Dank...quote:
Losse nummers downlooiuh!quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:58 schreef wyccie het volgende:
[..]
Hoe zou ik dan aan een OST kunnen komen? Ik heb geen connecties met de Sound Producer van I am Sam.![]()
Thanksquote:
EPIC FAILquote:Op donderdag 22 mei 2008 23:55 schreef MadMaster het volgende:
Primary hard disk drive 0 not found...
Ik woon in Amsterdam,dat ligt niet vlak naast Breda.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:59 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
Als je in de buurt van Breda woont of kunt komen kan ik het wel fixen, of toch in ieder geval je data redden
Je hebt het verdiend.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:03 schreef Soempie het volgende:
Ik word helemaal verlegen van wyccie en Sven.
hoeft niet hoor. Wel grappig dat ik een jaar geleden een beetje jaloers was op jou. Dat je die stage ging doen in het buitenland. Dat je zo duidelijk je grenzen kunt aangeven. Dat je kunt eten wat je wilt zonder aan te komen.quote:
Zonder handleiding.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:56 schreef Wiebelkont het volgende:
Oh, en Soemp gaat vast foto's posten van hoe ik eigenwijs zonder handleiding het Ikea-bed weer terug in elkaar schroef. Lieve Soemp klaagt wel dat ze ertegenop ziet, maar 3x raden wie het het eerst mag proberen
En dit is zo belangrijk. Dat geldt dus ook voor Wyccie. Het gras bij de buren is altijd groener etc...quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:11 schreef Soempie het volgende:
En zo heb ik bij iedereen wel een lijstje met dingen die ik ook wel zou willen.
Waar ga je heen?quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:01 schreef Nesle het volgende:
mijn ticketssss voor deze vakantie zijn ook binnen trouwens
kan niet wachten!
Ik bewaar handleidingen van Ikeaspullen niet...quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:12 schreef Soempie het volgende:
[..]
Zonder handleiding.![]()
Ik zie je al prutsen en vloeken. En dat ik dan na 4 uur aankom met de handleiding.
Je kunt ze downloaden op de site.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:14 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik bewaar handleidingen van Ikeaspullen niet...
Daarom bewaar ik ze niet!quote:
quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:11 schreef Soempie het volgende:
hoeft niet hoor. Wel grappig dat ik een jaar geleden een beetje jaloers was op jou. Dat je die stage ging doen in het buitenland. Dat je zo duidelijk je grenzen kunt aangeven. Dat je kunt eten wat je wilt zonder aan te komen.Dat je zo goed weet wat je later wilt doen met je studie. Op je taalvaardigheid en humor.
En je kennis over kunst, literatuur, film, etc.
![]()
En zo heb ik bij iedereen wel een lijstje met dingen die ik ook wel zou willen.
Ja dat is wel even geleden jaquote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:16 schreef Cobra4 het volgende:
Zo, eindelijk weer eens tijd voor FOK!
Dat doe ik ook en ik heb hier ooit mijn theorie gepost waarom dat zo is. Met een handgeschreven stukje zou ik die fouten hoogstwaarschijnlijk niet maken. Jij ook niet denk ik.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:18 schreef wyccie het volgende:
Mijn taalvaardigheid? Ik maak aan de lopende band typefouten waar ik me zo ontzettend aan erger. Zo slordig.
quote:
Dat klopt. Ik schrijf niet zo gauw dna of emt.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:19 schreef Nembrionic het volgende:
Dat doe ik ook en ik heb hier ooit mijn theorie gepost waarom dat zo is. Met een handgeschreven stukje zou ik die fouten hoogstwaarschijnlijk niet maken. Jij ook niet denk ik.
quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:20 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Gezellig naar een NBC cursus geweest. Was wel een lange maar wel de moeite waard.
Nuclear Biological Chemical.quote:
Maar d, t, of dt doe ik dan niet fout. Maar de "1-hand theorie" is ook een interessante aanvulling. Had ik nog niet over nagedachtquote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:22 schreef wyccie het volgende:
[..]
Dat klopt. Ik schrijf niet zo gauw dna of emt.![]()
Ik type met twee handen, maar ik schrijf met maar 1 hand.
Yep, dat soort spul. Was een cursus om als instructeur aan de bak te mogen op NBC gebied. En als voorbereiding op de Live Toxic Agent Training die ik nu mag gaan volgen.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:24 schreef wyccie het volgende:
Oeh, antrax, napalm, sarin. Leuk.
En wat heb je nu geleerd (spelende man)?
En dat zou ik ook wel willen.quote:
Stoer. Zo klinkt het althans. Beroepen zoals in CSI, Medical Investigations en dat soort programma's lijken me ook echt tof. Maar dat zal in werkelijkheid wel heel anders zijn.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:26 schreef Cobra4 het volgende:
Yep, dat soort spul. Was een cursus om als instructeur aan de bak te mogen op NBC gebied. En als voorbereiding op de Live Toxic Agent Training die ik nu mag gaan volgen.
Twee weken, mijn familie woont daar dus daar ga ik heen met mijn zusquote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:27 schreef Soempie het volgende:
[..]
En dat zou ik ook wel willen.![]()
![]()
Hoe lang ga je?
De cursus stond vooral in het teken van waarnemingen en metingen. Dus veel oefenen met alle meetapparatuur die we hebben. In compleet NBC pak. Dus lekker zweten.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:30 schreef wyccie het volgende:
[..]
Stoer. Zo klinkt het althans. Beroepen zoals in CSI, Medical Investigations en dat soort programma's lijken me ook echt tof. Maar dat zal in werkelijkheid wel heel anders zijn.
Ik heb een paar jaar geleden een meid ontmoet die bij het NFI werkte. Die moest dus material verzamelen(bloed en/of daadwerkelijk dna) uit bewijsstukken. Onder andere uit wat high profile zaken. Dat is eigenlijk een beetje zoals in CSIquote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:30 schreef wyccie het volgende:
[..]
Stoer. Zo klinkt het althans. Beroepen zoals in CSI, Medical Investigations en dat soort programma's lijken me ook echt tof. Maar dat zal in werkelijkheid wel heel anders zijn.
quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:32 schreef wyccie het volgende:
Oh, we krijgen tijdens hoorcolleges wel eens YouTube-filmpjes te zien.
Deze had totaal niks met het onderwerp te maken, maar was wel leuk:
Sinking
En nee, geen Rick Roll.
Ik heb wel eens een cursusje Ongevallen en Rampen gehad. Hadden we in een lab blauwzuur staan. Degene die het demonstreerde ging er ook aan ruiken! Was gelukkig maar een beetje, maar ik schrok wel even.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:32 schreef Cobra4 het volgende:
De cursus stond vooral in het teken van waarnemingen en metingen. Dus veel oefenen met alle meetapparatuur die we hebben. In compleet NBC pak. Dus lekker zweten.
Binnenkort ga ik in de VS het zelfde doen maar dan met het echte spul. Lekker werken in ruimte gevuld met VX of Sarin.
quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:32 schreef wyccie het volgende:
Tegenwoordig gaat iedereen maar naar Amerika. Schandalig.
(Ik ben jaloers)
Oh, we krijgen tijdens hoorcolleges wel eens YouTube-filmpjes te zien.
Deze had totaal niks met het onderwerp te maken, maar was wel leuk:
Sinking
En nee, geen Rick Roll.
Ik heb tijdens cursus voldoende foto's gezien van de effecten om nooit meer ergens vrijwillig aan te gaan ruiken. Ik kijk wel uit!quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:35 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik heb wel eens een cursusje Ongevallen en Rampen gehad. Hadden we in een lab blauwzuur staan. Degene die het demonstreerde ging er ook aan ruiken! Was gelukkig maar een beetje, maar ik schrok wel even.
DNA isoleren en bloed bewerken heb ik ook wel eens gedaan. Alleen labwerk zou het wat saai maken. In CSI vind ik het vooral leuk wanneer ze op pad gaan en hele reconstructies doen.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:34 schreef Nembrionic het volgende:
Ik heb een paar jaar geleden een meid ontmoet die bij het NFI werkte. Die moest dus material verzamelen(bloed en/of daadwerkelijk dna) uit bewijsstukken. Onder andere uit wat high profile zaken. Dat is eigenlijk een beetje zoals in CSI
Virus binnengekregen?quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:34 schreef MadMaster het volgende:
Geloof het of niet, maar één van mijn desktops ging zojuist ook spontaan in de reboot...
Ik word gek...
Dat wel natuurlijkquote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:38 schreef wyccie het volgende:
[..]
DNA isoleren en bloed bewerken heb ik ook wel eens gedaan. Alleen labwerk zou het wat saai maken. In CSI vind ik het vooral leuk wanneer ze op pad gaan en hele reconstructies doen.
Vaak is het net iets te ongeloofwaardig, alles sluit zo mooi op elkaar aan. Maar ik blijf het leuk vinden om er naar te kijken.
Had ie deze maar moeten gebruikenquote:
Of een automatische Windows Update. Maar veel verschil is er nietquote:
Zoek je op 'fysieke geheugendump' via Google, krijg ik o.a. dit:quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:43 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Of een automatische Windows Update. Maar veel verschil is er niet
Denk niet dat ik een virus binnen heb gekregen, dat zit aardig dichtgetimmerd.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 02:15 schreef Nembrionic het volgende:
een fysieke geheugen dump.
Hoe moet ik dat zien? Iemand de me dat wil vertellen?
quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:42 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Had ie deze maar moeten gebruiken![]()
[ afbeelding ]
Ah, nou doet ie het weer....
Ik hoop dat de mijne toch goed werkt als ik in de VS met het echte spul ga werken.quote:
Trustequote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:49 schreef wyccie het volgende:
Ik snap nog steeds niet hoe het zit met dat gedoe met mijn mappen op de D:-schijf.
De map met mijn naam kan ik niet op de manier die Sheep beschreef verplaatsen.
Ik kijk er morgen nog wel naar. Nu eerst slapen.
Heb nog niet naar het verhaal gekeken, ben onbedoeld even druk met m'n eiegen laptop...quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:49 schreef wyccie het volgende:
Ik snap nog steeds niet hoe het zit met dat gedoe met mijn mappen op de D:-schijf.
De map met mijn naam kan ik niet op de manier die Sheep beschreef verplaatsen.
Ik kijk er morgen nog wel naar. Nu eerst slapen.
Ik heb 24 jaar geleden voor het laatst zo'n ding op mijn kop gehad.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:49 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ik hoop dat de mijne toch goed werkt als ik in de VS met het echte spul ga werken.![]()
Dit nieuwe model is gelukkig wel iets beter dan de vorige. Bij dit model kun je tenminste drinken als je 'm op je knar hebt.
Drinken is wel omslachtig, maar wel lekker als je 'm al een paar uur op hebt.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:54 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik heb 24 jaar geleden voor het laatst zo'n ding op mijn kop gehad.
Was gewondenverzorger (hospik...) en mocht vaak de gamakoka in om kotsende figuren er uit te halen...
Heb toen zelf ook regelmatig last gehad van die troep (en ook met Ajax nog wel eens), dus ik ben er wel klaar mee.
Drinken via zo'n ding lijkt me sowieso niets...
Een paar uur????quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:56 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Drinken is wel omslachtig, maar wel lekker als je 'm al een paar uur op hebt.
Haha, sommigen vinden het wel lekker.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 00:57 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Een paar uur????
Dan wordt het min of meer een SM-attribuut...
Die tassen zijn wel klote ja. (Nog) steeds te klein voor alles wat er in moet.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 01:02 schreef MadMaster het volgende:
Ben tijdens een herhalingsoefening eens een gasmasker verloren.
We kregen gloednieuw tassen met klitteband en die waren zo stijf als de neten.
Het klitteband bleef dus niet goed zitten en na een speurtocht door de bossen was ik m'n masker kwijt.
Mijn commanant wilde dat ding laten betalen, maar daarvoor heb ik bedankt...![]()
Oefening = rekening Rijk...
Ik het de nationale crash dag ofzo?quote:Op vrijdag 23 mei 2008 01:07 schreef MadMaster het volgende:
En ik heb het nog niet gezegd of BAM: weer een geheugendump...
Slecht geheugenstickje? Controlertje stuk?quote:Op vrijdag 23 mei 2008 01:07 schreef MadMaster het volgende:
En ik heb het nog niet gezegd of BAM: weer een geheugendump...
Mogelijk, heb het apparaat nog niet open gemaakt...quote:Op vrijdag 23 mei 2008 01:16 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Slecht geheugenstickje? Controlertje stuk?
Weltrustenquote:
Doeiquote:Op vrijdag 23 mei 2008 01:40 schreef MadMaster het volgende:
Dat memtest gaat niet echt snel...
Ik laat dat ding z'n gang gaan, ik geloof het wel voor nu...
Ik zie morgen wel hoe de vlag er bij hangt en dan gaan we daarna waarschijnlijk op pad voor een nieuwe laptop...
Voor de nog aanwezigen, goedennacht...
Ja memtestjes zijn meestal behoorlijk traag.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 01:40 schreef MadMaster het volgende:
Dat memtest gaat niet echt snel...
Ik laat dat ding z'n gang gaan, ik geloof het wel voor nu...
Ik zie morgen wel hoe de vlag er bij hangt en dan gaan we daarna waarschijnlijk op pad voor een nieuwe laptop...
Voor de nog aanwezigen, goedennacht...
Nou en, ik ookquote:
Houdoequote:
Dan doe ik de 2e wel.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 07:07 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
doe ik wel weer de eerste van vandaag.
Houdoe
De dame op wie je een oogje hebt? Waar maak je je druk om?quote:Op vrijdag 23 mei 2008 01:59 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Overigens even een update: Ik heb besloten dat ik me niet zo druk moet en hoef te maken over de dame in kwestie, kijken hoe lang het vol houd. Een nachtje goed slapen heeft echt geholpen
En hebben niets opgeleverd.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 01:47 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ja memtestjes zijn meestal behoorlijk traag.
quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:21 schreef Soempie het volgende:
M'n oppaskindje is verliefd.En op mijn vraag wat hij leuk aan haar vindt zei hij:
'ze vindt altijd m'n handschoenen terug als ik ze kwijt ben en ze gaat met me in het reuzenrad.'
Gewoon de URL van het YouTube filmpje plakken zonder BB-codes er bij:quote:Op vrijdag 23 mei 2008 09:32 schreef B.ertha het volgende:
Hoe doen jullie dat met zo'n Youtube filmpje dat het in zo'n vierkant komt met een screenshot en tekst
Ik krijg
Bekijk deze YouTube-video
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |