quote:Op woensdag 25 juni 2008 09:02 schreef Koningin het volgende:
Laten we hopen dat het niet door zet happy.
is er geen 'duim-smiley'?
oooooh wat spannend Happy.quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:53 schreef happyme28 het volgende:
[..]
sinds dat ene veegje gisterochtend vroeg is er geen spoor van bloed meer te vinden. ondanks dat ik er vanuit ga dat ik gewoon vandaag of morgen ongi wordt, krijg ik toch weer een beetje hoop
Van de implanon weet ik het niet, maar met een mirena kan je bij wijze van spreken dezelfde avond na het verwijderen zwanger worden. Dus ja, het zou kunnenquote:Op donderdag 26 juni 2008 23:04 schreef Poppejans het volgende:
Happy wat spannend! Dat je dat kan volhouden om te wachten!! Maar ik snap dat stukje zelfbescherming wel.
Ik duim nog steeds hoor![]()
Ik hoef trouwens toch ook niet te testen mocht ik midden juli nog niet ongesteld zijn, van 1x in dezelfde week dat de Implanon is verwijderd kan ik toch niet zwanger zijn? Dan zitten er toch nog hormonen in je lichaam?
Weet iemand dat?
Sorry, ik ben echt slecht in wachten
Ik voel weinig, ben wat licht in mijn hoofd met plotselinge bewegingen en volgens mij zitten mijn darmen in de weg, want die werken wel erg opvallend vreemd.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 10:20 schreef Poppejans het volgende:
Happy, heel veel plezier!! En nogmaals, wat spannend!!
Koningin ik vind het echt zoooo geweldig voor je! Voel je je trouwens ''anders'', of heb je nog geen zw symptomen gemerkt?
Gaat Memmel binnenkort niet op vakantie naar Tunesie...quote:Op zaterdag 28 juni 2008 11:17 schreef Koningin het volgende:
[..]
Ik voel weinig, ben wat licht in mijn hoofd met plotselinge bewegingen en volgens mij zitten mijn darmen in de weg, want die werken wel erg opvallend vreemd.
Vicky, vakantie is goed voor de bevruchtingIk kan het weten.
Op die van ons komt "Made in Tunesië" te staan
haha! tuurlijk krijg je dat!quote:Op vrijdag 20 juni 2008 14:11 schreef Fruppel het volgende:
DCdank je wel voor de felicitatie! Hoop dat ik net zo'n mooie buik ga krijgen als jij!
Zelfde met de implanon, je bent gelijk weer vruchtbaar als je die laat verwijderen.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 10:51 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
Van de implanon weet ik het niet, maar met een mirena kan je bij wijze van spreken dezelfde avond na het verwijderen zwanger worden. Dus ja, het zou kunnen
Je krijgt dan wel bij de verloskundige een aantekening dat je nog hormonen van aticonceptie in je lichaam zou kunnen hebben gehad ten tijde van conceptie, maar daar doen ze verder niets mee.
(Wij waren gestopt met de pil, 1 ronde gewacht en toen was het meteen raak. Kreeg wel een aantekening "pil". Whatever)
Ik ben nu omgebouwd als het goed is.. edit: ja nu ben ik een vrouwtje zie ik haha, goed dat je het even zei!quote:Op zaterdag 28 juni 2008 15:35 schreef Kersjes het volgende:
Poppejans, ik zou haast een beetje voor je hopen dat je voor die tijd nog niet zwanger raakt. Op Cuba zijn en geen Cuba Libre kunnen drinken of sigaren kunnen roken zou zonde zijn![]()
Voor je naam staat trouwens een mannetje, maar je bent toch wel een vrouwtje mag ik hopen?
Ik was 8 weken zwanger op onze huwelijksreis. We hebben 3 weken door America getrokken.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 15:41 schreef Poppejans het volgende:
Wat me wel erg jammer lijkt is dat ik zwanger zou zijn ten tijde van de reis en ik me kotsmisselijk voel, maarja dat heb ik er dan wel weer graag voor over hoor.
Dat is echt wel ontzettend balen zeg!quote:Op zondag 29 juni 2008 10:00 schreef lily het volgende:
[..]
Ik was 8 weken zwanger op onze huwelijksreis. We hebben 3 weken door America getrokken.
Ik voelde me voortdurend doodmoe en stortte iedere avond al om 19 uur in. Dat was niet leukNiet voor mij maar ook niet voor mijn echtgenoot natuurlijk.
en dat in zo'n reis![]()
SUPERbedankt voor deze tip!! Daar was ik me al druk over aan het maken, of je eigenlijk dan wel pillen mag slikken en uberhaupt krijgt voorgeschreven.quote:Op zondag 29 juni 2008 11:34 schreef k_i_m het volgende:
Poppejans, ik ben meer dan de helft van de zwangerschap kotsmisselijk geweest. Na twee weken was ik een wandelend lijk (kon niks meer binnenhouden) en toen heb ik van de dokter pillen gekregen tegen de misselijkheid. Ik was binnen een dag al een ander mens. Dus mocht het zover komen, ga gelijk die pillen halen voor de zekerheid. Dan ben je waarschijnlijk alleen nog maar doodmoe, maar niet meer misselijk.
En voor degenen die zelfs geen pillen kunnen slikken zonder over hun nek te gaan zijn er ook zetpillen van verkrijgbaarquote:Op zondag 29 juni 2008 11:49 schreef k_i_m het volgende:
Ze heten Emesafene, en worden volgens mij ook tegen wagenziekte gebruikt. (en voor mensen die een chemokuur hebben gehad. )
Zoeken naar kwaaltjes heb ik ook gedaan, maar de moed op gegeven. Elk kwaaltje wat je kan verzinnen kan wel eens voorkomen bij een zwangerschap, dus daar werd ik helemaal gek van.quote:Op maandag 30 juni 2008 20:14 schreef Poppejans het volgende:
Ik ben echt stierlijk vervelend geloof ik , zit op sites te zoeken naar herkenbaarheid van mn kwaaltjes (die ik mezelf echt niet aanpraat)![]()
Volgende week maandag is het 4 weken geleden dat de implanon eruit is gehaald, en mocht ik dan nog niet ongesteld zijn dan ga ik dat weekend maar effe een testje ertegen aan gooien, de kans is natuurlijk nihil dat ik zwanger ben want dan zou ik die allereerste week per toeval in de juiste week hebben gezeten van mijn cyclus en echt van 1x zwanger zijn geworden,dan zou ik zelfs de dag nog weten wanneer dat wasquote:Op dinsdag 1 juli 2008 10:03 schreef owlet het volgende:
Jammer Kersjes!
Poppejans, hoe doe je het eigenlijk met het bepalen van een eventuele NOD en/of testen? Wacht je tot je een keer ongesteld wordt en neem je dat als datum?
Bedankt v je antwoord! Hopelijk gaat dat bij mij ook zo netjes worden.quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:34 schreef Fruppel het volgende:
Mijn cyclus is meteen heel erg regelmatig geweest, direct 25 dagen. Pas de afgelopen 2 maanden voor mijn zwangerschap was het wat rommeliger.
Wat vervelend dat je lijf zo van slag lijkt te zijn! Hopelijk word het snel anders.
Niet Ongi Dagquote:
whaha..quote:Op donderdag 3 juli 2008 15:30 schreef ymme het volgende:
Nou ja zeg. Word ik verwelkomt, willen ze me ook weer meteen weg hebben![]()
Naja, begin a.s. maandag met foliumzuur, snel even nieuwe keuken voor in huis uitzoeken, en de laatste dingen regelen, voor onze nieuwe inrichting/verbouwing. En dan gaan we d'r voor.
En he, mocht het snel gebeuren, zwangere vrouwen mogen niet meehelpen met klussen, heb ik vandaag besloten
Ja, wel redelijk doorgezet, maar het is niet meer zo als de eerste maanden na het stoppen met de pil. Kan ook zijn dat dat toen gewoon ontpillen is geweest, want voor ik aan de pil begon kon ik ook toe met mini's zeg maar.quote:Op donderdag 3 juli 2008 19:37 schreef mefke79 het volgende:
Happyme, is het nog goed doorgezet? Of druppelt het maar een beetje aan? Lastig hoor...
Min of meer bewust, ik ben 'pas' 5 jaar geleden de ware tegen gekomen en we hebben eerst van elkaar genoten, samenwonen, huisje gekocht, getrouwd en sinds een jaar geleden dus actief met onze kinderwens. Overigens hebben we het eerste half jaar totaal niet gekeken naar eisprong, cyclus en dat soort zaken en na een half jaar kwamen we er dus ook achter dat we ongeveer een week te vroeg aan het klussen waren (overigens natuurlijk ook wel in de goeie periode maar dat was meer toevallig dan).quote:Op donderdag 3 juli 2008 22:18 schreef Vlindur het volgende:
Happy, bewust voor gekozen? of kwam het er gewoon niet eerder van?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |