:
Op zaterdag 5 juli 2008 11:04 schreef vogeltjesdans het volgende:
OK. Maar nu de vraag: hoe heb je het gedaan? Je geeft zelf al aan dat heel veel mislukt, welke overtuiging had je dan, hoe heb je die herkend en hoe heb je die losgelaten?

Zelf merk ik dat het veel beter werkt om gericht te vragen alsof je het aan een persoon vraagt.
Geld is inderdaad niet het doel maar een middel om je doel te behalen.
Ik had vanmorgen een berichtje van iemand die haar droomauto nu heeft, ze zegt via the secret.. een Audi TT is niet vervelend!
Waar een wil is is een weg denk ik.
The truth was in here.
  zaterdag 5 juli 2008 @ 13:08:09 #11
8372 Bastard
Persona non grata
pi_59907210
quote:
Op zaterdag 5 juli 2008 13:04 schreef Roi het volgende:

[..]

komop he, je gaat me niet vertellen dat je dit ook echt gelooft
Jazeker vriend!
The truth was in here.
pi_59907236
Een Audi TT is nou niet echt bepaald een droomauto.

Zo een knakenbak koop je bijna letterlijk voor een appel en een ei.

Ik zou er meer van staan te kijken als een bijstandsmoedertje ineens een spik spinter nieuwe Rolls op de stoep zou hebben staan dankzij dit "secret"
  zaterdag 5 juli 2008 @ 13:16:20 #13
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_59907343
Het gaat er niet om waar jij meer van zou staan te kijken ukkel, het gaat er om of iemand voor zichzelf het idee heeft dat het werkt.

En tegen een Audi TT zou btw ik geen nee zeggen .
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  zaterdag 5 juli 2008 @ 13:31:20 #14
203039 pirlo444
adelante chicos!!!!!!!!!!!!!!!
pi_59907579
aaah dit is zon bull shit
  zaterdag 5 juli 2008 @ 13:39:51 #15
96981 DragonFire
Ik wil alleen maar zwemmen
pi_59907729
haha yeah right, ik heb een stukje van die dvd gezien. Wat een bulllllllllllllllllllshit! Tuurlijk is het logisch dat als jij de hele dag met een sago kop rond loopt de rest om je heen ook niet lekker positief naar jou toe gaat doen. Tevens wie niet waagt die niet wint. Met andere woorden, als jij bijvoorbeeld opslag wil, en nooit naar jouw baas stapt zal het ook niet snel gebeuren. Mensen die dan inene door the secret wel op hun baas afstappen en dan opslag krijgen. Zucht, tis maar welk duwtje je in jouw rug nodig hebt. Maar wensen en dat het dan altijd uit komt, jaaaaa ja.

*gaat wensen, jackpot in de staatsloterij jackpot in de staatsloterij. Uiteraard zonder kaartje wil wel eens zien hoe goed dat secret van jou werkt!
Even voor de duidelijkheid Fok! is geen datingsite!
  zaterdag 5 juli 2008 @ 14:13:20 #16
8372 Bastard
Persona non grata
pi_59908223
Wat begrijpen mensen niet aan
quote:
Het topic is niet bedoeld om de discussie aan te gaan over de werking of het wel niet werkt dat zoek je zelf eerst maar uit of je opent een apart topic erover. Ik hoop hier succesverhalen te lezen!
?

Als je er niet in gelooft, of wil geloven, prima maar open een ander topic waar je de discussie wilt voeren.
The truth was in here.
  zaterdag 5 juli 2008 @ 19:57:25 #17
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_59913529
Ik geloof er wel in, dat verhaal over frequenties die je uitzend klinkt gewoon alsof het klopt. Voor mij klopt het, iig .
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  zaterdag 5 juli 2008 @ 21:25:30 #18
165392 TeenWolf
You are an animal! Woo!
pi_59914885
reclame spam
Op dinsdag 7 juni 2016 23:04 Papierversnipperaar het volgende:
En waarom staat Groot Brittannië er niet tussen? Alleen al het drugs geld dat door HSBC is witgewassen levert dat land een ereplaats op.
Website ware Islam: http://harun-yahya.net/
pi_59919388
quote:
Op zaterdag 5 juli 2008 12:57 schreef Bastard het volgende:
Het topic is niet bedoeld om de discussie aan te gaan over de werking of het wel niet werkt dat zoek je zelf eerst maar uit of je opent een apart topic erover.
Die eis kun je niet zomaar stellen, dan is je topic toch echt spam geworden. Een openbaar forum betekent discussies, alternatieven noemen en ook mogelijk kritiek te horen krijgen, zolang het maar beschaafd is. Anders moet je er een aparte eigen site voor openen. Je poneert hier een stelling, door zelf heel gewichtig te zeggen dat je het eerst maar niks vond maar er toch in bent gaan geloven omdat... en dan noem je de voorbeelden. Dan ben je daarmee argumenten aan het formuleren, dus daar komen disucssies over.

Op zich geef je nu zelf een mooi voorbeeld van hoe The Secret "werkt". De negatieve resultaten mogen niet genoemd worden, uiteraard krijg je dan uiteindelijk een positieve uitslag! Maar daarmee is de theorie niet meer waar geworden laat staan bewezen. Je gaat eigenlijk nog een stap verder: niet alleen mogen mensen die gaan discissieren over of het werkt en kritiek leveren, maar ze mogen zelfs niet negatieve resultaten posten? Ook al geloven ze erin? Waarom niet? Dan ben je toch eenzijdig informatie aan het vergaren, waarom ben je niet geinteresseerd of het voor anderen niet werkt, ook al werkt het voor jou en misschien wel echt? Ben je uberhaupt niet geinteresseerd in kritisch onderzoek?

Het gaat erom dat een positieve houding op 2 manieren je leven beinvloedt:
1) positieve dingen gaan je meer opvallen, waar je ze eerst als vanzelfsprekend aannam en meer op de negatieve dingen lette.
2) Je zult daadwerkelijk meer positieve kansen herkennen en kunnen aangrijpen, waar je er eerst overheen gekeken zou hebben.
3) Negeer de negatieve dingen die je overtuiging tegenspreken. Exact aangetoond door je eigen "geen negatieve reacties in mijn topic" eis.

Je hebt dan niet direct je realiteit om je heen verandert, maar enkel je gedrag. Als je bv positief en enthousiast solliciteert heb je uiteraard meer kans om een baan te krijgen.
quote:
The Secret, natuurlijk volgens sommige mensen grootte onzin, anderen hebben er succes mee!
Precies de reden dat het succes lijkt te hebben, alleen de mensen die er succes mee hebben vallen op en roepen erover. Dat heet kansberekening. Als 10 miljoen mensen een boek lezen dat zegt dat je de loterij gaat winnen en veel positieve dingen kan meemaken als je er maar hard genoeg aan denkt, dan zitten daar minstens 1 miljoen mensen bij die INDERDAAD positieve dingen meemaken en zelfs een paar loterij winnaars. Zolang je niet kritisch kansberkening en statistiek erop loslaat en alleen naar anekdotische voorbeelden kijkt vertroubel je de resultaten en kan je alleen maar tot subjectieve zelfdeceptie komen. Precies wat dat boek en die film doen met allerlei voorbeelden, anekdotes betekenen niets als je niet alle anekdotes van mensen die NIET geld in een envelop gevonden hebben er niet in betrekt. Natuurlijk is er dan ook altijd de uitlvlucht dat de mensen voor wie het niet werkte niet positief genoeg dachten. Maar dat betekent natuurlijk niet dat kansberkening dan opeens niet meer bestaat?
quote:
Ik ben het zelf gaan testen, je moet het toch onderzoeken nietwaar?
Onderzoeken is altijd goed, maar dan wel kritisch, turf ook de keren dat iemand niet belt ook al dacht je aan die persoon. Als het stoplicht toch rood bleef ook onthouden. De hits onthoudt een menselijk brein nou eenmaal makkelijker dan de misses, dus op je gevoel kan je het nooit objectief testen.
quote:
Voorbeeld inderdaad is zoals in het boek staat, dat je een envelop open maakt en er geld in zit?
Ik wilde dat ook, hoefde er niet eens veel moeite voor te doen want een week later kreeg ik een brief van mn oude energiemaatschappij dat ik nog geld te goed had van 4 jaar terug. Ik ontving 300 euro!
Heb ik ook een keer gehad, terwijl ik heel negatief dacht en een rekening verwachtte. Mijn anekdote bewijst niet dat de secret ongelijk heeft, jouw anekdote bewijst niet dat the secret wel gelijk heeft. Omdat het dus beide nietsbetenende anekdotes zijn. Heb je ooit een meevaller gehad terwijl je die NIET verwachtte?
quote:
Of een hele oude vriend, al jaren niet gezien.. ik dacht aan m, hoe zou het met m zijn, wat doet ie tegenwoordig?
Een week later stopt er hier voor het raam een DHL busje waar hij uitstapt...ik was zo verbluft dat ik niet eens naar buiten ben gelopen.
Omdat je aan die persoon hebt gedacht let je onbewust scherper op of je hem ziet, het zal je dan in ieder geval meer opvallen. Misschien ben je hem wel vaker ergens tegengekomen, maar herkende je hem niet omdat je al zolang niet aan hem gedacht had? Dan heeft je gedachte de werkelijkheid om je heen niet beinvloed, alleen hoe jij de werkeleijkheid om je heen waarneemt. Hoe vaak heb je aan iemand gedacht die je NIET tegenkwam en die niet meteen opbelde? Die keren moet je meetellen om tot een betrouwbaar resultaat te komen.
quote:
Mijn woon/werk verkeer duurde 3 kwartier tot een uur.. ik reed al tijden het zelfde traject over de snelweg, onmogelijk om kortere rijtijd te hebben?
Ik wilde het toch hebben... en kreeg vrij snel een tip van iemand die me wees op een binnendoorroute, zo ineens.. ik heb nu een rit van een half uurtje!!
Dat komt dan toch door die tip?
quote:
We wilde een huis gaan kopen, maar ja om een huis te kopen moet je een vaste baan hebben.. ik zag het huis, ik voelde hoe het was om een eigen huis te hebben... 2 weken later gaat de telefoon, een oud collega wilde graag dat ik voor m kwam werken, kreeg ik meteen een vast contract.
1 Augustus is de sleuteloverdracht
Dat was anders niet gebeurd? Dat kun je onmogelijk weten en is daarmee wederom een anekdote.

[ Bericht 1% gewijzigd door mike_another op 06-07-2008 01:51:11 ]
De mensen hebben God niet bedacht, dat heeft God zelf gedaan.
pi_59919458
quote:
Op zaterdag 5 juli 2008 12:57 schreef Bastard het volgende:
Nog een voorbeeld;
Ik kan tegenwoordig als ik naar het dorp ga de auto voor de deur kwijt! Mijn vrouw kan het zelfs af en toe niet geloven... dan komen we aanrijden en lijkt alles vol, en werkelijk meegemaakt dat ik zei "nee hoor, voor mij is er plek" en er reed zo iemand het parkeervak uit waarna ik kon parkeren!
Kijk dat is overtuiging!!
Je had het gezicht van mn vrouw moeten zien.
Daarnet ook, zaterdagmiddag de parkeergarage in,.... ik weet dat er voor mij plek vooraan is zodat ik niet te ver hoef te lopen, de hele parkeergarage vol behalve 1 plekje vooraan... die is voor mij!
De meeste mensen letten in het begin van een volle parkeergarage niet eens op of er een plaatsje vrij is omdat ze het niet verwachten. Als je positief erover denkt dan valt je dat gewoon eerder op, zeker als je ook nog oplet of mensen net weggaan met hun auto, als je negatief erover denkt dan denk je "o, die komen net aan". Dan heb je niet door positief denken je omgeving beinvloed, je let alleen scherper op dingen die je normaal niet zou zien. Allemaal prima en handig, maar niets geheimzinnigs aan en heeft niet met een "law of attraction" te maken.

Je noemt nu 2 voorbeelden dat je een parkeerplaats vond op een plek die je wou. Heb je echt maar 2 keer geparkeerd in al die tijd? Noem je ook de keren dat je NIET precies kon parkeren waar je wilde? Die tellen ook mee. Of wil je daar de komende week dan eerlijk op turven?
De mensen hebben God niet bedacht, dat heeft God zelf gedaan.
pi_59919536
Het concept verkoopt geweldig goed!
Ik zag van de week al 3 schappen vol met volgelingboeken dus....begin ermee en schrijf er een boek over..die nonsens...
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zondag 6 juli 2008 @ 01:55:49 #22
153970 Terecht
Apodictisch.
  zondag 6 juli 2008 @ 07:02:39 #23
8372 Bastard
Persona non grata
pi_59920863
Mike Another, het lijkt me niet meer dan goed dat de degene die het topic opent een OP maakt waarin een verhaal staat en waarin staat welke richting ze op wil.
Ik kies er voor om een topic te openen waar mensen in navolging van elkaar hun succesverhaal kunnen geven nadat ze The secret hebben gelezen zonder daarbij uit te wijden of het wel of geen onzin is. Waarom ik dat graag zou willen? Simpel, als een topic eindelijk eens kan functioneren binnen TRU zonder te verzanden in een welles-niettes spel ben ik er van overtuigd dat er meer mensen hun verhaal durven te posten. En hiermee neem ik dan dus de proef op de som!

Mochten er dan toch weer mensen zijn die zichzelf niet kunnen helpen en hun mening moeten opleggen, mogen dan een discussie aangaan in een ander topic. Er zijn geloof ik toch een paar secret topics voorbij gekomen in de afgelopen maanden schop die omhoog of open een nieuwe, het is zeker niet dat de discussie niet wil aangaan met je, maar niet hier!
The truth was in here.
pi_59920872
Alle vibes wijzen in de goede richting.Er is meer tussen hemel en aarde.
*****Kraak........
pi_59920878
*tvp*
  zondag 6 juli 2008 @ 08:38:17 #26
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_59920984
Er is een wetenschapper, genaamd William Tiller, die door sommigen als de nieuwe Einstein wordt betiteld. In zijn boek "Science and Human Transformation"gaat hij diep in op subtiele energieen en bewustzijn. Hij is één van de belangrijkste wetenschappers op het gebied van structuur van materie en al meer dan dertig jaar hoogleraar aan Stanford. Professor Tiller ging door waar Einstein ophield en ontdekte dat informatie zich sneller kan verplaatsen dan het licht. We komen nu op het gebied van "Star Trek Wetenschap" ; de zg. hyperspace. Ik kan hier een heel wetenschappelijk verhaal gaan quoten maar voorlopig is het genoeg te stellen dat informatie (en emoties zijn ook een soort informatie) materie kan beinvloeden.

Of kijk bijvoorbeeld naar Masaru Emoto, een Japanse Pseudowetenschapper die ook voorkomt in "What the bleep do we know! ". Hij stelde vast dat water onder invloed van positieve gedachten bijzonder mooie en complexe kristallen vormt. Hij zegt: 'If thoughts can do this to water, imagine what they can do to us!'. Mensen bestaan immers ook voor een groot deel uit water.

Skeptisch zijn is goed, en de typisch amerikaanse manier waarop The Secret wordt gehyped kan je tegenstaan, maar iedereen die het zomaar afdoen als onzin staat niet echt open voor wetenschappelijk bewijs, maar zit opgesloten in zijn of haar eigen overtuigingen.

[ Bericht 2% gewijzigd door Vivi op 06-07-2008 18:42:45 ]
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  zondag 6 juli 2008 @ 08:40:26 #27
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_59920988
Misschien is het interessant als we een test doen met mensen hier, zoals in het boek ook wordt aangegeven; de man die een veer visualiseert, en die vervolgens ergens in een openbaar gebouw vindt.. ? .
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  zondag 6 juli 2008 @ 09:06:24 #28
8372 Bastard
Persona non grata
pi_59921047
quote:
Op zondag 6 juli 2008 08:40 schreef Vivi het volgende:
Misschien is het interessant als we een test doen met mensen hier, zoals in het boek ook wordt aangegeven; de man die een veer visualiseert, en die vervolgens ergens in een openbaar gebouw vindt.. ? .
Geen slecht idee!
Ik wil ook een veer!
The truth was in here.
pi_59921138
Je gelooft het niet, maar ik ging net de vuilniszak op de galerij zetten en toen kwam er een veertje langsgevlogen!!!

OMG!!!


Ik vind het maar eng!!
  zondag 6 juli 2008 @ 09:31:13 #30
8372 Bastard
Persona non grata
pi_59921147
Nou dat noem ik snel resultaat .

=edit= Ben ik met mn meiden in de speeltuin, raad eens wat er voor mijn voeten komt aangewaaid!
Natuurlijk meegenomen als bewijs

[ Bericht 54% gewijzigd door Bastard op 06-07-2008 12:28:24 ]
The truth was in here.
  zondag 6 juli 2008 @ 14:41:47 #31
112333 vogeltjesdans
cry me a river
pi_59925581
quote:
Op zaterdag 5 juli 2008 12:18 schreef DroogDok het volgende:
Nogal logisch dat als je positief denkt er positieve dingen gebeuren. Maat TS, wil je beweren dat zonder dat je van The Secret had geweten deze dingen niet waren gebeurt? Dat lijkt me nogal sterk eigenlijk.
Of je het the secret noemt of niet, het werkt. Er is een directe relatie tussen om iets vragen en het ontvangen. Energie (en alles is per slot van rekening energie) volgt intentie.
quote:
Op zaterdag 5 juli 2008 12:57 schreef Bastard het volgende:
Nog een voorbeeld;
Ik kan tegenwoordig als ik naar het dorp ga de auto voor de deur kwijt! Mijn vrouw kan het zelfs af en toe niet geloven...
Klopt inderdaad ook. Alleen noemden wij dat vroeger geen "secret" maar varkensgeluk.
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  zondag 6 juli 2008 @ 14:42:46 #32
121348 Erasmo
f/8 and be there.
pi_59925606
Vraag: Ik wil de parkeerplaats voor mijn flat hebben, echter mijn buurman ook. En dan?
  zondag 6 juli 2008 @ 14:45:57 #33
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_59925689
Whahaha, en TS is nog een man ook
  zondag 6 juli 2008 @ 14:52:52 #34
105263 Litso
Interlectueel.
pi_59925844
quote:
Op zondag 6 juli 2008 01:41 schreef mike_another het volgende:

[..]


Het gaat erom dat een positieve houding op 2 manieren je leven beinvloedt:
1) positieve dingen gaan je meer opvallen, waar je ze eerst als vanzelfsprekend aannam en meer op de negatieve dingen lette.
2) Je zult daadwerkelijk meer positieve kansen herkennen en kunnen aangrijpen, waar je er eerst overheen gekeken zou hebben.
3) Negeer de negatieve dingen die je overtuiging tegenspreken. Exact aangetoond door je eigen "geen negatieve reacties in mijn topic" eis.

Je hebt dan niet direct je realiteit om je heen verandert, maar enkel je gedrag. Als je bv positief en enthousiast solliciteert heb je uiteraard meer kans om een baan te krijgen.
Ik denk dat hierin eigenlijk de kern van The Secret ligt. Ik geloof niet dat het DHL busje met de oude vriend van Bastard niet was langsgeweest als hij er niet aan had gedacht. De kans bestaat wel dat hij door zijn positieve insteek en de gedachtes aan die vriend hij de kans vergroot heeft dat hij hem ook daadwerkelijk zag en herkende.
Dat je er echt de realiteit mee verandert geloof ik niet. Dat het je leven beter kan maken omdat je nu eenmaal op een positievere manier tegenover dingen staat, en je dat ook uitstraalt, geloof ik wel.

Doet me denken aan een onderzoek waar ik het fijne niet meer van weet, maar het ging erover dat mensen in een krant iets bepaalds op moeten zoeken. Degenen die pessimistisch dachten vonden datgene. Degenen die positiever dachten en in hun eigen geluk geloofden waren veel openstaander en oplettender, en vonden een berichtje in de krant waarin stond dat ze iets gewonnen hadden.
Dat berichtje stond er bij beiden in, maar door de positieve insteek van die mensen stonden hun ogen beter open voor andere dingen.
The Secret werkt, omdat mensen die erin geloven er ook 'bewijs' voor zullen vinden, en daardoor op een positievere manier naar het leven gaan kijken
"Dat is echt ontzettend zielig" ©
  zondag 6 juli 2008 @ 14:58:16 #35
112333 vogeltjesdans
cry me a river
pi_59925972
quote:
Op zaterdag 5 juli 2008 13:03 schreef NED het volgende:
Ik heb nu geen tijd om die hele film te kijken, maar wat "werkt" er dan en hoe doe je dat?
Energie (en daar bestaat alles uit) volgt intentie. Als jij direct vraagt, zal je ontvangen. Mischien niet direct, mischien niet op de manier die je verwacht, maar je zal ontvangen. Dit principe berust op het idee dat alles energie is en een bepaalde frequentie heeft. Die frequentie trekt gelijke frequenties, die bij jouw wensen horen, aan.

Enkele belangrijke aandachtspunten:
- vraag niet alleen, maar geloof er ook in. Vaak vragen mensen om iets terwijl ze in hun hart denken dat het toch niet werkt. Dan zal je ook niets ontvangen, omdat de overheersende frequentie die je uitzendt "het lukt toch niet" is. En dus werkt het niet. Je krijgt wat je vraagt, en feitelijk vraag je "het lukt toch niet".
- hou je niet bezig met hou het doel bereikt moet worden. Dat is jouw taak niet, jouw zorg niet. Het universum regelt dat. Jij bent er namelijk heilig van overtuigd dat als je een Audi TT wilt hebben, je daarvoor toch een tijdje zal moeten werken en dat je die niet voor niets krijgt. En het is die overtuiging die het proces tegenwerkt, omdat je daarmee aangeeft naar het universum: "Een Audi TT krijg je niet zomaar, daarvoor moet je lang werken". En wat straal je daarmee uitnaar het universum, met andere woorden wat is je vraag? Juist, "Een Audi TT krijg je niet zomaar". En dus krijg je hem niet.
- vraag ook niet opnieuw om iets. Laat het universum zijn werk doen. Vertrouw erop dat je zult ontvangen.
- herken ook signalen die je in de goede richting sturen. Opmerkelijke voorvallen, toevalligheden, herken ze en handel er naar. Je mag het best vreemd vinden, maar handel er naar.
- vraag concrete dingen. Geen winnend staatslot, geen 10 miljoen, maar bijvoorbeeld die fiets of TV die je allang hebt willen hebben. Stel je voor dat je hem al hebt, dat het al van jou is. Ervaar dat gevoel.

En als je het niet vertrouwt of je je "schaamt", je hoeft niemand te vertellen dat je ermee bezig bent of waar je om gevraagd hebt. Dat boeit niet. Het is jouw vraag, jouw wens en daar heeft een ander niets mee te maken. Als je je ervaringen wilt delen, dan mag dat gerust, het hoeft niet.

En wat heb je ermee te verliezen? Je hebt er alleen maar mee te winnen. Maar vergeet niet: je denken is geconditioneerd op "dit werkt toch niet". En daardoor zal het soms niet (helemaal) werken. Je moet je echte gedachten goed beseffen voor je deze kunt loslaten. Geef het gewoon een kans zonder je druk te maken over "of het echt wel werkt" en in je hart te denken "dat het toch niet werkt". Laat los die gedachten.
quote:
Op zaterdag 5 juli 2008 13:09 schreef NED het volgende:
Ik zou er meer van staan te kijken als een bijstandsmoedertje ineens een spik spinter nieuwe Rolls op de stoep zou hebben staan dankzij dit "secret"
Het is maar net wat je graag wilt. Als die persoon nu een Audi TT heel mooi vindt? Persoonlijk vind ik niets aan een Rolls.

En wie ben jij of ik om te bepalen wat een ander moet of mag ontvangen?

[ Bericht 2% gewijzigd door vogeltjesdans op 06-07-2008 15:12:55 ]
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  zondag 6 juli 2008 @ 15:04:04 #36
112333 vogeltjesdans
cry me a river
pi_59926119
quote:
Op zondag 6 juli 2008 09:31 schreef Bastard het volgende:
Nou dat noem ik snel resultaat .

=edit= Ben ik met mn meiden in de speeltuin, raad eens wat er voor mijn voeten komt aangewaaid!
Natuurlijk meegenomen als bewijs
Jij hebt vista en IE Waarom heb jij nog geen FF?
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  zondag 6 juli 2008 @ 15:19:25 #37
8372 Bastard
Persona non grata
pi_59926436
quote:
Op zondag 6 juli 2008 15:04 schreef vogeltjesdans het volgende:

[..]

Jij hebt vista en IE Waarom heb jij nog geen FF?
Omdat deze browser nu ook tabbladen heeft

Je klinkt alsog je bekend bent met the secret, heb je ook dingen meegemaakt die je daar aan zou kunnen toekennen?
The truth was in here.
pi_59926510
quote:
Op zondag 6 juli 2008 14:58 schreef vogeltjesdans het volgende:

<knip>
En wat zijn jouw succesverhalen ?
  zondag 6 juli 2008 @ 20:53:18 #39
112333 vogeltjesdans
cry me a river
pi_59933581
Laat ik het zo zeggen, of je het nu the secret noemt of niet, vragen aan het universum werkt.

Zo verwachtte ik meerdere malen een vervelend gesprek op mijn werk. Ik heb toen gevraagd om dit soepel te laten verlopen. En precies die keren dat ik daarom vroeg, verliep het gesprek soepel. En dat is zeker drie keer achter elkaar gebeurd.

Je kunt ook reiki sturen naar bepaalde situaties. Dat heeft me ook een paar keer flink geholpen. Zo betrof het een situatie met een derde partij waarmee ik een vervelende relatie op werkgebied in het verleden had, en waar ik toen mee moest samenwerken (zeker drie man). Het gesprek verliep buiten verwachting goed, en de personen waarmee ik samenwerkte verlieten binnen drie maanden het bedrijf.
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  zondag 6 juli 2008 @ 21:51:44 #40
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_59935291
Interessant, ik ga eind deze maand voor Reiki 1.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_59952324
Hmmm niet echt succes verhaal maar meer dat ik de wensen die ik dus wil met vertraging krijg. Voorbeeld ik wilde steeds iemand zien die ik erg leuk vond , nu ben ik kwaad op hem heb ik ruzie kom ik hem tegen
Een soort liefdesverklaring krijgen als je net bezig bent met begrafenis van een tante is erg raar. Op het moment dat ik er dus totaal niet meer bij stilsta erg apart.
pi_59994344
Lees de OP nog eens goed
quote:
Het topic is niet bedoeld om de discussie aan te gaan over de werking of het wel niet werkt dat zoek je zelf eerst maar uit of je opent een apart topic erover.


[ Bericht 74% gewijzigd door Bastard op 09-07-2008 13:50:12 ]
Lambo of Rekt
pi_59994509
quote:
Op zondag 6 juli 2008 01:41 schreef mike_another het volgende:

[..]

Die eis kun je niet zomaar stellen, dan is je topic toch echt spam geworden. Een openbaar forum betekent discussies, alternatieven noemen en ook mogelijk kritiek te horen krijgen, zolang het maar beschaafd is. Anders moet je er een aparte eigen site voor openen. Je poneert hier een stelling, door zelf heel gewichtig te zeggen dat je het eerst maar niks vond maar er toch in bent gaan geloven omdat... en dan noem je de voorbeelden. Dan ben je daarmee argumenten aan het formuleren, dus daar komen disucssies over.

De posts zoals ik ze van jouw gewend ben. Kwaliteitsuser!
Lambo of Rekt
  woensdag 9 juli 2008 @ 13:43:08 #44
31101 _Led_
Visje aaien niemand zeggen
pi_59994738
Als je nog meer vragen hebt - stel ze gerust en ik doe weer m'n best om het te verduidelijken

[ Bericht 41% gewijzigd door Bastard op 09-07-2008 13:52:03 (Maar niet in dit topic.) ]
zzz
  woensdag 9 juli 2008 @ 13:57:27 #45
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_59995105
quote:
Op maandag 7 juli 2008 17:39 schreef formerjellybean het volgende:
Hmmm niet echt succes verhaal maar meer dat ik de wensen die ik dus wil met vertraging krijg. Voorbeeld ik wilde steeds iemand zien die ik erg leuk vond , nu ben ik kwaad op hem heb ik ruzie kom ik hem tegen
Een soort liefdesverklaring krijgen als je net bezig bent met begrafenis van een tante is erg raar. Op het moment dat ik er dus totaal niet meer bij stilsta erg apart.
Dat is dus ook wat The Secret beschrijft; je moet het loslaten, dan komt het .
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  woensdag 9 juli 2008 @ 13:58:14 #46
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_59995126
Interessant. Ik heb het boek hier liggen en vond het onnodig zweverig gezever. Ik geloof wel in het principe 'wie goed doet, goed ontmoet', maar dat je het universum dingen kunt vragen, dat vind ik onzin . Tvptje dus, ik vind de verhalen hier wel interessant .
KuikenGuppy
  woensdag 9 juli 2008 @ 14:05:45 #47
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_59995328
Op een ochtend werd ik waker en vond dat ik een 1 persoonsfrituurpan moest hebben en diezelfde avond belde mijn moeder me dat ze een 1 persoonsfrituurpan had gezien en voor me had meegenomen , ik had er niet met haar over gepraat .
En ik was een keer aan het einde van mijn geld en ik maakte me geen zorgen en dacht komt goed en toen werd ik lid van de bieb en vond ik 100 euro in het eerste boek wat ik opensloeg .en
diezelfde avond trok ik een dagkaart en daarop stond iets in de trant van : zie je wel dat mazzel ook in de onverwachte hoeken zit .
Ik heb me niet zo verdiept in the secret maar ben me wel bewust dat vragen aan het universum
wel werkt en dat er een mechanisme in werking word gezet om je te geven wat je vraagt en dat je vertrouwen moet hebben , mijn zusje heeft het altijd over " the law of attraction" en intenties uitspreken en werkt ook voor haar , alles is energie dus ook gedachten en je creeerd idd je eigen werkelijkheid .
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
  woensdag 9 juli 2008 @ 14:09:45 #48
31101 _Led_
Visje aaien niemand zeggen
pi_59995420
Ik had een keertje honger en toen wou ik eten en toen bleek er honderd meter verderop een mcdonalds te zitten !
zzz
pi_59995455
Ik heb zojuist een staatslot gekocht. Als het niet werkt hou ik TS aansprakelijk voor de schade van 14.50 euro.
Mocht het wel werken krijgt TS natuurlijk ook 14.50
  woensdag 9 juli 2008 @ 14:39:01 #50
115186 Yekx
it's a mystery
pi_59996103
Ik heb het boek gelezen en de film gezien. Alweer een tijdje geleden. Het is een leuk idee/concept. Positief zijn is uiteraard niets mis mee, maar het is moeilijk en ingewikkeld te bewijzen dat dit daadwerkelijk invloed heeft op het dagelijks leven van ons allen. Wat ik eigenlijk jammer vond, was dat er weinig werd geschreven over twijfel... Mensen twijfelen, Ga Hamlet van Shakespeare maar is lezen

Cogito ergo sum, ik denk dus ik ben... Twijfel lijkt mij in een onzekere, onduidelijke leefomgeving als die van de mens, zeer gezond!!! En volgens mij is er geen positiviteit zonder negativiteit Als jij met je positieve gevoel net mijn parkeerplekje inpikt, voelt dat voor mij allerminst positief... Zoek een gezonde balans tussen positiviteit en negativiteit ipv hopen op het onmogelijke
All are lunatics, but he who can analyze his delusion is called a philosopher.
  woensdag 9 juli 2008 @ 14:39:46 #51
31101 _Led_
Visje aaien niemand zeggen
pi_59996123
Misschien is het handig om de succesverhalen en de discussie uit elkaar te houden om in de OP even naar dit topic te linken : 'The secret', de onzin - discussieer ! ?
Dan houden we gezeik bij gezeik, en geloof bij geloof
zzz
  woensdag 9 juli 2008 @ 14:54:45 #52
8372 Bastard
Persona non grata
pi_59996497
quote:
Op woensdag 9 juli 2008 14:39 schreef L.Denninger het volgende:
Misschien is het handig om de succesverhalen en de discussie uit elkaar te houden om in de OP even naar dit topic te linken : 'The secret', de onzin - discussieer ! ?
Dan houden we gezeik bij gezeik, en geloof bij geloof
Goed punt.
The truth was in here.
pi_59999860
Het geheim is= Wat Je DenkT Gebeurd Ook..
pi_60000082
WensMagick.
pi_60011288
Offtopic, als je vragen hebt ben je van harte welkom in het FB topic, even opgezocht en afgestoft voor je: TRU FAQ en FB

[ Bericht 49% gewijzigd door Bastard op 10-07-2008 07:57:04 ]
De mensen hebben God niet bedacht, dat heeft God zelf gedaan.
pi_60011315
Wie nog steeds niet weet wat The Secret inhoudt kan dit lezen. Bevat zowat alle info van de film.
pi_60011331
Offtopic.

[ Bericht 98% gewijzigd door Bastard op 10-07-2008 07:59:01 ]
De mensen hebben God niet bedacht, dat heeft God zelf gedaan.
pi_60011436
Offtopic

[ Bericht 99% gewijzigd door Bastard op 10-07-2008 07:59:20 ]
De mensen hebben God niet bedacht, dat heeft God zelf gedaan.
  donderdag 10 juli 2008 @ 07:58:37 #59
8372 Bastard
Persona non grata
pi_60012020
Mike_Another ik raad je van harte aan om in het discussietopic de draad inhoudelijk op te pakken, voor klachten en opmerkingen over hoe jij vind dat het zou moeten ben je uitgenodigd in het FB topic.
The truth was in here.
pi_60033258
quote:
Op donderdag 10 juli 2008 07:58 schreef Bastard het volgende:
Mike_Another ik raad je van harte aan om in het discussietopic de draad inhoudelijk op te pakken, voor klachten en opmerkingen over hoe jij vind dat het zou moeten ben je uitgenodigd in het FB topic.
Ik vind het prima hoor, maar waarom was bv die post van Vivi niet offtopic? Ik was VEEL meer ontopic dan de verhalen over William Tiller, Masaru Emoto en What The Bleep. Dat voldoet ook niet aan de strikte "alleen positieve verhalen over the secret" voorwaarde? Het enige verschil is dat mijn posts weliswaar meer ontopic waren, maar kritisch waren. Dat is gewoon een beetje flauw.
De mensen hebben God niet bedacht, dat heeft God zelf gedaan.
  vrijdag 18 juli 2008 @ 15:04:02 #61
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_60190452
Oke, nog even een succesverhaal dan: sinds ik me dus (op aanraden van het boek) inbeeld dat al mijn te betalen facturen inkomsten voor MIJ zijn, lijkt dat dus te gaan kloppen . Dingen waarvan ik dacht dat ik ze nog moest betalen, blijken al betaald of verrekend en ik ontvang zelfs geld terug

En nee, er hoeven geen golddiggers aan te kloppen, eerst mijn schuld van 25 k wegwerken .

Maar ik vind het dus wel té toevallig.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_60192138
quote:
Op vrijdag 18 juli 2008 15:04 schreef Vivi het volgende:
Oke, nog even een succesverhaal dan: sinds ik me dus (op aanraden van het boek) inbeeld dat al mijn te betalen facturen inkomsten voor MIJ zijn, lijkt dat dus te gaan kloppen . Dingen waarvan ik dacht dat ik ze nog moest betalen, blijken al betaald of verrekend en ik ontvang zelfs geld terug
Door dit soort verhalen krijgt de Secret dus een slechte reputatie.
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_60221697
Ver voor The Secret had ik het Handboek Spiegelogie van Willem de Ridder gelezen, wat in principe hetzelfde fenomeen beschrijft: de wereld om je heen is een spiegel van jezelf. Hoewel ik zelf ook vind dat er de nodige haken en ogen aan deze gedachte vast zit, neem ik deze gedachte altijd wel mee in het dagelijks leven.
Ik merk wel dat ik sinds ik met die gedachte in het leven sta, dat het er een stuk positiever en beter aan toe gaat; of puzzelstukjes wat meer op zijn plaats vallen. Het is moeilijk om er echt concrete zaken op te sommen, maar een vrije parkeerplek en een klasgenoot van vroeger die je jaren niet hebt gezien en vervolgens zie je hem ineens weer nadat je een aantal dagen van te voren over hem hebt nagedacht...dat herken ik wel.
  zondag 20 juli 2008 @ 12:53:32 #64
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_60223124
quote:
Op vrijdag 18 juli 2008 16:14 schreef JohnDope het volgende:

[..]

Door dit soort verhalen krijgt de Secret dus een slechte reputatie.
Ik kan het toch ook niet helpen dat het zo is .
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_60235951
quote:
Op vrijdag 11 juli 2008 00:59 schreef mike_another het volgende:

[..]

Ik vind het prima hoor, maar waarom was bv die post van Vivi niet offtopic? Ik was VEEL meer ontopic dan de verhalen over William Tiller, Masaru Emoto en What The Bleep. Dat voldoet ook niet aan de strikte "alleen positieve verhalen over the secret" voorwaarde? Het enige verschil is dat mijn posts weliswaar meer ontopic waren, maar kritisch waren. Dat is gewoon een beetje flauw.
Waarom ben je toch zo geobsedeerd in het debunken van ideeen die buiten de bekende leerwijzen vallen?

The Secret is hetzelfde als de bijbel vol van staat: Bidden tot God en geloven dat je ontvangen hebt waar je om gebeden hebt.

Mattheus hoofdstuk 21:

Het teken van de vijgenboom
18 Toen hij vroeg in de morgen naar de stad terugkeerde, kreeg hij honger.
19 Langs de weg zag hij een vijgenboom staan. Hij liep ernaartoe, maar er zaten alleen maar bladeren aan. Daarop zei hij tegen de boom: ‘Nooit ofte nimmer zul je meer vrucht dragen!’ Ogenblikkelijk verdorde de vijgenboom.
20 Toen de leerlingen dat zagen, vroegen ze verbaasd: ‘Hoe kan het dat die vijgenboom zo plotseling verdorde?’
21 Jezus antwoordde: ‘Ik verzeker jullie: als jullie geloven zonder te twijfelen, zul je niet alleen teweeg kunnen brengen wat er gebeurde met de vijgenboom, maar zul je zelfs tegen die berg kunnen zeggen: “Kom van je plaats en stort je in zee,” en het zal gebeuren.
22 Alles waarom jullie in je gebeden vragen zullen jullie krijgen, als je maar gelooft.’

En zo zijn vele dingen gebeurd, waar ik om vroeg, en geloofde dat ik ze zou ontvangen. Het is echter wel zo, dat je NIET kunt wensen dat een persoon verandert heb ik gemerkt. Je kunt niet iemand verliefd op je laten worden... God laat de vrije wil van de mens ongemoeid (gelukkig maar).
1.618033988749894848204586834365638117720309179805762862135448622705260462818902449707
20720418939113748475408807538689175212663386222353693179318006076672635443338908659593
95829056383226613199282902678806752087668925017116962070322210432162695486262
pi_60236393
quote:
Op maandag 21 juli 2008 00:03 schreef FatalException het volgende:

[..]

Waarom ben je toch zo geobsedeerd in het debunken van ideeen die buiten de bekende leerwijzen vallen?

The Secret is hetzelfde als de bijbel vol van staat: Bidden tot God en geloven dat je ontvangen hebt waar je om gebeden hebt.

Mattheus hoofdstuk 21:

Het teken van de vijgenboom
18 Toen hij vroeg in de morgen naar de stad terugkeerde, kreeg hij honger.
19 Langs de weg zag hij een vijgenboom staan. Hij liep ernaartoe, maar er zaten alleen maar bladeren aan. Daarop zei hij tegen de boom: ‘Nooit ofte nimmer zul je meer vrucht dragen!’ Ogenblikkelijk verdorde de vijgenboom.
20 Toen de leerlingen dat zagen, vroegen ze verbaasd: ‘Hoe kan het dat die vijgenboom zo plotseling verdorde?’
21 Jezus antwoordde: ‘Ik verzeker jullie: als jullie geloven zonder te twijfelen, zul je niet alleen teweeg kunnen brengen wat er gebeurde met de vijgenboom, maar zul je zelfs tegen die berg kunnen zeggen: “Kom van je plaats en stort je in zee,” en het zal gebeuren.
22 Alles waarom jullie in je gebeden vragen zullen jullie krijgen, als je maar gelooft.’

En zo zijn vele dingen gebeurd, waar ik om vroeg, en geloofde dat ik ze zou ontvangen. Het is echter wel zo, dat je NIET kunt wensen dat een persoon verandert heb ik gemerkt. Je kunt niet iemand verliefd op je laten worden... God laat de vrije wil van de mens ongemoeid (gelukkig maar).
Interresant
BoF!
pi_60237510
Ik wens en hoop innig dat dit topic op slot gaat. Ik zal morgen kijken of mijn trillingen dit hebben weten te volbrengen.

Gegroet.
  maandag 21 juli 2008 @ 07:58:20 #68
8372 Bastard
Persona non grata
pi_60238152
The truth was in here.
pi_60332741
quote:
Op maandag 21 juli 2008 00:03 schreef FatalException het volgende:
Waarom ben je toch zo geobsedeerd in het debunken van ideeen die buiten de bekende leerwijzen vallen?
Waarom ben je toch zo geobsedeerd in het blijven geloven in ideeen die aantoonbaar niet kloppen? Die experimenteel makkelijk te weerleggen zijn? Een afwijkende mening posten is wat anders dan geobsedeerd zijn...

Verder vroeg ik alleen maar waarom mijn posts gecensureerd waren omdat ze "offtopic" waren terwijl andere posters die veel meer offtopic waren wel bleven staan. Het enige verschil is dat die posts -ondanks dat ze veel meer offtopic waren dan ik- toch in het straatje van de TS passen.
quote:
The Secret is hetzelfde als de bijbel vol van staat: Bidden tot God en geloven dat je ontvangen hebt waar je om gebeden hebt.
Als je de Bijbel als bewijs van wat dan ook wilt gaan gebruiken, zul je eerst de juistheid van de Bijbel moeten aantonen. Niet de ene wilde theorie bewijzen met een andere wilde theorie.
quote:
En zo zijn vele dingen gebeurd, waar ik om vroeg, en geloofde dat ik ze zou ontvangen. Het is echter wel zo, dat je NIET kunt wensen dat een persoon verandert heb ik gemerkt. Je kunt niet iemand verliefd op je laten worden... God laat de vrije wil van de mens ongemoeid (gelukkig maar).
Dus als dingen wel gebeuren is bewijs dat het werkt, maar als het niet gebeurt dan verzinnen we er allemaal uitzonderingsregels bij die de theorie toch maar in stand houden?
Wil je de waarheid achterhalen of wil je een zinkende theorie ten koste van alles drijvende houden?
De mensen hebben God niet bedacht, dat heeft God zelf gedaan.
pi_60332791
Mwa, weet niet of het onder The Secret valt... Maar ik laatst een droom over mijn vorige zomervakantie (en ook over de mensen)... En raad eens... 2 dagen later trof ik mijn medereiziger aan in de AH om negen uur 'sochtends. Het meest aparte was dat zij ook aan mij dacht.

Twee dagen geleden beloofde ik mijn huisgenoot dat ik werk voor haar zou vinden. 5 minuten na het gesprek belde een klant op met de vraag of ik nog kon werken... Uit het niets. Goed, nu werkt mijn huisgenote bij haar.

En eigenlijk zijn er wel meer van die rare dingen...
  vrijdag 25 juli 2008 @ 07:55:20 #71
8372 Bastard
Persona non grata
pi_60334278
quote:
Op vrijdag 25 juli 2008 01:43 schreef Aldus.Sprak.God het volgende:
Mwa, weet niet of het onder The Secret valt... Maar ik laatst een droom over mijn vorige zomervakantie (en ook over de mensen)... En raad eens... 2 dagen later trof ik mijn medereiziger aan in de AH om negen uur 'sochtends. Het meest aparte was dat zij ook aan mij dacht.

Twee dagen geleden beloofde ik mijn huisgenoot dat ik werk voor haar zou vinden. 5 minuten na het gesprek belde een klant op met de vraag of ik nog kon werken... Uit het niets. Goed, nu werkt mijn huisgenote bij haar.

En eigenlijk zijn er wel meer van die rare dingen...
Zou toch best inderdaad de Law of Attraction geweest kunnen zijn.
The truth was in here.
  zaterdag 26 juli 2008 @ 15:52:09 #72
213369 shut.up.and.love
it must be bunnies.
pi_60361666
Jammer van die onzin posts in dit topic, meestal van die mensen die het anderen om de een of andere manier gewoon niet gunnen om ergens "anders" in te geloven
Ik heb het boek ook vorig jaar gelezen, en gebruik het zo nu en dan. Om de een of andere reden voel ik me toch nog schuldig, want ik wil niets wensen wat ik niet echt nodig heb Maar vorig jaar had ik binnen een week 300 euro nodig, en jawel ik had binnen een week 320 euro uit 4 verschillende hoeken ontvangen zonder die mensen/bedrijven zelf te vragen.

Waar ik het wel regelmatig voor gebruik is om me veiliger te voelen (op straat 's avonds bijvoorbeeld) ik vertel mezelf dat ik veilig en vrij ben, in plaats van zorgen te maken over hang jongeren/vage mannen die langs lopen of ergens staan. Ik ben in het afgelopen jaar nooit meer lastig gevallen op straat, en voorheen bijna elke dag (mannen die me volgen, dingen roepen etc). Omdat ik daar ook altijd aan dacht trok ik het dus ook echt aan, bijna eng gewoon.

Voor mij is dit genoeg bewijs dat het echt werkt!
pi_60363797
quote:
Op zondag 6 juli 2008 21:51 schreef Vivi het volgende:
Interessant, ik ga eind deze maand voor Reiki 1.
Zou jij daarover een topic willen openen? Ik ben benieuwd hoe jij deze cursus ervaart.
pi_60363809
quote:
Op vrijdag 25 juli 2008 07:55 schreef Bastard het volgende:

[..]

Zou toch best inderdaad de Law of Attraction geweest kunnen zijn.
Uhm, zoveel geheimen die ik nog niet ken.
pi_60369846
@mike_another

Wij verschillen gewoon zo enorm in de manier waarop wij de wereld waarnemen, dat ik het er bij wil laten. Je hebt geen antwoord gegeven op mijn vraag, maar je gaat weer op mijn manier van waarnemen in.

Ik ga uit van: Alles is mogelijk tot het tegenbewijs geleverd is (iets wat semantisch trouwens ook normaal is in de Logica). En zelfs met een tegenbewijs zou het nog steeds mogelijk moeten kunnen zijn gezien niets vaststaat. Ook het fysieke niet. Alles is een aanname, alles is "kans".
Jij gaat uit van: Niet is mogelijk tot bewezen is dat het wel mogelijk is.

Zo ben jij. Dat accepteer ik en vind ik prima. Ik vind het alleen zeer beperkend. Voor jezelf en voor de wereld. Ik ben zelf van mening dat mensen die geloven in het "onmogelijke" en het "niet bewezene" beter af zijn dan de ongelovigen. En als ze daar gelukkig mee zijn, probeer ze dan niet van dat geluk af te brengen.
1.618033988749894848204586834365638117720309179805762862135448622705260462818902449707
20720418939113748475408807538689175212663386222353693179318006076672635443338908659593
95829056383226613199282902678806752087668925017116962070322210432162695486262
pi_60370280
Zoveel mensen hier of fok die dit gelijk weer belachelijk moeten maken Alsof zij vooraanstaande wetenschappers zijn

Ik zeg niet dat The Secret waar is, maar ik neig er wel naar.

Observatie beinvloed waarneming (onzekerheidsprincipe), dus blijkbaar heeft bewustzijn creatieve eigenschappen.
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
  zondag 27 juli 2008 @ 00:37:14 #77
9740 Knarf
Ik hou niet van titels
pi_60371629
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 23:10 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Zoveel mensen hier of fok die dit gelijk weer belachelijk moeten maken Alsof zij vooraanstaande wetenschappers zijn

Ik zeg niet dat The Secret waar is, maar ik neig er wel naar.

Observatie beinvloed waarneming (onzekerheidsprincipe), dus blijkbaar heeft bewustzijn creatieve eigenschappen.
Als het wel waar is, kun je van ALLE mensen die ZIEK, ONDERVOED, GELDNOOD HEBBEN, PSYCHISCH OF LICHAMELIJK GEHANDICAPT zijn, zeggen dat het hun eigen schuld is.

Wel lekker makkelijk om te leven in zo'n wereld.

Oh, en als jij op dit moment (of in de toekomst) iets overkomt, is het toch je eigenschuld. Want je wilde niet graag genoeg gelukkig/rijk/etc zijn.
Don't Hold Me Back, This Is My Own Hell.
No keyboard found, press F1 to continue
pi_60372725
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 23:10 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Observatie beinvloed waarneming (onzekerheidsprincipe), dus blijkbaar heeft bewustzijn creatieve eigenschappen.
Aha, de bekende kwantum mechanica verkrachting. Het is niet MENSELIJKE observatie die het waargenomen deeltje beinvloedt maar de MECHANISCHE meting. Daar hoeft geen mens naar te kijken, het gaat om de feitelijke interactie van het meetinstrument met het deeltje. Als jij een bewijs weet te linken waarbij een MENS het beinvloedt dan ben ik daar heel benieuwd naar.
De mensen hebben God niet bedacht, dat heeft God zelf gedaan.
pi_60372978
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 22:48 schreef FatalException het volgende:
@mike_another
Wij verschillen gewoon zo enorm in de manier waarop wij de wereld waarnemen, dat ik het er bij wil laten.
Waarom? Dat is toch juist interessant om over te discussieren? Als 2 mensen die het 100% eens zijn met elkaar discussieren dan dat toch net zo saai als met jezelf discussieren?
quote:
Je hebt geen antwoord gegeven op mijn vraag, maar je gaat weer op mijn manier van waarnemen in.
Je bedoelt neem ik aan de vraag "Waarom ben je toch zo geobsedeerd in het debunken van ideeen die buiten de bekende leerwijzen vallen?" ?
Daar heb ik toch op geantwoord? Ik ben het niet eens met je stelling dat ik geobsedeerd ben, omdat jij mij niet duidelijk kan maken waarom WEL geloven in alles wat "buiten de bekende leerwijzen" valt niet geobsedeerd zijn is? Is het alleen een obsessie als iets niet met jouw mening overeenkomt? Maar op mijn antwoord ging jij weer niet in. Ik vind het gewoon boeiend dat mensen in dingen willen geloven ondanks dat er zoveel tegenbewijs is. Ik snap best dat een mens in een heleboel kan en wil geloven, maar wat mij altijd zo verbaast is de rammelende voorbeelden en bewijzen waar ze zeggen dat geloof op te baseren, ongeacht als die aantoonbaar te weerleggen zijn.
quote:
Ik ga uit van: Alles is mogelijk tot het tegenbewijs geleverd is (iets wat semantisch trouwens ook normaal is in de Logica). En zelfs met een tegenbewijs zou het nog steeds mogelijk moeten kunnen zijn gezien niets vaststaat. Ook het fysieke niet. Alles is een aanname, alles is "kans".
Je slaat nu over dat zo'n logische benadering tot kansberekening leidt. Als er vele bewijzen zijn dat iets niet werkt en vele tegenbewijzen dat het niet werkt, dan wordt het dus onwaarschijnlijker dat het werkt. Je laat het nu klinken alsof je een "semantische" wetenschappelijke houding inneemt tegenover het paranormale, terwijl je het tegenovergestelde doet. De wetenschappelijke aanpak leidt ertoe dat het 99% onwaarschijnlijk is dat het paranormale bestaat, terwijl jij het vrijwel altijd voor 99% voor waar aanneemt omdat je "overal voor openstaat". Bv telekinese en telepathie zou allang aangetoond moeten zijn als het bestond dus is het heel onwaarschijnlijk dat het bestaat. Je kunt best zeggen dat je voor 1% openstaat dat het kan maar dat de aanwijzingen het vooralsnog oorverdovend tegenspreken, maar dat is nu juist mijn invalshoek en niet de jouwe.
quote:
Jij gaat uit van: Niet is mogelijk tot bewezen is dat het wel mogelijk is.
Helemaal niet, ik stel altijd alleen maar wat het meest waarschijnlijk is. Waar jij juist niet voor openstaat is dat iets daadwerkelijk NIET mogelijk is, wat je wel graag zou willen dat mogelijk is. Het gekke is dat jij minder openstaat voor dat paranormale zaken niet kloppen, dan dat ik opensta dat het wel misschien kan kloppen, zodra er bewijs is. Ik kan 100en voorbeeldbewijzen en experimenten noemen die mij (en de gehele wetenschap) zou overtuigen dat iets paranormaals bestaat, terwijl jij niet één voorbeeld kan noemen dat jou ervan zou overtuigen dat het waarschijnlijk allemaal niet bestaat.
quote:
Zo ben jij. Dat accepteer ik en vind ik prima. Ik vind het alleen zeer beperkend. Voor jezelf en voor de wereld.
Zo ben ik niet, zo is de wetenschappelijke benadering en de realiteit om ons heen. Dat is geen beperkende houding, maar een aanpak die ons uit de grotten heeft gebracht.
quote:
Ik ben zelf van mening dat mensen die geloven in het "onmogelijke" en het "niet bewezene" beter af zijn dan de ongelovigen. En als ze daar gelukkig mee zijn, probeer ze dan niet van dat geluk af te brengen.
Het gaat er toch niet om dat iemand zich ergens gelukkig bij voelt? We hebben het hier -mag ik ik hopen- toch over wat het meest waarschijnlijk tot waarheidsvinding zal leiden? Ongeacht wie daar geluk bij vindt en wie niet? Wil je nu werkelijk als argument aandragen dat waar veel mensen zich gelukkig bij voelen een betere theorie is ongeacht of dat objectief een betere theorie is?
De mensen hebben God niet bedacht, dat heeft God zelf gedaan.
pi_60372996
Als ik bv flink de secret uithang, gaat het prima hoor!
Ik krijg alles wat ik wil alleen, wel als ik slaap, ik droom dan dat hetgeen ik wens gebeurd.
Echt heel duidelijk, maar in real life wil het niet lukken.
Mona wat doe ik verkeerd??????
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60373520
quote:
Op zondag 27 juli 2008 02:10 schreef mike_another het volgende:

[..]

Aha, de bekende kwantum mechanica verkrachting. Het is niet MENSELIJKE observatie die het waargenomen deeltje beinvloedt maar de MECHANISCHE meting. Daar hoeft geen mens naar te kijken, het gaat om de feitelijke interactie van het meetinstrument met het deeltje. Als jij een bewijs weet te linken waarbij een MENS het beinvloedt dan ben ik daar heel benieuwd naar.
Heb me er in verdiept en je hebt gelijk. Maar hoe zit het met het inklappen van de probability-wave?
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
  zondag 27 juli 2008 @ 06:31:31 #82
84524 Morwen
I got life
pi_60373535
The Secret is gewoon positief denken, niks geheims aan. Als je positief in het leven staat dan zijn de tegenslagen gewoon iets wat erbij hoort en de meevallers kàn je dan interpreteren als iets wat je zelf voor elkaar gekregen hebt door positief te denken. Alleen, dat is niet zo, het was sowieso gebeurt alleen dan had je het anders geinterpreteerd. Meer zo van "heh heh, EINDELIJK gebeurt mij eens iets positiefs". Positief denken is al zo oud als de mensheid en wordt elke 10 jaar in een ander jasje gegoten, maar het blijft hetzelfde idee.

Whatever rocks your world, though, hoe meer mensen positief denken hoe leuker de wereld wordt
I used to work in a morgue........I am a people person
Only Human
pi_60374341
Gisteren ook iets meegemaakt, waardoor ik weer direct aan dit topic moest denken.

Ik stond in de supermarkt en zag in de verte bij de kassa iemand staan die erg leek op een oud klasgenoot, ik ging dus ook vanuit dat het die klasgenoot was. Dus ik denk even wat ik tegen hem ga zeggen etc., en loop er naar toe. Eenmaal dichterbij blijkt het toch die klasgenoot niet te zijn. Ik draai me weer om, en wie loop ik direct tegen het lijf....juist, die klasgenoot die ik in gedachten had
  maandag 28 juli 2008 @ 13:33:47 #84
31101 _Led_
Visje aaien niemand zeggen
pi_60394699
quote:
Op zondag 27 juli 2008 10:19 schreef Urquhart het volgende:
Gisteren ook iets meegemaakt, waardoor ik weer direct aan dit topic moest denken.

Ik stond in de supermarkt en zag in de verte bij de kassa iemand staan die erg leek op een oud klasgenoot, ik ging dus ook vanuit dat het die klasgenoot was. Dus ik denk even wat ik tegen hem ga zeggen etc., en loop er naar toe. Eenmaal dichterbij blijkt het toch die klasgenoot niet te zijn. Ik draai me weer om, en wie loop ik direct tegen het lijf....juist, die klasgenoot die ik in gedachten had
Tja, da's nou toeval he.
zzz
pi_60394892
Misschien werkte die gedachte aan die klasgenoot wel ver door en was die gedachte al langer aanwezig en ging die gedachte via tunnels richting die klasgenoot die een impuls krijgt daardoor en dus een ingeving om naar Albert Heyn te gaan omdat de gedachte van Urquhart in het onbewuste systeem is gekomen van die klasgenote Een bewuste gedachte van Urquart richting een verre klasgenoot in het onbewuste . In geval van geld krijgen van belasting ga je gedachtes "stralen" richting medewerkers daar die sneller handelen of *Ahum* Fouten gaan maken waar ze niet meer achterkomen achteraf. In geval van krijgen van droombaan ga je de afnemer van het sollicitatie gesprek beinvloeden met gedachtes? Of is dat een hele andere insteek en heeft het er dus niets mee te maken? Bij lotto winnen iets compleet anders en dat gaat me erg ver ook, de draaiende ballen zijn denk ik niet te beinvloeden met gedachtes

Alles in verbinding met elkaar en dat een gedachte voor een kettingreactie zorgt een beetje. En dan hoeft het niet eens de gedachte op het moment te zijn van in de Appie staan maar die gedachte kan al eerder gevormd zijn maar pas later naar voren komen.

Don't take this too seriously, even een soort van gedachte erover hoe het eventueel mogelijk zou kunnen zijn om met gedachtes te krijgen wat je wilt. Boek van the secret moet ik overigens nog steeds aanschaffen.

Zomaar dus Ben er zelf niet overtuigd van, zomaar een gedachte hoe het zou kunnen gaan wanneer het mogelijk is. Nogmaals het boek eens erbij nemen.

[ Bericht 15% gewijzigd door Topspin op 28-07-2008 13:58:24 ]
Genieten is toegestaan!!!
  woensdag 30 juli 2008 @ 21:57:32 #86
155021 Mender
Gekke Henkie
pi_60453846
Dit topic spreekt me wel aan. Ik ben hier ook voor de verhalen gekomen. Wel jammer dat dit topic vervuild wordt met allerlei discussies van Mike_Another en andere. Deze dingen ben ik op een gegeven moment maar gewoon gaan skippen bij het doorlezen van dit topic.

Dit is toch een topic over de succesverhalen van the secret en de discussies rond die ervaringen? En toch niet over discussies van wie wat tegen wie zei. En over wat er wel en niet waar is van the secret. Ik weet voor mezelf gewoon dat dit werkt, en daarom kom ik naar dit topic, om verhalen te lezen en mijn ervaringen te delen. Dit topic zou geen uitnodiging moeten zijn voor sceptici of mensen die over iets anders willen discuseren. Wel een beetje jammer dit.

Mijn grootste ervaring,
Een jaartje ofzo terug wilde ik eigenlijk wel graag het huis uit. Maar had er nog niet echt de financiele mogelijkheden voor. Ik was aan het kijken naar antikraak, en hier hield ik me een maandje of 3 mee bezig. Eerst met zoeken op internet naar de mogelijkheden en verhalen van andere mensen. Later ben ik spontaan dingen op tv en krant tegen gekomen hierover. En heb ik een verhaal gehoord over iemand die hier vlakbij antikraak woonde. Na 4 of 5 maanden vanaf dat ik hiermee begon belde familie van mij op dat hij pas een huis te koop had staan, en of ik daar kostenloos in wilde wonen om op het huis te passen. En dat was dus een ruim vrijstaand huis. Toen heb ik dus meteen ja gezegd. Achteraf realiseerde ik me pas dat ik gewoon had gekregen wat ik wilde. Zonder er enige moeite voor te hoeven doen. Ik moest er wel na 6/7 maanden weer uit maar dat was te verwachten.
  donderdag 31 juli 2008 @ 07:57:31 #87
8372 Bastard
Persona non grata
pi_60459814
Wat een leuk verhaal Mender
The truth was in here.
pi_60463488
quote:
Op zondag 27 juli 2008 06:31 schreef Morwen het volgende:
The Secret is gewoon positief denken, niks geheims aan. Als je positief in het leven staat dan zijn de tegenslagen gewoon iets wat erbij hoort en de meevallers kàn je dan interpreteren als iets wat je zelf voor elkaar gekregen hebt door positief te denken. Alleen, dat is niet zo, het was sowieso gebeurt alleen dan had je het anders geinterpreteerd. Meer zo van "heh heh, EINDELIJK gebeurt mij eens iets positiefs". Positief denken is al zo oud als de mensheid en wordt elke 10 jaar in een ander jasje gegoten, maar het blijft hetzelfde idee.

Whatever rocks your world, though, hoe meer mensen positief denken hoe leuker de wereld wordt
Nee, da's niet het idee van the secret. Dat onderscheid maken ze ook in hun docu The Secret is geen psychologisch verschijnsel, maar een fysisch verschijnsel volgens haar gedachtengoed. Dat zijn 2 verschillende dingen.
pi_60465279
Toch hardnekkig, die users die wilen discussiëren .
pi_60470970
Weet je voor mij is de secret meer dat je voor jezelf duidelijk krijgt wat je wil en je leert jezelf erop toeleggen. Het is wel grappig als je steeds voor jezelf opschrijft wat je wil en dan een poosje later het lijstje onder ogen te krijgen en te zien wat gebeurd is uit dat lijstje.
  donderdag 31 juli 2008 @ 17:59:43 #91
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_60471141
Geen idee of het aan The Secret is te danken, maar ik weet dat ik nooit in grote geldproblemen zal komen. Iedere keer als ik denk "oei", dan krijg ik weer een grote opdracht of komt er ergens anders ineens geld vandaan. Misschien moet ik me maar eens gaan concentreren op rijk worden
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_60471287
Wie weet is jou geluk aangeboren Tinkepink

Heb je the secret niet eens nodig. Of geluk aangeboren kan zijn is ook maar de vraag hoewel ik soms wel denk dat de een het meer voor de wind gaat dan de ander op gebied van geld en gezondheid. ( laatste is dan het belangrijkste in mijn ogen, als je chronische griep hebt dan heb je vrij weinig aan een paar miljoen )
Genieten is toegestaan!!!
  donderdag 31 juli 2008 @ 18:11:34 #93
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_60471305
quote:
Op donderdag 31 juli 2008 18:10 schreef Topspin het volgende:
Wie weet is jou geluk aangeboren Tinkepink
Nou, dat denk ik toch niet... als je eens wist uit wat voor nest ik kom....
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_60471367
quote:
Op donderdag 31 juli 2008 18:11 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Nou, dat denk ik toch niet... als je eens wist uit wat voor nest ik kom....
Kan dan zijn dat je net op de juiste plek verkeert dat je net die grote opdracht krijgt als het nodig is?. Juiste moment en juiste plek. Dat je op het juiste spoor zit in je leven door juiste keuze's in het verleden en dat het hele leven enigszins kloppend is. Karma zal ik het niet noemen maar gewoon de mensen die vanaf het begin al een juist spoor volgen en dat wat ze tegenkomen op dat spoor ook kansen biedt. Dat ieder spoor bij ieder mens dus ook anders is en dat de een een spoor volgt en krijgt waar meer op het pad komt. En dan hoef je niet eens geboren te zijn voor geluk, juiste spoor kiezen en dan vanzelf de kans dat er goeds op het spoor ligt.

Kan er nog dieper over nadenken maar het is ff te warm Vraag me soms af hoe het zit met kansen die op een levenspad liggen, onzichtbare kansen dus ook die niet meteen opgemerkt worden. Verborgen talenten die niet benut worden en foute keuze's die gemaakt worden. Dat sommige mensen ook op het station staan en neergestoken worden zomaar zoals vorig jaar iemand zomaar met een bijl werd aangevallen uit het niets, zouden die mensen 10 minuten later daar staan dan zouden ze nog leven. Het ritme van het leven dus ook.

Maar dat kan weer offtopic gaan.
Genieten is toegestaan!!!
  donderdag 31 juli 2008 @ 19:03:22 #95
176875 Spellmeista
||planetary Spells||
pi_60472183
Een hele tijd geleden zag ik de film the Secret op het internet. Ik moet zeggen dat ik het heel erg commercieel vind, maar je hoort mij niet zeggen dat er niks van waar is. Integendeel:heel veel dingen die ik dagelijks meemaak hebben met the Secret te maken. Zoals iemand hierboven al beschreef en ik vind dat redelijkerwijs het dichts in de buurt komen: positiviteit. Misschien is het vanaf dat punt uit te breiden naar andere zaken. Persoonlijk denk ik dat als je dit echt wilt beleven je echte vrijheid moet vinden en bewaren.

Wel interessante stof. Denk wel dat er meer achter zit.
  donderdag 31 juli 2008 @ 19:06:11 #96
176875 Spellmeista
||planetary Spells||
pi_60472230
quote:
Op donderdag 31 juli 2008 11:52 schreef Haushofer het volgende:

[..]

Nee, da's niet het idee van the secret. Dat onderscheid maken ze ook in hun docu The Secret is geen psychologisch verschijnsel, maar een fysisch verschijnsel volgens haar gedachtengoed. Dat zijn 2 verschillende dingen.
Dit heeft alles met psychologie te maken, dat weet ik zeker. Ook heeft dit te maken met fysieke objecten. Je visualiseerd ze immers imo met een bepaalde gedachtengang die grenst aan psychologische krachtmeting.
pi_60490146
Hahaha, the secret. Wat een bullshit.
Het gaat nog steeds om je ik, die dingen wil en niet wil en dat vervolgens probeert af te dwingen volgens gedachten. Alsof diepere overtuigingen en onderbewustzijn geen invloed hebben op wat je mee maakt en wat je mee gaat maken. Het krampachtig vasthouden aan positieve dingen middels gedachte sturing is imo kansloos.
Het is enkel het spiritueel vervullen van je egoistische neiging om alles in controlle te hebben.

Maar als ik de TS lees en als ik naar mijzelf kijk, dan is het eerder het loslaten van verwachtingen en een vertrouwen hebben dat de oplossingen wordt gevonden.

Volgens mij werkt de wet van aantrekkingskracht voornamelijk doordat je mensen mag die op jou lijken. Je hebt dezelfde energie. En die aantrekkingskracht heeft imo niets te maken met de huidige inhoud van je hoofd. Gedachten komen en gaan. Wie je werkelijk bent of hoe jij jezelf ziet (je overtuigingen) die houden het een stuk langer uit (zijn nog steeds tijdelijk).

Ah joh, ga mediteren. Er komt vanzelf een moment dat je merkt dat je helemaal niets nodig hebt om 'teVREDEn' te zijn. Dat is pas relaxed, daar heb je wat aan.
Sat
Chit
Ananda
pi_60643443
quote:
Op zondag 27 juli 2008 06:05 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Heb me er in verdiept en je hebt gelijk. Maar hoe zit het met het inklappen van de probability-wave?
Dat is precies waar ik op doelde. bepaalde eigenschappen van een "quantumdeeltje" verkeren in principe constant in een golfstatus, dwz het heeft bv een spin naar rechts en een naar links TEGELIJK. Totdat er een interactie plaatsvindt met een deeltje waarbij die eigenschap nodig is of invloed heeft. Dat kan via een meetapparaat zijn maar ook gewoon interactie met andere toevallige deeltjes. Op dat moment collapsed de golfstatus en wordt er een spin "gekozen" door het deeltje zelf, op een manier die nog niemand begrijpt.

De essentie van QM is dat bepaalde eigenschappen van een deeltje niet onbekend zijn totdat het gemeten wordt, maar daadwerkelijk ONBEPAALD totdat het "nodig" is. Niemand die QM kan begrijpen, het enige wat er misschien logisch aan te noemen is, is dat zolang een deeltje een eigenschap niet "nodig" heeft het zinloos is voor het deeltje zelf om hem al bepaald te hebben.

Het fascinerende aan QM is dat hoe de natuur blijkbaar werkt, "toevallig" de enige manier is om geen determinitisch universum te hebben.
De mensen hebben God niet bedacht, dat heeft God zelf gedaan.
  vrijdag 8 augustus 2008 @ 07:55:08 #99
8372 Bastard
Persona non grata
pi_60645717
Moeilijk he om je te houden aan de OP, geen discussie alleen succesverhalen.
Vanaf hier gaarne ontopic, of niet reageren, of in het discussietopic reageren!
The truth was in here.
pi_60645718
Kan een modje weer even een gummetje gaan hanteren?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')