quote:Klein onderdeel van de FAQ
Wat verwachten we van jou als user ?
Het voornaamste is dat we verwachten dat je je op fatsoenlijke wijze gedraagt tegenover je medeposters, dat je je aan de Nederlandse wetgeving houdt en dat je de instructies van moderators en (forum)admins opvolgt.
Verder reageer je natuurlijk ontopic, probeer je niet ongepast lollig te doen in serieuze forums en topics en laat je de modjes en (forum)admins bepalen wat wel en geen slotje verdient en wie wel of geen ban moet krijgen. Ook gaan we ervan uit dat je niet onnodig kwetsend, schokkend of storend gedrag vertoont of dergelijke plaatjes post.
En natuurlijk verwachten we dat je FAQ\\\\\\\\\\\\\\\'s leest. Bijna elk subforum heeft ze en het is aan te raden deze door te lezen voordat je in het specifieke subforum post. Sommige regels kunnen afwijken van deze policy.
Check ff de NWS-FAQ, nieuwsdumpen mag weer.quote:Op zaterdag 19 april 2008 17:38 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Martijn is fan van Elsevier
Maakt van zijn topic
Nieuwsdump
'Tientallen tbs'ers vrij tegen advies in'
quote:Op zaterdag 19 april 2008 19:15 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Gaat dit over jezelf?
Nee, even zonder gekheid: ik vind dus dat DIT hetgene is wat er mis is. Vaag beleid uitstippelen, met twee maten meten, vooruit... maar durf ook gewoon eens een fout toe te geven en reageer eens serieus op klachten, zonder meteen conclusies te trekken over de politieke kleur van de klager.
Dacht dat we er klaar mee waren, die restricties zijn niet voor niks zo opgezet. Einde discussie.quote:Op maandag 14 april 2008 20:19 schreef Dagonet het volgende:
Ja klopt. De grens is gesteld om meer ruimte en lucht te bieden aan ander nieuws en niet elke poep en scheet opwaarderen naar een hel en verdoemenis en islamisering en invoering van sharia en geneuzel
Niet in combinatie met [FB] dat werkt voor ons ook onhandig. Maar een NWS-SC-reeksje ben ik niet op voorhand op tegen. Ben alleen bang dat het een copy van POL-SC gaat worden, maar dat is geen argument.quote:Op zaterdag 19 april 2008 23:54 schreef Loedertje het volgende:
Komt er weer een SLOWCHAT-topic in NWS voor users?
We hebben er hier wel eentje gehad, toen liep het absoluut geen storm maar bij getut tussen users was het wel gemakkelijk om ze daarheen te verwijzen zodat men in nieuwsberichten-topics niet teveel offtopic bleven gaan.quote:Op zondag 20 april 2008 00:00 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Niet in combinatie met [FB] dat werkt voor ons ook onhandig. Maar een NWS-SC-reeksje ben ik niet op voorhand op tegen. Ben alleen bang dat het een copy van POL-SC gaat worden, maar dat is geen argument.
Niemand van jullie kan het hypocriete beleid goed verantwoorden. En als er kritiek is, wordt het gelijk afgekapt. Dat is een erg zwakke gang van zakenquote:Op zaterdag 19 april 2008 23:57 schreef Drugshond het volgende:
Dacht dat we er klaar mee waren, die restricties zijn niet voor niks zo opgezet. Einde discussie.
Je kan er alleen heel erg weinig tegen doen, een normale discussie valt er helaas niet over te voeren ook al zijn de feiten overduidelijkquote:Op zondag 20 april 2008 00:10 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Niemand van jullie kan het hypocriete beleid goed verantwoorden. En als er kritiek is, wordt het gelijk afgekapt. Dat is een erg zwakke gang van zaken
Lees het FB-topic nog eens door.... FA's hebben hier een duidelijk standpunt ingenomen.... wij overigens ook. We zijn er echt klaar mee.... anders probeer het maar weer in [FB].quote:Op zondag 20 april 2008 00:10 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Niemand van jullie kan het hypocriete beleid goed verantwoorden.
TVPquote:Op zondag 20 april 2008 00:06 schreef gronk het volgende:
Ik denk dat paddy er heel gelukkig van zou worden
Ik heb het achter aangegeven.quote:Op zondag 20 april 2008 01:03 schreef Loedertje het volgende:
Dan spookt het want mijn postings in een al langer bestaande thread waren ook weg
Maar het is geen NWS dumpquote:Op zaterdag 19 april 2008 23:52 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Check ff de NWS-FAQ, nieuwsdumpen mag weer.
Als je het antwoord niet meer weet, ga je de discussie maar afkappen. Tja, kun je ook doen. Volgens mij weten jullie zelf niet eens wat de nieuwe regels precies zijn, want er zit in elk geval geen enkele lijn in de beslissingen om topics wel of niet open te laten. Als er IETS is wat je als moderator feilloos zou moeten kunnen, dan is het: beleid aan je users uitleggen.quote:Op zaterdag 19 april 2008 23:57 schreef Drugshond het volgende:
Dacht dat we er klaar mee waren, die restricties zijn niet voor niks zo opgezet. Einde discussie.
Niet tot op de letter en de komma. Meer het stroomlijnen en het attractiever (!!) maken ervan.quote:Op zondag 20 april 2008 13:17 schreef Elfletterig het volgende:
Wie het nog snapt, mag zijn vinger opsteken, naar voren komen en het aan de anderen uitleggen. In het vorige topic heb ik een paar topics op een rij gezet die open bleven, cq. dicht gingen. Ik heb gevraagd of daar enige lijn in te ontdekken valt. Een inhoudelijke vraag waarop moderators WEER het antwoord niet geven, ook Gronk niet, ondanks de belofte om een sonnet in behandeling te nemen. Zie: [NWS FB] Fris en fruitig
[..]
Als je het antwoord niet meer weet, ga je de discussie maar afkappen. Tja, kun je ook doen. Volgens mij weten jullie zelf niet eens wat de nieuwe regels precies zijn, want er zit in elk geval geen enkele lijn in de beslissingen om topics wel of niet open te laten. Als er IETS is wat je als moderator feilloos zou moeten kunnen, dan is het: beleid aan je users uitleggen.
Je bewijst echt keer op keer volkomen ongeschikt te zijn voor het ambt van moderator. Het is gewoon triest om te moeten vaststellen hoe jij met serieuze kwesties omgaat.quote:Op zondag 20 april 2008 13:43 schreef gronk het volgende:
Wat was er ook alweer mis met de vrijheid van meningsuiting?
quote:Op zondag 20 april 2008 13:43 schreef gronk het volgende:
Wat was er ook alweer mis met de vrijheid van meningsuiting inconsequentie?
En? Weet men al waardoor het komt ?quote:
Achter waren ze gisteren nog bezig met dat PM gedoe.quote:Op maandag 21 april 2008 08:09 schreef Loedertje het volgende:
[..]
En? Weet men al waardoor het komt ?
Reply by FAquote:Op zondag 20 april 2008 02:19 schreef paddy het volgende:
[NWS-FB] Media complot
[NWS-FB] Media complot
Loedertje zit met een vraag en eigenlijk weet ik ook niet hoe het kan. Zijn er al meer klachten gekomen?
quote:Niet dat ik weet.
Ze kunnen zich beter bezig houden met het oplossen van gebruikersproblemenquote:Op maandag 21 april 2008 08:11 schreef Drugshond het volgende:
Achter waren ze gisteren nog bezig met dat PM gedoe.
Ik neem heus wel aan dat ze het acher...achter de schermen aangekaart hebben. Wanneer ik woensdag nog niets weet, zal ik Breuls wel een PM sturen met die linkjesquote:Op maandag 21 april 2008 08:26 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Ze kunnen zich beter bezig houden met het oplossen van gebruikersproblemen
Snelheid, chache-problemen en spoken.
Ondertussen niets raars meer (behalve dat je 1000X moet F-5en of gebruik moet maken van je AT om nieuwe dingen te kunnen zien omdat de topics die nieuws zijn gewoon niet in de index willen komen maar ach, dat is al eeuwen zo en ik verwacht ook niet dat dat op korte termijn zal worden opgelost)quote:Op maandag 21 april 2008 10:18 schreef paddy het volgende:
[..]
Ik neem heus wel aan dat ze het acher...achter de schermen aangekaart hebben. Wanneer ik woensdag nog niets weet, zal ik Breuls wel een PM sturen met die linkjesBeetje geduld dus nog. Ben je ze nog steeds kwijt? Zijn er ondertussen nog meer postings verdwenen van jou?
Duidelijk. Ik zal de linkjes van je postings hier woensdag naar Breuls PMen. Wil nog even wachten tot woensdag. Ze achter even de gelegenheid gunnen zeg maarquote:Op maandag 21 april 2008 11:19 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Ondertussen niets raars meer (behalve dat je 1000X moet F-5en of gebruik moet maken van je AT om nieuwe dingen te kunnen zien omdat de topics die nieuws zijn gewoon niet in de index willen komen maar ach, dat is al eeuwen zo en ik verwacht ook niet dat dat op korte termijn zal worden opgelost)
Het rare aan dit was dat ook mijn posting midden in een thread niet meer te vinden was en ik mij afvroeg waarom een overijverige mod deze had verwijderd, na het gespook stond die posting er wél weer en waren in bepaalde threads de reageer knoppen weer te gebruiken)
ik neem aan dat zo'n topic gewoon binnen de nieuwe policy past. het is interessant genoeg. maar ik kan me je twijfel goed voorstellen.quote:Op maandag 21 april 2008 18:12 schreef Elfletterig het volgende:
Ik wil graag wijzen op dit nieuwsbericht in het Algemeen Dagblad, dat gisteren online kwam:
http://www.ad.nl/binnenla(...)ikbaar_leerstuk.html
Het is een ontluisterend verslag van een voormalig AD-reporter die undercover ging bij een omstreden islamitisch opleidingsinstituut in Utrecht, waar hem (en anderen) werd aangeleerd dat het moslimhart moet overlopen van haat jegens ongelovigen. Ook worden de leerlingen aangespoord om afstand te nemen van gematigde moslims. Deze lessen worden op vijf plaatsen in Nederland gegeven. Daarmee heeft dit onderwerp nieuwswaarde, maar ik open er geen topic over. Ik wil alleen aangeven dat je over een dergelijk onderwerp normaal gesproken een topic zou moeten kunnen openen in dit NWS-forum.
Die imam en die schrijver zaten beide bij Pauw en Witteman, beide erg dogmatisch en van hun eigenl gelijk overtuigd.quote:Op maandag 21 april 2008 18:12 schreef Elfletterig het volgende:
Ik wil graag wijzen op dit nieuwsbericht in het Algemeen Dagblad, dat gisteren online kwam:
http://www.ad.nl/binnenla(...)ikbaar_leerstuk.html
Het is een ontluisterend verslag van een voormalig AD-reporter die undercover ging bij een omstreden islamitisch opleidingsinstituut in Utrecht, waar hem (en anderen) werd aangeleerd dat het moslimhart moet overlopen van haat jegens ongelovigen. Ook worden de leerlingen aangespoord om afstand te nemen van gematigde moslims. Deze lessen worden op vijf plaatsen in Nederland gegeven. Daarmee heeft dit onderwerp nieuwswaarde, maar ik open er geen topic over. Ik wil alleen aangeven dat je over een dergelijk onderwerp normaal gesproken een topic zou moeten kunnen openen in dit NWS-forum.
Ik heb het stuk ook gelezen, persoonlijk zou ik wachten tot het hele boek uitkomt, grote kans dat de media (of de uitgever zelf) het meest sensationele stuk heeft geselecteerd als voorpublicatie.quote:Op maandag 21 april 2008 18:12 schreef Elfletterig het volgende:
Ik wil graag wijzen op dit nieuwsbericht in het Algemeen Dagblad, dat gisteren online kwam:
http://www.ad.nl/binnenla(...)ikbaar_leerstuk.html
Het is een ontluisterend verslag van een voormalig AD-reporter die undercover ging bij een omstreden islamitisch opleidingsinstituut in Utrecht, waar hem (en anderen) werd aangeleerd dat het moslimhart moet overlopen van haat jegens ongelovigen. Ook worden de leerlingen aangespoord om afstand te nemen van gematigde moslims. Deze lessen worden op vijf plaatsen in Nederland gegeven. Daarmee heeft dit onderwerp nieuwswaarde, maar ik open er geen topic over. Ik wil alleen aangeven dat je over een dergelijk onderwerp normaal gesproken een topic zou moeten kunnen openen in dit NWS-forum.
Er blijken meer users last van te hebben, Loedertjequote:Op maandag 21 april 2008 11:19 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Ondertussen niets raars meer (behalve dat je 1000X moet F-5en of gebruik moet maken van je AT om nieuwe dingen te kunnen zien omdat de topics die nieuws zijn gewoon niet in de index willen komen maar ach, dat is al eeuwen zo en ik verwacht ook niet dat dat op korte termijn zal worden opgelost)
Het rare aan dit was dat ook mijn posting midden in een thread niet meer te vinden was en ik mij afvroeg waarom een overijverige mod deze had verwijderd, na het gespook stond die posting er wél weer en waren in bepaalde threads de reageer knoppen weer te gebruiken)
Ik wil aan de kaak stellen dat zulke dingen in Nederland kunnen, wat we eraan gaan doen om dergelijke praktijken te beëindigen. Als je mijn korte omschrijving goed had gelezen, had je ook kunnen zien dat deze club extremisten ook de gematigde moslims verafschuwt, dus deze extremisten aanpakken is ook in het belang van gematigde moslims in Nederland.quote:Op maandag 21 april 2008 21:13 schreef SCH het volgende:
Die imam en die schrijver zaten beide bij Pauw en Witteman, beide erg dogmatisch en van hun eigenl gelijk overtuigd. Wat zou je in een topic willen bespreken dan?
Zoals je het hier presenteert is het alweer zo ontzettend bevooroordeeld dat ik er alleen maar heel negatief op zou kunnen reqageren. Je bent zo vervuld van haat tegen de islam en moslims dat er gewoon geen gesprek mogelijk is, dus heeft zo'n topic ook niet zin. Goed besluit dus om er geen te openen!
Bron: bovenstaande linkquote:DEN HAAG - Radicale moslimnetwerken rekruteren steeds vaker mogelijke terroristen voor strijd in Westerse landen. Dat blijkt uit het jaarverslag van de Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (AIVD). Deze ontwikkeling betekent 'een nieuwe dreiging', ook voor Nederland. Eerder waren dergelijke netwerken meer gericht op gewapende strijd in onder meer Irak en Afghanistan, aldus de AIVD.
Grappig hoe stellig je er vanuit gaat dat het AD-artikel helemaal klopt en juist is en dergelijke. Terwijl de imam bij PenW toch echt een heel ander verhaal had. Jouw probleem is dat je heel eenzijdig kijkt naar deze problematiek en geen ruimte laat voor nuance en andere stellingnames richting de islam. Daardoor is een discussie ook vrij zinloos.quote:Op dinsdag 22 april 2008 14:52 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik wil aan de kaak stellen dat zulke dingen in Nederland kunnen, wat we eraan gaan doen om dergelijke praktijken te beëindigen. Als je mijn korte omschrijving goed had gelezen, had je ook kunnen zien dat deze club extremisten ook de gematigde moslims verafschuwt, dus deze extremisten aanpakken is ook in het belang van gematigde moslims in Nederland.
Ook uit bovenstaand stukje blijkt dat toch. Je bent keihard richting islam, gelooft alle criticasters direct, noemt mensen al heel snel een extremist en je bent redelijke geobsedeerd door de islam. Dat is geen verzinsel maar gewoon een vaststelling. Jij ziet de islam als groot gevaar en je laat niet na je haat richting moslims en islam te uiten op FOK!quote:Dat ik haat tegen moslims zou koesteren, is en blijft jouw rare verzinsel. Ik vind het een zeer kwalijke zaak dat jij - ongecorrigeerd - dit beeld van mij mag blijven uitdragen, hij herhaling. En eveneens dat moderators hier niets aan doen, zelfs niet als ik erover klaag.
Ja, dat verhaal over 'het gaat alleen om de uitwassen' kennen we nu wel. Dat is zo gratuit en achterhaald, daar kom je echt niet meer mee weg.quote:Ik vind het ook jammer dat je dit blijft roepen, want het getuigt niet van veel respect en begrip voor iemand met een andere opvatting dan de jouwe. Ik haat namelijk geen moslims, ik maak me alleen zorgen over bepaalde, onwenselijke ontwikkelingen in de wereld EN in Nederland. Zie bij voorbeeld ook DIT nieuwsbericht: http://www.volkskrant.nl/(...)ging_weer_toegenomen
[..]
Bron: bovenstaande link
Wat mijn in hoge mate stoort, is dat we dit soort topics op NWS feitelijk niet meer kunnen openen, omdat het met de door jou zo mooi omschreven 'consequente willekeur' kan worden betiteld tot een bash-topic, waarna het zonder pardon op slot wordt gegooid. Hierdoor komt er een soort taboe te rusten op een verontrustende, wereldwijde ontwikkeling die ook in Nederland gestalte krijgt.
Jouw probleem is het tegenovergestelde. Je wilt geen enkel kritisch geluid accepteren en gelooft blind de knuffelfacade die de moslims opwerpen naar buiten als ze eens ergens in de media zijn.quote:Op dinsdag 22 april 2008 15:19 schreef SCH het volgende:
Grappig hoe stellig je er vanuit gaat dat het AD-artikel helemaal klopt en juist is en dergelijke. Terwijl de imam bij PenW toch echt een heel ander verhaal had. Jouw probleem is dat je heel eenzijdig kijkt naar deze problematiek en geen ruimte laat voor nuance en andere stellingnames richting de islam. Daardoor is een discussie ook vrij zinloos.
Prima als jij dat zo wilt concluderenquote:Op dinsdag 22 april 2008 15:37 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Jouw probleem is het tegenovergestelde. Je wilt geen enkel kritisch geluid accepteren en gelooft blind de knuffelfacade die de moslims opwerpen naar buiten als ze eens ergens in de media zijn.
Met het risico dat de discussie zich nu naar dit FB-topic verplaatst, moet ik toch zeggen dat ik gewoon geloof dat een undercoverjournalist een dergelijk verhaal niet zomaar uit zijn duim zuigt. En ja, zo'n imam die zijn straatje probeert schoon te vegen (ik heb P&W overigens niet gezien), daar zet ik dan toch echt grote vraagtekens bij. Gewoon een kwestie van gezond verstand EN kijken naar wat er gebeurt in de wereld om ons heen.quote:Op dinsdag 22 april 2008 15:19 schreef SCH het volgende:
Grappig hoe stellig je er vanuit gaat dat het AD-artikel helemaal klopt en juist is en dergelijke. Terwijl de imam bij PenW toch echt een heel ander verhaal had. Jouw probleem is dat je heel eenzijdig kijkt naar deze problematiek en geen ruimte laat voor nuance en andere stellingnames richting de islam. Daardoor is een discussie ook vrij zinloos.
Ik weet niet waar jij haat leest. Ik ben ook niet geobsedeerd. Ik ben hard tegen extremisten, niet tegen mensen die gewoon moslim zijn. Ik zie de poltieke, extremistische islam als een gevaar, maar niet de gewone islam.quote:Op dinsdag 22 april 2008 15:19 schreef SCH het volgende:
Ook uit bovenstaand stukje blijkt dat toch. Je bent keihard richting islam, gelooft alle criticasters direct, noemt mensen al heel snel een extremist en je bent redelijke geobsedeerd door de islam. Dat is geen verzinsel maar gewoon een vaststelling. Jij ziet de islam als groot gevaar en je laat niet na je haat richting moslims en islam te uiten op FOK!
Dus ik mag niks zeggen over de uitwassen van de islam, maar wel een topic openen over de AIVD-rapport? Laat dat nou net over de uitwassen gaan. Het zijn juist reacties als de jouwe die duidelijk maken waarom er over dit soort topics feitelijk niet meer gediscussieerd kan worden op NWS. Het is óf gratuit en achterhaald wat ik schrijf (terwijl het gewoon een actueel nieuwsonderwerp is), of ik ben haat aan het uiten. Het frappante detail daarbij is overigens nog dat ik juist aan de kaak stel dat er in Nederland extremisten actief zijn die haat uiten. Ik doe dus exact het tegenovergestelde van wat jij mij stelselmatig in de schoenen wilt schuiven. Ik kaart het haatzaaien juist aan.quote:Op dinsdag 22 april 2008 15:19 schreef SCH het volgende:
Ja, dat verhaal over 'het gaat alleen om de uitwassen' kennen we nu wel. Dat is zo gratuit en achterhaald, daar kom je echt niet meer mee weg. Volgens mij kan je trouwens prima een topic openen over dat AIVD-rapport, je kruipt nu wel heel erg in de slachtofferrol.
totdat iemand het hoort en gaat blussen?quote:Op dinsdag 22 april 2008 17:09 schreef gronk het volgende:
Prima hoor, maar hoe vaak denk je dat je 'brand' kunt roepen in een bioscoop?
Zo'n journalist heeft ook pas een verhaal als er wat heftigs uitkomt. Ik vind het typerend dat jij de journalist meteen het voordeel geeft en direct vraagtekens bij de imam zet. Dat is zo typerend voor de manier waarop mensen als jij naar deze materie kijken. Ik denk dat het veel beter is om ze beiden kritisch te benaderen, om van beide kanten te onderzoeken en te bedenken wat je er wel niet van gelooft. Jij concludeert direct dat de islamcriticus wel gelijk moet hebben en de moslim niet.quote:Op dinsdag 22 april 2008 16:03 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Met het risico dat de discussie zich nu naar dit FB-topic verplaatst, moet ik toch zeggen dat ik gewoon geloof dat een undercoverjournalist een dergelijk verhaal niet zomaar uit zijn duim zuigt. En ja, zo'n imam die zijn straatje probeert schoon te vegen (ik heb P&W overigens niet gezien), daar zet ik dan toch echt grote vraagtekens bij. Gewoon een kwestie van gezond verstand EN kijken naar wat er gebeurt in de wereld om ons heen.
Jij plaatst het continu in de context van de hele islam en alle moslims. Doe nou niet alsof wij gekkie henkie zijn hiero.quote:Dus ik mag niks zeggen over de uitwassen van de islam, maar wel een topic openen over de AIVD-rapport? Laat dat nou net over de uitwassen gaan. Het zijn juist reacties als de jouwe die duidelijk maken waarom er over dit soort topics feitelijk niet meer gediscussieerd kan worden op NWS. Het is óf gratuit en achterhaald wat ik schrijf (terwijl het gewoon een actueel nieuwsonderwerp is), of ik ben haat aan het uiten. Het frappante detail daarbij is overigens nog dat ik juist aan de kaak stel dat er in Nederland extremisten actief zijn die haat uiten. Ik doe dus exact het tegenovergestelde van wat jij mij stelselmatig in de schoenen wilt schuiven. Ik kaart het haatzaaien juist aan.
quote:Op dinsdag 22 april 2008 17:36 schreef SCH het volgende:
Jij plaatst het continu in de context van de hele islam en alle moslims. Doe nou niet alsof wij gekkie henkie zijn hiero.
quote:Op dinsdag 22 april 2008 17:28 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
totdat iemand het hoort en gaat blussen?
Vertel eens, wie is "WIJ", of heb je het over je schizofrene wederhelft?quote:Op dinsdag 22 april 2008 17:36 schreef SCH het volgende:
knipperdeknip dat beschuldigend domme geleuter.
Doe nou niet alsof wij gekkie henkie zijn hiero.
Fokusers, wie anders?quote:Op dinsdag 22 april 2008 18:54 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Vertel eens, wie is "WIJ", of heb je het over je schizofrene wederhelft?
Het zou heel wat fraaier zijn als je voor jezelf sprak en niet voor anderen, je komt nogal dom over zo.quote:
quote:
ow sorry, die van mij was nog net gepost voordat ik dat redelijkerwijs kon lezen.quote:Op dinsdag 22 april 2008 19:05 schreef Dagonet het volgende:
Ja, leuk geweest nu, generalisaties (van beide partijen) leiden nergens toe behalve cirkelredenaties.
Nou vooruit.quote:Op dinsdag 22 april 2008 19:06 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ow sorry, die van mij was nog net gepost voordat ik dat redelijkerwijs kon lezen.
Ik schat iets dat geen lang leven beschoren is.quote:Op dinsdag 22 april 2008 21:25 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[NWS-SC #001] De [NWS]-chatbox.
Wat moet dit voorstellen?
Wel een lekkere stemming daar.quote:Op dinsdag 22 april 2008 21:27 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ik schat iets dat geen lang leven beschoren is.
quote:Wat is Feedback?
In feedback kun je desgewenst problemen die je in het dagelijkse gebruik van FOK! ondervindt, of vragen hieromtrend kwijt. Feedback is geen 'roep de crew ter verantwoording' forum. We zijn geen verantwoording schuldig, en meen je dat je toch recht hebt op uitleg op bijvoorbeeld een ban, de policy of modacties dan kun je daarvoor mailen.
Feedback is ook geen 'bash hier crewleden' forum. Het bashen van crewleden accepteren we eenvoudigweg niet (langer) en kan resulteren in een ban.
Ow,en check de poster, en de plek van dat ding.quote:Deze policy geldt natuurlijk ook in de diverse feedback-topics die je in elk forum terugvindt
Ach welnee, zo bedoel ik het helemaal niet.quote:Op dinsdag 22 april 2008 22:06 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je kan hem sinds kort weer pmen, dat hij niet volstaat in nws.
't lijkt mij dat die policy vrij duidelijk is: dat d'r best gediscussieerd mag worden over hoe d'r gemodereerd wordt, en wat wel of niet OK is, maar dat 't echt niet nodig is om FB topic-na-FB-topic aan te maken over 'incompetente mods' enzo.quote:Op dinsdag 22 april 2008 21:53 schreef Dagonet het volgende:
Wat is je punt Gronk?
quote:Op dinsdag 22 april 2008 22:20 schreef gronk het volgende:
[..]
't lijkt mij dat die policy vrij duidelijk is: dat d'r best gediscussieerd mag worden over hoe d'r gemodereerd wordt, en wat wel of niet OK is, maar dat 't echt niet nodig is om FB topic-na-FB-topic aan te maken over 'incompetente mods' enzo.
aangezien zoalshetis het geweldig verwoorde...quote:Op dinsdag 22 april 2008 22:20 schreef gronk het volgende:
't lijkt mij dat die policy vrij duidelijk is: dat d'r best gediscussieerd mag worden over hoe d'r gemodereerd wordt, en wat wel of niet OK is, maar dat 't echt niet nodig is om FB topic-na-FB-topic aan te maken over 'incompetente mods' enzo.
je hebt het dus zelf in de handquote:Op dinsdag 22 april 2008 17:28 schreef zoalshetis het volgende:
totdat iemand het hoort en gaat blussen?
Men, moet je hier nou je respect vandaan halen? Wanneer je je inhoudelijk niet meer kunt verdedigen ga je dreigen? Zwak.quote:Op dinsdag 22 april 2008 21:47 schreef gronk het volgende:
Nieuwe Feedback Policy
[..]
[..]
Ow,en check de poster, en de plek van dat ding.
Ik geloof niet dat hij het geschreven heeft.quote:Op dinsdag 22 april 2008 22:27 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Men, moet je hier nou je respect vandaan halen? Wanneer je je inhoudelijk niet meer kunt verdedigen ga je dreigen? Zwak.
hij zou idd beter in mis passen. qua nws denk ik dat het een tijd van afzien wordt. een weinig gescheld en getier om zijn hypocriete instelling en uiteindelijk wegwezen voor gronkie...quote:Op dinsdag 22 april 2008 22:27 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Men, moet je hier nou je respect vandaan halen? Wanneer je je inhoudelijk niet meer kunt verdedigen ga je dreigen? Zwak.
Daarom juist.quote:Op dinsdag 22 april 2008 22:30 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat hij het geschreven heeft.![]()
quote:Op dinsdag 22 april 2008 22:45 schreef gronk het volgende:
I couldn't care less.
35 CM dik platinumquote:Op dinsdag 22 april 2008 22:48 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
![]()
ik mag jouw bord wel. maar ook je stromanposts. het is half doorzichtig, we komen nog wel een keer tot volledige transparantie.
gaat hij dan ook andermans woorden wegen?quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:23 schreef Dagonet het volgende:
Hey, radicaal voorstel he, maar als jullie in plaats van en masse álles maar dan ook álles wat gronk post op een schaaltje afwegen hem even de kans geven om z'n ritme weer te hervinden.
klinkt goed als het geen eenrichtingsverkeer word/blijft want dan haak ik afquote:Op dinsdag 22 april 2008 23:23 schreef Dagonet het volgende:
Hey, radicaal voorstel he, maar als jullie in plaats van en masse álles maar dan ook álles wat gronk post op een schaaltje afwegen hem even de kans geven om z'n ritme weer te hervinden.
great mindsquote:Op dinsdag 22 april 2008 23:26 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
gaat hij dan ook andermans woorden wegen?
ja ok!![]()
Trust me, ik zal persoonlijk dagelijks erop toezien dat hij niet doorslaat naar jullie en dat jullie niet doorslaan naar hem.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:28 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
klinkt goed als het geen eenrichtingsverkeer word/blijft want dan haak ik af
ik sluit me aan bij zoalshetis, 2 dagen voor merkbare verbeteringenquote:Op dinsdag 22 april 2008 23:37 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Trust me, ik zal persoonlijk dagelijks erop toezien dat hij niet doorslaat naar jullie en dat jullie niet doorslaan naar hem.
tja, als ik een baan zoek dan zoek ik er ook 1 die ik aankan. en hij heeft het mijnziens (iig grotendeels) aan zichzelf te danken. met grote regelmaat trapt hij tegen de schenen van gebruikers die hij niet mag of die zijn mening niet delen, dan kan je je afvragen of je op NWS wel goed zitquote:Op dinsdag 22 april 2008 23:39 schreef Dagonet het volgende:
Hou er ook rekening mee dat NWS bést een zwaar forum is en dat hij kersvers al vrij snel een zware load te verduren kreeg. Als men dan ook nog tegen hem aan gaat schoppen dan komtie nooit lekker in z'n vel.
dagonet zou jij iets aan dit getrol willen doen? zou het heel vervelend vinden als ik tegen een terechte ban aanloop omdat SCH zit te trollen.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:35 schreef SCH het volgende:
gronk heeft meer ritme dan al die rechtsdraaiende yoghurtjes hier bij elkaar.
Ik kom hier dan ook niet voor het eerst natuurlijk.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:48 schreef GewoneMan het volgende:
maar zoals boven vermeld ik hou me rustig en de tijd zal het leren, heb wel het idee dat jij hier (iig op dit moment) goed zit dagonet![]()
Dat hij de salsa lijkt te dansen is meer om te zorgen dat jij hem geen pets op de billen kan geven.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:35 schreef SCH het volgende:
gronk heeft meer ritme dan al die rechtsdraaiende yoghurtjes hier bij elkaar.
i know maar je bent wat meer aanwezig op NWS nuquote:Op dinsdag 22 april 2008 23:54 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ik kom hier dan ook niet voor het eerst natuurlijk..
het wordt heel erg hoog tijd om gronk zijn opdracht/ding te laten doen of fok!. in plaats van ton in nederland gronk in fok!quote:Op woensdag 23 april 2008 00:02 schreef Dagonet het volgende:
Het wordt idd maar weer eens tijd voor rust in de tent, inhoud voorop en de persoonlijke steekjes laten we achter.
Tijd voor TON! Trots op NWS
zoveel dat hij dagonet nodig heeft om NWS op het spoor te krijgenquote:Op dinsdag 22 april 2008 23:35 schreef SCH het volgende:
gronk heeft meer ritme dan al die rechtsdraaiende yoghurtjes hier bij elkaar.
Het gaat mij niet eens zozeer om consequent gedrag als logisch en verklaarbaar gedrag. Inconsequentie is soms heel okay, je moet niet alles in strakke regels willen vangen maar aanvoelen wanneer het wat losser kan en wanneer het wat strakker moet. Ga dus niet verwachten dat er opeens een mal komt waaraan elke post wordt afgemeten en dat de mods als een robot bezig zijn, nee.quote:Op woensdag 23 april 2008 00:19 schreef Elfletterig het volgende:
Het gaat om heel andere dingen, zoals consequent gedrag van moderators, wederzijds respect (tussen users en moderators), rechtlijnigheid/rechtvaardigheid en vooral ook doen waarvoor je bent aangenomen: discussie mogelijk maken, in plaats van onmogelijk maken.
Joh, dat viel amper als bashen te kwalificeren en mijn reactie op die post was wat mij betreft al tik genoeg. Je moet ook een beetje kunnen geinen hoor, het hoeft niet allemaal superserieus en strak. En dan liever in het FB topic dan in de normale topics.quote:Op woensdag 23 april 2008 00:20 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
zoveel dat hij dagonet nodig heeft om NWS op het spoor te krijgen(en dat nadat hij het zelf heeft laten ontsporen) en kap eens met dat achterlijke getrol van je achterlijke kneus
sorry dagonet maar ja als je er niks aan doet
![]()
het is niet alleen die post... hij doet het continue als wij gevraagd worden om ons in te houden dan geld dat ook voor een SCH.quote:Op woensdag 23 april 2008 00:25 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Joh, dat viel amper als bashen te kwalificeren en mijn reactie op die post was wat mij betreft al tik genoeg. Je moet ook een beetje kunnen geinen hoor, het hoeft niet allemaal superserieus en strak. En dan liever in het FB topic dan in de normale topics.
ok, mee eens.quote:Op woensdag 23 april 2008 00:26 schreef Elfletterig het volgende:
Ik moet het wel met je eens zijn Dagonet, want ik heb net een paar dagen in een topic over parkeerbonnen na een begrafenis zitten betogen dat agenten moeten aanvoelen wanneer het wat losser kan. Als ik daar dan nu tegenin ga, maak ik mezelf ongeloofwaardig![]()
Het zou al heel wat zijn wanneer het gedrag van alle moderators verklaarbaar was en wanneer ze dit desgewenst ook helder weten toe te lichten
Wat mij betreft hoort SCH ook in de groep die je aanduidt met 'wij'. Dus ja.quote:Op woensdag 23 april 2008 00:31 schreef GewoneMan het volgende:
als wij gevraagd worden om ons in te houden dan geld dat ook voor een SCH.
ik in hetzelfde groepje als SCH that would be the dayquote:Op woensdag 23 april 2008 00:32 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Wat mij betreft hoort SCH ook in de groep die je aanduidt met 'wij'. Dus ja.
Ja, je weet wel, die zwarten, het plebs, het gepeupel, de dare I say it... users .... *rilquote:Op woensdag 23 april 2008 00:37 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
ik in hetzelfde groepje als SCH that would be the day![]()
Ik ga verder werken en dan morgen slapen en dat soort enge dingen.quote:maare ik ga slapen, morgen weer werken en dat soort enge dingen
waar aan?quote:Op woensdag 23 april 2008 00:39 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ja, je weet wel, die zwarten, het plebs, het gepeupel, de dare I say it... users .... *ril
[..]
Ik ga verder werken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |