FOK!forum / Sport Algemeen / [Davis Cup 2008 #1] 8 Feb starting !!
kleinzusjedonderdag 31 januari 2008 @ 17:25


8 februari is het weer zo ver !!!

Winnaar 2007 USA !


Van 8-10 februari wordt de eerste ronde ook gespeeld door:

Group I nominations
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I FIRST ROUND
MACEDONIA, F.Y.R. v LATVIA
Venue: Hall Jane Sandanski, Skopje (clay – indoors)
SWITZERLAND v POLAND
Venue: Bodensee-Arena, Kreuzlingen (hard – indoors)

AMERICAS ZONE GROUP I FIRST ROUND
CANADA v MEXICO
Venue: The Corral at Stampede Park, Calgary (carpet – indoors)
URUGUAY v COLOMBIA
Venue: Cantegril Country Club, Uruguay (clay-outdoors)

ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I FIRST ROUND
CHINESE TAIPEI v AUSTRALIA
Venue: Yang-Ming Tennis Center, Kaohsiung (hard – outdoors)
KAZAKHSTAN v THAILAND
Venue: Sport Complex Baganashil, Amalty (hard – indoors)
INDIA v UZBEKISTAN
Venue: RK Khanna Tennis Stadium, New Delhi (grass – outdoors)
PHILIPPINES v JAPAN
Venue: Rizal Memorial Tennis Center, Manila (hard – outdoors)


Group II nominations
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II FIRST ROUND
CHINA, P.R. v LEBANON
Venue: Beijing National Tennis Centre, Beijing (carpet - indoors)
INDONESIA v HONG KONG, CHINA
Venue: Gelora Bung Karno Tennis Stadium, Jakarta (hard - outdoors)
OMAN v NEW ZEALAND
Venue: Sultan Qaboos Sports Complex, Muscat (hard - outdoors)
KUWAIT v PACIFIC OCEANIA
Venue: Bassam Al-Motawa Tennis Center (hard - outdoors)

AMERICAS GROUP II FIRST ROUND
NETHERLANDS v ECUADOR
Venue: S.O.V. Asiento, Emmastad, Curacao (hard - outdoors)
BOLIVIA v DOMINICAN REPUBLIC
Venue: Club de Tenis Santa Cruz, Santa Cruz de la Sierra (clay - outdoors)
BAHAMAS v VENEZUELA
Venue: National Tennis Center, Nassau (hard - outdoors)
PARAGUAY v El SALVADOR
Venue: Yacht Golf Club Paraguayo, Lambare (clay – outdoors)

Site Davis Cup
Draws

[ Bericht 1% gewijzigd door kleinzusje op 31-01-2008 20:21:15 (World Group toegevoegd) ]
kleinzusjedonderdag 31 januari 2008 @ 17:27
Nog wat aan de OP toe te voegen, alle suggesties welkom
PietjePuk007donderdag 31 januari 2008 @ 17:30
Leatherfacedonderdag 31 januari 2008 @ 19:06
Mooie loting van de wereldgroep.

Rusland vs Servië
België vs Tsjechië
Argentinië vs Groot-Brittannië
Zweden vs Israel
Zuid-Korea vs Duitsland
Peru vs Spanje
Roemenië vs Frankrijk
Oostenrijk vs Verenigde Staten

Ik zie Amerika, Spanje en Zweden dit keer ver komen. En als de Serven de Russen weten te verslaan, kunnen zij ook stunten dit jaar.
wimderondonderdag 31 januari 2008 @ 19:07
Ik zou in ieder geval de wedstrijden uit de wereldgroep wel vermelden, ipv alle wedstrijden uit de continental zones

Rusland - Servie belooft zeer interessant te worden. Davydenko/Youzhny/Tursunov/Safin vs. Djokovic/Tipsarevic/Troicki/Zimonjic. Zal vermoedelijk aankomen op de dubbelwedstrijd, waar ik dubbelspecialist Zimonjic icm met Djokovic hoger inschat dan het beste wat de Russen kunnen opstellen.

Argentinië - Groot-Brittannië zou een leuke zijn geweest, maar Murray heeft afgezegd.

Oostenrijk - V.S. gaat waarschijnlijk een echte kraker worden met marathonpartijen. Oostenrijk heeft uiteraard voor gravel gekozen (indoor) en daar houden Andy en z'n vrinden niet zo van

Bij Spanje heeft Nadal overigens afgezegd en het team van Frankrijk ziet er op papier sterk uit met Gasquet, Tsonga en het sterke dubbel Clement/Llodra.
Leatherfacedonderdag 31 januari 2008 @ 19:17
quote:
Op donderdag 31 januari 2008 19:07 schreef wimderon het volgende:
Ik zou in ieder geval de wedstrijden uit de wereldgroep wel vermelden, ipv alle wedstrijden uit de continental zones

Rusland - Servie belooft zeer interessant te worden. Davydenko/Youzhny/Tursunov/Safin vs. Djokovic/Tipsarevic/Troicki/Zimonjic. Zal vermoedelijk aankomen op de dubbelwedstrijd, waar ik dubbelspecialist Zimonjic icm met Djokovic hoger inschat dan het beste wat de Russen kunnen opstellen.
Wat mij betreft dé kraker van de eerste ronde.

De Serviërs hebben de winning mood na de eclatante successen op de Australian Open. En inderdaad, ze hebben de herenenkel en de gemengd dubbel kampioen in hun team.

Als ze de Russen weten te kloppen, zouden ze dit jaar het wel eens heel ver kunnen schoppen.
wimderondonderdag 31 januari 2008 @ 19:31
quote:
Op donderdag 31 januari 2008 19:17 schreef Leatherface het volgende:

[..]

Wat mij betreft dé kraker van de eerste ronde.

De Serviërs hebben de winning mood na de eclatante successen op de Australian Open. En inderdaad, ze hebben de herenenkel en de gemengd dubbel kampioen in hun team.

Als ze de Russen weten te kloppen, zouden ze dit jaar het wel eens heel ver kunnen schoppen.
Als ze winnen ligt het wel redelijk open naar de finale. Alleen Argentinië (en dan eigenlijk ook alleen maar uit) kan eventueel een probleem worden denk ik. In de andere helft zitten wat meer sterke landen, maar landen zoals VS en in mindere mate Spanje zijn wel redelijk afhankelijk van de loting/ondergrond. Servië-Frankrijk zou wel een mooie finale zijn...
kleinzusjedonderdag 31 januari 2008 @ 20:18
Thx en done !!!
( was de cap vergeten )

ps. Leatherface wil jij de OP zo vaak aanpassen als je wilt, met belangrijke info ?!! Thx !!
Tim86donderdag 31 januari 2008 @ 23:12
nederlandendaviscupiskuTVP
TheGeneraldonderdag 31 januari 2008 @ 23:23
quote:
Op donderdag 31 januari 2008 23:12 schreef Tim86 het volgende:
nederlandendaviscupiskuTVP
KopievantvpvanTim.
Norragezaterdag 2 februari 2008 @ 21:35
ik ook maar even een tvp...ik hoop dat servie wat presteert! DIe hebben echt een dreamteam!
TheGeneralzaterdag 2 februari 2008 @ 23:53
quote:
Op zaterdag 2 februari 2008 21:35 schreef Norrage het volgende:
ik ook maar even een tvp...ik hoop dat servie wat presteert! DIe hebben echt een dreamteam!
Kijken of Tipsa zijn niveau kan doortrekken ja. Maar zijn plan die hij tegen Federer gebruikte hoeft natuurlijk niet tegen andere tegenstanders te werken.
Norragezondag 3 februari 2008 @ 00:23
Nouja, ik heb het niet eens over die wedstrijd. Tipsa is gewoon goed bezig de laatste tijd! En dat met Djokovic en Zimonjic in de dubbel.
wimderonzondag 3 februari 2008 @ 00:27
quote:
Op zondag 3 februari 2008 00:23 schreef Norrage het volgende:
Nouja, ik heb het niet eens over die wedstrijd. Tipsa is gewoon goed bezig de laatste tijd! En dat met Djokovic en Zimonjic in de dubbel.
Dubbelspecialisten worden overschat hoor. Enkelspelers die een beetje uit de voeten kunnen aan het net, kunnen ook met de top mee in de dubbel. Muv de echte top-koppels, waarvan je er maar een paar per generatie hebt, is het allemaal middelmaat en/of grotendeels spelers die mislukt zijn als enkelspeler.

Team van Zwitserland zag er trouwens ook altijd prima uit als Federer meedeed (met Wawrinka), maar die kwamen ook nooit echt ver.
Norragezondag 3 februari 2008 @ 00:30
Zimonjic is en goed als singelaar geweest (redelijk) en is wel absolute wereldtop hoor in de dubbel.

En Fed is gewoon laf...Met die Wawrinka had ie al lang de DC gewonnen kunnen hebben geloof ik (Zwitserland hoeft maar 1 partij te winnen uit de dubbel en de 2 van wawrinka, moet toch wel kunnen ) Ik vind het echt jammer dat Fedje DC niet zo leuk vindt.
wimderonzondag 3 februari 2008 @ 00:49
quote:
Op zondag 3 februari 2008 00:30 schreef Norrage het volgende:
Zimonjic is en goed als singelaar geweest (redelijk) en is wel absolute wereldtop hoor in de dubbel.
Career High ATP Ranking - Singles: 176 (29-Mar-99)

Hij staat weliswaar heel hoog op de ranking van de dubbel, maar zoals ik al zei, als de grote jongens willen, kunnen ze prima mee met deze spelers, zeker omdat hij niet met een landgenoot als vaste partner speelt. Als je over absolute top praat, dan heb ik het over Woodies, Haarhuis/Eltingh, Brians. Als je z'n DC-records nakijkt zie je dat hij net zo gemakkelijk verliest als de tegenstand een beetje redelijk is.
quote:
En Fed is gewoon laf...Met die Wawrinka had ie al lang de DC gewonnen kunnen hebben geloof ik (Zwitserland hoeft maar 1 partij te winnen uit de dubbel en de 2 van wawrinka, moet toch wel kunnen ) Ik vind het echt jammer dat Fedje DC niet zo leuk vindt.
Ik weet niet, past vaak gewoon niet in z'n programma, hij wil gewoon de perfecte voorbereiding draaien. Zwak excuus natuurlijk, maar goed. De OS vindt hij dan weer zo'n beetje het mooiste wat er is bijvoorbeeld.
Ambrosiuszondag 3 februari 2008 @ 01:15
Schaamteloze TVP.
TheGeneralzondag 3 februari 2008 @ 01:44
quote:
Op zondag 3 februari 2008 01:15 schreef Ambrosius het volgende:
Schaamteloze TVP.
Bah
Nalbandianzondag 3 februari 2008 @ 16:28
quote:
Argentina suffer Davis Cup blow

The injured Jaun Monaco had to be helped from the court
Argentina's Juan Monaco will not play in next week's Davis Cup tie against Great Britain after injury forced him to pull out of the Movistar Open final.

The world number 21 sustained an ankle injury in Saturday's doubles final and handed the Vina del Mar title to top seed Fernando Gonzalez.

Juan Ignacio Chela is reportedly set to replace Monaco in the Argentina team.

Britain, without their number one player Andy Murray because of injury, still face an almost impossible task.

The highly-ranked Argentines have three other players in the world's top 60 in David Nalbandian (10), Agustin Calleri (41) and Jose Acasuso (58). Chela is ranked 86 in the world.

In contrast, world number 187 Alex Bogdanovic is Britain's highest ranked player with Jamie Baker at 239.

Jamie Murray is 36th in the doubles standings while Ross Hutchins 94th.

"It's very unfortunate that this happened to me at such a good period of my career," said the 23-year-old Monaco, who had to be carried off the court in Chile.

"I'm sad that I won't be able to play the final in Vina del Mar and the Davis Cup tie against Great Britain next week."

Monaco's coach Francisco Mastelli added: "Juan was in a lot of pain and upset because he was unable to put his foot on the ground.

"I hope he can recover as soon as possible. He only has to think about recovering."

The first-round tie will take place at the 15,000-capacity Parque Roca in Buenos Aires from 8-10 February.
Bron: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/tennis/7224903.stm

kleinzusjemaandag 4 februari 2008 @ 09:07
Op de Arodd site staat dat hij vandaag start
kleinzusjewoensdag 6 februari 2008 @ 10:49
quote:
Spanje ook zonder Ferrer in Davis Cup

--------------------------------------------------------------------------------
Datum: 5-feb-2008 09:49

Na Rafael Nadal en Juan Carlos Ferrero heeft ook David Ferrer zich afgemeld voor de Davis Cup-wedstrijd van Spanje tegen Peru, die komend weekeinde in de eerste ronde van de Wereldgroep tegen elkaar spelen. De Spaanse tennisser ondervindt last van een kuitblessure.

'David kampt met een pijntje in het gebied tussen zijn kuit en achillespees in het linkerbeen. Hij moet vijf à zes dagen rust houden en het dan opnieuw laten onderzoeken. Ferrer moet de ontmoeting tegen Peru dus helaas laten schieten,' aldus de Spaanse teamarts Angel Ruiz-Cotorro op de website van de Spaanse tennisbond.

Zijn deelname aan het ABN/Amro-toernooi in Rotterdam komt niet in gevaar. De plek van Ferrer wordt ingenomen door Feliciano Lopez. Verder bestaat het Spaanse team in Lima uit Tommy Robredo, Fernando Verdasco en Nicolas Almagro.
Tim86donderdag 7 februari 2008 @ 13:03
Tipsarevic en Safin out voor de DC
quote:
Safin is pulling out of this week's Davis Cup tie against Serbia and is in doubt for San Jose in two weeks' time, according to San Jose tournament director Bill Rapp."Yesterday, while practicing for the Davis Cup tie against Serbia, Marat tweaked his toe and has had an MRI. In a few hours, the Russian team will announce that he will pull out of that Davis Cup tie," said Rapp.

Safin had been scheduled to play an exhibition against Pete Sampras in San Jose as well as the event itself. "We're going to daily monitor that situation," said Rapp.

Source: [url=http://www.tennis.com/news/ticker.aspx
]http://www.tennis.com/news/ticker.aspx[/quote][/url]

Voor Tipsarevic heb ik even geen nieuwsbericht bij de hand. Djoko schijnt ook allesbehalve fit te zijn voor deze kraker. Voorlopig schema voor dag 1:
Youzhny - Djokovic and Davydenko - Troicki
franklopdonderdag 7 februari 2008 @ 15:21
Valt het niemand op dat NL op Curacao speelt?

NETHERLANDS v ECUADOR
Venue: S.O.V. Asiento, Emmastad, Curacao (hard - outdoors)
wimderondonderdag 7 februari 2008 @ 17:29
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 15:21 schreef franklop het volgende:
Valt het niemand op dat NL op Curacao speelt?

NETHERLANDS v ECUADOR
Venue: S.O.V. Asiento, Emmastad, Curacao (hard - outdoors)
Geloof je het zelf

Dit zijn de Antillen, die spelen in de Amerikaanse zone, groep II, met jongens die niet of nauwelijks een ranking hebben.
Tim86donderdag 7 februari 2008 @ 19:12
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 17:29 schreef wimderon het volgende:

[..]

Geloof je het zelf

Dit zijn de Antillen, die spelen in de Amerikaanse zone, groep II, met jongens die niet of nauwelijks een ranking racket hebben.
wimderondonderdag 7 februari 2008 @ 20:15
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 19:12 schreef Tim86 het volgende:

[..]

Nou, ze zitten nog in groep II van die continentale zone, zijn ook nog groep III en IV

Aruba zit in een van die onderste, zijn vast Deepack en Satish die daarvoor uitkomen
wimderonvrijdag 8 februari 2008 @ 12:22
Geen Djoko vandaag bij de Serven. Zijn vervanger Zimonjic pakt wel de eerste set tegen Youzhny met 6-2

In set 2 staat het 5-2* voor Youzhny, maar ook hier heeft ZImonjic genoeg kansen gehad: 0/6 uit BP (Youzhny 1/2)

De Serven hopen overigens nog dat Djoko morgen en overmorgen wel mee kan doen...

Wel typisch trouwens: vorig jaar Haas ziek in Moskou, nu Tipsarevic en Djoko, terwijl Zimonjic ook niet 100% schijnt te zijn. Zou Haa toch gelijk hebben gehad met z'n vergiftigingsverhaal
kleinzusjevrijdag 8 februari 2008 @ 12:40
Alleen Israel- Zweden te zien
Straks ARodd !!!

Hup Youz

[ Bericht 2% gewijzigd door kleinzusje op 08-02-2008 12:58:03 (t/m 3e set !!) ]
Wopper1vrijdag 8 februari 2008 @ 13:01
Normaal gesproken zaten we nu voor de tv (of in Ahoy) breakie breakie te roepen .
Ik mis Nederland vandaag best wel .
Tim86vrijdag 8 februari 2008 @ 13:02
gelukkig binnenkort rotterdam woppert
Wopper1vrijdag 8 februari 2008 @ 13:04
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 13:02 schreef Tim86 het volgende:
gelukkig binnenkort rotterdam woppert
Ja, dat maakt een hoop goed .

Al weet ik niet wie Siemerink in april zal moeten oproepen.

Haase is no. #1, maar dan is er wel een groot gat. Hopen dat Wessels nog even blijft doorgaan maar dan heb je alles wel een beetje gehad.
Sijsling staat ook alweer zo'n 1,5 jaar stil qua ranking, en dan heb je nog Huta Galung. Die zou dan de nummer #2 kunnen worden.

[ Bericht 14% gewijzigd door Wopper1 op 08-02-2008 13:10:37 ]
kleinzusjevrijdag 8 februari 2008 @ 13:08
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 13:04 schreef Wopper1 het volgende:

Ja, dat maakt een hoop goed .
En zo Jurgen Melzer v Andy Roddick
Tim86vrijdag 8 februari 2008 @ 13:12
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 13:04 schreef Wopper1 het volgende:

[..]

Ja, dat maakt een hoop goed .

Al weet ik niet wie Siemerink in april zal moeten oproepen.

Haase is no. #1, maar dan is er wel een groot gat. Hopen dat Wessels nog even blijft doorgaan maar dan heb je alles wel een beetje gehad.
Sijsling staat ook alweer zo'n 1,5 jaar stil qua ranking, en dan heb je nog Huta Galung. Die zou dan de nummer #2 kunnen worden.
Martin Verkerk natuurlijk

Haase wordt nu gewoon kopman en zolang Wessels blijft doorgaan is dat geen verkeerde nr 2. Snelle banen, veel vertrouwen geven en dan kan hij met name thuis zeker stunten. Het blijft wachten op de Bakker...de subtop is toch net niet goed genoeg...dan heb ik het over de Sijslings en Huta Galungs
wimderonvrijdag 8 februari 2008 @ 13:19
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 13:01 schreef Wopper1 het volgende:
breakie breakie
Tim86vrijdag 8 februari 2008 @ 13:23
je bent student of je bent het niet he wimderon
wimderonvrijdag 8 februari 2008 @ 13:28
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 13:23 schreef Tim86 het volgende:
je bent student of je bent het niet he wimderon
Als ik daar op de baan zou staan en supporters gaan breakie breakie roepen met een kakker-tongval zou ik gelijk m'n tas inpakken en vertrekken
wimderonvrijdag 8 februari 2008 @ 13:37
Voor de liefhebbers: Argentinie-Engeland en Tsjechie-Belgie zijn te zometeen te volgen op respectievelijk de BBC en EEN
Tim86vrijdag 8 februari 2008 @ 13:44
thnx wim
Wopper1vrijdag 8 februari 2008 @ 13:50
Youzhny 1-0

Roddick werd op *5-3 teruggebroken, maar alsnog de set 6-4.

Bjorkman behoorlijk geveegd door Dudi Sela, 7-6 6-3 6-1.

[ Bericht 17% gewijzigd door Wopper1 op 08-02-2008 13:56:27 ]
wimderonvrijdag 8 februari 2008 @ 14:02
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 13:50 schreef Wopper1 het volgende:
Youzhny 1-0

Roddick werd op *5-3 teruggebroken, maar alsnog de set 6-4.

Bjorkman behoorlijk geveegd door Dudi Sela, 7-6 6-3 6-1.
Opa stond nog *5-4 voor in set 1 en in de TB ook nog met *5-1
Wopper1vrijdag 8 februari 2008 @ 16:24
Roddick staat behoorlijk te klooien. 2-1 In sets voor en een break.

Nu moet die zijn service behouden om een tie-break af te dwingen.
kleinzusjevrijdag 8 februari 2008 @ 16:25
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 13:37 schreef wimderon het volgende:
Voor de liefhebbers: Argentinie-Engeland en Tsjechie-Belgie zijn te zometeen te volgen op respectievelijk de BBC en EEN
Thx !
Helaas niet kunnen zien!
Wel nog Austria TV gezocht
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 16:24 schreef Wopper1 het volgende:
Roddick staat behoorlijk te klooien. 2-1 In sets voor en een break.

Nu moet die zijn service behouden om een tie-break af te dwingen.
Yep
Drama
Norragevrijdag 8 februari 2008 @ 16:26
Dat team van Engeland ook
Wopper1vrijdag 8 februari 2008 @ 16:27
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 16:25 schreef kleinzusje het volgende:

[..]

Yep
Drama
15-40 (2 sp's Melzer) en 2 aces slaan .

*3 aces in 1 game, 6-6.
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 16:26 schreef Norrage het volgende:
Dat team van Engeland ook
5-0 .
kleinzusjevrijdag 8 februari 2008 @ 16:31
Woppert, WOS held !
Kijk jij via Bwin ? of anders ?
Wopper1vrijdag 8 februari 2008 @ 16:32
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 16:31 schreef kleinzusje het volgende:
Woppert, WOS held !
Kijk jij via Bwin ? of anders ?
Nee, via scoreboard .

Nu wel *5-3 voor Melzer .
Tim86vrijdag 8 februari 2008 @ 16:33
jezus wat is Davydenko aan het doen..1 set goed spelen, 1 set uitrusten, 1 set goed spelen, 1 set uitrusten..6-1 1-6 6-3 1-6 nu tegen Troicki

Held Vliegen slaat net voor de eerste keer deze wedstrijd, na ruim 2,5 set, een backhand vol door
The_BoezelaaRvrijdag 8 februari 2008 @ 16:33
Roddick staat weer eens te ploegen op gravel
Wopper1vrijdag 8 februari 2008 @ 16:34
We krijgen een 5e set.

Come on Andy, vechten vechten vechten .
The_BoezelaaRvrijdag 8 februari 2008 @ 16:38
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 16:33 schreef Tim86 het volgende:
jezus wat is Davydenko aan het doen..1 set goed spelen, 1 set uitrusten, 1 set goed spelen, 1 set uitrusten..6-1 1-6 6-3 1-6 nu tegen Troicki

Held Vliegen slaat net voor de eerste keer deze wedstrijd, na ruim 2,5 set, een backhand vol door
Troicki een break voor in de 5e. Je zou bijna zweren dat Davydonkey weer heeft lopen gokken
Tim86vrijdag 8 februari 2008 @ 16:38
als hij dat flikt in de DC wordt hij morgen wakker tussen de lijken van zijn familie vrees ik..
kleinzusjevrijdag 8 februari 2008 @ 16:41
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 16:33 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Roddick staat weer eens te ploegen op gravel
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 16:34 schreef Wopper1 het volgende:
We krijgen een 5e set.

Come on Andy, vechten vechten vechten .

Boys, supporteren !!!!
Come on Andy
kleinzusjevrijdag 8 februari 2008 @ 16:42
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 16:38 schreef Tim86 het volgende:
als hij dat flikt in de DC wordt hij morgen wakker tussen de lijken van zijn familie vrees ik..
Of wordt NIET meer wakker
The_BoezelaaRvrijdag 8 februari 2008 @ 16:46
Het blijft gewoon geinig, Andy en zn matties komen naar Europa, en DUS flikker je ergens indoor een bak gravel neer. Succes gegarandeerd
Wopper1vrijdag 8 februari 2008 @ 16:46
Re-break Andy! 1-1
The_BoezelaaRvrijdag 8 februari 2008 @ 16:53
Berdych choket even 5 matchpoints weg
kleinzusjevrijdag 8 februari 2008 @ 16:54
Wim: Breakie , Breakie
Tim86vrijdag 8 februari 2008 @ 16:58
roddick nu weer de break voor...echte gravel wedstrijd
Tim86vrijdag 8 februari 2008 @ 17:11
toch nog GSM Davydenko..6-2 final set. Eduard is all green
kleinzusjevrijdag 8 februari 2008 @ 17:13
En hij doet het !!!
ARodd FTW !
Tim86vrijdag 8 februari 2008 @ 17:14
loop jij voor op het scorebord? Bij mij was het 15-0 of 30-0 toen jij dat neer had gezet
Wopper1vrijdag 8 februari 2008 @ 17:15
Klasse Roddick .

Had het stiekem niet meer verwacht, maar des te beter!
wimderonvrijdag 8 februari 2008 @ 17:17
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 16:54 schreef kleinzusje het volgende:
Wim: Breakie , Breakie
kleinzusjevrijdag 8 februari 2008 @ 17:17
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 17:14 schreef Tim86 het volgende:
loop jij voor op het scorebord? Bij mij was het 15-0 of 30-0 toen jij dat neer had gezet

Ach, ik voelde het
kleinzusjevrijdag 8 februari 2008 @ 17:27
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 17:17 schreef wimderon het volgende:

[..]



[ Bericht 14% gewijzigd door kleinzusje op 09-02-2008 13:57:04 ]
Nalbandianvrijdag 8 februari 2008 @ 18:20
Nalbandian tikt ogenschijnlijk simpel Jamie Baker met 6-1 6-3 6-3 van de baan

edit: KZ was me inmiddels alweer te snel af in het grote David "Nalby" Nalbandian-topic (schaamteloze promotie van het topic uiteraard )
kleinzusjevrijdag 8 februari 2008 @ 18:26
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 18:20 schreef Nalbandian het volgende:
Nalbandian tikt ogenschijnlijk simpel Jamie Baker met 6-1 6-3 6-3 van de baan

edit: KZ was me inmiddels alweer te snel af in het grote David "Nalby" Nalbandian-topic (schaamteloze promotie van het topic uiteraard )
Je bent me dankbaar
Nalbandianvrijdag 8 februari 2008 @ 18:38
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 18:26 schreef kleinzusje het volgende:

[..]

Je bent me dankbaar



Schitterende quote overigens van de BBC website over de match van Nalbandian tegen Baker
quote:
Just to give you an idea of the task facing Baker; his world ranking of 235 is only good enough for him to be ranked as Argentina's number 21. So you could look at it as the 21st best player in Argentina taking on the best. Hmmmm.
kleinzusjezaterdag 9 februari 2008 @ 12:07


Tennis | Davis Cup Match Results
Almagro - Silva 6-3, 7-5, 6-0
Blake - Koubek 5-7, 7-5, 6-2, 6-2
Lee - Mayer 7-5, 6-3, 1-6, 6-7, 6-3
Calleri - Bogdanovic 6-3, 6-1, 6-1
Stepanek - Darcis 6-4, 7-6, 7-6
Tsonga - Pavel 6-7, 6-4, 6-4, 6-4
Nalbandian - Baker 6-1, 6-3, 6-3
Berdych - Vliegen 6-3, 6-1, 6-4
Johansson - Levy 6-1, 6-1, 6-3
Kohlschreiber - Jae-Sung 6-2, 6-2, 6-2
Roddick - Melzer 6-4, 4-6, 6-3, 6-7, 6-3
Gasquet - Hanescu 7-6, 6-4, 7-5
Davydenko - Troicki 6-1, 1-6, 6-3, 1-6, 6-2
Youzhny - Zimonjic 2-6, 6-3, 6-2, 6-4
Robredo - Miranda 6-2, 6-3, 6-3
quote:
Djokovic back in the game
Serbia needs to close down a 0-2 deficit in Moscow and hopes rest on a recuperated Novak Djokovic and Nenad Zimonjic in the crucial doubles rubber. They take on Russia's Dmitry Tursunov and Mikhail Youzhny, who replaces Marat Safin today. Both players are no strangers to big moments in Davis Cup and are looking to close out the tie early with victory today.

Wopper1zaterdag 9 februari 2008 @ 13:00
Rusland - Servië is live @ Sport1.

Servië heeft inmiddels een 1-0 voorsprong.
wimderonzaterdag 9 februari 2008 @ 13:31
Je vraagt je toch af waarom Djoko het gisteren niet gewoon geprobeerd heeft tegen Youzhny. Als het niet ging had hij alsnog op kunnen geven, de kans dat Zimonjic zou winnen was toch al nihil...
kleinzusjezaterdag 9 februari 2008 @ 13:37
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 13:31 schreef wimderon het volgende:
Je vraagt je toch af waarom Djoko het gisteren niet gewoon geprobeerd heeft tegen Youzhny. Als het niet ging had hij alsnog op kunnen geven, de kans dat Zimonjic zou winnen was toch al nihil...
Tsja, Misschien wilde hij niet opgeven ivm imago
ps. Vandaag alleen dubbels trouwens ?
Ambrosiuszaterdag 9 februari 2008 @ 13:38
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 13:37 schreef kleinzusje het volgende:
ps. Vandaag alleen dubbels trouwens ?
Ja, altijd alleen de dubbel op zaterdag.
kleinzusjezaterdag 9 februari 2008 @ 13:39
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 13:38 schreef Ambrosius het volgende:

[..]

Ja, altijd alleen de dubbel op zaterdag.
Thx

[ Bericht 18% gewijzigd door kleinzusje op 09-02-2008 13:57:27 ]
TheGeneralzaterdag 9 februari 2008 @ 14:13
Roddick 5 sets nodig. Zozo.
kleinzusjezaterdag 9 februari 2008 @ 14:14
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 14:13 schreef TheGeneral het volgende:
Roddick 5 sets nodig. Zozo.
The_BoezelaaRzaterdag 9 februari 2008 @ 16:36
Toch lullig voor Kohlschreiber. Tikt ie zo'n Koreaan met 3 keer 6-2 van het Duitse tapijt, krijg je dit soort teksten op nu.nl
quote:
Duitsland nam zaterdag een voorsprong in het duel met Zuid-Korea. Phillip Kohlschreiber en Philipp Petzschner wonnen het dubbelspel van hun Zuid-Koreaanse opponenten in drie sets: 6-1 6-3 6-3.

De tennissers uit Zuid-Korea spelen voor het eerst sinds 1987 weer in de wereldgroep van de Daviscup. Jae-Sung An zorgde vrijdag voor een verrassing door Kohlschreiber, de nummer 28 van de wereld, in drie sets te verslaan. Duitsland heeft zondag aan een overwinning in het enkelspel genoeg voor een plek in de kwartfinales.
Ambrosiuszaterdag 9 februari 2008 @ 17:03
Op BBC2 is de dubbel GB-Argentinië bezig trouwens, op Sporza België-Tsjechië.
TheArtzaterdag 9 februari 2008 @ 17:35
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 16:36 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Toch lullig voor Kohlschreiber. Tikt ie zo'n Koreaan met 3 keer 6-2 van het Duitse tapijt, krijg je dit soort teksten op nu.nl
[..]

Komt van het ANP volgens mij, aangezien ook de Telegraaf dit bericht had (dus ook die foute uitslag).
Ambrosiuszaterdag 9 februari 2008 @ 18:07
De Belgen dwingen de Tsjechen tot een vijfde set. 6-7 7-6 7-6 5-7, behoorlijk wat games dus . Ook al bijna 4 uur bezig.
Leatherfacezaterdag 9 februari 2008 @ 18:33
De Tsjechen nu ook hard op weg naar de volgende ronde.

Waarom dubbelen Vizner en Dlouhy eigenlijk niet voor Tsjechië
Leatherfacezaterdag 9 februari 2008 @ 18:38
En Tsjechië is ook door.

6-7 7-6 7-5 5-7 6-4 voor Berdych en Stepanek.
wimderonzaterdag 9 februari 2008 @ 18:44
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 18:33 schreef Leatherface het volgende:
De Tsjechen nu ook hard op weg naar de volgende ronde.

Waarom dubbelen Vizner en Dlouhy eigenlijk niet voor Tsjechië
Inderdaad, waarom selecteer je ze dan

Enige reden die ik kan bedenken is dat Stepanek zo sexy is
Leatherfacezaterdag 9 februari 2008 @ 18:50
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 18:44 schreef wimderon het volgende:

[..]

Inderdaad, waarom selecteer je ze dan

Enige reden die ik kan bedenken is dat Stepanek zo sexy is
Vizner en Dlouhy haalden niet zo lang geleden nog de finale op Flushing Meadows. Vandaar mijn verbazing.

Maar Berdych en Stepanek winnen, dus veel Tsjechen zullen er niet om malen.
wimderonzaterdag 9 februari 2008 @ 19:00
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 18:50 schreef Leatherface het volgende:

[..]

Vizner en Dlouhy haalden niet zo lang geleden nog de finale op Flushing Meadows. Vandaar mijn verbazing.
Dat bedoel ik. Op RG stonden ze ook in de finale trouwens. Maar ze spelen niet meer samen dit seizoen (Vizner met Damm en Dlouhy met Cermak), dus de selectie van deze twee samen was sowieso niet erg logisch
TheGeneralzaterdag 9 februari 2008 @ 20:43
Dat belgische commentaar ook. Ik lag de hele tijd in een deuk..
Norragezaterdag 9 februari 2008 @ 22:31
Engeland... helemaal blij dat ze weer in de wereldgroep zitten en dan loten ze Argentinie op gravel
(en dat zonder Murray)
wimderonzondag 10 februari 2008 @ 00:19
Nederland tegen Macedonië om een plek in de play-offs voor de wereldgroep, niet tegen de Letten dus.
Norragezondag 10 februari 2008 @ 00:25
wtf...Letland verloren? Dat is echt een ontiegelijke verrassing..Gulbis deed zeker niet mee?
Wopper1zondag 10 februari 2008 @ 00:28
Gulbis verloor in 5-sets van #724 Magdincev .
TheGeneralzondag 10 februari 2008 @ 00:56
quote:
Op zondag 10 februari 2008 00:28 schreef Wopper1 het volgende:
Gulbis verloor in 5-sets van #724 Magdincev .
Ambrosiuszondag 10 februari 2008 @ 13:57
Djokovic geeft bij een 2-1 voorsprong in sets op tegen Davydenko. Rusland door.
kleinzusjezondag 10 februari 2008 @ 14:00
Wrom gaan die Brothers nu single-en
Ambrosiuszondag 10 februari 2008 @ 14:02
quote:
Op zondag 10 februari 2008 14:00 schreef kleinzusje het volgende:
Wrom gaan die Brothers nu single-en
Logisch. Het is beslist, dus waarom zou je de toppers laten spelen. Dat doet ieder land.
XLzondag 10 februari 2008 @ 14:05
Nederland dus uit bij Macedonie! Coole reis!
Tim86zondag 10 februari 2008 @ 14:05
omdat het nu geen reet meer uitmaakt
kleinzusjezondag 10 februari 2008 @ 14:13
OK, helder
XLzondag 10 februari 2008 @ 17:43
Wie is de mol bij Davis Cup tennis:
quote:
"I decided to stop because I don't want to risk my health," Djokovic said. "I wanted to fight, I tried to play but in the end I was aware of the fact that I am very dizzy and I have a lack of energy. I just didn't want to continue because of the risk I had."
De knurft Djoko verpest de inzet van zijn teamgenoten door in winnende positie op te geven tegen Davydenko. Beslist daarmee het Daviscupduel in het voordeel van de Russen.
Tim86zondag 10 februari 2008 @ 19:39
en vanwege duizeligheid ook nog eens..als het nu een gewrichtsblessure was....

Wat kan je nou verneuken>
Norragezondag 10 februari 2008 @ 20:03
Ik vind DJokovic een geweldige speler, maar hij heeft geen enkele vechtersmentaliteit en het is een arrogante, lelijke kwal...Waarom in godsnaam opgeven hier? Zo belangrijk is Davis Cup verdomme! ELKE speler (ook top 5 spelers) was hier gewoon doorgegaan, maar hij niet...Als je de wedstrijden gaat tellen waarin Djokovic opgeeft..ongelooflijk. Fed heeft in zijn hele carriere nog NOOIT opgegeven, Djoko al minstens 10x of zo. Hij is gewoon een mietje.
TheGeneralzondag 10 februari 2008 @ 20:41
quote:
Op zondag 10 februari 2008 20:03 schreef Norrage het volgende:
Ik vind DJokovic een geweldige speler, maar hij heeft geen enkele vechtersmentaliteit en het is een arrogante, lelijke kwal...Waarom in godsnaam opgeven hier? Zo belangrijk is Davis Cup verdomme! ELKE speler (ook top 5 spelers) was hier gewoon doorgegaan, maar hij niet...Als je de wedstrijden gaat tellen waarin Djokovic opgeeft..ongelooflijk. Fed heeft in zijn hele carriere nog NOOIT opgegeven, Djoko al minstens 10x of zo. Hij is gewoon een mietje.
Kan het niet beter verwoorden
wimderonmaandag 11 februari 2008 @ 00:02
quote:
Op zondag 10 februari 2008 19:39 schreef Tim86 het volgende:
en vanwege duizeligheid ook nog eens..als het nu een gewrichtsblessure was....

Wat kan je nou verneuken>
Inderdaad, hij had bijvoorbeeld ook de 4e set kunnen laten lopen en het dan in set 5 nog een keer proberen.
Tim86maandag 11 februari 2008 @ 00:10
Djokovic had die halve finale zeker opgegeven bijvoorbeeld..toen Federer zo krachteloos tegen hem stond te spelen..

Federer had er schijt aan, probeerde het toch maar verloor kansloos..zegt wel wat over je karakter
Norragemaandag 11 februari 2008 @ 11:53
De kans dat ie het kansloos had verloren was misschien wel aanwezig...Het was ergens, blijkt achteraf, best ernstig wat er met hem aan de hand was, maar dan nog...hij geeft aan de lopende band op...Toon eens wat karakter en loop niet als een verwend tennissertje over de baan.
The_BoezelaaRmaandag 11 februari 2008 @ 13:16
Macedonie uit.

Duur vliegticket, maar ter plekke kost het geen drol. Toch maar es kijken of er een leuk tripje in zit begin april
XLmaandag 11 februari 2008 @ 13:20
quote:
Op maandag 11 februari 2008 13:16 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Macedonie uit.

Duur vliegticket, maar ter plekke kost het geen drol. Toch maar es kijken of er een leuk tripje in zit begin april
Een weekendkaart was afgelopen weekend 4 euro.
Tim86maandag 11 februari 2008 @ 17:19
Damn ik ga de volgende keer ook naar het Franse Davis Cup feestje

Zoals ze bij Dit was het nieuws zouden zeggen: Gelukkig hebben we de foto's nog!
http://www.e-pariuri.ro/forum/viewthread.php?tid=10329

[ Bericht 63% gewijzigd door Tim86 op 11-02-2008 17:50:15 ]
kleinzusjemaandag 11 februari 2008 @ 17:45
Timmie, de kikkers doen het niet op FOK!
TheGeneralmaandag 11 februari 2008 @ 17:57
quote:
Op maandag 11 februari 2008 17:19 schreef Tim86 het volgende:
Damn ik ga de volgende keer ook naar het Franse Davis Cup feestje

Zoals ze bij Dit was het nieuws zouden zeggen: Gelukkig hebben we de foto's nog!
http://www.e-pariuri.ro/forum/viewthread.php?tid=10329
Ik zag ze op MTF ja

Norragemaandag 11 februari 2008 @ 18:10
OMG
kleinzusjemaandag 11 februari 2008 @ 18:24
quote:
Op maandag 11 februari 2008 17:19 schreef Tim86 het volgende:
Damn ik ga de volgende keer ook naar het Franse Davis Cup feestje

Zoals ze bij Dit was het nieuws zouden zeggen: Gelukkig hebben we de foto's nog!
http://www.e-pariuri.ro/forum/viewthread.php?tid=10329
Tim86maandag 11 februari 2008 @ 18:30
dan moet je vooral zelf de kikkers gaan neerzetten
kleinzusjemaandag 11 februari 2008 @ 18:39
quote:
Op maandag 11 februari 2008 18:30 schreef Tim86 het volgende:
dan moet je vooral zelf de kikkers gaan neerzetten
franklopmaandag 11 februari 2008 @ 19:27
weet iemand of de antillen gewonnen heeft?
TheGeneralmaandag 11 februari 2008 @ 22:35
Wat een gele kikkers overal. Zie ze in een aantal tennis topics terugkomen
wimderonmaandag 11 februari 2008 @ 23:40
quote:
Op maandag 11 februari 2008 19:27 schreef franklop het volgende:
weet iemand of de antillen gewonnen heeft?
4-1 verloren. Ramano Tatuhey begon nog met een sensationele winst tegen Campozano, maar daarna volgden buiten een krap verloren dubbel drie ruime nederlagen.
The_BoezelaaRdinsdag 19 februari 2008 @ 23:18
Het reisje naar Macedonie is al zo'n beetje uitgestippeld, Skopje here we come
kleinzusjezaterdag 1 maart 2008 @ 18:58
quote:
McEnroe haalt uit naar Davis Cup-organisatie
Sportweek.nl Datum: 1-mrt-2008 13:38

John McEnroe staat bekend als een voormalige rebel op de tennisbaan. Maar ook daarbuiten windt de Amerikaan zich nog weleens op. Zo liet hij vrijdag aan de BBC weten dat hij niet begrijpt dat de Davis Cup-organisatoren de diverse afzeggingen van topspelers niet proberen te voorkomen.

‘Het is een farce, dat deze organisatie niet in staat is een agenda te maken, waarin ruimte is voor de top om mee te doen,’ mopperde McEnroe. ‘Het belang van deze schitterende competitie wordt voortdurend ondermijnd. Spelers zeggen om het minste geringste af. Dat kan toch niet waar zijn. En ze worden niet eens bekritiseerd.’

Onder anderen Roger Federer, Rafael Nadal en Andy Murray lieten medio februari de eerste ronde van de Davis Cup schieten. Volgens McEnroe ligt de oorzaak hiervan bij de Davis Cup-organisatie zelf. ‘Ze zullen de agenda moeten herprogrammeren. Als je nu kijkt speelt de helft van de wereldtoppers gewoon niet mee. Dat is een schande,’ aldus Big Mac.
wimderonzaterdag 1 maart 2008 @ 19:05
quote:
Op zaterdag 1 maart 2008 18:58 schreef kleinzusje het volgende:

[..]
Kan hem geen ongelijk geven.

Misschien moet er eens aan gedacht worden om de Davis Cup gewoon in toernooivorm af te werken, over 2 weken ofzo, aan het eind van het seizoen. Maar ja, dan valt het thuisvoordeel en ondergrondkeuze (al is dat nog te regelen) wel weg.
kleinzusjemaandag 31 maart 2008 @ 11:57
quote:
De Bakker in Davis Cup-team tegen Macedonië

Davis Cup-captain Jan Siemerink heeft Thiemo de Bakker opgeroepen voor het uitduel tegen Macedonië, dat van 11 tot 13 april wordt afgewerkt. De 19-jarige ex-winnaar van het juniorentoernooi van Wimbledon maakt de Davis Cup-ploeg, die verder bestaat uit kopman Robin Haase, Peter Wessels en Huta Galung, compleet.

De Bakker is inmiddels volledig hersteld van een vervelende schouderblessure, die hem een half jaar uit de roulatie hield. De jongeling heeft dit jaar drie futuretoernooien gespeeld met wisselend succes. Nu probeert De Bakker zich te plaatsen voor het grote Challengertoernooi van Napoli.

De Nederlandse selectie is op papier een stuk sterker dan die van de Macedoniërs. Haase (ATP-59), Wessels (ATP-161), Huta Galung (ATP-190) en De Bakker (ATP-425) krijgen Pedrag Rusevski (ATP-250), Lazar Magdincev (ATP-731), Ilija Martinoski (ATP-1099) en Shendrit Deari (ATP-1588) tegenover zich.

De winnaar van de ontmoeting speelt een play-off wedstrijd tegen een verliezer van de wereldgroep om een plaatsje in die wereldgroep.
Norragemaandag 31 maart 2008 @ 12:00
het is inderdaad verschrikkelijk die planning...ook meestal 2 weken na wimbledon of zo...hebben ze net zo ongeveer 2 grand slams achter elkaar gehad, en dan komt de DC...het is zo jammer, want DC is zo ontzettend mooi...Als er twee echt goede teams tegen elkaar spelen is het eigenlijk gewoon leuker dan de grandslams vanwege de sfeer.
wimderonmaandag 31 maart 2008 @ 13:27
quote:
Op maandag 31 maart 2008 11:57 schreef kleinzusje het volgende:
[ afbeelding ]
[..]


Waar is Martin
Tim86maandag 31 maart 2008 @ 14:16
Wat eeb domme vraag wim, waarom zouden ze Martin tegen de kleintjes al gebruiken?
BliksemSchigtdinsdag 1 april 2008 @ 16:48
Nou, dit zullen ze toch wel moeten kunnen winnen .
kleineschwesterwoensdag 9 april 2008 @ 18:45
quote:
Davis Cup - Quarter-finals attract big names

Andy Roddick's rare victory over world number one Roger Federer last week has boosted his confidence in time for this weekend's Davis Cup quarter-finals where he will pilot holders the United States against France.

Eight of the world's top 10 players will line up for the four ties being played from Friday to Sunday.

The Americans will stick to the familiar line-up of world number six Roddick, world number eight James Blake and the top-ranked doubles partnership of Bob and Mike Bryan for their tie at home in Winston-Salem, North Carolina.

It is the 10th tie in a row that captain Patrick McEnroe has played the same team that delivered the United States their first Davis Cup in 12 years when they beat Russia in December.

"I'm excited to get out there and try to defend our title," said Roddick, noting the Winston-Salem crowd helped lift the U.S. to a quarter-final victory last year over Spain.

"They're loud, that's for sure. We have a tough opponent in France, and I'm sure they're going to realise that and we'll probably need them," added Roddick, who beat Federer in the quarter-finals of the Sony Ericsson Open last week.

Australian Open runner-up Jo-Wilfried Tsonga pulled out of France's team with a knee injury on Wednesday.

World number 13 Tsonga, who felt pain in his right knee during training and will have to rest for a week, will be replaced by Arnaud Clement.

France's number one Richard Gasquet, the world number 10, and Paul-Henri Mathieu are expected to play singles with Clement and Michael Llodra teaming up in doubles.

A confident world number four, Nikolay Davydenko, who won his biggest career title in Miami, will lead the Russians against the Czech Republic in Moscow.

Davydenko will be helped by Dmitry Tursunov, Igor Andreev and Mikhail Youzhny, the latter who made headlines in Miami when he repeatedly hit his head with his racket in anger at missing a shot, drawing blood that dripped down his forehead.

The Russians, who have won the Davis Cup title twice in the last seven years, have not lost a home tie since 1998.

Nevertheless, Davydenko, did not sound too confident of breaking Russia's 4-4 standoff with the Czech Republic.

"I don't know if I can play clay court now against Czech Republic because I am feeling good but it's a different surface," Davydenko said after his Miami win.

Miami semi-finalist Tomas Berdych, ranked ninth in the world, will be the principal force behind the Czechs' efforts along with Radek Stepanek, Lukas Dlouhy and Pavel Vizner.

After sitting out the first round, world number two Rafael Nadal returns to spearhead Spain's campaign for a third Davis Cup title, joining number five David Ferrer, Fernando Verdasco and Feliciano Lopez for their trip to Germany.

"We have a complete team," said Nadal. "So we hope to have the chance to be in the semi-finals and finally play at home after a long time."

The Germans, who lead Spain 9-4 in past Davis Cup meetings, are likely to feel understaffed against Spain without a top 10 player of their own in their team of Philipp Kohlschreiber, Nicolas Kiefer, Michael Berrer, and Philipp Petzschner.

In the weekend's other quarter-final, Argentina host Sweden .

Argentina will field a strong team of world number seven David Nalbandian, Guillermo Canas, Juan Monaco and Jose Acasuso when they host Sweden's team of Robin Soderling, Jonas Bjorkman, Thomas Johansson and Robert Lindstedt.

Sweden captain Mats Wilander knows playing Argentina at home on clay will be a daunting task, saying: "Argentina are the favourites for sure but I think we have a better chance this time than we did (playing there) in 2006."
Eurosport - Wed, 09 Apr 16:56:00 2008
Tim86woensdag 9 april 2008 @ 18:49
Jantje schat de kansen tegen het altijd lastige Macedonië op 50-50...hij verwacht een heksenketel en denkt problemen te hebben met de zeer ervaren DC spelers daar...
Jantje ga je schamen
Ambrosiuswoensdag 9 april 2008 @ 18:53
Alle potjes zijn live op Sport 1.
The_BoezelaaRwoensdag 9 april 2008 @ 19:11
quote:
Op woensdag 9 april 2008 18:49 schreef Tim86 het volgende:
Jantje schat de kansen tegen het altijd lastige Macedonië op 50-50...hij verwacht een heksenketel en denkt problemen te hebben met de zeer ervaren DC spelers daar...
Jantje ga je schamen
Waar staat het gedrocht van een interview waar ie dat gezegd heeft

Man, ik ga mee naar Skopje, maar om het tennis hoeft dat ook niet merk ik al. Gelukkig doen we het daar dan ook niet voor
Tim86woensdag 9 april 2008 @ 19:17
quote:
Op woensdag 9 april 2008 19:11 schreef The_BoezelaaR het volgende:

[..]

Waar staat het gedrocht van een interview waar ie dat gezegd heeft

Man, ik ga mee naar Skopje, maar om het tennis hoeft dat ook niet merk ik al. Gelukkig doen we het daar dan ook niet voor
papieren sportweek deze week
wimderonwoensdag 9 april 2008 @ 19:32
quote:
Op woensdag 9 april 2008 18:49 schreef Tim86 het volgende:
Jantje schat de kansen tegen het altijd lastige Macedonië op 50-50...hij verwacht een heksenketel en denkt problemen te hebben met de zeer ervaren DC spelers daar...
Jantje ga je schamen
Tja, dan moet je Martin niet thuislaten. Dan was het 0-100 geweest.
Wopper1woensdag 9 april 2008 @ 20:20
quote:
Op woensdag 9 april 2008 18:53 schreef Ambrosius het volgende:
Alle potjes zijn live op Sport 1.


Zag je Jan ook in zijn promotiefilmpje bij Sport 1 ?
Ambrosiuswoensdag 9 april 2008 @ 20:32
quote:
Op woensdag 9 april 2008 20:20 schreef Wopper1 het volgende:

[..]



Zag je Jan ook in zijn promotiefilmpje bij Sport 1 ?
Kansloos ja .
tennisboywoensdag 9 april 2008 @ 21:20
Komt de daviscup niet meer live bij de NOS?
Komakiedonderdag 10 april 2008 @ 13:56
quote:
Op woensdag 9 april 2008 21:20 schreef tennisboy het volgende:
Komt de daviscup niet meer live bij de NOS?
Gelukkig niet blijkbaar.
NOS breekt gewoon wedstrijden af

btw De Bakker en Haase spelen op vrijdag de enkels.
wimderondonderdag 10 april 2008 @ 14:07
Bij de Fransen is Tsonga op het laatste moment afgehaakt met een knieblessure. Daar staat tegenover dat Clement daardoor in het team komt, waardoor de Fransen met Clement/Llodra een prima dubbel hebben staan tegenover de Bryans. In de singles zullen Gasquet en Mathieu het nu moeten doen.
wimderondonderdag 10 april 2008 @ 23:55
quote:
Op donderdag 10 april 2008 14:07 schreef wimderon het volgende:
Bij de Fransen is Tsonga op het laatste moment afgehaakt met een knieblessure. Daar staat tegenover dat Clement daardoor in het team komt, waardoor de Fransen met Clement/Llodra een prima dubbel hebben staan tegenover de Bryans. In de singles zullen Gasquet en Mathieu het nu moeten doen.
En Gasquet heeft er ook geen zin in, zegt af met blaren

Verder toch de nodige rare beslissingen in de teamopstellingen. De Argentijnen selecteren Canas en Monaco en stellen vervolgens die stonede garnaal van een Acasuso op

Bij de Rus krijgt Safin ( ) de voorkeur boven Davy en Youzhny en die laatste 2 mogen lekker gaan dubbelen tegen Dlouhy/Vizner
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 00:04
LOL.

Safin heeft dit jaar nog geen fatsoenlijke wedstrijd gespeeld . Wat een vreemde beslissing zeg.
Tim86vrijdag 11 april 2008 @ 00:18
haha Safin..wtf...
DC team als goede doel voor meneer marat ofzo?
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 09:45
Breakie, Breakie, Breakie
Komakievrijdag 11 april 2008 @ 10:15
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 00:18 schreef Tim86 het volgende:
haha Safin..wtf...
DC team als goede doel voor meneer marat ofzo?
Safin heeft een veel grotere staat van dienst dan Davydenko en zeker dan Youzhny.
Dat krijg je als je een keer de Davis Cup hebt binnen gehaald voor je land en 2 Grand Slams hebt gewonnen.
Komakievrijdag 11 april 2008 @ 10:16
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 09:45 schreef Wopper1 het volgende:
Breakie, Breakie, Breakie
Ik begrijp dat ze zijn begonnen?
Jammer dat ik het dan waarschijnlijk niet kan zien. Moet eerst nog ff de hele dag werken. Had graag gezien hoe vooral De Bakker het doet tegen een hoger geplaatste speler.
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 10:28
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 10:16 schreef Komakie het volgende:

[..]

Ik begrijp dat ze zijn begonnen?
Jammer dat ik het dan waarschijnlijk niet kan zien. Moet eerst nog ff de hele dag werken. Had graag gezien hoe vooral De Bakker het doet tegen een hoger geplaatste speler.
Nee, ze gaan zo (10:30 uur) beginnen.

Haase zal starten voor Nederland.
Cavalier1vrijdag 11 april 2008 @ 10:46
Waar wordt het uitgezonden?
XLvrijdag 11 april 2008 @ 10:47
[quote]Op vrijdag 11 april 2008 10:46 schreef Cavalier1 het volgende:
Waar wordt het uitgezonden?
[/quote

Sport 1
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 10:48
Gelijk al een paar heerlijke winners van Robin .

Vind het qua heksenketel nog wel meevallen.

Break Haase *2-0

Rebreak, 2-1*

Breakie , *3-1

[ Bericht 10% gewijzigd door Wopper1 op 11-04-2008 11:05:54 ]
TheGeneralvrijdag 11 april 2008 @ 10:50
Vamos Robin!
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 11:26
Set voor Nederland, 6-3.

En gelijk weer een break voor Haase, *1-0.

[ Bericht 52% gewijzigd door Wopper1 op 11-04-2008 11:32:19 ]
tennisboyvrijdag 11 april 2008 @ 11:44
Haase is goed bezig, 2de set gelijk 4-0 voor.
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 11:53
Nederland 6-3, 6-2. Nog 1tje .
wimderonvrijdag 11 april 2008 @ 11:58
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 10:15 schreef Komakie het volgende:

[..]

Safin heeft een veel grotere staat van dienst dan Davydenko en zeker dan Youzhny.
Dat krijg je als je een keer de Davis Cup hebt binnen gehaald voor je land en 2 Grand Slams hebt gewonnen.
Ja, ik snap ook niet waarom de Zweden Borg en Edberg niet opstellen
tennisboyvrijdag 11 april 2008 @ 12:06
Haase zal nu wel mooi zijn plicht doen en winnen, dit zal hij niet meer uit handen geven . De winst van De Bakker acht ik een stuk minder zeker. Hopelijk gaat vanmiddag ook winnen. Van de rest van de Nederlanders hebben de laatste tijd helaas niet goed gepresteert, met uitzondering van Verkerk die een facture toernooi wist te winnen.
Tim86vrijdag 11 april 2008 @ 12:07
Safin verliest de hele set maar 3punten op eigen service maar levert er in de tiebreak meteen eentje in. 4-1 achter nu tegen Berdych.
edit: en weer een minibreak: 5-1
5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 nu..toch weer spannend

Maar wel de set: 7-6 (7-5)berdych
wimderonvrijdag 11 april 2008 @ 12:18
Hehe WTF, ik zit even de records van de DC door te lezen.
quote:
Oldest Player
59 years, 147 days - Yaka-Garonfin Koptigan (TOG)
2001 Europe/Africa Group III relegation play-off, Togo v Mauritius
Die heeft gewoon op z'n 59e lekker lopen ballen

Speelde toen de dubbel met een 17-jarige jongen, die zal ook gedacht hebben: lekker met opa ballen
kleineschwestervrijdag 11 april 2008 @ 12:26
Vanaf 15.00 uur streams
quote:
Ook in Davis Cup-duels zijn ATP-punten te verdienen


--------------------------------------------------------------------------------
Datum: 9-apr-2008 14:27

Ook in de Davis Cup kunnen tennissers in de toekomst punten voor de ATP-wereldranglijst verdienen. De maatregel wordt volgend jaar toegepast. Dat hebben de internationale tennisfederatie ITF en de organisatie van het professionele mannen wedstrijdtenniscircuit ATP op woensdag afgesproken. De Davis Cup is het prestigieuze landentoernooi in het mannentennis.

In de voorgaande jaren konden tennissers geen ATP-punten voor de ranking scoren via Davis Cup-duels. Veel topspelers lieten daarom geregeld Davis Cup-wedstrijden schieten. Zij richtten zich liever op de individuele toernooien.

Vanaf 2009 worden ATP-punten gegeven voor de singels en dubbels in de wereldgroep van de Davis Cup en in de promotie/degradatieduels voor deze wereldgroep. De verzamelde punten in één seizoen worden opgeteld en tellen als één resultaat. Er worden geen punten toegekend als een land reeds winnaar van een Davis Cup-wedstrijd is, maar er nog een of twee partijen moeten worden gespeeld.
Daarnaast hebben de ITF en de ATP tot 2013 de data waarop de Davis Cup wordt gespeeld vastgelegd. Zo kunnen spelers hun individuele planning af stemmen op de Davis Cup.



[ Bericht 85% gewijzigd door kleineschwester op 11-04-2008 12:31:32 ]
Komakievrijdag 11 april 2008 @ 12:40
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 12:26 schreef kleineschwester het volgende:
Vanaf 15.00 uur streams
[..]
Echt belachelijk dat alleen de betere spelers dus echt punten kunnen halen. Op deze manier wordt het gat tussen de wat mindere goden alleen maar groter
thijsdetweedevrijdag 11 april 2008 @ 12:51
Als het alleen het gat tussen de beste en de mindere spelers zou zijn, zou het niet uitmaken. Nu kan de Bakker ook nog geen RG punten halen, maar dat is geen nadeel voor hem om hoger te komen.

Wat vervelender is, is dat je afhankelijk bent van je landgenoten voor je puntentotaal. Federer zou dit jaar bijvoorbeeld tov Nadal punten missen omdat Zwitserland nu eenmaal niet in de wereldgroep zit. Andersom zou Tsonga als derde Fransman (in principe) geen kans op punten krijgen. Daarmee wordt het dus oneerlijk binnen een groep van gelijken op de ATP ranking.
Forum_Guestvrijdag 11 april 2008 @ 13:25
Wat is de stand bij Haase? Is de livescore ergens te volgen op internet? (ik heb geen Sport 1).
PietjePuk007vrijdag 11 april 2008 @ 13:27
Forum_Guestvrijdag 11 april 2008 @ 13:29
Aha, gewoon op good old teletekst. Thanks.
Tim86vrijdag 11 april 2008 @ 13:29
is al afgelopen, 7 games verloren in totaal..easy dus

Davis Cup: Haase zet Nederland op voorsprong in Skopje


--------------------------------------------------------------------------------
Datum: 11-apr-2008 12:36

Nederland is in Skopje goed begonnen aan het Davis Cup-duel met Macedonië. Robin Haase (foto) was na een rommelig begin met 6-3, 6-2, 6-2 te sterk voor Laar Magdincev, de nummer 777 van de wereld. De Nederlandse nummer 63 van de wereld ging op het Macedonische gravel nerveus van start, maar nam na servicebreaks over en weer snel het heft in handen.

De 21-jarige Haase was een klasse beter dan zijn ruim zeven jaar oudere Macedonische tegenstander. De Nederlander kwam eigenlijk alleen in de problemen als hij te veel risico in zijn slagen legde.

Later op vrijdag speelt Thiemo de Bakker de tweede enkelpartij tegen Predrag Rusevski, de beste Macedonische speler. Rusevski bezet de 290ste plaats op de wereldranglijst. De Bakker is de nummer 354 van de wereld.

De winnaar van het duel in de tweede ronde van de Europees-Afrikaanse zone plaatst zich voor de play-offs in de Wereldgroep.
Tim86vrijdag 11 april 2008 @ 13:30
Hier trouwens de schandalige 50-50 inschatting van Siemerink:

Siemerink: ‘Kansen in Davis Cup tegen Macedonië fifty-fifty’


--------------------------------------------------------------------------------
Datum: 11-apr-2008 12:38

Door Raphael Klees

Davis Cup-captain Jan Siemerink (foto, rechts) bombardeert Nederland niet tot favoriet in de ontmoeting met Macedonië, vanaf vrijdag in Skopje. De winnaar speelt over drie maanden een promotiewedstrijd om terug te keren naar de wereldgroep. Gevraagd naar de kansen van Oranje, zegt Siemerink in Sportweek het volgende: “Fifty-fifty. We moeten ons eigen niveau zien te halen. Maar ja, op de tribune zitten achthonderd fanatieke Macedoniërs. Het is afwachten hoe ons jonge team daarmee omgaat. Individueel hebben de spelers van Macedonië veel Davis Cup-ervaring.”
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 13:38
Eerste breakpunt is ook raak.

Nederland (de Bakker) *4-3 .

Thiemo vergeet het af te maken, 5-5*.

[ Bericht 7% gewijzigd door Wopper1 op 11-04-2008 13:52:40 ]
kleineschwestervrijdag 11 april 2008 @ 14:03
* kleineschwester gaat NU op zoek naar iemand met sport 1
TheVulturevrijdag 11 april 2008 @ 14:05
Thiemo geeft het weg zo te zien
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 14:13
Hij blijft gelukkig vechten, pakt nu ook de verdiende break.

Rusevski is best een aardige speler hoor. Kan op bepaalde momenten vrij goed tennis spelen.
Ambrosiusvrijdag 11 april 2008 @ 14:15
Safin komt van 2-0 achter tegen Berdych terug tot 2-2, vijfde set nu. Nog niet helemaal afschrijven dus die Marat .
wimderonvrijdag 11 april 2008 @ 14:24
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 14:15 schreef Ambrosius het volgende:
Safin komt van 2-0 achter tegen Berdych terug tot 2-2, vijfde set nu. Nog niet helemaal afschrijven dus die Marat .
Typisch

Geen beelden aan het volgen dus het is maar de vraag of Marat nu zo goed bezig is, of Berdych staat te kloten, het zijn tenslotte wel 2 headcases.

Dat commentaar trouwens bij de livescores:
quote:
Forehand Winner (R NADAL) - Easy
quote:
Forehand Unforced Error (R NADAL) - Poor
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 14:28
Wat een openingsgame ook daar in Duitsland .

Match time: 15 minutes (game van 22 punten).
wimderonvrijdag 11 april 2008 @ 14:29
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 14:28 schreef Wopper1 het volgende:
Wat een openingsgame ook daar in Duitsland .

Match time: 15 minutes .
Inderdaad, 22 punten, Nadal mist 7 BP's
markmywordsvrijdag 11 april 2008 @ 14:39
heeft iemand al een stream te pakken hier?
wimderonvrijdag 11 april 2008 @ 14:48
Berdych krijgt ondertussen BP nummer 18, hij heeft er al maar liefst 1 benut
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 14:49
Wat een rare wedstrijd van de Bakker. Staat nu gelukkig *6-5 voor in de 2de, maar het kan echt alle kanten op.

1-1 In sets .

GSM Safin, Berdych had weer een bp .

[ Bericht 55% gewijzigd door Wopper1 op 11-04-2008 14:58:01 ]
Ambrosiusvrijdag 11 april 2008 @ 15:00
Safin , wat een held blijft hij toch.
TheVulturevrijdag 11 april 2008 @ 15:09
Thiemos is wel een vechtjas blijkt deze weken
TheGeneralvrijdag 11 april 2008 @ 15:15
Safin! Ik blijf fan!

Thiemo 2-0 inde 3e
Tim86vrijdag 11 april 2008 @ 15:20
leuk voor Safin dat hij won, maar drama weer van Berdych natuurlijk...zo weinig BP benutten
TheGeneralvrijdag 11 april 2008 @ 15:20
Thiemo op 4-0 ondertussen .
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 15:41
ROS Unforced Error (N KIEFER) - N KIEFER Anger .

Nadal wint dan eindelijk in 1 uur en 28 minuten de 1ste set met 7-6 van Kiefer.
TheGeneralvrijdag 11 april 2008 @ 15:46
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 15:41 schreef Wopper1 het volgende:
ROS Unforced Error (N KIEFER) - N KIEFER Anger .

Nadal wint dan eindelijk in 1 uur en 28 minuten de 1ste set met 7-6 van Kiefer.
In Miami ging dat een stuk makkelijker...
Komakievrijdag 11 april 2008 @ 15:57
Gaat lekker met De Bakker.

Het is zo voor De Bakker
TheGeneralvrijdag 11 april 2008 @ 16:13
Nadal ondertussen in de 2e set *4-0 voor.
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 16:14
Niet te geloven zeg.

De Bakker *4-2, *40-0 voor en vervolgens een paar df's, missers etc...
Hij mag nog gaan oppassen.

MP #1 de Bakker.... weggewerkt....


GSM de Bakker .

5-7,7-5,6-1,7-5.

Hulde, 2-0.

[ Bericht 34% gewijzigd door Wopper1 op 11-04-2008 16:24:16 ]
TheGeneralvrijdag 11 april 2008 @ 16:28
Netjes Thiemo .
TheGeneralvrijdag 11 april 2008 @ 16:28
Nadal wint de 2e set van Kiefer met 6-0.
Tim86vrijdag 11 april 2008 @ 16:29
goede zaak, weer wat belangrijke ervaring erbij
Komakievrijdag 11 april 2008 @ 16:33
Mooi van Thiemo.

Netjes dat hij weer iemand verslaat die hoger op de WR staat dan hij.
Hij is echt goed bezig de laatste weken
TheVulturevrijdag 11 april 2008 @ 16:35
Goeie overwinning van De Bakker, goed voor de ervaring ook
wimderonvrijdag 11 april 2008 @ 16:43
ToJo pakt de tweede set tegen Nalby

Schijnt een lekker sfeertje te zijn daar in Argentinië
tennisboyvrijdag 11 april 2008 @ 16:46
Mooie overwinningen van Haase en de Bakker, heel mooi dat we nu met 2-0 voorstaan.
TheGeneralvrijdag 11 april 2008 @ 16:58
Nalby al weer op 3-0.
kleineschwestervrijdag 11 april 2008 @ 17:24
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 13:25 schreef Forum_Guest het volgende:
Wat is de stand bij Haase? Is de livescore ergens te volgen op internet? (ik heb geen Sport 1).
Argentina en Canada

USA

BliksemSchigtvrijdag 11 april 2008 @ 17:31
Nette prestatie van de Nederlanders hoor!
kleineschwestervrijdag 11 april 2008 @ 17:32
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 17:31 schreef BliksemSchigt het volgende:
Nette prestatie van de Nederlanders hoor!
Zekers, tijd dat Jantje z'n 50/50 stuk laat verwijderen
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 17:55
Nalbandian *4-2 (vierde set)....

Vamos .
Ambrosiusvrijdag 11 april 2008 @ 17:56
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 15:41 schreef Wopper1 het volgende:
ROS Unforced Error (N KIEFER) - N KIEFER Anger .

Nadal wint dan eindelijk in 1 uur en 28 minuten de 1ste set met 7-6 van Kiefer.
Geweldig al die onderschriften bij die wedstrijd ja .

Nalbandian is bijna klaar.

Rafa toch vrij simpel met 3-0.
kleineschwestervrijdag 11 april 2008 @ 19:01
Andy
wimderonvrijdag 11 april 2008 @ 19:11
Soderling bagelt Acasuso, hoeveel joints zou Jose op hebben
Federer-fanvrijdag 11 april 2008 @ 19:35
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 14:03 schreef kleineschwester het volgende:
* kleineschwester gaat NU op zoek naar iemand met sport 1
Ik heb Sport1.
eentweevrijdag 11 april 2008 @ 20:32
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 19:11 schreef wimderon het volgende:
Soderling bagelt Acasuso, hoeveel joints zou Jose op hebben
Söderking In Argentinië zo dik winnen, erg netjes!
wimderonvrijdag 11 april 2008 @ 20:50
Snel baantje daar in de VS, een kleine 50 aces in 2,5 set
Ambrosiusvrijdag 11 april 2008 @ 22:26
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 20:50 schreef wimderon het volgende:
Snel baantje daar in de VS, een kleine 50 aces in 2,5 set
Ook alleen maar tie-breaks bijna. Bij Blake-PHM ook weer .
Wopper1vrijdag 11 april 2008 @ 23:09
Haha, en tiebreak #2.

Ze hebben ook beide nog geen bp gehad.
Ambrosiusvrijdag 11 april 2008 @ 23:57
Eindelijk een break.

Dit was het SP:

Ace (J BLAKE) - Celebration . 2-1 Blake dus.
wimderonzaterdag 12 april 2008 @ 00:17
Het DC-team van Zuid-Afrika heeft wel een hoog cult-gehalte trouwens

De bedwinger van Martin Verkerk, Rik de Voest

Anderson, de reus van 2.01 meter die laatst Djoko versloeg in Miami

Coetzee en Moodie voor de dubbel

Ze spelen nu tegen Finland (nou ja, Jarkko Nieminen en wat kneuzen), als ze winnen waarschijnlijk tegen Denemarken, wat ook zeker te doen is en dan tegen Hongarije/Monaco/Griekenland/Algerije om een plek in divisie 1 van de Europe/Africa zone, waar Nederland nu dus inzit.



Dit is een goed stel, zou Theo Reitsma zeggen

wimderonzaterdag 12 april 2008 @ 00:27
Verder is Labadze ook weer terug na ruim een jaar afwezigheid, hij wint van Lacko met 4-6 7-66 3-6 6-3 19-17

Labadze schijnt weer met een flink buikje op de baan gestaan te hebben

Ambrosiuszaterdag 12 april 2008 @ 00:32
Blake en PHM gaan een vijfde set in.
Tim86zaterdag 12 april 2008 @ 00:50
Davis Cup ten top dit..schakelde eind vierde set in, erg leuk
Ambrosiuszaterdag 12 april 2008 @ 00:54
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 00:50 schreef Tim86 het volgende:
Davis Cup ten top dit..schakelde eind vierde set in, erg leuk
Ze kappen alleen met de stream op channelsurfing om 01.00 .

edit: zo te zien loopt 'ie toch door .

[ Bericht 11% gewijzigd door Ambrosius op 12-04-2008 01:03:18 ]
Tim86zaterdag 12 april 2008 @ 01:09
ja ik snap het ook niet..ze zeggen steeds weg te gaan maar blijven gelukkig
Tim86zaterdag 12 april 2008 @ 01:12
JEZUS wat een shot van MATOE..punt leek gespeeld maar wat een passing vanuit een onmogelijke hoek..en wat voor moment: 4-4 en nu 15-40
Tim86zaterdag 12 april 2008 @ 01:14
break mathieu..daar komt de choke nu vast aan
Wopper1zaterdag 12 april 2008 @ 01:14
En de break voor Mathieu .

Krijgen we weer een echte Mathieu-choke? .

LOL Tim, zal je meemaken dat die nog echt gaat choken ook .
Wopper1zaterdag 12 april 2008 @ 01:19
Nooooooooooo, 2 MP's gone!
Tim86zaterdag 12 april 2008 @ 01:19
2MP weg door toch wel onnodige fouten..zou het dan toch
Ambrosiuszaterdag 12 april 2008 @ 01:22
5-5 dus .
wimderonzaterdag 12 april 2008 @ 01:22
Break terug

Geweldig returnwerk wel van Blake.
Wopper1zaterdag 12 april 2008 @ 01:22
Hahaha, breakie, breakie.
Tim86zaterdag 12 april 2008 @ 01:22
en weer een UE..JAMES BREAK!
Wopper1zaterdag 12 april 2008 @ 01:23
Zitten Andy .

Alles lukt nu bij James .
Tim86zaterdag 12 april 2008 @ 01:24
Blake is los..Mathieu is out of here
Tim86zaterdag 12 april 2008 @ 01:25
wat een perfecte game zeg..6-5 nu...die break komt er meteen aan verwacht ik..alles lukt
Wopper1zaterdag 12 april 2008 @ 01:26
Blake voelt ineens geen pijn/vermoeidheid meer. Mathieu zal zijn 1ste service nu echt nodig hebben.
Wopper1zaterdag 12 april 2008 @ 01:29
2 MP's Blake .
Ambrosiuszaterdag 12 april 2008 @ 01:30
Dit was weer een klassieker voor PHM.

*5-4 2MP en dan nog 3 punten maken . 5-7 Blake.
wimderonzaterdag 12 april 2008 @ 01:30
GSM Blake

en ook de tie zou je zeggen.

Dan gaat de VS er de volgende ronde hard af in en tegen Spanje
Tim86zaterdag 12 april 2008 @ 01:30
GSM Blake..niet echt een verrassing natuurlijk
Wopper1zaterdag 12 april 2008 @ 01:30
LOL, wat een partij .
Tim86zaterdag 12 april 2008 @ 01:31
de commentator was ff pissen volgens mij en kwam terug na GSM
Norragezaterdag 12 april 2008 @ 11:15
Mathieu
Wat zielig toch weer Wanneer wint hij eens iets heel moois? Hij verdient het! Ach...hij staat nu practisch in de top 10.dat is al ongelooflijk
kleineschwesterzaterdag 12 april 2008 @ 11:48
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 01:30 schreef Tim86 het volgende:
GSM Blake..niet echt een verrassing natuurlijk
Laatste game Blakert
Ambrosiuszaterdag 12 april 2008 @ 12:29
Dubbel is ondertussen begonnen. Ik zie dat Haase speelt in plaats van Huta Galung. Haase zal morgen wel rust krijgen als ze de dubbel winnen (misschien zelfs wel vast naar Valencia vliegen).
Ambrosiuszaterdag 12 april 2008 @ 12:49
7-5 Nederland eerste set.
Ambrosiuszaterdag 12 april 2008 @ 13:45
7-5 Macedonië tweede set.
TheVulturezaterdag 12 april 2008 @ 13:56
Hopelijk maakt Oranje het vandaag wel af... anders kan het nog wel eens onverwacht spannend gaan worden
tennisboyzaterdag 12 april 2008 @ 14:10
In de 3de staan staat oranje een break achter, 3-2
Wopper1zaterdag 12 april 2008 @ 14:29
Belangrijke game hoor .

6-5*
Wopper1zaterdag 12 april 2008 @ 14:31
SHIT, blessure bij Wessels.

Ziet er niet goed uit. Wessels ligt nog altijd op de baan. Heeft zijn rechterenkel verdraaid.
Ambrosiuszaterdag 12 april 2008 @ 14:37
Dit wordt niks natuurlijk .

Hij zit zelfs op het stoeltje van de Macedoniërs. Als het nou de laatst mogelijke set was had het misschien gekund. Nu niet lijkt me.
Wopper1zaterdag 12 april 2008 @ 14:40
Ze gaan toch nog door. Misschien als ze de 3e set nu verliezen dat ze stoppen.
Om nog een eventuele 5-setter te spelen zal misschien te veel van het goede zijn.
TheVulturezaterdag 12 april 2008 @ 14:44
Wessels, het blijft een brekebeentje
Wopper1zaterdag 12 april 2008 @ 14:48
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 14:44 schreef TheVulture het volgende:
Wessels, het blijft een brekebeentje
Hij stond juist echt heel goed te spelen. Vooral eind 3e set, en dan zoiets.

Maar goed, het ziet er nu wel weer aardig uit. Aan het net gaat wel, maar serveren is een drama. Waarschijnlijk was het ook wat meer schrik.
Ambrosiuszaterdag 12 april 2008 @ 14:53
Set Macedonië.
Wopper1zaterdag 12 april 2008 @ 14:58
GSM Macedonië

Ze stoppen....
Ambrosiuszaterdag 12 april 2008 @ 14:58
En opgave Wessels, zonde.
TheArtzaterdag 12 april 2008 @ 14:59
6-4 voor in de tiebreak en op 6-5 maakt Haase een capitale fout door een dropshot te slaan. Daarna 6-8

Die Rusevski mogen ze trouwens uitsluiten. Wat een walgelijke gast. Heeft niets met tennissen te maken. Die scheids moet veel vaker ingrijpen.
tennisboyzaterdag 12 april 2008 @ 15:27
Balen dat Wessels op moest geven door een blessure. Nu gaat het morgen toch nog wat spannender worden. Hopelijk Wint Haase morgen gelijk de 1ste wedstrijd van de dag.
boriszzaterdag 12 april 2008 @ 15:32
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 15:27 schreef tennisboy het volgende:
Balen dat Wessels op moest geven door een blessure. Nu gaat het morgen toch nog wat spannender worden. Hopelijk Wint Haase morgen gelijk de 1ste wedstrijd van de dag.
Ik hoop ook dat Haase direct wint en dan 4-1 voor de stats
Ambrosiuszaterdag 12 april 2008 @ 17:59
Rusland wint de dubbel van Tsjechië, 2-1 voor nu.

Spanje en Duitsland maken er een marathondubbel van. 7-7 in de vijfde set na dik 4 uur.
Ambrosiuszaterdag 12 april 2008 @ 18:43
Spanje wint de dubbel met 12-10 in de vijfde set na 4.45 uur en daarmee ook de QF.

Argentinië vrij simpel met 3-0 de dubbel gewonnen van Zweden en daarmee op 2-1 voor.
Tim86zaterdag 12 april 2008 @ 21:43
Voor wie een keer twee echt goede dubbels aan het werk wil zien
Hier is een stream te vinden: http://www.channelsurfing.net/
Bryans vs Clement/Llodra
Ambrosiuszaterdag 12 april 2008 @ 22:32
Clement en Llodra winnen in vier sets. PHM zal nu wel extra balen van gisteren . Ik zie de VS echt wel één van die potjes pakken morgen.
Wopper1zaterdag 12 april 2008 @ 22:39
Morgenochtend toch maar vroeg kijken naar Nederland.

Kan weleens een heel leuke partij worden tussen Haase en Rusevski.. Goh wat een fel kereltje is dat. Zag hem Haase ook geen hand geven na afloop van de partij. Erg triets allemaal.
tennisboyzondag 13 april 2008 @ 11:31
Haase heeft net de 1ste set gewonnen met 6-4

EDIT: Haase is lekker op stoom inmiddels heeft hij de 2de set gewonnen met 6-0!, en staat in de 3de set met 1-0 voor. Het ziet er dus goed uit voor Haase en Nederland.

[ Bericht 67% gewijzigd door tennisboy op 13-04-2008 11:53:09 ]
Wopper1zondag 13 april 2008 @ 12:11
Het blijft nog even spannend...

Bij 5-2 is Haase zojuist teruggebroken, 5-3*.
Nog niks aan de hand .

En 3-1 voor Nederland .
Haase, toppertje .

[ Bericht 37% gewijzigd door Wopper1 op 13-04-2008 12:16:35 ]
tennisboyzondag 13 april 2008 @ 12:21
Gelukkig heeft Haase gewonnen. Hij doet het toch maar weer. In September spelen we een wedstrijd voor promotie/ degadratie wereldgroep, als we die winnen zitten we weer in de wereldgroep.
-Vaduz-zondag 13 april 2008 @ 12:22
Mooi, inpakken en wegwezen daar.
kleineschwesterzondag 13 april 2008 @ 12:39
Ambrosiuszondag 13 april 2008 @ 14:22
Davydenko en Berdych gaan een vijfde set in.
Ambrosiuszondag 13 april 2008 @ 14:50
Berdych valt lelijk en moet opgeven. Rusland wint.
Tim86zondag 13 april 2008 @ 14:54
dat is echt zuur zeg..
N.i.c.kzondag 13 april 2008 @ 15:21
quote:
Op zondag 13 april 2008 12:11 schreef Wopper1 het volgende:
Het blijft nog even spannend...

Bij 5-2 is Haase zojuist teruggebroken, 5-3*.
Nog niks aan de hand .

En 3-1 voor Nederland .
Haase, toppertje .
Haasse speelde heel goed zeg. Ook volwassen om een wedstrijd zo af te kunnen maken.
Tim86zondag 13 april 2008 @ 16:59
De Bakker maakt er 4-1 van, straight sets.

De eerder genoemde cultploeg van Zuid-Afrika verslaat Nieminen en co:

Finland 1 3 South Africa
R1 - K.ANDERSON (RSA) def. J.PAUKKU (FIN)
6-0 6-4 7-6(5)
R2 - J.NIEMINEN (FIN) def. R.DE VOEST (RSA)
6-4 6-3 7-5
R3 - J.COETZEE / W.MOODIE (RSA) def. H.KONTINEN / J.NIEMINEN (FIN)
4-6 6-1 6-4 6-2
R4 - K.ANDERSON (RSA) def. J.NIEMINEN (FIN)
4-6 6-3 6-1 6-3
R5 - H.KONTINEN (FIN) v R.DE VOEST (RSA)
Tim86zondag 13 april 2008 @ 17:36
Soderling is weer bezig hoor..na het castreren van Acasuso gisteren is hij nu ook Nalbandian aan het oprollen..4-6 6-1 6-4 2-0
Wopper1zondag 13 april 2008 @ 18:27
quote:
Op zondag 13 april 2008 17:36 schreef Tim86 het volgende:
Soderling is weer bezig hoor..na het castreren van Acasuso gisteren is hij nu ook Nalbandian aan het oprollen..4-6 6-1 6-4 2-0
Weet jij de line nog vooraf van Soderling @ Sabine ?

Volgens mij staat die echt binnen een paar maanden in de top 10. Wat is hij toch sterk teruggekomen .
Ambrosiuszondag 13 april 2008 @ 18:46
Inmiddels toch een vijfde set daar.
Ambrosiuszondag 13 april 2008 @ 19:22
9-7 Nalbandian en dus wint Argentinië.
wimderonzondag 13 april 2008 @ 19:34
quote:
Op zondag 13 april 2008 18:27 schreef Wopper1 het volgende:

[..]

Weet jij de line nog vooraf van Soderling @ Sabine ?

Volgens mij staat die echt binnen een paar maanden in de top 10. Wat is hij toch sterk teruggekomen .
Nalby stond @ 1,45 ofzo

Safin had er nog zin in trouwens, 6-3 6-3 verloren van Dlouhy
Had dan Davy laten spelen, dan had je er een paar centen meer aan overgehouden
Ambrosiuszondag 13 april 2008 @ 19:46
quote:
Op zondag 13 april 2008 19:34 schreef wimderon het volgende:

[..]

Nalby stond @ 1,45 ofzo

Safin had er nog zin in trouwens, 6-3 6-3 verloren van Dlouhy
Had dan Davy laten spelen, dan had je er een paar centen meer aan overgehouden
De vierde en vijfde partij ?

Roddick maakt tot nu toe gehakt van PHM: 6-2 *2-0.
Tim86zondag 13 april 2008 @ 22:56
quote:
Op zondag 13 april 2008 18:27 schreef Wopper1 het volgende:

[..]

Weet jij de line nog vooraf van Soderling @ Sabine ?

Volgens mij staat die echt binnen een paar maanden in de top 10. Wat is hij toch sterk teruggekomen .
Ja hij is beter dan ooit..vorig jaar had ik under 28.5 in de ranking maar raakte hij geblesseerd. Dit jaar was de line nagenoeg hetzelfde geloof ik. Laatst kwam er wel weer even iets nieuws bij de specials..dat hij kwartfinale GS zou halen ofzo @ 1.7
wimderonzondag 13 april 2008 @ 23:47
quote:
Op zondag 13 april 2008 22:56 schreef Tim86 het volgende:

[..]

Ja hij is beter dan ooit..vorig jaar had ik under 28.5 in de ranking maar raakte hij geblesseerd. Dit jaar was de line nagenoeg hetzelfde geloof ik. Laatst kwam er wel weer even iets nieuws bij de specials..dat hij kwartfinale GS zou halen ofzo @ 1.7
Under 20,5 @ 2,30 dacht ik
wimderonmaandag 14 april 2008 @ 15:21
quote:
The ITF has announced the seeds for the 2008 Davis Cup by BNP Paribas World Group Play-offs draw, which will take place in London on Wednesday April 16.

The eight seeded nations are:
Australia
Austria
Belgium
Croatia
Israel
Korea
Romania
Slovak Republic

They will be drawn against the remaining eight nations in the draw:
Brazil
Chile
Great Britain
India
Netherlands
Peru
Serbia
Switzerland.

Ties will take place on 19-21 September, the same weekend as the 2008 World Group semifinals.
Zitten toch de nodige landen tussem die te doen zijn

Als ik het zo bekijk is het niet eens ongunstig om niet geplaatst te zijn. Servië, Groot-Brittannië, Zwitserland en Chili wil je niet loten. Zuid-Korea, Roemenie, Slowakije zou goede kansen opleveren, Oostenrijk en België ook, maar dan vooral thuis denk ik.

Kansen van Nederland zullen natuurlijk wel voor een groot deel afhankelijk zijn van de vorm van Haase en in mindere mate de progressie die De Bakker de komende maanden weer kan maken. Ervanuitgaande dat Jan het nog steeds niet nodig vindt Martin hiervoor op te roepen.

Israël uit zou leuk zijn, enorme heksenketel daar en bovendien liggen daar best kansen
Wopper1maandag 14 april 2008 @ 15:32
Absoluut.

Korea heeft alleen een Lee en verder allemaal spelers van dik in de top 200. Roemenië met Hanescu en Pavel, dat zal wel echt 50-50 zijn.
Slowakije mag ook wel komen met Hrbaty en Lacko.

Kroatië loten zal toch wel een doemscenario zijn met Ancic, Cilic, Karlovic en Ljubicic.

Hopelijk kan Thiemo wat potjes in het atp-circuit gaan spelen, en misschien een uitschieter @ Wimbledon.
Norragemaandag 14 april 2008 @ 16:37
Er zijn absoluut kansen. Een paar jaar geleden wisten we ook met een minimaal team nog een paar keer te handhaven, nu zouden we ook zo terug kunnen. En ik denk dat we tegen elk land wel een kans hebben...Croatie is het sterkst denk ik...maar veder zitten de betere teams bij nederland in de pot...Chili, Engeland...etc..wimberon zei het al.
Norragemaandag 14 april 2008 @ 16:40
En wat een loting zeg voor de halve fnales...Eindelijk eens een keer niet zo'n prutslandje ertussen maar stuk voor stuk absolute daviscup grootmachten...
Rusland tegen Argentinie, op gravel...Heerlijk. En Spanje tegen Amerika....Jammergneoeg wordt dat een walkover want Spanje speelt thuis....maar qua loting is het echt wel mooi

Ik gok op een Argentinie - Spanje finale...Dat wordt een mooie gravelslijtageslag.
The_BoezelaaRwoensdag 16 april 2008 @ 04:37
Holy crap, wat was Skopje gaaf
XLwoensdag 16 april 2008 @ 07:09
quote:
Op maandag 14 april 2008 16:40 schreef Norrage het volgende:
En wat een loting zeg voor de halve fnales...Eindelijk eens een keer niet zo'n prutslandje ertussen maar stuk voor stuk absolute daviscup grootmachten...
Rusland tegen Argentinie, op gravel...Heerlijk. En Spanje tegen Amerika....Jammergneoeg wordt dat een walkover want Spanje speelt thuis....maar qua loting is het echt wel mooi

Ik gok op een Argentinie - Spanje finale...Dat wordt een mooie gravelslijtageslag.

Tenzij Spanje tegen Argentinie de ondergrond kiest. Dan lopen ze eroverheen op Hardcourt
kleineschwesterwoensdag 16 april 2008 @ 11:33
quote:
Op woensdag 16 april 2008 04:37 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Holy crap, wat was Skopje gaaf
pics ?
Norragewoensdag 16 april 2008 @ 11:35
quote:
Op woensdag 16 april 2008 07:09 schreef XL het volgende:

[..]

Tenzij Spanje tegen Argentinie de ondergrond kiest. Dan lopen ze eroverheen op Hardcourt
ik denk dat ze redelijk gelijkwaardig zijn aan elkaar op elke ondergrond om eerlijk te zijn.
wimderonwoensdag 16 april 2008 @ 12:06
quote:
Op woensdag 16 april 2008 07:09 schreef XL het volgende:

[..]

Tenzij Spanje tegen Argentinie de ondergrond kiest. Dan lopen ze eroverheen op Hardcourt
Die finale zal in Argentinië gespeeld worden. Die zullen zeer waarschijnlijk voor hardcourt kiezen dan hebben ze laten doorschemeren. Nalby heeft een edge over Nadal op hardcourt, versloeg hem vorig jaar 2x dik in hun enige 2 ontmoetingen. Canas kan ook prima uit de voeten op hardcourt. Als je tegen Spanje op gravel speelt dan weet je dat je al met 2-0 achter staat als Nadal meedoet.
wimderonwoensdag 16 april 2008 @ 12:19
quote:
Australia (s)
v
Chile (c)

Austria (s)
v
Great Britain (c)

Belgium (s)
v
Switzerland (c)

Croatia (s)(c)(*)
v
Brazil

Israel (s)(c)(*)
v
Peru

Korea (s)
v
Netherlands (c)(*)

Romania (s) (c)
v
India

Slovak Republic (s)(c)
v
Serbia
Tegen Korea dus, Nederland mag de ondergrond kiezen.

p.s. toeval dat alle landen met toppers ook een gemakkelijke loting hebben
Norragewoensdag 16 april 2008 @ 12:27
wordt een makkie...gewoon ook even gravel kiezen en dan zitten we in de wereldgroep denk ik...Die Lee had vorig jaar een goed jaar maar is nu toch wel echt op zijn retour...

Australia - Chili is wel een leuke.
Wopper1woensdag 16 april 2008 @ 13:11
Prima loting
tennisboywoensdag 16 april 2008 @ 17:40
Goede loting, deze loting biedt perspectief voor een plaats in de wereldgroep.
wimderonwoensdag 16 april 2008 @ 17:45
Nieuwe TT -> Davis Cup 2008 #2 - Met Martin !!

The_BoezelaaRwoensdag 16 april 2008 @ 18:43
Ik zeg ergens een bak gravel neergooien, mooi feestje erbij en Holland is terug in de wereldgroep
Norragewoensdag 16 april 2008 @ 18:59
Yay lekker in Nederland! Dat worden weer mooie dagen in september
Tim86donderdag 17 april 2008 @ 14:27
quote:
Op woensdag 16 april 2008 12:27 schreef Norrage het volgende:
wordt een makkie...gewoon ook even gravel kiezen en dan zitten we in de wereldgroep denk ik...Die Lee had vorig jaar een goed jaar maar is nu toch wel echt op zijn retour...

Australia - Chili is wel een leuke.
Australië is zwaar kansloos daar in die Chileense gravel hel...zijn sowieso geen gravelbijters en landen als Israel en Chili stijgen meteen boven zichzelf uit thuis..
Norragedonderdag 17 april 2008 @ 14:29
Hewitt's enige successen de laatste 2 jaar kwamen op gravel
Tim86donderdag 17 april 2008 @ 14:31
dat maakt hem nog geen gravelbijter...het is wel een echte grinder maar op een iets tragere hardcourtbaan komt hij toch een stuk beter tot zijn recht imo
kleineschwesterdonderdag 17 april 2008 @ 14:45
Fedje gaat meedoen
Het Grote Roger Federer Topic Deel 4 - He'll Be Back!
The_BoezelaaRmaandag 5 mei 2008 @ 14:32
quote:
Op woensdag 16 april 2008 11:33 schreef kleineschwester het volgende:

[..]

pics ?
Heb inmiddels een pdf-je van 7 pagina's met tekst en foto's die ik voor het clubblad van onze vereniging heb geschreven
wimderonwoensdag 14 mei 2008 @ 19:31
quote:
Nederland op gravel in Apeldoorn

Het Nederlands Davis Cup-team speelt het promotie/degradatieduel tegen Zuid-Korea in het Omnisport in Apeldoorn.
Captain Jan Siemerink heeft gravel als ondergrond gekozen voor het treffen. Het duel met Zuid-Korea staat van 19 tot en met 21 september op het programma.

'Het is geweldig dat wij nu al zo’n prachtig evenement in het nieuwe Omnisport krijgen. Echt een vliegende start', aldus de Apeldoornse sportwethouder Hans Wegman.

Ook de tennisbond is tevreden met de keuze voor Apeldoorn. 'De nieuwe sportaccommodatie Omnisport is een uitstekende locatie voor deze belangrijke Davis Cup promotiewedstrijd. Daarnaast kent Apeldoorn een aantal gerenommeerde tennisverenigingen en een hoge tennisdichtheid, dus ik zie de samenwerking met veel vertrouwen tegemoet', aldus Evert-Jan Hulshof, algemeen Directeur van de KNLTB.
Gurbydonderdag 15 mei 2008 @ 01:23
Wie moet het studentenprogramma dan gaan organiseren? Nu al een gemis...maar ja, die nieuwe sporthal moet even mediaaandacht krijgen natuurlijk
kleinzusjedinsdag 9 september 2008 @ 19:12
quote:
Spaanse coach selecteert vijfde man voor Davis Cup

De Spaanse tenniscoach Emilio Sánchez Vicario heeft de selectie bekend gemaakt van het Spaanse Davis Cup-team. Rafael Nadal, David Ferrer, Fernando Verdasco, Feliciano López gaan de strijd aan met de Amerikanen in de halve finale. Nicolás Almagro is als 'invaller' geselecteerd, meldt de Spaanse sportkrant Marca.

Het verrassende aan deze selectie is dat er vijf spelers zijn geselecteerd, terwijl er van de ATP maar vier in actie mogen komen. Sánchez zegt dat hij Almagro, die op dit moment 18e staat op de ranglijst, nodig heeft indien er iemand last krijgt van blessures. De 23-jarige tennisser is dan fit en meteen inzetbaar.

Op 19 en 20 september is de halve finale tussen Spanje en de Verenigde Staten. De winnaar treft in de finale Argentinië of Rusland.
wimderondinsdag 9 september 2008 @ 19:44
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 19:12 schreef kleinzusje het volgende:

[..]


Spannend, Spanje-VS op gravel
kleinzusjevrijdag 12 september 2008 @ 10:35
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 19:44 schreef wimderon het volgende:

[..]

Spannend, Spanje-VS op gravel
Nou

Blakert doet niet mee
quote:
Tennisser James Blake heeft zich bij captain Patrick McEnroe afgemeld voor de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De Amerikaan had samen met Andy Roddick en Bob en Mike Bryan een poging moeten doen om de finale te halen, maar hij is oververmoeid.

Blake speelde sinds 2005 onafgebroken voor de nationale tennisploeg waarmee hij vorig jaar de eerste titel in de Davis Cup in twaalf jaar veroverde. Als vervanger is de twintigjarige Sam Querrey opgeroepen. De nummer veertig van de wereldranglijst debuteert in de Daviscup
The_BoezelaaRzondag 14 september 2008 @ 18:25
Nederland - Zuid-Korea, ik ben erbij

Wordt wel weer lachen, al zijn uitwedstrijden mijn favoriet. Macedonie uit begin dit jaar was fantastisch, miischien wel mooier dan Bratislava-uit.

Maar goed, thuis, sfeertje zal er wel in zitten, en op gravel hoor je gewoon terug richting wereldgroep te gaan. Natuurlijk heeft Nederland daar vrij weinig te zoeken, maar de Koreanen ook niet, en dus moet je dan maar deze kans aangrijpen
kleinzusjezondag 14 september 2008 @ 18:29
quote:
Op zondag 14 september 2008 18:25 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Nederland - Zuid-Korea, ik ben erbij

Wordt wel weer lachen, al zijn uitwedstrijden mijn favoriet. Macedonie uit begin dit jaar was fantastisch, miischien wel mooier dan Bratislava-uit.

Maar goed, thuis, sfeertje zal er wel in zitten, en op gravel hoor je gewoon terug richting wereldgroep te gaan. Natuurlijk heeft Nederland daar vrij weinig te zoeken, maar de Koreanen ook niet, en dus moet je dan maar deze kans aangrijpen
En weer 8 blz. voor het clubblad

[Davis Cup 2008 # 2] Vamos a las Finales , hier verder

[ Bericht 9% gewijzigd door kleinzusje op 15-09-2008 14:14:31 (was nog geen nieuw topic zag ik ) ]
The_BoezelaaRzondag 14 september 2008 @ 20:00
quote:
Op zondag 14 september 2008 18:29 schreef kleinzusje het volgende:

[..]

En weer 8 blz. voor het clubblad
Het waren er 7. En nee, thuiswedstrijden verdienen nooit zoveel pagina's
Federer-fanmaandag 15 september 2008 @ 09:00
Zijn die DC-wedstrijden nog ergens op tv te zien of alleen via streams? Ik wil vooral Spanje-VS graag zien.
Leatherfacemaandag 15 september 2008 @ 09:05
Spanje - Argentinie als finale gok ik zo.

De Spanjaarden zijn wat mij betreft op hardcourt sowieso de betere. Op gravel zou het buiten Nadal om een dubbeltje op zijn kant kunnen worden. Dus afwachten wie dan thuisvoordeel krijgt.