Inderdaad. De Daily Mail heb ik nou niet echt hoog zitten.quote:Op zaterdag 22 maart 2008 01:09 schreef Vitalogy het volgende:
Het is dan ook een bullshit verhaal sanger
Op een testdag naar Spa gaan, zoals vorig jaar.quote:maar ja...wat doe je eraan.
Waar bij La Source? Uitkomen (tribune) of echt in de hoek?quote:Op zaterdag 22 maart 2008 14:28 schreef Kreator het volgende:
Ik heb ook een nieuwtje. Ook dit jaar ga ik weer naar de F1 toe.[yay]. Voor het eerst naar Spa. Kaartjes voor La Source bemachtigd....lijkt me wel een mooie plek op zich..
Tis wel ongelooflijk knetterteringduur, maar ja...wat doe je eraan.
Hamilton en Heikki ieder 5 grid-plaatsen bestraft. BMW Sauber naar plek 4 & 5quote:Op zaterdag 22 maart 2008 12:33 schreef HPoi het volgende:
Heidfeld en Alonso dienen klacht in wegens blokken.
http://f1.gpupdate.net/nl(...)t-in-wegens-blokken/
McLaren-coureurs op het matje geroepen bij stewards.
http://f1.gpupdate.net/nl(...)roepen-bij-stewards/
quote:Op zaterdag 22 maart 2008 01:26 schreef NED het volgende:
[offtopic]
Hey Googol, bedankt!!!!
ps: je hebt een PM
[/offtopic]
We gaan met 7 man een heel weekend, zoals elk jaar. Dan is het die paar honderd euro wel waard voor mij. Je zit met je vrienden op de camping en in duitsland zat je dan op een camping met 10 of 20.000 mafketels, die tot diep in de nacht feestvieren. Dat is toch wel een andere sfeer dan ergens een dagje testen kijken. Een testdag vind ik nog wel leuk hoor, maar zonder race is het niet echt tof.quote:Op zaterdag 22 maart 2008 15:24 schreef NED het volgende:
Op een testdag naar Spa gaan, zoals vorig jaar.
Op een tribune in elk geval, want we hebben Goud Tribune kaarten. Zal zo es zoeken waar ik zit.quote:Op zaterdag 22 maart 2008 16:28 schreef sanger het volgende:
Waar bij La Source? Uitkomen (tribune) of echt in de hoek?
Nee ik bedoel aan de buitenkant bij het woordje 'la source'quote:Op zaterdag 22 maart 2008 17:41 schreef NED het volgende:
Dat zal waarschijnlijk wel die nieuwe tribune zijn denk ik.
Dat was wel een leuk huisje inderdaadquote:Op zaterdag 22 maart 2008 19:34 schreef Atreidez het volgende:
Er worden voor de race ook een hoop tijdelijke tribunes gebouwd, mogelijk ook rond la Source. Er waren daar iig geen permanente tribunes toen ik er was (bij t woordje La Source). Er staat wel een leuk chaletje met uitzicht op de baan
quote:Op zaterdag 22 maart 2008 19:48 schreef WEST het volgende:
die tribunne met dak daar wil je niet zitten als er 22 auto's voorbij komen. Zelfs ik had met 1 cq 2 auto's al erg veel last van en dat wil wat zeggen.
WEST kan hem uitzettenquote:Op zaterdag 22 maart 2008 19:49 schreef NED het volgende:
Daar moet je idd eik wel oorbescherming in ja, want het galmde daar behoorlijk
quote:Op zaterdag 22 maart 2008 19:49 schreef NED het volgende:
Daar moet je idd eik wel oorbescherming in ja, want het galmde daar behoorlijk
Het verschil zat m in de overkappingquote:Op zaterdag 22 maart 2008 21:54 schreef Sinister-D- het volgende:
Oordopjes zal je bij La Source niet echt nodig hebben. Ze remmen een behoorlijk stuk voor de bocht, en beginnen pas weer te gassen na de bocht. Dus 't zal geen snoei hard geluid zijn. Heb zelf in 2005 in de Rivage gezeten (wat nu dus schijnbaar Bruxelles heet) Daar staat de overdekte tribune ook redelijk dicht op de bocht zelf, maar zoveel last heb ik niet gehad van de herrie, had oordopjes voor de zekerheid bij me, maar niet gebruikt gehad
Denk dat die ook verandert is nadat ze vorig jaar 't pitcomplex hebben vernieuwd, en de busstop (weer eens) hebben herlegd en krapper gemaakt. En Pouchon en Fagnes zijn trouwens ook hernoemd.quote:Op zondag 23 maart 2008 00:40 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Die naamswijziging was mij ook al opgevallen, reden bekend?
quote:
Duitsland, Frankrijk, Silverstone niet nee. De rest liever welquote:Op woensdag 26 maart 2008 11:09 schreef Atreidez het volgende:
Voor meer als de helft van de races heb je toch geen operator nodig?
Hetzelfde als een reisbureuaquote:
Ik heb wellicht interesse daarvoor.quote:Op woensdag 26 maart 2008 11:34 schreef sanger het volgende:
Zijn er trouwens mensen die interesse hebben in met een groep FOK!kers een GP te bezoeken?
Ben zelf vorig jaar met Ticket+Travel gegaan. Of ze goedkoop zijn ten opzichte van anderen weet ik niet, maar het is me wel goed bevallen. Zou in ieder geval zo weer met ze gaan.quote:Op woensdag 26 maart 2008 11:07 schreef sanger het volgende:
Weet iemand nog een goede en goedkope F1-reizen operator?
Heb wel interesse. Al zal dat waarschijnlijk niet dit jaar worden. Wil dit jaar ook een weekje richting New York en dat kost ook aardig wat.quote:Op woensdag 26 maart 2008 11:34 schreef sanger het volgende:
Zijn er trouwens mensen die interesse hebben in met een groep FOK!kers een GP te bezoeken?
En het is zo ongeveer gegarandeerd dat je goed weer hebt.quote:Op woensdag 26 maart 2008 12:54 schreef Atreidez het volgende:
We kunnen nu alvast beginnen met plannen en sparen om naar de GP van Maleisie ofzo te gaanWat je meer betaald aan je ticket krijg je terug op de toegangsprijs..
Alleen die 12 uur in het vliegtuigquote:Op woensdag 26 maart 2008 12:54 schreef Atreidez het volgende:
We kunnen nu alvast beginnen met plannen en sparen om naar de GP van Maleisie ofzo te gaanWat je meer betaald aan je ticket krijg je terug op de toegangsprijs..
ach daar heb ik niet zo moeite mee ondanks een lengte van 2 meterquote:
Lekkere zinquote:Op donderdag 27 maart 2008 10:54 schreef nils7 het volgende:
ik ga naar de gp van istanbul nog meer mensen, of geweest om te vertellen wat goede spots zijn?
Taalpuristquote:
Volgens mij is de boodschap gewoon duidelijk, of niet?quote:
Ik heb niks zinnigs te zeggen, dus ik reageer hier nietquote:Overigens als je verder niks bij te dragen hebt, graag dan geen reacties achter laten!
quote:Op donderdag 27 maart 2008 15:42 schreef NED het volgende:
[..]
Ik heb niks zinnigs te zeggen, dus ik reageer hier niet
Maakte toch niet uit of t zinnig is of niet.. Dat heeft ie helemaal niet gezegd, dat t ook zinnig moest zijnquote:Op donderdag 27 maart 2008 15:42 schreef NED het volgende:
Ik heb niks zinnigs te zeggen, dus ik reageer hier niet
voor jou maken we een uitzondering :pquote:Op donderdag 27 maart 2008 15:42 schreef NED het volgende:
[..]
Ik heb niks zinnigs te zeggen, dus ik reageer hier niet
Veel goedkoper ga je het niet krijgen denk ik...quote:Op woensdag 26 maart 2008 11:33 schreef sanger het volgende:
Zat te kijken voor Barca, maar dan kom je toch nog op een ¤ 800,=
...maar dan sta je wel ergens op een veldje aan de binnenkant van een fullspeed bocht.quote:Op donderdag 27 maart 2008 16:33 schreef Harmen1984 het volgende:
Vanaf 195 euro.
Nopequote:Op donderdag 27 maart 2008 16:39 schreef Kreator het volgende:
[..]
...maar dan sta je wel ergens op een veldje aan de binnenkant van een fullspeed bocht.
Mooi inhaalpunt? Op dat rechte stukje na een middelsnelle bocht?quote:Op donderdag 27 maart 2008 16:56 schreef Harmen1984 het volgende:
[..]
NopeGenummerde tribuneplaatsen vlakbij een mooi inhaalpunt: T21 en T22 (linksonder)
Die bocht naar rechts aan het einde bedoelde ik, die kun je hopelijk wel zien vanaf die tribunes.quote:Op donderdag 27 maart 2008 19:06 schreef sanger het volgende:
[..]
Mooi inhaalpunt? Op dat rechte stukje na een middelsnelle bocht?
Gezien de opstelling geef ik je weinig kansquote:Op donderdag 27 maart 2008 19:41 schreef Harmen1984 het volgende:
[..]
Die bocht naar rechts aan het einde bedoelde ik, die kun je hopelijk wel zien vanaf die tribunes.
En dat heet dan meestal toch een ongelukquote:Op vrijdag 28 maart 2008 10:25 schreef Atreidez het volgende:
Neemt niet weg dat iemand altijd nog een Kubicaatje kan maken recht voor je neus.. das een kwestie van geluk
quote:F1- Blocked road not affecting Force India
By GMM on Mar 28, 2008 - 6:35:21 PM
(GMM) The Force India team has played down reports that former owner Eddie Jordan restricted access to its Silverstone factory.
It emerged this week that, in trying to force the team's new owners to buy surrounding lands, founder Eddie Jordan placed concrete blocks on an access road to the facility in rural Northamptonshire.
But a spokesman insists that Jordan's actions have not affected the operation of the team.
"There are two approach roads to the Silverstone facility and the main public road remains open and the visitors and staff have normal and usual access," he said.
The Force India spokesman confirmed that Jordan has indeed blocked a road.
"The second road created by Eddie Jordan during his ownership has been closed by him as he wishes to explore alternative uses for is land. This in no way affects Force India," he explained.
quote:'FIA past kwalificatieregels per direct aan'
Uitgegeven op: vr 28 maa 20:24
Autosport meldt vandaag dat de FIA op het punt staat de kwalificatieregels per direct aan te passen. Het is de bedoeling een herhaling van de controverse in Sepang te voorkomen.
Daar gebeurde het dat coureurs de regen voor wilden zijn en eerder dan normaal hun snelste ronde neerzetten. De paar coureurs die het normale programma volgden, werden in hun snelle ronde gehinderd door de coureurs die al klaar waren en langzaam naar de pits terugreden.
Dit kostte Heidfeld en Alonso een hoop tijd, en leverde Hamilton en Kovalaïnen een straf van vijf startposities op. Sinds de Grand Prix van Maleisië zijn van alle kanten geruchten te horen over het instellen van een maximum rondetijd.
Een woordvoerder van de FIA zou nu hebben bevestigd dat deze wordt ingevoerd vanaf de wedstrijd in Bahrein. "Er wordt op dit moment over gesproken. Onze verklaring naar de teams toe wordt dat coureurs die klaar zijn met hun vliegende ronde(s) en terugrijden naar de pits, dit binnen een door ons bepaalde tijd moeten doen."
"Dit wordt waarschijnlijk een rondetijd van ongeveer 120%, zodat we kunnen voorkomen dat coureurs heel langzaam gaan rijden om brandstof te besparen."
Een officiële verklaring van de FIA wordt dit weekend nog verwacht.
Omstreden man, zowel wat betreft F1 als zijn oorlogsverledenquote:Balestre passes away aged 86
By Jonathan Noble Friday, March 28th 2008, 16:50 GMT
Former FIA president Jean Marie Balestre has passed away at the age of 86.
He was best known for being the president of FISA from 1979 to 1991 and also of the FIA from 1986 to 1993.
Prior to that, however, he was a founding member of the French national motorsport association, the Federation Francaise du Sport Automobile (FFSA), becoming its president in 1973.
During that period he also established FISA, and became heavily involved in the organisation's battles with FOCA over the control and finances of Formula One in the early 1980s.
Eventually Balestre agreed to a compromise deal with FOCA chief Bernie Ecclestone and they duly signed the first Concorde Agreement.
Remaining in change of FISA, Balestre began a crusade to improve safety in the sport - campaigning hard for the ban of turbo engines in 1989.
But Balestre's actions led some within the sport to criticise him for abusing his power - especially following the Suzuka controversies of 1989 and 1990 between Ayrton Senna and Alain Prost.
Senna in particular heavily criticised Balestre for what he felt was a campaign to favour Prost - and the Brazilian's comments in the winter of 1989 prompted Balestre to demand an apology if the then McLaren driver was to be issued with a superlicence for the 1990 season.
In 1991, after Balestre lost his role as president of FISA, Senna revealed that his collision with Prost at Suzuka in 1990 was the result of his anger at Balestre refusing to help change the side of pole position for that race.
Speaking in an emotional press conference at the 1991 Japanese Grand Prix, Senna said: "I tell you if pole had been on the good side last year, nothing would have happened because I would have got a better start. I would have been first into the first corner without any problem.
"But it was a result of a decision, a bad decision, influenced by Balestre. I know that. we know that from underneath. And we all know why, and the result was the first corner (accident). It was not my responsibility, I did contribute to it, yes, but it was not my responsibility."
Many fans will also remember Balestre for crossing the track shortly after the start of the 1989 British Grand Prix at Silverstone, when he was lucky not to be hit by the Osella of Nicola Larini.
Balestre eventually lost his presidency of the FISA in 1991 after losing the election to Mosley. Two years later, facing almost certain defeat to Mosley in the FIA role, he stood down from that role and proposed FISA be abolished completely. He carried on as president of the FFSA until 1996.
The current French motorsport federation president Nicolas Deschaux told TF1: "This is a tremendous loss for motorsport. He always knew how to carry the voice of the institutions he managed."
Former grand prix driver Jacques Laffite told L'Equipe: "We drivers loved him so much. He did a lot for us. We owe him enormously."
http://frontpage.fok.nl/nieuws/89918quote:FIA baas gefilmd tijdens seks met hoertjes
De voorzitter van de Internationale Federatie voor de Autosport (FIA) Max Mosley is gefilmd in zijn huis in Londen toen hij met prostituees bezig was. Het blijkt dat de man nogal sadomasochistische trekjes heeft. De vijf prostituees gingen verkleed als naz's en concentratiekampgevangenen.
Mosley gaf de hoertjes bevelen in het Duits, liet zich op luizen onderzoeken en liet zich slaan met een zweep, zo schreef het Britse tabloid News of the World. De orgie duurde ruim vijf uur. De vader van Mosley, Oswald, was een Britse fascistenleider tijdens de Tweede Wereldoorlog.
Toedeledoki Max.quote:Op zondag 30 maart 2008 17:41 schreef _Administr8or_ het volgende:
En nu even wat apart F1 nieuws over de voorzitter van de FIA :
[..]
http://frontpage.fok.nl/nieuws/89918
http://www.newsoftheworld.co.uk/3003_nazi_orgy.shtml
Mosley
quote:Op zondag 30 maart 2008 17:41 schreef _Administr8or_ het volgende:
En nu even wat apart F1 nieuws over de voorzitter van de FIA :
[..]
http://frontpage.fok.nl/nieuws/89918
http://www.newsoftheworld.co.uk/3003_nazi_orgy.shtml
Mosley
quote:Op zondag 30 maart 2008 17:41 schreef _Administr8or_ het volgende:
En nu even wat apart F1 nieuws over de voorzitter van de FIA :
[..]
http://frontpage.fok.nl/nieuws/89918
http://www.newsoftheworld.co.uk/3003_nazi_orgy.shtml
Mosley
Deel 2 is voor de mensen met een wat sterkere maag ... Bernie, Flavio en Mosley hitting it togetherquote:Op maandag 31 maart 2008 09:00 schreef sanger het volgende:
Van Ecclestone had ik eht nogw el verwacht, maar Mosley
quote:“I’ve known him an awful long time,” Ecclestone was quoted as saying by The Times.
“If somebody had told me this without the evidence I would have found it difficult to believe.
“Assuming it’s all true, what people do privately is up to them.
“I don’t honestly believe [it] affects the sport in any way.
“Knowing Max it might be all a bit of a joke.
“You know, it’s one of those things where he’s sort of taking the p***, rather than anything against Jewish people.”
dat had gekund, als de video niet al openbaar was geweest...quote:Op maandag 31 maart 2008 15:31 schreef Googolplexian het volgende:
Voorspelling hoe dit af gaat lopen:
Max dokt NOTW stilletjes een paar miljoen als NOTW toegeeft dat het een foutieve reportage was en haar excuus publiekelijk aanbiedt (welke reputatie hebben ze als tabloid nou te verliezen?).
Die is weg hoorquote:
Ecclestone: "Mosley moet niet naar Bahrein gaan"
01 april 2008
Volgens Formule 1-baas Bernie Ecclestone zou het slim zijn als Max Mosley niet aanwezig zou zijn bij de Grand Prix van Bahrein. De FIA-voorman is in opspraak geraakt nadat een Engelse krant beelden van hem publiceerde, waarop te zien was hoe hij met enkele prostituées in de weer was.
Mosley wordt van verschillende kanten onder druk gezet om af te treden. Enkele joodse organisaties hebben geschokt gereageerd op de beelden, waarop Mosley een rollenspel speelde met Nazi-thematiek. Volgens Ecclestone moet Mosley echter zelf beslissen of hij aftreedt of niet. Een trip naar Bahrein raadt hij zijn goede vriend af. "Hij zou niet moeten gaan", liet Ecclestone weten aan The Times. "Zijn aanwezigheid zou de aandacht afleiden van het racen en daarbij is het iets wat niemand iets aangaat. Ook de koninklijke familie van Bahrein zou niet echt prijs stellen op zijn aanwezigheid."
"Max moet doen wat hij denkt dat goed is. Alleen hij is hierbij betrokken, niet de FIA. Als hij in bed betrapt zou zijn met twee hoeren, had men waarschijnlijk gezegd dat het goed voor hem was. Het probleem is echter dat de beelden iets laten zien wat men walgelijk vindt."
Blijkbaar ziet 'ie nog niet in dat 'ie gewoon slachtoffer van z'n eigen stupiditeit en perversiteit is, maar denkt 'ie dat het allemaal een complot tegen hem is. Maar zelfs als blijkt dat de hoeren, de camera en/of het "geheime onderzoek" betaald zijn met Ron Dennis' creditcard, dan nog is 't z'n eigen stomme schuld.quote:Mosley blames the allegations about his sexual conduct on a 'covert' operation to discredit him.
...
In the letter, Mosley writes: "From information provided to me by an impeccable high-level source close to the UK police and security services, I understand that over the last two weeks or so, a covert investigation of my private life and background has been undertaken by a group specialising in such things, for reasons and clients as yet unknown. I have had similar but less well-sourced information from France.
"Regrettably you are now familiar with the results of this covert investigation and I am very sorry if this has embarrassed you or the club. Not content with publicising highly personal and private activities, which are, to say the least, embarrassing, a British tabloid newspaper published the story with the claim that there was some sort of Nazi connotation to the matter. This is entirely false.
...
"I shall now devote some time to those responsible for putting this into the public domain but above all I need to repair the damage to my immediate family who are the innocent and unsuspecting victims of this deliberate and calculated personal attack."
Indd. Maar aan de andere kant mag hij van mij doen in zijn slaapkamer wat hij wilt. Als ik mijn vrouw knevel, blinddoek en vastbndt om haar vervolgens met knuppels en dildo's te bewerken hoeft dat ook niet in de openbaarheid wmb. Of ik moet er een goed bod voor krijgenquote:Op woensdag 2 april 2008 09:34 schreef Ared het volgende:
nou ja, bekend...
[..]
Blijkbaar ziet 'ie nog niet in dat 'ie gewoon slachtoffer van z'n eigen stupiditeit en perversiteit is, maar denkt 'ie dat het allemaal een complot tegen hem is. Maar zelfs als blijkt dat de hoeren, de camera en/of het "geheime onderzoek" betaald zijn met Ron Dennis' creditcard, dan nog is 't z'n eigen stomme schuld.
Zolang het binnen de 4 muren van zijn kamer blijft moet Mosley hetzelf weten. Maar dat is hier al een gepasseerd station, de hele wereld heeft het gezien.quote:Op woensdag 2 april 2008 09:39 schreef sanger het volgende:
[..]
Indd. Maar aan de andere kant mag hij van mij doen in zijn slaapkamer wat hij wilt.
Ik heb hem ook niet gezienquote:Op woensdag 2 april 2008 09:55 schreef Ared het volgende:
Tuurlijk. Ik zit ook trouwens niet te wachten op beelden van een bejaarde Brit die het doet met 5 prostituees. Maar hij moet niet zeggen dat hij of zijn familie het slachtoffer zijn van een gemene aanval, als hij toch echt zelf die dingen gedaan heeft. En als het inderdaad om een nazi-rollenspel gaat (heb de film zelf niet gezien, weet niet of dat er ook duidelijk in wordt) dan denk ik dat z'n positie onhoudbaar is.
Je hebt zeker een hoop spiegels in huisquote:Op woensdag 2 april 2008 10:38 schreef NED het volgende:
Ik heb hem wel gezien. Ik geil op overjarige verlepte ouwe geile mannetjes
Hey, ik ben nog niet verlept en overjarig!!!quote:Op woensdag 2 april 2008 10:44 schreef sanger het volgende:
[..]
Je hebt zeker een hoop spiegels in huis
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |