Nee, van de plekjes zelf niet. Hij was alleen aan het begin van de week niet helemaal zichzelf, slecht slapen en snel huilerig, dat zla wel hierdoor gekomen zijn.quote:Op vrijdag 18 april 2008 14:20 schreef Moonah het volgende:
Oeh Finn, dat klinkt gek, 'hand- voet- en mondziekte'. Heeft hij er veel last van Jojo?
Sjak, wat klinkt dat liiiiieeeeef!
Succes met je twee kleine ukkies.
Haar hoofd in de boter!![]()
![]()
nee, dat was Suus! van irethquote:Op donderdag 17 april 2008 21:45 schreef owlet het volgende:
Arme Finn... Had max van Pinquit het ook niet laatst?
Ja hoor, hier was dat ook zo. Een afgetekende rode warme plek.quote:Op vrijdag 18 april 2008 17:02 schreef Vivi het volgende:
Herkent iemand dit? Dean heeft maandag zijn BMR gehad en hij heeft nu ineens, precies op de plek waar hij in zijn beentje geprikt is een langwerpige rode plek...
Nee, ik bedoel geen vlek zoals Dean die heeft. Ik weet dat de echte reactie pas later verschijnt.quote:Op vrijdag 18 april 2008 19:19 schreef Vivi het volgende:
Oke! dan weet ik dat het geen uitzonderlijk geval van toxische shock is oid
Appelsap; het zou ook wel erg vroeg zijn voor een reactie als Damian woensdag de prik heeft gehad, de reactie op een BMR treedt zo rond de 7 a 10 dagen na de enting op.
Hopelijk blijft hij natuurlijk nergens last van houden!.
volgens mij weet je 't al!quote:Op dinsdag 22 april 2008 10:15 schreef MeNicole het volgende:
Tis maar 1 dag in de week en maar een paar keer omdat dan de zomervakantie begint.
[..]
Maar ik weet zeker dat het erg goed voor hem zal zijn. Hij heeft die uitdaging wel echt nodig merk ik steeds meer aan hem.
Hey dat komt in de buurt van de maten van Jayden, die is 79,5 centimeter en 11900 gram.quote:Op maandag 21 april 2008 21:03 schreef PM-girl het volgende:Damian!
Goed hoor!!
Anna ook naar het CB vandaag, wij ook. 80,5 cm lang en 10760 gram. Verder alles ok.
Wat goed dat Anna luisterde naar de opdracht!![]()
Jawel maar hij kan ook wel zonder. Dan ligt ie er 's avonds een uurtje eerder in. Maar denk met pzs erbij dat ie tegen 3 uur helemaal op is. En als ik hem dan nog na bed doe krijg ik hem er 's avonds niet meer in. Ben nu even alle voor en nadelen aan het opschrijven en het nadelen lijstje word steeds langer dus denk dat ik het maar niet doe.quote:Op dinsdag 22 april 2008 11:58 schreef poemojn het volgende:
Slaapt hij 's middags dan niet meer?
Ik kan e er niets bij voorstellen maar dat kan het veel te vroege opstaan zijnquote:Ik meen dat er iets bestaat van 2-3treden groot dat je op de treden zet, met uitsparing voor één voet per tree?
Dat is helemaal niet zo raar dat ze dat doet Karin, Meike zit waarschijnlijk in haar "bijna 15 maanden"- sprong en daar gaat "agressief" gedrag mee gepaard.quote:Op vrijdag 25 april 2008 13:39 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Agossie Brent, hopelijk is het snel voorbij en kun je weer lekker spelen!!
Meike heeft weer wat nieuws ontdekt.....slaan
Ook al is er niet eens aanleiding voor
Liep gister zo op een nietsvermoedend kind van een jaar of 5 af en geeft dat meisje een klap in haar gezicht...! nou ja zeg
Mensen die eromheen stonden moesten erom lachen, het is ook wel wat. zo'n klein onderkruipsel dat een "groot" kind gaat slaan, maar ik wil dat niet hebben hoor
Wat een tuttebel
Gelukkig is ze verder haske lief!
Herkenbaar.quote:Op maandag 28 april 2008 20:09 schreef Vivi het volgende:
...of geeft zichzelf een mep tegen zijn hoofd (?!).
quote:Op maandag 28 april 2008 22:06 schreef Bass-Miss het volgende:
[..]
Herkenbaar.
Hier gaat er dan enen op handen en knieen zitten en geeft de vloer een kopstoot...
Jaja, dat gaat hand in hand met de onvoorwaardelijke liefdequote:Op dinsdag 29 april 2008 13:11 schreef PM-girl het volgende:
Kopstoten niet, maar wel zich dus meppen![]()
Ook 'leuk' om te zien, hoeveel vertrouwen meneer heeft in ons. Hij klimt het liefst op de rugleuning van de bank om zich vervolgens te laten vallen. Hij gaat er daarbij vanuit dat wij hem wel vangen.
Er stond toen een heel stuk in de ouders van nu over zindelijk maken van baby's. En dat was idd ook dat je als ouder zijnde je kind goed in de gaten moest houden en dan op een gegeven moment kon je aan het gedrag zien of de kleine moest plassen of poepen. Heb er niet eens de hele dag tijd voor om na Mikael te gaan kijken of ie misschien plassen moet. Dan maar iets vaker de wasmachine aan, iets vaker dweilen en maar hopen dat ie me niet op de bank plastquote:Op dinsdag 29 april 2008 20:07 schreef Jojogirl het volgende:
Volgens mij is dat zo jong zindelijk kunnen maken (bij een paar maanden oud dus) een beetje vreemd, want ze hebben dan nog amper de controle over hun spieren.
Ik heb altijd het idee dat dat meer van de snelheid en de alertheid van de ouders afhangt dan van het kind.
Brent heeft een nieuw zitelement. Hij wil per se op de poes zittenquote:Op dinsdag 29 april 2008 20:10 schreef MeNicole het volgende:
[..]
en maar hopen dat ie me niet op de bank kat plast
Hier nu ook. Maar daarvoor moest hij eerst met z'n kop tegen kastjes e.d. stoten bij het theatraal ter aarde storten. Als hij staat, ploft hij eerst op zijn luier en dan laat hij zich voorzichtig vallen.quote:Op dinsdag 29 april 2008 15:14 schreef poemojn het volgende:
Als Juliette boos is laat ze zich achterover op de grond vallenmaar haar hoofd gaat heel langzaam en rustig naar de grond, zo slim is ze wel
Oke...?!quote:Op vrijdag 2 mei 2008 13:18 schreef _Bar_ het volgende:
Als ik jullie verhalen zo lees van de brokkenpiloten en driftbuitjes, dan ben ik "blij"dat ik dat nooit echt mee heb hoeven maken....
Met mij is alles goed hoorquote:
Ik vermoedde al zoiets, maar ik wist ook ff niet hoe te reageren.quote:Op zaterdag 3 mei 2008 02:57 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Met mij is alles goed hoor
Zat me vanavond te bedenken dat Thijs eigenlijk maar 3 keer echt gevallen is, 1 keer van de bank salto de bank af, 1 keer een grote boink zo zijn bedje uit geklauterd, en 1 keer bij zijn overgrootouders tijdens het kruipen naar buiten toe, een tand door zijn lip.
Maar wat ik bedoelde met mijn post is idd dat telkens als zoiets gebeurd je hart even letterlijk in je keel zit, en de schrik telekens weer heftig is.
Ik sluit me hier bij aan.quote:Op zaterdag 3 mei 2008 11:01 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
Ik vermoedde al zoiets, maar ik wist ook ff niet hoe te reageren.
Ja, ik kan het me voorstellen. Elk nadeel heb ze voordeel.... maar dat vind ik toch eigenlijk ook cru om te zeggen in deze context.
En ik sluit me aan bij BE: ik verzorg liever alle builen, bloedlippen/neuzen en schaafwonden, gaten in het hoofd, dan dat ik alles moet missen.
Een vogel doet hier : Wiewiewwiew...met gefladder van zijn armpjes...quote:Op maandag 5 mei 2008 22:25 schreef Moonah het volgende:
En B-M, hier idd ook dierengluiden!Húúúhhúúúúh (paard
) en Gggrrggrr (nou ja, een beetje een knorgeluid dus
).
Had je post niet gezien.quote:Op maandag 5 mei 2008 22:31 schreef RockabeIIa het volgende:
Mannenmeet <3 Maar Meike dan?
"Waar is je neus?"quote:Op maandag 5 mei 2008 22:32 schreef Moonah het volgende:
En dan te bedenken dat wíj ze dat zo leren he?!![]()
quote:Op maandag 5 mei 2008 22:39 schreef Moonah het volgende:
[..]
Had je post niet gezien.
Tja, Meike, wat doen we daar dan mee he?![]()
Grote mannen meet was eigenlijk ingegeven dor het idee dat we in het babietjestopic ooit hadden. Toen is dat de verse- en belegenmoedermeet geworden (waar jij dus óók al niet naar toe was gekomen.![]()
Oh en PM, dat soort achterlijke deuntjes zingen wij niet. *neus ophaalt
Bedankt he, nou zittie dus in mijn hoofd.![]()
Trusten!![]()
quote:Op donderdag 8 mei 2008 11:41 schreef lcicle het volgende:
Woordjes.. zo leuk! Ik heb ze, vanaf dat Oudste 16 maanden was, bijgehouden op mijn log, maar toen hij 22 maanden was ging het zo snel!Ik kon het echt niet meer bijbenen.. Ineens herkende hij ook kleuren. Lijkt mij best moeilijk omdat dat heel abstract is.
Moonah, laatst was er een jongetje op TV en ik dacht meteen toen ik hem zag: die lijkt op Thies! Komt Oudste aan lopen.. 'Tiesch' roept hij, haha!
En hij zegt wel eens: 'pejuh Tiesch Siwoh'. Wat vrij vertaald zoiets betekent als Spelen met Thies en Simon
Als Siwoh nou kon lezen en schrijven, zou hij typen: jaaaaaaaaa!quote:Op donderdag 8 mei 2008 11:41 schreef lcicle het volgende:
En hij zegt wel eens: 'pejuh Tiesch Siwoh'. Wat vrij vertaald zoiets betekent als Spelen met Thies en Simon
Zo is Mikael zijn kontje van de week iets verbrandquote:Op vrijdag 9 mei 2008 10:01 schreef snoopy het volgende:
Wow, wat knap Anna al op het potje. Zeker met dit weer is het helemaal ideaal om haar zonder luier te laten lopen. Veel plezier in jullie nieuwe tuin en groeten aan YPPY
Hij snapt het heel goed. Dat is juist het probleem. Ging de hele dag al goed. Maar hij is zooooo ondeugend!!quote:Op vrijdag 9 mei 2008 18:45 schreef RockabeIIa het volgende:
Menicole: Volgens mij snapt ie er helemaal niets van. Ik zou hem mooi de luier weer aan doen.
Haha, ik dacht even: "Huh? Ze weet toch wel dat ik maar één zoon heb?"quote:Op vrijdag 9 mei 2008 21:15 schreef RockabeIIa het volgende:
Heyyyyyy Moonah!Hoe'st met jouw kerels?
Ja tuulk weet ik dat je 1 klein manneke hebt maar je hebt toch ook een groot manneke!quote:Op vrijdag 9 mei 2008 21:28 schreef Moonah het volgende:
[..]
Haha, ik dacht even: "Huh? Ze weet toch wel dat ik maar één zoon heb?"
Maar met mijn menneke gaat het goed hoor. Hij was vannacht ineens nogal ziek. Koorts, buikkrampen, veel gePFFFFRRRRT, heel zielig. Maar vandaag was het weer oké, op de enooooorme snottebellen na. Hij geniet (samen met zijn moeder) van het heerlijke weer en we zijn veel buiten.
Zie ook filmpjestopic.![]()
En wat zag ik een grote Brent langskomen in het fototopic!
Gaat hij ook bellenblazen in dat laagje water op het kinderstoelblad?
Ga ik vanavond voor je opzoeken...... ben nu op de zaak. Lekker druk en aan het genieten van alle vrolijke mensen die plantjes halen.... oftewel het gaat goed met chacamaquote:Op dinsdag 13 mei 2008 14:09 schreef Suzanna het volgende:
Maud lijkt me een erg leuk meisje! Zo lekker assertiefdaar hou ik wel van. Wat zit er in die nieuwe creme van haar? Hier erg droge huidjes met dit weer, er wordt constant gekrabt.
Mooi zo!quote:Op dinsdag 13 mei 2008 14:33 schreef chacama het volgende:
het gaat goed met chacama
speelt nu het weer niet ook een beetje mee?quote:Op dinsdag 13 mei 2008 20:40 schreef Slaapmeisje het volgende:
Lieve meiden, bedankt voor al die reacties. In mijn hoofd weet ik wel dat de beste remedie is om me niet druk te maken, maar op de een of andere manier gaat dat toch elke keer weer hetzelfde. Zoals ik het hier lees, hebben meerdere dreumesje/peuters er last van en dan ook voornamelijk met avondeten. Het sterkt me wel in de gedachte dat we op de goede weg zijn en dat we maar gewoon steeds moeten proberen en hem nieuwe dingen aanbieden. Hij krijgt ook af en toe zelf de lepel of vork in zijn handjes en dat vind hij inderdaad ook erg leuk. En pannekoeken vind Milo ook vreselijk trouwensOef ik kan er gelukkig weer een beetje om lachen, nogmaals bedankt voor de geruststellende verhalen
Het was erg gezellig. Ik heb echt genoten van het weekend.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 09:10 schreef Mibos het volgende:
Kap. Pannenkoek van harte met je twee flenzen en hebben ze het leuk gehad afgelopen weekend??? En jij natuurlijk ook...
Hier hetzelfde, ik forceer de eerste hap ook wel eensquote:Op woensdag 14 mei 2008 09:37 schreef appelsap het volgende:
Vaak is het bij hem de eerste hap (of twee) die er even in moet, zodat hij kan proeven of het lekker is en dan wil hij uit zichzelf ineens meer.
Hoe bedoel je dat dan? Dat ik hem een optie zou moeten geven van: dit mag niet, maar dit mag je wel doen? (bijvoorbeeld met zijn auto's spelen.)quote:Op woensdag 14 mei 2008 13:47 schreef RockabeIIa het volgende:
Appelsap, ik zei ook dat hij het wel begreep maar waarschijnlijk weet ie nog niet wat ie ipv wat ie niet mag doen wel mag doen. Past wel bij zijn leeftijd en creatief zijn ze zeker
Bij Brent is het ook soms net hoe zijn pet staat. De ene keer lacht hij je regelrecht uit als je em serieus aankijkt en de andere keer trekt ie zijn pruillip en komt ie troost zoeken.
Ik vind het heel fijn om dit te lezen.quote:Op woensdag 14 mei 2008 00:09 schreef Sugar het volgende:
Het is echt een heerlijk, heerlijk, heerlijk jong.
quote:Op woensdag 14 mei 2008 13:54 schreef appelsap het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat dan? Dat ik hem een optie zou moeten geven van: dit mag niet, maar dit mag je wel doen? (bijvoorbeeld met zijn auto's spelen.)
Mikael had dinsdagnacht hetzelfde. Ook spugen echt heel veel. Maar was alleen maar water ofzo. Rook ook niet vies dus was heel raar. En heel toevallig had Mikael ook stoepkrijt gegetenquote:Op donderdag 15 mei 2008 11:10 schreef chacama het volgende:
Wel een beetje zorgen, nadat ik ze gisteren in een plas van braaksel in bed vond. Dus om half 12 nog verschoond en getroost terwijl de volgende laag naar buiten kwam.... was niet mijn gewenste verjaarscadeau. Vanochtend wel vrolijk wakker, maar hangerig. Dus we wachten het af. Zal wel een virusje zijn. Konden in elk geval niets ontdekken qua 'fout' eten. (op het stoepkrijt na, dat ze 's ochtends tot twee keer toe in d'r mond stopte.... want nat krijt mooier)
Ja steeds andere kleur hequote:Op donderdag 15 mei 2008 13:05 schreef Slaapmeisje het volgende:
Oe Chacama dat klinkt niet best. Ik hoop dat ze snel weer beter is. En Mikael ook al. Wel schattig dat hij ondanks dat hij het zo droog vind, toch elke keer weer wil proeven
Leuk!quote:Op donderdag 15 mei 2008 21:13 schreef Moonah het volgende:
Oh ja, PM, Thies is helemaal weg van die bellenblaas die hij laatst van je heeft gekregen! Echt zo leuk om te zien! Helemaal gefascineerd. En als hij dan een bel te pakken heeft en hij spat uiteen, maakt hij zo'n gebaar van "Pech!" (handjes wijd met bijbehorende blik).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |