Voor zover ik weet niet.quote:Op maandag 3 maart 2008 16:48 schreef Harajuku. het volgende:
Misschien lees ik ergens overheen, maar is het nu ook zo dat topics langer in de lijst blijven?
quote:Op dinsdag 4 maart 2008 22:44 schreef Greys het volgende:
Komen jullie even het goede nieuws vieren dat een van de katten van Nokwanda - die helaas toch veel gelukkiger zal zijn als enigst-kindpoes - een liefdevol huisje heeft gevonden bij Morretje en Ravage?
Zie het SC topic.
Don't you just looooooooooove F&F SC op zulke dagen?
Misschien dat Morretje en Ravage een schouderklopje kunnen krijgen?
Ah, ja inderdaad. Dat was ook wel het plan, ik zal 'm als ik thuis ben even netjes aanpassenquote:Op woensdag 5 maart 2008 08:19 schreef ijsmeis het volgende:
Kan dit linkje niet beter in de OP nu Het nuttige linkjes topic
In plaats van de FAQ voor/van verloren en gevonden huisdieren.
Tof!quote:Op zondag 2 maart 2008 13:31 schreef senesta het volgende:
En de filters geplaatst!
Je hoeft de filters toch niet te gebruiken?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 23:11 schreef Bluezz het volgende:
Ik vind het jammer dat flora en fauna uit elkaar gehaald zijn, ik overzie nu niet meer in 1 oogopslag het hele forumonderdeel...
quote:Op woensdag 5 maart 2008 10:10 schreef Litso het volgende:
[..]
Ah, ja inderdaad. Dat was ook wel het plan, ik zal 'm als ik thuis ben even netjes aanpassen
Dat bedoelde ik. Er is gewoon zo weinig flora dat het niet opvaltquote:Op woensdag 12 maart 2008 00:20 schreef senesta het volgende:
Ik had deze nog helemaal niet in mijn AT lijst![]()
Je hoeft idd helemaal de filters niet te gebruiken, bluezz, ik gebruik ze ook niet![]()
Als je vanuit de index naar F&F gaat zie je gewoon alles, je heb alleen bovenin de mogelijkheid om het te splitsen
Bagger is baggerquote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:38 schreef Harajuku. het volgende:
Ja, hoi. Er staat alleen in de regels dat je DIEREN niet mag verhandelen. Ik bood mezelf GRATIS aan. Wel even bij de les blijven.
Ja, hoi Hara, wat is nu precies je bedoeling?quote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:38 schreef Harajuku. het volgende:
Ja, hoi. Er staat alleen in de regels dat je DIEREN niet mag verhandelen. Ik bood mezelf GRATIS aan. Wel even bij de les blijven.
Ik dacht dat dat wel duidelijk wasquote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:45 schreef senesta het volgende:
[..]
Ja, hoi Hara, wat is nu precies je bedoeling? [afbeelding]
Nee, niet echt.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:46 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ik dacht dat dat wel duidelijk was
Even Jip en Janneke danquote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:54 schreef senesta het volgende:
[..]
Nee, niet echt.
Dat topic is gewoon bagger.
Humor is best welkom hoor maar dit slaat nergens op.
En ik weet ook dat jij dat best weet dus het leek me een goed idee om je gewoon even te vragen wat je bedoeling precies is hiermee.
Neuh, ik denk dat er wel weer genoeg aandacht is besteed.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:58 schreef Isdatzo het volgende:
*popcorn pakt*
O, maar ik begrijp best dat je het verstandiger/veiliger vind om het hier verder blauw-blauw te laten hoor.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 10:35 schreef senesta het volgende:
Ik wil hier eigenlijk liever niet verder ingaan op de hele situatie met Hara.
Ja, nog even daarover... is er nog een tijdslimiet waarbinnen je de verslagen wilt hebben? Want het is handiger om Baloe bij MM te douchen. En daar ben ik pas met baloe weer 28 april....quote:Op vrijdag 14 maart 2008 10:40 schreef senesta het volgende:
En de shampoo's zijn echt superleuk inderdaad![]()
Ik ben nu bezig met alle winnaars mailen, en ik ben al zooo benieuwd naar de reactie's en verslagen
Ik overleg even met Litso maar ik denk dat het wel erg ver weg is naar 28 april.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 11:37 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, nog even daarover... is er nog een tijdslimiet waarbinnen je de verslagen wilt hebben? Want het is handiger om Baloe bij MM te douchen. En daar ben ik pas met baloe weer 28 april....
Als dat een probleem is moet je het zeggen hoor! Dan doen we het hier thuis.
Dan douchen we hem gewoon hierquote:Op vrijdag 14 maart 2008 11:46 schreef senesta het volgende:
[..]
Ik overleg even met Litso maar ik denk dat het wel erg ver weg is naar 28 april.
Ja, er staat minimaal 3, hoeveel is max?quote:Op vrijdag 14 maart 2008 11:50 schreef senesta het volgende:
Whehe, daar willen we natuurlijk foto's van dan he?
Hoi sigmequote:Op vrijdag 28 maart 2008 10:46 schreef sigme het volgende:
Vraagje. Moestuinseizoen is weer begonnen. Mag ik een topic maken over de mijne of moeten posts over moestuin verplicht in het centrale moestuintopic?
Bvd.
quote:Op vrijdag 28 maart 2008 11:13 schreef senesta het volgende:
Open maar een topic hoor, er hoeft niets verplicht centraal
Ik heb net even terug gelezen en eigenlijk ben ik het hier wel met Bluezz eens, ik vind echt niet dat ze zoveel verkeerds zegt hoorquote:Op zondag 6 april 2008 13:20 schreef Bluezz het volgende:
Waarom? Ik zou de tips die ze geeft maar gewoon goed gebruiken.
En het komt er soms des SHE's uit, prik daar doorheen, ze heeft het goed voor met je nijntjes!!!
Volgens mij is het alweer aardig op de rails nuquote:Op zondag 6 april 2008 14:21 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Ze geeft geen tips, ze raaskalt alleen dat ze van mening is dat het onze eigenschuld is dat de kleinste dood is, dat ze ze komt halen als ze weet waar we wonen, en dat we alles niet goed doen![]()
En dat terwijl mn vriendin en ik altijd al konijnen gehad hebben en dus best weten wat je ze wel en niet kan voeren.
Enige vraag die we later nog in het topic gesteld hadden is hoe en of we guinness iets aan moeten laten komen. Daar gaat ze niet echt op in, geloof ik
Ik zie het, Ik moest er eigenlijk wel om lachenquote:Op maandag 12 mei 2008 00:52 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Leuke ideeën voor op een balkon
Er staat een beetje topic in deze bagger
Ik kan mij best voorstellen dat mensen die mijn allergie hebben, maar dan net omgekeerd (ik reageer heel licht op hond/kat, en witvis (voedselquote:Op vrijdag 13 juni 2008 10:47 schreef SHE het volgende:
Net als alle allergie patientjes; de zwakke leugenaars.
quote:Op vrijdag 13 juni 2008 10:47 schreef SHE het volgende:
Kittens ( kosteloos ) ok...maar dumpen van dieren zou je niet moeten toestaan.
Net als alle allergie patientjes; de zwakke leugenaars.
Ja, dat zal allemaal best, maar dat is niet voor iedereen zo. Wat voor jou geldt hoeft niet voor anderen te gelden, en jouw idee van een goede reden is ook niet het zelfde als die van anderen.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 12:32 schreef SHE het volgende:
Ik ben allergisch voor huisstofmijt en voor katten.
Ik heb 2 katten en een stoom apparaat om mee schoon te maken. Works for me.
Je kunt zelf een hoop doen voor je allergie.
Mijn allergie ging pas op mn 22e, nu zo'n 2 jaar geleden, opspelen. Daarvoor had ik er geen last van.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 12:32 schreef SHE het volgende:
Ik ben allergisch voor huisstofmijt en voor katten.
Ik heb 2 katten en een stoom apparaat om mee schoon te maken. Works for me.
Je kunt zelf een hoop doen voor je allergie.
Ik vind het geen enkel excuus om een kat of hond te nemen en het vervolgens weg te doen omdat je allergisch bent. Had je je daarvoor maar moeten bedenken. Je zal heus wel al eens eerder met een dier in aanraking zijn geweest toch?
Maar goed, ze zal het beestje wel ergens kwijtraken..
Dan vind ik alsnog dat je volledig moet zijn in de reden waarom je ze weg doet. Of die reden dan kul is of niet.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 13:27 schreef Litso het volgende:
Maar wat is precies het probleem dan? Is het dat mensen onzorgvuldig met hun huisdieren omgaan? Want dat voorkom je er niet mee.
Of is het het feit dat wij een platform bieden voor zulke mensen? Want we bieden tegelijk ook een platform voor het zoeken van een nieuw baasje in gevallen mét een goede reden. En wie bepaalt er dan welke wel mogen en welke niet?
[..]
[..]
Ja, dat zal allemaal best, maar dat is niet voor iedereen zo. Wat voor jou geldt hoeft niet voor anderen te gelden, en jouw idee van een goede reden is ook niet het zelfde als die van anderen.
Want alle dieren-aanbod-topics afschaffen wil ik niet aan, er zijn ontzettend veel dieren die hier een goed nieuw huisje hebben gevonden. En de grens leggen vind ik gewoon lastig, iedereen heeft een eigen mening over zulke dingen en het wordt gewoon heel erg arbitrair dan.
En, om het even kort door de bocht te zeggen, waar bemoeien jullie mee? Als je vragen hebt bij een reden om een dier weg te doen, ga je gang en vraag ze! Maar veroordeel die persoon niet meteen en dring je mening niet op, het is hun keus en niet de jouwe.
Kortom, hoe zien jullie bovenstaande in de praktijk? Wat zouden jullie willen dat wel en niet verboden wordt (als dat al zo is) en hoe zien jullie daar invulling in? Want ik zie het zo niet
quote:Op vrijdag 13 juni 2008 13:27 schreef Litso het volgende:
Maar wat is precies het probleem dan? Is het dat mensen onzorgvuldig met hun huisdieren omgaan? Want dat voorkom je er niet mee.
Of is het het feit dat wij een platform bieden voor zulke mensen? Want we bieden tegelijk ook een platform voor het zoeken van een nieuw baasje in gevallen mét een goede reden. En wie bepaalt er dan welke wel mogen en welke niet?
[..]
[..]
Hoe ik het in de praktijk zie is dat er een regel komt tegen het dumpen van dieren, en mods hebben vaak zelf wel een goed gevoel voor wanneer iets niet in de haak is en een topic even op slot mag tot nader is uitgelegd waarom het topic geopend is.quote:Ja, dat zal allemaal best, maar dat is niet voor iedereen zo. Wat voor jou geldt hoeft niet voor anderen te gelden, en jouw idee van een goede reden is ook niet het zelfde als die van anderen.
Want alle dieren-aanbod-topics afschaffen wil ik niet aan, er zijn ontzettend veel dieren die hier een goed nieuw huisje hebben gevonden. En de grens leggen vind ik gewoon lastig, iedereen heeft een eigen mening over zulke dingen en het wordt gewoon heel erg arbitrair dan.
En, om het even kort door de bocht te zeggen, waar bemoeien jullie mee? Als je vragen hebt bij een reden om een dier weg te doen, ga je gang en vraag ze! Maar veroordeel die persoon niet meteen en dring je mening niet op, het is hun keus en niet de jouwe.
Kortom, hoe zien jullie bovenstaande in de praktijk? Wat zouden jullie willen dat wel en niet verboden wordt (als dat al zo is) en hoe zien jullie daar invulling in? Want ik zie het zo niet
Kijk als jullie er geen trek in hebben, so be it.. Maar is het niet een idee om een apart deel te maken waar die troep heen verplaatst word. Anders blijf je die discussies en veroordelingen houden.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 16:51 schreef senesta het volgende:
Mja, ik zie er niet zoveel in om er iets in te veranderen hoor, ik ben het helemaal met Litso eens.
Het is nooit helemaal na te gaan of een reden naar waarheid opgegeven is maar ik ben er in F&F nog niet tegenaan gelopen dat er valse voorwendselen zijn opgegeven.
Bovendien is het ondoenlijk om dat na te gaan, we kunnen mensen moeilijk vragen eerst een doktersverklaring te overleggen, en als iemand toch al voor zichzelf het besluit heeft genomen om een dier weg te doen is dat voor het dier wellicht ook de beste oplossing dat er een nieuw baasje komt.
Expres hindernissen op gaan werpen omdat mensen anders makkelijk van hun dier afkomen vind ik zelf behoorlijk betuttelend en zie ik niet zo zitten.
Ik wil het ook zeker niet verbieden, er zijn zoveel beestjes in F&F van een nieuw liefdevol baasje voorzien dat het zonde zou zijn als dat helemaal niet meer kan.
Dus hoewel ik jullie frustratie best begrijp en ook soms mijn vraagtekens bij de beweegredenen van iemand zet vind ik dat zelf geen reden om dit soort topics te verbieden of om mezelf als F&F mod als een soort collectief geweten op te werpen
Ik ben erg vervelend vandaagquote:Op vrijdag 13 juni 2008 17:21 schreef Aneurism het volgende:
[..]
Kijk als jullie er geen trek in hebben, so be it.. Maar is het niet een idee om een apart deel te maken waar die troep heen verplaatst word. Anders blijf je die discussies en veroordelingen houden.
Voor mensen die dezelfde mening als mij delen zou dat een opluchting zijn, omdat je niet geconfronteert word met in jouw ogen slechte omgang met dieren. Dat jullie er tegen kunnen dat iemand na 3 jaar hun diertjes zat worden en dan maar weg doen, leuk... Maar het maakt mij kribbig en agressief, wat de geopende topics ook niet ten goede komt.
En dan kunnen mensen nu wel gaan zeggen: Maar dan open je het topic toch niet: Graag, maar geef me daar wel de tools voor. Ik wil dat soort shit niet zien.
quote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:50 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Overigens ik heb een palm in mijn huis staan. Hij krijgt allemaal bruine bladeren. zou hij terug verlangen naar de jungle. Wat kan ik doen om hem weer gerust te stellen?
Je loopt overduidelijk gewoon te klieren, dus dan haal ik het weg. Je kan het humor noemen, ik noem het respectloos. Er wordt daar geprobeerd een serieuze discussie te voeren, dus dat houd ik graag zoquote:Op vrijdag 20 juni 2008 11:16 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Zou dat het zijn?
Misschien voelt hij zich wel opgesloten in de pot en wil hij in de vrije grond staan. wat een leven heeft die palm eigenlijk. Mijn hart weent.
Het is respectloos dat je er geen rekening mee wenst te houden dat andere users het blijkbaar wel een discussie vinden die ze als volwassenen kunnen voeren en dat ook prima doen trouwensquote:Op vrijdag 27 juni 2008 13:15 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Sorry, maar een serieuze discussie over de psyche van een goudvis? Misschien op de basisschool ja, maar niet in de grote mensenwereld.
Wat is er respectloos aan? Het feit dat ik een goudvis gelijk stel aan een plant, of het feit dat ik een discussie over de gevoelswereld van een beest, waarvan het bewezen is dat het een korte termijn geheugen van 9 seconde heeft, totaal ridicuul vind?
Sorry hoor, maar dat er mensen zijn die hier serieus over inzitten is erger dan dat ik daar op een ludieke manier wat van wil zeggen.
Ah wat enorm zielig Poeke, ik ga hem sluiten voor jequote:Op maandag 30 juni 2008 23:39 schreef Poeke het volgende:
Zou een moderator wellicht bereid zijn om dit topic te sluiten: Gastgezin Redcat: Poeke's 2e nestje! - Niesziekte :(
Helaas is het kleine kitten overleden en komen er geen updates meer.
Bedankt alvast
Als er gewoon normaal gepost word zonder dat belachelijke gemier over Patat en friet is dat ook helemaal niet nodig.quote:Op zondag 6 juli 2008 13:22 schreef Aoristus het volgende:
zou je alsjeblieft van mijn posts af willen blijven? Dank
Zwerfkatje vangen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |