FOK!forum / Politiek / [Deel 1476]When in Rome, do as M.
Aproposdonderdag 19 juni 2008 @ 23:05
Welkom in het politieke café van het politieke subforum van Fok!. Hier kan gepraat worden over politieke complotjes die niet worden besproken in POL, of over niet-politieke zaken die óók niet worden besproken in dit subforum, oftewel: het passioneel spuien van politieke ideeën en populistisch geblaat zonder feitelijke justificatie. Ook geschikt voor al het politieke non-nieuws en andere onzin. Iedereen is welkom.
Monidiquedonderdag 19 juni 2008 @ 23:06
Lief.
Nautilusdonderdag 19 juni 2008 @ 23:10


Apropos en Monidique.

Tevens tvp.
Aproposdonderdag 19 juni 2008 @ 23:15
Fput.
Aaahikwordgekdonderdag 19 juni 2008 @ 23:33
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 23:06 schreef Monidique het volgende:
Lief.
Heb je aan mij te danken. Ik praat zo vaak tegen je en ik krijg er zo weinig voor terug.
Aaahikwordgekdonderdag 19 juni 2008 @ 23:34
Hehehehe, dat Rome had niet zo gehoeven, maar alle wegen leiden er naartoe. En M.
Aproposdonderdag 19 juni 2008 @ 23:37
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 23:15 schreef Apropos het volgende:
Fput.
Het nieuwe ''pwned''.
MrX1982donderdag 19 juni 2008 @ 23:50
Weer die dekselse Apropos.
Aoristusdonderdag 19 juni 2008 @ 23:50
du_kevrijdag 20 juni 2008 @ 00:01
Aproposvrijdag 20 juni 2008 @ 00:22
M. heeft een schaakcomputer, en een snaar.
du_kevrijdag 20 juni 2008 @ 00:22
Ik heb slaap.

.
Autodidactvrijdag 20 juni 2008 @ 01:36
.
sigmevrijdag 20 juni 2008 @ 04:32
Een goedemorgen .
Aoristusvrijdag 20 juni 2008 @ 07:00
er is niks goeds aan
Aaahikwordgekvrijdag 20 juni 2008 @ 08:15
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 00:22 schreef Apropos het volgende:
M. heeft een schaakcomputer, en een snaar.
En loshangende draadjes.

Koffie.
Rock_de_Braziliaanvrijdag 20 juni 2008 @ 08:29
zakjapannertjevrijdag 20 juni 2008 @ 09:35


This is it: Evolution and Creationism Combined Into a Coherent Model

Monidiquevrijdag 20 juni 2008 @ 10:03
M.:
Rock_de_Braziliaanvrijdag 20 juni 2008 @ 10:08
quote:
Het Zweedse parlement heeft woensdag met een krappe meerderheid een omstreden nieuwe afluisterwet goedgekeurd. De wet geeft de geheime dienst het recht om zonder machtiging alle grensoverschrijdende communicatie af te luisteren.
Monidiquevrijdag 20 juni 2008 @ 10:12
In een slag in het gezicht van Osama bin Laden.
Monidiquevrijdag 20 juni 2008 @ 10:19
zakjapannertjevrijdag 20 juni 2008 @ 10:26


Annual production of cement by country in billions of metric tons. Click to expand. Source: USGS 2006 report (PDF) and the USGS 2008 report (PDF).
Monidiquevrijdag 20 juni 2008 @ 10:27
quote:
Tanks and soldiers encircle the TV tower. Soldiers fire live ammunition overhead and into civilian crowds gathered around the building. Tanks drive straight through lines of people. Fourteen people are killed in the attack, most of them shot and several crushed by tanks. One Soviet paratrooper (Viktor Shatskikh) is killed by friendly fire. Loudspeakers on several BMPs transmit the voice of Juozas Jermalavičius: "Broliai lietuviai, nacionalistų ir separatistų vyriausybė, kuri prie¨pastatė save liaud¸iai, nuversta. Eikite pas savo tėvus, vaikus!" ("Brother Lithuanians! The nationalist and separatist government which confronted the people has been overthrown! Go [home] to your parents and children!")
http://en.wikipedia.org/wiki/January_Events
EchtGaafvrijdag 20 juni 2008 @ 10:38
Monidiquevrijdag 20 juni 2008 @ 10:41
Picchiavrijdag 20 juni 2008 @ 10:54
quote:
VVD verbijsterd over generaal-pardon Fortuyn
De uitspraak van Pim Fortuyn, dat hij bereid is illegalen die langer dan vijf jaar in ons land zijn, een verblijfsvergunning te geven, is met verbijstering ontvangen door de VVD.

Tweede Kamer lid Kamp, woordvoerder vreemdelingen- en asielbeleid van de VVD: "Hiermee slaat Fortuyn een gat in de dijk, dat niet meer te stoppen is. "We dachten dat Fortuyn ons zou kunnen helpen, maar hij zet een stap terug. Ik had gehoopt dat na CDA en SGP ook Fortuyn met de VVD zou optrekken naar een strenger vreemdelingenbeleid".

Uit onderzoek blijkt dat 79% van de aanhang van Fortuyn hem vooral steunt wegens diens vreemdelingen- en asielbeleid. Maar volgens de VVD gaat Fortuyn met zijn standpunt nu nog verder dan GroenLinks en SP. "Hij is niet koersvast en dat is zorgwekkend", aldus VVD vice-fractievoorzitter Cornielje.

Voorwaarden

Fortuyn stelt overigens wel voorwaarden voor een generaal-pardon: In ruil daarvoor mogen dan alleen nog in 'hoogst uitzonderlijke' gevallen asielzoekers worden toegelaten. Ook gezinshereniging moet worden ontmoedigd, en de illegalen die in aanmerking komen voor het generaal-pardon moeten de Nederlandse taal beheersen.

"Dat Fortuyn beheersing van de Nederlandse taal als voorwaarde noemt bij een generaal pardon, maakt weinig indruk. Met een spoedcursus van drie maanden is men al zover", aldus Kamp.

Volgens de VVD is een generaal-pardon onuitvoerbaar. Het bewijs dat iemand vijf jaar illegaal in ons land is geweest, is moeilijk te leveren. Er zal een vloedgolf komen van bezwaar- en beroepschriften en er zullen grote vertragingen ontstaan bij rechtbanken.
Die mensen beheersen in drie maanden de Nederlandse taal. Das nou mooi.
Rock_de_Braziliaanvrijdag 20 juni 2008 @ 11:06
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 10:54 schreef Picchia het volgende:

[..]

Die mensen beheersen in drie maanden de Nederlandse taal. Das nou mooi.
Wat wil je daarmee zeggen knul?
Picchiavrijdag 20 juni 2008 @ 11:19
Ik vond het gewoon een grappig bericht. Hoe Fortuyn voor een generaal pardon kan pleiten terwijl zijn achterban tegen is. Maar van hem werd het wel geslikt.

En ik moest lachen om de reactie van Kamp, die nu wel door de praktijk achterhaald is. Maar nu is het dan ook geen voorwaarde dat men de Nederlandse taal moet leren om in aanmerking te komen voor het generaal pardon.
Picchiavrijdag 20 juni 2008 @ 11:22
Die voorwaarde maakte zo weinig indruk, dat ze het maar geschrapt hadden.
Rock_de_Braziliaanvrijdag 20 juni 2008 @ 11:32
quote:
Prijsstijging koopwoningen zwakt af

Voorburg, 20 juni. De prijsstijging van bestaande koopwoningen zwakt steeds verder af. Stegen de prijzen in februari nog met 4,5 procent op jaarbasis, in mei werden woningen 2,9 procent meer waard.

Dat blijkt uit vandaag gepubliceerde cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek. Sinds 1996 is het slechts twee keer voorgekomen dat de stijging van de prijzen onder de 3 procent zakte.

Alle woningtypes waren duurder dan in dezelfde periode vorig jaar. Appartementen stegen het meest in prijs (4,3 procent) en bij twee-onder-een-kapwoningen was de prijsstijging het kleinst (1,9 procent). Huizen werden in alle provincies duurder, met uitzondering van Limburg.

In mei wisselden bijna 14.000 woningen van eigenaar. Dat is fors minder (20 procent) dan een jaar eerder. Wel werden er meer appartementen verkocht (bijna 11 procent) dan in mei 2007. De verkoop van andere woningtypes lag lager.
zakjapannertjevrijdag 20 juni 2008 @ 12:12
creatief met...: http://down2earth.eu/impact_calculator/#
Fastmattivrijdag 20 juni 2008 @ 12:58
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 11:32 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:

[..]
Vogelaar stroomlijnt de subsidiestroom dus het weer snel verdergaan met stijgen.
Rock_de_Braziliaanvrijdag 20 juni 2008 @ 13:19
zakjapannertjevrijdag 20 juni 2008 @ 13:39
Autodidactvrijdag 20 juni 2008 @ 17:14
Is Google Making Us Stupid?
quote:
“We are how we read.” Wolf worries that the style of reading promoted by the Net, a style that puts “efficiency” and “immediacy” above all else, may be weakening our capacity for the kind of deep reading that emerged when an earlier technology, the printing press, made long and complex works of prose commonplace. When we read online, she says, we tend to become “mere decoders of information.” Our ability to interpret text, to make the rich mental connections that form when we read deeply and without distraction, remains largely disengaged.
Rock_de_Braziliaanvrijdag 20 juni 2008 @ 18:03
Dat meeeenn je niet!
Autodidactvrijdag 20 juni 2008 @ 18:26
Yep. We worden idioten.
Aaahikwordgekvrijdag 20 juni 2008 @ 18:47
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 11:19 schreef Picchia het volgende:
Ik vond het gewoon een grappig bericht. Hoe Fortuyn voor een generaal pardon kan pleiten terwijl zijn achterban tegen is. Maar van hem werd het wel geslikt.
Psst, hij is dood. Ze hebben de dader.
Autodidactvrijdag 20 juni 2008 @ 18:50
quote:
Hiermede verzoek ik u om op vrijdag 20 juni 2008 te 18.00 uur te verschijnen in het bureau van politie aan de Surinameplein 118 te 1058GV Amsterdam, (0900-....), om gehoord te worden aangaande verscheidene teksten geplaatst op internet.

U wordt verzocht deze brief mee te nemen, evenals een geldig legitimatiebewijs (paspoort, Europese identiteitskaart, rijbewijs).
http://hoeiboei.web-log.nl/

...
Aoristusvrijdag 20 juni 2008 @ 19:18
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 18:50 schreef Autodidact het volgende:

[..]

http://hoeiboei.web-log.nl/

...
Dat wordt een nachtje brommen voor Nekschot.
Aoristusvrijdag 20 juni 2008 @ 19:19
Club De Waakzaamheid in Koog aan Zaan gaat na 400 jaar geschiedenis dicht. De ‘Paradiso van Noord-Holland’ kampt al enkele jaren met dalende bezoekersaantallen.

“Met zo’n roemrijke geschiedenis, is het extra jammer dat het stopt,” vertelt Martijn Huitema (36), organisator van het eindfeest en als 17-jarige, bezoeker van de eerste housefeesten. “Het pand is in 1626 begonnen als herberg. Het is een hotel geweest, jazz zangeres Billie Holiday heeft er opgetreden in de jaren ‘50. De New Age tijd heeft zich eraf gespeeld. De Dijk was kind aan huis en natuurlijk de laatste twintig jaar de house-era.”

Het zit er al lang aan te komen dat De Waakzaamheid dicht gaat. “Eigenlijk al na het hoogtepunt van de house eind jaren negentig,” vertelt Huitema. “Dancefestivals als Awakenings en Sensation snoepten bezoekers af en de dj’s gingen meer verdienen. De eigenaar kon het financieel niet meer opbrengen. Daar komt nog bij kijken dat het pand achterstallig onderhoud kent en zich midden in een woonwijk bevindt.”

Vanaf 1988 kwamen mensen uit heel Nederland naar de club aan het strand toe voor legendarische housefeesten. “Zes jaar lang elke week uitverkocht. Honderd mensen tegelijk in de wacht rij. Dat was ongelooflijk,” zegt Huitema enthousiast. Twee jaar geleden heeft de eigenaar het pand verkocht aan een bouwbedrijf en weer teruggehuurd. Om genoeg geld te verdienen programmeerde de directeur van alles. “De harde kern bezoekers verdwenen doordat het de ene week r&b avond was en de week erop een terror-feest georganiseerd werd. De Waakzaamheid kreeg de laatste jaren ook nog eens een negatieve stempel van hardcore-tent.” De Waakzaamheid wordt vergeleken met –niet meer bestaande- legendarische houseclubs als de iT en de Roxy.

De Waakzaamheid wordt voor een deel gesloopt. Er komen kantoren in, een klein café en bovenwoningen. Zaterdag 21 juni is het eindfeest. In een uitverkochte club staan house-dj’s als dj Ardi B. en Remy. Ook houseband Quazar treedt op. Om 5.20 uur is het over met de oudste zaal van Nederland.
sigmevrijdag 20 juni 2008 @ 19:41
quote:
Een Ecuadoriaanse politica wil het recht op goede seks laten opnemen in de grondwet. Volgens haar mogen vrouwen een bevredigende vrijpartij eisen van hun partner. In het Zuid-Amerikaanse land is het plan van de 45-jarige Maria Soledad Vela niet in goede aarde gevallen.

Volgens tegenstanders van het voorstel moeten vrouwen ‘maar aan hun gynaecoloog tips vragen voor een beter seksleven in plaats van aan de grondwet’. Anderen stellen dat het plan van de politica de aandacht afleidt van belangrijkere zaken.

De commissie die de grondwet herschrijft heeft aangegeven de suggestie van de politica niet mee te nemen. De bewoners van Ecuador moeten later dit jaar de nieuwe grondwet goedkeuren in een referendum.
sigmevrijdag 20 juni 2008 @ 19:43
Nee hoor, ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig.
quote:
Wethouder Pieter van der Veen van de Friese gemeente Achtkarspelen wil afval in de grijze container op de foto zetten om burgers ertoe aan te zetten het vuil beter te scheiden. 40 procent van het afval in de grijze container bestaat uit glas, gft en papier, zo meldde de wethouder vrijdag.

De vuilniswagens in Achtkarspelen zijn al uitgerust met een videocamera. Van der Veen wil met die camera foto's maken en burgers die afval niet goed scheiden daarmee confronteren. ‘Ik heb bewijs nodig’, aldus Van der Veen. Een burger krijgt eerst een waarschuwing, een rode kaart, en in het uiterste geval een boete.
Autodidactvrijdag 20 juni 2008 @ 19:57
Mijn politieke duit in het zakje voor vandaag:

De vergrijzing komt eraan!
du_kevrijdag 20 juni 2008 @ 20:18
sletjes
du_kevrijdag 20 juni 2008 @ 20:20
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 19:57 schreef Autodidact het volgende:
Mijn politieke duit in het zakje voor vandaag:

De vergrijzing komt eraan!
En zo hoort het! Daar gaan we goud geld aan verdienen
du_kevrijdag 20 juni 2008 @ 20:26
Een overdosis alcoholische versnaperingen groet u.


Rock_de_Braziliaanvrijdag 20 juni 2008 @ 21:51


Wat zielig!
Reyavrijdag 20 juni 2008 @ 21:58
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 21:51 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:


Wat zielig!
Wanneer is je wederhelft jarig?
Aaahikwordgekvrijdag 20 juni 2008 @ 22:20
Wat een extreem slechte wedstrijd en dan Turken die bij voorbaat al roepen met penalty's hopen te winnen. Kneuzen!!!
Aoristusvrijdag 20 juni 2008 @ 22:22
ongelooflijk slecht
Aoristusvrijdag 20 juni 2008 @ 22:43
Aaahikwordgekvrijdag 20 juni 2008 @ 22:45
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 22:43 schreef Aoristus het volgende:
[ afbeelding ]
Heeft ze die volgepist?
Aoristusvrijdag 20 juni 2008 @ 22:49
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 22:45 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Heeft ze die volgepist?
zie jij een plastuitje?

De wedstrijd gaat verder
zakjapannertjevrijdag 20 juni 2008 @ 23:18
ja
Reyavrijdag 20 juni 2008 @ 23:28
Ik woon in een autovrij gebied. En jullie?
Aaahikwordgekvrijdag 20 juni 2008 @ 23:29
Zucht.

Kroatië, de schlemiel van 2008.
Aaahikwordgekvrijdag 20 juni 2008 @ 23:36
AMBU TOT NADER BERICHT HOFPLEIN MIJDEN WORDT HELEMAAL AFGESLOTEN
Monolithvrijdag 20 juni 2008 @ 23:42
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 22:43 schreef Aoristus het volgende:
[ afbeelding ]
Ze heeft een vrij onnozele uitstraling.
Aoristusvrijdag 20 juni 2008 @ 23:44
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 23:42 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ze heeft een vrij onnozele uitstraling.
Wiens probleem is dat precies? Ze heeft een goede inborst
Aaahikwordgekvrijdag 20 juni 2008 @ 23:59
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 23:42 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ze heeft een vrij onnozele uitstraling.
Dat komt omdat ze niet vanuit haar knieën tilt.
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 00:00
Picchiazaterdag 21 juni 2008 @ 00:01
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 22:43 schreef Aoristus het volgende:
[ afbeelding ]
MrX1982zaterdag 21 juni 2008 @ 00:05
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 23:36 schreef Aaahikwordgek het volgende:
AMBU TOT NADER BERICHT HOFPLEIN MIJDEN WORDT HELEMAAL AFGESLOTEN
In Rotterdam zijn ze wel gewend weder op te bouwen.

RIP Rotterdam .
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 00:10
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 00:05 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

In Rotterdam zijn ze wel gewend weder op te bouwen.

RIP Rotterdam .
En morgen gaan ze bij de café's controleren of het niet te luid is...
Picchiazaterdag 21 juni 2008 @ 00:11
In burger.
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 00:12
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 23:42 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ze heeft een vrij onnozele uitstraling.
Aye.
HenriOsewoudtzaterdag 21 juni 2008 @ 02:49
Jokerman
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 09:17
Napalmzaterdag 21 juni 2008 @ 09:29
quote:
Op vrijdag 20 juni 2008 11:19 schreef Picchia het volgende:
Ik vond het gewoon een grappig bericht. Hoe Fortuyn voor een generaal pardon kan pleiten terwijl zijn achterban tegen is. Maar van hem werd het wel geslikt.
Pim had dan ook als tegeneis dat de grenzen dicht zouden gaan erna. Per saldo zou dat, zelfs op vrij korte termijn, veel minder immigranten hebben opgeleverd


Trouwens:

du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 09:48
Moge
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 10:59
quote:
Woningen langs NZ-lijn ontruimd
Harmen Bockma

AMSTERDAM De Amsterdamse politie heeft donderdagavond vier panden ontruimd aan de Vijzelgracht die aan het verzakken waren. De verzakking is het gevolg van een gat in een damwand in de bouwput voor de Noord-Zuidlijn. Daardoor stroomt zand en water onder de huizen vandaan, de bouwput in. Gisteravond en vannacht werd met man en macht gewerkt om het gat te dichten.

De eerste problemen deden zich gistermiddag al voor, toen bewoners gekraak hoorden en deuren niet meer open konden krijgen. Bij een van de panden moest er een timmerman aan te pas komen om de deur te kunnen openen. Later sprongen er ruiten, en traden scheuren op in de muren.

Volgens de bewoners ontstond er woensdag al een gat op dezelfde hoogte aan de overkant van de Vijzelgracht, maar kon dat snel worden gedicht.

Dit keer lijken de problemen veel groter. De politie zet met dranghekken het trottoir voor de ontruimde panden af, en de bouwers voeren overleg met de brandweer.

‘Ik kom net terug van de opera, en nu kan ik mijn huis niet meer in’, zegt een andere bewoonster.

‘We gaan vannacht maar bij mijn schoonmoeder slapen.’

Een buurvrouw, die op de andere hoek van de straat woont, vertelt dat haar kinderen bang zijn. ‘Mamma, gaat ons huis instorten, vragen ze.’

Juist gisterochtend stond de bewonersvereniging bij de rechter, waar zij in kort geding eist dat er meer veiligheidsmaatregelen worden genomen.

‘Hier waarschuwen wij al heel lang voor’, aldus een boze bewoonster.

Volgens een woordvoerster van de brandweer is de oorzaak van het gat in de damwand nog onbekend.
quote:
Eerste bewoners Vijzelgracht terug

AMSTERDAM Een deel van de bewoners van de monumenta le ‘wevershuizen’ aan de Vijzel gracht in het centrum van Am sterdam kan weer terugkeren naar huis. Donderdagavond werden de vier panden ontruimd doordat ze aan het verzakken waren. Sinds gisteroch tend zijn de huizen niet meer verder weggezakt. De oorzaak van de verzakking was een lekkage in de bouwput voor de huizen. Tijdens werkzaamheden aan een toekomstig metrostation voor de Noord-Zuidlijn ontstond op een diepte van twaalf meter een gat in een damwand. Daardoor stroomde zand en water onder de huizen vandaan, de bouwput in. De verzakking zorgde voor barsten in ruiten en scheuren in muren. ANP
't zal je huis maar weze yeah yeah yeahyeah
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 11:05
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 10:59 schreef Aoristus het volgende:

[..]


[..]

't zal je huis maar weze yeah yeah yeahyeah
Ze hebben voor de aanleg van de NZ-lijn toch ook geen verzekering afgesloten, omdat dat te duur was?

-edit-: was dus zo: http://www.mediastudies.nl/nap/modules.php?name=News&file=article&sid=624

Maar nu dus wel: http://www.nzlijn.amsterdam.nl/live/main.asp?name=nieuws&item_id=NL_AMS_IVV_100000000068


Echter:
quote:
Zelfs met de polis van mei is echter alleen de omgevingsschade verzekerd. Dat betekent dat schade aan de Noord/Zuidlijn zelf nog steeds betaald moet worden door de gemeente Amsterdam. Hetzelfde geldt voor vertragingskosten, kosten door ontwerpfouten en inkomensderving. De gemeente diende ook genoegen te nemen met een eigen risico van 250.000 euro per schadegeval, maar dat betekende volgens de stad ‘een aanzienlijke verbetering van de financiële risico’s.’
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 11:18
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 11:05 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Ze hebben voor de aanleg van de NZ-lijn toch ook geen verzekering afgesloten, omdat dat te duur was?

-edit-: was dus zo: http://www.mediastudies.nl/nap/modules.php?name=News&file=article&sid=624

Maar nu dus wel: http://www.nzlijn.amsterdam.nl/live/main.asp?name=nieuws&item_id=NL_AMS_IVV_100000000068


Echter:
[..]
Niemand wilde het risico aan, het project was te groot en men kon geen collectief vinden wat zijn vingers daar aan wilde branden. Je vraagt je af waarom er nog begrotingen gemaakt worden voor zulke projecten he?
van der Horst was wethouder voor de VVD, maar die heeft na zijn termijn natuurlijk de kuilatten genomen, net als zijn voorganger Dales. Het zijn van die leuke projectjes die je een tijdje doet en waarvan het resultaat niet zoveel uitmaakt ofzo.
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 11:20
Kan me wel voorstellen dat geen verzekeraar zoiets tegen een redelijke premie wil verzekeren .

Amsterdam had gewoon in het begin wat meer geld uit moeten trekken en daarvoor bouwers en ontwerpers in moeten huren die het gehele risico op zich nemen.
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 11:22
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 11:20 schreef du_ke het volgende:
Kan me wel voorstellen dat geen verzekeraar zoiets tegen een redelijke premie wil verzekeren .

Amsterdam had gewoon in het begin wat meer geld uit moeten trekken en daarvoor bouwers en ontwerpers in moeten huren die het gehele risico op zich nemen.
Ze hebben een boor/graafmachine moeten laten ontwikkelen die zich een baan onder de grond vreet. Er is al zoveel misgegaan met dat Noord/Zuidlijn project dat je je afvraagt of het wel verstandig is om die lijn in de toekomst te overwegen
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 11:24
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 11:18 schreef Aoristus het volgende:

[..]

Niemand wilde het risico aan, het project was te groot en men kon geen collectief vinden wat zijn vingers daar aan wilde branden. Je vraagt je af waarom er nog begrotingen gemaakt worden voor zulke projecten he?
van der Horst was wethouder voor de VVD, maar die heeft na zijn termijn natuurlijk de kuilatten genomen, net als zijn voorganger Dales. Het zijn van die leuke projectjes die je een tijdje doet en waarvan het resultaat niet zoveel uitmaakt ofzo.
Ik ken projecten waar ze bijvoorbeeld ook geen planning maken, omdat "het zoveel is en zo nieuw".
Juist dan heb je een planning (en begroting) nodig.
Maar goed, de belastingbetaler betaalt dus uiteindelijk de schade aan de lijn zelf.
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 11:25
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 11:20 schreef du_ke het volgende:
Kan me wel voorstellen dat geen verzekeraar zoiets tegen een redelijke premie wil verzekeren .

Amsterdam had gewoon in het begin wat meer geld uit moeten trekken en daarvoor bouwers en ontwerpers in moeten huren die het gehele risico op zich nemen.
Het feit dat een verzekeraar daar niet aan wil is een teken dat ze het risico blijkbaar te hoog vinden. Juist dan moet je inderdaad projectmaatregelen nemen.
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 11:29
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 11:24 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Ik ken projecten waar ze bijvoorbeeld ook geen planning maken, omdat "het zoveel is en zo nieuw".
Juist dan heb je een planning (en begroting) nodig.
Inderdaad, zeker ook bij dit soort infrastructuur kan je heel veel gewoon vooraf plannen (met de nodige risicomarges natuurlijk).
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 11:30
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 11:24 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Ik ken projecten waar ze bijvoorbeeld ook geen planning maken, omdat "het zoveel is en zo nieuw".
Juist dan heb je een planning (en begroting) nodig.
Maar goed, de belastingbetaler betaalt dus uiteindelijk de schade aan de lijn zelf.
Net als met de Betuwelijn en dat soort ego-projectjes inderdaad.
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 11:33
Als ik het goed begrijp liep zand en water onder de huizen vandaan richting de bouwput. Is de grond daar moerassig en staan huizen op houten palen? Zo ja, dan zal houtrot op de palen kunnen ontstaan, juist omdat het water weg is. Ik vrees dat het scheuren niet het enkele probleem is....
Reyazaterdag 21 juni 2008 @ 11:35
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 11:33 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Als ik het goed begrijp liep zand en water onder de huizen vandaan richting de bouwput. Is de grond daar moerassig en staan huizen op houten palen? Zo ja, dan zal houtrot op de palen kunnen ontstaan, juist omdat het water weg is. Ik vrees dat het scheuren niet het enkele probleem is....
Een wormhole waardoor heel Amsterdam wegzakt zou toch nog een positief neveneffect vormen
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 11:36
Het grondwaterpeil in Amsterdam is vrij hoog dus dat vult zich wel weer snel aan denk ik. Maar fijn is anders inderdaad
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 11:37
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 11:35 schreef Reya het volgende:

[..]

Een wormhole waardoor heel Amsterdam wegzakt zou toch nog een positief neveneffect vormen
Alleen de Amsterdammers is genoeg hoor . Die stad is zo hier en daar nog wel bruikbaar.
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 11:39
http://www.delftintegraal.tudelft.nl/info/index7e51.html?hoofdstuk=Artikel&ArtID=2530

Aardig artikel. Let op: "Proef voor Noord/Zuidlijn: Injecteren van grout verhoogt de draagkracht van heipalen
"
Picchiazaterdag 21 juni 2008 @ 11:43
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 11:37 schreef du_ke het volgende:

[..]

Alleen de Amsterdammers is genoeg hoor . Die stad is zo hier en daar nog wel bruikbaar.
Gewoon even proberen. Trial en error. De beproefde methode in Amsterdam.
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 11:53
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 11:39 schreef Aaahikwordgek het volgende:
http://www.delftintegraal.tudelft.nl/info/index7e51.html?hoofdstuk=Artikel&ArtID=2530

Aardig artikel. Let op: "Proef voor Noord/Zuidlijn: Injecteren van grout verhoogt de draagkracht van heipalen
"
Voor de ontwikkeling van de civiele techniek is dit wel een leuk project .
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 11:54
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 11:33 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Als ik het goed begrijp liep zand en water onder de huizen vandaan richting de bouwput. Is de grond daar moerassig en staan huizen op houten palen? Zo ja, dan zal houtrot op de palen kunnen ontstaan, juist omdat het water weg is. Ik vrees dat het scheuren niet het enkele probleem is....
Yep, het kinderversje zegt al wat de politiek niet begrijpt:

Amsterdam, die grote stad

Amsterdam, die grote stad,
die is gebouwd op palen.
Als die stad eens ommeviel,
wie zou dat betalen?
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 11:56
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 11:53 schreef du_ke het volgende:

[..]

Voor de ontwikkeling van de civiele techniek is dit wel een leuk project .
Ja, maar dat zijn ontwikkelingstrajecten vanuit Rotterdam en omgeving. Of het ooit geimplementeerd wordt voor nieuwe projecten zal vanuit Amsterdam moeten gaan blijken.
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 11:56
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 11:54 schreef Aoristus het volgende:

[..]

Yep, het kinderversje zegt al wat de politiek niet begrijpt:

Amsterdam, die grote stad

Amsterdam, die grote stad,
die is gebouwd op palen.
Als die stad eens ommeviel,
wie zou dat betalen?
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 12:06
Goedemiddag.



Later zal blijken dat de hele noord-zuidlijn een visionair project was. Mark my words.
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 12:09
quote:
Castro noemt EU 'hypocriet'

HAVANA - Oud-president Fidel Castro van Cuba heeft vrijdag zijn 'minachting' geuit voor de "enorme hyprocrisie" van de beslissing van de EU om de sancties tegen zijn land op te heffen.
ANP

De EU had dat besluit donderdag bekendgemaakt.De EU wil in ruil voor de opheffing van de sancties een "brede, allesomvattende dialoog" met het regime op het eiland.

Over een jaar wordt gekeken of de dialoog heeft geleid tot meer democratie en een betere mensenrechtensituatie. De EU-ministers zullen daarna opnieuw een besluit moeten nemen over verlenging van de dialoog.
En gelijk heeft hij.
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 12:12


Daar wil toch geen mens wonen?
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 12:17
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:09 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:

[..]

En gelijk heeft hij.
Vind ik ook, het zal hem zijn reet roesten wat de EU van Cuba vindt. Het was een Belg geloof ik die de sancties destijds voorstelde
Reyazaterdag 21 juni 2008 @ 12:31
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:12 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[ afbeelding ]

Daar wil toch geen mens wonen?
Niet uit vrijwilligheid.
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 12:31
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:12 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[ afbeelding ]

Daar wil toch geen mens wonen?
Ies lojk, ies koeltoer!

Wat mij stoort is dat die lui zich toch meer turk voelen dan nederlander/oranje-aanhanger.
Waarom gaan ze dan niet fijn in turkije wonen?

Kan de dubbele vlaggetjes nog wel waarderen, maar niet dat gedoe alsof nederland ook voor turkije is....
Autodidactzaterdag 21 juni 2008 @ 12:35
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:12 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[ afbeelding ]

Daar wil toch geen mens wonen?
Mja, ik vraag me ook af of je nu wel in Basel wil wonen.

Noorderlingen zijn goed in kankeren op Carnaval, maar dit is precies hetzelfde. Al kleeft aan carnaval nog een stukje creativiteit....
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 12:37
Zou dit ook een resultaat kunnen zijn van dat getoeter en hangen uit de auto? Zou de politie nog controleren op het dragen van een gordel?



Zaterdag-morgen, ook in Amsterdam-west....
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 12:39
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:35 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Mja, ik vraag me ook af of je nu wel in Basel wil wonen.

Noorderlingen zijn goed in kankeren op Carnaval, maar dit is precies hetzelfde. Al kleeft aan carnaval nog een stukje creativiteit....
Carnaval is toch gewoon een paar dagen lang dom zuipen?
Reyazaterdag 21 juni 2008 @ 12:40
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:35 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Mja, ik vraag me ook af of je nu wel in Basel wil wonen.

Noorderlingen zijn goed in kankeren op Carnaval, maar dit is precies hetzelfde. Al kleeft aan carnaval nog een stukje creativiteit....
En dat in de wieg van de Institutie.
Picchiazaterdag 21 juni 2008 @ 12:42
Die sancties van de EU waren overigens geen handelsbeperkingen enzo.
Autodidactzaterdag 21 juni 2008 @ 12:43
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:39 schreef du_ke het volgende:

[..]

Carnaval is toch gewoon een paar dagen lang dom zuipen?
En het verschil is?

Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 12:44
dat is anders
Monolithzaterdag 21 juni 2008 @ 12:48
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:43 schreef Autodidact het volgende:

[..]

En het verschil is?

[ afbeelding ]
De muziek is net een tikkeltje minder kut.
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 12:49
Ziet er meer uit als een real-life reclame van Bavaria en Heineken. Alletwee kut.
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 12:50
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:48 schreef Monolith het volgende:

[..]

De muziek is net een tikkeltje minder kut.
Erger dan Wolter Kroes. Is dat mogelijk?
Monolithzaterdag 21 juni 2008 @ 12:53
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:50 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Erger dan Wolter Kroes. Is dat mogelijk?
Helaas wel. Denk bijvoorbeeld aan een apres-ski remix van Wolter Kroes.
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 12:54
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:53 schreef Monolith het volgende:

[..]

Helaas wel. Denk bijvoorbeeld aan een apres-ski remix van Wolter Kroes.
Dat is onmenselijk!
Monolithzaterdag 21 juni 2008 @ 12:57
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:54 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Dat is onmenselijk!
Schijnen ze ook de hele dag te draaien in Guantanamo Bay.
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 13:00
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:57 schreef Monolith het volgende:

[..]

Schijnen ze ook de hele dag te draaien in Guantanamo Bay.
Dat gun je niemand.
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 13:09
Bekijk deze YouTube-video

Hij komt al tijden op het vliegveld
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 13:12
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:43 schreef Autodidact het volgende:

[..]

En het verschil is?

[ afbeelding ]
Dat hier dikke dellen met milkshakes rondlopen.
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 13:14
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:50 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Erger dan Wolter Kroes. Is dat mogelijk?
De Dikdakkers.
EchtGaafzaterdag 21 juni 2008 @ 13:32
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 13:33
Speciaal voor de fans die er niet bij kunnen zijn.

http://www.supportersclub-oranje.nl/Pages/SCO/Default.asp
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 13:40
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 13:09 schreef Aoristus het volgende:


Hij komt al tijden op het vliegveld
Die Mercedes!

Dit is het soort muziek waar de VN inspecteurs op af zou moeten sturen om te vermijden dat ze een groot publiek zou kunnen aantasten.
sigmezaterdag 21 juni 2008 @ 13:44
Callcenteragents die aan het eind van het gesprek moeten vragen of ze je "wel naar uiterste tevredenheid hebben geholpen"..

Daarvan zijn de bazen toch misdadig?
EchtGaafzaterdag 21 juni 2008 @ 13:53
VoetbalGekte. Oranjegekte. Hoe te verklaren?
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 14:02
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:35 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Mja, ik vraag me ook af of je nu wel in Basel wil wonen.

Noorderlingen zijn goed in kankeren op Carnaval, maar dit is precies hetzelfde. Al kleeft aan carnaval nog een stukje creativiteit....
Wat hebben noorderlingen hier mee te maken?
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 14:03
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:43 schreef Autodidact het volgende:

[..]

En het verschil is?

[ afbeelding ]
Ook daar word ik niet blij van...
Aaahikwordgekzaterdag 21 juni 2008 @ 14:05
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 13:44 schreef sigme het volgende:
Callcenteragents die aan het eind van het gesprek moeten vragen of ze je "wel naar uiterste tevredenheid hebben geholpen"..

Daarvan zijn de bazen toch misdadig?
Define uiterste tevredenheid.
Monidiquezaterdag 21 juni 2008 @ 14:09
Hm.
Wheelgunnerzaterdag 21 juni 2008 @ 14:10
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 12:50 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Erger dan Wolter Kroes. Is dat mogelijk?
Viva Colonia van die Höhner is juist de grote carnavalshit geweest hier... Muziek is dus ongeveer hetzelfde..
DrWolffensteinzaterdag 21 juni 2008 @ 14:22
Gecondoleerd.
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 14:25
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 15:22
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 13:40 schreef Nautilus het volgende:

[..]

Die Mercedes!

Dit is het soort muziek waar de VN inspecteurs op af zou moeten sturen om te vermijden dat ze een groot publiek zou kunnen aantasten.
't is niet normoal wat je met me doet, als je zachtjes fluistert in een volle kroeg lalalala

Ik vrees dat Wolter diplomatieke onschendbaarheid heeft. Hij doet ogenschijnlijk geen vlieg kwaad.
MrX1982zaterdag 21 juni 2008 @ 15:29
We zijn er weer bij en dat is prima. Viva Hollandia .
Klopkoekzaterdag 21 juni 2008 @ 15:57


Was ie daar maar bij gebleven.
MrX1982zaterdag 21 juni 2008 @ 16:10
quote:
'Religie beïnvloedt prestaties op school'
Gepubliceerd: 21 juni 2008 09:05 | Gewijzigd: 21 juni 2008 13:54
Door onze redacteur Japke-d. Bouma
Rotterdam, 21 juni. Religie is van invloed op schoolprestaties. Kinderen met ouders uit moslimlanden presteren minder in westers onderwijs dan immigrantenkinderen met een christelijke of oosters-religieuze achtergrond.

Kinderen van migranten uit een land zonder dominante religie, zoals China, presteren het best.

Dit concluderen onderzoekers Jaap Dronkers en Manon de Heus van het Europees Universitair Instituut in Florence. Ze deden onderzoek bij 9.414 migrantenkinderen van 15 jaar, met ouders uit 46 landen, in 16 West-Europese landen, Nieuw-Zeeland en Australië. De resultaten worden volgende week gepresenteerd in Berlijn.

Uit de studie blijkt dat kinderen met ouders die laaggeschoold zijn én afkomstig uit een land waar de islam de dominante religie is, gemiddeld 30 punten lager scoren in natuurwetenschappelijke vakken dan kinderen van laagopgeleide ouders uit niet-islamitische landen. De onderzoekers maken gebruik van het internationale onderwijsonderzoek Pisa. De gemiddelde score bij deze test is 500 punten, de standaarddeviatie is 100. Kinderen met een islamitische achtergrond scoren stelselmatig eenderde van de deviatie minder. „Dat is zeer fors”, aldus onderwijssocioloog Dronkers. Islamitische immigrantenleerlingen met hooggeschoolde ouders scoren echter even goed als andere migrantenleerlingen met hooggeschoolde ouders.

Het negatieve ‘islameffect’ kan volgens Dronkers niet geheel worden verklaard uit het feit dat moslimmigranten vaak uit de sociaal-economisch zwakste gebieden van Turkije, Marokko en Algerije kwamen. Een mogelijke verklaring is volgens Dronkers ook dat moslims zich sneller gediscrimineerd voelen. En hun opvattingen over de verhouding man-vrouw en over eer zijn mogelijk een belemmering voor individuele ontplooiing. Uit VN-onderzoek bleek al dat de ongelijkheid tussen man en vrouw in Arabische landen de economische en culturele ontwikkeling hindert.
http://www.nrc.nl/binnenl(...)prestaties_op_school
Meer religie op openbare scholen. Verstandig .
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 16:23
Pas maar op, straks begint SCH weer te gillen dat je de algemene ontwikkeling van schoolkinderen saboteert.

[ Bericht 7% gewijzigd door Nautilus op 21-06-2008 16:29:06 ]
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 16:53
dan moet je 'm eerst provoceren
Autodidactzaterdag 21 juni 2008 @ 17:13
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 16:53 schreef Aoristus het volgende:
dan moet je 'm eerst provoceren
Da's wel vrij makkelijk...
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 17:16
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 17:13 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Da's wel vrij makkelijk...
Ik zet mijn kaarten op Super7fighter
Autodidactzaterdag 21 juni 2008 @ 17:30
quote:
EU huiverig voor Frans brandstofplan

BRUSSEL - Het voorstel van de Franse president Sarkozy om de btw op brandstof te begrenzen, heeft vrijdag op de Europese top van regeringsleiders weinig steun gekregen. Wel gaat de Europese Commissie onderzoeken hoe de gestegen olie- en voedselprijzen deels kunnen worden gecompenseerd.

Sarkozy wil consumenten en bedrijven tegemoetkomen. ‘Want 20 procent btw over een vat olie van 42 dollar is iets heel anders dan 20 procent over een vat van 139 dollar’, aldus de Franse president.

Maar onder meer de Duitse kanselier Merkel en premier Balkenende vinden het een slecht idee om de prijzen ‘kunstmatig’ te verlagen. ‘Dan valt de prikkel weg om energie te besparen en om alternatieven voor fossiele brandstoffen te ontwikkelen’, aldus Balkenende. ‘De hoge olieprijzen zijn een structureel probleem, en daar moeten we structurele oplossingen voor zoeken.’

Wel komt er een EU-onderzoek naar mogelijke maatregelen om de koopkracht te versterken. In Nederland praat het kabinet daar half augustus over.
Ik ben overtuigd, je kunt wel degelijk poepen door je mond.
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 17:32
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 17:30 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Ik ben overtuigd, je kunt wel degelijk poepen door je mond.
De innovatie komt van Japan

Auto rijdt op water.

Krijgen we een nog vochtiger klimaat. O wee als Nederland een permanent lagedrukgebied wordt..
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 17:35
quote:
Fortis-topman eerste op lijst beloningsschandalen

AMSTERDAM - Fortis-topman Jean Paul Votron staat eerste op een lijst van beloningsschandalen. De lijst is samengesteld door de Vereniging van Effectenbezitters (VEB).
ANP2


Votron ontving een bonus van 2,5 miljoen euro, terwijl de aandeelhouders de afgelopen jaren maar liefst 15 miljard euro in rook zagen opgaan als gevolg van de ingezakte beurskoersen.

Bonus

Volgens de VEB was de bonus het dubbele van wat Fortis met haar aandeelhouders had afgesproken. De Belgisch-Nederlandse bankverzekeraar heeft bovendien het salaris van Votron met 73 procent verhoogd, zonder dit aan de aandeelhouders voor te leggen.

De topman kreeg de bonus vanwege de overname van ABN Amro en om de waardeloos geworden aandelen- en optiepaketten te compenseren.

De VEB vindt dat vreemd, omdat Fortis serieuze financieringsproblemen lijkt te ondervinden als gevolg van de overname.

Lijst

De volledige lijst van de VEB: 1. Jean Paul Votron (Forits) 2. Anders Moberg (Ahold) 3. Frans Koffrie (Corporate Express) 4. Harry de Smedt (Unit4 Agresso) 5. Maarten Fontein/Martin van Geel (Ajax) 6. Zack Miles/Tex Gunning (Vedior) 7. Frans Eelkman Rooda (OPG) 8. Jeroen van der Veer (Shell) 9. Rijkman Groenink (ABN Amro) 10. Ab Pasman (Grolsch).
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 17:49
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 17:30 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Ik ben overtuigd, je kunt wel degelijk poepen door je mond.
Die 20% BTW maakt niet het verschil tussen duur of goedkoop tanken natuurlijk .
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 17:54
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 17:49 schreef du_ke het volgende:

[..]

Die 20% BTW maakt niet het verschil tussen duur of goedkoop tanken natuurlijk .
Oh, dan is er dus sprake van machtsverdraaiing.
Picchiazaterdag 21 juni 2008 @ 18:00
Ik denk dat ik morgen maar even alternatieve brandstoffen ga ontwikkelen.
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 18:01
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 18:00 schreef Picchia het volgende:
Ik denk dat ik morgen maar even alternatieve brandstoffen ga ontwikkelen.
Vanavond dan maar flink aan het bier en de shoarma. Dan heb je morgen in elk geval biobrandstof.
Picchiazaterdag 21 juni 2008 @ 18:04
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 18:01 schreef du_ke het volgende:

[..]

Vanavond dan maar flink aan het bier en de shoarma. Dan heb je morgen in elk geval biobrandstof.
Ik dacht hetzelfde.
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 18:12
*Plop* Op oranje mensen!
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 18:13
Op rijst moet het toch ook lukken zou je zeggen
Reyazaterdag 21 juni 2008 @ 18:15
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 18:01 schreef du_ke het volgende:

[..]

Vanavond dan maar flink aan het bier en de shoarma. Dan heb je morgen in elk geval biobrandstof.
Veel CO2, juist
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 18:18
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 18:15 schreef Reya het volgende:

[..]

Veel CO2, juist
En methaan.

Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 18:28
Zeg du_ke, doe's een andere avatar. Deze trilt harder dan Michael J. Fox.
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 18:29
Of hij is gewoon aan het headbangen.
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 18:30
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 18:28 schreef Nautilus het volgende:
Zeg du_ke, doe's een andere avatar. Deze trilt harder dan Michael J. Fox.
Als Nederland nu verliest is het jouw schuld.
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 18:36
Jottem!
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 18:42
Afvallige!
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 18:48


Tijd voor een mokkel
du_kezaterdag 21 juni 2008 @ 19:46
Nou ik ken ze knapper.
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 19:49
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 19:46 schreef du_ke het volgende:
Nou ik ken ze knapper.
Maar niet als totaalplaatje zeker?

Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 20:22
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 19:46 schreef du_ke het volgende:
Nou ik ken ze knapper.
Ik ook.

Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 20:23
Ze heeft geen kont man
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 20:48
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 20:23 schreef Aoristus het volgende:
Ze heeft geen kont man
Aight, aight.





sigmezaterdag 21 juni 2008 @ 20:50
Ik vind die van Harry beter.
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 21:02
dat lijkt me ook ja
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 21:13
Dat kan, dat mag.

Voetbal kijken.
zakjapannertjezaterdag 21 juni 2008 @ 21:36
alweer een groepswinnaar die het moeilijk heeft, de Duitse coach Low is trouwens ook op de tribune aanwezig, niet alleen omdat Rusland in dezelfde WK-kwalificatiegroep als Duitsland zit
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 21:39
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 21:36 schreef zakjapannertje het volgende:
alweer een groepswinnaar die het moeilijk heeft, de Duitse coach Low is trouwens ook op de tribune aanwezig, niet alleen omdat Rusland in dezelfde WK-kwalificatiegroep als Duitsland zit
Ik vind Nederland erg traag spelen.
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 21:42
Het is alsof ze de avondvierdaagse lopen.
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 21:43
Vooral Engelaar. Hij speelde goed tegen de wat meer verdedigende ploegen, maar nu valt z'n traagheid echt op.
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 21:43
Ze zijn wel erg langzaam inderdaad. Ik hoop dat ze een bordje havermout met een schep suiker krijgen voor de 2e helft
zakjapannertjezaterdag 21 juni 2008 @ 21:43
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 21:39 schreef Nautilus het volgende:

[..]

Ik vind Nederland erg traag spelen.
ze gebruiken de flanken ook te weinig, waardoor ze de verdediging veel minder kunnen verrassen en uit elkaar spelen
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 21:44
Ook sneijder en vd. vaart vertragen het spel erg.

En het veld lijkt ook onwijs hobbelig en traag.
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 21:45
Nou daar gaan we weer. Laten we hopen op een wederopstanding.
Reyazaterdag 21 juni 2008 @ 21:46
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 21:45 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Nou daar gaan we weer. Laten we hopen op een wederopstanding.
Pas op de derde dag; ken je klassiekers.
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 21:49
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 21:44 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Ook sneijder en vd. vaart vertragen het spel erg.

En het veld lijkt ook onwijs hobbelig en traag.
Van der Vaart wordt slecht aangespeeld door Engelaar, Sneijder moet te vaak terugzakken.
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 21:51
Overschatte speler trouwens, die Engelaar.
sigmezaterdag 21 juni 2008 @ 21:51
Is het rust of zo?
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 21:52
ze moesten die Scheids opknopen
Reyazaterdag 21 juni 2008 @ 21:53
In de Goelag-archipel lachen ze om zo'n overtreding.
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 22:10
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 21:46 schreef Reya het volgende:

[..]

Pas op de derde dag; ken je klassiekers.
Dit is dus jouw schuld!
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 22:11
Wat een kutwedstrijd.
Reyazaterdag 21 juni 2008 @ 22:18
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 22:10 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:

[..]

Dit is dus jouw schuld!
Liever een Rus in mijn keuken dan een Rock in mijn tuin.
Reyazaterdag 21 juni 2008 @ 22:39
De wegen van de HEERE zijn weer ondoorgrondelijk; het bleek het derde kwartier te zijn.
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 22:57
Het blijft moeilijk.
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 22:57
Gudas legt het af tegen de verlosser.

Rock, schiet jij die duif eens uit de lucht.
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 22:59
Hoeveel geluk kan verbruiken?
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 23:03
Kapot.
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 23:04
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 23:03 schreef Nautilus het volgende:
Kapot.
Het geluk is inderdaad op.
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 23:06
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 23:10
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 23:08 schreef horned_reaper het volgende:
doodmaken al die fucking kanker russen
afschieten en dat hele kankerland boycotten godverdomme stomme tyfes hoeren.
Allemaal 1 voor 1 tegen de muur en afschieten dom kanker volk !!!! #@$^*)&#@^$*)^&#@!$
Reyazaterdag 21 juni 2008 @ 23:10
De moraal van het verhaal: die duiven schiet, doet zijn kansen te niet.
Reyazaterdag 21 juni 2008 @ 23:11
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 23:10 schreef Nautilus het volgende:

[..]

Ik vermoed dat hier in de straat nog wel een paar televisies van balkons gegooid zullen worden.
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 23:12
Eerst eens een sigaret.
DrWolffensteinzaterdag 21 juni 2008 @ 23:12
Het is voorbij
Rock_de_Braziliaanzaterdag 21 juni 2008 @ 23:13
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 23:11 schreef Reya het volgende:

[..]

Ik vermoed dat hier in de straat nog wel een paar televisies van balkons gegooid zullen worden.
Ha! Het feestje hier achter is nu al rustig. Elk nadeel heb een voordeel.
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 23:18


het geheime wapen
zakjapannertjezaterdag 21 juni 2008 @ 23:19
we zijn weer terug op aarde...
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 23:19
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 23:12 schreef Nautilus het volgende:
Eerst eens een sigaret.
Eentje in de cyaankali gedoopt (een sigaar in de brandy is ook goed)
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 23:20
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 23:19 schreef Aoristus het volgende:

[..]

Eentje in de cyaankali gedoopt (een sigaar in de brandy is ook goed)
Nee, in radioactief polonium.
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 23:21
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 23:20 schreef Nautilus het volgende:

[..]

Nee, in radioactief polonium.
Rusland vaart nu de juiste koersK
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 23:23
van Basten in de 2e 2e helft: eh, jongens, zouden jullie niet eens een beetje gaan lopen?
Aoristuszaterdag 21 juni 2008 @ 23:25
Jurgen21zaterdag 21 juni 2008 @ 23:29
Vuile communisten!
zakjapannertjezaterdag 21 juni 2008 @ 23:50
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 23:29 schreef Jurgen21 het volgende:
Vuile communisten!
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 23:39 schreef SeLang het volgende:
Het is de schuld van de linksen
Nautiluszaterdag 21 juni 2008 @ 23:56
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 23:50 schreef zakjapannertje het volgende:

[..]


[..]
Goede post van Triggershot, ook:
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 23:40 schreef Triggershot het volgende:
Beter nog, 11 redenen waarom Nederland verloren heeft:

v.d.Sar, Boulahrouz, Ooijer, Mathijsen, v.Bronckhorst, Kuijt, De Jong, v.d.Vaart, Engelaar, Sneijder, v.Nistelrooij
Wat is ie intelligent hè?

[ Bericht 0% gewijzigd door Nautilus op 22-06-2008 00:08:35 ]
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 00:04
zakjapannertjezondag 22 juni 2008 @ 00:11
de Duitse had zelfs een hele teletekstpagina gewijd aan de volksliederen, de kop in de eigen taal en daaronder dan in het Duits, terwijl de gewone ondertiteling op een andere pagina stond, maar toch wel een mooie service....
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 00:12
valt me nog mee dat ze niet nasynchroniseerden
zakjapannertjezondag 22 juni 2008 @ 00:17
quote:
Op zondag 22 juni 2008 00:12 schreef Aoristus het volgende:
valt me nog mee dat ze niet nasynchroniseerden
tja, EUUEFA-regels zeker he
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 00:18
quote:
Op zondag 22 juni 2008 00:17 schreef zakjapannertje het volgende:

[..]

tja, EUUEFA-regels zeker he
Hoe is het bij jou in de buurt? In de eerste helft waren ze hier nog met vuurwerk aan het kloten, maar nu is het muisstil
zakjapannertjezondag 22 juni 2008 @ 00:20
quote:
Op zondag 22 juni 2008 00:18 schreef Aoristus het volgende:

[..]

Hoe is het bij jou in de buurt? In de eerste helft waren ze hier nog met vuurwerk aan het kloten, maar nu is het muisstil
bij mij begonnen ze vuurwerk af te steken bij de gelijkmaker, en toen het einde nabij was ging de hele voorraad blijkbaar de lucht in hier is het nu ook rustig
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 00:24
quote:
Op zondag 22 juni 2008 00:20 schreef zakjapannertje het volgende:

[..]

bij mij begonnen ze vuurwerk af te steken bij de gelijkmaker, en toen het einde nabij was ging de hele voorraad blijkbaar de lucht in hier is het nu ook rustig
Dan zal het wel verdrogen tot 2 zomers later..
du_kezondag 22 juni 2008 @ 00:59
quote:
Op zaterdag 21 juni 2008 18:36 schreef Nautilus het volgende:
Jottem!
Nou bedankt hoor!
Reyazondag 22 juni 2008 @ 09:32
CDA wil stappen tegen Blood & Honour

Gelukkig maar, het CDA zit bovenop de Grote Wereldproblemen.
Rock_de_Braziliaanzondag 22 juni 2008 @ 10:52
Hel op aarde. Het is pestpokke warm geworden.
sigmezondag 22 juni 2008 @ 10:56
Lekker weer man!

Zonnetjes schijnt, vogetjes fluiten. Er broedt een stel mussen in een geranium, en vanochtend hebben de kuikens een gat in het gaas ontdekt- grote kippenpaniek.
Rock_de_Braziliaanzondag 22 juni 2008 @ 10:59
quote:
Op zondag 22 juni 2008 10:56 schreef sigme het volgende:
Lekker weer man!

Zonnetjes schijnt, vogetjes fluiten. Er broedt een stel mussen in een geranium, en vanochtend hebben de kuikens een gat in het gaas ontdekt- grote kippenpaniek.
M'n kater roept hele andere dingen.
sigmezondag 22 juni 2008 @ 11:01
Mijn kater ligt gestrekt op de stoel .
zakjapannertjezondag 22 juni 2008 @ 11:55
quote:
Ierse Nee biedt nieuwe kansen

zondag 22 juni 2008 12:05 Ned 1
maandag 23 juni 2008 10:20 Ned 2 (Herhaling)

Deze week in Buitenhof: Frans Timmermans, staatssecretaris Europese Zaken, ziet nieuwe kansen voor Europa ondanks het Ierse Nee. Een gesprek met Kris Peeters, minister-president van Vlaanderen, over de relatie tussen Vlaanderen en Nederland. En Rabobank-bestuurder Hans ten Cate stopt na 34 jaar met bankieren. Hij spreekt onder andere over risico nemen en over wat voedsel met bankieren te maken heeft.

> Frans Timmermans

Staatssecretaris voor Europese Zaken Frans Timmermans ziet nieuwe kansen voor Europa ondanks het Ierse Nee. Het continent lijkt mede dankzij onderlinge samenwerking opmerkelijke veerkracht te tonen in de economische crisis. Hij legt uit waarom volgens hem de bevolkingen van Ierland, Tjechie – en eerder Nederland en Frankrijk – grote moeite hebben met het nieuwe verdrag van Lissabon. En moeten landen die langere tijd voor vertraging zorgen bij het Europese integratieproces gevraagd worden de EU te verlaten?

> De Leeuw van Vlaanderen

België mag dan al geruime tijd in een politieke crisis verkeren, met Vlaanderen gaat het goed. De economie draait als een tierelier en er is sprake van een nieuw Vlaams zelfbewustzijn. Niet alleen ten aanzien van de Walen, maar ook ten aanzien van de ‘Hollanders’. Is er aan onze zuidgrens een nieuw land ontstaan, maar hebben wij dat alleen nog niet in de gaten? In Buitenhof Kris Peeters, minister-president van Vlaanderen, over de relatie tussen Vlaanderen en Nederland.

> Een markante bankier

Na ruim 34 jaar bankieren houdt Rabobank-bestuurder Hans ten Cate het voor gezien. In die tijd werkte hij als topbankier voor ABN AMRO en later de Rabobank. In Buitenhof een gesprek over risico nemen en internationaal bankieren. Over het verschil tussen ABN AMRO en de Rabobank. Over wat voedsel met bankieren te maken heeft.


Presentatie: Rob Trip.
Column: Jos de Beus.
Einredactie: Corinne Hegeman.

Live vanuit Studio Plantage te Amsterdam interviews en debatten.
Presentatie: afwisselend Peter van Ingen, Rob Trip en Clairy Polak.


Herhaling maandag a.s. op Nederland 2.
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 12:14
Frans Timmermans

mr Europa vindt voetbal blijkbaar belangrijker. Met z'n zacht Ghee
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 12:15
quote:
Op zondag 22 juni 2008 10:52 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Hel op aarde. Het is pestpokke warm geworden.
Hier is het tyfus tering warm, dat schiet ook al niet op
Wheelgunnerzondag 22 juni 2008 @ 12:20
auw mijn hoofd.
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 12:24
o, Timmermans? Zijn spelregels niet de peiler van het ratificeringsproces?
Monolithzondag 22 juni 2008 @ 12:26
quote:
Op zondag 22 juni 2008 12:20 schreef Wheelgunner het volgende:
auw mijn hoofd.
Dubbele kater.
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 12:26
Die man is zooo fout. Hij zegt gewoon onverholen dat regels en de wet niet belangrijk is. Waarom zit die man nog in de politiek
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 12:29
gaat ie nu de val van de muur toeschrijven aan de Europese eenwording. Wat een idioot
du_kezondag 22 juni 2008 @ 12:47
quote:
Op zondag 22 juni 2008 12:29 schreef Aoristus het volgende:
gaat ie nu de val van de muur toeschrijven aan de Europese eenwording. Wat een idioot
Frankrijk, Duitsland, G-B en Italië die elkaar lief vonden heeft zeker geholpen .
MrX1982zondag 22 juni 2008 @ 12:57
Wat een drama.
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 12:59
quote:
Op zondag 22 juni 2008 12:47 schreef du_ke het volgende:

[..]

Frankrijk, Duitsland, G-B en Italië die elkaar lief vonden heeft zeker geholpen .
Vast wel, maar niet op de voorgrond, maar als partijkiezer.

Ik snap het verhaal van Timmermans echt niet, tegen het Franse 'non' had hij een heel andere houding dan het 'no' van Ierland, is Frankrijk belangrijker in Europa? En is het dan raar dat Ierland er geen zin in heeft?
Autodidactzondag 22 juni 2008 @ 13:12
quote:
Op zondag 22 juni 2008 09:32 schreef Reya het volgende:
CDA wil stappen tegen Blood & Honour

Gelukkig maar, het CDA zit bovenop de Grote Wereldproblemen.
du_kezondag 22 juni 2008 @ 13:17
quote:
Fust bier door 'magische' 100 euro-grens
Uitgegeven: 21 juni 2008 16:24
Laatst gewijzigd: 21 juni 2008 16:25

DOETINCHEM - Behalve de olieprijs per vat is ook de bierprijs per fust dit jaar door een magische grens heengegaan.

Vakblad Misset Horeca zette voor het derde jaar op rij de prijzen van fusten op een rij: Hertog Jan rekende voor het eerst meer dan 100 euro per fust van 50 liter.

Met een prijsstijging van bijna 5 euro per fust komt Hertog Jan nu uit op 102,21 euro per 50 liter. Een goede tweede is Brand waar een fust 98,79 euro doet, op de derde plaats staat Gulpener met een prijs van 95,15 euro.

Prijs

De gemiddelde prijs van een fust komt ondanks deze 'toppers' uit op 88,65 euro, nog altijd onder de 90 euro. De gemiddeld prijs is daarmee in een jaar tijd 3,15 euro omhoog gegaan.

"Redelijk", volgens het vakblad gezien het feit dat er ook een accijnsverhoging is doorgevoerd. Het blad signaleert ook grote prijsverschillen tussen de biermerken. Tegenover de dure Hertog Jan staat Alfa uit Limburg met 72,50 euro per fust.

Misset tekent hier nog bij aan dat kroegbazen meestal minder betalen omdat zij hectoliterkorting krijgen.
MrX1982zondag 22 juni 2008 @ 13:37
Hertog Jan .

Maar nu even niet .
Autodidactzondag 22 juni 2008 @ 13:42
quote:
"Redelijk", volgens het vakblad gezien het feit dat er ook een accijnsverhoging is doorgevoerd.
Bij elk slokje betaal je mee aan kinderopvang...
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 13:45
gevaarlijk drankje..
DrWolffensteinzondag 22 juni 2008 @ 13:47
quote:
Op zondag 22 juni 2008 09:32 schreef Reya het volgende:
CDA wil stappen tegen Blood & Honour

Gelukkig maar, het CDA zit bovenop de Grote Wereldproblemen.
Het is langer bekend dat de huidige fractie de pvda op het gebied van multicultuur links inhaalt. Als de dreigende ondergang van de pvda werkelijkheid wordt zal men zich moeten herbezinnen op die koers.
Monidiquezondag 22 juni 2008 @ 14:27
DRIe EEN, DRIE EEnm, DRIE EEN DRIE EEN!
Rock_de_Braziliaanzondag 22 juni 2008 @ 14:32
quote:
Op zondag 22 juni 2008 13:47 schreef DrWolffenstein het volgende:

[..]

Het is langer bekend dat de huidige fractie de pvda op het gebied van multicultuur links inhaalt. Als de dreigende ondergang van de pvda werkelijkheid wordt zal men zich moeten herbezinnen op die koers.
De ware bekrompen jankbek mentaliteit wordt zichtbaar. Onder (gebrek aan) leiding van oppersmurf Balkenende.
Reyazondag 22 juni 2008 @ 14:33
quote:
Op zondag 22 juni 2008 13:42 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Bij elk slokje betaal je mee aan kinderopvang...
Youth for Christ, niet te vergeten.
zakjapannertjezondag 22 juni 2008 @ 14:34
http://www.strikestareu.com/

dat zal Hiddink leren
Klopkoekzondag 22 juni 2008 @ 14:37
Blood & Honour is een prima club voor Fokkertjes. Laat zoveel mogelijk mensen zich maar aanmelden, weet je gelijk wat je moet bombarderen bij een burgeroorlog.
EchtGaafzondag 22 juni 2008 @ 14:37
Rock_de_Braziliaanzondag 22 juni 2008 @ 14:45
quote:
Op zondag 22 juni 2008 14:37 schreef Klopkoek het volgende:
Blood & Honour is een prima club voor Fokkertjes. Laat zoveel mogelijk mensen zich maar aanmelden, weet je gelijk wat je moet bombarderen bij een burgeroorlog.
Goedemiddag Trolleke.
Nautiluszondag 22 juni 2008 @ 14:45
quote:
Op zondag 22 juni 2008 14:37 schreef Klopkoek het volgende:
Blood & Honour is een prima club voor Fokkertjes. Laat zoveel mogelijk mensen zich maar aanmelden, weet je gelijk wat je moet bombarderen bij een burgeroorlog.
De Vrije Universiteit?
Nautiluszondag 22 juni 2008 @ 14:50
Ik weet niet hoe het bij jullie is, maar hier waait het flink. Ik ga mijn surfplank uit de garage halen.
EchtGaafzondag 22 juni 2008 @ 14:53
doen.
EchtGaafzondag 22 juni 2008 @ 14:54
quote:
Op zondag 22 juni 2008 14:37 schreef Klopkoek het volgende:
Blood & Honour is een prima club voor Fokkertjes. Laat zoveel mogelijk mensen zich maar aanmelden, weet je gelijk wat je moet bombarderen bij een burgeroorlog.
Dat is nou weer niet zo aardig..
Rock_de_Braziliaanzondag 22 juni 2008 @ 14:55
quote:
Op zondag 22 juni 2008 14:50 schreef Nautilus het volgende:
Ik weet niet hoe het bij jullie is, maar hier waait het flink. Ik ga mijn surfplank uit de garage halen.
Het is ideaal surfweer man. De helft van m'n vriendengroep zit op het water.
EchtGaafzondag 22 juni 2008 @ 14:59
Willen die deaud?
Reyazondag 22 juni 2008 @ 15:15
quote:
Op zondag 22 juni 2008 14:50 schreef Nautilus het volgende:
Ik weet niet hoe het bij jullie is, maar hier waait het flink. Ik ga mijn surfplank uit de garage halen.
Hier ook, maar als ik vijf stappen buiten mijn deur heb gezet ben ik doorweekt.
DrWolffensteinzondag 22 juni 2008 @ 15:46
quote:
Op zondag 22 juni 2008 14:37 schreef Klopkoek het volgende:
Blood & Honour is een prima club voor Fokkertjes. Laat zoveel mogelijk mensen zich maar aanmelden, weet je gelijk wat je moet bombarderen bij een burgeroorlog.
Ook goedemiddag.
Monolithzondag 22 juni 2008 @ 16:06
quote:
Greenland ice offers clues to last big melt

The most detailed Greenland ice-core analysis yet offers important clues about what caused the climate to change so rapidly at the end of the last ice age.

"We can now read the climate's history at unprecedented resolution, going 15,000 years into the past", says Jim White at the University of Colorado at Boulder, who studied the new ice core as part of an international team.

Around this time, temperatures in Greenland rose by 10 °C in just 50 years. The new ice-core data suggests that this change began with a very rapid retreat of the ice covering the Atlantic. It also shows that it was preceded by dramatic climate change on the other side of the planet.
Damper deserts

White and his colleagues analysed the amount of dust and heavy oxygen and hydrogen isotopes in small sections of the ice core that each represent a few months of climate history.

This approach is only made possible using an automated analysis tool that continuously melts an ice core and measures its composition at the extraction site, not in the lab.

Most of the dust found in Greenland drifts there from China. The core reveals a sharp drop in dust levels at the end of the ice age, suggesting the Asian deserts suddenly became much wetter.

Following this, levels of the heavy hydrogen isotope deuterium indicate that atmospheric circulation in the North probably led to a retreat in the ice covering the Atlantic all the way from Portugal to Iceland over just one to three years. This was followed by a more gradual rise in Greenland temperatures over the next few decades.
Mystery connection

White says that the rapid ice melt was most likely triggered by a sudden recuperation of the warm North Atlantic deep water circulation.

However, he is surprised that the climate changed in Asia just before or at the same time. Although he does not yet know how the two events could be connected, White says the data strongly suggest that we should take a broader view when looking for warning signs of rapid climate change today.

"Otherwise, if we are just staring at the North Atlantic looking for change then we may get smacked in the rear by something that happens on the other side of the world," he says.

Katrin Meissner at the Climate Modelling Lab at the University of Victoria in Canada says the study presents groundbreaking insights into the existence of tipping points in the planet's climate system.

"This knowledge is crucial to understand and predict future climate changes due to man-made perturbations such as greenhouse gas emissions", she says.
Bron
Picchiazondag 22 juni 2008 @ 16:11
quote:
Tsvangirai stapt uit verkiezingsstrijd Zimbabwe

'We hebben besloten dat we niet meer meedoen aan deze gewelddadige, illegale parodie op een verkiezingsproces.' Met deze woorden kondigde presidentskandidaat Morgan Tsvangirai zondagmiddag aan dat hij en zijn partij de MDC uit de verkiezingsrace stappen.
http://www.elsevier.nl/ni(...)nr/211562/index.html
Monidiquezondag 22 juni 2008 @ 16:16
quote:
Ja.
Aaahikwordgekzondag 22 juni 2008 @ 17:05
Staat Oranje al op marktplaats?
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 17:36


Need a haircut!
du_kezondag 22 juni 2008 @ 18:55
Je hier ook een lekkere plensbui vanmiddag.
EchtGaafzondag 22 juni 2008 @ 18:58
Picchiazondag 22 juni 2008 @ 20:14
quote:
Op zaterdag 10 mei 2008 20:16 schreef Picchia het volgende:
Ik heb zo'n hekel aan huisvrouwen met spontaan kort rood haar en lelijke of vormloze mannenkleding. Moslima's proberen hun lelijkheid tenminste nog te verbergen. Maar die huisvrouwen.. aargh.

In mijn huwelijkscontract laat ik opnemen dat mijn huwelijk wordt ontbonden zodra mijn partner haar haar kort knipt en rood verft. Of wanneer de dood ons scheidt..
Picchiazondag 22 juni 2008 @ 20:24
Picchiazondag 22 juni 2008 @ 20:33


Mijn portefeuille omvat de clowncipatie op de arbeidsmarkt. Nu kunnen ze meestal geen werk vinden.
Autodidactzondag 22 juni 2008 @ 21:22
http://thedelusiondelusion.com/
Rock_de_Braziliaanzondag 22 juni 2008 @ 22:00
Voor politieke mensen, die nadenken EN vooruitdenken:
du_kezondag 22 juni 2008 @ 22:07
Ja toptopic
Nautiluszondag 22 juni 2008 @ 22:41
Goedenavond.
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 22:44
Insgelijks. Moet jij niet in het Oosterpark zijn? Daar heb je die Argentijnse Jezusbelijdenis op het grote scherm, wat nu in Carre gespeeld wordt. Ik vond er geen reet aan.
Rock_de_Braziliaanzondag 22 juni 2008 @ 22:46
Dat is elk jaar hetzelfde.
Nautiluszondag 22 juni 2008 @ 22:46
Nee, want ik ben niet in Amsterdam.
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 22:48
quote:
Op zondag 22 juni 2008 22:46 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Dat is elk jaar hetzelfde.
Nee, nu niet, want Maxima zit in het publiek. Er is zelfs boventiteling, voor degenen die zich afvragen waar het in vredesnaam over gaat.
Nautiluszondag 22 juni 2008 @ 22:50
Normaal gesproken ga ik op zondagavond terug, maar het waait nu hard. Geen zin om naar het station te fietsen.
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 22:55
Als je ons uberhaupt nooit hebt voorgelogen over je habitat en ik acht je zeer betrouwbaar ( ), dan heb je dit gemist:
La Pasión ségun San Marcos van Osvaldo Golijov.

Er zaten 11 man en een paardekop naar een megagroot scherm te turen. Wat dat allemaal niet kost, en alleen maar om zo'n elitefestival als het Holland festival te promoten. Om de tegenstelling te accentueren, stond er ook nog zo'n zwartjanussenstandje met bbq kip en flessen aldirosé
Nautiluszondag 22 juni 2008 @ 22:57
Kortom, een festival voor dertigers zonder leven.
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 22:59
Een harde piemelevenement voor de I AMsterdam vvder's
Rock_de_Braziliaanzondag 22 juni 2008 @ 23:00
quote:
Op zondag 22 juni 2008 22:50 schreef Nautilus het volgende:
Normaal gesproken ga ik op zondagavond terug, maar het waait nu hard. Geen zin om naar het station te fietsen.
Hoe oud ben jij eigenlijk?
Nautiluszondag 22 juni 2008 @ 23:02
quote:
Op zondag 22 juni 2008 23:00 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:

[..]

Hoe oud ben jij eigenlijk?
Veertien.
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 23:06
Ban Lemmeb maar als je 'm zat bent hoor, Rock. Dee ik ook altijd
Nautiluszondag 22 juni 2008 @ 23:14
Daarom ben je ook geen moderator meer.
Aoristuszondag 22 juni 2008 @ 23:27
Nautiluszondag 22 juni 2008 @ 23:31
Nautiluszondag 22 juni 2008 @ 23:36
Dus m'n kind komt thuis: 'kijk eens wat Jan Klaasen doet', pakt een balk en slaat m'n vrouw op 'r slaap. Die had wel dood kenne zijn.
Rock_de_Braziliaanmaandag 23 juni 2008 @ 07:28
en werken.
Rock_de_Braziliaanmaandag 23 juni 2008 @ 10:08
quote:
George Carlin, Irreverent Comedian, Dies at 71

George Carlin, the Grammy-Award winning standup comedian and actor who was hailed for his irreverent social commentary, poignant observations of the absurdities of everyday life and language, and groundbreaking routines like “Seven Words You Can Never Say on Television,” died in Santa Monica, Calif., on Sunday, according to his publicist, Jeff Abraham. He was 71.




EchtGaafmaandag 23 juni 2008 @ 10:16
Aoristusmaandag 23 juni 2008 @ 10:24
quote:
Kut, 't was een van de betere
Picchiamaandag 23 juni 2008 @ 10:42
Aoristusmaandag 23 juni 2008 @ 10:53
quote:
Leuk he, zo'n fanatiek jochie die de waarheid via youtube wereldkundig maakt. Ik denk dattie zelf gelooft dat hij op een speciale missie is van een hogere macht.
Rock_de_Braziliaanmaandag 23 juni 2008 @ 11:15
quote:
Op maandag 23 juni 2008 10:53 schreef Aoristus het volgende:

[..]

Leuk he, zo'n fanatiek jochie die de waarheid via youtube wereldkundig maakt. Ik denk dattie zelf gelooft dat hij op een speciale missie is van een hogere macht.
Hij neemt zichzelf heel erggg serieus.
Rock_de_Braziliaanmaandag 23 juni 2008 @ 11:17


Rock_de_Braziliaanmaandag 23 juni 2008 @ 11:18
De klassieker.

Autodidactmaandag 23 juni 2008 @ 11:30
quote:
Op maandag 23 juni 2008 11:17 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:


Geniaal. Dat is nou de pracht van internet. Iedereen die amper een zin kan afmaken kan zijn theorie publiek maken. Je pakt er een paar schema's bij, noemt een paar termen die wetenschappelijk klinken, een webcam en uploaden maar.

En wij kunnen weer wat lachen.
Rock_de_Braziliaanmaandag 23 juni 2008 @ 11:33
Een ander voordeel van internet:
quote:
Feesten in zwembad dankzij Google Earth

Rotterdam, 22 juni. Een nieuwe trend in Groot-Brittannië is dipping.


Jongeren gebruiken Google Earth om privé buitenzwembaden te spotten en nodigen vrienden uit via online netwerksites waaronder Facebook voor een zwemfeestje. Dat meldt de Britse krant de Telegraph.

Er zijn gevallen bekend in het Engelse Bournemouth en Devon. Om snel weg te kunnen, komen de jongeren op de fiets. De politie adviseert zwembadeigenaren extra oplettend te zijn.
Rock_de_Braziliaanmaandag 23 juni 2008 @ 11:33
Aproposmaandag 23 juni 2008 @ 14:32
Hallo.
MrX1982maandag 23 juni 2008 @ 14:39
Je bent te vroeg nog 13 posts.
Aproposmaandag 23 juni 2008 @ 14:40
Schiet op.
Autodidactmaandag 23 juni 2008 @ 14:45
quote:
http://www.fstdt.com/fundies/top100.aspx?archive=1
Monolithmaandag 23 juni 2008 @ 14:47
Fox belachelijk maken is zo makkelijk.
Aproposmaandag 23 juni 2008 @ 15:15
http://uk.youtube.com/swf/l.swf?video_id=kk36qmiVBWw&
Monolithmaandag 23 juni 2008 @ 15:36
quote:
Dit blijft toch wel de beste:
quote:
One of the most basic laws in the universe is the Second Law of Thermodynamics. This states that as time goes by, entropy in an environment will increase. Evolution argues differently against a law that is accepted EVERYWHERE BY EVERYONE. Evolution says that we started out simple, and over time became more complex. That just isn't possible: UNLESS there is a giant outside source of energy supplying the Earth with huge amounts of energy. If there were such a source, scientists would certainly know about it.
Rock_de_Braziliaanmaandag 23 juni 2008 @ 15:38
Uuuuhhhhh de zon?
Monidiquemaandag 23 juni 2008 @ 15:58
quote:
Op maandag 23 juni 2008 14:48 schreef Salvad0R het volgende:
Pfff mensen die nog steeds vast zitten in het bipartisane dictatorstelsel van de USA

De USA wordt/is een tirannieke politiestaat, waar de post traumatic stress syndrome soldaten bij de politie gaan als ze terugkeren uit Irak, waar ze kinderen platspuiten met kwikzilverinjecties en op TV beweren dat het goed voor je is, waar het oud-hoofd van de Russische KGB en het oud-hoofd van de Oost-Duitse Stasi samen het Homeland Security Office rulen, etc...

Het maakt echt geen fuck uit welke van de 2 muppets verkozen wordt, het beleid is exact hetzelfde, gestuurd door the Federal Reserve in opdracht van West-Europese centrale banken.

Get out while you can.
Nautilusmaandag 23 juni 2008 @ 16:16


Dit is toch vrij triest.
Nautilusmaandag 23 juni 2008 @ 16:18
http://nl.wannahaves.com/(...)dolfijn-in-het-water

Dit is gaaf.
Monolithmaandag 23 juni 2008 @ 16:23
quote:
Op maandag 23 juni 2008 16:16 schreef Nautilus het volgende:
[ afbeelding ]

Dit is toch vrij triest.
Heeft Obama een schildersklusje in z'n verkiezingsprogramma staan?
Nautilusmaandag 23 juni 2008 @ 16:27
Paint it black.
Nautilusmaandag 23 juni 2008 @ 16:37
Zo, weer een deel volgekeuveld.
Nautilusmaandag 23 juni 2008 @ 16:37
Apropos mag een titel bedenken.