sp3cquote:Op dinsdag 11 maart 2008 22:11 schreef sp3c het volgende:
feedback is de plek waar mensen klachten plaatsen waar niets mee gedaan wordt ...
doen we niets meequote:Op dinsdag 11 maart 2008 22:16 schreef voyeur het volgende:
Maarre, maarre, ik heb zo'n klacht!
Ik zou ook liever over hondeneukende helmjosties praten wat natuurlijk verkapte klaphomo's opgegroeid als kind van ontaarde moeders zijn, maar mijn topic gaat nu eenmaal over een galactische heerser die onze zielen besmet heeft 75 miljoen jaar geleden. Ik kan er ook niets aan doen dat het zo'n saai onderwerp is.
Huppa crew, zeg even iets zinnigs en dan snel weer over tot de orde van de klapjosti.
Die staat opgeslagen in Bookmarks.quote:
Now we're talking. Dit is het fok what you love to hate. Alles is gezegd slotje eropquote:
Dus ik moet minder posten om de echte baggeraars een gunst te doen.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:03 schreef gronk het volgende:
Je zult merken dat die persoonlijke aanvallen een stuk minder worden als je niet twintig reacties achterelkaar post, je reacties uit meer dan drie regels laat bestaan, de moeite neemt om de meerderheid van alle emotionele uitroepen als 'laf', ;racistisch' en andere extremen te verwijderen, kortom, als je laat zien dat je de moeite hebt genomen om een beetje na te denken over wat je post. Tot die tijd kan ik eigenlijk alleen maar zeggen dat je 't voor een groot deel aan jezelf te danken hebt.
En nee, ik ben er ook niet gelukkig mee, omdat deze topicreeks anders best redelijk loopt.
veel kunnen leren van jouquote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:07 schreef Meki het volgende:
[..]
Dus ik moet minder posten om de echte baggeraars een gunst te doen.
Ik doe niks verkeerd, geen persoonlijke aanvallen en blijf echt rustig in discussie waar de anderen veel van kunnen leren.
Dit vind ik heel kortzichtig van je Gronk, bij deze bedoel je dat elke doodswensingen en elke persoonlijke aanvallen nu terecht zijn omdat ik enkel alleen mijn standpunten verdedig. dit vind ik echt zwak en laf van je Gronk.
beste meki IEDEREEN in het topic ergert zich kapot aan je getrol, dat jij niet (wil) zien dat je trolt en baggert is meer jouw gebrekquote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:10 schreef Meki het volgende:
Gronk , je laat je beinvloeden door users die mij als persoonlijk niet mogen, jij als nieuwe moderator trapt er snel in. en dat vind ik zeer zwak van je
Jij bent o.a een van die mij als persoonlijke redenenen niet mag, daar mag je trots op,. en ik kan je vertellen dat hoe erg je haat jegens mij is toch blijf doorgaan mijn standpunten te verdedigen.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:13 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
veel kunnen leren van jou![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
[..]
beste meki IEDEREEN in het topic ergert zich kapot aan je getrol, dat jij niet (wil) zien dat je trolt en baggert is meer jouw gebrek
ik haat je niet... ik erger me aan je en vind de religie die je aanhangt vreselijk. die mening mag ik hebben alleen weiger jij dat te accepteren en ben ik volgens jou een rcist iets dat pertinent onjuist is.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:16 schreef Meki het volgende:
[..]
Jij bent o.a een van die mij als persoonlijke redenenen niet mag, daar mag je trots op,. en ik kan je vertellen dat hoe erg je haat jegens mij is toch blijf doorgaan mijn standpunten te verdedigen.
Ik ken je langer dan vandaag.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:20 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
ik haat je niet... ik erger me aan je en vind de religie die je aanhangt vreselijk. die mening mag ik hebben alleen weiger jij dat te accepteren en ben ik volgens jou een rcist iets dat pertinent onjuist is.
daar hoef ik niet veel voor te doen, maar nieuws was wel een stuk prettiger toen je een ban had, eerlijk is eerlijk dat kan ik niet ontkennen. en nu ga ik slapenquote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:23 schreef Meki het volgende:
[..]
Ik ken je langer dan vandaag.
Ik erger me kapot aan jou reacties, maar ik negeer ze toch, zo moeilijk is het niet,
je wilt me gewoon een ban aansmeren wat je aardig lukt
ok, ga nu slapenquote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:32 schreef yvonne het volgende:
Zeg kap er es mee, vervelend gedoe.
Meki zet je pjoeter uit en ga naar je nest.
thnxquote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:34 schreef Dagonet het volgende:
Gefelicteerd met je nieuwe auto trouwens. Heb je al een topic in PTA erover geopend?
Je kan ook een kloon maken en kijken of mensen dan wel ingaan op je inhoudelijk goed onderbouwde postings, dan is het niet persoonlijk meer toch?quote:Op donderdag 13 maart 2008 23:42 schreef Meki het volgende:
als er alleen persoonlijke aanvallen wordt uitgevoerd tegen mij.
Is een overweging waard.....quote:Op vrijdag 14 maart 2008 02:10 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Je kan ook een kloon maken en kijken of mensen dan wel ingaan op je inhoudelijk goed onderbouwde postings, dan is het niet persoonlijk meer toch?
Klopt; het is me ook al opgevallen dat sommige users een rood waas voor de ogen lijken te krijgen zodra Meki iets post.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 17:24 schreef Drugshond het volgende:
Is een overweging waard.....
Bij het lezen van de naam Meki.... gaan sommige users de horentjes opzetten(Mhoooooooo)
alsof meki moslim is.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 19:00 schreef StateOfMind het volgende:
Laat Meki eens kijken naar de manier van discussieren van bijvoorbeeld Triggershot en Mutant01.
Beiden zijn (als ik het goed heb) ook moslim, maar hun manier van discussieren is veel beter/volwassener/beargumenteerder/intelligenter/etc. dan die van Meki.
Meki, neem daar eens een voorbeeld aan!
Helemaal correct. Ik wens Meki dan ook alleen de schurft toe. Wel een stevige vorm natuurlijk, die met bulten en zweren, maar in geen geval de dood.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 17:27 schreef gronk het volgende:
Klopt; het is me ook al opgevallen dat sommige users een rood waas voor de ogen lijken te krijgen
iemand iets toewensen is echt zeer kinderachtig en dan spoor je helemaal niet.quote:Op zaterdag 15 maart 2008 21:32 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Helemaal correct. Ik wens Meki dan ook alleen de schurft toe. Wel een stevige vorm natuurlijk, die met bulten en zweren, maar in geen geval de dood.
Zolang ze niet aanstootgevend zijn doen we niks. Het die plaatjes zijn redelijk ontopic in de combi-reeks VS - Iran [#25] (hence tha merge). In het verleden zijn er ook dergelijke plaatjes gepost. Want stel dat het tot een oorlog komt... wat kun je dan verwachten.quote:Op zaterdag 15 maart 2008 23:26 schreef DrWolffenstein het volgende:
VS - Iran [#25] : Topcommandant VS stapt op na artikel over Iran
Mooie plaatjes, maar ook irritant. Kunnen jullie er linkjes van maken?
Ik wil wel een poging wagen.quote:Op maandag 17 maart 2008 00:08 schreef voyeur het volgende:
Nadat jij hem hier een ongelimiteerde spam vergunning gaf voor dit topic staat de teller alweer op minimaal zes. Logisch want toen mocht het officieel, maar ik begreep dat jullie er in het modhok nog eens over zouden denken. Al klaar met denken?
Ik ben het helemaal met je redenering eens, maar niet met de feiten.quote:Op maandag 17 maart 2008 01:47 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Ik wil wel een poging wagen.
ff nadenken.. FOK! is een discussiesite. Juist dit topic heeft specifiek te maken met Scientology. Je zit nu in de leuke/unieke situatie dat je iemand van Scientology tegen over je hebt. Hij blijkt redelijk inhoudelijk op je argumenten ingaan. Maar kan dit niet zonder de linkjes ter verduidelijking.
Het wordt hierdoor moeilijk om zoiets als spam te zien.... hij is duidelijk zichtbaar aanwezig in de discussie (die juist hier behoorlijk ontopic is). In een ander topic/discussie had ik hem allang afgevlagd .... maar als ik hem juist hier zou tegenwerken zou ik een discussie krijgen met gelijkgestemden..... = einde discussie. Beetje vreemde trade-off maar als je een beetje doordenkt snap je het wel.
- (We zijn gek op popcorn) -
Leg me eens uit hoe hij 'zijn quotum' kan halen, als in de linkjes die hij plaatst geen referer-id oid staat.quote:Op donderdag 20 maart 2008 13:38 schreef voyeur het volgende:
- Het werkelijke doel van die linkjes is slechts zijn quotum te halen en de google geloofwaardigheid van die scientology mantelorganisaties te verhogen.
quote:Op vrijdag 21 maart 2008 10:13 schreef damian5700 het volgende:
Het is volgens mij niet al te veel gevraagd om een redelijk discussieniveau na te streven door alle op de man gespeelde irrelevanties te verwijderen.
quote:Het is een beetje de neiging om via een omweg het gelijk op te leggen.
Trouwens, in dit geval gaat het om de magere argumentatie enig cachet te geven.
En daar zie ik nou niet bepaald een sterk voorbeeld van 'op de man spelen'. I've seen worse.quote:
Wat jij ook geregeld doet, maar dan van de andere kant dus?quote:Op vrijdag 21 maart 2008 12:40 schreef SCH het volgende:
damian5700 zou zelf ook eens tot de orde geroepen moeten worden. Hij gaat nergens in discussie, speelt voortdurend op de persoon en verziekt derhalve veel topics.
quote:Op vrijdag 21 maart 2008 12:40 schreef SCH het volgende:
damian5700 zou zelf ook eens tot de orde geroepen moeten worden. Hij gaat nergens in discussie, speelt voortdurend op de persoon en verziekt derhalve veel topics.
Vind ik ook best hoor, maar denk je dat 't in deze vorm (minus de sluitpost) niet ook in POL nagenoeg meteen gesloten wordt?quote:Op vrijdag 21 maart 2008 19:19 schreef Monidique het volgende:
'Nederland Bekent Kleur is trotskistische club'
Kun je beter trappen dan sluiten. Zo hopeloos is het topic toch niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |