abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_59625651
Al een tijdje loopt ons huwelijk niet zo lekker. Maar mij man is een oester, daar komt niets uit. Ik heb geprobeerd hem te vragen wat er mis is, waarom het niet lekker loopt. Dat kwam vooral van hem, omdat hij steeds heel nors door het huis liep, zowel tegen mij als tegen de kinderen.

Na een poosje komt het tot een gesprek. Nee, hij wilde toch voor mij en de kinderen gaan. Maar ik moest wat minder van hem verwachten, dan draaide hij wel weer bij. Dus slipe hij vanaf die dag op de bank.

Na een tijdje kom ik erachter dat hij wel heel veel tijd doorbrengt met een meisje van onze vereniging. Hij is 35, zij 20. En ja hoor, hij ontkent. Toch heb ik later hard bewijs.

Nu gaan we scheiden, maar wachten even de vakantie af. Dan vertellen we het de kinderen en familie e.d.
Hij rookt, maar zij denkt dat hij niet rookt (grappiggoed voor haar, starten met leugens, want zo begon onze relatie ook) (toen zag ik dat niet)

Hij wil meteen gaan samenwonen met het meisje, dat nog dezelfde naam als ik heeft ook. Maar ik wil de kinderen daar nog niet aan blootstellen. Ik wil dat hij de kinderen minimaal een half jaar niet met haar ziet. Hij mag ze wel zien, maar zonder haar.
Hij denkt dat hij met ¤200 alimentatie klaar is. Ik heb wat proefberekeningen gedaan en kom op ¤500-¤600.

Hij is nu verschrikkelijk bot. Communiceert aaleen maar in 1 woord zinnen. Maar verwacht wel dat ik dan voor hem even shag ga halen als die op is. "Schatje, neem je shag voor me mee?"
Voor de kinderen wil ik proberen een goede sfeer te houden, maar dat is wel erg moeilijk.

Helaas moeten we vanwege financien in dit huis blijven tot het verkocht is. Dan hebben we geld om twee huishoudens te voeren. Meteen na de vakantie gaat het huis in de verkoop. Hopelijk gaat het snel en kunnen we uit elkaar.

samenvatting: Ik wil even stoom afblazen, kijken of mensen ervaring hebben met alimentatie, tips krijgen over dingen die nog gaan komen.....
pi_59625750
Pfffffffff ik hoop nooit te moeten scheiden

Waarom houdt hij niet meer van je?
  maandag 23 juni 2008 @ 14:34:37 #3
179899 Catkiller
We sail into the black
pi_59625948
Knap als je zoiets een vakantie vol kan houden, waarom nog mooi weer spelen nu dan als het al zo fout is?

Succes ermee iig
Op zaterdag 9 maart 2019 17:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Wat voor een mongool ben jij nou weer. Klojo.
[/quote]
  maandag 23 juni 2008 @ 14:35:16 #4
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_59625962
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:25 schreef katerwater het volgende:
Pfffffffff ik hoop nooit te moeten scheiden
Moet je niet gaan trouwen....
quote:
Waarom houdt hij niet meer van je?
Omdat hij een ander heeft? Ik zeg maar wat hoor...

Tja...en verder voor de TS...zorg er voor dat je zo snel mogelijk duidelijkheid schept voor de kinderen, geloof mij, dat is alleen maar beter voor ze. Geen idee hou oud ze zijn, maar als ze ouder zijn dan 2 jaar, dan hebben ze allang door dat de sfeer in het huis ronduit klote is en Mamma en Pappa boos op elkaar zijn....ookal denk jij dat jullie naar de kinderen toe de schijn goed op houden, is dat in praktisch alle gevallen niet zo...kinderen voelen dit haarscherp aan.

Het heeft dus eigenlijk totaal geen zin om het tot na de vakantie voor je te houden, de koters zullen het toch al door hebben en daarbij zijn ze het meest gebaat bij duidelijkheid, vooral omdat kinderen het logisch vinden zichzelf de schuld te geven.

Tja...en je man....die heeft wel heel vroeg al zijn midlife crisis zeg...
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
pi_59625982
Moeilijk verhaal... Ik heb er geen ervaring mee, maar je kunt wel zo'n beetje verwachten dat zijn nieuwe relatie niet lang stand houdt en dat hij dan wellicht met hangende pootjes weer terugkomt (misschien zelfs nog wel voordat jullie "officieel" uit elkaar zijn).
Ik zou vooral proberen sterk te blijven, en je niet te laten inpalmen door zijn zeldzame lieve woorden als hij iets van je wil. Als iemand zich zo opstelt, ben je beter af alleen. En vooral ook zorgen dat je alles krijgt waar je recht op hebt (bijv. de alimentatie) ook al kan hij het misschien niet opbrengen, laat je in dat opzicht niet door hem bedonderen (want jij zit er dan mee).

Verder vind ik dat hij toch wel gewoon normaal tegen je kan doen, ook al loopt het misschien niet meer zo lekker. De kinderen zijn er ook nog, en als jij je normaal opstelt mag je dat van hem ook verwachten. Daar zou k het toch eens met hem over hebben..

Waarom wachten jullie trouwens tot na de vakantie met alles door te zetten?
The world has three kinds of people: those who make things happen, those who watch what happens, and those who wonder what happened (George Bernard Shaw).
Sieraden en meer, Gingerfantasies.
pi_59626006
Hij vindt mij een zeur. Hij gaat al een jaar vreemd. Sinds die tijd ben ik een zeur.
Ja, natuurlijk, tegenover een thuiswonend grietje van 20 ben ik een zeur. Ik wil namelijk dat er dingen in huis worden gedaan en met de kinderen.

Met haar is hij al vaak naar het bos geweest. Als de kinderen het vragen is "papa moe". Met haar gaat hij een hele dag zwemmen. Met de kinderen stond hij binnen 2 uur weer thuis.
  maandag 23 juni 2008 @ 14:37:08 #7
163064 Cuegirllie
Vreemd, maar lekker!
pi_59626008
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:35 schreef Semisane het volgende:


Het heeft dus eigenlijk totaal geen zin om het tot na de vakantie voor je te houden, de koters zullen het toch al door hebben en daarbij zijn ze het meest gebaat bij duidelijkheid, vooral omdat kinderen het logisch vinden zichzelf de schuld te geven.
Het is idd beetje afhankelijk van hoe oud ze zijn en hoe ze in elkaar zitten en de sfeer in huis.
Bij mijn ouders was het allemaal koek en ei en hadden we niks door, zij hebben gewacht totdat de vakantie begon (zodat we school gewoon konden afmaken zonder gedoe). En nooit wat van gemerkt dat het midner ging tussen hen..
Cue, het komkommermeisje!
Het moet niet mooi zijn, het moet functioneel zijn!
Verliefdheid is een uitvinding voor mensen zonder geld zodat ze gratis seks kunnen hebben..
  maandag 23 juni 2008 @ 14:37:12 #8
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_59626010
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:25 schreef katerwater het volgende:
Waarom houdt hij niet meer van je?
Ze is geen 20 meer!

TS, sterkte. Ik vind het heel knap om nog mooi weer te spelen op het moment dat het over is. Ik heb er verder (gelukkig) geen ervaring mee, dus op dat gebied kan ik je niet helpen.

Misschien nog door te zeggen dat je beter af bent zonder hem, maar dat klinkt vast nog best stom op dit moment.
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  maandag 23 juni 2008 @ 14:37:55 #9
145672 Ludootje
Mr. Brightside
pi_59626026
Jezus, wat een naar verhaal

Zo te horen is die vent het toppunt van hypocrisie Laat hem maar betalen!
  maandag 23 juni 2008 @ 14:39:48 #10
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_59626076
aan je toon te zien ben je er al helemaal klaar mee en kan je niet wachten tot hij opgerot is, of heb ik dat mis?

zou je eventueel nog moeite willen doen jullie huwelijk nog te redden, als die kans of mogelijkheid er nog in zou zitten?
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
  maandag 23 juni 2008 @ 14:40:56 #11
121315 LENUS
UFC undisputed 2009
pi_59626101
lekker laten betalen, van het geld genieten en een nieuw leven starten.
JFK: "Ask not what your country can do for you; ask what you can do for your country".
pi_59626119
elefes..... De vakantie is al geboekt. We gunnen de kinderen dit laatste rustmoment. Ook zitten ze dan niet op school en zijn we er meer voor ze om ze op te vangen.
Ik probeer idd gewoon vriendelijk te zijn, laat hem zelfs naar zijn vriendin gaan (hou je toch niet tegen, dan maar beter in overleg)
Maar ik baal wel van zijn toon tegen mij. Iedere keer zegt hij weer gewoon te doen, maar binnen een uur is hij weer bot.

semisane.... de kinderen voelen zeker wel wat, maar niet deze omvang.... dus willen we toch even rustig vaarwater afwachten
pi_59626153
Ik vraag me wel af waarom je hem wil verbieden om de kinderen te zien als zij erbij is.
  maandag 23 juni 2008 @ 14:44:43 #14
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_59626204
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:37 schreef SicSicSics het volgende:
TS, sterkte. Ik vind het heel knap om nog mooi weer te spelen op het moment dat het over is.
Maar of het nou slķm is....
Hoezo wil je wachten tot na de vakantie? Wil je nog 'gezellig' met het hele gezin weg dan?
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
pi_59626209
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:39 schreef Garisson72 het volgende:
aan je toon te zien ben je er al helemaal klaar mee en kan je niet wachten tot hij opgerot is, of heb ik dat mis?

zou je eventueel nog moeite willen doen jullie huwelijk nog te redden, als die kans of mogelijkheid er nog in zou zitten?
een jaar geleden wilde ik mijn huwelijk nog redden. Na het ontdekken vn het vreemdgaan wilde ik nog een poging wagen, maar nu ben ik ook klaar voor de scheiding. Vooral door zijn gedrag.
En dat grietje komt er nog wel achter. Ik zie nu thuis hoe hij dingen voor haar al vrborgen houdt. Dat duurt niet lang. Ik wil alleen niet haar tengels aan mijn kinderen!

ps dit is trouwens een kloon..... ben al veel langer op Fok!, maar wil dit nog even anoniem spuien
pi_59626216
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:37 schreef truus123 het volgende:
Hij vindt mij een zeur. Hij gaat al een jaar vreemd. Sinds die tijd ben ik een zeur.
Ja, natuurlijk, tegenover een thuiswonend grietje van 20 ben ik een zeur. Ik wil namelijk dat er dingen in huis worden gedaan en met de kinderen.

Met haar is hij al vaak naar het bos geweest. Als de kinderen het vragen is "papa moe". Met haar gaat hij een hele dag zwemmen. Met de kinderen stond hij binnen 2 uur weer thuis.
Daar zou ik dan toch eens een hartig woord met hem over spreken. Jullie hebben samen kinderen en samen een huis. Dat hij zo kinderachtig is zijn verantwoordelijkheid niet te willen (/durven) nemen maakt jou nog geen zeur.
Wat zou hij doen als jij er vandoor ging? De kinderen "weg doen" of aan hun lot overlaten omdat hij daar geen zin in heeft?
The world has three kinds of people: those who make things happen, those who watch what happens, and those who wonder what happened (George Bernard Shaw).
Sieraden en meer, Gingerfantasies.
pi_59626237
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:43 schreef MLI het volgende:
Ik vraag me wel af waarom je hem wil verbieden om de kinderen te zien als zij erbij is.
Neit erg gezond voor kinderen om meteen met een nieuwe "moeder" geconfronteerd te worden, al helemaal omdat ze hetzelfde heet als ik
  maandag 23 juni 2008 @ 14:46:32 #18
131016 mspoez
Crazy catlady
pi_59626246
Hoe oud zijn je kinderen Truus?
Prrrrr
pi_59626258
Als je nu wacht met het huis verkopen, kan het nog best een tijdje duren voor het echt verkocht is? Ik weet niet of jullie daar zin in hebben. Ook zou de vakantie juist de periode kunnen zijn om alles van verhuizingen ed. te gaan regelen.
Veel succes ermee! Het wordt nog eens extra vervelend als hij ontdekt dat meisjes van 20 eigenlijk niet zo goed passen bij kerels die een heel pak ouder zijn, ik hoop niet voor je dat dat er nog eens tussendoor gaat komen.
Het mooi kotsende meisje.
pi_59626262
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:44 schreef Elefes het volgende:

[..]

Daar zou ik dan toch eens een hartig woord met hem over spreken.
die fase zijn we voorbij. Heb ik eindeloos geprobeerd. Hij ziet het niet eens....
pi_59626271
'Haar tengels aan mijn kinderen?'



En of zij hetzelfde heet, dat doet er echt niet toe. Bovendien, een meisje van 20 kan NOOIT een moederrol overnemen van de echte moeder.

Ik heb zo'n gevoel dat dit niet alleen voor het beste belang van de kinderen is.
  maandag 23 juni 2008 @ 14:48:13 #22
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_59626287
Dat twintigjarig meisje gaat van zo'n kouwe kermis thuiskomen, voorspel ik.
Heeft ie een midlife crisis of zo?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_59626288
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:46 schreef mspoez het volgende:
Hoe oud zijn je kinderen Truus?
3 en 6.... veel te jong dus.....
pi_59626297
uhm, ben je al bij een goede advocaat geweest lijkt me de meest voor de hand liggende vraag nu hoor. dus: ben je al bij een goede advocaat geweest?
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  maandag 23 juni 2008 @ 14:48:55 #25
31101 _Led_
Visje aaien niemand zeggen
pi_59626304
Jeu, hoe krijg je het voor elkaar om 2x een Truus te vinden
zzz
pi_59626309
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:41 schreef truus123 het volgende:
Ik probeer idd gewoon vriendelijk te zijn, laat hem zelfs naar zijn vriendin gaan (hou je toch niet tegen, dan maar beter in overleg)
Maar ik baal wel van zijn toon tegen mij. Iedere keer zegt hij weer gewoon te doen, maar binnen een uur is hij weer bot.

Lekker laten gaan naar die vriendin als het toch al zo ver is. Des te eerder is dat weer uit.
Wel zou ik hem echt heel erg duidelijk maken dat je zijn toon niet accepteert en dat hij onredelijk is. Hoe je dat effectief kunt doen is de vraag, maar je mag toch verwachten van een volwassen man dat hij zich normaal kan gedragen.

Ik vind het wel knap van je hoe je er mee om gaat
The world has three kinds of people: those who make things happen, those who watch what happens, and those who wonder what happened (George Bernard Shaw).
Sieraden en meer, Gingerfantasies.
  maandag 23 juni 2008 @ 14:49:24 #27
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_59626315
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:47 schreef MLI het volgende:
'Haar tengels aan mijn kinderen?'
TS hįįt haar, dūh
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
pi_59626322
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:48 schreef L.Denninger het volgende:
Jeu, hoe krijg je het voor elkaar om 2x een Truus te vinden
pi_59626324
Om de kinderen te beschermen.
  maandag 23 juni 2008 @ 14:49:53 #30
163064 Cuegirllie
Vreemd, maar lekker!
pi_59626333
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:43 schreef MLI het volgende:
Ik vraag me wel af waarom je hem wil verbieden om de kinderen te zien als zij erbij is.
Daarbij zal dat vrouwtje binnen de korste keren die kerel verlaten hebben
Cue, het komkommermeisje!
Het moet niet mooi zijn, het moet functioneel zijn!
Verliefdheid is een uitvinding voor mensen zonder geld zodat ze gratis seks kunnen hebben..
pi_59626334
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:20 schreef truus123 het volgende:
Ik wil dat hij de kinderen minimaal een half jaar niet met haar ziet. Hij mag ze wel zien, maar zonder haar.
Sorry, ik snap dat de situatie niet fijn is, maar ik vind echt niet dat je dat van hem kan vragen. Die beslissing zal hij zelf moeten nemen, net als alle andere beslissingen die hij over zijn leven kwijt wil aan jullie kinderen later. De kinderen weten toch wel dat hij een vriendin heeft, en dat jij als moeder dan tegenhoudt dat ze haar niet mogen zien werkt later alleen maar averechts (ik spreek uit ervaring).

Los daarvan; hoe wil je het zelf aanpakken als je een nieuwe vriend hebt? Die hou je dan ook verplicht een half jaar buiten beeld als hij er om vraagt?
  maandag 23 juni 2008 @ 14:49:55 #32
124587 janneman69
-----------------
pi_59626335
"marriages do not get ruined from outside, they collapse from within" - oftewel; er was iets niet goed - en dįįrom...

hoe was t één of twee jaar geleden, truus? wat vond je er zelf van - toen en nu?

je klinkt nu inderdaad zuur. maar dat gaat zéker niks redden. Zuur zijn is als het nemen van een cyanide pil en wachten tot de ander daaraan doodgaat.

stille mensen zijn vaak bange mensen - en met bang zijn is niks mis. als je dan gaat trekken, gaat de deur extra dicht. je kan natuurlijk wel "eisen" dat ie minimaal beleefd blijft.
the internet is a world without borders, where the hart is the only passport you carry (carl santana)
  maandag 23 juni 2008 @ 14:51:04 #33
30252 Soempie
Procreating
pi_59626355
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:47 schreef MLI het volgende:
'Haar tengels aan mijn kinderen?'


Zo gek is dat toch niet? Ik zou ook zoiets hebben. Voor je het weet is het misschien wel over tussen hem en dat meisje en dan moet je dat je kinderen weer uitleggen.

Wat een klootzak trouwens. En ik zou juist in de vakantie alles regelen, zodat je kinderen het schooljaar weer rustig kunnen beginnen.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_59626364
500 tot 600 euro alimentatie?

Waar 2 kijven, waar 2 schuld. Hij kiest er misschien voor om er met een ander van door te gaan, maar zoveel geld aan alimentatie betalen is je reinste uitzuigerij.

Allebei 50/50 meebetalen aan de kinderen en verder lekker zelf je broek ophouden!

Gescheiden vrouwen!
Je bent verstandig en volwassen, aan het werk en zelf betalen!
  maandag 23 juni 2008 @ 14:52:05 #35
145672 Ludootje
Mr. Brightside
pi_59626374
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:45 schreef truus123 het volgende:

[..]

Neit erg gezond voor kinderen om meteen met een nieuwe "moeder" geconfronteerd te worden, al helemaal omdat ze hetzelfde heet als ik
Daar ben ik het helemaal mee eens... Uit eigen ervaring weet ik nog hoe moeilijk ik het vond om mijn vader's nieuwe vrouw te zien, en zelfs daarna vond ik het moeilijk om überhaupt met haar om te gaan.

Gelukkig heeft mijn moeder ons voor het grootste gedeelte daarvoor weten te behoeden. Maar een ding is zeker, als kind is het héél moeilijk.
  maandag 23 juni 2008 @ 14:52:31 #36
163064 Cuegirllie
Vreemd, maar lekker!
pi_59626384
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:51 schreef Technoviking het volgende:
500 tot 600 euro alimentatie?

Waar 2 kijven, waar 2 schuld. Hij kiest er misschien voor om er met een ander van door te gaan, maar zoveel geld aan alimentatie betalen is je reinste uitzuigerij.

Allebei 50/50 meebetalen aan de kinderen en verder lekker zelf je broek ophouden!

Nou.. ligt eraan hoeveel hij verdiend natuurlijk.
Mijn pa moest ook voor 2 kinderen alleen 500 euro betalen, dus dat kan wel degelijk!
Cue, het komkommermeisje!
Het moet niet mooi zijn, het moet functioneel zijn!
Verliefdheid is een uitvinding voor mensen zonder geld zodat ze gratis seks kunnen hebben..
  maandag 23 juni 2008 @ 14:53:04 #37
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_59626401
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:47 schreef MLI het volgende:
'Haar tengels aan mijn kinderen?'



En of zij hetzelfde heet, dat doet er echt niet toe. Bovendien, een meisje van 20 kan NOOIT een moederrol overnemen van de echte moeder.

Ik heb zo'n gevoel dat dit niet alleen voor het beste belang van de kinderen is.
Je heet truus en hebt een vriend van 35?
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  maandag 23 juni 2008 @ 14:53:33 #38
145672 Ludootje
Mr. Brightside
pi_59626421
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:48 schreef truus123 het volgende:

[..]

3 en 6.... veel te jong dus.....
Ongeveer even oud als mijn broer en ik waren toen m'n ouders gingen scheiden... Je zou verbaasd zijn wat je op die leeftijd al allemaal meekrijgt van zo'n scheiding
pi_59626461
hmm matige actie ingeruild worden voor een naief grietje van 20 die over 4 jaar hier op fok begint te huilen dat het allemaal een sleur is geworden dat huisje-boompje-beesje met een oudere vent die al kids heeft terwijl je zelf nog amper 21 bent
I'm not the man you think I am!
pi_59626532
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:51 schreef Technoviking het volgende:
500 tot 600 euro alimentatie?

Waar 2 kijven, waar 2 schuld. Hij kiest er misschien voor om er met een ander van door te gaan, maar zoveel geld aan alimentatie betalen is je reinste uitzuigerij.

Allebei 50/50 meebetalen aan de kinderen en verder lekker zelf je broek ophouden!

Gescheiden vrouwen!
Je bent verstandig en volwassen, aan het werk en zelf betalen!
da's lekker kortzichtig! voor hetzelfde geld waren er afspraken gemaakt t.a.v. wie werkt en wie voor de kinderen zorgt. je stapt er toch met afspraken en verwachtingen in. als dan zo'n gozer zich bedenkt dat een buurmeisje veel jonger en leuker is kan je dan als kindverzorger optiefen met je afspraken en de kinderen dan maar de opvang in duwen? daar had die vent dan maar eerder aan moeten denken hoor.
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_59626533
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:55 schreef l3laster het volgende:
hmm matige actie ingeruild worden door een naief grietje van 20 die over 4 jaar maanden hier op fok begint te huilen dat het allemaal een sleur is geworden
Of meneer zelf. En dan wil hij het weer goedmaken met mamma-truus. En dan wordt het wel heel moeilijk en moet er nog woonruimte gevonden worden, geld en spullen verdeeld worden, ouderschapsregelingen getroffen...
Het mooi kotsende meisje.
pi_59626536
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:52 schreef Cuegirllie het volgende:

[..]

Nou.. ligt eraan hoeveel hij verdiend natuurlijk.
Mijn pa moest ook voor 2 kinderen alleen 500 euro betalen, dus dat kan wel degelijk!
Al verdient hij een ton per jaar netto. Ze hebben samen kinderen en betalen dus beiden de helft.
Als 2 kinderen een totaal van 500 euro per maand kosten aan kleding, schoolgeld, boodschappen etc. betaal je dus allebei 250 euro.

Die houding van de meeste vrouwen, zo van: "Ik sleep er lekker uit wat er in zit". Je bent toch niet gehandicapt, zoek lekker zelf een baan.
pi_59626585
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:47 schreef MLI het volgende:
'Haar tengels aan mijn kinderen?'
Erhm... Truus is niet de vijand. Veel mensen hebben het gevoel kwaad te worden op degene waarmee vreemd gegaan word. Maar deze mensen hebben geen loyaliteit naar de "slachtoffers" toe, waarschijnlijk is ze in de relatie gerolt zonder te weten hoe en wat en als het balletje rolt... zie dan het maar eens te stoppen.. En dan nog: Hij is 100% verantwoordelijk. Hij heeft de kinderen en de vrouw.
pi_59626594
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:57 schreef simmu het volgende:

[..]

da's lekker kortzichtig! voor hetzelfde geld waren er afspraken gemaakt t.a.v. wie werkt en wie voor de kinderen zorgt. je stapt er toch met afspraken en verwachtingen in. als dan zo'n gozer zich bedenkt dat een buurmeisje veel jonger en leuker is kan je dan als kindverzorger optiefen met je afspraken en de kinderen dan maar de opvang in duwen? daar had die vent dan maar eerder aan moeten denken hoor.
Dat je je carriėre tijdelijk stopzet is uiteindelijk je eigen keuze geweest. 1 op de 3 huwelijken loopt tegenwoordig stuk. Als vrouw thuis blijven en voor de kinderen zorgen en achter gaan zeuren om geld vind ik uitermate dom en naļef.
  maandag 23 juni 2008 @ 15:00:13 #45
262 Re
Kiss & Swallow
pi_59626615
onderschat ook even niet dat tegenwoordig het verkopen van een huis niet meer binnen 2 weken gebeurd, daar kan nog wel eens een jaartje overheengaan...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_59626616
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:47 schreef truus123 het volgende:

[..]

die fase zijn we voorbij. Heb ik eindeloos geprobeerd. Hij ziet het niet eens....
Dan op een nette manier vol blijven houden, totdat hij er niet meer omheen kan (maar ook op zo'n manier dat hij niet boos op je kan worden).
Neem het desnoods een keer (ongemerkt) op hoe hij reageert en laat het hem terugzien. Ergens zal hij toegeven, hij heeft niet voor niets van je gehouden (ergens zit een zwakke plek).
Als het nu echt niet lukt zou ik gewoon uit elkaar gaan. Vakantie of geen vakantie, kinderen of geen kinderen, dan heeft het absoluut geen nut om nog zo door te gaan (zeker niet omdat de kinderen dan toch wel wat merken, als hun vader "anders" doet tegen hun moeder). Je kunt de schijn niet op blijven houden, en dan zoekt hij het toch lekker uit met zijn nieuwe vriendin? Wens hem veel geluk met haar, zeg dat je graag op de bruiloft wilt komen als het zo ver is, en hou de eer aan jezelf (die zul je waarschijnijk binnen afzienbare tijd krijgen als hij weer alleen is). Dan kun je veel eerder beginnen aan het opbouwen van iets nieuws. En vooral zonder hem, want daar heb je dus niets aan aan zo'n vent (in hoeverre je dat een man kan noemen).
The world has three kinds of people: those who make things happen, those who watch what happens, and those who wonder what happened (George Bernard Shaw).
Sieraden en meer, Gingerfantasies.
pi_59626629
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:57 schreef Technoviking het volgende:

[..]

Al verdient hij een ton per jaar netto. Ze hebben samen kinderen en betalen dus beiden de helft.
Als 2 kinderen een totaal van 500 euro per maand kosten aan kleding, schoolgeld, boodschappen etc. betaal je dus allebei 250 euro.

Die houding van de meeste vrouwen, zo van: "Ik sleep er lekker uit wat er in zit". Je bent toch niet gehandicapt, zoek lekker zelf een baan.
dan mag die vent eerst het achterstallig salaris betalen dan he. dat salaris van ouderschap: kinderverzorger, interieurverzorger. reken maar uit wat dat allemaal kost als je dat moet laten doen. oh: en vergeet bijscholingscursussen niet enzo! want als kinderverzorger heb je nog aardig wat opleiding nodig tegenwoordig!
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  maandag 23 juni 2008 @ 15:02:12 #48
102533 Gizmo112
Dat meen je niet
pi_59626657
wat een verhaal
Tot zover de kwaliteitspost
  maandag 23 juni 2008 @ 15:02:23 #49
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_59626661
Allereerst sterkte! Zit zelf ook in een scheiding, gelukkig zonder kinderen en in goed overleg.

Er zal sowieso een advocaat aan te pas gaan komen, dus als je er niet (meer) goed met je man samen uitkomt, kun je dit soort dingen (alimentatie) perfect met de advocaat bespreken. Die kan precies uitrekenen waar je recht op hebt.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_59626663
Kut voor je. Hoop dat ik het niet mee hoef te maken.
pi_59626671
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:00 schreef Re het volgende:
onderschat ook even niet dat tegenwoordig het verkopen van een huis niet meer binnen 2 weken gebeurd, daar kan nog wel eens een jaartje overheengaan...
Ligt er aan... In bepaalde regio's is het dezelfde dag verkocht. En sommige regio's kan je makkelijk 5 jaar wachten (friesland, maar wie wil daar nou wonen )
  maandag 23 juni 2008 @ 15:02:58 #52
163064 Cuegirllie
Vreemd, maar lekker!
pi_59626676
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:57 schreef Technoviking het volgende:

Al verdient hij een ton per jaar netto. Ze hebben samen kinderen en betalen dus beiden de helft.
Als 2 kinderen een totaal van 500 euro per maand kosten aan kleding, schoolgeld, boodschappen etc. betaal je dus allebei 250 euro.

Die houding van de meeste vrouwen, zo van: "Ik sleep er lekker uit wat er in zit". Je bent toch niet gehandicapt, zoek lekker zelf een baan.
Als de vrouw nu huismoeder is, geen baan op het moment (wss kan ze die ook neit snel vinden, ivm jaren lang geen ervaring), daarbij jonge kinderen, dus een fulltime baan gaat ook neit werken. hoe wil je dan dat ze alles gaat betalen voor de kids en zichzelf?
Cue, het komkommermeisje!
Het moet niet mooi zijn, het moet functioneel zijn!
Verliefdheid is een uitvinding voor mensen zonder geld zodat ze gratis seks kunnen hebben..
pi_59626683
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:00 schreef simmu het volgende:

[..]

dan mag die vent eerst het achterstallig salaris betalen dan he. dat salaris van ouderschap: kinderverzorger, interieurverzorger. reken maar uit wat dat allemaal kost als je dat moet laten doen. oh: en vergeet bijscholingscursussen niet enzo! want als kinderverzorger heb je nog aardig wat opleiding nodig tegenwoordig!
Jij bent zeker ook een vrouw?
Jullie zijn net zo volwassen, capabel en naar het schijnt verstandig als mannen, dus het lijkt me in geen enkele situatie teveel gevraagd om je eigen boontjes te doppen.

Daarnaast blaaten alle vrouwen in dit topic: "Ja, ja! Het is zijn schuld".
Je hoort maar één kant van het verhaal, en als je het niveau VMBO een beetje ontstijgt snap je dat een mening vormen op basis van een eenzijdig verhaal uitermate dom is.
pi_59626690
Ik vind dat je groot gelijk hebt dat je niet wil dat je kinderen die andere vrouw zien. Laat ze eerst maar bewijzen dat die relatie stand houdt, want kinderen kunnen soms zich erg hechten aan een nieuw figuur in hun leven en binnen korte tijd papa die ergens anders gaat wonen en dan ook een nieuwe familiefiguur die weer verdwijnt...

Bovendien is een kind van zes ook niet achterlijk en kan wellicht ook tot de conclusie komen dat het allemaal de schuld is van de nieuwe mevrouw. Of papa heeft met zn verliefde hoofd vooral oog voor die vrouw als de kinderen langskomen waardoor kinderen jaloers worden op haar. Ook als die nieuwe vrouw wél in het leven van je man blijft is het belangrijk dat de band tussen haar en de kinderen een goede basis krijgt. Dus hoe je het ook bekijkt, de eerste tijd papa in zn eentje omgang met de kinderen is geen slecht idee.

Heel veel sterkte de komende periode. Je komt sterk en standvastig over en een heel stuk realistischer dan die vent van je die als een arrogante puber ligt te lamballen met zn shag
pi_59626695
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:59 schreef Technoviking het volgende:

[..]

Dat je je carriėre tijdelijk stopzet is uiteindelijk je eigen keuze geweest. 1 op de 3 huwelijken loopt tegenwoordig stuk. Als vrouw thuis blijven en voor de kinderen zorgen en achter gaan zeuren om geld vind ik uitermate dom en naļef.
flikker op: als je een dergelijke keuze in je huwelijk of partnerschap in je eentje maakt, heb je een hele foute partner beet. dergelijke dingen beslis je samen, en daar ben je ook samen verantwoordelijk voor. ieder zn meug hoor; begrijp me goed: niks mis met werken als moeder, maar het is een keuze die je als ouders samen maakt. prachtig verzonnen allemaal: economishce onafhankelijkheid voor ieder, maar vaak is het in de praktijk een stuk lastiger.
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  maandag 23 juni 2008 @ 15:04:08 #56
30252 Soempie
Procreating
pi_59626702
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:49 schreef G-Mart het volgende:

[..]

Sorry, ik snap dat de situatie niet fijn is, maar ik vind echt niet dat je dat van hem kan vragen. Die beslissing zal hij zelf moeten nemen, net als alle andere beslissingen die hij over zijn leven kwijt wil aan jullie kinderen later. De kinderen weten toch wel dat hij een vriendin heeft, en dat jij als moeder dan tegenhoudt dat ze haar niet mogen zien werkt later alleen maar averechts (ik spreek uit ervaring).

Los daarvan; hoe wil je het zelf aanpakken als je een nieuwe vriend hebt? Die hou je dan ook verplicht een half jaar buiten beeld als hij er om vraagt?
Ik denk dat mensen met kinderen en een nieuwe partner zelf wel zo verstandig zijn om de nieuwe partner een paar maanden buiten beeld te houden. Vind het niet gek als TS dat ook aan hem vraagt dan. Eerst maar eens zien of het stand houdt als hij op zichzelf of met dat meisje woont.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_59626711
Edit: dat was al beantwoord.

[ Bericht 74% gewijzigd door zwaaibaai op 23-06-2008 15:13:30 ]
burgerweeshuis
"de mens heeft geen smaak, tenzij hij opgegeten wordt."
woensdag 26 mei 2010 12:26 schreef Kluts het volgende: Een vicieuze cirkel heeft idd geen invalshoeken.
pi_59626757
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:35 schreef Semisane het volgende:
Omdat hij een ander heeft? Ik zeg maar wat hoor...
Ja, en hij gaat zomaar vreemd, zonder reden

Maar TS heeft de reden al aangegeven: angst voor saaiheid.
pi_59626758
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:02 schreef Cuegirllie het volgende:

[..]

Als de vrouw nu huismoeder is, geen baan op het moment (wss kan ze die ook neit snel vinden, ivm jaren lang geen ervaring), daarbij jonge kinderen, dus een fulltime baan gaat ook neit werken. hoe wil je dan dat ze alles gaat betalen voor de kids en zichzelf?
Een partner is als het goed is een verrijking en in ieder geval een heel belangrijk onderdeel van je leven, maar je leeft toch voor jezelf? Als je ooit de keuze gemaakt hebt om huisvrouw te worden heb je dat zelf besloten en moet je niet de man financiėel uitkleden.

Ik weet niet hoe oud je zelf bent en of je enig verstand hebt van inkomsten en uitgaven voor een huishouden, maar zelfs als je iets boven modaal zit is 600 euro per maand aan alimentatie een grove schande.
  maandag 23 juni 2008 @ 15:10:57 #60
163064 Cuegirllie
Vreemd, maar lekker!
pi_59626853
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:07 schreef Technoviking het volgende:

Een partner is als het goed is een verrijking en in ieder geval een heel belangrijk onderdeel van je leven, maar je leeft toch voor jezelf? Als je ooit de keuze gemaakt hebt om huisvrouw te worden heb je dat zelf besloten en moet je niet de man financiėel uitkleden.

Ik weet niet hoe oud je zelf bent en of je enig verstand hebt van inkomsten en uitgaven voor een huishouden, maar zelfs als je iets boven modaal zit is 600 euro per maand aan alimentatie een grove schande.
Je leeft samen, je maakt samen keuzes. voor hetzelfde geld wil de man dolgraag dat moeders thuisblijft bij de kinderen. En vind moeders dat ook een goed idee.. Dus geen problemen, behalve op het moment wanneer ze gaan scheiden.
Ik heb het niet over de man uitkleden.. natuurlijk slaat dat nergens op en kan de vrouw ook heel goed werk vinden en voor zichzelf zorgen uiteindelijk. Maar dat gaat niet 123 na de scheiding.
en alimentatie wordt in verhouding berekend dacht ik zo. Ieder een evenredig deel na inkomsten. Ook wel zo eerlijk.
Cue, het komkommermeisje!
Het moet niet mooi zijn, het moet functioneel zijn!
Verliefdheid is een uitvinding voor mensen zonder geld zodat ze gratis seks kunnen hebben..
pi_59626893
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:53 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

Je heet truus en hebt een vriend van 35?
Nee, ik heet Emily, ik ben 25 en ik heb geen vriend. En ik laat me (op een uitzondering in het verleden na) niet in met gebonden mannen.
pi_59626897
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:07 schreef Technoviking het volgende:

[..]

Een partner is als het goed is een verrijking en in ieder geval een heel belangrijk onderdeel van je leven, maar je leeft toch voor jezelf? Als je ooit de keuze gemaakt hebt om huisvrouw te worden heb je dat zelf besloten en moet je niet de man financiėel uitkleden.

Ik weet niet hoe oud je zelf bent en of je enig verstand hebt van inkomsten en uitgaven voor een huishouden, maar zelfs als je iets boven modaal zit is 600 euro per maand aan alimentatie een grove schande.
Om 600 euro alimentatie per maand te kunnne ontvangen, verdient de ex dan ook niet modaal. Het is iets dat heus wel bepaald wordt op basis van inkomen van beide partners.
Je hebt samen de keus gemaakt dat de een werkt en de ander huisvrouw wordt. En om dat nu nog om te gooien (dit geldt sterker bij mensen die ouder zijn), is veel moeilijker. Ook moeten de kinderen niet onder de scheiding lijden en moeten zij dus niet al te veel merken van de financiele gevolgen van de scheiding.
Het mooi kotsende meisje.
pi_59626909
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:03 schreef Technoviking het volgende:

[..]

Jij bent zeker ook een vrouw?
Jullie zijn net zo volwassen, capabel en naar het schijnt verstandig als mannen, dus het lijkt me in geen enkele situatie teveel gevraagd om je eigen boontjes te doppen.

Daarnaast blaaten alle vrouwen in dit topic: "Ja, ja! Het is zijn schuld".
Je hoort maar één kant van het verhaal, en als je het niveau VMBO een beetje ontstijgt snap je dat een mening vormen op basis van een eenzijdig verhaal uitermate dom is.
Als jij je zogenaamde HBO ziekenfondsbrilletje even af zet en dan in de echte wereld gaat kijken, zal je meer mensen hier gelukkig maken.

Het is niet zo zwart wit zoals jij het schetst. Ik geef je gelijk dat er vrouwen en mannen zijn die er zo veel mogelijk willen uitslepen als een vorm van genoeg doening. Alleen elke situatie is anders, en deze situatie ken je niet.

En mensen op voorhand dom noemen zegt iets over jouw domheid dan die van een ander.
burgerweeshuis
"de mens heeft geen smaak, tenzij hij opgegeten wordt."
woensdag 26 mei 2010 12:26 schreef Kluts het volgende: Een vicieuze cirkel heeft idd geen invalshoeken.
pi_59626918
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:07 schreef Technoviking het volgende:
Een partner is als het goed is een verrijking en in ieder geval een heel belangrijk onderdeel van je leven, maar je leeft toch voor jezelf? Als je ooit de keuze gemaakt hebt om huisvrouw te worden heb je dat zelf besloten en moet je niet de man financiėel uitkleden.
schande.
Veel ouders vinden het geen aantrekkelijk idee kinderen te nemen en ze vervolgens dagelijks van 8 uur 's ochtends tot 6 uur 's avonds in de (naschoolse) opvang te pleuren.

Vaak komt het er dan op neer dat er gepraat is over opties zoals zowel hij als zij minder dan fulltime werken, of zij als huismoeder met een kleine deeltijdbaan en kind soms in de opvang, of zij thuis en hij werken. In een deeltijdbaan is het lastig blitse carriere te maken, dus komt het er voor sommige moeders dan op neer dat ze werken om de opvang te betalen. Als je dan zo'n deeltijdbaan niet als een verrijking van je persoonlijk leven ziet, is het vrij logisch dat je op huismoeder zijn uitkomt als de man niet minder kan of wil gaan werken.

Zo'n situatie kan dus zeker het gevolg zijn van keuzes die de man en de vrouw BEIDEN maken. Het is niet alsof zo'n vrouw in dr eentje beslist dat de man maar huisman moet worden en zijzelf fijn een fulltime carriere gaat maken Dus ze beslist ook niet in haar eentje thuis voor het kind te zorgen. Het is een gezamenlijke beslissing en dus zijn er gevolgen voor beiden.
  maandag 23 juni 2008 @ 15:13:56 #65
262 Re
Kiss & Swallow
pi_59626927
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:07 schreef Technoviking het volgende:

[..]

Een partner is als het goed is een verrijking en in ieder geval een heel belangrijk onderdeel van je leven, maar je leeft toch voor jezelf? Als je ooit de keuze gemaakt hebt om huisvrouw te worden heb je dat zelf besloten en moet je niet de man financiėel uitkleden.

Ik weet niet hoe oud je zelf bent en of je enig verstand hebt van inkomsten en uitgaven voor een huishouden, maar zelfs als je iets boven modaal zit is 600 euro per maand aan alimentatie een grove schande.
Als je samen beslist dat manlief de centjes binnenbrengt zodat je je volledig op de kinderen kunt richten lijkt me dat manlief gekozen heeft om geld voor de kinderen te verdienen en lijkt me dat die verantwoordelijkheid niet verdwijnt.

Verder lijkt me dit topic niet over de allimentatie te gaan anders stond het wel in WGR...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_59626968
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:10 schreef Cuegirllie het volgende:

[..]

Je leeft samen, je maakt samen keuzes. voor hetzelfde geld wil de man dolgraag dat moeders thuisblijft bij de kinderen. En vind moeders dat ook een goed idee.. Dus geen problemen, behalve op het moment wanneer ze gaan scheiden.
Ik heb het niet over de man uitkleden.. natuurlijk slaat dat nergens op en kan de vrouw ook heel goed werk vinden en voor zichzelf zorgen uiteindelijk. Maar dat gaat niet 123 na de scheiding.
en alimentatie wordt in verhouding berekend dacht ik zo. Ieder een evenredig deel na inkomsten. Ook wel zo eerlijk.
Dat vind ik behoorlijk dom.
Je hebt natuurlijk een leven samen. Maar je bent zelf ook een individu. Mensen die aan het eind van een relatie tot het besef komen dat dat laatste eigenlijk niet meer bestaat en je alleen nog maar een onderdeeltje van "ons" bent, en geen "jij" meer, zijn daar zelf schuldig aan.

Daarnaast blijf ik bij het feit dat iedereen nu hard roept, maar het is maar één kant van het verhaal. Misschien is TS wel een chagerijnig wijf met zand in haar kut? Als die vent ultiem gelukkig was gaat hij er heus niet ineens met een jong grietje vandoor.
  maandag 23 juni 2008 @ 15:18:07 #67
163064 Cuegirllie
Vreemd, maar lekker!
pi_59627015
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:16 schreef Technoviking het volgende:

Daarnaast blijf ik bij het feit dat iedereen nu hard roept, maar het is maar één kant van het verhaal. Misschien is TS wel een chagerijnig wijf met zand in haar kut? Als die vent ultiem gelukkig was gaat hij er heus niet ineens met een jong grietje vandoor.
Ja en.. betekend nog niet dat het goed te praten is dat hij vreemd gaat en haar slecht behandeld.
Natuurlijk weet je niet of het allemaal feiten zijn, maar komop.. het is fok! dat weet je nooit
Cue, het komkommermeisje!
Het moet niet mooi zijn, het moet functioneel zijn!
Verliefdheid is een uitvinding voor mensen zonder geld zodat ze gratis seks kunnen hebben..
  maandag 23 juni 2008 @ 15:24:48 #68
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_59627179
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:16 schreef Technoviking het volgende:
Misschien is TS wel een chagerijnig wijf met zand in haar kut?
Subtiel gebracht. En misschien komt dat gedrag dan wel weer door de botheid en het ontwijken van zijn verantwoordelijkheden van haar man. Zo kun je wel even bezig blijven.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_59627267
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:07 schreef katerwater het volgende:

[..]

Ja, en hij gaat zomaar vreemd, zonder reden

Maar TS heeft de reden al aangegeven: angst voor saaiheid.
Kipjes van 20 kunnen anders ook ernstig saai zijn...
burgerweeshuis
"de mens heeft geen smaak, tenzij hij opgegeten wordt."
woensdag 26 mei 2010 12:26 schreef Kluts het volgende: Een vicieuze cirkel heeft idd geen invalshoeken.
  maandag 23 juni 2008 @ 15:28:15 #70
131016 mspoez
Crazy catlady
pi_59627272
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:04 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik denk dat mensen met kinderen en een nieuwe partner zelf wel zo verstandig zijn om de nieuwe partner een paar maanden buiten beeld te houden. Vind het niet gek als TS dat ook aan hem vraagt dan. Eerst maar eens zien of het stand houdt als hij op zichzelf of met dat meisje woont.
Mwoah, ik geloof niet dat verliefde mannen er zo goed over nadenken; over het algemeen gaat de stiefmoeder van het moment gewoon elke keer mee op zondagmiddag-bowlen, -zwemmen, -speelparadijzen of - dierentuinen. Tenminste, niet het slag verliefde mannen dat TS' 'ex lijkt te zijn. Die vinden dat 'de kinderen toen moeten weten wat er speelt bij papa' ... penopauze heet dat. Vaak gaan ze ook motorrijden of salsadansen.
Prrrrr
pi_59627424
ik heb zelf mee gemaakt dat mijn ouders uit elkaar gingen.
ik was 8 jaar, ik heb het nooit moeilijk gevonden want mijn moeder was er altijd voor mij.
ondanks dat zij meteen bij haar nieuwe vriend samen met ons ( ik en mijn zus) introk.
hij was alleen savonds thuis en we zagen hem dan dus ook alleen bij het eten.
mijn moeder heeft er nooit een geheim van gemaakt dat de relatie tussen mijn ouders niet goed was.
ze heeft nooit maar dan ook nooit een lelijk woord tegen ons gezecht over mijn vader.

Het belangrijkste voor de kinderen is dat er iemand voor ze is, waar ze dag en nacht op kunnen vertrouwen wat er ook gebeurt. als ze bang zijn snachts, als er op school geroddelt word enz.

er moeten veel rechtzaken zijn geweest weet ik achteraf maar als kind heb ik hier gelukkig niet veel van mee hoeven maken. ruzie tussen ouders zou ook tussen ouders moeten blijven en niet op het bord van de kinderen, ik denk dat het heel belangrijk is dat daar vooral op word gelet.

als je kinderen 3 en 6 zijn valt er niet veel te werken als alleen staande moeder, de kleinste gaat nog niet naar school misschien een of 2 dagdelen naar een kinderopvang. maar veel meer is ook weer niet te betalen, dan word er alleen door moeder gewerkt om de kinderen onder te brengen als ze werkt. vaak ben je dan al snel afhankelijk van de opa en oma. die dit natuurlijk ook niet zien zitten om de kids 5 dagen per week te hebben.

na 13 jaar is mijn moeder opnieuw weg bij de man waar ze bij ingetrokken was, weer een kut huwelijk waar zij de dupe van werd. nu probeert hij van haar allementatie te krijgen omdat hij vind dat zij hem te kort heeft gedaan. dus niet voor de kinderen maar voor hem zelf (kinderen zijn allemaal al op zichzelf). zij heeft een uitkering en kan en mag niet werken. hij een goede baan met inkomen. wie kleed wie nou uit???

ik denk dat mannen die in een relatie die beeindicht word net zo veel er uit willen halen als dat van vrouwen word gezecht!!!!

mijn tips:

- zorg dat je er ten alle tijden bent voor de kinderen en dat die altijd voor gaan.
- zorg voor een goede advocaat, laat ook alles via hem gaan
- de kinderen weten al lang dat er iets aan de hand is wacht niet en vertel het de onzekerheid is dood eng.
( er is iets met papa en mama, help wat nu)
- zorg er voor dat al je persoonlijke spullen, diploma's enz. niet meer in het huis liggen.
( in een boze bui kunnen die nl wel eens heel gemakkelijk te niet worden gedaan)

succes met alles en ik hoop dat je hier wat aan hebt.
Draakjuh (L) Keiichi
16-06-2012 (L) Michelle
  maandag 23 juni 2008 @ 15:35:21 #73
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_59627443
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:16 schreef Technoviking het volgende:

[..]

Dat vind ik behoorlijk dom.
Je hebt natuurlijk een leven samen. Maar je bent zelf ook een individu. Mensen die aan het eind van een relatie tot het besef komen dat dat laatste eigenlijk niet meer bestaat en je alleen nog maar een onderdeeltje van "ons" bent, en geen "jij" meer, zijn daar zelf schuldig aan.
Hoezo kan je als huisvrouw geen individu met een eigen leven en identiteit zijn?
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
pi_59627571
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:35 schreef sungaMsunitraM het volgende:

[..]

Hoezo kan je als huisvrouw geen individu met een eigen leven en identiteit zijn?
Dat kan prima, maar dan moet je niet zeuren dat je je na al die jaren, arbeidsmarkt technisch, tekort gedaan voelt omdat je huisvrouw was, en daarom een shitload aan alimentatie wil vangen.

Ik las hierboven ook ergens: "Een advocaat kan je precies vertellen waar je recht op hebt".

Waar jij recht op hebt? Je hebt nergens recht op. Je kinderen hebben ergens recht op. Je kinderen moeten kleding, voedsel, naar school etc. Jij moet zelf werken voor je geld.
Mijns inziens is de gehele wettelijke regeling omtrent scheidingen een achterhaald geheel uit de vorige eeuw wat nodig eens op de schop moet.
pi_59627630
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:53 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

Je heet truus en hebt een vriend van 35?
ja precies
  maandag 23 juni 2008 @ 15:43:56 #76
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_59627657
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:40 schreef Technoviking het volgende:

[..]

Dat kan prima, maar dan moet je niet zeuren dat je je na al die jaren, arbeidsmarkt technisch, tekort gedaan voelt omdat je huisvrouw was, en daarom een shitload aan alimentatie wil vangen.

Ik las hierboven ook ergens: "Een advocaat kan je precies vertellen waar je recht op hebt".

Waar jij recht op hebt? Je hebt nergens recht op. Je kinderen hebben ergens recht op. Je kinderen moeten kleding, voedsel, naar school etc. Jij moet zelf werken voor je geld.
Mijns inziens is de gehele wettelijke regeling omtrent scheidingen een achterhaald geheel uit de vorige eeuw wat nodig eens op de schop moet.
Anders ga je ff lekker in een andere draad preken (tip: onzin forum)? De ene helft van de ouders mag van jou gewoon lekker weglopen, no strings attached en de ander moet 't maar helemaal zelf oplossen met de kinderen?
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_59627666
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:57 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

[..]

Of meneer zelf. En dan wil hij het weer goedmaken met mamma-truus. En dan wordt het wel heel moeilijk en moet er nog woonruimte gevonden worden, geld en spullen verdeeld worden, ouderschapsregelingen getroffen...
Oh, nee, die vlieger gaat niet op....
pi_59627700
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:40 schreef Technoviking het volgende:

Waar jij recht op hebt? Je hebt nergens recht op. Je kinderen hebben ergens recht op. Je kinderen moeten kleding, voedsel, naar school etc. Jij moet zelf werken voor je geld.
Mijns inziens is de gehele wettelijke regeling omtrent scheidingen een achterhaald geheel uit de vorige eeuw wat nodig eens op de schop moet.
Nou mooi, dan ga jij nooit van je leven trouwen, ben je er zeker van dat je nooit partneralimentatie hoeft te gaan betalen.
Als mama (vlak na de scheiding) nog geen baan heeft, kan ze haar kinderen echt niet goed verzorgen met alleen kinderalimentatie. Partneralimentatie is er ook voor om het verschil tussen de ouders niet te gigantisch groot te maken, zodat er daardoor veel wrijving ontstaat.
Het mooi kotsende meisje.
  maandag 23 juni 2008 @ 15:45:58 #79
31101 _Led_
Visje aaien niemand zeggen
pi_59627705
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:43 schreef Perrin het volgende:

[..]

Anders ga je ff lekker in een andere draad preken (tip: onzin forum)? De ene helft van de ouders mag van jou gewoon lekker weglopen, no strings attached en de ander moet 't maar helemaal zelf oplossen met de kinderen?
Helemaal niet, hij zegt al tig keer dat de zorg voor de kinderen gesplit moet worden.
zzz
pi_59627745
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:51 schreef Technoviking het volgende:
[quote]500 tot 600 euro alimentatie?
heb ik uit twee proefberekeningen
quote:
Waar 2 kijven, waar 2 schuld.
hoor je mij ergens zeggen dat hij alleen schuld heeft? Alleen ga ik niet vreemd tijdens een huwelijk
quote:
Hij kiest er misschien voor om er met een ander van door te gaan, maar zoveel geld aan alimentatie betalen is je reinste uitzuigerij.
nogmaals... proefberekening laat dit zien als standaard bedrag
quote:
Allebei 50/50 meebetalen aan de kinderen en verder lekker zelf je broek ophouden!
bij die berekeing gaan ze uit van 50/50 en JA ik werk ook. Alleen moets ik vanwege de kinderen minder gaan werken. Meneer niet.... nogal logisch dat hij dus ook een stuk dat gat moet opvangen
quote:
Gescheiden vrouwen!
Je bent verstandig en volwassen, aan het werk en zelf betalen!
[/quote]
pi_59627800
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:43 schreef Perrin het volgende:

[..]

Anders ga je ff lekker in een andere draad preken (tip: onzin forum)? De ene helft van de ouders mag van jou gewoon lekker weglopen, no strings attached en de ander moet 't maar helemaal zelf oplossen met de kinderen?
Ik merk dat je problemen hebt met begrijpend lezen. Zoals ik in meerdere reacties schreef, behoren beide ouders de zorg, met alle bijkomende dingen van dien, voor de kinderen op zich te nemen. Waar ik heel erg op tegen ben, en wat ik in de OP ook proef, is dat vrouwen een scheiding en eventuele kinderen aangrijpen om er zelf beter van te worden.
pi_59627832
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:47 schreef truus123 het volgende:


bij die berekeing gaan ze uit van 50/50 en JA ik werk ook. Alleen moets ik vanwege de kinderen minder gaan werken. Meneer niet.... nogal logisch dat hij dus ook een stuk dat gat moet opvangen
Dus jullie kinderen kosten samen 1000 euro per maand? Nee!

Je kleedt hem financieel uit om er zelf beter van te worden. Als je niet rond komt moet je meer gaan werken zodat je meer verdient.
  maandag 23 juni 2008 @ 15:51:39 #83
262 Re
Kiss & Swallow
pi_59627839
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:50 schreef Technoviking het volgende:

[..]

Ik merk dat je problemen hebt met begrijpend lezen. Zoals ik in meerdere reacties schreef, behoren beide ouders de zorg, met alle bijkomende dingen van dien, voor de kinderen op zich te nemen. Waar ik heel erg op tegen ben, en wat ik in de OP ook proef, is dat vrouwen een scheiding en eventuele kinderen aangrijpen om er zelf beter van te worden.
En dat is hier niet het geval dus...

laten we dus ontopic blijven (ja iedereen dus)
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_59627857
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:51 schreef Re het volgende:

[..]

En dat is hier niet het geval dus...

laten we dus ontopic blijven (ja iedereen dus)
Ik ben ontopic. Dat jij toevallig een andere mening hebt doet daar niets aan af.
  maandag 23 juni 2008 @ 15:52:53 #85
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_59627866
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:50 schreef Technoviking het volgende:

[..]

Ik merk dat je problemen hebt met begrijpend lezen. Zoals ik in meerdere reacties schreef, behoren beide ouders de zorg, met alle bijkomende dingen van dien, voor de kinderen op zich te nemen. Waar ik heel erg op tegen ben, en wat ik in de OP ook proef, is dat vrouwen een scheiding en eventuele kinderen aangrijpen om er zelf beter van te worden.
Ok, duidelijk.. dat heb ik idd gemist. Maar in de praktijk neemt de moeder toch vaak het leeuwendeel van de zorg voor de kinderen op zich, en de vader heeft af en toe een kinder-weekendje.. van die situatie ging ik even uit.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_59627887
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:47 schreef truus123 het volgende:
[..]
heb ik uit twee proefberekeningen
nogmaals... proefberekening laat dit zien als standaard bedrag
[..]
berekening lklopt wel ja
van Nibud is per kind 250 euro tot 300 euro
afhankelijk van inkomen

2 kinderen is 500 euro per maand minimaal, je kunt kinderen niet de dupe laten worden van het vriendinnetje van meneer

Als de echtgenote parttime gaat werken kan het iets minderen maar niet veel
  maandag 23 juni 2008 @ 15:53:58 #87
262 Re
Kiss & Swallow
pi_59627897
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:52 schreef Technoviking het volgende:

[..]

Ik ben ontopic. Dat jij toevallig een andere mening hebt doet daar niets aan af.
ik ben van mening dat dit topic niet over allimentatie gaat...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  maandag 23 juni 2008 @ 15:55:08 #88
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_59627930
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:13 schreef Re het volgende:

[..]

Als je samen beslist dat manlief de centjes binnenbrengt zodat je je volledig op de kinderen kunt richten lijkt me dat manlief gekozen heeft om geld voor de kinderen te verdienen en lijkt me dat die verantwoordelijkheid niet verdwijnt.


Die verantwoordelijkheid verdwijnt niet tot het kind 21 is. Zelfs al heeft mevrouw ook altijd gewerkt. Papa betaalt gewoon kinderalimentatie. Tot de 18 aan moeders en na de 18 aan kind zelf.
Partneralimentatie is een ander verhaal en zou allang afgeschaft horen te zijn!!! Juist om die krengen van vrouwen die een man wel even het vel over de oren zullen halen uit wraak.
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieėn behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_59627947
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:52 schreef Perrin het volgende:

[..]

Ok, duidelijk.. dat heb ik idd gemist. Maar in de praktijk neemt de moeder toch vaak het leeuwendeel van de zorg voor de kinderen op zich, en de vader heeft af en toe een kinder-weekendje.. van die situatie ging ik even uit.
Hoewel ik het niet letterlijk heb geschreven is het natuurlijk van de andere kant precies hetzelfde. Ook de vader zal zijn steentje bij moeten dragen, en misschien meer tijd en moeite moeten investeren dan in het verleden. Maar "een steentje bijdragen" is de halve week je kinderen hebben, met ze naar zwemles gaan of eens naar een ouderavond op school, in de vakantie een weekje naar een camping, samen de stad in om nieuwe schoenen te kopen etc.. Je steentje bijdragen is niet als loonslaaf elke maand een zak geld aan je ex geven.
  maandag 23 juni 2008 @ 16:00:36 #90
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_59628054
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:55 schreef ElizabethR het volgende:

[..]

Die verantwoordelijkheid verdwijnt niet tot het kind 21 is. Zelfs al heeft mevrouw ook altijd gewerkt. Papa betaalt gewoon kinderalimentatie. Tot de 18 aan moeders en na de 18 aan kind zelf.
Partneralimentatie is een ander verhaal en zou allang afgeschaft horen te zijn!!! Juist om die krengen van vrouwen die een man wel even het vel over de oren zullen halen uit wraak.
Of andersom! Want die heb je ook.

Verder heb ik weinig medelijden met een kerel die vreemdgaat binnen het huwelijk. Had ie maar de ballen moeten hebben ze even in zijn broek te houden.

Tevens aan zijn reacties te lezen (Het is wel wat eenzijdig op deze manier, maar we gaan er voor het gemak even vanuit dat TS gelijk heeft.) is het een luie hufter die zijn verantwoordelijkheid niet wil nemen dus daar heb ik al helemaal weinig medelijden mee.
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_59628369
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:45 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

[..]

Nou mooi, dan ga jij nooit van je leven trouwen, ben je er zeker van dat je nooit partneralimentatie hoeft te gaan betalen.
Als mama (vlak na de scheiding) nog geen baan heeft, kan ze haar kinderen echt niet goed verzorgen met alleen kinderalimentatie. Partneralimentatie is er ook voor om het verschil tussen de ouders niet te gigantisch groot te maken, zodat er daardoor veel wrijving ontstaat.
Het is natuurlijk onzin dat ik nooit ga of wil trouwen, maar ik zou nooit samen kunnen zijn met iemand die stopt met werken.

Werken is leuk, interessant een vooral een manier om jezelf te ontplooien en te ontwikkelen. Als je partner alleen maar bezig is met strijken, wassen, stofzuigen en de kinderen naar school brengen ontstaat er op den duur een gat. Jij groeit, terwijl een ander stilstaat. Voor sommige stellen is dit geen probleem, maar ik zou het niet kunnen.
  maandag 23 juni 2008 @ 16:16:51 #92
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_59628491
TS werkt zegt ze, dus die verrijkende discussie lijkt me redelijk off topic.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_59628515
quote:
Op maandag 23 juni 2008 16:12 schreef Technoviking het volgende:

[..]

Het is natuurlijk onzin dat ik nooit ga of wil trouwen, maar ik zou nooit samen kunnen zijn met iemand die stopt met werken.

Werken is leuk, interessant een vooral een manier om jezelf te ontplooien en te ontwikkelen. Als je partner alleen maar bezig is met strijken, wassen, stofzuigen en de kinderen naar school brengen ontstaat er op den duur een gat. Jij groeit, terwijl een ander stilstaat. Voor sommige stellen is dit geen probleem, maar ik zou het niet kunnen.
Behalve dat van die onzin ben ik het met je eens. Maar dat betekent niet dat er op zo'n manier nooit een situatie zou kunnen ontstaan waarbij er partneralimentatie betaald zou kunnen gaan worden bij scheiding. De ander zou weleens minder kunnen verdienen dan jij bv. Het is zo geregeld in nederland dat, indien nodig, PA betaald wordt. Ik ben het wel met je eens dat vrouwen die PA ontvangen, wel actief op zoek moeten naar werk, dat is in de meeste gevallen voor alle partijen beter.
Het mooi kotsende meisje.
  maandag 23 juni 2008 @ 16:45:04 #94
96407 cheqy
Niet om te roken nee.
pi_59629250
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:40 schreef Technoviking het volgende:

[..]


Waar jij recht op hebt? Je hebt nergens recht op. Je kinderen hebben ergens recht op. Je kinderen moeten kleding, voedsel, naar school etc. Jij moet zelf werken voor je geld.
Mijns inziens is de gehele wettelijke regeling omtrent scheidingen een achterhaald geheel uit de vorige eeuw wat nodig eens op de schop moet.
Wat lul jij toch dom man. Als je trouwt word er aan je gevraagd of je aan alle plichten zult voldoen. Voor de man houdt dit dus oa in dat ie alimentatie moet betalen als er ooit een scheiding komt, zowel voor zijn kinderen als voor zijn ex-vrouw.
Wil ie dat niet dan moet ie zo snugger zijn om nee te zeggen ipv volmondig ja.
Een dag niet gemopperd is een dag niet geleefd.
  maandag 23 juni 2008 @ 16:51:08 #95
31101 _Led_
Visje aaien niemand zeggen
pi_59629416
quote:
Op maandag 23 juni 2008 16:45 schreef cheqy het volgende:

[..]

Wat lul jij toch dom man. Als je trouwt word er aan je gevraagd of je aan alle plichten zult voldoen. Voor de man houdt dit dus oa in dat ie alimentatie moet betalen als er ooit een scheiding komt, zowel voor zijn kinderen als voor zijn ex-vrouw.
Wil ie dat niet dan moet ie zo snugger zijn om nee te zeggen ipv volmondig ja.

Tuurlijk, toestemmen in een huwelijk betekent ook dat je na de ontbinding van dat huwelijk je vrouw altijd geld zult moeten blijven geven...
Dat heeft je vrouw je zeker wijsgemaakt ?
zzz
  maandag 23 juni 2008 @ 16:57:46 #96
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_59629606
quote:
Op maandag 23 juni 2008 16:51 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

Tuurlijk, toestemmen in een huwelijk betekent ook dat je na de ontbinding van dat huwelijk je vrouw altijd geld zult moeten blijven geven...
Dat heeft je vrouw je zeker wijsgemaakt ?
Nee joh, dat hoeft niet hoor, wettelijk gezien. Je betaalt PA naar gelang het aantal jaren dat het huwelijk duurde met een maximum van 12 jaar. En als je korter dan een jaar getrouwd was helemaal niets.
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieėn behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_59629927
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:35 schreef sungaMsunitraM het volgende:

[..]

Hoezo kan je als huisvrouw geen individu met een eigen leven en identiteit zijn?
erger nog, zoals ik al eerder zei: als een "professional" het werk wat een huisvrouw doet kost dat heel wat salaris hoor!
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_59630004
quote:
Op maandag 23 juni 2008 15:53 schreef Re het volgende:

[..]

ik ben van mening dat dit topic niet over allimentatie gaat...
het demonstreert echter wel prachtig hoe snel het onderwerp/probleem een zekere bittere richting op kan gaan.
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_59630027
Kut voor je TS, klinkt alsof je hoe dan ook beter af bent zonder die vent.

Maar dat gedoe van dat half jaar (volkomen willekeurig uit de lucht gegrepen periode) dat je kinderen dat meisje niet mogen zien klinkt mij meer als een wraakoefening over de hoofden van de kinderen heen. Jij bent toch nog aanwezig, er is geen kind die die jongedame ineens als moeder zou gaan zien ofzo. Wees wijzer dan je vent, stel niet dat soort rare eisen met je kinderen als argumen. Je wil gewoon niet dat je kinderen omgaan met iemand aan wie je een hekel hebt. Begrijpelijk, maar enig belang voor je kids dient het niet, dat willekeurige halve jaartje.
twee violen en een trommel en een fluit
pi_59630100
quote:
Op maandag 23 juni 2008 17:11 schreef simmu het volgende:

[..]

erger nog, zoals ik al eerder zei: als een "professional" het werk wat een huisvrouw doet kost dat heel wat salaris hoor!
Je doet nu net alsof "huisvrouw" zijn een zware baan is.

Nigga please!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')