Slecht over Youzny pratenquote:Op vrijdag 11 april 2008 11:41 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
Hij is een beetje zwakbegaafd volgens mij...
dyslecticiquote:Op vrijdag 11 april 2008 11:37 schreef crossover het volgende:
Leer nou toch eens typen, stelletje dyslecten
(of is het dyslectici?)
Ik heb nog niemand een ballenjongen zien slaan. Wel een keer een racket die kant op maargoed. Ik vind dit eigenlijk niet getuigen van intellect. Youzny is voor de rest wel een aardige speler idd.quote:Op vrijdag 11 april 2008 11:44 schreef Yesse het volgende:
[..]
Slecht over Youzny praten![]()
Geweldige tennisser. Alleen beetje kort lontje.. Maar hé McEnroe was het zelfde.. en dat hij zichzelf slaat is beter dan de ballenjongen aan de zijkant
zoals vaker gebeurd
Dat racket heeft vaak de ballenjongen wel geraakt hoorquote:Op vrijdag 11 april 2008 11:49 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
Ik heb nog niemand een ballenjongen zien slaan. Wel een keer een racket die kant op maargoed. Ik vind dit eigenlijk niet getuigen van intellect. Youzny is voor de rest wel een aardige speler idd.
quote:
Mooiste wat er isquote:
Nee ik heb er zelf al een paar gevonden. Ze doen er toch niet veel mee hierquote:Op vrijdag 11 april 2008 11:55 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
Mooiste wat er is
Heb je trouwens die kerken in Friesland nog nodig, waar je kan spelen enzo?
quote:
quote:Op vrijdag 11 april 2008 11:49 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
Ik heb nog niemand een ballenjongen zien slaan. Wel een keer een racket die kant op maargoed. Ik vind dit eigenlijk niet getuigen van intellect. Youzny is voor de rest wel een aardige speler idd.
Kijk.. Ieder zijn ding natuurlijk. Dat is echt iets wat iedereen zelf moet weten en ik heb zelf ook wel eens een pitje meegemaakt.quote:
jazeker.. het is geen wild om je heenslaan. Ik ging een keer op mijn bek midden in mijn eerste pit zo ongeveer en dacht dat ik dood zou gaanquote:Op vrijdag 11 april 2008 12:00 schreef G.Fawkes het volgende:
het is iig beide topsportals jij een weleens een pitje hebt meegemaakt zal je ook wel weten dat een Pit veel meer is dan om je heen slaan....
Ik denk het wel jaquote:Op vrijdag 11 april 2008 12:17 schreef jna het volgende:
Ik heb het vermoeden dat iedereen aan het lunchen is?
en ook gewoon dik nummer 1quote:
Ik zit hier ook het langstquote:
quote:Op vrijdag 11 april 2008 12:27 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Ik zit hier ook het langstOftewel ik heb het meeste stage ontwijkend gedrag vertoond
Ach ja, ik heb ook een heel kort lontje tijdens wedstrijden, dan gaat bij mij de knop om en dan ben ik plaats van een vriendelijke jongen, een onwijze eikel. Na de finish ben ik weer rustig en gewoon weer mijzelf en soms duurt het wel wat langer.. als ik slecht heb gelopen of gesprongen.. dan wil mijn bidon nog wel een vlieglesje krijgen.quote:Op vrijdag 11 april 2008 11:44 schreef Yesse het volgende:
[..]
Slecht over Youzny praten![]()
Geweldige tennisser. Alleen beetje kort lontje.. Maar hé McEnroe was het zelfde.. en dat hij zichzelf slaat is beter dan de ballenjongen aan de zijkant
zoals vaker gebeurd
en naar school.. dan ben ik helemaal de sjaakquote:Op vrijdag 11 april 2008 12:29 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
eigenlijk moet je dat lijstje naar je voorgaande stage bedrijven sturen he
toch best netjes, 7000 posts, bijna een gemiddelde van 20 in een topic...!quote:Op vrijdag 11 april 2008 12:33 schreef PieterBas het volgende:
[..]
en naar school.. dan ben ik helemaal de sjaak
hoi hoi!quote:Op vrijdag 11 april 2008 12:36 schreef Deansensitized het volgende:
Ik vind het wel best, ik sluit af en ga er vandoor
Even koffiedrinken bij een vriend van me en dan door naar huis, gitaartje verkopen
Tot straks
Heb jij nu al weekendquote:Op vrijdag 11 april 2008 12:36 schreef Deansensitized het volgende:
Ik vind het wel best, ik sluit af en ga er vandoor
Even koffiedrinken bij een vriend van me en dan door naar huis, gitaartje verkopen
Tot straks
Tot straksquote:Op vrijdag 11 april 2008 12:36 schreef Deansensitized het volgende:
Ik vind het wel best, ik sluit af en ga er vandoor
Even koffiedrinken bij een vriend van me en dan door naar huis, gitaartje verkopen
Tot straks
mijn weekend was pas om 10:15 over vanochtend!quote:
Zweedse vrouwen zijn weer in het nieuwsquote:Op vrijdag 11 april 2008 12:36 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
toch best netjes, 7000 posts, bijna een gemiddelde van 20 in een topic...!
whehehe, wat een domme vrouw!quote:Op vrijdag 11 april 2008 12:41 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Zweedse vrouwen zijn weer in het nieuws![]()
Zweedse lerares door naaktfoto's in opspraak
Die zal wel weer met haar hoofd op de voorpagina van de Aftonbladet gestaan hebben..
Aftonbladet is zeg maar de telegraaf onder de Zweedse kranten
Duitserquote:Op vrijdag 11 april 2008 12:40 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
mijn weekend was pas om 10:15 over vanochtend!
Kungsbacka dat is nog redelijk in de buurt bij jouquote:Op vrijdag 11 april 2008 12:46 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
whehehe, wat een domme vrouw!
Ik ga er weet vandoor, nog even een lesje meepakken voor het weekend begint!
Houquote:Op vrijdag 11 april 2008 12:48 schreef Houniet het volgende:
[..]
Duitser.
Ik moet mijn producten zo inleveren, daarna heb ik weekend!
Hoe komt dat dan?quote:Op vrijdag 11 april 2008 12:56 schreef plukkert het volgende:
Mijn netwerkverbinding ligt er om de 5 minuten 2 minuten uitDit is toch geen leven
Heb last van een conflicteren IP-adresquote:
* Yesse is jaloersquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:08 schreef jna het volgende:
Uitnodiging voor de perspresentatie van North Sea Jazz gekregen
Handigquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:10 schreef plukkert het volgende:
[..]
Heb last van een conflicteren IP-adresEn bij de IT afdeling ligt (om een andere reden) de boel plat dus die kunnen mijn melding niet eens registreren
Prutsers
* Yesse is voor de 1000ste x jaloersquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:18 schreef makkie88 het volgende:
ik mocht lekker om half 11 al naar huis
Nee.quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:18 schreef plukkert het volgende:
[..]
Van jou hoef ik ook geen hulp te verwachten zeker?
Ik ook. Maar dan komt het nooit af natuurlijkquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:18 schreef makkie88 het volgende:
ik mocht lekker om half 11 al naar huis
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |