Bij Livorno heb ik hem zien voetballen en ook op WK van 2006 was hij niet best, sinds die tijd ook geen international meer van Ghana. Daarbij blokkeert hij de ontwikkeling van Gregory v/d Wiel, als hij ten koste van hem wordt opgesteld. Laat hem dus maar weer lekker terugkeren naar Afrika, niets voor Ajax.quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:05 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Heb je Kuffour al zien voetballen?
We moeten geen spelers halen voor de breedte, de jeugd moet de kans krijgen als een basisspeler er om welke reden dan ook niet bij is. Ajax moet bestaan uit toppers en toptalenten, niet uit subtoppers voor de breedte.quote:En wat heeft iedereen toch tegen Delorge? De beste man heeft het zeker zo slecht nog niet gedaan in Ajax 1 en voor de breedte is het een hele nuttige speler.
Gabri schuingedruktquote:Op woensdag 20 februari 2008 10:02 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Dikgedrukt mag wat mij betreft komende zomer weg, schuingedrukt is twijfelgeval.
Flink saneren die hap!
Leeftijd/salaris/nationaliteit/potentie, als je daarvoor in de plaats Demy de Zeeuw kunt halen, doe je het goed.quote:
Waarom staat Gabri schuin?! Moet een fout zijn toch? Hij is samen met Sjonnie de enige die elke wedstrijd echt wil knokken.quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:02 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Dikgedrukt mag wat mij betreft komende zomer weg, schuingedrukt is twijfelgeval.
Flink saneren die hap!
met vd Wiel en Blind kan het ook mooi worden.quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:21 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Bij Livorno heb ik hem zien voetballen en ook op WK van 2006 was hij niet best, sinds die tijd ook geen international meer van Ghana. Daarbij blokkeert hij de ontwikkeling van Gregory v/d Wiel, als hij ten koste van hem wordt opgesteld. Laat hem dus maar weer lekker terugkeren naar Afrika, niets voor Ajax.
[..]
We moeten geen spelers halen voor de breedte, de jeugd moet de kans krijgen als een basisspeler er om welke reden dan ook niet bij is. Ajax moet bestaan uit toppers en toptalenten, niet uit subtoppers voor de breedte.
Zie de post boven je, ik ben zelf nogal een fan van Demy de Zeeuw en zou hem graag naar Ajax zien komen. De Zeeuw en Gabri samen in één elftal zie ik niet zitten, vandaar dus schuingedrukt.quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Waarom staat Gabri schuin?! Moet een fout zijn toch? Hij is samen met Sjonnie de enige die elke wedstrijd echt wil knokken.
Leonardo mag wel digedrukt, Heiblok ook.
Dat is alweer enkele jaren geleden. Geef hem eerste de kans voordat je hem gaat afschieten.quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:21 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Bij Livorno heb ik hem zien voetballen en ook op WK van 2006 was hij niet best, sinds die tijd ook geen international meer van Ghana. Daarbij blokkeert hij de ontwikkeling van Gregory v/d Wiel, als hij ten koste van hem wordt opgesteld. Laat hem dus maar weer lekker terugkeren naar Afrika, niets voor Ajax.
[..]
We moeten geen spelers halen voor de breedte, de jeugd moet de kans krijgen als een basisspeler er om welke reden dan ook niet bij is. Ajax moet bestaan uit toppers en toptalenten, niet uit subtoppers voor de breedte.
quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:24 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Leeftijd/salaris/nationaliteit/potentie, als je daarvoor in de plaats Demy de Zeeuw kunt halen, doe je het goed.
Hij moet ook niet klagen want kijk hoe lang hij al geblesseerd is. Makkelijk zakkenvullen.quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:32 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Per situaitie kun je altijd nog kiezen of je voor de jeugd kiest of voor de ervaring van Delorge. Ik zou Delorge er gewoon bij houden, een nuttige speler en geen klager.
Ze werden ineens, Werder Bremen-uit, in het diepe gegooid en dat is inderdaad niet goed. Je moet ze in de competitie laten ruiken aan het eredivisieniveau en dat gaat niet gebeuren, zolang je maar matige Ghanezen, Denen, Zweden en Belgen haalt voor de breedte. Gewoon kappen met die onzin, alleen maar eigen jeugd laten invallen.quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:32 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Dat is alweer enkele jaren geleden. Geef hem eerste de kans voordat je hem gaat afschieten.
Enkele jaren geleden was het een schande dat de (top)talenten in het diepe werden gegooid (vooral internationaal), omdat ze de kar moesten trekken toen we met enkele langdurige geblesseerden en schorsingen zaten.
Per situaitie kun je altijd nog kiezen of je voor de jeugd kiest of voor de ervaring van Delorge. Ik zou Delorge er gewoon bij houden, een nuttige speler en geen klager.
Daarom ook een twijfelgeval, hij moet ook niet weg. Maar een jongen als Demy de Zeeuw kan beter worden, heeft meer toekomst. Dus als er een goed bod komt voor Gabri en De Zeeuw blijkt haalbaar, dan vind ik dat ze hem maar moeten laten gaan. Maar goed, dit is puur persoonlijk, anderen zien De Zeeuw juist niet zitten.quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:34 schreef Noshiba het volgende:
[..]
![]()
Gabri hoort bij de 4 belangrijkste spelers van dit seizoen, en hij doet het godverdomme goed
Wie loopt er in de jeugd die een Davids op het middenveld kan vervangen hopelijk straks in de voorronde CL tegen Sparta Praag oid?quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:38 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ze werden ineens, Werder Bremen-uit, in het diepe gegooid en dat is inderdaad niet goed. Je moet ze in de competitie laten ruiken aan het eredivisieniveau en dat gaat niet gebeuren, zolang je maar matige Ghanezen, Denen, Zweden en Belgen haalt voor de breedte. Gewoon kappen met die onzin, alleen maar eigen jeugd laten invallen.
Daar heb je opzich wel een punt. Alleen Gabri heeft bij meer veel meer credtis dan de Zeeuw.quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:43 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Daarom ook een twijfelgeval, hij moet ook niet weg. Maar een jongen als Demy de Zeeuw kan beter worden, heeft meer toekomst. Dus als er een goed bod komt voor Gabri en De Zeeuw blijkt haalbaar, dan vind ik dat ze hem maar moeten laten gaan. Maar goed, dit is puur persoonlijk, anderen zien De Zeeuw juist niet zitten.
Nee, klopt maar we hebben gabri nu die doet het uitstekend, dus investeer eerst maar wat geld in andere aankopen die nodig blijken na dit seizoen met mensen die vertrekken etc. al is er geld over dan maar die de zeeuw wat ik zelf overigens een held vind bij az, maarja wij hebben hem nu nog niet nodigquote:Op woensdag 20 februari 2008 10:43 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Daarom ook een twijfelgeval, hij moet ook niet weg. Maar een jongen als Demy de Zeeuw kan beter worden, heeft meer toekomst. Dus als er een goed bod komt voor Gabri en De Zeeuw blijkt haalbaar, dan vind ik dat ze hem maar moeten laten gaan. Maar goed, dit is puur persoonlijk, anderen zien De Zeeuw juist niet zitten.
quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:45 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Wie loopt er in de jeugd die een Davids op het middenveld kan vervangen hopelijk straks in de voorronde CL tegen Sparta Praag oid?
Hoe denk je dat jongens als Edgar Davids en Clarence Seedorf groot zijn geworden? Door af en toe de kans te krijgen in het eerste, vanaf hun 16/17/18e jaar. Zij hadden geen matige subtoppers voor zich, waardoor ze alleen maar in het tweede uitkwamen. Juist doordat ze de kans kregen in grote wedstrijden, werden het grote voetballers. Maar goed, Ajax haalt liever wat subtoppers voor de breedte, ambitieloos.quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:48 schreef dronkeykong het volgende:
Wat loopt er nu rond bij Jong Ajax wat ook op eredivisie niveau kan presteren?
Rommedahl is nutttig, Davids mag alleen al voor trainngen blijven.quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:02 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Dikgedrukt mag wat mij betreft komende zomer weg, schuingedrukt is twijfelgeval.
Flink saneren die hap!
Wiel, Blind, Goossens, Donald...quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:48 schreef dronkeykong het volgende:
Wat loopt er nu rond bij Jong Ajax wat ook op eredivisie niveau kan presteren?
Liever een topper halen als rechtsbuiten en een jeugdspeler als backup, zo zou het overigens op iedere positie moeten zijn. Subtoppers maken ons niet sterker, de jeugd moet weer voldoende kansen krijgen!quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:56 schreef Messenga het volgende:
[..]
Rommedahl is nutttig, Davids mag alleen al voor trainngen blijven.
Voorlopig nog wel hoor.quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:49 schreef Dj_Day-V het volgende:
Gefeliciteerd, nu worden wij geen kampioen meer!
quote:Vermogende Ajax-BN’ers staan klaar
Welke vermogende fans kunnen Ajax nog redden? Peter R. de Vries, Frits Barend en Winston Gerschtanowitz geven advies na het helse rapport van Uri Coronel. Winston Gerschtanowitz ‘Weet je wat ik met de spelers zou doen? Flexibel belonen! Pas 100 procent uitkeren als ze winnen’
‘Natuurlijk had ik graag al mijn Holloway-inkomsten aan Ajax willen schenken’, grinnikt Peter R. de Vries ironisch, ‘Maar veel is dat niet, want ik heb geen euro verdiend aan de hele zaak. Ik word door Endemol betaald, hè.’
Toch wil de misdaadjournalist, die bijna elke thuiswedstrijd in de Arena zit, best een paar gratis adviezen verstrekken aan de club, die sinds zondagavond zelfs overweegt zijn beursnotering af te schaffen. De Vries: ‘Meehelpen om de andere aandeelhouders uit te kopen zal ik niet zo gauw doen. Ik heb trouwens al aardig wat geïnvesteerd in de club met mijn seizoenkaarten.’
P. R. de Vries heeft wel een paar frisse marketingtips voor het ruziënde en in zijn ogen soms liegende bestuur van de club. ‘Het ergste vind ik dat gedraai. Het is toch vreemd dat in het rapport van Coronel nu ineens staat dat Martin van Geel, de technische directeur, wél ruzie had met Henk ten Cate, de vorige trainer. Naar buiten toe werd dat altijd ontkend, terwijl daar toch over werd gesproken. Ik denk dat je best wat opener tegen de aanhang kan zijn, zonder dat je meteen de vuile was buiten hangt.’
Ook Ajax-afficionado Winston Gerschtanowitz, ondernemer en tv-presentator, trekt zijn portemonnee niet voor het rood-wit uit Amsterdam. ‘Ik geloof helemaal niet in investeren in een voetbalfonds. Dat is me te onzeker.’ Volgens de RTL7-host moeten de spelers, de smaakmakers van de club, op een streng doch rechtvaardig beloningsdieet worden gezet. ‘Weet je wat ik zou doen? Flexibel belonen! Pas 100 procent uitkeren als ze winnen. Laat het team eerst maar eens goed gaan spelen, dan komen de randverschijnselen en het gedoe met de bobo’s vanzelf. Het beste medicijn tegen deze depressie is betere resultaten.’ Voor zichzelf ziet hij geen enkele rol weggelegd. ‘Laat mij nou maar toeschouwer zijn.’
En dan Frits Barend, de decennialange Ajax-watcher? ‘Oh, ik heb geen tijd voor een bijbaan bij Ajax’, grapt hij zelf. ‘Ik ben te druk met Het Gesprek.’ Barend vreest dat het ‘niet makkelijk is’ om een nieuwe voetbalkundige Ajax-directeur te vinden. De huidige Ajax-baas Maarten Fontein, een oude Unilever-marketeer, wordt verguisd vanwege zijn voetbalanalfabetisme. ‘Maar als je het rapport goed leest, wordt er ook afgerekend met Johan Cruijff. Dus zo simpel ligt het niet.’
Is Leo van Wijk misschien een idee? De oud-KLM-topman heeft een achtergrond in het bedrijfsleven en voetbalde ooit met Johan Cruijff in Betondorp. Barend: ‘Van Wijk zit goed bij het NOC*NSF.’
De Vries noemt Keje Molenaar, de advocaat en oud-Ajax-rechtsback als een geschikt Ajax-baas. ‘Hij is een goede vent. Hij heeft gevoetbald en is ook advocaat. De kritiek dat er in de Ajax-leiding te weinig voetbalverstand zit, moet je ook een beetje relativeren. Je kunt toch niet verwachten dat álle voetballers ook nog verstand van zakendoen hebben?’
Dennis heeft ons toch al meerdere malen gered. Ik vind dat je zijn rol dan ook best erg onderschat. Het is een nuttige speler voor de rechtsbuiten positie, maar geen topspeler.quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:58 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Liever een topper halen als rechtsbuiten en een jeugdspeler als backup, zo zou het overigens op iedere positie moeten zijn. Subtoppers maken ons niet sterker, de jeugd moet weer voldoende kansen krijgen!
Goed punt, maar affiniteit met voetbal en Ajax zou toch niet gek zijn.quote:De Vries noemt Keje Molenaar, de advocaat en oud-Ajax-rechtsback als een geschikt Ajax-baas. ‘Hij is een goede vent. Hij heeft gevoetbald en is ook advocaat. De kritiek dat er in de Ajax-leiding te weinig voetbalverstand zit, moet je ook een beetje relativeren. Je kunt toch niet verwachten dat álle voetballers ook nog verstand van zakendoen hebben?’
Gast ik ben het vaak met je eens, maar Demy(quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:24 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Leeftijd/salaris/nationaliteit/potentie, als je daarvoor in de plaats Demy de Zeeuw kunt halen, doe je het goed.
Over dat laatste, Van Geel was natuurlijk ook een Ajacied met voetbalverstand, die mag nu ook wegquote:
Als ze goed genoeg zijn debuteren ze zelf wel, zie Van de Wiel en De Jong dit seizoen.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:06 schreef M0NTANA het volgende:
Kijk, laat ik eerlijk zijn, veel van die jeugdspelers ken ik niet of nauwelijks. Maar goed, ik zou ze graag willen leren kennen, zie namelijk veel liever een jeugdspeler debuteren dan een middelmatige speler (voor de breedte) invallen. Ajax heeft altijd veel talent gehad, maar ze worden pas goed als je ze goed laat worden. Nu verkracht Ajax haar eigen talent, een jongen als John Goossens liet leuke dingen zien in de voorbereiding, maar als linkshalf heeft hij Luis Suarez, Albert Luque, Leonardo en zelfs rechtspoot Dennis Rommedahl voor zich, daar hebben we toch niks aan?
quote:Jaakke: ‘Ik ben niet onder druk gezet’
Geschreven op woensdag, 20 februari om 10:58
John Jaakke is niet onder druk gezet door de ledenraad om af te treden. Dat zei de voorzitter van Ajax preses woensdagochtend in het Radio 1 Journaal.. Klik hier! “Nee, ik ben niet onder druk gezet”, liet de bestuurder in een reactie weten. “Ik had me al voorgenomen om met dit voorstel te komen. De scheidend voorzitter vond het geen moeilijke beslissing. "Het valt allemaal logisch op zijn plaats. In een nieuwe structuur met nieuwe mensen moet je de ruimte nemen”
“Het is een goede keuze voor de club'', besloot Jaakke, die zijn ontslag ook niet ziet als een nederlaag. “Ik ben nu vijf jaar voorzitter geweest en dat waren goede jaren.''
Gaat in dat geval wel over een andere functie.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:07 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Over dat laatste, Van Geel was natuurlijk ook een Ajacied met voetbalverstand, die mag nu ook weg
Oh daarom is dat rapport er natuurlijk gekomen. Pff. Altijd maar blijven volhouden dat het goed gaatquote:“Ik ben nu vijf jaar voorzitter geweest en dat waren goede jaren.''
Het is echt ongelooflijk hoe jij Van Geel blijft verdedigen.. Iedereen was blij met zijn komst omdat hij bij AZ goede dingen heeft gedaan. Ajax was gewoon een stap te hoog, klaar.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:07 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Over dat laatste, Van Geel was natuurlijk ook een Ajacied met voetbalverstand, die mag nu ook weg
En hij heeft een mental coach aangesteldquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:13 schreef HeatWave het volgende:
Voor hem waren het prima jaren ja, flink gecashed.
Hij heeft eigenhandig een mental coach binnengehaaldquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:12 schreef Nashje het volgende:
[..]
Oh daarom is dat rapport er natuurlijk gekomen. Pff. Altijd maar blijven volhouden dat het goed gaat. Weg met die zwakzinnige.
In mijn ogen kan het niet anders dat onder leiding van JC Martin v. Geel ook zijn biezen zal moeten pakken.quote:
quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:16 schreef Fathom het volgende:
[..]
En hij heeft een mental coach aangesteld
Toch grappig om te zien dat je niet zo realistisch bent om Heitinga en Huntelaar aan te vinken als vertrekkende spelers..quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:02 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Dikgedrukt mag wat mij betreft komende zomer weg, schuingedrukt is twijfelgeval.
Flink saneren die hap!
quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:16 schreef Fathom het volgende:
[..]
En hij heeft een mental coach aangesteld
Mjah dat klopt wel redelijk. Maar altijd dat gezeur om ''bestuur met een Ajax verleden''.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:16 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Het is echt ongelooflijk hoe jij Van Geel blijft verdedigen.. Iedereen was blij met zijn komst omdat hij bij AZ goede dingen heeft gedaan. Ajax was gewoon een stap te hoog, klaar.
Hij heeft gefaald..
Ik vermoed dat JC een soort van TD zal gaan worden, de huidige vorm verdwijnt misschien wel?quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:16 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
In mijn ogen kan het niet anders dat onder leiding van JC Martin v. Geel ook zijn biezen zal moeten pakken.
Die man heeft immers ook gefaald.
Wat is zijn verband met Ajax? Wat iedereen immers wil. Ik las dat ie samen met Cruijff gevoetbalt had...quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:19 schreef M0NTANA het volgende:
Nog altijd hoop ik dat Leo van Wijk de nieuwe voorzitter wordt.
Zijn oook jeugdvrienden van elkaar.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:20 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Wat is zijn verband met Ajax? Wat iedereen immers wil. Ik las dat ie samen met Cruijff gevoetbalt had...
Dat staat inderdaad mooi op zijn CVquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:16 schreef Fathom het volgende:
[..]
En hij heeft een mental coach aangesteld
Die mogen van mij niet vertrekken, al ben ik bang dat ze wel zullen gaan.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:17 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Toch grappig om te zien dat je niet zo realistisch bent om Heitinga en Huntelaar aan te vinken als vertrekkende spelers..
Prima keuze, terug naar het Van Gaal systeem.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:19 schreef Longmen het volgende:
[..]
Ik vermoed dat JC een soort van TD zal gaan worden, de huidige vorm verdwijnt misschien wel?
En in welke functie zie jij JC en Hiddink samen?quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:27 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Prima keuze, terug naar het Van Gaal systeem..
Anders Cruijff's "maatje" Hiddink halen. Wat is eigenlijk de reden dat die 2 zo dik zijn?
Zou het zijn omdat Hiddink Jordi selecteerde voor Oranje?
Hiddink TD en Cruijff de rol van algemeen directeur (en dus het boegbeeld van de club, zoals hij zelf opperde)quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:27 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
En in welke functie zie jij JC en Hiddink samen?
Nee, want JC gaat het technisch gedeelte bij Ajax onder zijn hoede nemen.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:29 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Hiddink TD en Cruijff de rol van algemeen directeur (en dus het boegbeeld van de club, zoals hij zelf opperde)
Niets nog, hij gaat alleen het hele technische beleid op de schop gooien en mensen aanwijzen voor de posities in de nieuwe structuur. Vooralsnog heeft hij geen directe functie geaccepteerd.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:29 schreef Zwansen het volgende:
Wat wordt nu precies de functie van Cruijff?
TD? En Wie zijn er allemaal afgetreden? Jaakke alleen nog?
Beter lezen. Hij gaat het technische gedeelte opnieuw "inrichten".quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:29 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Nee, want JC gaat het technisch gedeelte bij Ajax onder zijn hoede nemen.
quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:27 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Prima keuze, terug naar het Van Gaal systeem..
Anders Cruijff's "maatje" Hiddink halen. Wat is eigenlijk de reden dat die 2 zo dik zijn?
Zou het zijn omdat Hiddink Jordi selecteerde voor Oranje?
Zit er dik inquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:19 schreef M0NTANA het volgende:
Nog altijd hoop ik dat Leo van Wijk de nieuwe voorzitter wordt.
Ja ook zo'n belachelijke bestuurlijke inrichtingquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:26 schreef patrickt37 het volgende:
Hennie Henrichs is er nu voor de technische zaken. En die heeft weer verantwoording af te leggen aan v. Geel, gezien dat de technisch directeur is.
Hmm, zou ook kunnen. Maar zou mij niets verbazen als dat er ook mee heeft te maken.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:31 schreef Longmen het volgende:
[..]
Zelfde voetbalvisie denk ik. En hij zit niet in het kamp Hanegem of van Gaal
Ik praat ook nergens over TDquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:31 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Beter lezen. Hij gaat het technische gedeelte opnieuw "inrichten".
Nergens staat dat hij de functie van TD op zich heeft genomen. (zie post hierboven)
Hiddink heeft nog steeds niet getekend in Rusland.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:32 schreef Zwansen het volgende:
Dan zal Wim Jansen wel de nieuwe TD worden...
Nee, maar ik denk dat je het verkeerd interpreteert (of ik, kan ook).quote:
Dat geeft hem nog geen verstand van voetbalquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:22 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Zijn oook jeugdvrienden van elkaar.
Ik vind 't best, in Rotterdam heeft 'ie weinig uitgevoerd de laatste jarenquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:32 schreef Zwansen het volgende:
Dan zal Wim Jansen wel de nieuwe TD worden...
Ik geef het je te doen dan, vriend van Cruijff te zijn.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:39 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Dat geeft hem nog geen verstand van voetbal
Hij heeft zelf ook een balletje getrapt bij Ajax.. Okay, hij kwam niet heel ver, maar nog altijd verder dan Jaakke.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:39 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Dat geeft hem nog geen verstand van voetbal
Wie is dat, die Jaakke? Nooit van gehoord.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:42 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Hij heeft zelf ook een balletje getrapt bij Ajax.. Okay, hij kwam niet heel ver, maar nog altijd verder dan Jaakke..
Ik denk niet dat een Sneijder en een Heitinga nog een jaar blijven.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:44 schreef Gijsbrecht2 het volgende:
De vlag uit!! Exit Jaakke en consorten.
Eerste taak van Johan is bouwen volgend jaar aan een kampioenselftal en daarbij is het behouden van Heitinga en Huntelaar crusiaal.
Verkoop Urzais, Colin, Delorge en Kennedy en Rommedahl en met de baten kun je de twee H's behouden.
Sneijder nu al weg bij Real?quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:46 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat een Sneijder en een Heitinga nog een jaar blijven.
En je moet ook niet denken dat Ajax er volgend seizoen gelijk zal staan. Krijgen we dan weer een overgangsjaar?
Idd. het verhaal is door de Snor alleen gebasseerd op het feit dat hij nu in een hotelkamer op het rode plein woont, terwijl hij een huis in Amsterdam heeft.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:43 schreef Longmen het volgende:
Dat Hiddink verhaal is een verhaal waar ook alleen de snor steeds mee komt...
Baten? Dat wordt geld bijleggen hoor.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:44 schreef Gijsbrecht2 het volgende:
De vlag uit!! Exit Jaakke en consorten.
Eerste taak van Johan is bouwen volgend jaar aan een kampioenselftal en daarbij is het behouden van Heitinga en Huntelaar crusiaal.
Verkoop Urzais, Colin, Delorge en Kennedy en Rommedahl en met de baten kun je de twee H's behouden.
Urzaiz stopt die levert niets op. En de andere spelers raak je aan de straatstenen niet kwijt.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:44 schreef Gijsbrecht2 het volgende:
De vlag uit!! Exit Jaakke en consorten.
Eerste taak van Johan is bouwen volgend jaar aan een kampioenselftal en daarbij is het behouden van Heitinga en Huntelaar crusiaal.
Verkoop Urzais, Colin, Delorge en Kennedy en Rommedahl en met de baten kun je de twee H's behouden.
Misschien in Rotterdam slijten?quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:50 schreef Longmen het volgende:
[..]
Urzaiz stopt die levert niets op. En de andere spelers raak je aan de straatstenen niet kwijt.
Dat dachten we ooit ook van Harry.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:50 schreef Longmen het volgende:
[..]
Urzaiz stopt die levert niets op. En de andere spelers raak je aan de straatstenen niet kwijt.
Die mag van mij blijven, al wordt wsl het gehele bestuur geslachtofferd.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:41 schreef patrickt37 het volgende:
Wat doen we overigens met Slop?
Tuurlijk komt Hiddink niet.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:43 schreef Longmen het volgende:
Dat Hiddink verhaal is een verhaal waar ook alleen de snor steeds mee komt...
nou, die was dan ook nog wel iets beter dan de namen die hier staanquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:51 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Dat dachten we ooit ook van Harry.
Ach, ik heb vertrouwen in JC en de toekomst. Bij Barcelona heeft ie er ook de bezem doorgehaald. En met s6.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:53 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Tuurlijk komt Hiddink niet..
Maar het blijft leuk om er over te speculeren.. Het is de enige manier om psv nog een hak te zetten, ben ik bang..
De dag is al bijna voorbij.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:54 schreef Roi het volgende:
Goed nieuws! Mooi begin van de dag.
Dat was toch de verdienste van Fontein?quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:52 schreef patrickt37 het volgende:
Dankzij Slop hebben we natuurlijk wel onze nieuwe sponzert.
Dan nam men hier aan, maar bleek dus niet zo te zijn.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:57 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Dat was toch de verdienste van Fontein?
Dan zijn we alweer kampioen manquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:56 schreef M0NTANA het volgende:
Ben benieuwd of John Jaakke & co daadwerkelijk al zijn opgestapt, als wij deel 1.000 bereiken.
Ah logisch. Sorry!quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:59 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
De szes natuurlijk.
Jezus, ben je dom ofzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |