quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:30 schreef Lemmiwinks het volgende:
[knip] lieve jongens met harten van goud. [/knip]
Pffff doe eens niet zo overdreven! Natuurlijk kan ze allerlei antwoorden verwachten die ze nu nog niet wil horen - en het is ook góéd dat ze die antwoorden krijgt - maar het is heus niet zo vreemd dat ze daar nu emotioneel en onredelijk op reageert. 't Zal gewoon even duren voordat de ernst van de situatie tot haar doordringt, maar laten we gewoon hopen dat ze uiteindelijk wel de moed vindt om er iets tegen te doen. Maar volgens mij helpt het niet om TS de grond in te trappen. Doe dat liever met die lamzak van een vriend.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:15 schreef Adolecens het volgende:
Je zou haast gaan twijfelen over gevalletje borderline, zo scherp wil ik hem alleen nog niet neerzetten.
Het is als buitenstaander altijd makkelijk oordelen.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:45 schreef Merel het volgende:
[..]
Pffff doe eens niet zo overdreven! Natuurlijk kan ze allerlei antwoorden verwachten die ze nu nog niet wil horen - en het is ook góéd dat ze die antwoorden krijgt - maar het is heus niet zo vreemd dat ze daar nu emotioneel en onredelijk op reageert. 't Zal gewoon even duren voordat de ernst van de situatie tot haar doordringt, maar laten we gewoon hopen dat ze uiteindelijk wel de moed vindt om er iets tegen te doen. Maar volgens mij helpt het niet om TS de grond in te trappen. Doe dat liever met die lamzak van een vriend.
dat dat een mongool is zijn we het allemaal over eens maar als je een stuk of 30 keer hier neerzet dat ze half verkracht word terwijl hij dronken is en zij blijft hem zo lief vinden dan houd het hier op het forum op en dan moet ze maar professionele hulp gaan zoekenquote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:45 schreef Merel het volgende:
[..]
Pffff doe eens niet zo overdreven! Natuurlijk kan ze allerlei antwoorden verwachten die ze nu nog niet wil horen - en het is ook góéd dat ze die antwoorden krijgt - maar het is heus niet zo vreemd dat ze daar nu emotioneel en onredelijk op reageert. 't Zal gewoon even duren voordat de ernst van de situatie tot haar doordringt, maar laten we gewoon hopen dat ze uiteindelijk wel de moed vindt om er iets tegen te doen. Maar volgens mij helpt het niet om TS de grond in te trappen. Doe dat liever met die lamzak van een vriend.
Waarom? Ze heeft er niet eens met hem over gesproken toen hij nuchter was, laten ze dat eerst doen voor professionele hulp te zoeken.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:48 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
dat dat een mongool is zijn we het allemaal over eens maar als je een stuk of 30 keer hier neerzet dat ze half verkracht word terwijl hij dronken is en zij blijft hem zo lief vinden dan houd het hier op het forum op en dan moet ze maar professionele hulp gaan zoeken
Ja, hilarisch gewoon.quote:
quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:50 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Waarom? Ze heeft er niet eens met hem over gesproken toen hij nuchter was, laten ze dat eerst doen voor professionele hulp te zoeken.
Lees de OP eens, en kom dan terug.quote:Ik heb er met hem over gepraat, hij zegt dat hij het zich niet kan herinneren, of nauwelijks en dat hij me geen pijn wil doen.
quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:50 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Waarom? Ze heeft er niet eens met hem over gesproken toen hij nuchter was, laten ze dat eerst doen voor professionele hulp te zoeken.
kijk daar eens, ze wil dat wij typen wat zij wil horen, tja en dat gaat niet gebeurenquote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:45 schreef Rondje het volgende:
Uit de OP:
Ik heb een probleem waar ik erg mee zit en ik wil het gewoon even van me afschrijven en graag weten of er meer mensen zijn die dit probleem herkennen
Ik wil gewoon dat iemand zegt: ik begrijp het, ik heb dat ook gehad, dit heb ik eraan gedaan, kan mij het schelen.
Al die goed of minder goedbedoelde adviezen daar heb ik geen zak aan, want ik houd van hem.
Ja, ik weet het, dat zeggen vrouwen die mishandeld worden en bijna doodgeslagen ook, gek he, die blijven, net als ik.
Wat zo moeilijk te begrijpen schijnt te zijn, is dat ik het echt moeilijk heb hiermee, en dat ik het gewoon niet meer weet, dat ik twijfel of ik niet gewoon weg moet gaan, dat ik kwaad ben op mezelf dat ikhem niet gewoon keihard in zijn zak stamp als ie iets probeert, of de deur barrikadeer of wat dan ook.
Of naar de politie ga, of schreeuw tegen hem, of wat maakt het uit, als het maar ophoudt.
Ik snap ook niet van mezelf dat ik dat niet doe, maar het heeft ook heel weinig nut om dat duizend keer te zeggen, want ik weeeet het allemaal.
Ik wil gewoon dat iemand me vertelt dta ie dit ook had, en dat het vanzelf over is gegaan eigenlijk, dat wil ik het liefst...
Dat is toch geen praten!quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:56 schreef Scorpie het volgende:
[..]
[..]
Lees de OP eens, en kom dan terug.
Of ze bijt de eerstvolgende keer hard in zijn zaakie, dan zal de boodschap ook wel duidelijk zijn.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:59 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Dat is toch geen praten!
Dan moet ze zeggen dat het geen excuus is dat ie het zich niet meer kan herinneren.
Dan moet ze hem de details maar vertellen en wat ie daar zelf nu van vindt en wat ie denkt eraan te gaan doen om het te voorkomen de volgende keer.
Imo kan ze het beste zeggen dat ie niet tegen de drank kan en dat hij moet stoppen met drinken.
Dát is praten en als je professionele hulp zoekt zeggen die je eerst dit te proberen eer hulp te zoeken.
Nogmaals: als niemand wat doet gaat het niet over.quote:Ik wil gewoon dat iemand me vertelt dta ie dit ook had, en dat het vanzelf over is gegaan eigenlijk, dat wil ik het liefst...
Gelul, agressief worden tegen dronken lui komt je altijd zuur te staan...quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:00 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Of ze bijt de eerstvolgende keer hard in zijn zaakie, dan zal de boodschap ook wel duidelijk zijn.
Je komt dit hele topic al over als een deskundig persoon op dit gebied.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:02 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Gelul, agressief worden tegen dronken lui komt je altijd zuur te staan...
En wat zegt ie dan?quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:04 schreef Rondje het volgende:
O en ik heb er wel met hem over gesproken terwijl hij nuchter was.natuurlijk.
"oow ik kan maar daar helemaal niks van herrineren, lieffie"quote:
Hier sluit ik mij bij aan. Ik vind dat je dit niet moet laten gebeuren. Dit valt ook onder het kopje verkrachting, ook als is het je vriendje.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 11:09 schreef devlinmr het volgende:
Waar heb ik dat eerder gehoord. Mijn man slaat/verkracht/mishandelt me maar als hij dat niet doet is ie best lief en heeft hij spijt.
Punt 1. t'is niet jou fout, hij is een eikel
punt 2 volgende keer knie hard in kruis.
punt 3 gooi hem het huis uit.
Zijn wij grappig? Nee, wij zijn bot om je in te laten zien wat de werkelijke situatie is.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:04 schreef Rondje het volgende:
Ik zou dit niet grappig vinden als het over iemand anders ging.
Nu dus ook niet.
Fuck duh.quote:Ik had dit nooit verwacht.
Fuck duh 2.quote:Ik had nooit gedacht dat ik in een situatie terecht zou komen waarin ik bang moest zijn voor iemand van wie ik zoveel houd.
Hoe wil je het dan noemen, je hebt sex tegen je zin in met je vent, wat meer is er nodig om aan de definitie van verkrachting te voldoen?quote:Ik ben er niet aan toe om te zeggen dat ik verkracht word(alleen het woord al), ik ben er niet aan toe om te zeggen dat het een deel is van hem en dat dat niet zal veranderen.
Puntje 2 is toch wel redelijk op jouw situatie van toepassing.quote:ver·krach·ten (overgankelijk werkwoord; verkrachtte, heeft verkracht; verkrachter, verkrachting)
1 met geweld tot geslachtsgemeenschap dwingen
2 op grove wijze schenden
Fuck duh 3.quote:Ik wil hem zoals ik hem ken, en ik ken hem niet zoals hij dronken is.
Denial is fase 1.quote:Dat forum heb ik bekeken, maar dat vind ik moeilijk, dat is niet voor mij, ik ben niet die vrouw.
Denial is fase 1.quote:Dat wil ik niet en ik wil ook niet toegeven dat ik het misschien wel ben.
bah
Ben benieuwd hoe je het erover hebt gehad..quote:O en ik heb er wel met hem over gesproken terwijl hij nuchter was.natuurlijk.
Als je weet hoe het klinkt, zou het dan misschien ook niet gewoon zo zijn zoals wij het opvatten, namelijk gelul van de bovenste plank ?quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:10 schreef Rondje het volgende:
Dan zegt hij dat het hem spijt en dat hij het niet meer weet of dat hij niet in de gaten had dat het zo erg was, of dat hij dacht dat ik wel wilde en dat het niet meer zal gebeuren...
En dat het hem spijt...Dat hij van me houdt.
Ik weet wel hoe het klinkt.
Ja, maar heb je hem ook gezegd wat hij dan bij je deed?quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:04 schreef Rondje het volgende:
O en ik heb er wel met hem over gesproken terwijl hij nuchter was.natuurlijk.
En stel dat het is zoals jij het opvat.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:11 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Als je weet hoe het klinkt, zou het dan misschien ook niet gewoon zo zijn zoals wij het opvatten, namelijk gelul van de bovenste plank ?
We zijn niet getrouwd.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:18 schreef Diederik_Duck het volgende:
Kom jongens, zo erg is het allemaal toch niet? Haar vriend geeft gewoon af en toe even toe aan zijn behoeftes. De vrouw dient daarin dienstbaar te zijn, staande huwelijk. Dat is onderdeel van de echtelijke verplichtingen.
Nee, dat snap ik niet. Jij voelt je kut, Jij zit met een probleem, maar in plaats van daar iets mee te doen ga je het wegstoppen en proberen te negeren.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:17 schreef Rondje het volgende:
[..]
En stel dat het is zoals jij het opvat.
Zou het dan niet zo zijn dat het heel logisch is dat ik geen zin heb om dat toe te geven?
Of om er zelfs maar over na te denken.
Dat is toch gewoon stap 1? Stap 2 is dat je daar naar gaat handelen; je gaat hem confronteren met jouw probleem, want het is niet jouw probleem, het is zijn probleem.quote:(en weet je wat het grappige is, dat heb ik natuurlijk al gedaan, ik heb natuurlijk mezelf al toegegeven dat dit gewoon niet kan en dat hij misschien zomaar zegt wat hem het beste uitkomt.Dat ik iets moet doen en dat ik dat niet kan omdat ik niet weet wat of hoe en niet goed durf. dat heb ik allemaal al bedacht, knap he.
Alles wegstoppen is geen oplossing.quote:Anders had ik dit natuurlijk niet gepost.
Dat betekent niet dat ik er blij mee ben, ik had liever gewoon alles ontkend. )
Maar eens zul je er toch aan moeten geloven. De feiten onder ogen moeten zien voor wat ze daadwerkelijk zijn.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:17 schreef Rondje het volgende:
[..]
En stel dat het is zoals jij het opvat.
Zou het dan niet zo zijn dat het heel logisch is dat ik geen zin heb om dat toe te geven?
Of om er zelfs maar over na te denken.
(en weet je wat het grappige is, dat heb ik natuurlijk al gedaan, ik heb natuurlijk mezelf al toegegeven dat dit gewoon niet kan en dat hij misschien zomaar zegt wat hem het beste uitkomt.Dat ik iets moet doen en dat ik dat niet kan omdat ik niet weet wat of hoe en niet goed durf. dat heb ik allemaal al bedacht, knap he.
Anders had ik dit natuurlijk niet gepost.
Dat betekent niet dat ik er blij mee ben, ik had liever gewoon alles ontkend. )
6 x.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:19 schreef avotar het volgende:
Maar hoe vaak is dit nou inmiddels voorgekomen dan...?
Is het nou zo dat ie zich elk weekend laat volgooien.. of is het pas 2 keer gebeurd of zo...?
(niet dat ik het ook maar op enigerwijze goed praat btw)
Hij heeft dus niet een probleem, met sorry en ik hou van je zeggen komt hij er mee weg, en jij? Ben je door zijn uitspraken minder bang als hij met zijn vrienden de kroeg in duikt?quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:10 schreef Rondje het volgende:
Dan zegt hij dat het hem spijt en dat hij het niet meer weet of dat hij niet in de gaten had dat het zo erg was, of dat hij dacht dat ik wel wilde en dat het niet meer zal gebeuren...
En dat het hem spijt...Dat hij van me houdt.
Ik weet wel hoe het klinkt.
Precies. TS droomt natuurlijk al jarenlang van een lekkere verkrachting, en verdomd, haar vriend helpt mee om de fantasie te laten uitkomen. Bij de fantasie hoort natuurlijk ook een topic op Fok.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:27 schreef SHE het volgende:
Hoe weet jij zo zeker dat jij niet wil dan?
Misschien vind het stiekem toch wel erg geil dat hij in het holst van de nacht , zich tussen je benen dwingt.
alleen als het een marrokaan isquote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:34 schreef l3laster het volgende:
Gewoon een keertje hard achteruit rijden met je auto ben je r zo vanaf
Dus tis allemaal een grote hoax? Maar, maar, ik snap het niet meerquote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:36 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Precies. TS droomt natuurlijk al jarenlang van een lekkere verkrachting, en verdomd, haar vriend helpt mee om de fantasie te laten uitkomen. Bij de fantasie hoort natuurlijk ook een topic op Fok.
Je bedoelt 'zou'. Ik neem tenminste aan dat je niet in dezelfde situatie zit.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:40 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Ik zal maar luisteren naar alle adviezen hierboven TS en er naar handelen. Zachte heelmeesters helen geen wonden.
Omdat ze ook sado-masochistisch is?quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:43 schreef Hyperdude het volgende:
TA mag van mij best de masochist uithangen; alleen waarom dan een topic openen?
En 't is: Zachte heelmeesters maken stinkende wonden!quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:43 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Ja, moeilijk taal toch Nederlands.
Oh. Dacht dat het "Zachte heelmeester helen geen wonden", was.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 15:09 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En 't is: Zachte heelmeesters maken stinkende wonden!
ja naieve doos,quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:54 schreef Rondje het volgende:
[..]
Wel zinvol, niet waarvoor ik kwam.
En dat weet ik, ik weet dat het nergens op slaat.
Al die kutsmilies bij elkaar kunnen niet zeggen hoe ik me voel.
Ik weet ook dat jullie gelijk hebben, daar gaat het niet om, ik voel me aangevallen en boos en verward en bang en moe en verdrietig en ik wil het niet horen.
Is dat nou echt zo'n rare reaktie?
6 xquote:
ja, ze gaat expres niet mee uit zodat hij zoals gewoonlijk dronken kan worden en zij wacht op bed.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:36 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Precies. TS droomt natuurlijk al jarenlang van een lekkere verkrachting, en verdomd, haar vriend helpt mee om de fantasie te laten uitkomen.
Dat zegt hij ja. Maar aangezien hij tot verkrachting in staat is, zal hij ook wel tot liegen en bedriegen in staat zijn, lijkt me.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 11:29 schreef Rondje het volgende:
Ik vind het ook lullig om boos te worden als hij weer nuchter is, want hij is zich dan echt van geen kwaad bewust.
Ja want hij is tenslotte zelf ook slachtoffer van zijn dronkenschap en de daaruit vloeiende verkrachting.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 18:55 schreef Robin__ het volgende:
de reacties hier om gelijk maar aan te geven voor verkrachting (waarmee je zn sociale leven in 1x omzeep helpt en ie voor de rest van zn leven toch wel getekend is) slaan ook nergens op.. m
Nee die slaan echt helemaal nergens op. Het kan natuurlijk nooit zo zijn dat je de rest van je leven getekend bent, alleen maar omdat je je vriendin 6 keer verkracht hebt terwijl ze jankend naast je ligt.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 18:55 schreef Robin__ het volgende:
de reacties hier om gelijk maar aan te geven voor verkrachting (waarmee je zn sociale leven in 1x omzeep helpt en ie voor de rest van zn leven toch wel getekend is) slaan ook nergens op.
Volgens mij noemen ze dit verkrachtingquote:Op vrijdag 22 februari 2008 10:45 schreef Rondje het volgende:
Ik heb een probleem waar ik erg mee zit en ik wil het gewoon even van me afschrijven en graag weten of er meer mensen zijn die dit probleem herkennen.
Ik weet gewoon niet wat ik ermee aan moet.
Ik heb minder zin in sex dan mijn vriend, we kennen elkaar bijna 8 jaar en in het begin hadden we elke dag drie keer sex, ik wilde altijd en hij ook.
Nu is dat voor ons allebei langzaamaan minder geworden, hij wil nu nog 1 keer in de week ofzo en ik meestal ook wel, maar als hij gedronken heeft, lig ik meestal te slapen en dan heb ik weinig zin, soms krijg ik wel zin, soms niet. Soms vind ik hem gewoon vervelend als hij zat is en ik niet en dan wil ik gewoon niet.
De laatste paar maanden, neemt hij echter geen genoegen met nee.
Ik kan zeggen dat ik niet wil zo vaak als ik wil, maar hij luistert niet.
Het is zelfs zo erg dat ik ooit gewoon lig te huilen.
Ik schaam me dood als ik dit tik. Ik heb ook heel lang getwijfeld of ik het zou doen.
Ik wil hier niet mee naar de huisarts of vrienden ofzo omdat ik me schaam en ik wil niet dat ze een verkeerd beeld van hem krijgen, want hij is gewoon lief voor me verder...
Ik heb er met hem over gepraat, hij zegt dat hij het zich niet kan herinneren, of nauwelijks en dat hij me geen pijn wil doen.
Of dat ik wel zin krijg als we bezig zijn,(dat zegt hij als hij zat is) dat hij niet in de gaten heeft dat ik niet wil, dat soort dingen.
En het is geen lul, hij is lief en aardig en houdt normaal gesproken altijd rekening met me, doet veel in huis...
Ik kan het gewoon niet rijmen en ik vind het zo moeilijk om hiermee om te gaan
Ik weet gewoon niet meer wat ik moet doen.
Oei, memoriesquote:Op vrijdag 22 februari 2008 18:34 schreef Xennia het volgende:
[..]
Neem anders een liefdesbaby om jullie relatie te redden!
Uitlokking dus. Oei oei, TS geen aangifte doen hoor, voor je weet sta je zelf voor de rechter.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 18:34 schreef Xennia het volgende:
[..]
ja, ze gaat expres niet mee uit zodat hij zoals gewoonlijk dronken kan worden en zij wacht op bed.
Liefdesbabyquote:TS: wat moeten we er nog van zeggen? Het is niet normaal, het gaat niet vanzelf over maar jij wilt dat toch niet horen. Neem anders een liefdesbaby om jullie relatie te redden!
En intussen heeft hij je al 6 keer aangerand/verkracht en dat is 6 keer teveel. Heb je een bord voor je kop ofzo? Je vriend is niet lief en aardig.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:10 schreef Rondje het volgende:
Dan zegt hij dat het hem spijt en dat hij het niet meer weet of dat hij niet in de gaten had dat het zo erg was, of dat hij dacht dat ik wel wilde en dat het niet meer zal gebeuren...
Ze staat in de denial mode. Ze denkt dat het minder wordt of over gaat, in plaats daarvan wordt het alleen maar erger.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 23:53 schreef TheDenialTwist het volgende:
[..]
En intussen heeft hij je al 6 keer aangerand/verkracht en dat is 6 keer teveel. Heb je een bord voor je kop ofzo? Je vriend is niet lief en aardig.
Komt omdat je in denial / verliefdheidsmodus bentquote:Op zaterdag 23 februari 2008 09:15 schreef Rondje het volgende:
Het lijkt allemaal gewoon niet zo erg als er een paar dagen voorbij zijn
Leuk, dat hij af en toe zich gedraagt als jouw vriendje. En wat als hij `s nachts weer thuiskomt, verteld hij dan ook wat hij gedaan heeft en gaat hij dan slapen, zoals een normaal vriendje zou doen? Dacht ut niet he?quote:Dan zitten we te ontbijten en vertelt hij wat hij heeft gedaan gisteren, hebben we het over koetjes en kalfjes.
Vertellt hij wat hij nog gaat doen vandaag en vraagt ie hoe mijn dag zal zijn, geeft hij me een knuffel, zegt ie tot straks, ik houd van je...
Geen zin is geen zin. Dus dit is gewoon een bullshit redenering afkomstig van een onzeker en naief meisje.quote:Dan denk ik: waarom doe ik eigenlijk zo moeilijk, waarom maak ik niet gewoon zin?
Natuurlijk niet. Maar wil jij de rest van je leven in zo`n kut situatie blijven verkeren, of wil je niet eens na hoeven te denken over wat er zal gebeuren als hij straks `s nachts weer thuiskomt? Even door de zure appel heen bijten en zeggen waar het opstaat, en dat je niet over jezelf heen laat lopen.quote:Het lijkt heel gemakkelijk en heel logisch dat ik hem moet zeggen dat het een lul is en dat ik weg zal gaan als dit niet verandert... Maar dat is het niet.
Het zou zo gemakkelijk zijn als hij zich idd AF EN TOE als mijn vriendje zou gedragen, het is omgekeerd, af en toe gedraagt hij zich als een lul, meestal is hij zoals mijn vriendje.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 09:19 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Komt omdat je in denial / verliefdheidsmodus bent
[..]
Leuk, dat hij af en toe zich gedraagt als jouw vriendje. En wat als hij `s nachts weer thuiskomt, verteld hij dan ook wat hij gedaan heeft en gaat hij dan slapen, zoals een normaal vriendje zou doen? Dacht ut niet he?
[..]
Geen zin is geen zin. Dus dit is gewoon een bullshit redenering afkomstig van een onzeker en naief meisje.
[..]
Natuurlijk niet. Maar wil jij de rest van je leven in zo`n kut situatie blijven verkeren, of wil je niet eens na hoeven te denken over wat er zal gebeuren als hij straks `s nachts weer thuiskomt? Even door de zure appel heen bijten en zeggen waar het opstaat, en dat je niet over jezelf heen laat lopen.
Is dit een vrijbrief voor andere mannen?quote:Op zaterdag 23 februari 2008 09:48 schreef housewous het volgende:
Mijn vriend wordt wel eens dronken. Nou ja wel eens, regelmatig zelfs. Op een keer heeft hij mij per ongeluk een paar klappen verkocht toen hij dronken was en wij een discussie hadden. Nadien is dit meer gebeurd.
Totaal is dit nu al zes keer gebeurd. Ondertussen loop ik rond met blauwe plekken en loop met een zonnebril op omdat ik twee blauwe ogen heb.
Maar ja meestal is hij lief. Het gebeurt maar af en toe.
quote:Op vrijdag 22 februari 2008 10:53 schreef Copycat het volgende:
Ik vind je vriend wel overkomen als een lul.
Hoe je het ook wendt of keert; dit is verkrachting binnen een relatie.
Nuf said, dat dus!quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:19 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Kijk, dat was nou precies het gene wat ik wou typen. Persoonlijk zou ik geen drank meer aanraken als ik weet dat het tot gevolg zou hebben dat ik mijn vriendin verkracht...
quote:Op zaterdag 23 februari 2008 11:48 schreef Kreator het volgende:
Ik weet het niet hoor. Je zégt dat je op het moment dat hij gedronken heeft geen zin hebt enzo, maar hoe laat je dat dan blijken? Kennelijk ziet hij dat anders. Al die mensen die hier meteen verkrachting roepen zijn niet helemaal fris in de bol. Je hebt een relatie en daar hoort sex bij...als zij soms geen zin heeft en niet heel duidelijk laat blijken dat ze dat niet heeft, dan zie ik dat niet als verkrachting, maar meer als een laffe persoonlijkheid van TS.
Als jouw vriendin onder je ligt te huilen terwijl je rampetampt, dan vind je dat onvoldoende duidelijk?quote:Op vrijdag 22 februari 2008 10:45 schreef Rondje het volgende:
...
De laatste paar maanden, neemt hij echter geen genoegen met nee.
Ik kan zeggen dat ik niet wil zo vaak als ik wil, maar hij luistert niet.
Het is zelfs zo erg dat ik ooit gewoon lig te huilen.
...
Nou, als je vriendin meerdere malen zegt dat ze geen zin heeft en vervolgens gaat janken terwijl je dr toch neukt dan zit er toch iets niet helemaal lekker lijkt me. Even afgaande op wat er in de OP staat.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 11:48 schreef Kreator het volgende:
Je hebt een relatie en daar hoort sex bij...als zij soms geen zin heeft en niet heel duidelijk laat blijken dat ze dat niet heeft, dan zie ik dat niet als verkrachting, maar meer als een laffe persoonlijkheid van TS.
Je bent een domoor, stereotiep slachtoffer dat haar lieve dader in bescherming neemt.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 09:27 schreef Rondje het volgende:
[..]
Het zou zo gemakkelijk zijn als hij zich idd AF EN TOE als mijn vriendje zou gedragen, het is omgekeerd, af en toe gedraagt hij zich als een lul, meestal is hij zoals mijn vriendje.
Ook als hij gedronken heeft is hij niet altijd vervelend.
Het is geen rotzak.
Alleen af en toe.
Het is toch ook goddomme wel makkelijk om je er zo onderuit te lullen hè. Boehoe, ik zei dat het niet mocht, maar hij deed het toch, boehoe.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 11:55 schreef Roquefort het volgende:
Als jouw vriendin onder je ligt te huilen terwijl je rampetampt, dan vind je dat onvoldoende duidelijk?
Nogmaals:![]()
Precies. Misschien is het wel gewoon een labiele doos, die compleet niet zegt wat ze denkt/wil, maar wel van haar vriend verwacht dat hij precies kan zien wanneer ze wel of geen zin heeft, waarbij haar signaal dan 'ik deed niets en toch klom hij erbovenop' is.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:29 schreef SHE het volgende:
En dan zit je nog met het feit dat vrouwen zo vreselijk dubbelzinnig zijn dat nee, eigenlijk ja betekent.
En dat haal jij uit...?quote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:33 schreef Stabdogg het volgende:
hoewel die vriend van TS natuurlijk verkeerd met de situatie omgaat om het maar zachtjes uit te drukken is 1 keer per week seks natuurlijk ook veel te weinig.
Vooral als TS ook nog schrijft 'hij wil nog 1 keer per week' dus van haar kant hoeft het al helemaal niet meer.
Lekker een frigide vriendin, zou ik ook zeer gestressed van worden.
demnquote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:55 schreef Rondje het volgende:
Ik zeg nee, misschien wel 50 keer, duw hem weg en werk hem wel tien keer uit me.
Tot ik denk:Laat maar zitten, meneer duwt me toch op bed zoals hij het wil...
En soms moet ik huilen.
En toch wil ik het geen verkrachting noemen, want hij is mijn vriend.
Zeg, we leven niet meer in de 19e eeuwquote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:33 schreef Stabdogg het volgende:
hoewel die vriend van TS natuurlijk verkeerd met de situatie omgaat om het maar zachtjes uit te drukken is 1 keer per week seks natuurlijk ook veel te weinig.
Vooral als TS ook nog schrijft 'hij wil nog 1 keer per week' dus van haar kant hoeft het al helemaal niet meer.
Lekker een frigide vriendin, zou ik ook zeer gestressed van worden.
We hoeven hier niemand te veroordelen....quote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:21 schreef Kreator het volgende:
[..]
Bijzonder knap dat je uit zo'n eenzijdig verhaaltje de conclusie kunt trekken dat hij hier de boosdoener is.
Als het niet zo triest was, zou ik moeten lachen.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:21 schreef Kreator het volgende:
[..]
Het is toch ook goddomme wel makkelijk om je er zo onderuit te lullen hè. Boehoe, ik zei dat het niet mocht, maar hij deed het toch, boehoe.
Met alle respect hè, zo werkt het volgens mij dus gewoon niet. Als haar vriend bijna altijd compleet normaal, liefdevol en zorgzaam is, dan geloof ik niet zomaar klakkeloos van een R&P'er dat hij haar maar gewoon verkracht als ie wat gedronken heeft.
Voor hetzelfde geld zitten we hier een borderliner naar verkrachting toe te praten...
Bijzonder knap dat je uit zo'n eenzijdig verhaaltje de conclusie kunt trekken dat hij hier de boosdoener is.
Tja, als ze echt 50 keer nee zegt, is het natuurlijk niet zo alsof ze dan ook echt niet wil. En als ze je eruit douwt, dan is dat natuurlijk een verkapte manier om te bevestigen dat hij door moet gaan.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:33 schreef Kreator het volgende:
[..]
Precies. Misschien is het wel gewoon een labiele doos, die compleet niet zegt wat ze denkt/wil, maar wel van haar vriend verwacht dat hij precies kan zien wanneer ze wel of geen zin heeft, waarbij haar signaal dan 'ik deed niets en toch klom hij erbovenop' is.
Een beetje?quote:Op zaterdag 23 februari 2008 13:02 schreef Rondje het volgende:
(iets waar ik ook een beetje last van heb)
Ja nogal. Ik ben meestal vrij nat, nee, dat is niet omdat ik altijd opgewonden ben.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 13:25 schreef SHE het volgende:
Ik vraag me af hoe hij 10 keer bij je binnenkomt als je niet wilt.
Als ik geen zin heb, krijgt hij 'm er echt niet in zonder een hoop geweld. Iets met droog/gespannen.
Ben je een vochtig tiepje?
Gelukkig ben je op dit forum wel defensief, misschien is dat wel een leermoment voor het echte leven.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 13:28 schreef Rondje het volgende:
Of kan dat ook al niet? want dan is het natuurlijk niet zo en lul ik maar wat uit mijn nek
Als ik jou was zou ik helemaal niet meer reageren op belachelijke posts als die van SHE.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 13:28 schreef Rondje het volgende:
[..]
Ja nogal. Ik ben meestal vrij nat, nee, dat is niet omdat ik altijd opgewonden ben.
Of kan dat ook al niet? want dan is het natuurlijk niet zo en lul ik maar wat uit mijn nek
Niet doen.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 13:28 schreef Kreator het volgende:
[..]
Een beetje?.
Maar eh.. zeg je 50x 'NEE NEE NEEEEEEEEEEE OH JAAAAAAAAAAAAAAA NEE NEE NEE JAAAAAAAAAAAA........'
of zeg je: "NEE, FLIKKER OP VIEZE VERKRACHTENDE KLOOTZAK' en sla je em met je vuis in z'n ballen?
Daar zit nogal een verschil in.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |