Raar he, dat er mensen zijn die anders zijn/reageren dan jij.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:18 schreef Semisane het volgende:
[..]
Hij rand me aan als hij dronken is, hij vind het vervelend, maar stopt niet met drinken...best leuke jongen zo.
[..]
Ik weet nu echt niet of ik je keihard moet uitlachen, of dat ik toch wel medelijden met je moet hebben...maarre het komt er dus op neer dat:
- Jij enkel zin in sex hebt als je drinkt?
- Hij jou _verkracht_ als hij dronken is.![]()
- Het gaat je te ver om zelf elke keer dronken te worden, maar ook om hem eens te vragen te stoppen met zuipen?![]()
- Hij het niet begrijpt, maar vooral ook niet stopt met drinken.
- Hij het vooral zielig vind voor hemzelf, gevoed door het feit...
- Dat jij het ook eigenlijk best wel zielig vind voor hem.
- En je vind het raar dat het gebeurt.![]()
Wellicht moet je je eigen excuus verklaring nogmaals doorlezen...wie weet zie dan ook hoe triest je overkomt.
[..]
Wellicht moet je hem vertellen dat ook dronken iemand aanranden en verkrachten toch best wel strafbaar is en van hem eisen dat tie stopt met drinken?
Ik zeg ook maar wat hoor.
[..]
En je snapt nog steeds niet dat hij wellicht wat moet veranderen?
[..]
Tja hij heeft de tijd nodig om zich vol te laten lopen, want eerder durft hij jou ook weer niet aan te randen.
[..]
Inderdaad, jij kwetst hem, hij jou niet.Mijn hemel, dat ik nog niet tranend van het lachen onder mijn bureau lig, dat vind ik dan best wel weer knap....je doet ook wel erg je best om een slachtoffer te zijn he.
![]()
![]()
[..]
Nee, dat is ons ook geheel duidelijk.![]()
[..]
Dat is ook verre van lopen wat hij doet.
en over zijn motievenquote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:31 schreef FJD het volgende:
[..]
Dat kun je natuurlijk heel makkelijk op lossen door hem te vertellen dat het voor jou vanaf nu gelijk staat aan verkrachting en dat je hem dus ook aan zult geven bij de politie.
Dan bestaat er over de duidelijkheid iig geen twijfels
Kijk lieverd, daar zit jou probleem....quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:33 schreef Rondje het volgende:
Hoop dat het wel over gaat.
Dat is naief, dat weet ik, maar het is nu eenmaal zo.
Dat dus. Je hebt het er al met hem over gehad maar hij blijft drinken en je dus aanranden en zelfs verkrachten. Lekkere gozerquote:Op vrijdag 22 februari 2008 11:07 schreef Ms.Poes het volgende:
Wat moet je hier nou op zeggen
Maanden is dit al aan de gang, hij lult er overheen en probeert niks aan zijn probleem te doen, jij ligt het huilend te ondergaan en je vraagt je nog af wat je moet doen? Pak je spullen en smeer 'm.
Hoi.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:35 schreef Rondje het volgende:
Aangifte doen, hmm, lastig.
Nee, lijkt me een vrij onwaarschijnlijke gebeurtenis.
OF je accepteert dat je de rest van je leven verkracht wordt.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:33 schreef Rondje het volgende:
omdat ik, met mijn stomme kop, hoop dat het wel over gaat.
Dat is naief, dat weet ik, maar het is nu eenmaal zo.
Ik had hetzelfde. Het is vanzelf over gegaan ..quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:45 schreef Rondje het volgende:
Ik wil gewoon dat iemand me vertelt dta ie dit ook had, en dat het vanzelf over is gegaan eigenlijk, dat wil ik het liefst...
We hebben geen haakquote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:40 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Hoi.
Waarom zeg je niet tegen 'm: prima dat je gaat stappen, maar je komt er dronken niet meer in. Je blijft maar ergens anders slapen?
Dan komt de boodschap wel over en jij doet gewoon de deur van binnen op de haak.
Die haak kan hij er best zelf opzetten. Als boetedoening.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:49 schreef Rondje het volgende:
[..]
We hebben geen haak
Das niet eens een gek idee..Ik had het al gezien en was aan het bedenken waarom dat niet kon, maar het kan best.(al wonen wij van al onze kennissen het dichtst bij het centrum)
Een bekende van me had het ook. Het is vanzelf overgegaan toen hij in de bak zat wegens verkrachting.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:45 schreef Rondje het volgende:
Uit de OP:
Ik wil gewoon dat iemand me vertelt dta ie dit ook had, en dat het vanzelf over is gegaan eigenlijk, dat wil ik het liefst...
Wel zinvol, niet waarvoor ik kwam.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:47 schreef Lienekien het volgende:
Hoezo heb je geen zak aan de goedbedoelde adviezen?! Al komen die dan niet uit eigen ervaring, ze kunnen wel zinvol zijn!!
Dat je wilt horen dat het vanzelf wel weer over gaat, is je kop in het zand steken.
Nee, het is geen rare reactie. Het kan heel goed dat je dit gepost hebt terwijl je er eigenlijk veel te overstuur over bent. Dan is nu niet een goede tijd om te horen dat je vriend fout zit en dat je er wat aan moet doen.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:54 schreef Rondje het volgende:
[..]
Wel zinvol, niet waarvoor ik kwam.
En dat weet ik, ik weet dat het nergens op slaat.
Al die kutsmilies bij elkaar kunnen niet zeggen hoe ik me voel.
Ik weet ook dat jullie gelijk hebben, daar gaat het niet om, ik voel me aangevallen en boos en verward en bang en moe en verdrietig en ik wil het niet horen.
Is dat nou echt zo'n rare reaktie?
Nee hoor, het is een hele natuurlijke reactiequote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:54 schreef Rondje het volgende:
Is dat nou echt zo'n rare reaktie?
Lijk me geen goed idee. Hij is al onvoorspelbaar als hij gedronken heeft, kans dat ie de deur inbeukt is redelijk groot.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:49 schreef Rondje het volgende:
[..]
We hebben geen haak
Das niet eens een gek idee..Ik had het al gezien en was aan het bedenken waarom dat niet kon, maar het kan best.(al wonen wij van al onze kennissen het dichtst bij het centrum)
Eigenlijk is dat natuurlijk een beetje jezelf voor de gek houden. Hij moet van de drank af! Dat hij ergens anders gaat slapen, helpt hem daar niet bij.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:49 schreef Rondje het volgende:
[..]
We hebben geen haak
Das niet eens een gek idee..Ik had het al gezien en was aan het bedenken waarom dat niet kon, maar het kan best.(al wonen wij van al onze kennissen het dichtst bij het centrum)
Je bent alleen daar maar mee bezig. Excuses verzinnen, bedenken waarom bepaalde acties niet kunnen.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:49 schreef Rondje het volgende:
en was aan het bedenken waarom dat niet kon
En waarom drinkt hij dan sinds een half jaar té veel?quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:03 schreef Rondje het volgende:
Hij is geen alcoholist
Hij drinkt alleen af en toe in het weekend, niet elk weekend en ook niet altijd zoveel.
Dit is nu een half jaar aan de gang ongeveer en het is een keer of 6 gebeurd.
Ze heeft het profiel niet ingevuld en zich vandaag geregistreerd of een kloon aangemaakt voor dit topic. Dus?quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:04 schreef MdMa98 het volgende:
Ben ik nou de enige die het profiel van rondje heeft bekeken? (en Ts zijn vele topics)
Hij kan er duidelijk niet tegen, dus is hij alcoholist!quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:03 schreef Rondje het volgende:
Hij is geen alcoholist
Hij drinkt alleen af en toe in het weekend, niet elk weekend en ook niet altijd zoveel.
Dit is nu een half jaar aan de gang ongeveer en het is een keer of 6 gebeurd.
Dat is minimaal vijf keer teveelquote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:03 schreef Rondje het volgende:
Dit is nu een half jaar aan de gang ongeveer en het is een keer of 6 gebeurd.
inderdaadquote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:06 schreef Litpho het volgende:
[..]
Dat is minimaal vijf keer teveel. En dan ben ik eigenlijk al te vergevingsgezind voor deze wereld
.
In dit geval vind ik dat best raar ja.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:33 schreef Rondje het volgende:
[..]
Raar he, dat er mensen zijn die anders zijn/reageren dan jij.
Oh gut, je wordt boos...nou gelukkig maar, ik dacht echt even dat je dat nou zo kunnen worden...dus hup, nu je toch boos bent, snel naar je vriend en eisen dat hij kapt met zuipen als hij er niet tegen kan, want anders dien je de volgende keer gewoon een klacht in bij de politie. of iets in die trantquote:Ik zei al, ik weet best hoe ik overkom als ik dit tik en dat neem ik dan maar op de koop toe, maar als er iets is wat ik niet ben, dan is het iemand die graag een slachtoffer is.
Ik zit met een serieus probleem(voor mij, en misschien maak ik het wel erger dan nodig is, ik weet het niet meer) en jij bent gewoon een botte lul op dit moment die me geen steek verder helpt.
Ik word alleen maar boos.
leer er dan van als je het zelf stom vind.quote:Ik word hier onzeker van en ik voel me schuldig ja, ik weet dat dat stom is.
Het gaat ook verder totaal niet om zijn nuchtere toestand, toch? Ik zou die twee maar gewoon scheiden van elkaar en aangeven dat die nuchtere gozer mag blijven, maar die dronken idioot op moet donderen.quote:Ik weet ook dat mijn vriend geen vervelende vent is als ie nuchter is.
Het gaat dus niet over. En ik zou het niet vragen, ik zou het als eis stellen voor het behoud van jullie relatie...ben je meteen duidelijk.quote:Ik kan hem vragen niet meer te drinken, dat kan, dat heb ik nog niet gedaan, omdat ik, met mijn stomme kop, hoop dat het wel over gaat.
Dat is naief, dat weet ik, maar het is nu eenmaal zo.
Dus? 't Is natuurlijk een kloon, dat is logisch. En niemand gaat het profiel van een kloon uitgebreid invullen en dus staat het geslacht default op M. 't Kán allemaal best fake zijn hoor, maar dat kan je niet uit zo'n profiel halen.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:04 schreef MdMa98 het volgende:
Ben ik nou de enige die het profiel van rondje heeft bekeken? (en Ts zijn vele topics)
Hij verkracht zijn vriendin, en jij geeft hem schouderklopjes omdat hij niet vreemd gaat?quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:10 schreef Noway666 het volgende:
Goed iedereen kan zitten zeiken en zitten zeuren maar wat ik wel goed vind van die vriend is dat hij NIET buiten de deur eet.![]()
En dan die vrienden verkrachten zekerquote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:31 schreef Lienekien het volgende:
Ik gooi het nog een keertje in de groep. Zou het een oplossing zijn als hij na het stappen bij vrienden blijft slapen?
Hij gebruikt het zuipen wel als een excuus en dat is te triest voor woorden. Nog triester is het dat je in feite zijn gedrag nog goed staat te praten alsof hij er niets aan kan doen.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:03 schreef Rondje het volgende:
Hij is geen alcoholist
Hij drinkt alleen af en toe in het weekend, niet elk weekend en ook niet altijd zoveel.
Dit is nu een half jaar aan de gang ongeveer en het is een keer of 6 gebeurd.
Het verkrachten keur ik ook niet goed hoor.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:11 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hij verkracht zijn vriendin, en jij geeft hem schouderklopjes omdat hij niet vreemd gaat?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |