euh?quote:
Dat is balen idem, wij gaan altijd net zitten middenin een mierenhoop bv, of krijgen een teek te pakken aan de flamoes..heel fijn!quote:
-ziet man voor me die op rolschaatsen schaatst te kotsen enzoow-quote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:15 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Rollend kotsen.
en die was zalig!quote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:16 schreef Slaapkamermug- het volgende:
je eigen melk drinken
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:16 schreef Slaapkamermug- het volgende:
je eigen melk drinken
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:24 schreef santax het volgende:
Serieus genomen worden en staand pissen doen het hem wel voor mij
Van de andere kant, als vrouw word je met een leuk bekkie natuurlijk ook weleens serieus genomen.
Ik (man) ben gelukkig nog nooit serieus genomen. Maar ik ben blij om te horen dat jij af een toe wel eens goed serieus genomen wordt.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:24 schreef santax het volgende:
Serieus genomen worden en staand pissen doen het hem wel voor mij
Van de andere kant, als vrouw word je met een leuk bekkie natuurlijk ook weleens serieus genomen.
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:28 schreef Upsetter het volgende:
[..]
Ik (man) ben gelukkig nog nooit serieus genomen. Maar ik ben blij om te horen dat jij af een toe wel eens goed serieus genomen wordt.
Dan hoop ik voor je dat je géén man bentquote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:29 schreef Strychnine het volgende:
Dat ik borsten heb.
Vuige sletquote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:32 schreef Xennia het volgende:
extreem hulpeloos doen en daarmee een beroep doen op zijn redder-in-nood mechanisme en het zo voor elkaar krijgen dat de man die de meterstand op kwam nemen ook nog je gordijnrails ophangt, een wasmachine naar boven tilt en een kast in elkaar zet.
Wat is daar zo voordelig aan dan?quote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:29 schreef Strychnine het volgende:
Dat ik borsten heb.
Zal bij mij niet waar zijnquote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:32 schreef Xennia het volgende:
extreem hulpeloos doen en daarmee een beroep doen op zijn redder-in-nood mechanisme en het zo voor elkaar krijgen dat de man die de meterstand op kwam nemen ook nog je gordijnrails ophangt, een wasmachine naar boven tilt en een kast in elkaar zet.
Uhu en wat had je precies aan tijdens het verwijzen naar je gordijnen? Draaide je kont en borsten van links naar rechts of juist van rechts naar linksquote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:35 schreef Xennia het volgende:
[..]
Slet? Ik heb hem vriendelijk bedankt met een kop oplos-koffie
Ik droeg aftandse kluskleding, maar had mijn bambi-ogen opgezet en knipperde met mijn wimpersquote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:39 schreef santax het volgende:
[..]
Uhu en wat had je precies aan tijdens het verwijzen naar je gordijnen? Draaide je kont en borsten van links naar rechts of juist van rechts naar links![]()
Niets mis met goede oploskoffie trouwens
Ik rust mijn kofferquote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:41 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ik droeg aftandse kluskleding, maar had mijn bambi-ogen opgezet en knipperde met mijn wimpers
Vooral als ze verkeerd zitten in je balzak of zo. Zo'n zeurende pijn die je niet weg krijgtquote:Op zaterdag 28 juni 2008 03:29 schreef donroyco het volgende:
Nadeel: pijn in mijn ballen
Auwiequote:Op zaterdag 28 juni 2008 03:31 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Vooral als ze verkeerd zitten in je balzak of zo. Zo'n zeurende pijn die je niet weg krijgt
Daarom zie je zo weinig meisjes / vrouwen in de fitnesszaal.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 10:39 schreef Elfy het volgende:
Als meisje hoef je niet te trainen/fitnessen voor een fijn figuur.
Sport![]()
Geen 9 maanden een zwaar ding dragen om hem er met ongelofelijke pijn uit te persen, het grootste deel van het huishouden niet doenquote:Op zaterdag 28 juni 2008 13:05 schreef Thrackan het volgende:
Ik hoef me als man niet te spiegelen aan elk modeblad, per se dure drankjes te drinken omdat bier "niet voor vrouwen" is, ik kan 's nachts over straat lopen zonder verkracht te worden.
Daarnaast is het fijn om kaart te kunnen lezen, wiskundig en ruimtelijk inzicht te hebben, zoals eerder werd gezegd zelf dingen te kunnen repareren, potjes open te kunnen draaien, gevoelloos te zijn zonder dat het raar is, wild te kunnen plassen met recordtempo, boeren en scheten te kunnen laten, niet elke maand te bloeden als een rund en eigenlijk kan ik hier nog veel langer mee doorgaan...
Je bent minderjarigquote:Op zaterdag 28 juni 2008 13:07 schreef Breathtaking het volgende:
Het gemakkelijk manipuleren van mannen
Maar daar staat tegenover dat... Ehm.... MANNEN ZIJN DA BOMBquote:Op zaterdag 28 juni 2008 14:09 schreef kyraaa het volgende:
nou, zo te horen hebben mannen de meeste voordelen.![]()
Lekker ongegeneert aan je zak krabben.
Dan moet ik weer breezers gaan kopen en zo, nee dank je.quote:
Mijn wederhelft met een groot gat in haar hand. Onder het mom van: "Deze is echt goed hoor"quote:Op zaterdag 28 juni 2008 14:38 schreef kyraaa het volgende:
50 euro voor een oogpotlood?Met wat voor mensen ga jij om?
;')quote:Op zaterdag 28 juni 2008 15:10 schreef kyraaa het volgende:
mensen die meer dan tien euro besteden aan make upMoet je je zo verbergen dan?
[ afbeelding ]
Oh god neequote:Op zaterdag 28 juni 2008 15:10 schreef kyraaa het volgende:
mensen die meer dan tien euro besteden aan make upMoet je je zo verbergen dan?
[ afbeelding ]
Thanks, ben eindelijk van mijn honger af.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 15:10 schreef kyraaa het volgende:
mensen die meer dan tien euro besteden aan make upMoet je je zo verbergen dan?
[ afbeelding ]
Je hebt altijd nog het mes.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 17:12 schreef DeeCruise het volgende:
Niet elke maand met een "probleem" hoeven te zitten...
Ow, en geen kinderen hoeven te baren, man wat lijkt me dat waardeloos
En ook dat lijkt me arelaxed..quote:
Dat zal ook altijd raar blijven, mag ik hopen.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 16:54 schreef Bellatrix het volgende:
Seks met mannen.Anno 2008 is het toch nog raar om als man een man te neuken volgens sommige mensen.
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 12:15 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Daarom zie je zo weinig meisjes / vrouwen in de fitnesszaal.![]()
En je hebt gelijk: sport
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:28 schreef Upsetter het volgende:
[..]
Ik (man) ben gelukkig nog nooit serieus genomen. Maar ik ben blij om te horen dat jij af een toe wel eens goed serieus genomen wordt.
Hahaha tis zo lekker om vrouw te zijn, wij snappen dat soort dingen!quote:Op zaterdag 28 juni 2008 14:34 schreef 7nightwing7 het volgende:
Vrouwen en kledingGek wordt ik ervan. Wij mannen gaan gewoon de winkel in, lopen meteen naar het juiste kledingrek, we passen het en hoppa kopen die handel.
Vrouwen gaan eerst 5 verschillende winkels in, alles wordt gepast. en dik 7 uur later komen ze thuis aan met legen handen. In de trend van: "er was niet echt iets bij wat ik leuk vond".
Maar wel natuurlijk dikke ¤ 50 uitgeven aan een oogpotlood. Komop zeg.![]()
Ik vind het zo sneu hoe mensen haar foto's misbruiken, ze is een geweldig wijf gewoon!quote:Op zaterdag 28 juni 2008 15:10 schreef kyraaa het volgende:
mensen die meer dan tien euro besteden aan make upMoet je je zo verbergen dan?
[ afbeelding ]
je hoeft gelukkig niet te rukken aan iets dat scheelt welquote:Op zondag 29 juni 2008 00:00 schreef Pyjama het volgende:
Geen penus hebben.
Nog even en iedereen is als jijquote:Op zondag 29 juni 2008 14:11 schreef VBVFV het volgende:
Ondanks alle voordelen die we als man zijnde hebben is dat allemaal niks waard, want een beetje vrouw heeft een man binnen no-time zo ver dat hij alles (voor haar) doet wat ze zelf niet kan. Met andere woorden vrouwen zijn gewoon de baas. En dat zeg ik als man jah
dat je als vrouw zijnde met ongegeneert aan je zak krabben komt baart mij toch zorgenquote:Op zaterdag 28 juni 2008 14:09 schreef kyraaa het volgende:
nou, zo te horen hebben mannen de meeste voordelen.![]()
Lekker ongegeneert aan je zak krabben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.luciferhout, en niets anders!
hier had uw reclame kunnen staan!
Dat dusquote:Op zaterdag 28 juni 2008 11:08 schreef Dandror het volgende:
Het beste van een man zijn vind ik nog wel aangetrokken tot vrouwen zijn.
Ik, als man zijnde, lees dit stukje en snap er nog steeds geen reet vanquote:Op zaterdag 28 juni 2008 23:23 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Hahaha tis zo lekker om vrouw te zijn, wij snappen dat soort dingen!
Heerlijk!
Gewoon het idee van als ik dat koop dan, en dan fantaseren we een paar minuten over dat kledingstuk etc, maar we nemen hem niet..
We vragen eerst tig keer aan jou of het wel leuk staat en of we het nu wel moeten doen, en jij vertwijfelt geraakt door onze vragen, raakt geheel geirriteerd, en dan zeg je neem het DAHANNNNNNNN!
En dan zeggen wij eh nee toch maar niet en hangen het snel terug en lopen naar een ander rek want daar hing ook wat leuks etc etc..
einde verhaal idem, we kopen of niks bijzonders maar omdat we dus niks gekocht hebben moeten we het geld
dat in onze zak brand gewoon, toch uitgeven.
Aangezien we dus ongeveer iets wilden uitgeven van 80 euro die dag, kopen we op de valreep toch maar een mega duur oogpotlood als beloning voor ons beheerste koopgedrag, en kijk aan tis zelfs 30 euro goedkoper dan we in gedachten hadden gehad wat een mazzel.
En ja zo denkt een vrouw nu eenmaal.
En genieten joh!
Jij zit duidelijk onder "de plak"quote:Op zondag 29 juni 2008 14:11 schreef VBVFV het volgende:
Ondanks alle voordelen die we als man zijnde hebben is dat allemaal niks waard, want een beetje vrouw heeft een man binnen no-time zo ver dat hij alles (voor haar) doet wat ze zelf niet kan. Met andere woorden vrouwen zijn gewoon de baas. En dat zeg ik als man jah
quote:Op zondag 29 juni 2008 18:10 schreef Yoda87 het volgende:
Lekker op bank met een biertje flauwe tekenfilms kijken
tip voor de volgende verjaardag: Een bak plamuur.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 14:40 schreef 7nightwing7 het volgende:
[..]
Mijn wederhelft met een groot gat in haar hand. Onder het mom van: "Deze is echt goed hoor"
Waar heb je dat tweede paar voor nodig dan?quote:Op zondag 29 juni 2008 13:04 schreef Dr.Droxz het volgende:
* genoeg hebben aan 2 paar schoenen
sterf vieze kankerhoerquote:Op zaterdag 28 juni 2008 13:07 schreef Breathtaking het volgende:
Het gemakkelijk manipuleren van mannen
Paar 1: Zaalvoetbal, witte zolen verplichtquote:Op zondag 29 juni 2008 22:08 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Buitenspel snappen.
[..]
Waar heb je dat tweede paar voor nodig dan?
quote:Op zondag 29 juni 2008 13:04 schreef Dr.Droxz het volgende:
* Ongekend tegen een boom zeiken... (plastuit ftw)
* snel klaar met douchen Check
* geen 100 lagen plamuur op mijn smoel hoeven plakken Check
* genoeg hebben aan 2 paar schoenen Check
* snel klaar zijn met winkelen Check
* overal bijkunnen Check 1.86m
* zelf klusjes kunnen doen Check
* zelf potjes open kunnen maken Check
* bier drinken Check
* lekker aan je tieten zitten![]()
* enz. enz. enz.
Da's wel tof ja, dat lukt je als man niet.quote:Op zondag 29 juni 2008 16:27 schreef ondeugend het volgende:
Wegkomen met kleine verkeersovertredingen en een lange preek krijgen in plaats van een bon. Je liefste glimlach opzetten dus.
quote:Op zondag 29 juni 2008 21:56 schreef rulerofdeath het volgende:
[..]
tip voor de volgende verjaardag: Een bak plamuur.
oh god hebben we hem weerquote:Op zaterdag 28 juni 2008 18:22 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Dat zal ook altijd raar blijven, mag ik hopen.
Goede reactie!quote:Op zaterdag 28 juni 2008 18:22 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Dat zal ook altijd raar blijven, mag ik hopen.
ik ook hoorquote:
nee hoor. dat hebben we toch niet doorquote:Op dinsdag 1 juli 2008 19:26 schreef roze-meisje het volgende:
[..]
ik ook hoor![]()
ik las trouwens: wat is het voordeel van je sekte
vrouwen kunnen goed heel geniepig iemand kwetsen![]()
laat eens zien danquote:bovendien manipuleren we mannen met ons tietwerk(dumbasses
)
Pardonquote:Op vrijdag 4 juli 2008 13:08 schreef Flatmo het volgende:
als vrouw moet je hard leren voor toetsen en haal je nog maar een 5
Als vrouw hoef je enkel je cleavage te laten zien, terwijl je voorovergebogen voor het bureau staat en je hebt een 8 voor tekenen.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 13:08 schreef Flatmo het volgende:
als vrouw moet je hard leren voor toetsen en haal je nog maar een 5
Ja en zo blijven ze natuurlijk dom. Als je nooit ergens voor moet knokkenquote:Op vrijdag 4 juli 2008 13:33 schreef IQM het volgende:
[..]
Als vrouw hoef je enkel je cleavage te laten zien, terwijl je voorovergebogen voor het bureau staat en je hebt een 8 voor tekenen.
Althans, zo ging dat bij mij op school.
Het waren vaak dan ook de 'sletjes' van de klas.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 13:44 schreef MrFl0ppY het volgende:
[..]
Ja en zo blijven ze natuurlijk dom. Als je nooit ergens voor moet knokken
bij ons deed alleen de lekkere lerares van een jaartje of 26 dat,quote:Op vrijdag 4 juli 2008 13:33 schreef IQM het volgende:
[..]
Als vrouw hoef je enkel je cleavage te laten zien, terwijl je voorovergebogen voor het bureau staat en je hebt een 8 voor tekenen.
Althans, zo ging dat bij mij op school.
jaha daar zijn we ook heftig jaloers op dat snap je!quote:Op maandag 30 juni 2008 20:58 schreef mr.happy het volgende:
Het voordeel van man zijn: bij jeuk op je handrug even lekker over je kin raspen !
eh no offense maar eh, reet op de wasbak doet het hem ook wel hoor!quote:Op zaterdag 5 juli 2008 00:58 schreef rakotto het volgende:
In de wasbak pissen als ik geen zin heb om naar beneden te gaan.
Ik ben een saaie vrouw inzake kwetserij...tenzij iemand mij enorm onderuit schopt dan wordt ik wel ff fel maar pas als het echt te ver gaat..en dat kan ff durenquote:Op dinsdag 1 juli 2008 19:26 schreef roze-meisje het volgende:
[..]
ik ook hoor![]()
ik las trouwens: wat is het voordeel van je sekte
vrouwen kunnen goed heel geniepig iemand kwetsen![]()
bovendien manipuleren we mannen met ons tietwerk(dumbasses
)
En dan kun je schelden als een viswijfquote:Op zaterdag 5 juli 2008 01:07 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Ik ben een saaie vrouw inzake kwetserij...tenzij iemand mij enorm onderuit schopt dan wordt ik wel ff fel maar pas als het echt te ver gaat..en dat kan ff duren
ja ik doe dan net zoals diegene die voor me staat!quote:Op zaterdag 5 juli 2008 01:09 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
En dan kun je schelden als een viswijf![]()
O ja, da's ook een voordeelquote:
Wat uit je neus?quote:Op zaterdag 5 juli 2008 01:10 schreef Re het volgende:
is dit een sliertjes en bonken topic?
Totaal niet, ik scheld mensen namelijk niet uit. Ik kan ze wel aan zonder te vloeken en smerige taal te gebruiken.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 01:18 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
ja ik doe dan net zoals diegene die voor me staat!
iemand zei dat ooit tegen mij geef een ander terug wat ze jou geven!
Komt je vast bekend voor of niet?
Jij luisterd nooit slapoor!quote:Op zaterdag 5 juli 2008 01:45 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Totaal niet, ik scheld mensen namelijk niet uit. Ik kan ze wel aan zonder te vloeken en smerige taal te gebruiken.
Dat kost zoveel moeite en is de kans niet groot dat de wasbak op de grond valt wegens het gewicht?quote:Op zaterdag 5 juli 2008 01:05 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
eh no offense maar eh, reet op de wasbak doet het hem ook wel hoor!
Wel waar, maar dan moet je wel een vrouwelijke agent tegen komen die in een goed humeur is.quote:Op zondag 29 juni 2008 23:39 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Da's wel tof ja, dat lukt je als man niet.
En jij wilt ook serieus zulke bommen op je borst hebben?quote:Op zaterdag 5 juli 2008 12:43 schreef JOPPI3 het volgende:
Het nadeel weet ik wel, wij mannen hebben geen:
[ afbeelding ]
Euhm ja die wil ik wel op mijn borst hebben... graag zelfs!quote:Op zaterdag 5 juli 2008 12:51 schreef Sjibble het volgende:
[..]
En jij wilt ook serieus zulke bommen op je borst hebben?
Waarom laat je geen fietsbanden in je borsten implanteren.
Kun je ze vullen met water en zo groot maken als je wilt.
Katie Price wannabe
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:24 schreef santax het volgende:
Serieus genomen worden door andere mannen en staand pissen doen het hem wel voor mij
Van de andere kant, als vrouw word je met een leuk bekkie natuurlijk ook weleens serieus hard genomen.
als man zijndequote:Op zaterdag 5 juli 2008 12:53 schreef JOPPI3 het volgende:
[..]
Euhm ja die wil ik wel op mijn borst hebben... graag zelfs!
quote:Op zaterdag 5 juli 2008 12:53 schreef JOPPI3 het volgende:
Euhm ja die wil ik wel op mijn borst hebben... graag zelfs!
Daarom dusquote:
Dat hoef je als vrouw gelukkig ook nietquote:
Dat kan harderrrrrquote:Op zondag 6 juli 2008 15:36 schreef Versteendepeer het volgende:
Hans Teeuwen - Kuthoeren
Zegt alles toch?
Ik heb filmpjes gezien waar ze staand gingen plassen hoor.quote:
quote:Op maandag 7 juli 2008 15:04 schreef Leanne het volgende:
dat ik lekker met kleding en make-up kan tutten en het niet gek is dat ik iedere dag me huis opnieuw wil inrichten
i'm so glad i'm a woman
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |